Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Generali Česká pojišťovna Arena

  Brian Pricke11.2.2020 13:05reagovat

  Kdo se tu smál Sinobu?

  • Skleepy11.2.2020 13:14reagovat

   Stejnak to je Letná a Eden...

 • Podcast Deník sport

  AlaMierda11.2.2020 12:32reagovat

  Doporučuju poslechnout, naprosto trefně a přesně popsaný stav ve Spartě.

  • victorlima11.2.2020 13:16reagovat

   Děkuji za upozornění na podcast Sportu. Je to tvrdé, ale bohužel docela přesné. Neposlouchá se mi to hodnocení redaktorů, jako letitému příznivci Sparty dobře. Doporučuji všem zdejším Jílkomilcům a nenapravitelným optimistům. Redaktoři Sportu mají však naprostou pravdu.

  • Hynek11.2.2020 14:05reagovat

   Uplně nesouhlasím.

   Když přišel Číňan do Slávie, trvalo mu dva roky než to dal dohromady.

   Rosický po éře Stramaccioni prohlásil,že to může trvat dva roky, než se vzpamatují a hned po půl roce se kritizuje,neboť je to Sparta a výsledky chtějí hned.

   Vtipné je i to, že prý ve Spartě není žádný prodejný hráč a pak zmíní Hložka.

   • Sheva11.2.2020 15:18reagovat

    1) nejsme půl roku po Strammacionim...

    2) neni vidět ani zárodek ničeho pozitivního

    3) Slavia po 2 letech brala titul

    K tomu podbod, že Slavia začínala prakticky od nuly, kdežto my neměli žádný finanční ”výpadek”

    • Hynek11.2.2020 16:23reagovat

     do éry po Stramákovi počítám i ty různé Hapaly a spol. Prostě dobu, kdy hráči od Itala jsou stále v kádru.

     že zacinala Slávie od nuly je v podstate jedno, tým musis nejak vytvorit, prestavet - mas v nem hrace pod smlouvou, ktere musi dobehnout nebo je prodat

   • victorlima11.2.2020 15:28reagovat

    Slavie byla v zcela jiné situaci. Ekonomicky i hráčsky téměř na dně. Rosický měl být spasitel, avšak již záhy nás jeho kroky přesvědčily a přesvědčují o tom, že vynikající hráč, nemusí být vynikajícím SŘ. Za éry Stramy jsme na tom co se týče kvality kádru byli nesrovnatelně lépe a na naší hru se i v době kdy byl Strama odvolán, dalo koukat. Výsledky byly velmi podobné jako teď. V kádru byli takoví hráči jako např: Ristič, Biabiany, kteří byli zdejšími rádoby odborníky tvrdě kritizováni, aby oba po opuštění Sparty hráli v základu francouzskou a italskou nejvyšší soutěž. I ostatní hráči měli svojí kvalitu a možná i trenér o jehož treninkových jednotkách dodnes všichni, kteří je zažili, pějí jen chválu.Strama skončil jako další neúspěšný trenér a já doufám, že se k němu brzo připojí i průměrňák z Olomouce Jílek.

    • Hynek11.2.2020 16:27reagovat

     Biabianny bez jedineho golu odehral cca polovinu zapasu v Parme, kde o prodlouzeni smlouvy nestali, tak sel do druhe ligy

     Ristic - velka opce, nebyl zajem od nas vykoupit, tady mozna chyba

     Bylo jedno zda byla Slávie bya dne, porad tam byl nejaky kadr ktery museli prebudovat a trvalo jim to dva roky

    • Chabix11.2.2020 17:42reagovat

     No srovnání se Stramou je možná jen z hlediska rozehrávky. V útočný fázi to bylo úplně o něčem jiném. Pod ním jsme hráli jednodušší křídelní fotbal a bez presingu, zatímco pod Jílkem hrajeme docela složitý kombinační fotbal s vysunutým presingem. Je dobré porovnat, kde se pohybuje blok hráčů pod Jílkem a kde se pohyboval pod Stramou nebo Ščasným. Pod Jílkem hrajeme hodně vysoko. Řekl bych, že za všechny trenéry co se ve Spartě objevili, hrajeme nejvýš a tedy nejofenzivnější fotbal. Ono to jde vidět i na počtu branek, které jsme na podzim dali. I statistika xgoals to potvrzuje. Po Slavii jsme je měly druhou nejvyšší.

      

     Každýmu se líbí něco jinýho. Já mám třeba slabost pro ten kombinační fotbal, kde se projevuje chytrost hráčů. Někdo má zas rád fotbal, kde se projevuje individuální schopnost hráče přejít přes protihráče. Někdo má zas rád hodně běhavý zběsilý fotbal, někdo zase silový fotbal plný osobních soubojů. To je věc každého.

  • honzaspartan11.2.2020 22:43reagovat

   Ten debilní sešívka Podroužek, který nenávidí Spartu a miluje Slavii, by tam měl jít pracovat a nehrát si na objektivního novináře.

   A to nesoudím podle tohoto podcastu.

 • TISKOVKA

  tatkaradicka11.2.2020 12:05reagovat

  Dáme si tipovačku, co zazní na dnešní tiskovce?

  • DaveACS11.2.2020 12:19reagovat

   ”My jsme nepotřebovali přivádět hráče za každou cenu. Je pravda, že naší prioritou byl stoper, ovšem vše mělo svůj vývoj a po velmi solidních výkonech Lukáše Štetiny jsme se rozhodli, že budeme pracovat s tím, co máme.”

  • AlaMierda11.2.2020 12:32reagovat

   1)Rozhodli jsme se pracovat s tím co máme.

   2)Kluci pracovaly v přípravě výborně. Věříme, že se to na jaře projeví

   3)Jdeme správnou cestou.

   4)David Lishka, Dávid Hancko a Lukáš Štetina se jeví v přípravě výborně. Navíc je tu ještě Costík a na stoperu může hrát i Láďa Krejčí a Georges Mandjeck.

   5) Jestli Kanga prodlouží nebo ne je ve hvězdách

   6) Bořek Dočkal trénuje na plno a hodně od něho očekáváme.

   7) Andreas Vindheim, jde nahoru a na jaře to předvede. Zaskočit je připraven Michal Sáček

   8) Výborně se vyvíjí stav Panáka a Kadlece

   9) Oba brankáři v přípravě výborně pracovaly, ještě nevíme kdo bude jednička

   10) Dnes přišel Souček z Opavy, jednání byla tvrdá a zdlouhavá, ale je náš. hned ho posíláme do Opavy a někdy v budoucnu snad s Polidarem vyběhnou v dresu Sparty,

   11) Cílem je druhé místo a výhra v poháru.

   10)

    

   • captain_obvious11.2.2020 12:48reagovat

    ”My jsme před sezonou prohlásili, že Sparta musí mít jen ty nejvyšší cíle a na tom se samozřejmě nic nemění, ačkoli jsme si vědomi, že jsme nějaké problémy na podzim měli. Jsem přesvědčený, že teď už je to za námi a výsledky i herní projev mužstva půjdou strmě nahoru. Trenér Jílek má naši naprostou podporu.”

     

    ”Z minulosti víme, že výsledky v přípravných zápasech nehrají velkou roli. Možná je dobře, že jsme si ty porážky vybrali v těchto zápasech, ve kterých o nic nešlo. Díky tomu stojíme nohama pevně na zemi a na soutěžní zápasy jsme velmi dobře psychicky připraveni.”

     

    ”Všichni víme, že Lukáš Štetina neměl ideální podzim, ale jeho výkony v trénincích během přípravy byly fantastické, věřím, že na jaře ukáže, co umí, i na hřišti v ostrých zápasech.”

     

    ”Kádr má vysokou kvalitu, navíc se nám postupně vracejí zranění hráči. Posilování tedy pro nás nebylo zimní prioritou.”

    • Skleepy11.2.2020 12:59reagovat

     Ty vole, to je jak kdybych fakt četl naše ofiko zprávy. Smích Člověku se nechce věřit, že tiskovka začíná až za chvilku.

  • waaw11.2.2020 12:34reagovat

   Pote co Slavia koupila kazdeho hrace o ktereho jsme meli zajem jsme zacali umyslne mlzit a nemeli jsme zajem ve skutecnosti o nikoho. Je s podivem, ze Slavia nekoupila Despodova a Caufrieze

 • Konečně posila

  Pochcana slama11.2.2020 11:26reagovat

  Souček

  • Brian Pricke11.2.2020 11:38reagovat

   SmíchSmíchSmích

  • kanonMates8811.2.2020 12:06reagovat

   Vidíš a přesně takovýhle přestup mě dává smysl a jsem za něho rád, než sem tahat třeba někoho z venku, kdo se neprosadil, co tu v minulosti taky bývalo zvykem...

  • captain_obvious11.2.2020 12:17reagovat

   Z eurofotbalu:

    

   Souček, ale vypadá jak Král - ten musí být skvělej.

    

   Hlavní skaut Spatry - 7.1.2020

 • srovnání

  sparta24leco11.2.2020 11:07reagovat

  Na Tijanim je krásně vidět jak je Tvrdík,Nezmar,Trpišovský o mnoho před Křetinským,Rosickým a Jílkem!

  • Skleepy11.2.2020 11:09reagovat

   China numba one!

  • Chabix11.2.2020 11:12reagovat

   Jasně jsou o mnoho před námi a proto se začali o Tijanyho zajímat až ve chvíli, kdy Sparta ztratila zajemSmích

  • Lobrock11.2.2020 11:24reagovat

   Co to meleš, prosím tě? Sparta má dlouhou historii mrzáků v kádru a když zjistila, že Tijany má závažný problém se skříženým vazem, naprosto správně od transferu ustoupila. Díky bohu za to, že má konečně svéprávného doktora!

   • Lobrock11.2.2020 11:24reagovat

    ...zkříženým...

   • johnny111.2.2020 11:29reagovat

    Razítko podpis.

  • victorlima11.2.2020 12:47reagovat

   Naprosto správné rozhodnutí Sparty. Bohužel přichází dost pozdě. Stále je pro mě absolutně nepochopitelný nákup Panáka a rovněž nejsem přesvědčen, že V.Kadlec přicházel zdravotně zcela ok. Není třeba si s dalšími pouštět takto žilou a zatěžovat rozpočet. Pak by nám nezbývaly peníze na další kvalitní posily jako třeba na Hanouska, Trávníka, či na doplácení platů extrémně talentovaných hráčů na hostovaní např. Juliše, Kulhánka, Mustedanagiče atd.

 • Souček

  Casper Hejter11.2.2020 10:56reagovat

  Máme posilu. Teda nemáme... teda jako máme. Ale ne tak úplně. No nic.

 • Anketka?

  Skleepy11.2.2020 9:53reagovat

  Týpci, v sestavě máme pár otazníků (nebo pro Jílka možná ne, ale mně to tak přijde) a mě by zajímalo, jak byste to pořešili vy místní experti.

  Nita/Heča? Vindheim/Sáček? Frýdek/Hanousek? Krejčí/Mandjeck? Kozák/Tetteh?

  Za mě Nita, Sáček, Frýdek, Krejčí, Tetteh.

   

  Já mám odjakživa rád Nitu a Heča mě nikdy nepřesvědčil, že má o tolik lepší hru nohama, což je nejčastější argument, proč by měl dostávat přednost (neberu argument, že je Čech, to je hloupost, navíc je z Moravy takže nt). Upřednostnil bych Sáčka, od kterého víc vím, co čekat směrem dozadu, Vindheim se ale jeví slušně a měl by dostávat šance (u Sáčka bych navíc raději zvažoval zařazení do zálohy místo Trávníka). Frýdek když nedělá voloviny, tak je lepší než Hanousek, Mandjeck je lepší fotbalista než Krejčí a Krejčí hrál v přípravě dost špatně, ale má větší potenciál a Mandjeckovi nikdy neodpustím, takže tady k tomu Krejčí přišel jak slepoň k houslím. Tetteh v přípravě nebyl špatný, ale nevěřím, že z něj někdy bude kanonýr, na druhou stranu Kozákova hra je jeden velkej meme, takže by v sobotu měl hrát určitě Benchie - do budoucna doufám v co nejdřívější návrat Drchala, který by nám mohl vytrhnout trn z prdele.

  • pubi11.2.2020 9:57reagovat

   Nita - Vindheim, Lischka, Hancko, Frýdek - Mandjeck, Sáček - Dočkal, Kanga, Hložek - Tetteh. (/Dočkal, Kanga, Karlsson - Hložek).

  • DaveACS11.2.2020 10:18reagovat

   Nita - Vindheim, Mandjeck, Lischka, Frýdek - Krejčí, Sáček - Dočkal, Kanga, Hložek - Tetteh

    

   Plus bych rád v rotací viděl Trávníka, DMK, Karabce a postupem času Drchal samozřejmě na hrotu jako jedničku

  • Elysir11.2.2020 10:18reagovat

   Nita/Heča - jednoznačně Florin. A když už se ”legendy” furt opakujou, že Sparta měla vždy repre gólmana, tak nechápu, proč ho nechává Jílek sedět, zatímco Milan, který aktuálně na repre furt není (bude někdy???), vesele hraje.

    

   Vindheim/Sáček - Andreas

   Frýdek/Hanousek - tady vůbec nemám jasno... Podle aktuální formy asi Martin, ale ani Matěj by mi tam nevadil

   Krejčí/Mandjeck - taky nemám vyhraněnou volbu, ale aktuálně spíš George

   Kozák/Tetteh - Benji. Přemýšlím-li, v čem je Liborova přednost oproti Benjimu tak........ hmmm...... zkušenosti ze zahraničí, nic jiného mě nenapadá. Ovšem během jeho působení v ACS nikdy nebylo pořádně znát, že by mu pomohly být v útoku dominantní.

  • tatkaradicka11.2.2020 10:18reagovat

   Krejčí je totálně marnej, ale od BoJílka nečekám nic než výběr toho horšího s komentářem o lepších trénincích, čili:

    

   Heča - Vindheim, Štětina, Lischka, Frýdek - Krejčí, Dočkal, Trávník, Kanga, Hložek - Tetteh

  • Brian Pricke11.2.2020 10:28reagovat

   Z bláta do louže, Sáček, Frýdek, Mandjeck, z deště pod okap.

  • captain_obvious11.2.2020 10:29reagovat

   Nita, Vindhiem, Frýdek, Mandjeck, Tetteh.

    

   On Mandjeck není žádné terno, ale Krejčího růst sebevědomí je výrazně neúměrný růstu jeho celkové herní kvality i klesání počtu zbytečných chyb, jsem proto přesvědčený, že by měl minimálně v první půlce podzimu vesměs sedět na lavici, kde může o věcech trošku popřemýšlet a následně upravit svůj přístup.

    

   Na druhou stranu, kdo dokáže jmenovat ikoničtější duo než nadějně vypadající hráč v prvních pár zápasech za Spartu a následný drastický ústup formy a kvality na hřišti? Takže je vlastně všechno tak, jak má být.

  • Casper Hejter11.2.2020 10:29reagovat

   Za mě. Nita, Sáček, Hancko, Krejčí, Tetteh.

    

   Nita je lepší brankář, tam není o čem.

   Sáček je tam prověřenější, což je docela paradox, když to není jeho pozice.

   Hancko. Hany je těžkej průměrák a Frýdka nesnáším.

   Krejčího dávám jen kvůli věku, osobně se mi George herně líbí, možná i víc, ale je mu 31.

   Benji je sice podobnej palič, navíc lenoch a plačka, ale Libor i přes to, že reálně je docela gólovej, pořád je 11. nejlepší střelec ligy a na špičku je jen -3 góly od prvního místa, je opravdu hrající meme. A to i přesto, že mi přijde, že je to po letech hroťák, co se umí prát se stopery, zalepit balon.. jenže pak ho hned odevzdat.

  • TakeACS11.2.2020 10:37reagovat

   Není o čem. NITA, Vindheim, Frýdek, Mandjeck, Tetteh..

  • Tashunka Witko11.2.2020 10:40reagovat

   Určitě Nita - Mendjeck - Tetteh.

    

   Ten zbytek je v podstatě jedno. Ale pokud by dostal na LB přednost Hanousek, tak by Frýdka určitě cpali do středu, což by nadělalo velkou škodu a také se zdá, že Vindheim brání ještě hůře než Sáček a nezvládá to v defenzivě moc pozičně, zatímco dopředu mu chybí finálka stejně jako Sáčkovi.

  • Dynamo11.2.2020 10:55reagovat

   Heca Sáček Hancko Lischka Frýdek Mandjeck Hašek Dočkal Kanga Hložek Kozák

  • sparta24leco11.2.2020 11:02reagovat

   moje

   Nita-Vindheim,Hancko,Lischka,Frýdek-Sáček-Hložek,Kanga,Dočkal,Plavšič-Tett
   eh

    

   Jílkova

   Heča-Vindheim,Štetina,Lischka,Frýdek-Krejčí-Dočkal,Kanga,Trávník,
   Hložek-Kozák

  • johnny111.2.2020 11:28reagovat

   Nita, Sáňkař Lišák Hancko Vindhaim, Kanga Mandjeck/Sáčis Plavec Dočkal Fortelný, Tetteh

    

   Ovšem Martin(bú bú táto posadili mě na lávku) Frýdek by začal dělat problémy v kabině, takže to neklapne, ten musí být v základu.

   Fortelného Bůh ví proč už odeslali do Jihlavy??

   A pravděpodobně místo Hancka bude Štetina.

   Sáňkař i proto, protože potřebujeme zlého muže.

 • Jaro

  SuperFrankie10.2.2020 17:56reagovat

  Tak na co se nejvíc těšíte?

  • BradCox10.2.2020 18:02reagovat

   Na poslední půlrok Kangy a Hložka, jinak nic prevratneho nečekám.

  • spartas10.2.2020 18:05reagovat

   Jestli z fotbalu, tak nic.

   Jestli ze života, tak nic.

   • SuperFrankie10.2.2020 18:06reagovat

    V pořádku.

   • dominik2710.2.2020 19:17reagovat

    A jinak?

   • Kratos10.2.2020 19:50reagovat

    Tak hlavně neudělej nějakou hloupost.

   • captain_obvious11.2.2020 8:05reagovat

    Smutek

  • Skvarda10.2.2020 18:26reagovat

   Že se brzo oteplí a holky ti na nás vybalí ( * )( * )

    

  • jaan10.2.2020 18:43reagovat

   JAK NÁM PĚKNĚ POROSTE HOTEL

  • Brian Pricke10.2.2020 19:04reagovat

   Na Jílkův konec, byť o necelý rok opožděný.

  • Casper Hejter10.2.2020 19:12reagovat

   Nový trenér a takovou tu obligátní odstřelenou sedačku dělobuchem.

   • SuperFrankie10.2.2020 19:15reagovat

    Jako proti Zlínu tehdy při debutu Rady?

    To bylo top.

  • dominik2710.2.2020 19:15reagovat

   Až dostane přes hubu ten vožrala, co sedí vedle mě a celý zápas nadává Kozákovi.

   • kilovolt10.2.2020 19:28reagovat

    tak se vožeň Úsměv

    • Casper Hejter10.2.2020 20:03reagovat

     Když se vožení, tak ho stará na fotbal nepustí, to je fakt.

     • captain_obvious11.2.2020 8:08reagovat

      Lol, e-sparta switcheroo.

  • Tashunka Witko10.2.2020 19:18reagovat

   Ne letošním jaru bude nejlepší, pokud se ho dožijem, protože z Jílkova fotbalu může leckoho trefit šlak.

  • Kratos10.2.2020 19:49reagovat

   Není moc na co. Poslední půlrok uvidíme v našem dresu Kangu. Jinak to zase bude opět čekání, že některým hráčům konečně vyjde životní půlrok. A to mě teda už opravdu nebaví.

  • tatkaradicka10.2.2020 20:24reagovat

   Na svoje tiskovky, Sparta je momentálně akorát pro vztek.

  • waaw10.2.2020 20:31reagovat

   Ze jaro brzy utece a zase bude prestupove obdobi

   • Brian Pricke10.2.2020 20:58reagovat

    To je doslova čekání na Godota. Smích

    • Casper Hejter10.2.2020 21:05reagovat

     To už tu bylo. Čekání na Gol Gola.

     • johnny110.2.2020 21:08reagovat

      Hrát či nehrát pod Jílkem, to je oč tu běží.

      • waaw11.2.2020 9:25reagovat

       To si ale pletes Becketta a Shakespeara

     • Brian Pricke10.2.2020 22:05reagovat

      Kde jsou ty časy, kdy jsme čekali aspoň na Gol Gola. Teď čekáme, jestli se vůbec uráčí přijít frajer, co ve východní konferenci Gambáč ligy odehrál všehovšudy snad 2 poločasové přestávky.

    • waaw10.2.2020 22:06reagovat

     A bude letni prestupove obdobi, kdy se budeme zase moct tesit na to dalsi zimni

  • Poldi11.2.2020 7:51reagovat

   Na jaro

  • trakip11.2.2020 8:31reagovat

   Mám pěkný trávník. Až ho budu sekat.

   • Larrygo11.2.2020 9:13reagovat

    Alespoň nějaký trávník bude na jaro dobře připraven.

  • fevac11.2.2020 9:27reagovat

   Na 3 body a požitek ze hry hned v sobotu s Libercem

   Když to nedopadne dobře ,tak na výmluvy dua JIRO

  • lidoop11.2.2020 9:45reagovat

   Až skončí a za se v přestávce stane zázrak a začnou k nám chodit hráči, který potřebujeme a že třeba začnu mít zase pocit, že majitel a vedení se nespokojí s pátým místem. Což je momentálně podle mýho naprosto reálnej cíl, útok na druhou příčku je spíš takovej lacinej vtípek.

 • Tijani do Slavie a

  fanACS10.2.2020 16:50reagovat

  my dáme zase šanci raději Štětinovi. Já už tomu vážně nerozumím. Nakonec se vypracuje v TOP stopera ...

  • fandim10.2.2020 16:57reagovat

   Black Panther nebo Hulk?:)

  • Capo10.2.2020 16:58reagovat

   Já fakt nechápu proč se Tijani furt řeší? I kdybysme ho koupili, tak by teď v kádru nebyl a hostoval by v Teplicích. Ale ten zásadní rozdíl je v tom, že na rozdíl od Slavie už bychom ho riskantně kupovali na furt, zatímco oni ho berou na hostování s nepovinnou opcí a dám ruku do ohně, že nebýt toho našeho odmítnutí, tak by ho Jihlava na hostování ani nepouštěla. Jenže teď se ho všichni bojí koupit, tak je to pro ně spíš šance jak ho zase dostat do hry, když se na jaře nezrakví.

  • Brian Pricke10.2.2020 17:18reagovat

   A v mezičase si Fortelný hledá už asi patnáctou hostovačku během 48 hodin.

   • SuperFrankie10.2.2020 17:21reagovat

    To mi připomíná tu legendární trade deadline v Anglii, kdy Ryan Babel lítal vrtulníkem po Londýně a hledal angažmá.

    • Brian Pricke10.2.2020 18:12reagovat

     Jo, akorát Fortelný střídá RegioShark s Arrivou.

  • dominik2710.2.2020 17:52reagovat

   Je otázka, zda se by se s ním vůbec počítalo na místo Štetiny, protože Tijani je levák, jestli se nepletu. Za Jihlavu nastupoval i jako pravý stoper a jen mohu zopakovat, že mě mrzí, že do Sparty nepřišel. Jen si říkám, jestli sem opravdu píše tolik vystudovaných lékařů, kteří dokáží spolehlivě odsoudit jednání Sparty, když Tijaniho příchod odmítla zřejmě jenom ze zdravotních důvodů.

 • Jako kdyby toho nebylo málo

  sparta24leco10.2.2020 15:01reagovat

  A teď ještě tohleto

   

  https://www.sport.cz/fotbal/serie-a/clanek/1204175-ma-se-sparta-bat-po-jejim-klenotu-vystartovala-neapol-v-rade-stoji-i-dortmund-a-dalsi.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null#hp-sez

  • AlaMierda10.2.2020 15:11reagovat

   Tak to je jasný, že o něj je zájem. A pokud opět další sezonu nepostoupíme do pohárů, tak se bude už jen čekat až mu bude 18 let a zmizí.

  • Skleepy10.2.2020 15:14reagovat

   Brzy mu bude 18, takže objeví nálevny, z podcastu jsme se navíc dozvěděli, že je momentálně zamilovaný, takže mu začínají určitě hlavu oblbovat modelky. Poslouchá rap a baví ho MMA. Nejvyšší čas ho prodat, než dopadne jako všichni ostatní čeští talenti. Osobně bych sázel na české hráče 35+, to je myslím ideální cesta. S chlastáním mají už zkušenosti, do zahraničí se nepohrnou jak mladíci, navíc je tam nikdo nebude chtít, nemluvě o neschopnosti se naučit cizí jazyk.

   • DaveACS10.2.2020 15:46reagovat

    Navíc poslouchají Karla Zicha a sledují šipky!

    • ap241210.2.2020 16:46reagovat

     Jo jo, Adam je pro Spartu hráč budoucnosti!! Jako všichni mlaďoši! My můžeme budovat Spartu jedině na hráčích co pomalu končej kariéru o které už není zájem, to je naše budoucnost, my neudržíme ani 30ti letýho Kangu...Smích

   • rimidalv10.2.2020 17:45reagovat

    Mám pozitivní poznámku - Adam si to zaslouží.

    V posledních utkáních - včetně těch přípravných měl neskutečnou smůlu v podobě neproměněných šancí. Několik střel mu zázračně zlikvidoval brankář, event obránce soupeře a 3x nastřelil konstrukci branky. Ve všech případech se jednalo o umístněné pokusy - nikoliv o zbrklé střely do brankáře.

    Podle matematického zákonu pravděpodobnosti se musí karta obrátit, což se příznivě projeví na výsledcích utkání, vlastním sebevědomí a v neposlední řadě na přízni diváků a snad i diskutérů našeho fóra.

    • Skleepy10.2.2020 17:49reagovat

     Já se jen snažil posunout kvalitu svých příspěvků tak, aby přibližně odpovídaly kvalitě předváděné hry Sparty.

     • rimidalv10.2.2020 17:58reagovat

      Smích

     • mee189310.2.2020 18:27reagovat

      Toho jsi ještě nedosáhl. Musíš více snížit srozumitelnost :)

     • rimidalv10.2.2020 18:55reagovat

      Chlapci bude líp !

      Já a Benji tomu věříme !!

      Úsměv

79945 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha