Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • PR 101

  Brian Pricke3.4.2020 19:38reagovat

  Jdu si sem pro názor; očekávám letku úzkoprsých mudrců.

   

  Co si myslíte o tom, že článek o pomoci dvou soukromých společností pro seniory vyjde na oficiálním webu FOTBALOVÉHO KLUBU, jehož je jeden z jejich představitelů shodou náhod majitelem (tím spíše, že tento vlastní i celou mediální divizi)?

   

  Cítím z toho Rozmarné léto, takovou trapnost, maloměšťáctví, čaulidi PR. Možná by neškodil trochu sekulární přístup.

   

  Konečně bych chtěl jen poznamenat, že nerozporuji samotnou pomoc, za tu dík.

  • dominik273.4.2020 19:52reagovat

   To jsi mi připomněl, jak Lev Praha, toho času účastník Kontinentální hokejové ligy, gratuloval na svém webu Miloši Zemanovi ke zvolení do prezidentského úřadu. To mi teprv přišlo fakt zoufale nedůstojné.

    

   V tebou zmiňovaném případě předpokládám, že sami lidé v PR Sparty si to dost možná ani nevymysleli. Trošku to na mě působí, jako když majitel či někdo z vedení vzal telefon a vydal rozkaz...

    

   Nicméně tak jako tak mi to asi vyloženě trapné nepřijde. Samozřejmě by se to lépe četlo, kdyby ta pomoc šla přímo pod hlavičkou Sparty, ale zase na druhou stranu chápu, že nějaký dědek v důchoďáku v Ostravě radši umře na koronavirus, než aby přijal pomoc od ”nepřítele”.Úsměv

    

   A asi trochu chápu, že když už dáš takový objem peněz na to, abys zastal práci vlády, že využiješ své informační kanály, aby se o tom vědělo.

   • Brian Pricke3.4.2020 20:00reagovat

    Na tu záležitost s Lvem si nějak matně vzpomínám. Na základě tohoto argumentu bych ukončil jakoukoli diskuzi. Proti tomu se vážně jedná jen o malichernost. Smích

     

    Taky bych očekával, že Pečeně na home office nerozhodl o tom, že napíše chvalozpěvy na svého chlebodárce. V tom budeš mít asi pravdu.

    • dominik273.4.2020 20:33reagovat

     Já tenkrát měl v redakci Lva kamarády a náležitě jsem se jim za to vysmál. Samozřejmě to z jejich hlavy nebylo, ani nebyli v pozici, že by si vůbec mohli dovolit nějak zakročit...Úsměv

  • Mates3.4.2020 20:08reagovat

   Jasně že je to PR, ale EPH, J&T a Křetínský jsou se Spartou tak propojení, že to zas tak nucený není.

   • dominik273.4.2020 20:32reagovat

    Předpokládám, že se jedná především o pomoc ze strany fyzické osoby Daniela Křetínského, majitele Sparty. To, že ta pomoc je formálně vydána pod hlavičkou EPH a J&T, asi bude mít nějaké vedlejší důvody, například daňové.

     

    Souvislost se Spartou bych jinak viděl i v tom, že majiteli klubu pomohli ušetřit výraznou částku sami hráči, kteří se vzdali části platu. Nevím, o jak velkou úsporu se v součtu jedná, ale v podstatě by se dalo říct, že i hráči tak nepřímo přispěli.

     

    Samozřejmě je k diskusi, zda by některé fotbalové kluby mohly přispět v boji s virem nějakou jinou cestou, kupříkladu dodat nějaké vybavení, lékařský personál, poskytnout zázemí atd. Tady popravdě nemám moc přehled, jestli Sparta za cizinou zaostává nebo naopak...

    • majk3.4.2020 20:57reagovat

     dodat Sparta lékařskej personál, tak jsme za chvíli na úrovni španělska

 • TOP30 hráčů ligy dle trenérů a expertů

  DaveACS3.4.2020 13:48reagovat

  To je zase výplod..

   

  Martin Svedik TOP5 - Ševčík, Bucha, Coufal, Budinský, Doležal

  • Brian Pricke3.4.2020 14:07reagovat

   Proč mi to děláš?! Já si vzpomněl na Beneše na druhém (?) místě.

   • DaveACS3.4.2020 14:12reagovat

    Trpiš dal na první místo Beauguela..

    • BradCox3.4.2020 14:31reagovat

     Tak to je těžký, když se u nás za odborníky berou lidi jako Luhový, Hartman, Vízek či Podroužek...Kanga na třináctém místě? Neříkám, že by měl být první, ale do první pětky určitě patří.

     • wasek2611@centrum.cz3.4.2020 15:11reagovat

      Po odchodu součka, komliho a hrošovskýho musí být kanga na 1. místě.

      • Spytihnef3.4.2020 15:26reagovat

       Prostě se smiřte s tím, že je spousta trenérů, která by nechtěla Kangu do týmu ani zadarmo.

       • AlaMierda3.4.2020 15:38reagovat

        Ale jakmile by byl Kanga zdarma k dispozici, tak by mu nedali ti samí trenéři pokoj a lanařili ho do svých týmů. To je vlastně takové typické, hlavně nevyčnívat, držet hubu a když jo tak nějakým úletem typu Jílek a Beneš. Máme tu hned odpověď na to, proč naše trenéry nikde ani ve srovnatelných ligách nechtějí.

        • Johny143.4.2020 16:07reagovat

         Vážně si nemyslím, že by každý trenér chtěl Kangu ve svém mužstvu. Úplně zadarmo na zkoušku možná ano, respektive třeba na hostování. Ale na přestup? Jsou prostě trenéři, kteří si zakládají víc na disciplíně a týmovém pojetí než individuální kvalitě. A kdybych měl třeba porovnat Kangu a Ševčíka, tak myslím, že drtivá většina by si vybrala Ševčíka, ne-li všichni.

         • AlaMierda3.4.2020 16:14reagovat

          Na žádnou zkoušku, hned by ho bez keců brali. Produktivnější a psychicky odolnej hráč co se jen tak nesesype a navíc je velký profesionál to neodmítne žádný trenér při smyslech.

          • Johny143.4.2020 16:31reagovat

           OK, je to tvůj názor, ale mám pocit, že si ho příliš idealizuješ. Podle mě naopak trenér při smyslech nemůže takového hráče vzít do fungujícího týmu. Leda trenér, který je zahnán do kouta a musí riskovat.

         • victorlima3.4.2020 16:44reagovat

          A zde je jedna z odpovědí, proč je na tom náš fotbal tak blbě. Týmové pojetí a disciplína, to by nám šlo, ale vychovat nějakého slušného fotbalistu, který se o balón nepřerazí, to je problém. Proto si do mužstva vybereme pár průměrňáků, kondičně je nabušíme a budeme doufat, že nenarazíme na někoho, kdo to doopravdy umí. Už vůbec nehodnotím to, že se na to nebude dát koukat.

          • Johny143.4.2020 16:50reagovat

           Ale k čemu ti bude takový fotbalista, když s ním nedosáhneš na týmový úspěch? Navíc myslím, že třeba Ševčík, Bucha, Hložek jsou vychovaní fotbalisté, kterým míč rozhodně nepřekáží.

           • victorlima3.4.2020 17:33reagovat

            Takových nebo podobných dobrých fotbalistů tam samozřejmě musíš mít víc. Když k Ronaldovi postavíš deset Hanousků, tak taky žádnou díru do světa neuděláš. Ten, kdo fotbal léta hrál, Ti však vždycky řekne, že jednoho dobrého hráče si tam měl.

            • Johny143.4.2020 19:05reagovat

             Souhlasím, že ten technický hráč tam musí být. Ale taky to musí být někdo, kdo se týmu podřídí na úkor svých bodů.

           • hombre3.4.2020 18:01reagovat

            Tak je pravda, že týmový úspěch dosáhneš i bez individualit, bez technických hráčů, s hráči, kterým míč i překáží, nadupaní fyzicky, viz. Slávie a to ji nijak nechci hanit. Ale to se stane jednou za 10-15 let, ale opakovaně fakt ne. Stačí když se 1-2 hráči zraní, nebo přestoupí jinam a je konec. To se u týmů, který preferují hráče, kteří jsou individuálně jinde, nepřekáží jim míč, nenafackuje jim, umí pravou i levou Smích, atd...., úspěch dosahuje opakovaně, i když se jim zraní 2-3 hráči, nebo přestoupí jinam.

            My vychováváme hráče jen pro tým, zabíjíme v nich individuální myšlení, hlavně neudělat chybu. To stačí do těch 18-19 let, pak už jsme v prdeli. Ujíždí nám vlak, ale my budeme tvrdohlavě dělat stejné věci, které tento vlak nemají šanci nikdy dostihnout.

            Kangu opravdu nemusí chtít každý trenér u nás, nezapadne mu do jeho týmové koncepce, ale v TOP 5 měl být!!

            • Johny143.4.2020 19:10reagovat

             Tak já myslím, že když funguje systém, tak se dá dosahovat úspěchu dlouhodobě i bez převahy technických hráčů. Rozhodně nejsem proti technickým hráčům, jsem proti hráčům, kteří se nedokáží podřídit potřebám týmu. Samozřejmě Kanga je ofenzivně nadprůměrný hráč, ale kolik gólů zavinil svým liknavým přístupem, tolik žádný playmaker v lize nezavinil.

             • hombre3.4.2020 19:57reagovat

              Hmm, můžu se zeptat kolik jich zavinil Kanga v letošní sezóně? Myslím, že jsou tam min. 3 hráči v záloze, co zavinili více gólů...

              Já mám Kangu rád, když odejde, tak mi to bude líto, ale pomůže-li to týmu, tak super, žádný hráč není víc než Sparta. Ukáže-li se, že jeho odchodem bude Sparta poloviční, mělo by vedení jít doprdele.

              Každý musí nést odpovědnost za své rozhodnutí, jak pozitivní, tak ale i negativní.

              • Johny143.4.2020 20:01reagovat

               Jasně, ale ti jiní hráči to zavinili svým dřeváctvím, tam se prostě s tím nic neudělá, on svou liknavostí a přístupem. Chápu, že kdo nic nezkusí, nic nezkazí a on hraje s vědomím, že když to neudělá on tak nikdo, ale prostě bych čekal větší snahu při ztrátě míče.

               • hombre3.4.2020 20:19reagovat

                Jj, to beru. Dá se to i takto vidět.

                Někdo to může vidět ale i takto,... mít za sebou Kanga lepšího a důraznějšího DZ, tak hraje Kanga výš, dáme více gólů, máme více bodů a i naši stopeři se budou jevit o level výše Smích a nikoho nebude zajímat, jestli Kanga vyklusává, nebo se málo vrací Smích.

                A teď kdo má pravdu? Nic není černobílé. Já dávám asi 70% této variantě Smích.

                • Johny143.4.2020 20:26reagovat

                 To je pravda, už od dob Galáska říkám, že DZ je pro fungování hry zásadní. Mít za sebou Kanga třeba Součka, tak si může dělat v podstatě co chce. Ale takového DZ moc klubů u nás nemá, proto jsem prostě toho názoru, že spousta trenérů ligy by to s Kagnou neriskla a nechtěla ho.

                 • hombre3.4.2020 20:36reagovat

                  Tak Souček je zase extrém, neblázni Úsměv, v lize je polovina týmů s lepším DZ, nežli my.

                  A spousta trenérů by ho nechtěla...., no táák, Kanga má na zaviněný 1 svůj gól min. 3 góly a 3 asistence. To že by nechtěla většina trenérů? By byli za blázny Smích.

    • lotarr4.4.2020 12:14reagovat

     Trpiš , ale nedal na první místo Beauguela dal třicet jmen a isport to seřadil podle abecedy.

  • Spytihnef3.4.2020 15:23reagovat

   Hele a co je na té jeho TOP5 tak mimo?

    

   • AlaMierda3.4.2020 15:44reagovat

    Mě to přijde teď s nadsázkou. Jako kdybys v top 5 světa ignoroval Ronalda nebo Messiho. Narval tam hráče jako Dybala, Benzema, Courtouis apod. Prostě hráče, kteří jsou opravdu dobří, ale nejsou úplně top a mají vcelku v kariéře dost období, kdy o nich ani nevíš, že jsou na hřišti. To o Ronaldovi nebo Messim takřka říct nemůžeš( nejsem jejich fans). A to samé je Kanga, je tu cca dva roky, kdy měl období,že jsme o něm třeba 2 měsíce mohli říct, že na hřišti není znát?Dle mého názoru nikdy. Což o těch klukách v tom seznamu třeba říct můžeš.

    • hombre3.4.2020 18:20reagovat

     +10000000000

    • kopejtko3.4.2020 18:41reagovat

     Kangu poslat doprdele a pak se možná i toho titulu dočkáme.

     • Mates3.4.2020 19:14reagovat

      Kangu a Hřebíka!

      • Mates3.4.2020 19:15reagovat

       Ještě jsem zapomněl na Svobodu.

       • waaw4.4.2020 13:44reagovat

        A kopejtka

        • hombre4.4.2020 15:27reagovat

         Smích

         • kopejtko4.4.2020 16:58reagovat

          Já už v ní dlouhodobě jsem, když vidím jaké kopyta hrají za Spartu Úsměv

 • De Bruyne

  captain_obvious3.4.2020 10:55reagovat

  Kevin De Bruyne⁩: “I have no idea when we will be playing again. Not evident for a player. You haven’t played for 6 weeks. Normally you’d need a preparation of 3 to 4 weeks. If we restart immediately then everybody will be injured after a few games.”

   

  Neasi.

  • 13goat3.4.2020 11:30reagovat

   Udělal bych to s udělením titulu (a nesestupu) jako v Belgii a do pohárů kluby nasadil dle pětiletého koeficientu.

 • iSport - stoper

  Spytihnef3.4.2020 9:29reagovat

  Tak dle iSportu Kaša do Plzně a Pernica by mohl do Sparty, no nevím.

  • AlaMierda3.4.2020 9:31reagovat

   Jsme aktivní, jen zase na nesprávném místě.

  • Brian Pricke3.4.2020 10:05reagovat

   Já na Spartě obdivuji jednu věc - vybrat si ze dvou rozhodnutí vždy to horší.

   • SuperFrankie3.4.2020 10:23reagovat

    SmíchSmíchSmích

   • Spytihnef3.4.2020 10:28reagovat

    Podle mě to bude totální kachna, tak bych asi v tomto případě s nějakou kritikou brzdil.

   • lidoop3.4.2020 11:42reagovat

    Jako že Kaša je lepší než Pernica?

    • DaveACS3.4.2020 11:56reagovat

     Radakovič je lepší než Pernica

     • lidoop3.4.2020 20:12reagovat

      To třeba takovej Lischka asi taky, ale na to jsem se neptal Smích

 • Liga

  lotarr2.4.2020 22:16reagovat

  https://www.idnes.cz/fotbal/zahranici/bruggy-belgicka-liga-titul-krmencik-deli.A200402_152412_fot_zahranici_min

   

  Docela zajímavý u nás je neregulární o tom jenom mluvit.

  • Kombinator3.4.2020 11:01reagovat

   Mně zase přijde komický, jak Slávisti všude bojujou za český fotbal formou, že jim to bez práce přihraje jistej titul do kapsy.

   • lotarr3.4.2020 12:19reagovat

    Nák sem si nevšimnul že požadujou titul samozřejmě bude lepší to dohrát a jestli ztratí slavia titul na hřišti tak co prostě Plzen bude lepší.Jestli se sezona nedohraje tak prostě titul nebude mít nikdo to beru jako fer.

   • lotarr3.4.2020 12:24reagovat

    To že to nákej slavista napíše neznamená že to požadujou SLÁVISTI. Na druhou stranu je komický když se sezona nedohraje aby třeba sparta jako 9 tým tabulky hrál ligu mistrů.Na druhou stranu jestli tohle pravidlo bude platit pro všechny ligy v Evropě tak se to prostě musí brát.

    • Kombinator3.4.2020 16:02reagovat

     No stačí si přečíst twitter apod. a tam to názorama Slávistů za boj za český fotbal je přeplněný. Prej potřebujeme koeficient, jinak umřeme a proto by mělo platit aktuální pořadí nebo dohrát 30 kol. Ale ve skutečnosti chtěj titul a na českej fotbal píchaj. Ať si prostě nevymýšlí rádoby pěkný úmysly, když skutečnost je taková, že chtěj pro Slávii titul a LM a na ostatní serou.

  • Tazmen3.4.2020 11:47reagovat

   Tvl a co takhle zapojit mozek místo Luftjardový prdele?

 • Kaša do Sparty?

  dominik272.4.2020 18:09reagovat

  Podle Sport.cz se Sparta společně s Plzní zajímají o Filipa Kašu, stopera čerstvě propuštěného z Žiliny.

   

  bit.ly/2JACzuh

  • Dynamo2.4.2020 18:12reagovat

   takže do Plzně

   • dominik272.4.2020 18:19reagovat

    Nechme se překvapit. Za sebe bych se nezlobil, kdyby někdo z Žiliny skutečně přišel. Věřím, že by se tam pár zajímavých posil dalo udělat, ještě víc by se mi líbilo, kdyby Sparta do toho klubu nějak mohla vstoupit.

     

    Podle mě třeba Kaša na špičku české ligy má, ale to jsem si dříve říkal třeba i o Radakovičovi, takže speciálně u stopera už bych ruku do ohně nedával. Každopádně co jsem ho viděl, tak se mi líbil, dokonce mám pocit, že někdy před rokem jsem si ho důkladně projížděl v instatu a říkal si, že je ho na slovenskou ligu škoda. Vlastně už při tom konci v Baníku mě překvapilo, proč nezamířil do nějakého silnějšího klubu v Česku.

  • FANDA73072.4.2020 20:28reagovat

   Dnes aj Kacer potvrdil, ze mu manazer povedal, ze ako kluby zistili, ze je volny nestacil dvihat mobil. Ado ho pozna, tipujem, ze donho pojde.

   • lidoop3.4.2020 11:55reagovat

    Že by Plzeň chtěla přivádět hráče do středu zálohy mi nepřipadá moc pravděpobný.

 • A je vymalovano

  waaw1.4.2020 20:31reagovat

  https://www.ruik.cz/sparta-v-likvidaci-v-tymu-bude-muset-skoncit-dockal-ci-kanga/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  • Tyrrael1.4.2020 20:57reagovat

   SmíchSmíchSmích

  • Pavel001.4.2020 21:12reagovat

   ještě ten proklik ze seznamu... když už sem postuješ článek z takovýho srajda webu jako je ruik, tak bych mohl aspoň bez toho prokliku

  • standis1.4.2020 21:34reagovat

   A to tam ještě nenapsali, že hlavním trenerem bude Řepka a krýt to bude licencí Siegl.

 • Trocha divoké ”funny” teorie

  Soze1.4.2020 14:55reagovat

  V případě, že bude současná situace (což si asi nikdy z nás nepřeje) a ligy budou anulovány, tak je jednou z možností nasazení do pohárové Evropy i koeficient za posledních 5 let...a zde další ”pokud” ...pokud by byly anulovány i veškeré získané body letošního ročníku poháru, tak má pětiletku nejlepší Sparta, následovaná Plzni a až třetí Slavie

  • standis1.4.2020 17:43reagovat

   To je teorie Svobody. Více není třeba dodávat.

  • Scooter_x1.4.2020 17:59reagovat

   Spíš podle loňska...

  • dominik271.4.2020 20:21reagovat

   Proti takovému řešení by měli protestovat i sami sparťané, protože to by byla fakt hanba...

   • Soze2.4.2020 9:52reagovat

    Osobně by mi přišlo nejvíce fér, když by byly anulovány jak ligy, tak evr. poháry, aby si to ty samé týmy mohly zase rozdat znovu, tzn. do pohárů podle posledních odehraných ročníků

  • Soze2.4.2020 10:04reagovat

   PS: v tomto případě by byl vlastně Jílek jen cca. 2 týdny od toho, aby nás po letech konečně dostal do LM (kvalifikace) Úsměv Úsměv

 • snížení počtu týmů

  brac1.4.2020 13:10reagovat

  Ten obří ekonomický kolaps, který nás nemine, může dostat řadu klubů do existenčních problémů. ”Ideální” čas pro redukci počtu týmů 1. a 2. ligy na 14. Ještě bych si přál, aby Jablonec a Liberec vytvořili 1 silný regionální klub, který by mohl být ekonomicky a fotbalově mnohem zajímavější než 2 kluby, kde hlavně Jablonec přežívá pouze díky Peltovi.

  • Brian Pricke1.4.2020 14:00reagovat

   *12

  • hombre1.4.2020 14:11reagovat

   Hlavně ne 8 Smích....

   Když jich bude 12, tak budeme v pásmu sestupu.

  • dominik271.4.2020 20:02reagovat

   Určitě by českému fotbalu hlavně prospělo, kdyby silnější kluby měly B-tým ve druhé lize. Přece jenom i ti hráči, co se pak neprosadí ve Spartě a Slavii, jsou zajímavými posilami pro jiné ligové týmy. Zkrátka tu druhou ligu by se fakt hodilo omladit, tohle je cesta. Navíc věřím, že třeba Sparta a Slavia mají prostředky na to, aby zaplnily místa po jiných týmech, které nebudou moct dál financovat profesionální fotbal.

    

   Nevím, jak se vyřeší postupy a sestupy, ale třeba Sokolov má ve druhé lize končit tak jako tak, třeba s případným nedohráním ČFL dostane příležitost zaplnit volné místo B-tým Sparty. Ale je dost možné, že těch míst se uvolní víc, podle mě bude mít víc klubů problém financovat profesionální fotbal za stávající situace...

    

   Pro český fotbal bych viděl vzor právě v zemi aktuálních vicemistrů světa - Chorvatů. Jejich první liga má 10 účastníků, ve druhé je 16 týmů, z toho tři jsou rezervy prvoligových celků. U nás by tedy mohla první liga mít klidně 14 nebo i 12 účastníků podle vývoje situace, druhá liga taky maximálně 16 klubů, v ČFL a MSFL potom dát prostor techničtějšímu a rychlejšímu fotbalu tím, že se tam nastolí přísnější metr posuzování faulů.

    

   Každopádně budu rád, když se české kluby dokáží s touto krizí poprat. Nikomu nepřeji, aby musel končit. Ale souhlasím s výše zmíněným příspěvkem, že pokud by k tomu mělo dojít, tak se nabízí prostor pro snížení počtu účastníků.

   • Fogzz2.4.2020 16:39reagovat

    Sokolov je jasnej, no. Tam se to teď utlumí, teď spíš řeší, na co vůbec budou finance.

  • kilovolt1.4.2020 20:21reagovat

   obří kolaps? no nevím - ekonocká teorie říká, že každá krize slouží k pročištění prostředí. zatím se ukazuje, že ta lapálie Žiliny je spíše vyčůranost majitele

   • artaxerxes1.4.2020 21:43reagovat

    Tahle situace je obrovsky problematická.

    Vem to tak, že dost pravděpodobně mu nasmlouvaní partneři řekli, že s tím končí (Jelikož emidemie Covid-19 je bráno jako ”Zásah vyšší moci”, což bývá ve smlouvách ošetřeno.). A vzhledem k tomu, že se očekává, že i díky tomu poté vypukne krize, tak nové těžko seženou.

    Pro něj je potom lepší a v konečném důsledku i pro zaměstnance či hráče to ukončit ve chvíli, kdy nemá vůči nim dluhy (než dopadnout jako hokejový Slovan)

   • brac2.4.2020 3:00reagovat

    Běžná krize ano, současná situace je ale jako by ti na zahradu spadla letecká puma a tys to okomentoval tím, že zdravá zahrada potřebuje čas od času odplevelit.

  • waaw1.4.2020 21:11reagovat

   Stejne by se mi nejvic libilo, kdyby nejlsilnejsi muzstva udelali stredoevropskou soutez s Rakouskem, Slovenskem. 6 ceskych, 4 Rakousko, 2 Slovensko. Nebo i Madarsko nebo Polsko?

   • standis1.4.2020 21:38reagovat

    A do pohárů by se postupovalo jak? A zlikvidoval bys fotbal ve všech zemích. A jinak doba, kdy rak. liga byla slabší je pryč - koukni na koeficient.

   • hombre2.4.2020 13:49reagovat

    Možná jsi si nevšiml, ale doba je jiná a fotbal se v Rakousku ubírá trochu jiným směrem.

    Jestli by měla být středoevropská soutěž, čistě hypoteticky a měla by 12 týmů, tak z Rakouska by bylo tak 6 týmů a my se Slováky po 3, spíš 7 z Rakouska a 2 ze Slovenska...

  • majtin2.4.2020 23:50reagovat

   A ten severočeský klub bude sídlit v Liberci nebo v Jablonci ? Nejsem si jistej, jestli se na tom liberečáci s jablonečákama dohodnou. Úsměv

 • Za mě zatím spokojenost,

  Pochcana slama1.4.2020 11:04reagovat

  od zápasu s Olomoucí 23. února jsme neprohráli, tomu říkám dobrá práce trenéra Kotála

  • Funin1.4.2020 12:00reagovat

   mno, ale furt je co zlepšovat, třeba výher máme dost málo furt

81790 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha