Ty voe Budějovice si nevytvoří jedinou šanci, přesto dají 3 góly. Velmi mi to připomíná zápas s Olomoucí, ty dali taky góly z hovna, ale v tom zápase jsme hráli dobře. Dneska se mi ta hra moc nelíbila, přesto to byl zápas, který vypadal, že bychom ho mohli mít pod kontrolou. Moc jsem nepochopil zařazení Mandjecka místo Haška. Hašek mi možná přijde konstatně nejlepší ve Spartě. Nejen že je to Maratonec, ale má i slušné tvořivé schopnosti. To mi tam dneska chybělo.
To jsou furt výmluvy tohle. Budějovice nám daly pět branek za dva zápasy a nevedli jsme proti nim ani minutu, ale vždycky to byla samozřejmě hrozná náhoda a chudák Venca Jílek za nic nemůže.
+3 (na rozdíl od Sparty)
Ale na Jílkovo a Rosickéko Spartu to stačí. Opět se ukázalo jak nám chybí kvalitní útočník, jak máme nedostatek krajních záložníků a jak máme slabé beky. Ostatně se opět ukázalo, že trenér vůbec neví co s tím dělat.
to že je trenér uplně v koncích je to nejstřašnější zjištění. kdyby to tak nebylo, tak bysme měli aspoň nadějí že jednou dojde ke zlepšení. tohle je zoufalství
Přesně, bez obrany se hrát nedá a Hložek na hrot to pochopil skoro každý, krom pana Jílka a jeho realizačního týmu,kde nemá zřejmě oponenta.
Mně se ta hra taky nelíbila, bylo to takové na náhodu, upracované, měli jsme i smůlu, teda dost. Soupeř odpadl, nebo to chtěl ubránit...
Mandjecka taky nechápu, ale co už, no.. Spíš jsem dost zklamaný z našeho hroťáka. Kozák dnes úplně, ale úplně mimo.
A ještě jsem si říkal - udělal letos v lize nějaký tým více námazů a minel než my? Podle mně - s přehledem vedem ...
Koukal jsem jak mají téměř všichni naši hráči neuvěřitelně špatný první dotyk s míčem.
Máme strašně špatný a pomalý přechod do útoku.
V první půlce, která rozhodla, byla naše hra bez nápadu, profesorská, spousta zbytečných přihrávek, téměř žádný presing. O kolektivním výkonu, zaskakování za spoluhráče, nemůže být ani řeč.
Proč tam dal Mandjecka a ne Krejčího to nepochopíš. Proč tam nedal Plavce od začátku??
Tohle všechno jde za Jílkem a to prostě neokecáš.
Když už mají potřebu zapalovat to pyro, tak kua můžete mi někdo vysvětlit proč ho nezapálí na začátku za stavu 0:0, ale vždy si vyberou ten nejhorší možný moment na přerušení zápasu? Příště ať si tam místo ”My jsme sparta” vyvěsí My jsme škodná Sparty.
to nie su fans, to je ”skodna” Sparty
souhlas když není nasrano v lebce žije se snadno a lehce
Tohle jsou všechno jenom zástupný věci, který odvádí od podstaty problému. Nějaká podělaná dýmovnice nemůže za to, že jsme zase dostali tři góly na kterých mají naši hráči vlastní asistenci. V 82. minutě má Sparta doma proti Budějovicím vést 3:0 nebo víc a v klidu to dohrávat a ne na poslední chvíli honit, jestli dáme na 4:3 nebo ne. Ten zevl, co hodil dýmovnici nemá vliv na to, že tenhle podzim nestál za nic, že jsme už koncem září věděli, že zase nebudeme hrát o titul, že jsme z pohárů vyletěli jako špinavé fusekle a že náš realizační tým ani nedá dohromady sestavu a nějakej hrní projev.
Můžeš mi vysvětlit čemu konkrétně pyro uškodilo? Neviděl jsem v daném úseku hry žádnej výraznej nátlak, kterej by pyrem přerušili, proto nevidím důvod k podobný hysterii.
Libi se mi, jak si někteří vždycky dokážou najít viníka v kotli, i když Sparta dostane trojku od Budějovic doma. To je prostě směšný.
Neviděl tlak? Aha
Neuvěřitelná jak to lidi dokážou v takové situaci ještě obhajovat.
To je reakce, jak kdybych obhajoval holocaust. Proberte se, problem Sparty fakt není v kotli, kterej tvoří atmosféru, choreografie a pouští i to ”příšerný” pyro. Sparta má tolik důležitějších problémů na které je třeba upozorňovat a vy tu po výročním zapase, kdy nejsme schopný doma porazit nováčka z Budějovic, brečíte nad pyrem spuštěným při gólu, kterej přerušil hru na půl minuty. Gratuluju, umíte se zaměřit na skutečný problémy.
nevidíš důvod k histerii? to pyro nejspíš zapálil nějakej rasista a navíc ta uhlíková stopa
sem tady snad správně na E-holki.cz jsem trochu zmatenej
Prosim te, vyjadruj se k dnesnimu zapasu, nevim proc ani o jakym jinym zapase s Budejovicema to mluvis.
Ať se na mě někdo nezlobí, ale sledoval jsem to celej zápas - centry ze hry alibistický donikam. Obzvlášť když proti vám hraje jeden z nejlepších českých hlavičkářů, to bylo na přesdržku. Rohy kopat od brány je návrat do dob, když nikdo nevedl statistiky. Zkusil zjistit někdo poměr úspěšnosti rohů zahrávaných od brány proti těm zahrávaných k bráně? Statistika nuda je, má však cenné údaje.
S těmi centry máš pravdu. Hrajeme fotbal, který se hrál v Anglii před padesáti léty. Navíc v útoku nemáme žádného zabijáka, ale jenom zoufalého Kozáka.
I Saňák to v tom podcastu říkal, že se o tohle snaží. A to mě trochu děsí. I ManCity, Barca, PSG atd. hrajou furt do plnejch, ale největší jejich útočník má pomalu metr sedmdesát a je technickej. Tohle mě od Saňáka hodně zklamalo. Tohle není fotbal, kterej bych od Sparty 21. Století čekal
Útočník by měl obranu trhat, ne koncentrovat a kumulovat. Prostě tenhle přístup je hrozně špatnej. A tohle bohužel Sparta hraje léta. To je rozdíl od Slavie
těm kurwám už není nic svaté.....ty woe jak dlouho budou beztrestně notovat zápas ????
tak dlouho dokud si kretén neošéfuje alespoň rovinu
Opět katastrofální sudí. Po VAR se nenastavuje víc? Na Kozaka jasná penalta.
Musí to dělat schválně
Berbrovi X vyhovoval, preto sa nepiskala penalta, byt to v Plzni alebo u sikmacov v takom case a za takeho stavu tak jednoznacne penaltu piskne
To rozhodnutí trvalo tak dlouho, protože se muselo volat Berbrovi, jestli jí můžou fouknout nebo ne. Jinak byla úplně jasná že všech záběrů
Emanuel Marek? Ten na benzíně spal, nic neviděl a je čistej.
???
Nejlepší na tom je, ze rozhodčí piskl faul a primak a nakonec z toho byl aut 😀
Rozhodně to dělají schválně. Ten faul na Kozáka byl zcela evidentní a to dokonce tvrdil i takový zarytý antisparťan jako pitomec Karoch.
Liga je cinklá jako prase, pokud se tomu nebude Křetínskej věnovat, nenaděláme nic. Slávii i Plzni to vyhovuje, ti proti mafii jménem FAČR nepůjdou. A bohužel to musím opakovat - Chovanec je č.rák!
👍
koníčci jsou kreténa koníček
Tak snad už by teď měl i sportovní ”ředitel”
uznat,že Jílek ven je ta správná cesta.
Me teda docela dost zarazilo, když jsme dostali ten 3 gól, tak fanoušci úplně přestali fandit. Před gólem hnali hráče, kteří byli v tlaku, ale místo toho aby jim pomohli zpět na koně je ticho a za chvíli pyro...
Dementovi, kterej hodí dýmovnici deset minut před koncem minutu po našem vyrovnání když potřebujeme hrát bych napálil takovou, že by už nevstal. Doufám, že ho paměťový systém odhalil a nechal bych zveřejnit jeho fotku. Doživotní zákaz vstupu na stadion samozřejmostí!
každý má svoje limity.........já na to už taky nemám nervy
Když dostanu doma tři lachtany, tak se prostě těžko vyhrává.............
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
17902 lidí.