Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • TOTO...

  FANDA730729.7.2020 12:09reagovat

  sme fakt nezvladli, neviem kolko bere Dockal, ale urcite aspon 12mega a Kanga udajne v CZ ma 13mega.

  Bývalý kreativní hráč Rostova by měl mít po vypršení tříleté smlouvy ve Spartě opět namířeno do srbské Super ligy, v níž před příchodem na Letnou operoval rok a půl.

   

  A stejně jako Tal Ben Chaim, také produktivní gabonská hvězda se vrací na starou známou adresu, což je v jejím případě Crvena Zvezda Bělehrad.

   

  Srbský tisk uvádí, že se měl dohodnout na stadionu Rajka Mitiče na tříleté smlouvě až do 30. června 2023.

   

  Pokud jde o gáži, africký playmaker se se staronovým klubem dohodl na ročním platu půl milionu eur, což je při současném kurzu něco málo přes 13 milionů korun.

   

  Srbská liga startuje již 1. srpna, kdy Crvena Zvezda hostí na domácím kolbišti Novi Pazar. Bude už u toho Kanga, který byl v Praze naposledy tento týden, ale na poslední návrh Tomáše Rosického nekývnul, alespoň na tribuně?

   

  Představen by měl být již v pátek...

  • FANDA730729.7.2020 12:10reagovat

   mna tie zapasy bez Kangu fakt nebavili, urcite bude chybat a som zvedavy na zreb EL

 • Kanga hotovo,

  maybe66629.7.2020 11:26reagovat

  posledni promile naděje je fuč. Už dava fotky v dresu CZ a komentářem return home.

  • Brian Pricke29.7.2020 11:50reagovat

   #RosickyDefenestraci

  • victorlima29.7.2020 11:58reagovat

   Strašná ostuda našeho vedení. Větší by snad už mohla jen být, kdyby Kanga pózoval ve slátáném dresu. Divím se, že Slavie do něho nezajela. Koupili by jistou kvalitu za slušný peníz a navíc by nás děsně zdeptali. Jsem překvapen, že to ,,luftjarda,, nevyužil. Kangovi CZ přeji. Bude v určitě momentálně kvalitnějším týmu a lépe fungujícím klubu.

   • maybe66629.7.2020 11:59reagovat

    +1

   • Johny1429.7.2020 13:16reagovat

    Luftjarda by určitě rád, jeho ego by tím bylo pohlazeno, ale trenérský tým ho nechtěl. Takže zase proč přivádět hráče, kterého trenéři nechtějí...

  • acs1929.7.2020 12:01reagovat

   Co když to je všechno jen hra na psychiku Úsměv

   • lidoop29.7.2020 12:02reagovat

    To by byl úplnej idiot, kdyby to hrál takhle.

    • acs1929.7.2020 12:16reagovat

     Byl no a třeba taky je.

    • 13goat29.7.2020 12:16reagovat

     Tyhle černý kluci jsou.. mimoni, úplně jiný přemýšlení, jsou hloupí, jakože fakt hodně. Znám se s Kayambou, Ekpaiem, Antwim, Dramém, všichni totéž - to prostě nejde evropským mozkem pochopit. Costa jakoby se vymykal.

     • captain_obvious29.7.2020 12:22reagovat

      Zato Tetteh působí, že by v tomhle výčtu tupejch hlav mohl aspirovat na krále.

      • peterpan2729.7.2020 12:48reagovat

       Smích

      • johnny129.7.2020 12:51reagovat

       SmíchSmích když už nic jinýho je tady aspoň legrace

     • lidoop29.7.2020 13:07reagovat

      S Kayambou jsem četl jeho příběh ”bez frází” a působil na mě jako celkem rozumnej chlapík. Redaktorka zřejmě odvedla mistrovskou práci Smích

  • Soze29.7.2020 12:41reagovat

   Stále tak nějak doufám, že hotovo není. Přeci jen, proč by šel do CZ, kde by měl poloviční plat proti tomu, co měl zde (alespoň se tedy spekulovalo o cca. 2,1 mil měcíčně a návrh nové smlouvy měl být ještě mírně větší)? Úplně mi to nejhraje v tom smyslu, že tu měl údajně licitovat o platu...a následně vezme půlku v Srbsku?

