Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Trenér

  Scooter_x22.10.2019 17:49reagovat

  Tady by každý už Jílka vyhazoval, dobrá, a co dál? To už tu tzv. koncepčně nikdo nenapíše. Mějte rozum, ten chudák se musí prohrabat tím, co zbylo po předchůdcích a zároveň zdravé, srovnat si, kdo je vlastně aspoň trochu použitelný. Teprve teď v zimě může nechat přivést hráče, kteří se mu hodí.

  Jasně, taky se mi nelíbí naše aktuální postavení v tabulce, taky vnímám, že hra zatím celkově dost dře, ale odvolávat Jílka není řešení. Takové ty kecy, že musíme hrát o titul, jasně, dlouhodobě ano, samozřejmě, ale pokud máme ať už z jakéhokoliv důvodu fázi ’jsme v hovnech, v rozkladu’, tak to nejde za týden otočit.

  Osobně mám tuhle sezónu totálně odepsanou co se upínání k nějakému úspěchu týče, cíl by měl být zajistit předkolo Evropy, zkusit MOL. Ten čas zatím naplno využít k oddělení zrna od plev současného kádru a doplnění o několik kvalitních zrn zvenčí. A samozřejmě tahle všechna zrna naučit rozumný systém hry. Teprv pak přijdou výsledky, pohledná hra a úspěchy.

  Pokud tady budeme z hysterie po deseti zápasech točit trenéry jak na ruským kole, nikam se nepohneme. Takže lidi, mějte rozum... Díky

  • victorlima22.10.2019 19:05reagovat

   Kde berete tu jistotu, že Jílek je ten spasitel a že jeho nástupce se nebude brodit v ještě větším hnoji, než je tu teď? Nemůžete mít jistotu ani v tom, že vybere ty správné hráče, protože ti u nás jakž takž slušní hráči jsou už rozebrání a my se budeme probírat jen tou sedlinou. Vždyť ten trenér nemá za sebou žádné úspěchy. Jedinou výjimkou bylo, že jeden rok hrál jeho Olomouc docela slušný fotbal, ale to bych přičítal spíš tomu, že to mužstvo bylo asi pět let pohromadě, už od úspěšného dorostu. Tady si ho plno nenapravitelných optimistů vysnilo jako bájného spasitele. Zatím však vypadá jako zmatený průměrňák. Podle hráčů, které upřednostňuje, tak nás rozhodně nečeká světlá budoucnost. Obávám se, že držení neúspěšného trenéra na jeho místě za každou cenu, je mnohem větší chyba než časté střídání trenérů. To dává alespoň maličkou naději, že jeden z nich bude ten pravý.

   • johnny122.10.2019 19:13reagovat

    Lépe bych to nenapsal.

   • thomasd8622.10.2019 19:43reagovat

    Pokud jakykoliv trener drzi v kadru Zahustela( tech hracu je vic, ale on mi bije do oci asi nejvic) tak ve Sparte nema co delat...

    • johnny122.10.2019 23:21reagovat

     Nejen, že drží, ale on stavěl pořád dokola, Štetinu, Zahustela (dokud se nezranil), tragického Frýdka, bůh ví proč Heču, Kozáka, který netrefí prázdnou branku ze tří metrů, do obrany nacpe Sáčka, který je tam tragický.

     Ze začátku úplně ignoroval Kayu, Mandjecka.

     Bůh ví proč nestaví Vindheima (viděl jsem ho jen v namolcapu v Jihlavě).

     Tetteha tak otrávil, že hraje tak jak hraje.

     Hložka utápí na pravém křídle, když v Karviné ožil na levé straně, tak ho v příštím zápase pro jistotu zase nacpe zpátky tam, kde mu to nesedí.

     Dělá neuvěřitelné seky při střídáních. Začíná mít alibistické kecy jako jeho předchůdce.

     Díky za mě stačilo, mě nepřesvědčil Sparta si zaslouží lepšího trenéra. Sorry.

      

     • johnny122.10.2019 23:27reagovat

      Oprava myslel jsem s Karvinou.

     • baghyra23.10.2019 19:15reagovat

      Napsal jsi to dobře. Ja vidím pozitivum jedině v tom,že se zvedá konečně výkon Trávníka. Mame smůlu,že se zranil Dočkal a ted ještě Krejčí.Určitě by cela hra i výsledky byly jiné.

   • Scooter_x22.10.2019 19:51reagovat

    Jako spasitele ho neberu, ale zároveň ani jako nýmanda, který o tom nic neví. Pokud ale trenér, ať už jakkoliv, nedostane nějaký čas a prostor na realizaci svých vizí, není šance, jak můžeme s klidným svědomím říci, ano, ten se neosvědčil, ten je špatný. Oblíbený příklad tady, pokud by přišel třeba Klopp a dostal aktuální polorozpadlý kádr, včetně Zahustelů a pod., nehráli bychom o špici po pár týdnech ani tak.

    Upřímně, taky jsem byl pro jiného trenéra, jen když budem co tři měsíce měnit styl, tak to ti hráči rozhodně nepoberou a lepší nebudeme.

 • Jílek x Stramak

  Kratos22.10.2019 14:46reagovat

  Na případu Jílka je krásně vidět naše prostředí. Stramak měl lepší výsledky, hra vypadala lépe a fans mu nosily rakev na hřiště, posílaly letenku. Media a experti ho cupovaly co jen šlo. A Jílek? U toho se drží huba, prostě klid, když tak se to hodí na Kangu

  • H’Eikolo Kanté22.10.2019 15:03reagovat

   Rakev měla přijít už po té nebetyčné ostudě v prvním kole.

  • TakeACS22.10.2019 15:18reagovat

   +1

  • dominik2722.10.2019 15:33reagovat

   Já jen u těchhle příspěvků přemýšlím, jestli vlastně lidi mrzí, že se ta rakev nenosí i teď. Podle mě není úplně v pohodě, že se po hráčích chtělo, aby sundali dresy a na dalším domácím zápase pak byly vystaveny na ochozu. Nepřijde mi, že by se to bralo až s takovým klidem, jak se to občas prezentuje.

    

   Stramaccioniho každopádně nejde s nikým srovnávat. Před ním ani po něm se snad nestalo, že by si tady trenér naporoučel hráče za miliony eur a tvářil se, že s sebou přináší 21. století do míst, kde se lidé živí lovením mamutů, aby chodil po tréninkovém centru a říkal, co všechno se tam musí přestavět atd.

    

   Přišla ti Stramaccioniho hra lepší? Ok, ponechme to na jinou diskusi, ale takovou blamáž v součtu všech okolností prostě nejde srovnávat s tím, když sem přijde trenér z Olomouce, který si s sebou snad přivedl akorát asistenta, možná jednoho kondičáka. Oproti Stramaccionimu vidím obrovský rozdíl i v tom, že Jílek z většiny začal pracovat s tím, co zdědil, což navíc obnáší dost šílenou marodku. Postupně prozkoušel všechny zdravé hráče, pak je začal nějak třídit. Opravdovou personální revoluci může udělat nejdřív v lednu. Jestli to ve výsledku není lepší než za Stramaccioniho, tak mi to aspoň přijde koncepčnější. Pokud bys dneska měl Jílka odvolat, tak si neumím představit, že by po něm příští, přespříští a přes přespříští trenér zdědil takové kostlivce.

    

   Samozřejmě, že výsledky jsou špatné, Sparta rozhodně nepatří mezi Teplice a Slovácko, to je rozhodně varovné a mělo by to sloužit jako poplach. Jen si myslím, že to prostě nejde srovnávat. A jestli fanoušci nedělají takové dusno jako dřív, tak si myslím, že bychom předně měli být rádi. Samozřejmě by mě štvalo, kdyby se tady rakvemi a letenkami vyhnal třeba Guardiola nebo Klopp, aby to po nich mohl převzít například Ščasný, ale to se tady asi úplně neděje.

   • Soze22.10.2019 17:37reagovat

    Předpokládám, že to bylo myšleno v celkovém obrázku, neboli jakou měrou do Itala šla média, internacionálové, různí ”experti”...a tam to bylo na úplně jiné úrovni, každá, byť minimální chybka,se mu musela ihned omlatit o hlavu, bylo to jak inkvizice při honu na čarodějnice. Oproti tomu je teď opravdu až zvláštní klid. A nám jako fandům by mělo být jedno, zda někdo přišel s bezedným měšcem a partou kamarádů, nebo přijel druhou třídou ČĎ z Olomouce s kufrem a dvemi páry náhradních ponožek. Nám by mělo jít jen o výsledky a hru - finance a velikost realizačního týmu ať si hodnotí ti, kteří s těmi financemi hospodaří.

    • dominik2722.10.2019 19:03reagovat

     To, že neměl úplně dobrou výchozí pozici v takovém tom fotbalovém zákulisí, mělo taky své důvody. Podle mě byly hlavně dva.

      

     Zaprvé mu šíleně kazila renomé ta tichá pošta, kterou kolovala historka, že Pavel Nedvěd důrazně nedoporučoval jeho angažmá. Odkudpak si na něj udělal názor třeba takový Vízek?

      

     Zadruhé sem přišel jako někdo, kdo tady měl zkultivovat místní ”pravěk”. Dostal prostor, který domácí trenéři nemají, naložil s ním prachbídně. Ten bič byl od začátku upletený dost silně a on si z části pletl sám. Nikdy nebude úplně cool, když přijdeš někam do nějaké země, vyndáš ze sestavy domácí hráče, narveš tam cizince, ještě za vyšší platy, a navrch nemáš lepší výsledky než ti domácí trenéři. Profi trenéřina je totiž taky velká politika. Věřím, že kdyby se snažil trošku lépe pracovat s tím, co bylo k dispozici a v některých výrocích byl asi o něco skromnější, tak to taky mohl lépe ustát. Doteď mě mrzí, že když už se lovilo v cizině, že se prostě nevybralo lépe.

      

     Mě třeba hrozně zaujalo, když jsem viděl, že v Šachtaru Doněck vezmou k A-dorostu a juniorce trenéry ze zahraničí (Španěla a Portugalce), ještě kvůli nim najmou překladatele, v Česku se na tohle peníze jen tak nevyhradí. Tady je hrozný šok, když takhle vezmeš trenéra k A-týmu, necháš ho postavit zahraniční realizák a přivedeš mu zahraniční posily. A teď kvůli Stramaccionimu, jeho nekvalitě a nesoudnosti se něčeho takového zase jen tak nedočkáme.

      

     Mimochodem toho kouče Šachtaru U19, Andrése Carrasca, bych k áčku Sparty bral okamžitě, třeba by pro něj bylo zajímavé, že by poprvé vedl dospělý ligový tým. V La Masii jeden čas trénoval Messiho, domluví se anglicky, má skvělé kontakty po celém světě a co jsem viděl, tak se Šachtarem hrál naprosto parádní fotbal, jaký jsem snad naživo u dorosteneckého týmu v životě neviděl. Věřím, že by měl kolem sebe mnohem lepší klima než Stramaccioni, dost možná by vyšel levněji, protože v Šachtaru se po vysídlení z Doněcku prý musely utáhnout opasky.

  • johnny122.10.2019 16:24reagovat

   +1000000

 • Už?

  Consigllieri22.10.2019 14:12reagovat

  Ho vyhodili? Nikde se o tom nepíše.

  Nejhoršího trenéra v historii ACS.

  Teda konkuruje mu Ján Zachar.

  Štramákovi nosili letenky a tady furt klid.

  Do kdy tohle asi vydrží?

  Až budeme třeba dvanáctý?

  Nepochopitelný ticho a klid, asi před bouří!!

  #34 má pravdu

  Sparta

   

   

  • DaveACS22.10.2019 14:27reagovat

   πčovina

  • pubi22.10.2019 14:27reagovat

   #34 je šašek, kterej se ze začátku dobře četl, mělo to hlavu a patu, ale posledních pár měsíců, kdy už to nikoho v konkurenci Sparťanskejch novin extra nezajímá, tak začal psát bulvární sračky, kterýma se zalíbí, aby posbíral srdíčka od průměrnýho sparťanskýho fanouška. Takže deb*la.

   • dominik2722.10.2019 15:10reagovat

    Pubi, kam bys v rámci nějakého fanouškovského spektra zařadil sám sebe?

   • Consigllieri22.10.2019 18:20reagovat

    Taky názor

    • Consigllieri22.10.2019 18:21reagovat

     O vlákno výš

  • johnny122.10.2019 16:32reagovat

   Zachar byl horší, nesnášeli ho hráči, fanoušci nikdo. Po Zacharovi to vzal Ježek a zase to šlapalo.

   Mě Jílek zatím nepřesvědčuje, možná až budeme 15. tak někoho napadne, vyměnit trenéra.

   Současnou Spartu nechápu, takhle špatně to v ní nikdy nefungovalo.

 • Stejný chyby

  SuperFrankie22.10.2019 11:28reagovat

  Jestli mi něco na Jílkovi doslova pije krev, tak je to jeho chronický protežování lemplů, kteří už v týmu nemají co dělat.

  Museli jsme se to v letošní sezoně de facto ”learn the hard way” s Radakovičem, který nás svým laxním bráněním připravil o šanci na postup v Turecku atd a doufal jsem, že to Jílek snad konečně zjistil u Štetiny a on si ho tu místo toho nechá.

  Stejný dva případy jsou Frýdek, který nás stál jakoukoliv naději na body v derby, vyrovnávací gól Teplic padá z velké části na jeho hlavu a absolutně selhává jako kapitán a lídr. A to je jen tahle sezona. Počet zápasů, kdy nás měl ten člověk podržet svými zkušenostmi, výkonem, ”sparťanstvím” byly desítky a přesto to ani jednou v blahé paměti neudělal.

  A nejhorší je, že stejně jako u Štetiny si člověk může být jistý, že tady bude hnít i na jaře.

  Nejhorším symptomem téhle choroby je Kozák, který dá hattrick proti Karviné, protože mu dva góly zařídí Hložek a pak, v jakémkoliv jiném zápase, kdy to má stát na něm, prostě opakovaně selže a člověk místo slavení gólu kouká na nýmanda, který si ani neumí pohlídat ofsajd, jak má hlavu v dlaních po neproměněné tutovce.

  Co od toho jako Jílek očekává? Vždyť to je naprostý šílenství na tyhle dva mouly sázet a očekávat, že se něco změní.

  Produktivita a absence lídrů nejsou problémy, které existují navzdory Frýdkovi a Kozákovi. Naopak ti dva jsou jejich příčinou a zarputilost, s jakou se tohodle řešení kouč držet nadále drží je k uzoufání.

  • LukyACS22.10.2019 11:33reagovat

   Tak posadíš Frýdka a dáš tam Hanouska. Ten nás stál kolik bodů? Fakt vylepšení jak kráva.

   A místo Kozáka neproduktivní lempl, kterej vydrží běhat 20 minut. Komličenko by jednu z těch jejich šancí proměnil.

   Celkově nám chybí větší kvalita, vždyť kolik máme stabilně produktivnich hráčů? Kangu a 17 letého Hložka, čímž tak nějak končíme.

   • SuperFrankie22.10.2019 11:34reagovat

    Kolik bodů nás stál Hanousek?

    Nevybavuju si u něj podobný kiksy jako u Frýdka a není to kapitán.

    • LukyACS22.10.2019 11:46reagovat

     Třeba 2 vyrobený penalty a kiks před Frýdkovou penclí?

     Jinak Čivič za poslední 4 zápasy 3x asistence na vítězný gól. Samozřejmě je to jen Maďarsko, ale Frýdek s Hanouskem bída dozadu i dopředu

     • SuperFrankie22.10.2019 11:47reagovat

      Já jsem Čiviče hájil hodně. Jeho odchod mě mrzí.

      Nechápu, proč jsme na něj nesázeli a onehdy ho Strama odstřelil po té červené v Liberci.

      • Bunda22.10.2019 13:17reagovat

       Která nebyla. Prostě Sparta

       • SuperFrankie22.10.2019 14:22reagovat

        Nebyla no. Zmrd Coufal

      • AlaMierda22.10.2019 13:21reagovat

       Čivič byl cizák, teď nám tam hrajou dva srdcaři Frýdek a Hanousek a je to ”fantazie”. Je úplně jedno že je to Maďarsko, tam hrát někteří z našich hráčů, tak i tam budou průměrní.

   • SuperFrankie22.10.2019 11:44reagovat

    Jinak na hrot můžeme dát Hložka, to je ale dost omletý řešení.

  • dominik2722.10.2019 11:48reagovat

   S těmi ofsajdy to u Kozáka začíná být trochu tragikomické, protože teď to na mě působí jako pískání loktů u Doška. Dneska jako pomezní vidíš Kozáka, že dobíhá míč za obranu a ze zvyku už mu mávneš ofsajd, i když tam ani není. K čemu je potom VAR, který to ještě vyšperkuje schválením Kayova gólu, to fakt nechápu. Asi se tady v Česku opravdu hodně snažíme udělat z ligy mizerný a vysmívaný produkt.

    

   Jinak třeba Frýdka bych asi nenazýval lemplem. Řekl bych, že on toho docela dost odehraje ve sprintu, byť teď nemám přesná čísla, ale je to spíš můj pocit. Snaží se, chce. Samozřejmě penalta proti Slavii nebo dvojnásobné neuhlídání Řezníčka je velkou kaňkou, fatálním selháním. Věřím, že kdyby se těchhle blbostí vyvaroval, tak se tady hodnotí jinak... Stejně tak připravil gólovku pro Tetteha a třeba při tom Kayově gólu tam šel s tím, že může schytat ránu od brankáře, to ti taky každý hráč neudělá, což vlastně s přispěním neschopnosti rozhodčích znamenalo gól. Bez Frýdkova přičinění by se Kaya k hlavičce do prázdné brány nedostal. Já bych prostě nepodceňoval význam lidí, co se nebojí přijmout ránu, v tom si cením třeba i Kayi.

    

   Asi bych se jinak vyvaroval urážení hráčů Sparty. Taky si myslím, že na to Kozák nemá, ale podle mě má prostě zničenou kariéru zraněními. Spíš se zlobím na Spartu, že na něj sází, než abych se zlobil na něj. Nemám třeba pocit, že u něj by to byla nějaká křeč, špatná psychika nebo něco takového. On jde do každé šance stejně bez ohledu na to, jestli předtím třikrát selhal. Spíš si myslím, že útočník ve Spartě by měl typologicky vypadat jinak, měl by umět nebezpečně zakončit oběma nohama, skórovat ze všech možných pozic ve vápně, střílet z voleje oběma nohama, nůžkama, hlavou a ideálně mít lepší rychlost. Tady prostě počínání Sparty nechápu. Opravdu když jsem měl možnost si Kozáka vyjet v instatu, tak mi vycházelo přesně to, co vlastně předvádí teď ve Spartě, proto fakt nechápu už jen to, že ho Jílkovi zřejmě vybrali už před jeho příchodem a že on sám na něj tolik sází. Nechápu. Nerozumím. Ono ani není tak o tom, že by sám Kozák Spartě zkazil všechny zápasy, spíš už z té jeho typologie vyplývá nějaký styl. Existují herní situace, při kterých ho prakticky nemáš jak využít, musíš to hrát jinak, takže ve finále je to i systémový problém. V tomhle se obávám, že si Jílek podřízne větev a na rozdíl od jeho haterů netrpím skálopevným přesvědčením, že příští trenér bude lepší.

   • Vojta189322.10.2019 12:19reagovat

    Souhlas s tou částí o Frýdkovi.

   • Schyzo22.10.2019 13:05reagovat

    K tomu frydkovi, mrkni na první poločas s Teplicemi, kolik on zahodí míčů nesmyslným nákupem do prostoru nikoho nebo do autu co nejdál od naši brány. S Kozakem mas proste pravdu, na nej pomalu nemůžeš dat přihrávku do běhu/ do prostoru. Tím přicházíme v zápase o velké příležitosti.

    • Dolikus22.10.2019 14:11reagovat

     Přesně tak..co je nám platný to, že Frýdek většinu věcí dělá ve sprintu, když veškerý jeho pokusy skončej někde v prdeli a tou svojí dřevnatostí je každej zápas časovaná bomba pro celej tým. Už je tu dost dlouho na to, aby se kolem něj nemuselo chodit po špičkách. Pokud si neustále budem jen namlouvat, že vlastně stačí, aby ten a ten hráč to na svém postu odehrál bez přidené hodnoty, tak se v tý prdeli budem točit neustále.

     • johnny122.10.2019 16:40reagovat

      Frýdek nemá ve Spartě co dělat už asi tak 4 roky, není vůbec ani trochu fotbalovej. Normální ragbista stejnej jako Štetina. Prodat do Afganistánu, sorry jako.

   • waaw22.10.2019 13:18reagovat

    Docela by mne zajimalo, jak by Frydek uspel v takove Slavii. Jejich silna stranka je disciplina, ti jejich beci slusne vnimaji kde je teziste hry a podle toho se posunuji. Frydek je dusi stale takove libero. Hraje kde to uzna za vhodne, casto mu to vyjde a casto ne

    • dominik2722.10.2019 13:28reagovat

     Ve Slavii by se podle mě do základu nedostal, respektive ne v těch nejdůležitějších zápasech, u nich je hra krajních obránců velkou předností, navíc oni dost těží z toho, že jim opory prakticky nemarodí. To je vůbec zajímavé, že hrají stejnou soutěž, také jsou týmem, na který se chce každý vytáhnout, navíc mají poháry, kde si vedou přinejmenším důstojně, ale takový lazaret u nich nevidím. Nemám teda důkladný přehled o zdravotním stavu hráčů ani ve Spartě, ale nepamatuji si, že bych u Slavie registroval větší marodku, že by jim třeba před derby měl chybět nějaký fakt důležitý hráč...

     • AlaMierda22.10.2019 13:32reagovat

      Protože jsou nabušení, trénovaní. To je jak u nás Kanga, ten taky není zraněný, protože má natrénováno. Naběhá toho takřka pokaždé nejvíc a před každou přípravou si přečteme, že Kanga dorazil opět ve vynikajícím stavu. To tělo má na enormní zátěž připravené a nejede mu tak pravidelně přes závit.

     • waaw22.10.2019 13:35reagovat

      Ano, marodka je samostatne tema a uz je tobmimo vechna meritka teorie pravdepodobnosti. Duvod musi existovat.

      Ale jak pises, na hru beku ma trener Slavie velke pozadavky a v tom je ten rozdil, ze my se spokojime, ze hrac tu pozici slusne zvladne nebo ze tam dokaze zaskocit.

      Pritom jsem presvedceny, ze hra Slavie je z vetsi casti zavisla na 4 jmenech. Jeden stoper, dva beci a jeden DZ.

      • pubi22.10.2019 14:00reagovat

       A tady si pak přečteš, že Sáček je vlastně OK. Co na tom, že dozadu je snad ještě horší než Zahustel, akorát nezakopává o míč, tak u toho nevypadá tak vtipně.

       • johnny122.10.2019 16:47reagovat

        Sáček obejde klidně 3-4 hráče, ale nikam to nevede, nemá předfinálku o finálce ani nemluvě. Míč mu pravidelně v nejdůležitějším okamžiku buď uskočí nebo mu ho soupeř ukopne. Střely kope pravidelně do prvního obránce, kterého vidí, nebo 6 metrů vedle branky. No a potom si dá vlastňák prdelí. Stačí děkuji odejděte.

 • Nechteli napsat pro pochvalu?

  bigcock22.10.2019 7:57reagovat

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2019-20/370533/chovanec-na-k
  oberec-vztek-i-kvuli-rogozovi-co-musi-vysvetlit.html

   

  Vzdyt
  Jose pracuje vzorne, presne dle zadani.

 • Je to jak přes kopírák

  schol122.10.2019 2:12reagovat

  vedeme a místo abychom soupeře dorazili, tak jsme celí pos.aní, jen netakticky hrozně bráníme, sil a zkušeností máme více, než méně trénovaný soupeř, ale většinou dokážeme zápas totálně podojit. Vůbec ani zrochu se divákům nedivím, že jim už došla trpělivost. Zoufalství

  • jakub231122.10.2019 5:07reagovat

   Mene trenovany souper Smích

  • atraps222.10.2019 9:08reagovat

   Chtěl jsi asi napsat méně kvalitnější soupeř.Jinak je to tak jak jsi napsal.

  • artaxerxes22.10.2019 10:58reagovat

   to je trochu začarovaný kruh - jsme ustrašení, protože už jsme mnohokrát ten gól dostali a nevěříme si.

    

   Navíc si myslím, že zásadní chybou bylo nahrazení Kozáka Tettehem - to střídání Kozáka bylo v pořádku - odvedl spoustu práce a docházely mu síly, ale Tetteh momentálně vůbec nebojuje - měl tam jít Lukáš Juliš - Hráč jehož primárním úkolem nebylo dát gól, ale bojovat o každý míč a být tím, kdo narušuje rozehrávku soupeře.

 • Expert

  ap241221.10.2019 22:57reagovat

  Kopecký: pro Spartu je důležité, že začíná mít tvář, hráči si na sebe čím dál víc zvykají, výkon v Teplicích měl hlavu i patu, rozdíl je mezi hrou venku a doma, Sparta je doma více nebezpečná i efektivnější! Sparta mě zklamala jen tou remízou. Přišlo mi, že v Teplicích poprvé hrála jako kompaktní tým. Řady se prolínaly, kraje jezdily. Sparta bohužel doplatila na neproměňování šancí

  • H’Eikolo Kanté21.10.2019 23:31reagovat

   Ten frajer sem chce jít trénovat a jen si připravuje pozici tím, že Jílka v těchhle píčovinách podporuje.

   • vitamin22.10.2019 0:28reagovat

    Ten už dávno netrénuje vždyt mu je někde 75 ne?

    • lidoop22.10.2019 7:02reagovat

     Sport se zamiloval do jeho syna - naposledy trnéra Opavy.

 • Co se týče přijatelných hráčů

  Vojta189321.10.2019 19:01reagovat

  Ze současného kádru, tak věřit se dá Lischkovi, Trávníkovi, Kangovi, Hložkovi. Na těch by to mělo stát a vedle nich by měli hrát hráči jako Hancko nebo Kaya. Čili napadá mě sestava:

  Nita

  Posila Kaya Lischka Hancko

  Krejčí Trávník

  Vindheim Kanga Hložek

  Posila

  S tím že na pravého beka se nabízí Holík, co válí za Jablonec i za U21 a na hrot Komličenko, obzvlášť do něj by mělo smysl dát hodně peněz, klidně 100 mega. Vím, že jsou stále v kádru Drchal, Pulkrab a Venca Kadlec ale ani v jednom z nich nevidím dlouhodobého lídra kvůli zdravotnímu stavu.

  Po sezóně by se měl vrátit Plechatý a uzdravuje se Panál, takže rázem by na stoperu mohl být i přetlak, po těch letech se mi tomu ani nechce věřit.

  • waaw21.10.2019 19:06reagovat

   Kaya tu nezustane kvuli platu, Hancka nekoupime kvuli cene

   • Vojta189322.10.2019 12:13reagovat

    Taky si myslím, jen že by to byla dobrá varianta

  • Mates21.10.2019 19:22reagovat

   Zrovna pravý bek nás opravdu nepálí. Sáček se tam chytil dobře.

   • waaw21.10.2019 20:35reagovat

    Nesouhlasim. Sacek neni pravy bek, jako zaplata to zvladne, pokud chceme jit nahoru, potrebujeme praveho beka a ne nekoho, kdo tam umi zaskocit

    • Casper Hejter21.10.2019 20:55reagovat

     Ne asi..

   • kanonMates8821.10.2019 21:04reagovat

    Naopak Sáček se rozhodne nechytil, je tam jenom ze zdravých hráčů co jsou k dispozici nejmenší zlo... To je jako kvalifikace pro pravého obránce Sparty? To jsme teda klesli hodně nízko...

    • johnny121.10.2019 21:10reagovat

     Sáček se nechytil nikde, pustit dokud ho bude někdo chtít.

     • dominik2722.10.2019 10:17reagovat

      Je to momentálně nejvytíženější hráč Sparty, takže spíš se chytil všude než nikde.Úsměv

       

      Co je ovšem na této statistice bizarní, je na druhém místě Adam Hložek. Sedmnáctiletý kluk, který navíc objíždí repre srazy, by možná měl mít v klubu o něco menší herní zátěž. On sice je na svůj věk abnormálně fyzicky vyspělý, ale stejně bych se bál, že takovou zátěž neunese.

      • johnny122.10.2019 17:04reagovat

       Hložek to je pan fotbalista, i když mu to teď třeba tak nejde, tak pořád maká, obejde 2-3 hráče, umí centry, má skvělou hlavičku, střelu, nabízí se, talent jako prase.

       Na takového fotbalistu se rád dívám.

   • pubi22.10.2019 9:56reagovat

    Sáček je top no, hlavně jeho couvání do vápna. Přes něj by odcentroval i Liaro.

  • dominik2721.10.2019 21:22reagovat

   Myslím, že ”přijatelných” hráčů je v kádru Sparty většina, dokonce bych řekl, že u spousty z nich je slovo ”přijatelný” skoro až urážlivé.

    

   Spíš vidím problém, že hodně z nich marodí a u dalších čekám v létě odchod, to je Hancko, Kaya, Mandjeck, hrozí to třeba u Kangy... A pak je otázka, jestli je to dobře poskládané jako celek, v tom bych asi viděl největší problém. Myslím, že třeba dvě dobře vybrané posily by to mohly úplně otočit a dostat Spartu mnohem výš, ale krom nějakých zajímavých mladíků to asi bude chtít i nějaké hotové, spolehlivé a nemarodící posily na konkrétní posty. Jinak si nemyslím, že by se třeba v rámci ligy daly najít nějak viditelně lepší posily než Hašek, Krejčí, Trávník, Hložek, Kanga, Lischka, Kaya...

    

   Určitě se najdou zajímaví hráči jako zmíněný Holík, Fukala, Nguyen, Chaluš, Považanec a mohl bych jmenovat dál. Nicméně nemám pocit, že by třeba kvalita kádru sama o sobě byla pro Spartu brzdou. Být bodově na úrovni Teplic, Slovácka nebo Olomouce je za očekáváním i se stávajícím týmem. Budu zvědav na reakci klubu v zimě.

   • Casper Hejter21.10.2019 21:30reagovat

    Souhlas, bohužel ale taky máme v kádru a dokonce sbírají i starty hráče jako Frýdek, Heča, Štetina, Zahustel, Hanousek, Juliš, v kádru je pořád ještě Bičík, Kadlec, Costa nebo TBCH. To máš skoro celou 11ku.

     

    Kostra týmu by byla, akorát Dočkal má po kariéře, Kanga a Kaya po smlouvě... takže vlastně máme Hložka, rozehrávajícího se Trávníka s Lischkou a mladého Krejčího. Tak nevím no... S tím se o titul skutečně hrát nedá.

    • Funin21.10.2019 23:25reagovat

     tak jako Heča jako dvojka proč ne, vyloženě díra to není a Frýdek a Hanousek jsou spíš atleti, ale tak ti se také v týmu hodí.

      

     • lidoop22.10.2019 7:46reagovat

      Chyba, Frýdek se do kádru rozhodně nehodí. Snad není zápas, kdy by alespoň nepřímo nezavinil nějakej gól, nebo nezpůsobil situaci, ze který jen shodou okolností gól nepadl.

      • maserkovi22.10.2019 14:22reagovat

       Mě neskutečně sere tím jeho zakopáváním do pryč!! On udělá vepředu něco docela ucházejícího ale pak na to dá deset lempláckejch odkopů na tribunu nebo soupeři. O zaviněnejch golech ani radši psát nebudu.

   • vitamin21.10.2019 21:42reagovat

    Ty jo ten Nguyen já fakt nevím na základě čeho je tak adorovanej. Když se kouknu co dostává tenhle podzim za góly tak to je hrůza. Toho vždycky někdo vytáhne, když někde na Slavii nebo někde zachytá a když nechytí nic tak ho nikdo nesleduje mi přijde. Navíc je mu už 27. To už mi dává větší smysl Stejskal nebo ten Greif ale ten je asi cenově už trochu mimo realitu.

    • lidoop22.10.2019 7:47reagovat

     Snad jedinej, kdo ho tady konstantně vyzdvihuje, je Dominik. Nemyslím, že by byl alespoň o něco lepší, než Heča.

    • dominik2722.10.2019 9:46reagovat

     Sparta potřebuje mít i nějaké hráče ve věku, kdy už jsou de facto hotoví. Co se týká Nguyena, tak tenhle podzim má slabší čísla než v minulé sezoně, kdy byl nejspíš úplně nejlepší v lize. Adorovaný je nejspíš za svou komplexnost, to se třeba o Hečovi asi úplně říct nedá, v jeho případě registruji třeba slabší rozehrávku, byť paradoxně v Teplicích málem udělal asistenci. Co se týká stálosti formy, tak si myslím, že je na tom pořád lépe Nguyen, ale opět můžu říct, že jestli se Hečovi bude dařit jako v Teplicích, tak to pro Spartu bude velké plus.

      

     Greif asi bude podobný případ jako Šporar nebo Moha, tam bych čekal, že se preferuje odchod do lepší soutěže za víc peněz. Stejskal toho zatím v lize moc neodchytal, ale registruji ho už z dorostu Pardubic a snad vždycky u něj registruji nějaký nadstandardní zákrok. Určitě je dobře, že vůbec začíná chytat ligu, pro český fotbal rozhodně je příslibem.

 • Kanga

  trakip21.10.2019 18:05reagovat

  Hrál asi tak jak probíhá jednání o prodloužení smlouvy. Byla to tragédie. Střílí z nemožných pozic, místo aby nahrál dobře postaveném spoluhráči. Scházel mu zájem, opět zklamal. Komentátor v TV chválí hru Teplic, že takticky falují hráče Sparty, aby zastavili rozehrávku. Rozhodčí to 60 min. toleruje. To je každé utkání proti nám.

  • AlaMierda21.10.2019 18:08reagovat

   kdyby každý náš hráč zklamal v této sezoně tolikrát kolikrát zklamal Kanga, tak vedeme ligu a hrajeme EL

  • ap241221.10.2019 18:17reagovat

   Buďme rádi že Kangu máme, hlavně ať prodlouží smlouvu, nebo skončí u komoušů v Edenu?

  • victorlima21.10.2019 18:45reagovat

   Ano Kanga nepodal v Teplicích skvělý výkon, jako obvykle. I tak však byl spolu s Hložkem naším nejlepším záložníkem. Abych nekřivdil Trávníkovi, ani on tentokráte zcela výjimečně nezklamal. Kdo nerozpozná Kangovy kvality, ten zřejmě fotbalu moc nerozumí. Ten způsob hry (množství faulů kolem půlící čáry) používají proti technickým mužstvům naše domácí týmy s velkou oblibou. Musí jim však jít na ruku rozhodčí. Kdyby tomu tak nebylo tak nemají po půli s kým hrát. Získat přízeň rozhodčího pro domácí tým není v naší ,,podvodné,, lize žádný problém.

  • Schyzo21.10.2019 19:05reagovat

   To me neskutecne štve, vždyť ti hraci pomalu jen běhají a tahají za dresy

   • victorlima21.10.2019 21:06reagovat

    Souhlasím, taky mě to neskutečně štve. Všechny ty naše venkovní zápasy jsou vždy stejné. Netýká se to Plzně a Slavie. Ta neuvěřitelná nechuť rozhodčích, alespoň trochu chránit technické hráče je odporná. Není možné za tím nevidět úmysl.

 • Posily

  adebayor8821.10.2019 17:28reagovat

  Já bych třeba zkusil Ondráška sezona v MLS mu skončila vzal bych ho na hostování na půl roku aspoň by nevypald z tempa a mohl ještě bojovat v repre

  • Schyzo21.10.2019 17:44reagovat

   Já si myslím, ze kdyby v létě přišel holeš a komličenko, tak sem trochu jinde

  • SuperFrankie21.10.2019 17:51reagovat

   Rosický s Jílkem už mají sestavený a schválený seznam posil na zimu i na léto, takže představa, že najednou vezmeme třicetiletýho frajera na post, kde máme přetlak je mimo.

   Sorry

  • AlaMierda21.10.2019 18:11reagovat

   U Ondráška je to spíše otázka zda už splatil dluhy, které si v ČR nadělal. Tenkrát kvůli tomu utíkal do Norska, protože on si půjčoval od lidí, kteří pak s vymáháním zajdou daleko, jak jen potřebují.

   • pubi21.10.2019 18:15reagovat

    Dávno v klidu.

79469 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha