Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kanga jako jiný hráč pod Kotalem

  Heppig29.6.2020 11:59reagovat

  Detailní vývoj Gaboňana včetně zajímavého porovnání jeho statistik pod koučem Jílkem a Kotalem z dílny Sendiho. Dejte si

   

  http://spartanskenoviny.cz/guelor-kanga-jako-jiny-hrac/

  • petr13729.6.2020 12:40reagovat

   Výborný text, velkej palec nahoru. Když to porovnám třeba s rádobyanalýzami Deníku Sport, tak je to jako srovnávat Garryho Linekera s Davidem Kalousem.

  • Spytihnef29.6.2020 12:52reagovat

   Když tady jely debaty o odchodu Kangy, tak častý argument byl, kdo nahradí produktivitu Kangy nebo kde seženeme tak produktivního hráče.

   Já tvrdil, že je to možné týmově a systémově nahradit. No a pod Kotalem, bez jakýchkoliv posil, je Sparta velmi produktivní 14 zápasů 31 gólů a Kanga 2 + 1.

   • petr13729.6.2020 13:00reagovat

    jasně, ale je to do značný míry i díky hře Kangy. Já osobně to mám s ním tak, že bych ho za rozumných podmínek podepsal. Ovšem z toho co vím, tak jeho požadavky na novou smlouvu jsou zatím nesmyslný. Já bych si ale tipnul, že ustoupí. On samozřejmě čeká na lukrativní nabídku. Nepředpokládám ale, že by ji dostal z top ligy. Takže jedině, že by mu agent sehnal nějaký Rusko, blízkej východ nebo Čínu, nikde jinde mu peníze, který chce, nedaj.

    • Spytihnef29.6.2020 13:09reagovat

     Naprosto souhlasím, pokud chce zůstat a pokud nemá nesmyslné požadavky, tak okamžitě podepsat.

      

     Ale zas nesouhlasím s tou hysterií, kterou tady dost lidí předvádí a podle, které to vypadá, že je Kanga naprosto nenahraditelný a bez něj nejspíše sestoupíme do 2. ligy.

     • petr13729.6.2020 13:21reagovat

      no jasně, to je blbost, stejně jako by byla blbost dát mu nějakou šílenou raketu, už jenom s ohledem na to, že ho nikdy nikam neprodáme.

     • kopyto29.6.2020 13:35reagovat

      Jo, já se té hysterii taky divím. Naprosto nechápu, proč bychom měli chtít mermomocí udržet integrální části naší současné sestavy, když nám ty každoroční obměny kádru nečiní absolutně žádné problémy a rok co rok jsme schopní bez problému konkurovat špičce. Já osobně jsem z těch úspěchů a konzistentních výkonů posledních let už tak namlsaný, že jen přivítám, když se konečně odhodláme k nějakým novým experimentům.

      • petr13729.6.2020 13:58reagovat

       Klíčový je to slovo mermomocí. Sportovně je pro nás Kanga nepochybně důležitý. Ale bude mu 30, nikdy ho nezpeněžíme, už se nebude zlepšovat, spíš naopak.

       • 13goat29.6.2020 14:08reagovat

        To je právě to, kde bych váhal a pochyboval. Je pro nás nepochybně sportovně důležitý, jak píšeš? Podle mě je spíš pochybně důležitý. Jasný, má skills, fýzu, je velmi produktivní, bla bla bla bych opsat celý ten článek. Ale také si s sebou nese spoustu různých malusů, které jsou uvedeny v posledním odstavci. Především ze všeho nelze přehlížet opakované selhávání Sparty s Kangou včetně právě Kangy v zápasech s Plzní a Slavií a v mačích o evropské poháry a celkovou neúspěšnost klubu od jeho příchodu. To by měl být argument č.1.

         

        Za mě je na čase se posunout dál.

        • AlaMierda29.6.2020 14:13reagovat

         A kdo bude dělat za Kangu výstavbu hry a zakládat akce přesnou kolmou přihrávkou, kterou vyřadí několik hráčů soupeře, někdy i celou obranou línii a tím pádem vznikne možnost pro spoluhráče jít do zakončení? Jako co si chceme nalhávat, bez hráče jako Kanga problém bude. A nikdo ani Trávník, ani Dočkal natož Sáček nezvládne zahrát to co on a Pavelka vůbec.

         • Sendi29.6.2020 14:26reagovat

          Slavia má skore 66-11, Plzeň 64-24, Sparta 63-40. Titul jim vyhrály kolmý přihrávky Traorého s Holešem, nebo defenziva celýho týmu?

          • AlaMierda29.6.2020 14:29reagovat

           titul jim vyhrála komplexní hra. Já se ptám kdo nahradí Kangu pokud odejde?

           • Spytihnef29.6.2020 14:35reagovat

            Přesně tohle jste tady psali s produktivitou.

           • Sendi29.6.2020 14:40reagovat

            Plzeň hraje taky komplexní hru, ale Slavia má prostě jasně nejlepší obrannou hru týmu, proto jsem tam taky napsal ty skóre, aby bylo jasný, že do ofenzivy jsou ty týmy produktivní v podstatě stejně. Pokud Kanga odejde, nahradit by ho mohl jinej hráč, kterej bude mít parametry pro to, aby Sparta udělala nějaký týmový úspěch. Za mě to úplně klidně může být Trávník, ostatně, týmy co jsou před námi žádného Kangu na osmičce nemají - a jsou před námi, to přece neni žádná rocket science.

             

            Jako bonus obrátím tvoji odpověď proti tobě, je možný hrát s Kangou celou sezonu komplexní hru a dostat 11 branek za sezonu, jako Slávie? Protože to je právě meta, na kterou musíme chtít útočit, pokud chcem hrát o titul a záloha prostě musí bránit taky...

            • AlaMierda29.6.2020 14:47reagovat

             Plzeň a Slávia se hlavně nemuseli vzpamatovávat z umělce Jílka a měla za sebou roky fungující vedení klubu. Trávník to úplně v klidu hrát nebude, kolikrát vás tu někteří hráči musí opakovaně přesvědčovat, že když se nedaří týmu tak nejraději dají hlavu dolu, hrají na jistotu, schovávají se před míčem a modlí se aby už byl konec.

             • johnny129.6.2020 16:33reagovat

              +1 jo Trávník to nebude, souhlas, včera s Hanouskem založili druhej gól Plzně. Oni dva jsou nejhorší v mužstvu. Trávník jako náhrada za Kangu to chce hodně fantazie a představivosti.

            • Lobrock29.6.2020 16:48reagovat

             To, že Slavia a Plzeň jsou před námi, není vina Kangy, ale 90% hráčů kolem něj.

            • victorlima29.6.2020 18:00reagovat

             Trávník, který tu obstojně za rok sehrál tak 30 minut, že je schopen nahradit Kangu? Pravděpodobně žertuješ, nebo si Trávníka s někým pleteš. Nevím sice s kým, protože my v kádru nemáme ani jednoho hráče, který by se mu herně jen trochu blížil.

            • Žrout_trávy29.6.2020 18:29reagovat

             Pokud mluvíš o defenzivě ve Slavii, tak mi jenom dovol upozornit tě, že by si tam Dočkal se svým chodec-fotbalem nesedl ani na lavici. Pokud ses shlédl v jejich systému hry - a proč ne, je velmi pragmatický a účinný - pak spolu s Kangou oroduj za vyhazov nejen jeho, ale o to víc Dočkala nebo podobně pomalého Trávníka. Jeho pomalost byla viditelná už v Jabkách a byla jedním z hlavních důvodů, proč o něho navzdory jeho produktivitě nebyl ve sportovním managementu Slavie vůbec zájem.

             Podobně se zbavili Hušbauera, byť byl velmi produktivní, ale jejich hru spíš svými nedostatky brzdil a třeba v Evropě v zápasech většinou seděl. To je Kanga mnohem rychlejší a mrštnější, když hraje na jeho pozici.

              

             • Sendi29.6.2020 19:17reagovat

              Jen pro pořádek, protože mě fakt nebaví psát všechno pořád dokola, navíc když jsem to dostatečně shrnul minimálně ve dvou článcích pro SN:

              Já neoroduju za Dočkala, já byl proti jeho návratu v první řadě, ale v tuhle chvíli už tu je a má smlouvu na více let, narozdíl od Kangy, kterému končí, pokud bys četl můj článek důsledně, tak by ses dočetl, že největší problém je(pokud je to problém, což nechám na tobě), že hrajou oba a musí se jim výrazně přizpůsobovat sestava, rozestavení i taktika(což u těch nejúspěšnějších klubů nikdo nedělá, s vyjímkou Messiho, proč asi?). to za a). Za b) já se rozhodně neshlédl ve hře Slavie, ale chceme s nimi hrát o titul a je nutný odhlídnout od osobních sympatií (já mám Kangu velmi rád a opakovaně jsem ho tu hájil) a zamyslet se nad tím, jaký tým dokáže uhrát týmový úspěch a jestli v něm může hrát Kanga a jestli s Kangou v záloze náhodou nepotřebujeme koupit dvě křídla, dva beky, dva záložníky, brankáře a maséra. Pokud máš pocit, že se zálohou ve které je Dočkal s Kangou, dokážeme defenzivně držet v sezoně krok s Plzní a Slavií, budiž proč ne, já ten názor nesdílim a argumentovat to by vydalo na knihu o defenzivní práci týmu, nehledě na to, že třeba i vím, jak Sparta ve srovnání s konkurencí vypadá v rychlosti a návratu pod balon atd., jestli ti přijde, že to vařim z vody, tak s tím nic neudělám :)

               

              ad Trávník - rozumim, že tu nepředvedl to co v Jabkách(zatim), teď odhlídnu od toho, že k tomu prostor ani nedostal, protože odehrál nějakých 1600 minut asi na třech postech ob zápas a nevidím rozdíl mezi tím, když Kotal zastabilizoval obranu a ta začla hrát dobře a tím, když se zastabilizuje pozice Trávníka, který byl schopen hrát za Jablonec skvělá utkání s výjimečnými statistikami, včetně pohárů a U21. Pro mě za mě, ať tam přijde někdo jiný, ale ať je to někdo, kdo bude mít vyváženou hru. Poznámka ke Slavii a Trávníkovi - ona zájem měla, žádný, že vůbec neměla, vím bezpečně, že ho nakonec nevzali kvůli tomu, že měli dojem(data), že nechce/neumí pracovat dozadu, což se ukázalo jako milný předpoklad, protože v defenzivě momentálně v lize vyniká, což je samozřejmě něco, co od něj nikdo nečekal/nechtěl a bohužel to ani nikdo neocení/nechce ocenit a všichni jsou hned hotoví s kariérou výborného fotbalisty, kterého stavíme na DZ, pryč s ním, nekompromisně, proč takovému hráči dávat čas a prostor na adaptaci, ve stabilnim systému žejo...to jen pro pořádek.

               

              poznámka pod čarou: Ať tu klidně zůstane Kanga s Dočkalem a hrajou spolu, oba jsou v něčem skvělí, ale já jsem stoprocentně přesvědčenej, že když když Kangu prodloužíme, tak na titul můžeme zapomenout(rád bych se pletl, protože ho mám rád) a důvodů jsem uvedl celou řadu, víc to tu nechci řešit...

              • Lobrock29.6.2020 19:39reagovat

               Na titul v příští sezoně můžeme zapomenout s Kangou i bez něj. Soupeři jsou, a v nejbližší budoucnosti i zůstanou, jinde než my. Jsem si jist, že naše maximum bude v příští sezoně opět třetí místo a rozhodnětto nebude díky přítomnosti či nepřítomnosti Kangy. Kanga není problém Sparty. Před ním je asi tak 150 jiných, které je potřeba vyřešit.

              • Žrout_trávy29.6.2020 19:54reagovat

               ”jestli s Kangou v záloze náhodou nepotřebujeme koupit dvě křídla, dva beky, dva záložníky, brankáře a maséra”

               Skoro se zdá, že si myslíš, že bez Kangy bychom je kupovat nepotřebovali a titul díky jeho neprodloužení uhrajeme. Jak myslíš, ale podle mě má Sparta problémy úplně jinde než v Kangovi.

               Pokud by měl být problém, že hraje jak Kanga, tak Dočkal, byl bych pro posazení Dočkala. Podle mě má Kanga větší přínos pro hru, protože pokud je pro nás něco opravdu složité, tak kvalitní výstavba hry, což Dočkal nezajistí.

               Podle mě Trávníka hodnotíš pod silnými dojmy z jednoho povedeného půlroku v Jablonci. V té U21 byl podle mě protěžovaný, nikdy tam nijak zvlášť nevynikal a už tam bilo do očí, jak je oproti Janktovi, Černému nebo Čermákovi v té záloze pomalý (pohybem i prací s míčem) a pokud někdo něco individuálně vymyslel, byli to ti další jmenovaní, ne on. On se s nimi spíš vezl, svými výkony nikdy nestrhl tým jako např. Čermák nebo Schick. Je taková šedá myš, která neurazí, ale ani nenadchne. Prostě si nevybavím zápas ve Spartě, kdy by nějak výrazně na sebe upozornil, což v té mizérii dokázali i takoví hráči jako Hašek, o Kangovi vůbec nemluvím, protože ty dva porovnávat je urážka Kangy.

               Abych to shrnul, podle mě je v otázce vyvážěnosti hráčů největší problém Dočkal, který neumí vůbec bránit a hlavně je strašně pomalý. Kanga taky není pes obranář, ale pokud mu něco nejde upřít, tak dobrý pohyb po celých 90 minut. Podle mě by se tedy mělo víc kritizovat Dočkala a pak nedostatečná kvalita na dalších postech, Kanga je navzdory svým velkým kvalitám zbytečný hromosvod problémů Sparty, které jsou ale úplně jinde. Podle mě.

               • Chabix29.6.2020 22:39reagovat

                Tady se pořád řeší, jak nemůžou Dočkal s Kangou hrát spolu, že neumí bránit. Že Dočkal je pomalý a moc neběhá (samozřejmě po letní přípravě se rozhejbe, vždyť je po ročním zranění proboha). Spíš by se tady mělo nahlížet na to, že ty hráče donutíme bránit. Taky by se nemělo zapomínat, že nejlepší obrana je útok. Že máme v týmu Kangu, který uklidní hru a neodkopne to někam do háje. Soupeř si nevytvoří tlak a tím i šance. Nebo, že máme ve hře natolik konstruktivní hráče, že se soupeř zaměří na to aby je ubránil a tím sníží své šance v útoku. Na tohle by se mělo především nahlížet.

           • panta29.6.2020 17:55reagovat

            Nikdo, to je jasný.

          • pivees29.6.2020 15:51reagovat

           A nebylo by lepsi dat o 30 golu vic?

         • 13goat29.6.2020 14:30reagovat

          Má Slavie Kangu, aby dělal průnikovky? Ne, mají Ševčíka. Má Plzeň Kangu, aby tam vyřazoval skupiny hráčů? Ne, mají Čermáka. Dva relativně obyčejný hráče, ne moc rozdílný od Trávníka třeba. A co si budem nalhávat, Trávník tohle v Jablonci předváděl taky a byl velmi produktivní, a teď je to největší kopyto světa? Ne, je to zase o nějaký práci s tím hráčem. Koukni, kdy se začal prosazovat Stanciu ve Slavii, Ševčík taky dlouho nehrál nějaký prim v jejich záloze.

           

          Jako první, aby se Sparta někam posunula, je potřeba přestat dělat z Kangy nějakýho boha, když nás tenhle bůh za tři sezóny dovedl k SNAD jednomu ligovému poháru a jinak vůbec nic.

          • AlaMierda29.6.2020 14:35reagovat

           Aby hra Sparty někam posunula, tak musí Sparta vyřešit úplně jiné problémy(třeba hra krajních obránců, komplexní útočník) a ne řešit to co jí aktuálně pálí nejmíň

          • Žrout_trávy29.6.2020 18:16reagovat

           Ty tady buď trollíš, nebo nechápetš, že fotbal hraje 11 hráčů a ne jeden na danou ligu sebelepší - Kanga.

           Proč bys jinak psal nesmysly typu ”když nás tenhle bůh za tři sezóny dovedl k SNAD jednomu ligovému poháru a jinak vůbec nic.” za to si dej facku.

           Pokud někde je problém Sparty, tak rozhodně ne v něm. On nemůže za to, že polovině kádru vyliská při zpracování balon. Jak to má asi ovlivnit? Jak má ovlivnit, když bek nedokáže nacentrovat přes prvního hráče, když útočník nepromění tutovku nebo když stoper neuhlídá útočnía soupeře? Kdybychom měli v kádru 11 ”Kangů” na svých postech s různými dovednostmi, ale na takové úrovni, tak nás titul nemine. Ale svalovat na jednoho z mála opravdových fotbalistů neúspěchy týmu, když je obklopen dřevákama typu Frýdek, tak to chce obrovskou zaslepenost.

           Stačí se podívat, jak vypadá výstavba hry s tebou vzpomínaným Trávníkem a člověk hned vidí, že se tým v této disciplíně propadá o 1-2 levely níže.

           Kanga běhá, je neutavitelnej, nebývá zraněný, bojuje, má klid na míči, skvělou individuální techniku, skvělou střelu a z celé ligy naprosto suverénně nejvíc předfinálních přihrávek, ale ty bys ho klidně pustil, protože pro nás není klíčový, a nasadil místo něho průměráka Trávníka, což je jeden z ukázkových alibistů, kteří nejsou schopni na sebe vzít zodpovědnost a něco s míčem vymyslet.

           Píšeš o Ševčíkovi, což je jeden z nejlepších hráčů v SKS a v jasně i v LM ukázal, že je jasný nadstandard pro naši ligu. To není nikdo nenápadný. Mylně pak u Plzně zmiňuješ Čermáka, který hraje pod hrotem, přitom na Kangově pozici tam hraje Bucha, což je jeden z největších současných talentů v ČR na pozici 8 a je nejproduktivnějším hráčem ligy. Jestli si myslíš, že Trávník nebo Sáček dosahují jejich kvalit, tak potom tahle diskuze postrádá smysl.

           • johnny129.6.2020 19:12reagovat

            +1000000

            Lépe bych to nenapsal!!

           • victorlima30.6.2020 7:26reagovat

            +1

       • Spytihnef29.6.2020 14:11reagovat

        Přesně to slovo jsem chtěl taky vypíchnout. Podepsat si tady třicátníka na 3 roky s nejvyšším platem v týmu může přinést více škody než užitku.

        • AlaMierda29.6.2020 14:14reagovat

         co pořád máte s tím platem? Jestli hráč chce přidat tak musí koukat aby předváděl dobré výkony a ne koukal na to, jak ten co je předvádí dostane přidáno. Co je to za myšlení?

         • Spytihnef29.6.2020 14:39reagovat

          Až za 2 roky bude hrát tužku, tak přijde půlka týmu, že hraje lépe jak on a chce přidat.

          • AlaMierda29.6.2020 14:42reagovat

           Ano proč by nemohla. Háček je v tom, že to je reálnější příchod Messiho do Opavy.

        • captain_obvious29.6.2020 14:35reagovat

         Už mám nějakou dobu pocit, že problém nebude ani tak v požadovaném platu, ale že to chce podškrábnout na 3-4 roky, což by pro mě, kdybych byl SŘ, byl problém.

         • Spytihnef29.6.2020 14:38reagovat

          V jeho věku je to běžný požadavek a taky dost častý problém. Hráč v takovém věku už chce jistotu a už ví, že to půjde spíše dolů.

         • Kratos29.6.2020 14:58reagovat

          Tak Dočkal dostal v 31 letech taky smlouvu na 3,5 roku. A co si budeme nalhávat rychlostně a fyzicky už nestačí. Včera to byla nádherně vidět.

          • petr13729.6.2020 15:05reagovat

           Dočkal je specifický případ. Vydělal Spartě spoustu peněz a vztahy tam jsou evidentně vysoce nadstandardní. Navíc, pokud sám uvidí, že na to nemá, tak určitě nebude Spartu tahat, že mu musí platit do konce smlouvy, ale spíš se dohodnou na ukončení resp. na změně na nějakou pozici ve vedení.

           • Žrout_trávy29.6.2020 18:19reagovat

            Takže to je vlastně o kamarádičkování. Ty jsi kámoš, tak dostaneš i v 31 dlouholetou smlouvu, ale sebelepší černoch o rok mladší než ty by měl být rád za 3 roky max. Tak nějak jsi to myslel?

            • petr13730.6.2020 9:28reagovat

             Ne, takhle to vidis ty. Je to o normalnich mezilidskych vztazich. Zatimco s Dockalem se Sparta vzdy v pohode dohodne, navic vi, ze ji odvede spoustu prace i v kabine a jednou dost mozna i v managementu, tak s Kangou/jeho agenty je dohoda evidentne velmi slozita. To vsechno hraje minimalne stejnou roli jako momentalni vykonnost. A je to podobny ve vsech klubech i firmach na svete.

   • jakub231129.6.2020 13:03reagovat

    Co je to za blbost 2+1? Goly z penalty se nepocitaji?

    • Spytihnef29.6.2020 13:12reagovat

     Blbost? Gól z penalty Teplicím zahrnut.

     • jakub231129.6.2020 13:21reagovat

      A proti Plzni v poharu taky? Nebo se snad nepocita ten ze Slovacka kdyz nastoupil z lavicky?

      • Spytihnef29.6.2020 13:37reagovat

       Omlouvám se, máš pravdu 3 + 1. Vycházel jsem z článku nahoře, kde jsem si nevšiml, že se vychází pouze z ligových zápasů a na ověření jsem si vyjel také jen ligové zápasy.

       • jakub231129.6.2020 13:52reagovat

        Ok v pohode, ale snad Kaku podepise takhle pozice osmicky mu podle mne sedi vic a je pro Spartu platnejsi i kdyz neni tak produktivni.

  • panta29.6.2020 17:54reagovat

   Konspirační teorie, že Kanga hraje dobře jen kvůli smlouvě je hodná Vízka nebo Švancary , ale nedůstojná Sparťana. To snad nemyslíte vážně?!

   • Žrout_trávy29.6.2020 18:20reagovat

    Smutné je, že jim na tyhle hovna někteří skočili.

 • No

  ap241229.6.2020 11:55reagovat

  a kolik jsme dali za tu rumunskou šlapku? A kolik stáli ty posily za Štramáka? Kolik těch hráčů se nakoupilo najednou a kolik se jich osvědčilo? Pokud nebudeme schopni a ochoti za kvalitu zaplatit, tak nebudeme nikdy konkurence schopni v Evropě! Nejsme schopni ani udržet talentovaný mladý hráče, tak to bohužel je....

  • petr13729.6.2020 12:22reagovat

   Nedává smysl, aby si Sparta konkurenceschopnost v Evropě kupovala. Oproti desítkám klubů v Evropě máme příjmy z TV práv, vstupného, merchandisingu i od sponzorů úplně směšný. My jsme logicky v pozici klubu, který má hráče vychovávat nebo levně kupovat a následně draze prodávat.

    

   Samozřejmě pozice Sparty je specifická v tom, že se nemůže řídit jen čistě ekonomickou logikou. Chceme vyhrávat tituly doma a být v pohárech, protože příjmy zejména z LM jsou na český poměry zásadní. Takže se musí nějak vyvážit ekonomická a sportovní stránka.

    

   Za Stramáka se vsadilo na sportovní kartu. Skončilo to fiaskem. Samozřejmě to tak skončit nemuselo, kdyby se to udělalo líp. Ale neudělalo, takže teď se holt myslí zase spíš ekonomicky.

    

   Stejně se ale ukazuje, že je klíč je v dobré práci sportovního ředitele a trenéra. Slátanci vyhráli titul a předvedli se slušně v Evropě v sestavě s Bořilem, Kúdelou, Coufalem a podobnejma.

   • ap241229.6.2020 13:01reagovat

    Potrati ty hráče dokážou udržet, Souček tam vydržel i když o něj zájem venku byl dost dlouho, my hned každýho prodáme, bojím se o Hložka i Karabce, o Kangu už venku zvlášť zájem není je už mu přes 30 let, a Hancko zvlášť když tu chce hrát a je prověřenej tak bych ho koupil, Křéťa není žádnej žebrák, a mluvit o astronomickým rozpočtu Sparty je sranda, co jsme s tím rozpočtem dokázali, kluby s mnohem menším rozpočtem hrajou mnohdy líp, a my s nima máme problém vyhrát, jasně do rozpočtu spadá úplně vše co jiný kluby platit nemusí, ale pokud budem škudlit tak nikdy nebudem ”velkoklub”....

    • petr13729.6.2020 13:07reagovat

     Tvrdík hraje s čínskejma prachama v zádech svojí obvyklou vysokou hru. Zatím mu to vyšlo, ale žádnej strom neroste do nebe. Proč například myslíš, že Nezmar každou chvíli dává výpověď.

     • ap241229.6.2020 13:21reagovat

      Nezmar možná dává každou chvíli výpověď ale Tvrdík ho tam přesto dokáže udržet! Buď Křéťa chce vydělávat a nebo něco dokázat po sportovní stránce, zatím se mu nedaří ani jedno. Tvrdík je na fotbal analfabet a přesto se mu daří.....o tom se Křéťovi může jen zdát!

      • petr13729.6.2020 13:23reagovat

       jojo zatím Tvrdík dává Křetínskýmu na prdel, o tom žádná.

     • Kratos29.6.2020 15:04reagovat

      Nezmar je labilní psycho. V Liberci taky pořád psal výpověď a zse ji stahoval. To je normálně regulérní nevyrovnanej blázen.

 • Hmm

  TakeACS29.6.2020 11:04reagovat

  Takže zase ukázka geniálního vedení.

  Ta opce byla jen kvůli tomu, aby nám jo Fiorentina vůbec půjčila a od začátku našemu vedení bylo jasné, že se neuplatní.

  Nebo má snad někdo jiné vysvětlení, proč si vyjednat opci na kterou vím, že nemám, nebo nechci mít??

  • petr13729.6.2020 11:16reagovat

   tak máš tam minimálně faktor koronavirus, kterej se vším včetně fotbalu strašně zamával.

  • dominik2729.6.2020 11:22reagovat

   Myslím, že hrálo tenkrát roli i to, že Sparta potřebovala rychle sehnat někoho do obrany, protože Lischka ještě nebyl fit a další hráči snad také ne, do toho další obránci podávali nepřesvědčivé výkony.

    

   Ale stejně mi nejde do hlavy, proč se taková opce vůbec dojednává. Snad jedině, že by už teď Sparta měla na stole konkrétní nabídku na 250 milionů a mohla tak Hancka jen obratem přeprodat.

   • petr13729.6.2020 11:27reagovat

    Tak Sparta v tý době mj. doufala, že se třeba dostaneme do pohárů, nebyl žádnej koronáč atd. Ale podle mě spíš evidentně Fiorentina na nižší opci nepřistoupila, tak si Sparta řekla, že buď to bude jackpot (třeba v podobě nějaký tý nabídky) a nebo holt opci neuplatní. Nebyl to žádnej zásadní risk a navíc, jak píšeš, v tý době jsme ho potřebovali.

    • kilovolt29.6.2020 11:32reagovat

     taky myslím, že to tak nějak bylo - že prostě nebyla jiná alternativa, než podepsat takovou výši opce. chtěli jsme hráče a jediná možnost byla přistoupit na takovou podmínku

     • ap241229.6.2020 11:47reagovat

      No tak si ho koupí LuftJarda....Smích

    • captain_obvious29.6.2020 12:51reagovat

     Tady si spousta lidí myslí, že Rosa zavolá/zajede do Fiorentiny, řekne jim ”Vezmeme si od vás na hostování tohohle mladého, talentovaného, moderního stopera, kterého jste před rokem koupili za sto mega, ale opci na budoucí přestup nastavíme na 70 mega, protože víc vám za něj prostě nedáme.”, načež se Fiorentina z toho posere a ještě nám nabídne slevu 10 mega Úsměv

      

     Nemluvě o tom, že to, že se ta opce neuplatní, ještě neznamená, že Hancko nepřijde. Smlouva byla uzavřena za úplně jiných podmínek. Hancko nám teď sice zlepšenou jarní formou vyjednávání spíše zkomplikoval, ale zásah koronaviru do přestupových cen bude brutální a 160 mega jim za něj momentálně nedá ani nikdo jiný. Vyjednávání rozhodně neskončilo, my jsme prostě jen smetli ze stolu možnost, že bychom jim za něj zaplatili tu šílenost, protože taková cena za něj už momentálně není realistická. Věřím, že přestoupí tak za 100 mega. Na jakou adresu to bude, se uvidí. Jestli Sparta půjde do gemblu ”koupíme za 100, prodáme za rok až dva za 200” je otázka.

     • captain_obvious29.6.2020 12:52reagovat

      Edit: Možná 120, ale že by šel za 160, tomu nevěřím.

     • petr13729.6.2020 13:19reagovat

      Teď je hlavně všude obrovská nejistota. Většině klubů se propadly příjmy, nikdo neví, co bude. Hodně záleží, jak je na tom finančně Fiorentina a taky, koho případně Hancko zaujal. Jestli je pravda, že má Ngadeu jít do Lyonu za 10 mega eur, tak 6 za Hancka taky teoreticky někdo vytáhnout může. Na druhou stranu takovejch klubů zas není tolik.

  • Sheva29.6.2020 11:54reagovat

   mě napadá leda situace, která nastala, tj. hráč bude dobrej a zkusíme zatlačit na Taloše, aby byla cena nižší.

   Jinak co jsem koukal na AEK a Guimaraes na TM (jasně, neni to úplně relevantní zdroj, ale obrázek si člověk nějaký udělá), tak Guimaraes nejvíc zaplatilo za nějakýho hráče 2 miliony éček a AEK sice přes 3, ale to už je hodně letitý. AEK je schopný tam natahat občas i velmi zajímavý hráče, ale spíš za mnohem nižší cenu. Podle mě Sparta začala kalkulovat s tim, že nabídne něco kolem sta milionů a tyhle kluby i tak přeplatí

  • ouki29.6.2020 13:13reagovat

   1) A co je na tom špatného? Já myslím, že i hostování Hancka bez opce byl velmi dobrý krok (obzvláště v tehdejší tíživé situaci), takže je to skutečně ukázka velmi dobrého rozhodnutí vedení. Hancko nám nyní velice pomohl a byl to pozitivní krok, nikoliv negativní, jak tu prezentuješ.

    

   2) I vysoká opce má někdy smysl. Je to prvotní základ pro nějaké další vyjednávání a snahu opci snížit. Je celkem běžné, že hráč přestoupí za nižší cenu než je ustanoveno ve smlouvě.

 • No

  ap241229.6.2020 10:37reagovat

  nechápu proč se hraje teď ve středu finále MOLU, ostatní mužstva budou mít celý týden volno, jen finalisti Molu nikoliv, a to nechci rozebírat proč se to hraje na hřišti hůře postaveného mužstva.... Finále se mohlo přeci hrát v pohodě 8.7. místo derby a nebo hned ten následující víkend! Je vidět že v tom FAČRU máme fakt hlavy pomazaný!!

  • lotarr29.6.2020 10:56reagovat

   Takhle to bylo nastavený už na začátku že se bude hrát na hřišti hůře postavenýho týmu a v tej době to byla sparta.

   • ap241229.6.2020 11:06reagovat

    Jestli by byla hůře postavená Sparta a proto by se to hrálo na Spartě je rovněž blbost! Má se to hrát na neutrální půdě, jako se to hrálo, pokud se nepletu, vždy! Nebo bylo určeno dopředu kde se finále bude hrát... Přeci výhoda domácího prostředí je aspoň podle mě dost velkou výhodou!

    • pubi29.6.2020 11:09reagovat

     Je to sračka, mělo se to hrát na neutrální půdě. Ale zas vzhledem k tomu, že fanoušci tam budou půl na půl, bych z toho nedělal takovou tragédii.

    • lotarr29.6.2020 11:15reagovat

     Taky nevim proč se to nehraje na neutrálnim hřišti, ale přece to nerozhodli ted že to bude v Liberci to muselo bejt daný před začátkem poháru.Nejspíš v tom hraje roli náký to opatření proti covidu.

  • vitamin29.6.2020 12:04reagovat

   Zkus používat hlavu. Finále musí být samozřejmě odehráno před koncem nadstavby kvůli místům pro poháry. A že se hraje v týdnu a ostatní mají volno? To je snad normální ne? Místo konání je samozřejmě blbost.

 • Hancko

  Brian Pricke29.6.2020 10:09reagovat

  Tak nic.

   

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2019-20/380956/160-m
  ilionu-je-prilis-sparta-opci-na-hancka-neuplatni-co-bude-dal.html

  • Víťák z Cé Osmičky29.6.2020 10:16reagovat

   Chyba byla nechat ve smlouvě opci o 50% vyšší než co jsme dali předtím za jasně nejdražšího hráče.

  • Dynamo29.6.2020 10:18reagovat

   Přivedli jsme hráče s opcí, chceme ho, ale opce je moc vysoká. Zajímavá taktika. Na druhou stranu i ostatní týmy teď budou šetřit.

   70 až 100 Mega za Hancka je asi reálnější cena

   • kilovolt29.6.2020 10:31reagovat

    tak vyjádření ušišlaného Vacka ještě neznamená, že to tak skutečně bude.

     

    a to že se neuplatní opce neznamená, že Hancko ve Spartě nebude! jenom to bude znamenat další - asi dost náročná- jednání.

     

  • Tomino29.6.2020 10:18reagovat

   no a jak zdůvodní Kangu.....tak teď jsem opravdu natrusenej

   • victorlima29.6.2020 10:30reagovat

    Pokud Hancka a Kangu nepodepíšeme a nedáme za ně dobré peníze, tak pokud budeme chtít vybudovat konkurence schopný tým, dáme stejné nebo podobné peníze za nevyzkoušené, neadaptované hráče, kteří pak klidně mohou dopadnout jako TBCH, Kaya, Kadlec, Panák atd. Platí tak mírně obměněné řčení : nejsme tak bohatí abychom mohli kupovat levné nebo levnější nevyzkoušené hráče.

    • petr13729.6.2020 10:59reagovat

     smiř se s tím, že minimálně v nejbližší budoucnosti nebudeme za takový částky kupovat ani vyzkoušený ani nevyzkoušený hráče.

  • Chrod29.6.2020 10:24reagovat

   Rozumný, 160 mega je blbost.

  • petr13729.6.2020 10:24reagovat

   Nedivím se, tak částka je v případě Sparty a navíc v koronačase naprosto nesmyslná. Tipuju, že Sparta nabídne něco kolem 3 milionu euro a holt uvidíme, jestli to Fiorentině bude stačit a jestli nás někdo nepřeplatí.

   • kilovolt29.6.2020 10:32reagovat

    třeba to půjde cestou prodoužení hostování

   • dominik2729.6.2020 10:38reagovat

    No nevím, podle mě to byl aspoň jeden z pěti nejlepších hráčů ligy v posledních kolech a pozice Sparty je taková, že má platit za hráče, který už je aklimatizovaný a prokázal, že by opravdu měl být oporou. Jestli se povede to uhádat pod pět, tak to bude výhra. Aspoň že Hancko prý chce v klubu zůstat, to Spartě hraje do karet.

    • petr13729.6.2020 10:52reagovat

     Jo jasně, je fakt dobrej, taky bych chtěl, aby zůstal. Ale ta částka je v relacích Sparty naprostej nesmysl. Uvidíme, i vzhledem k tomu, že on sám tu chce zůstat, tak je myslím solidní šance to nějak vyhandrkovat.

     • johnny129.6.2020 11:03reagovat

      Podle mě když hráč jasně řekne, že nechce ani do Portugalska ani do Řecka tak ho nemůžou donutit, ale nevím, nejsem agent.

      • petr13729.6.2020 11:09reagovat

       donutit k přestupu ho určitě nemůžou, ale můžou říct, že si ho v tom případě nechaj a třeba s ním zametat. Netuším, co za lidi šéfujou Fiorentině. Na druhou stranu, nevěřím, že by třeba Guimares nebo AEK nabízely nějakou nesmyslnou sumu. Neházel bych flintu do žita.

       • johnny129.6.2020 11:54reagovat

        Jasně, byl bych rád, kdyby u nás zůstal, ale budeme i bez něj...

     • dominik2729.6.2020 11:08reagovat

      Tak je otázka, co je v relacích Sparty nesmysl. Kdybychom měli spočítat všechny nepovedené přestupy a hostování za poslední tři roky, tak se obávám, že by ta částka byla ještě výrazně vyšší, zvlášť v součtu s platy a přestupovými bonusy.

      • petr13729.6.2020 11:13reagovat

       to samozřejmě jo, taky to byly nesmyslný nákupy. Křetínský to posral, ale uvědomil si to a utáhl kohouty. Tipuju, že teď má Rosický dva hlavní úkoly. 1)Zbavit se těch šílenejch nákladů na platy hráčů, jejichž výkonnost tomu absolutně neodpovídá. 2) ukázat Křetínskýmu, že umí dělat fotbal s menším rozpočtem. Pokud to dokáže, tak podle Křéťa portmonku zase pootevře.

       • johnny129.6.2020 12:00reagovat

        Škoda, že mě jako fanouška chyby Křetínskýho nezajímají, ani jeho peníze, mě zajímá Sparta a on ji totálně rozmrdal. Ať si jde zkoušet tu svoji B trenérskou licenci někam do Brna a nesere se mezi velké kluky.

  • Shrekson29.6.2020 10:32reagovat

   Jedná věc je co píše isport a druhá co je pravda, třeba o Bulharsku nic nevěděli..

   HANCKA bych chtěl ale za 130-160 je nesmysl, to Sparta nemůže koupit.. 🤷‍♂️

   • ap241229.6.2020 10:39reagovat

    Na co kupovat Hancka? Když náš cíl pro příští sezónu bude umístění ve finálové skupině, titulů máme stejně už dost, tak co....

    • Shrekson29.6.2020 10:45reagovat

     Sparta nemůže kupovat hráče za 150-160.. Prostě na to jako klub nemáme, já bych ho taky chtěl..

     • kilovolt29.6.2020 10:57reagovat

      to by mně zajímalo, kde je to zapsáno, že na to jako klub nemáme?

      • Brian Pricke29.6.2020 11:01reagovat

       Ty vole, tři roky zpátky pro nás byl hráč za 30 v českých přestupová bomba a teď budeme platit šestinásobek? Vy jste se tu úplně zbláznili. Smích

      • petr13729.6.2020 11:01reagovat

       no tak zapsáno to asi není nikde, leda teda v zásadách finančního fair play. Ale jde o to, že už několik let hrajeme s astronomickým rozpočtem jen českou ligu. To je úplná finanční šílenost.

  • Masovec29.6.2020 14:07reagovat

   To neznamena ze tady nemuze zustat

 • Zápas klidná hlava

  Kratos28.6.2020 22:32reagovat

  Spousta hráčů si mohla říct o místo. Nektěří to neudělali, jiní ukázali, že na áčko to zatím není.

  Mandjeck hlavou je už pryč. U Costy věk nezastavíš, ale ve vzduchu je pořád klasa a v soubojích taky. Nevím kdo měl být u dřeváka Chorýho, ale toho by uhlídal opravdu i Rada. Každopádně stačilo zachytit jeho náběh a dát si tělo.

  Hanousek znovu dokázal, že na víc jak lavičku opravdu nemá. Trávník s Dočkalem taky nic moc. Kanga tentokrát taky neměl úplně svůj den.

   

  Tutovky co zapařilo trio Drchal ,Hložek, Tetteh musí být branky a vyhrálo by se.

   

  Plzni stačil průměrný výkon, opět to nebyla žádná hitparáda. Čermák poněkolikáte proti nám předvedl bezkrevný výkon, jako v dresu Sparty.

   

  Pochaval pro vynikajícího Nitu. To co Heča vyráží nebo ani nechytá on zalepí. Jeho pohyblivost a mršnost je o parník před Hečou.

   

   

  • Kratos28.6.2020 22:32reagovat

   pochvala

  • Masovec29.6.2020 0:02reagovat

   Chapu snahu Sparty posilit defenzivni posty. Vysledek mne tentokrat nejak netrapi, dva dulezity zapasy prijdou pristi tyden. Evropu strasne potrebujeme.

   • Chabix29.6.2020 8:36reagovat

    Jeden dulezity zapas. Evropu uz mame jistou.

    • 13goat29.6.2020 8:46reagovat

     Ano, máme jistý jeden zápas.

  • victorlima29.6.2020 7:56reagovat

   Hezky zhodnoceno. Je škoda, že jsme si nevylepšili bilanci s Plísní. Byla k tomu dobrá šance. Nehráli moc dobře. Pochvala pro Nitu je ok. Je to náš nejlepší golman. Zklamal mě tentokrát i Vindheim. Je to dobrý fotbalista, ale když hraje na něj dobré křídlo, má problémy. Potřebuje si pomoci s bránícím halvem a to nešlo od Drchala čekat. Karabec má na svůj věk, dobrý přehled ve hře i přihrávku. V obranné fázi je však vlastní bráně trochu nebezpečný (viz ten šílený kiks v první půli). Trávník nemá ve Spartě co dělat. Oba mladíci (Horák,Patrák) se přesvědčili o tom, že B tým je pro ně zatím to pravé. Na částečnou obranu chybujících stoperů, nutno říci, že jsme vlastně hráli bez def. záložníka.

   • vitamin29.6.2020 12:07reagovat

    No oni teda Horák a Patrák hráli za poslední půlrok jeden mistrák za béčko jinak akorát příprava, tak úplně nevím jestli je vypovídající včerejšek o tom na co teď mají nebo nemají.

  • TakeACS29.6.2020 9:55reagovat

   Vcelku souhlas, Costa nohou neni schopnej trefit nebo zpracovat balón. Určitě neprodlouzit. U Mandjecka je hlavní problém, že hrál zase po půl roce a navíc není stoper, takže to jde částečně za trenérem, ale vidim to jako chytrej tah, jak se ho zbavit.

    

   KAŽDOPÁDNĚ co je nejvíc do nebe volající jsou výkony Hanouska s Tettehem, ti nemají ve spartě co dělat! Tetteha musíme okamžitě prodat a koupit pořádného útočníka, nebo dát na hrotu možnost Hložkovi s Drchalem. Ale s Tettehem hrajeme každý zápas v 10. Hanousek je alibista, neumí 1na1, neni rychlej, neumí centr a neumí pořádně ani bránit, navíc, nikdo se nechce dělat na tu jeho růžovou čelenku a nezájem o hru..

   • 13goat29.6.2020 10:25reagovat

    Tetteh je (ne)skutečně šílenej, to se fakt nedá. Pokud ho tady někdo (vč. možná mě) omlouval herním přínosem, tak i ten už je momentálně záporný. Jeho produktivita je špatná a je především způsobená jeho ležérním zakončením, který má na úrovni krajskýho přeboru, maximálně divize. Když má vystřelit, tak přihraje, když přihrát, tak vystřelí, jakmile je sám před brankářem tak to je 100% negól, sere se do všeho, válí se, brečí, nechá se odstrčit jak prvňáček, proč ho staví? On prý spaluje i na tréninku vše. Nejhorší hráč Sparty, daleko pod úrovní Hanouska nebo Mandjecka.

     

    Kozák je proti Tettehovi super produktivní zabiják, platný pro tým v mezihře i defenzivě.

 • EL

  Funin28.6.2020 21:53reagovat

  nemáme už jisté předkolo EL? Když vyhrajem pohár tak ano, když prohrajem, tak jde z poháru Liberec, kterej nás teoreticky může přeskočit v lize, ale jelikož by měl místo z poháru, tak by postup do 2. předkola byl za 4. flek a o druhej by si to rozdal 5. tým s vítězem Bolka-Klokani, je to tak nebo ne?

  • ouissi28.6.2020 22:25reagovat

   Je to přesně tak, jak píšeš.

   Nicméně pri systému předkol na jedno utkání by bylo určitě mnohem příjemnější začít jako vítěz poháru až v předkole třetím.

    

   • 13goat28.6.2020 22:27reagovat

    promluví do toho ještě nějak dohrávání evropských pohárů?

    • ouissi28.6.2020 23:42reagovat

     Matně si vybavuji, že tam byla nějaká hooodně nepravděpodobná kombinace, při které by vítěz poháru začal až ve 4. předkole(?). Ale fakt nevím a nemám to teď bohužel čas hledat, protože mně zítra čeká docela perný den a hodně časné vstávání.

      

    • ouissi28.6.2020 23:43reagovat

     Ale hůř, než napsal Funin, to být nemůže!

      

  • majtin28.6.2020 22:33reagovat

   Hele, nepíšu to dvě vlákna níž ? Úsměv Ano,je to pravda, ty to tady ještě vysvětluješ, nechtěl jsem jít až do takovýho detailu.

   • Funin28.6.2020 22:43reagovat

    hele pises, ale jsem si toho nejak nevsim, sorac

    • majtin28.6.2020 22:57reagovat

     Sem se neurazil.Úsměv

 • Jistoty po dnešku

  majtin28.6.2020 20:49reagovat

  Pokud nezasáhne vyšší moc, má Sparta jistý tohle, když tak mě opravte:

  EVROPSKÉ POHÁRY - budeme hrát nejhůře druhé předkolo Evropské ligy (ze čtyř). Pokud vyhrajeme středeční pohár, tak nejhůř třetí předkolo (nevím, jak je to s případným přímým postupem, když tak mě doplňte). ROZHODNĚ už nebudeme hrát utkání o postup do kvalifikace EL s vítězem skupiny o Evropu (proti Bohemce nebo Bolce).

  LIGA - protože o konečném pořadí rozhoduje při rovnosti bodů vyšší počet bodů po základní části, Jablonec už nás nemůže přeskočit, ztrácí 6 bodů. Ze stejného důvodu, abychom skončili třetí, stačí nám získat jeden bod nebo aby Liberec jakkoliv ztratil (je za námi o 5 bodů).

  Každopádně ze třetího i čtvrtého místa se půjde do druhého předkola EL,v lize už nemáme zase tak moc co ztratit, takže teď všechny síly vrhnout do finále poháru!

  Každopádně skvělá pozice VZHLEDEM K TOMU, že jsme nedávno hráli v Karviné skoro o skupinu o záchranu. Zatím skvěle, pane Kotal!

 • Plechatý

  kilovolt28.6.2020 20:32reagovat

  jak to tak sleduju, tak tenhle kluk nás těžko posílí.....musel by na sobě hodně zapracovat

  • pubi28.6.2020 20:41reagovat

   Na podzim byl slušnej, jaro šílený.

   • hombre28.6.2020 20:55reagovat

    A dá se z toho nějak vykopat? Já se letos sem tam mrknul na Jablonec, ale skoro vždy hoří.. Nevidím celý zápas, není čas.

    Je to prostě dotaz.

    Kolikrát stačí 1-2 zápasy a poznáš, jestli na to má a nebo z toho bude nějaký hostovačkový, nebo záskokový hráč...

  • majtin28.6.2020 20:54reagovat

   Kotal ho srovná.

  • victorlima29.6.2020 10:24reagovat

   Určitě by to posila nebyla a obávám se, že i další v které se tu vkládají velké naděje (Havelka, Souček, Polidar, Fortelný) na Spartu vůbec nemají. Mnozí z nich nemají jistotu základu ani ve svých provinčních klubech a jak je sleduji tak ani odpovídající výkonnost.

 • Sestava

  thomasd8628.6.2020 18:49reagovat

  I v takovy sestave, ktera spolu hrala poprvy, mela Sparta 4 golovky, brevno, vic strel nez Plzen, rohu a drzeni mice... To kolikrat nemela ani v plny sestave...

  • majtin28.6.2020 19:01reagovat

   Šance Plzně pramenily spíš z naší nesehranosti a nezkušenosti než z jejího úchvatného výkonu. S těmi dvěma divochy vzadu jsem čekal větší divočinu. To nejsou zrovna taktici.Úsměv

   • Chabix28.6.2020 19:03reagovat

    Ona obrana celkově slabá. Od Hanouska už nic nečekám, ale i Vindheim mě zklamal.

    • thomasd8628.6.2020 19:05reagovat

     Vindheim neumi branit... On je spis kridlo, tam by mohl byt dobrej, pokud ho nekdo skautoval jako obrance, tak velky spatny zatim

    • hombre28.6.2020 19:13reagovat

     Vindheim snad, ve Spartě, v každém zápase ukazuje, že neumí bránit. Zlatej Sáček...

     • kilovolt28.6.2020 19:22reagovat

      za dnešek souhlasí

     • johnny128.6.2020 19:25reagovat

      No, dnes mu to moc nešlo to je fakt.

      • hombre28.6.2020 19:36reagovat

       Kotal... mám ho vcelku rád, nemodlím se k němu, ale uznávám, že nás vytáhl ze sraček, ale když hrála Plzeň u nás, tak Kanga na křídle a byl to velký problém... Dnes zase Plzeň a Drchal na křídle. Neměl tam úplně špatné věci, ale jako čistokrevný hrot neumí bránit. O to to měl Vindheim těžší, ale on to skoro vše řeší blbě, špatný odhad, odskok, špatně křižuje hráče, v soubojích marnej.. A jeho přednost hra dopředu..., dnes nic a jindy také slabota. Krajní bek jak prase... Kdo ho vyskautoval Otrávení...

       • johnny128.6.2020 19:40reagovat

        Dopředu je fakt dobrej, jako obránce nechápu...

       • Funin28.6.2020 20:02reagovat

        a co má Kotal dělat, když chce nechat hráče odpočinout, momentálně prostě máme těch zdravých hráčů na kraje málo a asi halt nechtěl nasazovat hodně hráčů z Bčka, kteří už několik měsíců nehráli zápas

        • hombre28.6.2020 20:12reagovat

         Třeba dát Tetteha na to křídlo, který to už párkrát hrál a Drchala na hrot.

         Nebo Vindheim na křídlo a pod něj Sáčka a Tetteha na lávku - je marnej.

         A Drchal toho taky zrovna moc nenahrál...

         Prostě zrovna s Plzní, no....

         • Funin28.6.2020 21:34reagovat

          tak Sáček toho odehrál dost a chtěl ho evidentně šetřit

  • hombre28.6.2020 19:03reagovat

   Plzeň první půle slabota, ve druhé šla nahoru Neutrální.

   U nás nesmysl s Drchalem na křídle Neutrální, měl jít na hrot místo, několik zápasů špatného Tetteha. Drchal má, z našich hráčů, největší rychlost.

   Hanousek, Trávník, Vindheim, Mandjeck slabota.

   Slabá sestava prohrála s poslabší Plzní, bohužel..., ale čekali jsme to.

   • thomasd8628.6.2020 19:04reagovat

    Jo, ja bych taky dal Drchala do utoku a Tetteha na kridlo, ale jak rikam, s takovou sestavou jsemto cekal horsi no

81258 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha