Starej Frydek musí mít něco na Spartu. Jinak si neumím vysvětlit, že už není ve Vltavínu. Jílek ho nevystřídá.To raději dal Hložka na pravo.
Kdepak ten dřevák to má jistý, stejně jako další kopyto Kozák.
Kozák mi zas tak nevadí, ale Frýdek to je prostě neuvěřitelný, jasně nejhorší hráč na place a on ho nevystřídá. Ten bude základu bude i kdyby neměl nohu. Hanousek minule zahraje parádně a on dá zase do základu to Frýdkovo vemeno.
Takže podle Jílka se po odchodu Kangy a příchodem Krejčího hra Sparty zlepšila. Budu si muset pořídit novou televizi. Viděl jsem něco jiného než on.
Byli jsme úplně stejně strašný, akorát jistější dozadu, protože hlavy posbíral už Krejčí a ne Kaya. Střídání úplně ok, Kaku byl celej druhej poločas stejně k hovnu
Ke střídání - Kanga šel dolů oprávněně, ale před koncem měl jít také Kozák. Když už s posledním týmem tabulky hrajeme takhle, tak vystavenej Kozák tam nemůže zůstat.
Kangu střídal správně. Ještě bych mu dal pokutu. Ten černej čurák na to čekal!!! Jinak měl jít dolů ještě Kozák. Příchodem Krejčího jsme ten střed uzavřeli. Jinak bych dal pokutu Frýdkovi. Ten čurák nam tu pentli odpustil!!!
Jdi spát.
Kangovi bys dal pokutu za co? Zelinka by mu dal kartu i kdyby sprintoval, jestli si nevidel jak nas rezal celej zapas, tak ses mimo ty
Protože na to rozhodčí čekal a on mu dal tu možnost. Dohadoval se s Julínkem po každém faulu na něm. Mněl jít nejkratší cestou a zrychlit. Ze strany rozhodčího to byl záměr. To se vůbec neslučovalo s řízením během zápasu.
Prosím o BAN za rasismus
Novou televizi by sis měl koupit ty. Opava měla dobrou čtvrhodinu a od příchodu Krejčího neměla vůbec nic, až na tu standardku v závěřu, naopak Sparta měla několik tutovek.
Ano, je jednoznačně vidět, že jsme na správné cestě. Ještě to otrávit Kangovi, zbavit se těch protivných cizáků, kteří nectí českou kabinu a bude vše ok a snad uhájíme alespoň krásné osmé místo. Když budeme takhle hrát proti silnějším soupeřům, než proti poslední zoufalé Opavě, tak zase pojedeme domů se staženýma ušima. Kdo vidí nějaký pokrok, nechť si zajde k očnímu nebo rovnou na psychiatrii. Střídání toho olomouckého neumětela nemá ani cenu komentovat. To mohlo být publikováno jako příkladné špatné střídání v trenérských skriptech.
Šel pomalu, normální rozhodčí by ho popohnal bez karty. Zelinka ale věděl
Zelinka je absolutní kunda, nechápu, že ještě píská ligu.
To je skoro základní předpoklad pro to, abys ligu pískal. Věř mi
podle mě by ho rozhodčí před žlutou měl popohnat, to jsem si nevšim, že by udělal. A pokud se mu nelíbilo, že šel dlouhou cestou, tak mu měl ukázat, nedávno jsem to v nějakým zápase viděl, že hráč byl co možná nejdál, chtěl takhle zdržovat a rozhodčí mu ukázal ať vypadne kamkoliv. Upřímně v tomhle vidim záměr ho vyžlutit, nic jiného
Ale musí odejít nejkratší možnou cestou, což podle mě neudělal.
To bylo sluncem zalitých chvalozpěvů po výhrách nad slabými Bohemians a C.B. Ještě klika, že ten zákrok magora Frydka rozhodčí pustili... Jílek dříve nebo později půjde od válu, tohle není dlouhodobě udržitelné. Střídání v průběhu utkání, to je teda něco.
pane bože to je takovej neumětel. MY rozehráváme v nastaveí roh a on namísto aby to tam držel, tak to chce kopnout do nich, aby se to zase odrazilo do autu a netrefí se. To je fakt kopyto, to je neskutečný
Opet super stridani, odesel Kanga a vystavba hry neexistuje...branime jedno golovej naskok
Jako Kozák je při tomhle stylu úplně k ničemu.. to neni hráč na napadání a na brejky
Ted by sem hodil Drchal 😕
*tam
To si myslím ví všichni tady na fóru, na stadionu, u televize, na hřišti a asi i sám Kozák.
Mám ale pocit, že střídat půjde jen když si o to sám řekne. Fakt nevím, kdy a čím si tuhle pozici ve Spartě zasloužil.
nehledě na to, že díky tomu dostal Kanga tu žlutou :-D
My měli ve druhý půli s Kangou nějakou výstavbu?
Hokejky s Ko(kot)metou ze stavu 1:4 na začátku 3. třetiny na konečných 5:4, rozhodující gól 15sec před koncem!
klasicke cekani na oblibenou 85 minutu, totalne odevzdanej druhej polocas, nechapu...
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
12638 lidí.