  • pubi29.7.2020 13:19reagovat

   #RosickyKastraci

 • skauting

  victorlima29.7.2020 9:16reagovat

  Jediná cesta k tomu, aby Sparta byla zase silným, sebevědomým týmem, vede přes kvalitní doplnění mužstva. Mladí jsou jen krátkodobou výpomocí. Pokud je dobrý, tak nejpozději ve dvaceti nás pochopitelně opustí, v honbě za velkým ziskem. Když tak dobrý není, tak ani nám nepomůže, stát se opět silným týmem. Koupit jiného českého hráče, než přestárlého navrátilce z ciziny s nereálnými představami o výši a délce smlouvy, také nelze, neboť všichni, kteří se o míč nepřerazí, hrají či sedí na lavici ve Slavii.

  Je tedy zřejmé, že jedinou schůdnou cestou je zlepšit výrazně skauting a vodit sem kvalitní zahraniční hráče odkudkoliv. Je jasné, že to nebudou hráči top kvality, ty bychom opravdu nezaplatili. O tom, že se dají sehnat hráči, kteří mají kvalitu a není pro ně ostudou hrát v Česku nás bohužel přesvědčují funkcionáři našich i velmi průměrných ligových i neligových klubů. Ben Loua je toho příkladem a není to jen on. Podobnou cestou se na Slovensku velmi úspěšně vydal i bratislavský Slovan. Neříkejte mě, že bychom nebyli schopni dokázat to samé.

  • Larrygo29.7.2020 9:19reagovat

   Náš skauting začíná a končí při rodinný večeři u Rosickejch doma.

   • Nulatunji29.7.2020 9:27reagovat

    Je to k uzoufání.

  • 13goat29.7.2020 9:57reagovat

   Já tenhle názor plně chápu, ale nesouhlasím s ním. Sparta byla vždy úspěšná, když za ní hráli nejlepší čeští hráči. Výkvět ligy, nebo jak říkáš hráči, kteří se o míč nepřerazí. Sparta vždycky dokázala vykrást ligu, stejně, jako to teď dělá Slavia. A fungovalo to. Teď to funguje Slavii.

   Plzni to fungovalo taky, byť trošku haluzácky, kdy udělala veškerý úspěch s českým jádrem, který byl v onen jeden čas i jádrem repre.

   Slavie je nyní totéž, prakticky každý jejich hráč v základu aspiruje na základ v repre a tam, kde takový hráč není (nyní typicky útočník), tak jim hraje cizinec (Musa), nebo tam mají slabinu (Tecl).

   Platí také, že slabá Sparta = slabá repre.

    

   Áčko Sparty bylo ještě před rokem nesourodý mix bez charakteru, právě proto, že se sem - cituju - vodili kvalitní zahraniční hráči odkudkoliv. Je ale potřeba dát to slovo kvalitní do uvozovek, protože - cituju tě dál - to asi nebyli hráči top kvality, které bychom, jak správně říkáš, opravdu nezaplatili.

    

   Zpět k meritu: Spartě se vyčítalo příliš časté točení kormidlem zleva doprava, odezdikezdismus a očividné paběrkování v hledání vize, kam ten klub vést. Rosický, ikdyž mě, stejně jako většinu, dost sere (jen z principu: Arsenal bytostně nesnášim a Rosickýho jsem nikdy jako hráče neadoroval), tak vlastně v tom konečně vidím nějaký jasný obrys toho, co chceme, ikdyž to třeba není populární, fanoušky vysněná cesta plná exotických, dovednostně vybavených hráčů (typicky Kanga). A ten směr je dle mého jasný a Rosický ho deklaroval mnohokrát ve vícero rozhovorech. Strahov, odchovanci, mladší kádr, potenciál růstu, vhodně doplněný o zkušenější české hráče (Dočkal, Krejčí, Pavelka). Zároveň vše s nějakými ekonomickými hranicemi.

    

   Jasný, Rosický udělal x chyb. Namátkou: nezačal s Kangou jednat dřív, sjednal debilní opci, nepřivedl pravého stopera v zimě. Jasný, doteď vlastně nikoho nepřivedl, ale to je dáno m.j. i celosvětovou situací. Ale aspoň v tom vidím nějaký směr někam a pokud bych si měl tipnout, tak nás to vrátí do hry o titul dřív, než kdybychom zase zkoušeli kupovat nějaký cizince.

   Když to dokázali Plzeň a Slavie, my bychom už měli také.

   • petr13729.7.2020 10:52reagovat

    Ja s tebou souhlasim. Stavet kadr na cizincich je podle me spatna cesta. Ti ho maji vysperkovat a pridat dovednosti, ktery chybej ceskym hracum.

     

    A jeste ke Kangovi. Z toho co vim, tak Rosicky s nim driv jednat nemohl, protoze Kanga nechtel resp. pozadoval uplny nesmysly. Vsechno zmenil az koronac.

   • waaw29.7.2020 11:14reagovat

    Aby Sparta zase mohla pretahnout do tymu to nejlepsi, co doma k dispozici musi byt splneno par predpokladu:

    1) Ti hraci sem musi chtit (momentalne nechteji a kdyz si maaji vybrat, radeji zvoli lavku ve Slavii

    2) Musime je zaplatit. Zatim to skonci vetsinou vyjadrenim, ze se nebudeme poustet do cenovych dostihu

    • 13goat29.7.2020 11:38reagovat

     Proti tomu nelze moc namítat. Nicméně kádr žádného celku není nafukovací a pravidlo o množství hráčů na hřišti se také nezměnilo. To je také faktor, který momentálně ohýbá situaci spíše ve prospěch Sparty, eventuálně Plzně.

   • victorlima29.7.2020 11:18reagovat

    Já Ti rozumím a respektuji Tvůj názor. Jen se obávám, že my nejsme schopni vychovat a udržet kvalitní mládí, protože když bude mít opravdu kvalitu, tak nás v zahraničí lehce přeplatí a možná i u nás, Slavie či Plzeň (viz. odchod našich talentovaných dorostenců do Plzně). Ti zkušení čeští hráči ze zahraničí k nám půjdou, jen když budou za zenitem a nebo budou mít podobné finanční požadavky jako v cizině. Že by se u nás přetrhli, o tom nemůže být ani řeči. Dobří hráči z české ligy jsou buď rozebráni, nebo za ně nechceme platit horentní sumy. Proto věřím té zahraniční cestě. Na Slovanu to bezvadně funguje.

   • johnny129.7.2020 11:23reagovat

    Já bych myslel a netvrdím, že to tak musí nutně být, že stavět by se mělo na ”fotbalistech” jestli je to Čech nebo Tatar mě nezajímá. K čemu je mi 5 let v mančaftu Frýdek, když balón zpracovává na čtyřikrát a pak ho pošle pánu bohu do oken a teď mě vysvětlete, kolegové nade mnou, proč byl Frýdek prakticky pořád v základu po celou dobu, že by to byl tak dobrý fotbalista??? ani náhodou, dokud se nevymýtí tyhle praktiky ze Sparty tak budeme hrát pořad kulový. K čemu je nám Sáček, když má za pět sezón 3+8 ze všech soutěží, protože to je hodnej kluk, fajn tak to hrajme z 11 hodnýma klukama a koukejme se slátancům a podvodníkům do zadku, já mám raději grázla Kangu co 15+9 za JEDNU sezónu, baví mě se na něj koukat, baví mě jak tady rozvířil ten zatuchlej rybník, baví mě jak sere medmrdky, a doufám, že nakonec podepíše.

    • pubi29.7.2020 11:26reagovat

     Frýdek byl na beku úplně v pohodě, tam hrál v základu naprosto zaslouženě, i když proti němu mám velký výhrady. A protože Rosovo oko na posily mě fakt nepřesvědčilo, tak se trochu obávám, že na něj ještě budem rádi vzpomínat.

    • 13goat29.7.2020 11:31reagovat

     Odchod Frýdka můžeme hodnotit, až uvidíme, jak nám hraje náš budoucí levý bek. Podle mě je to spíše chyba, ale počkám si, jestli se jako zázrakem nezvedne Matěj Atlet nebo jestli tam třeba nebude excelovat Láďa Křídlo.

     • johnny129.7.2020 11:36reagovat

      Já myslím, že potřebujeme oba krajní beky, ale ne zas nějaký předělávky...

    • victorlima29.7.2020 11:52reagovat

     Jasně johnny1, já také preferuji především fotbalisty. Co však nám zbývá, když v Česku vše co umí kopat je ve Slavii a ty drobky, které zbývají už tu kvalitu nemají? Pokud nechceme nastoupit cestu k průměrnosti (po které už nějaký ten rok jdeme) musíme se pohlédnout v cizině.

     • johnny129.7.2020 13:05reagovat

      +1

      Hele já se nezhroutím, když nebude Kanga i když srát mě to bude, ale jak budeme mít z prvních tří zápasů 2 body, tak začnu neskutečně řvát i když vím, že mi to bude samozřejmě prd platný.

      Já prostě jen chci abychom hráli dobrej fotbal, kterej mě bude bavit a sem tam vyhrajeme nějakou tu trofej. Podle mě odchodem Kangy a nepodepsání Hancka se mužstvo oslabí. A nevidím za ně žádnou náhradu.

   • captain_obvious29.7.2020 12:15reagovat

    Mně se ten Rosou nastavený systém taky celkem líbí a taky si myslím, že nám dává větší šanci na úspěch, než některé naivní pokusy z minulosti. Zároveň uznávám, že už stihnul udělat několik hodně výrazných bot, které na nás teda naštěstí zatím velkej dopad neměly, ale to je docela haluz, protože to byly velké chyby. Stejně tak nejsem přesvědčený o budoucím přínosu např. Součka nebo Polidara.

     

    S letní čistkou jsem celkem spokojený. U Kangy jsem preferoval spíše setrvání, ale jeho odchod mi žíly taky netrhá. U Mandjecka vlastně to stejný. Ale například u Kayi byl poměr cena/výkon naprosto šílenej, jeho výkony byly obvykle naprosto průměrný a bral za to nesmyslnej plat. Ušetřila se hromada peněz a teď očekávám, že se část z nich rozumně investuje. Pokud ne, tak jsme v létě opět oslabili.

    • 13goat29.7.2020 12:21reagovat

     Přesně tak. Typická haluz je ten nepodepsaný pravý stoper, kdy nikdo nemohl čekat, že nastane korona, bude odvolán Jílek a Štetina se probere. Z toho vlastně vychází Rosický dobře. K tomu se taky váže ponaučení, že hodnotit změny v kádru je možné až s odstupem času.

   • Funin29.7.2020 14:13reagovat

    mno, kolikrat v historii Sparty za ni hrali nejlepsi cesti/ceskoslovensti fotbaliste a kolikrat se delal pokus s vetsim poctem cizincu? To jen k tvemu argumentu, kdy byla Sparta uspesna. Problem je v tom, ze vyskautovat ty cizince, aby byli kvalitni, cenove dostupni a jeste meli vhodne charakterove vlastnosti je proste daleko tezsi, nez vyskautovat ceske hrace, ALE kdyz by se do toho investoval cas a penize, tak verim, ze by to prineslo uspechy. Jenze to pak chce mit jeste vyjasnenou prestupovou politiku a tvorbu kadru, musime vedet, jakeho hrace na jaky post chceme, jestli na praveho beka chceme spis psa obranare, atleta, utocneho beka nebo nejakeho univerzala. Kdyz budem kupovat hrace, jen podle toho ze se mu v soucasnem klubu dari, tak nam budou k prdu i cesi

 • Vydra

  adam29.7.2020 0:23reagovat

  ”Tajemný příspěvek se objevil na twitterovém účtu agentury Chovanec Sport Agency, která zastupuje mimo jiné i Matěje Vydru. Útočník Burnley přijel do Prahy a popisek u fotografie naznačuje, že by brzy mohl změnit dres...”

  • artaxerxes29.7.2020 6:03reagovat

   Tak pokud přestupuje, tak varianta Sparta i Slavia je reálná.

   Nezapomínejte, že začínal v Jihlavě, kde hrál po boku Tecla a dávali mraky gólů v druhé lize, on pak odešel do Baníku.

   • Moribundus29.7.2020 7:06reagovat

    Slavia si prave poridila Kuchtu. :D My jsme poslali typove podobneho Drchala na rozehrani, tak by mi to sedelo spis na Spartu. I vzhledem k tomu, ze Vydra ma pomerne problemy s fyzickou, tak bych rekl, ze by ten styl ve Slavii neubehal. Ano hraje sice Premier League, ale kdo Burnley sleduje posledni dobou pravidelne, tak si jiste vsimnul, ze Vydra opakovane taha nohy uz po par sprintech a na konci zapasu jako jediny s z tymu vypada na infarkt.

    • lidoop29.7.2020 7:13reagovat

     Tak to jsou v Burnley asi úplný troubové, že takovýho hráče celkem pravidelně stavěli do zápasů v lize, kde zrovna fyzička je jeden z nejdůležitějších faktorů 🤷‍♂️😁

     • Moribundus29.7.2020 10:28reagovat

      Jak rikam, ano soutez je to narocna. Po tom navratu po zraneni jsem si myslel, ze to je jen otazka casu, ale kdyz sledujes jeho pohyb ve srovnani s ostatnimi na hristi, tak te to trefi do oci.

  • Nulatunji29.7.2020 7:38reagovat

   Umí Rosický vyskautovat i někoho jinýho, než spoluhráče z repre? Smutek Ach jo ty vole. Já chci zpátky Stramu.

   • lidoop29.7.2020 7:43reagovat

    A jakýho hráče, na kterýho by mělo smysl vzpomínat, Strama přivedl? Údiv

    • petr13729.7.2020 7:52reagovat

     Vypada to, ze toho covidu je nejak vic a utoci zjevne i na mozkyÚsměv

     • lidoop29.7.2020 7:54reagovat

      Spíš mají někteří krátkou paměť, na to zlý zapomínají a značně si idealizují dobu, kterou už zavála docela silná vrstva prachu.

      • petr13729.7.2020 8:01reagovat

       To určitě taky, a pak jsou tady ještě dva faktory. Jeden relativně novej, kdy se vyrojila skupina tzv. AntiŠvancarů, kteří by nejraději měli tým složenej jen z cizinců, a pak jeden evergreen, kdy skoro každej hráč, kterej není ve Spartě je opěvovanej (pamatuju si třeba volání po Kulhánkovi i po Frýdkovi), aby dostal po příchodu pořádně naloženo Úsměv

    • Nulatunji29.7.2020 7:59reagovat

     Kanga, $tanciu, Mavuba, Mandjeck, Kaya, TBCH, všechno top hráči.

     • petr13729.7.2020 8:05reagovat

      kdybych chtěl být stejnej extremista jako ty, tak napíšu, že to jsou spíš top sráči. Ale nebudu, takže napíšu, že to jsou dva top hráči, z nichž jeden ale zdrhnul za trať a druhej asi nechce prodloužit smlouvu, potom jeden top hráč daaaaleko za zenitem, dva nesmyslně přeplacení průměráci a jeden opravdovej top sráč.

     • Ferry29.7.2020 8:06reagovat

      Tak hlavně,že jsme s nima pod jeho vedením válcovali liguSmích

      • Nulatunji29.7.2020 8:11reagovat

       Měl dostat víc času. Trenér to byl vynikající.

       • lidoop29.7.2020 8:14reagovat

        To nepochybně, prokazoval to na všech svých štacích a miliony fanoušků na něj vzpomínají se slzou v oku.

        • Nulatunji29.7.2020 8:17reagovat

         V Íránu ho fanoušci milovali, byl první trenér, který porazil Juventus na jeho novém stadionu, rozhodně má za sebou víc, než zoufalý Hapalové a Jílkové. Kdyby tady zůstal místo těhle zoufalců, Sparta by měla víc trofejí.

         • lidoop29.7.2020 8:57reagovat

          Írán je fotbalová bašta a jsem rád, že Spartu trénovala kapacita, která následně rozdávala půl roku radost v Esteghalu, což je destinace, po který lační každý renomovaný trenér.

          • Nulatunji29.7.2020 9:01reagovat

           Jo no, protože trénovat druholigovou Sigmu > než Inter, Udine, Pana a Esteghal... Díky Roso, teď jdi do prdele.

           • lidoop29.7.2020 9:12reagovat

            Nevím, proč mi pořád podsouváš Jílka, toho jsem hejtil od jeho příchodu. Za mě ještě o poznání horší trenér než Strama, ale kvůli tomu nebudu nesmyslně itala adorovat.

            Jinak jsem si jen tak pro zajímavost našel bodovou úspěšnost trenérů v Interu od Stramova vyhazovu a jen Frank de Boer získal v průměru na jeden zápas míň bodů, než Stramaccioni Smích. Taky ho za 15 zápasů vyhodili...

            V Panathinaikosu je z tohoto pohledu dokonce nejhorší od roku 2013 (z šesti trenérů).

            A nakonec ve Spartě rovněž nejhorší z posledních sedmi trenérů. Ano, i Jílek získal v průměru víc bodů než on 🤷‍♂️😁

            • captain_obvious29.7.2020 9:41reagovat

             Btw podle transfermarktu vysmívanej Hašek, v tom systému pod GSM Hřebíkem, má nejvyšší bodový průměr od Jarabinského na podzim 2002, tzn. za posledních skoro 20 let. O něco málo vyšší než Kotal.

             • lidoop29.7.2020 10:20reagovat

              A zapomněl jsi na Lavičku, ten ho má na chlup stejnej, jako Hašek, kterýho Víťa nahradil.

              • captain_obvious29.7.2020 10:23reagovat

               Pravda, sorry.

            • petr13729.7.2020 9:57reagovat

             A kdyz to zasadis do kontextu, kolik cely Stramakovo pusobeni stalo penez, tak je to pruser jako krava. Na tohle muze s laskou vzpominat fakt jen magor nebo antispartan.

             • Nulatunji29.7.2020 10:10reagovat

              Já ani ty jsme jeho působení neplatili. Měl dostat víc času, dopadlo by to jinak. Lépe. Tečka.

              • lidoop29.7.2020 10:21reagovat

               A když už teda máš tu křišťálovou kouli, můžeš se prosím podívat, jak dopadneme po podzimní části sezony 2020/21? Dík

              • petr13729.7.2020 10:57reagovat

               To jsme sice neplatili, ale dusledkem je, ze Kretinsky utahl kohouty, takze ted jedeme evidente v uspornejsim rezimu. Kdyby nebyl Stramak zoufalec, tak za ty sileny penize privedl opravdovou kvalitu a dneska jsme se dost mozna s titulem v kapse tesili na Ligu mistru. Jenze on to zoufalec byl. A to rikam s tim, ze jsem ho tenkrat dlooouho hajil.

               • johnny129.7.2020 13:14reagovat

                No takže jsme se konečně dostali k tomu, že fotbalový analfabet Křetínský, když už nám nedá ani peníze na hráče, tak je nám k hovnu. Ať si jde koupit Zbrojovku, přezkouší si trenéry před tabulí, vybere si stopro toho nejhoršího a vyrazí společně na cestu do divize.

                A přestane konečně ničit Spartu!!!!

             • Enkoff29.7.2020 13:42reagovat

              A umíš diskutovat o názorech nebo lidi s jiným názorem dokážeš jen urážet?

     • lidoop29.7.2020 8:12reagovat

      Pokud mě paměť neklame, tak Kangu jsme přivedli snad měsíc předtím, než Strama dostal padáka a všude se psalo, že za jeho příchodem stojí Ščasný, nikoliv Strama. Stanciua beru, ten myslím sám deklaroval, že ho osobně přesvědčil ital. Na Mavubu se snášelo i hodně kritiky, ač mě se líbil, ale pravdou je, že pokud měl pokud měl podobnou smlouvu jako Kaya, tak ty výkony neodpovídaly. U Mandjecka s Kayou bych řekl, že oba byli na naši ligu nadprůměrní hráči, rozhodně ne TOP, to byl jenom jejich plat. A TBCH bych raději vůbec nezmiňoval, ten se raději povaloval po plážích a dával na odiv svůj status golden boye, než aby dělal vše proto, aby se z těch zranění dostal. A v zápasech který odehrál sice dokázal, že fotbal hrát umí, ale platnej může bejt jedině v lize, kde se hraje hodně technicky a téměř bez fyzickýho kontaktu.

 • Čelůstka

  Dynamo28.7.2020 20:24reagovat

  Podle tohoto článku chce Sparta Krejčího a Čelůstku.

   

  https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-liga/clanek/1550168-sparta-lovi-ceske-reprezentanty-kanga-si-prijel-na-letnou-pro-ceny.html#section-artcl

  • BradCox28.7.2020 22:02reagovat

   Strašná nuda tenhle skauting. Začlo to Holcem a Mincevem vcelku nadějné a teď už zas jedem na jistotu, jak před pár roky. Nejsem hater Rosy, ale v přestupech jsem čekal víc. Více KarlssonuSmích

  • waaw28.7.2020 23:21reagovat

   Co ta zminka o ukonceni kariery?

   • acs1929.7.2020 1:43reagovat

    Taky jsem nepobral. To je asi nějaký přeřek.

    • Nulatunji29.7.2020 7:33reagovat

     Nemůžu citovat doslovně, ale během toho live streamu říkal něco jako ”no play, party, party, party”, vzhledem k jeho chatrné angličtině to lze tak pochopit, ale nemyslím si, že ve 29 letech chce ukončit kariéru. Úsměv

     • lidoop29.7.2020 7:41reagovat

      Angličtina je příšerná a z tý chvíle, co jsem ten stream viděl (asi dvě minuty), tak mě osobně byl extrémně nesympatickej a docela bych chápal, jestli v kabině nepatří k největším oblíbencům, pokud se tam chová podobně Smích

 • MNo

  Pouzar1128.7.2020 20:21reagovat

  Ono je to vlastně docela chytrý... Smích Prodáme co můžeme.. ( letos se stejně moc hrát nebude a tak se ušetří za platy a hráčům který nemám neklesne hodnota) .. za rok snad vyskautujeme ( vedení nebude mít co dělat ) aspoň jednoho stopera, levýho a pravýho beka a pak do toho konečně šlápnem ....

  • Pouzar1128.7.2020 20:24reagovat

   Jen škoda že budeme mít zase nesehranej tým... ale co .. to už máme posledních 10 let

 • Kanga

  Spytihnef28.7.2020 19:41reagovat

  Jak je možné, že nejlepšího hráče ligy nikdo nechce ani téměř zadarmo?

  • Nulatunji28.7.2020 20:18reagovat

   Podle všeho jedná s CZ, náma a Trabzonem a to je jen to o čem se píše. Cavani nebo Sarr jsou už skoro měsíc bez práce, to budou asi taky matláci... Úsměv

  • Johny1428.7.2020 23:26reagovat

   Spousta trenérů si zakládá hlavně na dobré atmosféře v kabině. Charakterový dřevák co žere trávu má větší přínos pro tým než kvalitní egoista, který není v kabině oblíben. Když dostal třeba Trpišovský otázku na Kangu, tak řekl, že on nikdy nebyl pro něj téma, přitom jeho fotbalové kvality několikrát veřejně chválil.

 • Kanga

  Chabix28.7.2020 17:13reagovat

  Tady je zas breku. Přitom už na jaře to vypadalo, že se Sparta s Kangou rozloučí. Kangovo poslední výkony mohli Rosického zvyklat, ale podle mě tu buduje koncepci bez Kangy a tudíž i ta zvláštní smlouva. A opravdu si nemyslím, že bez Kangy bychom skončili 9. Zas by se systém hry změnil a beci by hráli jinak.

   

  Že nás opouští Kanga je mi líto. Pro naší ligu to bylo osvěžení. Když ji opustí každý kvalitní hráč, tak je to velká škoda.

  • Dolikus28.7.2020 17:22reagovat

   Jak se změní sytém hry? Když pominu fakt, ze na všechno bude strašně málo casu, takže ani Kotal se určitě nebude pouštět do nějakýho baroka, tak jak bude vypadat sestava ze startu? Vsadim boty,ze stred bude Krejčí-Travnik-dočkal, kraje Hložek a DMK, útok Kozak. Vymění se jen horší Trávník za lepšího Kangu. Rizne se do toho až budem venku z předkole a po par ztrátách v lize. Takže jak se naše hra zmeni? Budem možná lip bránit. Proste blbej cas na vyhnáni hráče, co nám stavěl hru. Chapu snahu to do budoucna hnat asi jiným směrem, ale sakra když už se vyhral pohár, je sance na skupinu, příprava par dni, tak proč takové komedie..

   • Dolikus28.7.2020 17:29reagovat

    Proste jsem po těch všech pokusech, co tady vedení poslední roky předvádí čekal vesti hru na jistotu. Tzn za každou cenu Kanga, za každou cenu Hancko, klidně zase hostování. Klidně si podržet ještě chvíli Costu jako záplatu na jakékoliv misto v obraně. U Sparty víc než u jiných týmu se úspěšnost sezóny odrazí od startu.

    • rimidalv28.7.2020 22:09reagovat

     Vedení se musí snažit o dohodu s Italama o přijatelných podmínkách pro pokračování Hancka ve Spartě, stejně jako o udržení Kangy.

     Ale ne z a k a ž d o u c e n u !!! Zoufalství

   • Chabix28.7.2020 17:32reagovat

    Když hraje silné kreativní duo Dočkal, Kanga, tak musíš mít na kraji beky, přes které nejde projít 1 vs 1 a vybojují spoustu míčů. Křídla musí bránit střed hřiště. Pokud by místo Kangy hrál Trávník nebo Pavelka, kteří mají lepší práci dozadu, tak ti to umožňuje větší variabilitu na krajích hříště.

    • Dolikus28.7.2020 17:41reagovat

     Rozumím..do budoucna je to nejspíš plan, ale znova říkám, ten start proste bude tezkej. Já fakt čekal, ze to vedení po tom konci nechá být,vhodně doplní bolavé mista jako krajní něco, kluci přes leto potrenujou těch par dni a vlitnou do toho na ty euforii,co liga končila.

  • artaxerxes28.7.2020 17:24reagovat

   Já bych ještě počkal, dle mého je Kanga se snaží jen donutit Spartu k lepší nabídce - dle našich ohlasů jsou jeho výstupy na ig velice úspěšné a podařilo se mu dostat fanoušky na svou stranu a tím může lépe licitovat.

   Až bude oficiální jeho odchod, tak klidně nadávejme, teď bych řekl, že to je jen hra.

   • Dolikus28.7.2020 17:36reagovat

    Já jsem od přírody vecnej optimista. Přiznávám, ze až poslední roky díky Sparte tenhle dar ztrácím. Ale v tomhle případě je proste už hotovo. Sparte se asi moc ještě nechce oficiálně něco komentovat, takže cekam, ze to vyleze ze startu příštího týdne až vášně trochu opadnou.

  • ap241228.7.2020 17:25reagovat

   Jsem na tu koncepci zvědavej, před zimní přestávkou už bude boj o titul pasé a jestli se nyní dostaneme do EL je ve hvězdách, první ligové kolo ztráta s nováčkem z Pardubic a budem se utěšovat vždyť je to teprve 1. kolo a před námi je bodů habaděj... Vedení si na sebe upletlo bič ztrátou Kangy! No ale přesto doufám jako už dost let zpětně!

  • Tazmen28.7.2020 17:28reagovat

   Sendi to v podcastu krásně popsal.

  • M4rtin28.7.2020 19:37reagovat

   Ach jo. Vážně hráč, který mě poslední roky držel u toho dívat se na zápasy Sparty. Ale třeba to teď tak strašné nebude. Možná se takový Dočkal proti Příbrami i otočí s míčem čelem k soupeřově brance. Doufám, že to vidím moc černě. Počkám jak kluci budou hrát. Maximálně se přestanu dívat, když mě to nebude bavit.

  • brac28.7.2020 19:57reagovat

   Očividně mu ale moc lepších nabídek nepřišlo, přestože ho jeho agent už tak půl roku nabízí půlce světa. Nejspíš je někde jako B alternativa a čeká, jestli to dotáhnou.

 • Matej Vydra

  Champion28.7.2020 16:37reagovat

  Je to realny?

  • Skleepy28.7.2020 16:37reagovat

   Těžko říct, jak se bude tvářit na roční smlouvu.

   • Enkoff28.7.2020 16:45reagovat

    Neblbni, Čechům se dávají minimálně 3 letý kontrakty. Pokud možno těm co jsou často a dlouho zraněný a u nichž je výkonnost absolutně irelevantní parametr.

  • Mates28.7.2020 17:01reagovat

   Vzhledem k tomu, že na jaře docela často nastupoval, spíš ne.

   • Champion28.7.2020 20:22reagovat

    Ted to vidim, ja koukal na post od Chovanec Agency a spojil si zimni vabeni Sparty kvuli vytizeni pro repre.

  • Enkoff28.7.2020 18:13reagovat

   Samozřejmě, že je reálný, že bude hrát ve Slavii

   • Champion29.7.2020 15:42reagovat

    Trenoval s nimi drive. Uvidime, vsechno je mozny.

  • brac28.7.2020 19:28reagovat

   Tam bere 50-60M ročně, ne? Asi těžko půjde do Sparty za 1/3, navíc má smlouvu ještě na rok.

  • HomelessOnWifi28.7.2020 20:36reagovat

   Posledni dobou nam hraci z premier league moc nevychazej, Rosicky, Berger, Sergio Peter ...

 • Kanga

  HomelessOnWifi28.7.2020 15:55reagovat

  Tak srbove pisou, ze je to hotovy. Kanga ma podepsat na 3 roky za €500k na rok s podpisovym bonusem €300k. Pokud se navic dostanou do lm, kanga ziska bonus €800k.

  • Nulatunji28.7.2020 15:57reagovat

   Jinými slovy nic, co by si Sparta nemohla dovolit. A ještě by ušetřila těch 800, protože pod Rosickým LM nikdy nebude.

  • pubi28.7.2020 15:59reagovat

   Ty vole Smích Ta nabídka musela bejt ještě směšnější, než sem si myslel. To se na to měli fakt radši rovnou vysrat a nedělat ze sebe šašky.

  • Majklll28.7.2020 16:19reagovat

   to se chlapec rychle dohodl jinde - ráno se nedomluví v Praze a ve 4 už se dohodl v Bělehradě.. nebo kde..

   • HomelessOnWifi28.7.2020 16:28reagovat

    Podle vseho si dneska jen prijel pro ceny. Z toho co vysilal na instagramu, to na zadny planovany jednani nevypadalo.

    Jo je to CZ belehrad, to jsem tam zapomnel napsat. Shodou okolnosti to byly vcera presne 3 roky, co nam v jejich dresu daval gola.

   • Kulkozubý Tony 28.7.2020 16:30reagovat

    A jak můžeme vědět zda tam nebyl dohodnutý delší dobu? Viděl, že se Spartou to nevyjde, tak se domluvil jidne, ráno si z Letné odvezl poslední věci a odpoledne podepsal.

   • pubi28.7.2020 16:39reagovat

    Dneska žádná schůzka neprobíhala boha jeho.

  • Enkoff28.7.2020 16:21reagovat

   Ani nevím, jestli jsem na*ranej nebo se mi chce brečet. Tohle je Sparta ? Běžte do hajzlu, jestli to chcete takhle vést. Kdyby to byl neudržitelnej hráč tak ani nepípnu.....

  • Brian Pricke28.7.2020 16:47reagovat

   Jestli je to pravda, tak o s okamžitou platností měním hashtag na #RosickyDefenestraci.

82430 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha