Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • nechápu..

  Shrekson16.5.2019 11:32reagovat

  to fakt jsem jediný komu přijde normální že se na to Chipciu vysral? bože(!!!) on nehraje ale hraje Zahustel kterému se směje půlka stadionu.

  Fakt nechápu co se zase čekalo? Ostatní hráči nemám slov.

  Klasické naše kkt řešení místo juniorky a hráči ze střídačky hrajeme v sestavě která stejně nemá šanci na úspěch.

  Plechatý neměl na Baroše u nás doma ale v Plzni kdy jsme nevyhráli x let hraje, ok vlastně proč ne.

   

  • AlaMierda16.5.2019 11:36reagovat

   Hlavně se vrací do Belgie, kde bude bojovat o místo. Každému muselo dojít, že jeho cílem je se nezranit a jít do přípravy zdravej. Jen tomu nemehlu u nás na lavičce to nedošlo.

   • johnny116.5.2019 12:03reagovat

    +1

   • pubi16.5.2019 12:28reagovat

    Já s vámi do jistý míry souhlasim, chápal bych jeho frustraci, ale furt je to profík a za tenhle zápas ho platila Sparta...

 • Hodnoceni: Jsem nasr.....

  waaw16.5.2019 11:09reagovat

  Nema smysl tady nadavat jak spacek. Stupen meho nasrani je obrovsky, ale definitivne bude zalezet na tom, koho a s jakou vizi privede Sparta jako trenera a jak bude vypadat tohle prestupove obdobi. Za urcitych okolnosti jsem ochoten na tohle komicke vystoupeni zapomenout Úsměv

  • victorlima16.5.2019 11:18reagovat

   Jsme nasr... všichni. Není, ale pravda, že s tím nemůžeme nic dělat. Hráči hrají špatně, možná nemají dostatečnou kondici, realizák neví co s tím a bůhví, jestli to ví Rosa či majitel. My fanoušci a diváci, přece máme velkou moc. Myslíte, že by bylo všem jedno, kdyby místo obligátních 8 - 14 tisíc lidí, přišlo párkrát třeba 1.500 lidí? Sponzoři by přece museli na něco takového reagovat. Možná pak by se teprve začalo něco dít.

   • Míša16.5.2019 11:25reagovat

    Sponzoři? Za reklamu na dresu má Sparta 30 milionů ročně. To je jak plivnutí do moře. Všechno dotuje Dan. A dokud tomu to ”bude u prdele” tak jako do teď, tak ani prázdný stadion nepomůže.

    • victorlima16.5.2019 11:40reagovat

     Já vím, že sponzoři nedají velkou částku peněz. Nechce se mi však věřit, že celému vedení i majiteli by bylo úplně jedno, kdyby na Letnou chodilo tolik lidí jako na Julisku. Pokud budou však pokračovat jako dosud, tak ti lidé přestanou chodit tak jako tak.

   • captain_obvious16.5.2019 11:50reagovat

    Těch 7 000 jsou submisivní lidi, kterým je všechno jedno a chodí tam ze zvyku, jako křesťani do kostela. Nepřipustí žádnou kritiku, když hráči odchodí zápas, tak se prostě jen nedařilo a co jste dokázali vy, že jim z tribuny nadáváte?! Tihle přijdou vždy, ale v tom problém fakt není.

     

    Problém je v majiteli miliardáři - peníze pro něho nemají hodnotu, milion vnímá jako drobáky, ztráta 200 milionů za sezonu je standardní hospodaření, nic se neděje. Navenek se snaží vystupovat jako sparťanský srdcař a člověk, který rozumí fotbalu, ale ve skutečnosti není ani jedno. Jen počkej, až bude rekordní přestup v rámci ligy jeho slavné vykoupení Vrby z kontraktu v Plzni. Kolik to bude? 50 mega? A skončíme s Vrbou v lize aspoň 2.?

    • LukyACS16.5.2019 12:13reagovat

     Nejlepší byly doby, kdy jsme si říkali, že je pro klub super, že vydělal 100 mega přestupem( třeba za Bonyho). Že za to nakoupíme a budem ještě silnější. Byli jsme zvyklí na doby za Košťála, kde za to vykoupil konkurenty a propast se prohlubovala.

     Postupem času člověk zjistil, že čím víc peněz v kase Sparty za DK, tím větší průser to je. Kdyby ty prachy radši cpali do zázemí na Strahově, nebo budovali novou akademii, tak to udělá mnohem větší službu než 300 mega za Dočkala se Schikem v rukou Kotalíka s Křetínským určených na nákupy.

      

     • captain_obvious16.5.2019 12:24reagovat

      To jo, za ty prachy jsme mohli mít akademii jak Ajax Smích

 • Chaos

  taborita16.5.2019 11:06reagovat

  Za těch 15 let dokázal majitel klubu přivést naší milovanou Spartičku k totálnímu zmaru. Po období bezmezného adorování Hřebíka, přišlo to samé s Chovancem a nakonec se Ščasným.

   

  Jediná šance a podle mě poslední naděje, jak zachránit Spartu, je osoba Tomáše Rosického.

   

  Pokud teď přivede úspěšného trenéra, kterému dá prostor, včetně adekvátního realizačního týmu a posil, tak Rosickému odpustím, že do toho měl hrábnout už v zimě (Ščasný, Vácha...).

   

  Pokud se tak nestane, tak se z toho pod Křetinským už nikdy nevyhrabeme.

  • artaxerxes16.5.2019 11:59reagovat

   Tak podívej se na naše trenéry - jakmile jeden neuspěje, vybere se trenér diametrálně odlišný - s novým trenérem je úplně překopána strategie klubu.

    

   Tady musí někdo říct jak chce, aby Sparta hrála a pak do určeného systému hledala trenéry a ti pak hráče.

   Neuspěje trenér, hledám dalšího s podobnou fylosofií. Pak po příchodu nového není třeba měnit úplně vše.

 • rozdíly v trenéřině

  LukyACS16.5.2019 11:04reagovat

  1) Standardky - Horňák říká, že góly ze standardek dostává jen hloupé mužstvo, že se musí ubránit.

   

  Jílek zase, že se standardku může povést dobře kopnout a že z ní gól občas dostane každé mužstvo. Spíš se zaobírá tím, proč k té standardce vůbec dojde a snaží se hráče nabádat k tomu, aby se podobných situací vyvarovali. Takže po prvním zápase se Zlínem nejvíc vyčítal Jemelkovi zbytečný faul.

  No a my třeba se Slavií víme, že má skvělé standardky a přímáky na 30 metrech a přesto jich kvanta vyrábíme.

   

  2) Rozehrávka - Za Lavičky s Jílkem jsme se snažili hrát konstruktivně, občas se stala samozřejmě nějaká chyba(třeba Vaclík udělal kiks), ale to k fotbalu patří. I Vrba řekne, že radši konstruktivní výstavba a nějaká chyba než odkopy. No a pak přišel po Lavičkovi Ščasný, který jakékoliv prvky rozbil a hráčům říkal, ať radši míč odkopnou a nic nevymýšlí. Přesně takhle se postupně pěstuje alibismus při rozehrávce, hráči se bojí udělat chybu. Takhle šílenou výstavbu hry a takovou připosranost jsem viděl naposledy po konci Chovance.

  • AlaMierda16.5.2019 11:13reagovat

   1) Jenže to musíš mít týmu hráče co hloupě nevyrábějí fauly a ne Frýdka, Sáčka nebo Zahustela.

    

   2) Za Lavičky s Jílkem to fungovalo mistrovskou sezonu. Pak se na to už soupeř připravil a neměl s tou naší překulovanou žádný problém. Naopak na mezinárodní scéně s tím soupeř neměl vůbec žádné problémy. Obzvlášť venku nás v pohodě sundalo Malmo nebo Y.B.Bern. Nestačilo to tenkrát venku ani na ty slaboučký Lotyše nebo co to bylo. To třeba se Ščasným se hrálo mnohem více agresivněji a přímočaře a také to třeba v Evropě neslo ovoce a venku byl tým schopen vyhrávat.

   • Funin16.5.2019 11:22reagovat

    je to jednoduché, Sparta musí mít trenéra, co ten tým naučí hrát proti slabším, stejně silným i mnohem silnějším. A je jedno, jestli budem hrát stále jedním stylem, jen trošku přizpůsobeným soupeři, nebo jestli se rozestavení i styl hry budou měnit, musíme prostě umět zahrát proti komukoliv. Tohle Spartě chybí už dlouho. Buď hrajem tužku v Evropě, nebo v lize, nebo všude, ale že bychom hráli všude alespoň slušně, to už tu dlouho nebylo.

   • LukyACS16.5.2019 11:24reagovat

    Na mezinárodní scéně jsme každého doma přehráli, venku máš pravdu, že jsme narazili ve Švédsku a byl to zmar, ale taky se podívej na ty stopery, Švejdík s Kováčem, do útoku přišel Bednář, to nebyla žádná extra kvalita pro technickej fotbal. Jinak YBB je v současnosti nejlepší tým ve Švýcarsku a zpětně to není až tak velký zklamání, chyběl nám Lafata a zástup nebyl.

    V lize jsme měli venku 30 bodů, což bylo stejně jako mistrovská Plzeň - od tý doby jsme udělali 22, 19, 17 a letos 24 bodů, takže i přes tu herní bídu, to bodově zas tak tragický nebylo. Ona i Slavie má venku herně dost problémy.

    • AlaMierda16.5.2019 11:34reagovat

     Ve Švédsku jsme narazili dokonce dvakrát. Y.B.B v té době měl úplně jiný tým než teď. Tenkrát to byl prostě hratelný tým. V tom Lotyšsku to bylo taky nekoukatelný. To, že nebyl zástup byla chyba Lavičky, ten chtěl sezonu odehrát skoro bez střídání a v nezměněné sestavě.

    • captain_obvious16.5.2019 11:41reagovat

     Ty vole 17 bodů venku za celou ligu Smích To se bavíme doufám o Příbrami ne? Neutrální

      

     Jinak ta Jílkova metoda se dá vztáhnout jenom na přímáky, roh ti vznikne z čehokoli, obvykle k němu výrazná chyba nevede. A my dostáváme většinu gólů ze standardek právě z rohů. Ty přímáky z hloubi nám takový problém, nedělají.

 • vedení + ”experti ”

  AlaMierda16.5.2019 10:46reagovat

  Teď se ukáže zda se přistupuje spravedlivě ke všem.

   

  1) Dvojice Kanga + Civic dostala na podzim po Slovácku pokuty, jak kráva. Tak jaké pokuty vyměří vedení za tuto největší ligovou ostudu v historii?

   

  2) Experti typu Vízek, Siegl, Frýdek, Novotný měli za dob Stramáka plnou hubu keců na všechny cizince. A pořád opakují něco o srdíčku, žraní trávy, o tom jak naši hráči vědí co to znamená hrát za Spartu atd. V posledních kolech to vidí a včera to vyvrcholilo neuvěřitelnou trapárnou. Tak se k tomu mohou vyjádřit.

   

  • dominik2716.5.2019 10:49reagovat

   Já si teda myslím, že vypuštění zápasu by šlo v první řadě za Chipciem, u něj bych řekl, že to fakt bylo vidět nejvíc, takže v tom cizinci budou lítat i teď...

   • Tashunka Witko16.5.2019 10:52reagovat

    Nejmarkantnější herní pauzu si vybral Hanousek !

    Chipciovi zdárně sekundoval i Frýdek.

    • Mich16.5.2019 10:59reagovat

     Tak frydek by mel dostavat pokuty kazdy zapas za svoji kopaci techniku, dokud by ho to nedonutilo davat si individualni hodiny a hodiny navic, kde by trenoval jen pasy za obranu.

   • taborita16.5.2019 10:54reagovat

    Nasazení hráče (jeho motivace k utkání), který za pár dnů ze Sparty odchází, jde především za panem trenérem...

    • Míša16.5.2019 10:57reagovat

     Tak Horňák je jen trapná záplata a Spartě už o nic nejde, jméno si ničí soustavně 10 let, výplaty chodí, tak co se snažit.

   • AlaMierda16.5.2019 10:58reagovat

    já nemluvím o vypuštění zápasu Dominiku, ale o tom tragickém výkonu většiny hráčů v čele se Zahustelem, Plechatým (u něhož ještě přivřu oči) a naší středovou řadou. O tom se kterým jsme ještě horkotěžko porazili Liberec. Chipcia o kterém se píše, že tu končí může nasadit jen netrenér, který nerozezná fotbal od kohoutích zápasů. A korunoval to Heča třetí brankou, to bylo vrcholné číslo.

    • johnny116.5.2019 11:13reagovat

     Je to tak, házet to na cizince je prostě mimo, Frýdek byl jasně u druhého gólu nestíhal plzeňáka, který dával gól.

     A když už jsme u Frýdka, to má být jako kapitán, který má jít příkladem, to je k smíchu.

     Heča má být lepší než Nita, no to snad ne?

     Jediní, kteří včera bojovali za Spartu byli Kanga, DMK a snažil se Hložan. Jinak ostatní naprostá nula, prostě nic, takhle se za Spartu nehraje.

     Hlavně že Rosický řeší kodex, jsem zvědavý jaké teď rozdá pokuty a kdo bude sedět příště na lavičce.

    • dominik2716.5.2019 11:19reagovat

     Horňák pro mě není netrenér, ale řekl bych, že ze své dosavadní trenérské kariéry na tohle není zvyklý, takže spíš projev nezkušenosti a naivity. Ono taky trénovat áčko Sparty je dost specifická zkušenost, na kterou se prakticky nejde dopředu připravit, co se tak říká. Podle mě je Chipciovo počínání neomluvitelné, takhle profesionální fotbalista hrát nemůže. Jen tím krásně ukázal, proč ti dneska leckterý fotbalový skaut řekne, že v Rumunsku jsou výborní fotbalisté, ale brát je do týmu není úplně ideální řešení... Doufám, že za tohle Chipcia odstaví, protože přimotat se ke třem gólům mohl i nějaký dorostenec, pro kterého by to aspoň byla cenná zkušenost.

      

     Zahustela bych ani moc nerozebíral, to je pořád to samé. On podle mě v současnosti nemá kvalitu na českou špičku. Včera se jasně ukázalo, že Sparta momentálně nemá použitelného pravého beka. A co jsem slyšel z více zdrojů, tak Sparta prý se Zahustelem opravdu nadále počítá, takže tenhle bizár asi ještě bude pokračovat.

      

     Hečovo počínání při třetí brance bylo taky šílené, ale zase bych tolik nezveličoval jednorázový kiks, to se stane i lepším gólmanům. Bohužel ten včerejší výsledek je takový součet vytrestaných chyb, tak to koneckonců bývá...

     • Lobrock16.5.2019 11:23reagovat

      Horňáka vyhodili z Vlašimi pro neschopnost. Moc nechápu to tvé zastávání se ho.

     • AlaMierda16.5.2019 11:31reagovat

      Horňák včerejší sestavou ukázal, že je netrenér.

      1) Postavil Chipciua, hráče co je myšlenkama už v Belgii a hrál tak aby se hlavně nezranil.

       

      2) Postavil stejnou středovou řadu, jako proti Liberci. To byl po té tragédii s nimi spokojen?

       

      3) Zahustel, tam už je škoda se vůbec vyjadřovat a nejhorší je, že nemít nějaké zdravotní problémy, tak ten zápas dohraje.

       

      To jsou přehmaty co by neudělal ani trenér z pralesa

      • Mich16.5.2019 11:38reagovat

       ad 3) Tam bych se ho trochu zastal, nema na ten post zadnou alternaci krome bodu 1) Leda by tam postavil zase nejakeho juniora, ktereho by nechal semlit jako Plechateho.

       • AlaMierda16.5.2019 11:40reagovat

        já bych na toho beka dal třeba Plechatého, ať to tam odkope. Horší než Zahustel by nebyl.

    • Tashunka Witko16.5.2019 11:21reagovat

     Plechatýho mi bylo spíše líto. Je to přesně příklad hráče, kterého ničí trenerští debilové. Po solidním rozjezdu ho srazil psycholog Ščasný, který ho nechtěl postavit proti Barošovi a v podstatě mu narušil sebevědomí a veřejně ho zesměšnil. A pak ho Horňák pošle bez nějaké lepší přípravy a nasbíraných minutek do rozklíženého a nefunkčního týmu, kde nemá žádnou oporu a musí hrát vedle antifotbalisty Zahustela. Nedivím se, že zmatkoval a vyráběl tam nesmyslné svíce i v momentě, kdy ho nikdo nenapadal. Ten kluk prostě nemá sebevědomí, ale vinu mají hlavně treneři.

     • johnny116.5.2019 12:19reagovat

      Je to jak píšeš, jen dodám, že tahle celá sračka jde za Ščasným a ’odborníkem’ Křetínským.

      Horňák už jenom vaří z toho, co mu ti dva nechali, to ani jinak dopadnout nemohlo.

      Mám z toho špatný pocit a myslím, že ke dnu ještě pořád padáme.

   • victorlima16.5.2019 11:00reagovat

    Chipciu nehrál dobře. Není se co divit. Hráč ví, že se bude muset stěhovat, proč by se měl nějak snažit? Spíš nechápu, proč byl nasazen. Myslím, že stejně zlý výkon odvedl Hašek a Zahustel a velmi podobný též Frýdek, Plechatý, Costa i Hanousek. Rozhodně platí to, co řekl Horňák do TV. Takový výkon si nemohou hráči nastupující za Spartu Praha dovolit. Neměl to však vyprávět divákům v TV, ale před zápasem hráčům.

 • hrůza

  sparta24leco16.5.2019 10:19reagovat

  Sparta dělá jen ostudu. Všichni se nám smějou. Ten kádr je teď špatnej, úplně v rozkladu, tam může hrát snad jen Hanousek, Karlsson, Hložek a Drchal. Chybí tam spolehlivej brankář, dominantní stoper dirigent, pravej bek, kreativní záložník (Kanga dobrej, ale má problém s disciplínou), gólovej útočník a trenér, kterej by dal týmu herní tvář, kterou už minimálně dva roky nemáme, byl autoritou u hráčů a jeho změny v sestavě a střídání byli aspoň trochu logické, ne jak se děje u Horňáka a dělo u Ščasného, kdy hráči rotují mezi tribunou lavičkou a základní sestavou, že nad tím zůstává rozum stát. Hráči ze sebe ani nevydají maximum, to je asi to nejhorší. To se za léto asi všechno nepovede změnit k lepšímu. Snad se to aspoň nezmění ještě k horšímu a nekoupíme místo hráčů, který potřebujem (pravej bek, stoper) zase dvě křídla, protože nám je nějakej agent zrovna nabíd. Kam to nechal dojít DK? Je to smutný, co se děje se Spartou.

 • Trenér

  roggi16.5.2019 9:57reagovat

  Bohužel se musím přiklonit k názoru, že by Sparta měla angažovat českého popřípadě slovenského trenéra. Protože, když to bude někdo jiný, tak se tu opět zvedne vlna histerie a napadání,ze strany medii, bývalých hráčů a radoby odborníku, jak to bylo za Stramaka a spol. Můžeme diskutovat, zda na to měl či ne, ale ta histerie, by semlela i jinačí kanony. Už slyším ta slova, že máme dost kvalitních trenérů apod. Jen je smůla, že to dotáhli jen k vodám našeho rybníčku a dál ne.VztekVztek

 • Nepřejeli nás

  Tashunka Witko16.5.2019 9:43reagovat

  jenom byli produktivnější.Údiv

   

  A takové stvoření trénuje už x let ve Spartě.

  Ještě zapomněl dodat, že to bylo vyrovnané, jenom jsme měli smůlu a nic nám tam dopředu nespadlo, zatímco soupeř, do čeho kopnul, tak proměnil v gol.

  Košťál by ho za to na fleku profackoval a druhý den by byl na pracáku.

   

  • victorlima16.5.2019 9:45reagovat

   +1

  • johnny116.5.2019 9:56reagovat

   +1

  • Pochcana slama16.5.2019 10:12reagovat

   Nejhorsi je, ze mu na ta banda ve vedeni skoci a daji mu sanci i pro pristi sezonu.

 • Smrad

  salamandr16.5.2019 9:08reagovat

  Jak dlouho se utěšujeme, že s novou sezonou bude všechno jinak a lepší. Ve skutečnosti se hniloba šíří dál a dál.

  • petr13716.5.2019 9:26reagovat

   Tak snad se neprozere i do Blanky, ja tam rad jezdim

 • Bedýnka :)

  Heppig16.5.2019 6:41reagovat

  Jestli si chcete alespoň trochu spravit chuť po včerejšku, dnes vyšel rozhovor s Bednářem. Jedna pasáž, která mě zaujala:

   

  Já bych chtěl, aby Sparta doma hned nastoupila na soupeře, zválcovala ho. Klidně se dvěma útočníkama, ale zatlačila je, dala branku a pořád pokračovala v tlaku. To strhne i diváky. Já dneska přijdu na Spartu a tam se prvních 25 minut nic neděje. Ne-li, že nám soupeř nedá gól.

   

  http://spartanskenoviny.cz/kvuli-sparte-jsem-nakopl-znovu-karieru-roman-bednar/

  • petr13716.5.2019 7:49reagovat

   To by si pral kazdy Spartan, ale na to momentalne nemame ani kvalitu, ani mentalni silu.

    

   Snad to prinese novy trener + posily.

   • Mich16.5.2019 8:13reagovat

    Mentalni silu lze nahradit bicem, to prej dost zvysuje motivaci.

    • petr13716.5.2019 8:22reagovat

     souhlas, proto jsou nejúspěšnější trenéři světa Magath a Pulpit.

     • majtin16.5.2019 8:53reagovat

      +1 Jj, a zástupy hráčů s načatým zdravím to jednoznačně odsouhlasej.

    • victorlima16.5.2019 9:05reagovat

     Samozřejmě! Vedení Sparty se musí chovat k hráčům jako k zaměstnancům. Jeden z posledních úspěšných managerů ve Spartě Košťál, řekl hráčům (mnozí z nich byli dlouholetí reprezentanti), že pro něho jsou pouze věšáky na reklamy a nasadil ,,tvrdou ruku,,. Platilo to a totéž by mělo platit i teď.

     Včerejším výkonem se hráči vysmáli do obličeje všem věrným fanouškům. Rovněž, snad už definitivně, prohlédnou zdejší naivní prosťáčci, kteří zde píší nesmysly o českém jádru kabiny a sparťanském srdíčku. Bohužel, jediní, kteří včera snesli alespoň trochu kritiku, byli nájemní cizáci Kanga a Karlsson.

     Mnozí zdejší fanoušci (včetně mne) nejsou nadšeni z toho, že budeme (pravděpodobně jako poražení) asistovat při předávání trofeje odvěkému rivalovi. Buďte si však jisti, že hráčům to bude srdečně jedno a budou se s nimi plácat po zádech.

     Úsměvné, bylo tvrzení trenéra Horňáka, že hráči jsou po těžkých zápasech. Copak Slavie, Plzeň a Jablonec nejsou? Zároveň Horňák řekl, že jsme přece Sparta a nemůžeme se prezentovat takovým výkonem. Škoda, že to říkal tv. divákům a ne hráčům před zápasem. Výkon Sparty ostře kontrastoval s výkonem Jablonce. A tomu přece také o nic nejde. Asistent jabloneckého trenéra řekl, že dostatečnou motivací jsou hráčské prémie a rovněž dobré jméno hráčů. Naše to asi moc nebere.

     • petr13716.5.2019 9:23reagovat

      No hele ja to tady neprocitam uplne peclive, ale nejak jsem tady nezaznamenal volani po ceskem jadru kabiny.

       

      Myslim, ze vetsine fanousku je uplne fuk, odkud hraci jsou, jestli jsou bili, cerni nebo sikmooci. Jen chteji, aby to byli dobri hraci, byli ochotni za Spartu naplno bojovat a nebylo jim jedno, jak zapas dopadne.

      • victorlima16.5.2019 9:32reagovat

       Asi jo, už se to tu objevuje jen sporadicky. Spíš to člověk čte v novinách či na internetu a hlavně od bývalých sparťanů, kteří jsou dotčeni, že nedostali teplé místo ve Spartě.

       Byl bych taky rád, kdyby tvá poslední věta opravdu platila, vždyť takhle by měli přece uvažovat všichni sparťané.

       • petr13716.5.2019 9:40reagovat

        tak jasně objevuje se uražená ješitnost, to bude vždycky. Na druhou stranu jsem ale přesvedčenej, že těm bývalejm Sparťanům na Spartě záleží. A jen je zkrátka štve, že je teď špatná. Experiment Stramák + šílený nákupy hráčů byla fakt trefa úplně mimo terč.

        • Funin16.5.2019 10:03reagovat

         hele Strama nebyl dobrá volba, ale mam takovej dojem, že vše co přišlo po něm je ještě horší. Ano Sparta je finančně omezená, protože musí platit smlouvy realizáku a hráčů, co si sem Strama dotáhl, ale je to důvod proč hrajem tak, jak hrajem? Strama už tu není dvě přestupní a přípravná období, takže proč máme stopery a vůbec celou obranu na baterky? Je to snad jeho vina?

     • Mich16.5.2019 9:30reagovat

      +1

   • Dynamo16.5.2019 9:03reagovat

    ne nepřinese

  • Míša16.5.2019 8:33reagovat

   Tenhle rozhovor měl mnohem větší potenciál. Škoda.

   • Heppig16.5.2019 10:24reagovat

    Co Vám tam chybí?

    • Míša16.5.2019 11:23reagovat

     Z kariéry mimo CZ bych se já určitě zeptal třeba více na Leicester, kde s ním v útoku byl Vassel, co říkal na jejich titul, jestli tam byli tyhle ambice Úsměv No a samozřejmě i na tolik probíraný nákup drog a třeba odbočit i od něj, ono nikdy nebylo těžký ho potkat s cigárkem, tak třeba jak to je, jestli kouří minorita fotbalistů a nebo většina a jen to skrývá líp než on nebo TK27, jestli ve sportu jsou drogy, nemusel by ani nikoho jmenovat, jen do toho prostě zatnout Úsměv

     Pak bych asi více rozvedl konec kariéry ve 29 letech.

     Taky jeho historka ze Sparty ”Ola” fanouškovi moc neřekne a zkusil bych z něj dostat víc.

     O nároďáku tam nepadlo snad ani slovo.

     Abych jen nekritizoval, váš web je fajn a jiný rozhovory mě bavily daleko víc, jen tady je vlastně jen výčet toho, kde hrál + naprosto zbytečná a nesmyslná kritika Kangy.

      

     • Heppig16.5.2019 12:36reagovat

      To jsou dobré poznámky, díky! V Leicesteru byl opravdu jen na tři měsíce a odehrál snad 4 zápasy. Nebylo moc na co se ptát. O jeho aféře nechtěl mluvit, což respektuju. Konec kariéry byl právě kvůli tomu a celému honu na něj... V nároďáku má čtyři zápasy a celkově se snažím tomu spíš vyhnout, protože všichni říkají, jak to tam bylo super a nic víc :D

       

      Snažím se, aby každý rozhovor měl stejný mustr, tj. aby se tam probral vývoj kariéry a snažím se vkládat otázky, když mě něco zaujme v průběhu povídání. Ale určitě je stále co zlepšovat, díky za zpětnou vazbu!

78103 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha