Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • ČT - kdo má koule a napíše jim taky?

  Tomino22.2.2022 11:44reagovat

  Dobrý den,

  podle Vašeho programu jsem se dozvěděl, že ve čtvrtek budete vysílat v rámci Konferenční ligy opět zápas Slavie. Rád bych věděl, proč na naši veřejnoprávní televizi nedostane prostor i zápas Sparty v těchto dvojutkáních. Argumentaci typu kolize zápasu s kvalifikací v basketbalu s Bulharskem je nepřijatelná, protože jste mohli dávat první zápas Sparty. Myslím, že máte právo prvního výběru a pokud ne, jistě se dal zápas koupit stejně jako zápasy Slavie. Nevím jaké je rozložení fanoušků u Vás ve sportovní redakci, ale v republice fanoušků Sparty je více, a i když tento argument pominu, povinností České televize je poskytovat televizní program pro všechny diváky (v rámci zákona). Tím chci říct, že jste buď účelově nebo amatérismem zvýhodnili část diváků před ostatními. Já a spousty dalších koncesionářských poplatníků nemáme legální možnost sledovat ani jediný zápas Sparty pokud si nekoupíme práva na soukromou TV.

  Žádám akcepovatelné rozumné vysvětlení nebo nápravu, jinak se obrátím na RRTV aby záležitost prošetřila.

  Děkuji

  • majtin22.2.2022 12:08reagovat

   Neříkám, že to udělali férově a správně, jen uvedu jeden protiargument. V základní skupině EL se vysílali 4 naše zápasy: v Kodani, 2x s Lyonem, v Glasgow. Seshiti měli v KL jen 2 zápasy: na Feynoordu a na Unionu. Jablonec v TV vůbec nebyl. Ale kompenzovat to teď není povedené, to ne.

   • Capo22.2.2022 12:10reagovat

    Tím si mu dopředu shrnul jejich obhajobu, přesně v tomhle duchu očekávám reakciÚsměv

   • Johny1422.2.2022 14:14reagovat

    Hlavně oni mají vysílat pro všechny diváky v rámci sportu, potažmo soutěže. Tedy ta stížnost takhle napsaná je naprosto bezpředmětná. Asi si vyhodnotili, že zápas Slavie a Fenerbahce prostě zajímá víc lidí, mají to určitě podložené daty. Já osobně bych ale uvítal, kdyby vysílali ten venkovní zápas pohárových zástupců jak to bylo původně v plánu, na ten domácí si přeci jen dost fanoušků může i zajít.

  • wasek2611@centrum.cz22.2.2022 12:57reagovat

   Já se radši podívám na sport 1. Ať dávaj slátance, ČT stejně nikoho nezajímá.

   • johnny122.2.2022 13:19reagovat

    Moje řeč.

  • Tomino22.2.2022 14:50reagovat

   Vážený pane,

    

   Redakce sportu se rozhodla pro odvysílání odvetného utkání mei týmy SK Slavia Praha a Fenerbahçe SK z důvodu vývoje zápasů v minulém týdnu.

    

   Děkujeme za pochopení a Váš zájem o Českou televizi.

   • johnny122.2.2022 15:16reagovat

    Iniciuj hromadné odhlašování koncesionářských poplatků Sparťanů, napříč republikou a uvidíš ten šrumec, kdyby se jim najednou odhlásilo x set tisíc lidí, tak by asi koukali žebráci, co si hrají na demokratickou a nezávislou televizi Úsměv

 • Seshituv zaslouzeny titul

  waaw22.2.2022 10:37reagovat

  https://1url.cz/dKYL9

  • majtin22.2.2022 12:15reagovat

   Z toho tak nějak vyplývá, že Šádek si byl schopný domlouvat zápasy i po vlastní ose, navzdory Berbrovým preferencím. A proto předokládám, že tahle cesta funguje pořád. A stojím si zatím, že náš oslední zápas od vedením Berky nebyl čistý a souvisí to s výše zmíněným. A nevylučuje se to s tím, že Sparta hrála mizerně (jako v osledních zápasech často) sama o sobě. Ale rozhodčí Plzni či Slavii v posledních letech pomáhali, nelogicky i když třeba herně kralovali a měli velký bodový náskok.

   • wasek2611@centrum.cz22.2.2022 12:29reagovat

    Co jako na tom zápase bylo ovlivněnýho? :D Já si na rozhodčího v zápase s plzní nemůžu moc stěžovat.

    • majtin22.2.2022 12:47reagovat

     Takové ty drobné situace, jako strkání, vrážení,hra loktem, okopávání - OK, může se to tak pustit, i když to vyhovuje jednomu mužstvu víc, jednomu míň. Ale tady to na jednu stranu bylo tolerováno, na druhou stranu nám pískal každý prd. Třeba Karu Berka skoro, když to přeženu, šikanoval. Ale znovu opakuju, i tak jsme hráli zle, což zapadá do kontextu posledních výkonů.

     Ale nerad bych, aby zanikla hlavní myšlenka mého příspěvku. Že Šádek si byl (a tedy nejspíš nadále je) schopen zápasy řešit po vlastní ose.

     • wasek2611@centrum.cz22.2.2022 13:01reagovat

      Jednou pískl Karabcovi nesmysl to je pravda. Ale fakt jsem neměl pocit, že by nás řezal.

       

      No i když jako je pravda, že Hložkovi mohl tu žlutou taky odpustit, když to nebyl záměr.

       

       

     • wasek2611@centrum.cz22.2.2022 13:01reagovat

      Jednou pískl Karabcovi nesmysl to je pravda. Ale fakt jsem neměl pocit, že by nás řezal.

       

      No i když jako je pravda, že Hložkovi mohl tu žlutou taky odpustit, když to nebyl záměr.

       

       

   • kanonMates8822.2.2022 12:53reagovat

    On je to takový evergreen, Sparta prostě není psychicky silná, řada hráčů je labilních, u mladých hráčů, kterých má suverénně nejvíc, je běžná kolísavost výkonů, do toho tlak sparťanské veřejnosti, co čeká na titul osm let. To pak stačí na začátku trochu naklonit rovinu, jedna dvě remízy, ztráty, a Sparta se složí sama. Tím se nezastávám v tomhle psychické lability Sparty, ale tohle je model, co funguje už poměrně dlouho a rozhodčí to moc dobře vědí. V 28tym kole, když Sparta ztrácí 10 bodů na prvního, se jí pak udělá suchej hajzl, aby byla v pohárech a jede se dál, zlaťáky cinkají.

 • Příští zápas

  JosephV21.2.2022 20:14reagovat

  Jak by jste postavili vy sestavu ve čtvrtek když by byl k dispozici Láďa Krejčí mladší? Já bych klidně zkusil.Kotek-Wiesner,Vitík,Hancko,Suchomel-Pešek,Panák, Krejčí mladší ,Karabec,Hložek-Čvančara.

  • wasek2611@centrum.cz22.2.2022 0:23reagovat

   Kotek - wiesner, panák, hancko, Suchomel - krejčí, sáček - Hložek, Karabec, Ryneš - Čvančara

    

   V případě absenci ladi místo něho panák a do obrany vitas

   • kanonMates8822.2.2022 7:23reagovat

    Hele ale obě sestavy neřeší dva velké problémy, a to že Hložek je z kraje poloviční než na podhrotu s druhým útočníkem a že Sáček jakožto nejneviditelnější a naprosto neproduktivní hráč nemůže už jednou provždy hrát základ ve Spartě. Je mi jasný, že se Pavelkobijci na mě sesypou, ale mám li si vybrat jednoho z dvojice Pavelka Sáček, volím ve složité volbě Pavelku. Je z formy, rychlejší už nebude, ale aspoň vykrývá prostor, stahuje se mezi stopery pro rozehrávku a občas umí dát i gól nebo na něho nahrát, narozdíl od Sáčka, který zahraje jednou z dvaceti zápasu a zbytek je neviditelný, neproduktivní, alibistický a totálně psychicky labilní (netvrdím, že Pavelka je nějaký psychicky bombarďák, ale proti Sáčkovi určitě).

    • kanonMates8822.2.2022 7:27reagovat

     Dodatek: A hlavně s Pavelkou se může LK37 dostávat víc do zakončení a dopředu, což je žádoucí, Sáček defenzivní práci nezvládá a s ním na hřišti musí LK37 hrát víc dozadu, čímž ztrácíme jeho podporu útoku.

    • Spytihnef22.2.2022 9:31reagovat

     Nevšiml jsem si, že by Hložek byl z kraje poloviční, naopak pokud si bek oběhá lejnu a on se může stahovat doprostřed, tak mu to vyhovuje.

     Nevšiml jsem si, že by v první sestavě byl Sáček.

    • Tashunka Witko22.2.2022 10:10reagovat

     Pavelka se stahuje mezi (nebo až za) stopery a brzdí tam rozehrávku, protože jen rozšiřuje překulovanou a počet malých domů, čímž ničí možnost smysluplného a hlavně fotbalového přechodu do útoku a dostává tým pod tlak (o rychlosti možného zakládání protiútoků, resp. brejků, nemluvě). Také je to hráč, který dělá nejvíc fatálních chyb na vlastní polovině i ve vápně. Nemá absolutně žádnou dynamiku, takže do soubojů chodí pozdě a nesmyslně fauluje. Díky své (ne)technice mu každý balon odskakuje, takže ho věčně honí ve skluzu. Je to typický vyklusávač, takže ani s tím vykrýváním prostoru to není u něj obstojné a dost často vynechává návrat zpátky a dočkalovsky hru kontroluje z povzdálí. Momentálně je Pavelka největší slabina v záloze Sparty.

     • AlaMierda22.2.2022 10:26reagovat

      Pavelka je slabina dlouhodobě. Od jeho příchodu bys spočítal jeho opravdu povedené zápasy na prstech jedné ruky. V Turecku se ještě teď musejí smát, že jsme za něj zaplatili milion eur. Za hráče, kterého nikdo ani v Turecku nechtěl.

    • wasek2611@centrum.cz22.2.2022 12:22reagovat

     Sáček vykrývá prostory líp než pavelka, ten jen stojí.

      

     Sáček lépe na padá, lépe presuje. Bez míče je sáček lepší než pavelka.

      

     Čísla má pavelka samozřejmě lepší. Ale přihrávku nedá ani jeden a sáček aspoň umí vyvézt míč.

      

     radši součka než pavelku :D

    • jaan22.2.2022 14:21reagovat

     souhlas

   • petr13722.2.2022 11:25reagovat

    Takže do zápasu o postup v evropských pohárech postavíme brankáře, který nikdy za Ačko nechytal, není absolutně sehranej s obranou, navíc v Bělehradě? Lidi já chápu, že už je to všechno trochu ze zoufalství, ale aspoň trochu rozumu by to chtělo ne?

  • sparta24leco22.2.2022 9:39reagovat

   Holec - Wiesner, Panák, Hancko, Suchomel - Pešek, Krejčí ml., Sáček, Hložek, Haraslín - Čvančara

   • johnny122.2.2022 10:19reagovat

    Sáčka nebrat.

  • Chabix22.2.2022 10:22reagovat

   Holec - Wiesner, Vitík, Panák, Hancko - Pešek, Dočkal, Krejčí, Karabec, Hložek - Čvančara

   • thomasd8622.2.2022 11:56reagovat

    Tohle je to nejfotbalovejsi, co muze Sparta momentalne postavit...akorat se toho nikdy nedockame

    • Chabix22.2.2022 12:31reagovat

     Vitík s Panákem dohrávali zápas proti Partizanu. Čelůstka kulhal a je možná zraněný. Aktuálně hrajeme S Karabcem na desítce a Hložkem na křídle. Takže jediné co zbýva je to, aby Dočkal dostal přednost před Sáčkem.

      

     Ve čtvrtek potřebujeme vyhrát, takže se nabízí postavit to ofenzivně.

      

     Nejen že je to nejfotbalovější, ale i na standardky je to silné. Po standardce se mohou prosadit hned 6 hráčů - Čvančara, Hlozek, Krejčí, Hancko, Panák, Vitík. Jsou tam dva exekutoři standardek, jeden levou nohou (Karabec), druhý pavou nohou (Dočkal). A dva hráči, co by to zajišťovali v připadě brejku Pešek, Wiesner.

     • Tashunka Witko22.2.2022 13:06reagovat

      Dočkal je dlouhodobě nejhorší exekutor standardek (pokud nehraje Jasoň, který se k tomu někdy taky nesmyslně hrne). Peškovo zajišťování proti brejku si po zkušenostech ze zápasu s Plzní dokážu živě představit.

      Nejlepší varianta by byla, vyhodit Dočkala a do středu zálohy posunout Wiesnera s tím, že na beku bude hrát někdo z mladejch. Možná by to pravou stranu trochu oslabilo, obzvlášť když Pešek hraje na jaře mizerně, ale posílilo by to konečně zálohu, která je dlouhodobě naší slabinou a ztrácíme tak ve středu hřiště v podstatě s každým soupeřem. Abychom něco konečně uhráli, potřebujeme pořádný motor a ne staré mopedy jako je Pavelka nebo Dočkal, který si pak hraje na šefa a cpe se do standardek, které nejen, že zabíjí pro nás, ale vytváří jimi zhusta šanci soupeřům.

      A taky bych se nebál nasadit místo Peška Reitera.

      • johnny122.2.2022 13:13reagovat

       Jasně, že je nejhorší, nechápu jak někdo může napsat, že má dobrý standardky, zřejmě se koukáme na jinou Spartu. Na druhou stranu já nemusím Sáčka, takže budu raději trpět s Dočkalem.

       • Chabix22.2.2022 13:19reagovat

        Rohy posledni dobou kope blbě. Ale přímé kopy má výborný. Pust si Plzeň a koukni jak ty pŕímé kopy kopal Pešek a pak tady mluvte o tom, kdo je nejhorší.

        • johnny122.2.2022 13:21reagovat

         Pešek je kopal špatně, ale ne hůř, než Dočkal o rozích se nebudu ani bavit, to je děs běs. Ať nemachruje a už to konečně nechá jiným!!

      • trinact22.2.2022 14:35reagovat

       Jakej Reiter pořád Smích

  • waaw22.2.2022 10:24reagovat

   Prestupak konci az dnes o pulnoci. Tak treba bude sestava uplne jina Úsměv

   Tedy na ligu, na pohar se uz soupiska myslim menit neda....Úsměv

   • AlaMierda22.2.2022 10:27reagovat

    Nebudeme se pouštět do nějakých větších akcí bez rozmyslu.

  • AlaMierda22.2.2022 10:25reagovat

   Holec - Wiesner, Vitík, Hancko, Suchomel - Panák, Krejčí ml. - Pešek, Karabec, Hložek - Čvančara

   • johnny122.2.2022 13:08reagovat

    Tohle beru!!

    Já bych dal teda Nitu, ale je asi nemocnej nebo zraněnej.

   • jaan22.2.2022 14:26reagovat

    Přesně tak,ale to Vrba nikdy, nikdy neudělá!!!!!!Smutek

  • DaveACS22.2.2022 11:05reagovat

   Holec - Wiesner, Panák, Hancko, Suchomel - Krejčí, Sáček - Pešek, Karabec, Hložek - Čvančara

   • waaw22.2.2022 12:28reagovat

    Holec - Celustka, Vitik, Hancko - Wiesner, Panak, Karabec, Krejci ml., X. - Hlozek, Cvancara

    Hodne virtualni, t.j. s Vrbou nerealne. Slabinou je, ze nemame levyho wingbacka, Ale i kdyby se mel zkusit Krejci st. nebo Suchomel, tak bych sel do rizika

  • Nuff22.2.2022 13:08reagovat

   Holec*Hancko-Panák-vitík*Suchomel-LK37-Kara-Sáček-Wiesner*Čvančara-Hložek

 • Vrba

  jaan21.2.2022 18:34reagovat

  Možná by opravdu chtělo zkusit Vitík Hancko a ne

  hodně kvalitního stopera honit na beku(aby hrál Čelůstka) a před nima

  Krejčí Panák než nudný Sáček, Dočkal, Pavelka.

  Jenže to se nikdy nestane protože to VRBA nikdy nepřizná a neschodí si EGO Zoufalství protože on je on a nad něj néní,proto všude skončil.

 • WHU

  waaw21.2.2022 17:22reagovat

  Podle motejlka si kazdy klub z PL rozdeli za prodej triletych televiznich prav 500MGBP. To je nejakych 15 miliard....

  Spekulaci, ze to bude rekordni castka vynesli insideri 11. listopadu. DK podepsal odkup podilu ve WHU presne o den drive. Nahoda?

  • Mich21.2.2022 17:43reagovat

   Tak predpokladam, ze nezbohatl kvuli tomu, ze by byl hloupej.

  • kanonMates8821.2.2022 17:49reagovat

   Zase za ten ani ne 1/3 podíl zaplatil dle médií 4,4 miliardy CZK. Podle mě to takový šolich nebude, spíš mu jde o ten klub miliardářů v PL...

   • waaw21.2.2022 18:16reagovat

    To jsou presne hodnota vysilacich prav za 1 rok, bez prijmu ze vstupneho, merche a dalsiho.

    Jen pro srovnani, to by pretina Sparty byla zhruba za 9M CZK.

    Otazka je, zda ta informace o vyraznem navyseni prijmu byla zohlednena v prodejjni cene nebo ne

    • waaw21.2.2022 18:48reagovat

     Tretina

    • kanonMates8821.2.2022 19:20reagovat

     Možná blbě počítám, ale roční příjem je třetina z 15mld, tedy 5mld a z toho má Křetínský 27% teoreticky. Tedy 1,3mld. Zaplatil 4,4 mld. Samozřejmě příjmy jsou ještě další, ale zase rozpočet takového molochu včetně akademie, scoutingu atd. bude taky raketa. Ale takový podíl mu může otevřít úplně jiné dveře než se Spartou.

     • waaw21.2.2022 20:03reagovat

      Ten tvuj vypocet ale nevylucuje nijak to co jsem psal. Ja to nehodnotim, jen konstatuji. Jen je to pozoruhodna shoda. Vyvozovat z toho cokoli je nesmysl, pokud neznas detail. Je tam opce, za jakou cenu a za jakych podminek atd.

      Jedine, co se z toho da vyvodit je, ze anglicke kluby si budou mazat na chleba zbytek Evropy celkem s prehledem. A i ty kluby z chvostu PL budou celkem v baliku, a to mnohem vetsim nez jsou ted.

  • Larrygo21.2.2022 19:29reagovat

   Kasík (nebo Čupr?) v nějakým rozhovoru dokonce přímo zmiňoval, že pro DK je vstup do WHU čistě investiční záležitost.

   Osobně tomu ale moc nevěřím.

  • Laduk21.2.2022 22:28reagovat

   relevantní je navýšení příjmu, ne celkový příjem

   • waaw21.2.2022 22:50reagovat

    Ano, souhlas. Nemam cisla kolik to bylo pred tim, ale z kontextu jsem vyrozumnel, ze jde o vyznamne navyseni, ktere prekonalo ocekavani

 • Eduardo Santos

  AlaMierda21.2.2022 11:09reagovat

  Do Plzně za N diayeho. Pryč má jít i Janošek a na hostování Šulc.

  • trinact21.2.2022 11:29reagovat

   Jo ale je to Sparta kdo ma hubenej kadr Smích

  • waaw21.2.2022 14:42reagovat

   Zmatkuji na posledni chvili, neveri svoji ceste. My jsme v klidu.

  • Tomino21.2.2022 15:19reagovat

   Janošek není špatnej Láďa by si spoluhráče z Brna srovnal

 • Takže na 8 asi ne.

  Tashunka Witko21.2.2022 11:09reagovat

  JJ ho Instaloval na podhrotovou pozici, která mu vyhovuje.

  „Nejsem soubojový typ, tak je pro mě lepší, když souboj odvedou kluci. Já se pak snažím sesbírat odražené nebo prodloužené balony, v tom je moje síla,“ cítí Fortelný. „Nemám malý akční rádius, podporuji ofenzivu, mohl bych víc i dozadu, ale rád útočím.“

   

  • Bunda21.2.2022 11:17reagovat

   Fortelny je 10. Místo Dočkala a Hlozka až v létě odejdou.

   • fandim21.2.2022 11:45reagovat

    A pritom ten popis sedi na SackaÚsměv

   • captain_obvious21.2.2022 11:48reagovat

    Myslím, že na 8 toho odehrál o dost víc a za Béčko na tom postu podal pár skvělých výkonů. Ale na 10 se hodí taky výborně. Tam mu to ale zavře Karabec, takže pokud se někdy prosadí do sestavy Sparty, tak na 8.

    • lidoop21.2.2022 14:01reagovat

     Nesoubojovou osmičku při absenci dvou dalších středových hráčů, terým soubojovost a celkově obranný ladění není cizí, si moc nedovedu představit.

     • captain_obvious21.2.2022 14:30reagovat

      Krejčí ještě neodešel ne? Kdyžtak koupíš Condeho za prachy z Hložka, easy.

      • lidoop21.2.2022 14:53reagovat

       Já bych Condého třeba i koupil, Rosický těžko, když už tu jednou nohou byl, nakonec se z toho vycouvalo a teď je určitě levnější, než tenkrát, když jsme se o něj přetahovali se seshitem a pořád tu není.

       • waaw21.2.2022 14:57reagovat

        Tyhle uvahy mohli mit neco do sebe, kdyz Rosa zacinal pod Scasnym. Ted dostal absolutni pravomoci a jakakoli zmena mu je vlastne sebere. To jeho ego nemuze dat

        • waaw21.2.2022 14:58reagovat

         Tak asi o 4 vlakna dolu to melo byt....

      • AlaMierda21.2.2022 15:24reagovat

       Zmínění Conde, Cadu, Ewerton nebo Tkáč by nám rozhodně výrazně pomohli. Přeci Krejčí ml. a vedle něj Conde je už veliká síla. A na krajích produktivní Ewerton a Cadu. Pešek a Haraslín by nemuseli hrát vše a měli by pořádnou konkurenci.

       • waaw21.2.2022 15:27reagovat

        Konkurence vnasi do hlav pocit nejistoty a negativne ovlivnuje pratelskou atmosferu v tymu

 • ČT Sport

  ozzyosbourne21.2.2022 6:45reagovat

  Co je pravdy na tom, že místo Sparty budou dávat opět Sešívance?

  • Tyrrael21.2.2022 7:47reagovat

   Že dle programu to tak skutečně je.Otrávení

  • kanonMates8821.2.2022 8:02reagovat

   Tak on má asi právo první volby Sport1 ne? Holt nechtějí dávat Slavii Úsměv

   • marek1m21.2.2022 8:33reagovat

    Právo první volby má česká zkorumpovaná televize!

    • Mich21.2.2022 8:47reagovat

     Nastesti, tudiz jsme se vyhnuli tomu, ze nas bude komentovat slavista Bosak s prisernym Karochem.

   • thomasd8621.2.2022 10:59reagovat

    Taky v tom muzou hrat roli sance na postup, kde jsou u Sparty mensi ze a tudiz mensi divacka sledovanost

    • Tashunka Witko21.2.2022 11:04reagovat

     Ty sleduješ fotbal podle šancí na postup ?

     Sparta je dle mého bez šance (nejen kvůli výsledku prvního zápasu), ale určitě budu sledovat její zápas, zatímco postup Slavie si klidně nechám ujít.

     • thomasd8621.2.2022 11:12reagovat

      Ja jsem ale spartan ze jo, budu koukat i kdyby Sparta prohrala 5 :0...z pohledu nezaujatyho divaka je zapas kde je vetsi sance na postup,byt u cinana proste atraktivnejsi.

    • majtin21.2.2022 13:40reagovat

     Takže jestliže mají sešiti větší šanci na postup, je větší naděje, že je český divák uvidí i v příštím kole a ”užije” si jich dosyta. To nevidím jako důvod.

     • Laduk21.2.2022 22:40reagovat

      tak to by měli pořád dávat přenosy z Karviný, protože je příští sezónu už neuvidíme

 • Hráči z ligy

  Kratos20.2.2022 23:49reagovat

  Aktuálně bych několik jasných posil do základu, nebo na jeho pomezí v lize mimo špičku a Banik našel.

   

  Ewerton

  Cadu

  Tkáč

  Conde

  • Žrout_trávy21.2.2022 0:29reagovat

   Bral bych klidně všechny 4 hned, ale okamřitě minimálně 2 z nich. Kromě jasného Ewertona ještě Condeho na DZ do rotace s LK37, abych se už nemusel dívat na Pavelku.

 • Ewerton

  Žrout_trávy20.2.2022 23:16reagovat

  Říkám si, jak by to mohlo vypadat, kdyby byl do rotace na křídlo on místo takového Laca. V současné formě bych si ale tipl, že by hrál u nás základ. Kdo viděl, co předvedl proti Liberci, tak asi nechápe, proč tady ještě není, navíc při odchodu DMK. Asi ho Rosa nechce, nebo spíš Vrba? Některé věci fakt nechápu, hráč ligou prověřený, který ji očividně převyšuje, ale my nemáme zájem...

  • Pavel0020.2.2022 23:21reagovat

   Jestli on tam nebude problém v ceně

   • Mich21.2.2022 8:07reagovat

    Problem v cene je pokazde, jakmile ten hrac stoji vic nez par tisic.

   • Žrout_trávy21.2.2022 15:18reagovat

    Zvláštní, že u Hancka nebo teď u opce na Haraslína peníze problém nejsou.

    • fandim21.2.2022 16:08reagovat

     Tam uz tipuju nejake otukavani bylo - co je v lize a umi i kopnout, ne jen behat, tak ma urcite kontakt od Top3.

      

     • Žrout_trávy22.2.2022 9:51reagovat

      Kontakt je nám k ničemu

  • Kratos20.2.2022 23:51reagovat

   Aktuálně by s jeho formou byl jasná jednička u nás. Bolka potřebuje útočníka a někoho na kraj. Pokud by to záleželo na mě, tak bych se jim snažil kromě peněz vnutit Juliše, Daa a třeba Polidara.

  • waaw21.2.2022 15:41reagovat

   Jiank ten Ewrerton, to bude klasickej cizinec. Blizi se konec prestupaku, tak se zacal snazit

  • Masovec21.2.2022 22:35reagovat

   Aby jeste neskoncil na druhe strane reky...

79865 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha