Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Důvody

  Pouzar1116.4.2017 11:41reagovat

  Pokusím se shrnout hlavní body neúspěchu. Původně jsem jen chtěl odepsat na příspěvek níže, ale rozrostlo se to, tak to dám samostatně.

   

  1) Neschopnost vedení ( okysličení nepomohlo .. stále nekompetentní lidé... dle informací co tu jsou se o vedení stále přetahují dvě kliky? )

   

  2) skauting stále stejný i přes snahu o zlepšení .. nebo alespoň nejsou žádné výsledky

   

  3) žádná dlouhodobá vize ( pokud se ji pokusíme nastavit tak se z ní při první příležitosti sejde ) .. s čímž souvisí bod 4

   

  4) klub se podřizuje kotli a samotným hráčům .. trenéra a vizi nepodrží majitel klubu ( podrželi tu tak akorát Zdendu Ščasnýho, což byl zrovna trenér, kterej si to vůbec nezasloužil )

   

  5) tahání trenérů co tu nemají co dělat

   

  6) tahání hráčů co tu nemají co dělat ( jejich přeučování a podržení i ve chvíly, kdy by se měli prodat protože na to nemají ) ... většinou se prodají až dva roky po tom co je to všem jasné

   

  tahání vysloužilců co si to sem jdou dohrát za pěkný prachy ( nebo nehrajou vůbec, protože jsou zranění a nikdy hrát nebudou viz. Ujfalušikamsdaluši )

   

  7) Neodvolatelní asistenti

   

  8) Trenéři bez kompetencí

   

  9) Hráčům na hostování se i přes 30 lidí v realizačním týmu (nadsázka) nikdo třeba i rok neozve ..

   

  a věřím že by se našlo víc věcí kdybych se snažil ...

   

  pozitivem je snad jen zvýšení částky na přestupy.. to by do budoucna mohlo pomoct, kdyby se to celkově zlepšilo .. v případě že to zůstane vše při starém, tak je to jen házení peněz do větru ..

  • Pouzar1116.4.2017 11:54reagovat

   10 ) Neschopnost založit B-tým

    

   Tam bych na rok poslal všechny ty hráče co na Spartu nemají nebo nemají zájem hrát .. Pokud by se to nezlepšilo tak prodat, propustit, sbohem ..

  • jareoslav16.4.2017 12:05reagovat

   Přesně je to tak. Nepodřizovat se kotly ,podřizováním kotly od nás odešli někteří hráči a dodnes tímto pykáme.

 • Příčina neúspěchu

  Franta z lidu16.4.2017 11:38reagovat

  Jasně, hoďte to na Koubka s Holkem a jedeme dál!!! Vztek Příčinou jsou tihle dva, jinak by se jelo na titul... Komici ve vedení: Rada je taková třešínka na dortu toho všeho, co se u nás ve Spartě děje Vztek Vztek Vztek

  • Furia Ceca16.4.2017 11:42reagovat

   Je to fraška. My se to rozčilujeme a Křetínský se válí na Bali. Kotalík se chlubí mamince teď u oběda, že je ředitel ve Spartě. Rada sedí doma a hučí do starý, že takhle ten velkoklub nevybuduje, když má takovej materiál. A kluci checkujou slevy v Pařížský a vybíraj správněj filtr na Instagram.

 • KRiSTiN16.4.2017 11:30reagovat

  Pokud si chcete spravit chuť, doporučuji zápas mezi Doksy a Unhoští. Srdcaři od rodin, co to tam každý víkend odmakají do padnutí, bez vidiny Ligy mistrů a milionů na účtě. Úsměv

  • Sendi16.4.2017 12:05reagovat

   zatim mě to baví výrazně víc no :))

  • Johnny_O16.4.2017 12:43reagovat

   Ten rozhovor s prodavacem klobas byl hodne epickej :)

   • KRiSTiN16.4.2017 12:52reagovat

    Prodavač v pohodě, Kalous klasický mimo. Ten než ze sebe dostane otázku (a jakou)...

 • nezmatkovat

  jareoslav16.4.2017 11:28reagovat

  Zase tu nadávejte na Lafatu,to je jedinej srdcař,který tam je a který rozhoduje zápasy. Tímto nadáváním a neustálým urážením některých hráčů jsme ty hráče vyštvali(nemyslím tím Holka,Marečka,Koubka,Mazucha,)včera Vácha nehrál špatně.Myslím,že kdyby mohli hrát zranění hráči,tak by tobylo jiné.Každý mančaft kdyby měl tolik zraněných hráčů základní sestavy by nehrál dobře.Musíme doufat až se tito hráči uzdraví,že to bude lepší.Trener za to nemůže.Víme,že tři roky nám špatně hraje obrana,ale vedení s tím nic nedělá a spolehá se na hráče,kteří byli vyhozeni z jiných mužstev a kteří nás nic nestáli. To je ale vina vedení.Do vedení musí přijít zarytí sparťani,bývalí hráči a Kotalíka,Svobody,Hejkala vyhodit.

  • ouissi16.4.2017 11:50reagovat

   Je to tak, jak píšeš.

   Taky nesouhlasím s tím, jak je tu, na fóru, opakovaně osočován Lafata, který jako jeden z mála je ochoten na hřišti opravdu nechat duši. Uvědomme si, že Lafata určitě není podhrotový hráč a už vůbec ne tvůrce hry. David je typický hrotový útočník, a dodejme, že na českou ligu vysoce kvalitní. A jako takový je schopen účinně zakončovat centry od svých spoluhráčů, což v minulosti nesčetněkrát dokázal. Jenže my dnes na hřišti (ani na lavičce) nemáme nikoho, kdo by Lafatovi ten centr byl schopen adresovat. On potřebuje alespoň někoho - Matějovský, Krejčí, Dostál. Nikdo takový k dispozici momentálně není. Bez hráče se schopností přesně nacentrovat do soupeřova pokutového území jsou Lafatovy dovednosti k ničemu. A trenér to ví. Proto ho ”utápí” na podhrotu, protože potřebuje v mužstvu Lafatovu bojovnost. Kromě bojovnosti je však Lafata bez oněch využitelných centrů v rámci naší současné hráčské základny v podstatě neupotřebitelný, protože rychlostí nevyniká. On potřebuje, aby na něj letělo deset plus mínus přesných centrů a určitě by se pak nestalo, že bychom měli za utkání s posledním mužstvem tabulky celkem tři střely na branku.

    

   • Sendi16.4.2017 11:55reagovat

    promiň, ale tohle cos napsal vůbec nedává smysl...

    • ouissi16.4.2017 12:12reagovat

     Proč Ti to nedává smysl?

     Rada dobře ví, že pokud nemáme v mužstvu nikoho, kdo by byl schopen Lafatovi přesně přihrát před branku, Lafata na hrotu je k ničemu. Proto Pulkrab. Jenže kdyby nechal Lafatu na lavičce, nebude na hřišti bojovat už vůbec nikdo. Tak proto hraje. Hraje na pro něj nesmyslné pozici, ale hraje.

      

     • Sendi16.4.2017 12:20reagovat

      To si snad dělá legraci, ne?! Já vlastně ani nevim kde bych začal...Lafata na hrotu je k ničemu, protože mu nikdo nepřihraje? Tak když to teda Rada podle tebe ví, proč s tím něco neudělá? A Lafata hraje na podhrotu, protože jinak by na hřišti nebyla bojovnost? Co to je za píčovinu, to jako, že bojovnost bez jakýhokoliv náznaku fotbalu ti propůjčuje místo v zákaldu dnešní Sparty? K čemu je to jako dobrý, to je z tvojí strany nějakej fór, nebo? Neutrální Podle tvý logiky my nastupujem k zápasu v Jihlavě s tím, že víme, že nepřihrajeme do šestnáctky Smích To teda sorry, ale to je ultrakravina...

      • ouissi16.4.2017 12:38reagovat

       Sendi, nechci s tvým názorem polemizovat, vidíš to jinak než já.

       Chtěl jsem napsat, že nastupujeme do utkání v Jihlavě s tím, že proti o záchranu bojujícím domácím potřebujeme někoho, kdo svou aktivitou může strhnout ostatní. Protože jak vidíme, zbytek mužstva bojovností v posledních měsících právě neoplývá. Proto Lafata na hřišti a ne na lavičce. Ne ale na hrotu, protože mu tam nikdo přesně nepřihraje. Proto na hrotu Pulkrab, který ma fyzické parametry, aby ten nepřesný centr mohl vybojovat. Silou.

        

      • ouissi16.4.2017 12:44reagovat

       A že po odstoupení Pulkraba nemáme jinou alternativu než neviditelného poustevníka Zahustela, je tragickým důkazem naší koncepční kádrové práce, vizionářské politiky v oblasti přestupů, hostování a podobně.

        

     • asgard3316.4.2017 12:44reagovat

      Nevěřím vlastním očím,Lafata že bojuje nebo je dokonce jediným bojovníkem v týmu ? Jedinými bojovníky v týmu jsou Pulky,Costa (momentálně nehraje) a do určité míry Šural.Podobným typem je třeba Jugas,který měl být v zimě přestupovou prioritou, a to ještě dřív než Zlín prodal Hájka do Plzně.

 • spartička

  Kezhman16.4.2017 11:13reagovat

  Bohužel to není o Radovi, nebo Holasovi. Problém je pořád stejnej, a to ve vedení našeho klubu. Nekompetentní osoby, kamarádíčci, co se uměj hezky poplácat po zádech. Hráči, co ani nechtějí hrát, nemají potřebu se strhat, nemají z nikoho nad nimi strach, proč by se měli sedřít z kůže? Odkopou si svý a pohodička. Je tristní, že tohle ti DK a spol. pořád nevidí. A pokud vidí, tak proč s tím ku.rva něco neudělají? Tady se bohužel musí začít od píky. Dostat do vedení kvalitní lidi se zkušenostmi, nebát se radikálního řezu v kádru, poslat všechny ty Holky, Lafaty, MKadlece do prdele, to je jediná cesta. Snad ještě není pozdě. Otrávení

 • Vedení je banda čůr.ků

  venous16.4.2017 11:10reagovat

  Jedinej kdo to tady mohl dát dohromady byl Holas a toho jste vyhnali, rozmrdali jste devatenáctku i juniorku, talentované hráče jste poslali na hostování a tu vyhaslou chásku jste tady nechali a ještě přivedli toho radu. FUJ! Máte co jste chtěli debilovéVztekVztekVztek

 • Ostuda roku

  marcdos16.4.2017 10:41reagovat

  Všerejší výkon a výsledek v Jihlavě se zapíše černým písmem do novodobé historie Sparty. Zoufalec Rada nikde neuspěl, ale do Sparty se hodí? Nejen Rada, ale i Holek a Lafata okamžitě ven.

  Máme na vybranou komu pomůžeme k titulu.Raději shesivky než plíseň, titul by měl zůstat v Praze!

 • Sebereflexe

  Paspartu16.4.2017 10:30reagovat

  O naší hře už tady toho padlo hodně. Mě ale nejvíce štve pozápasové hodnocení. Říct, že zápas v Jihlavě rozhodla individuální chyba je naprostá šílenost!! Ikdybychom udělali chyby 2, tak musíme v Jihlavě vyhrát. Chyba je jen alibismus. My jsme nebyli lepší herně, Holka s Kadlecem a asi i dalšíma to evidentně nebaví.

  Řekl bych, že asi nebude stačit vyhodit pár hráčů. Měli by být vyhozeni všichni až na pár vyjímek. Zkrátka bych to složil znovu. Tým, realizační tým a hlavně sportovní management.

  • parkatus16.4.2017 10:39reagovat

   jasně, vyhazej to všechno SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

   • Paspartu16.4.2017 11:37reagovat

    Tak teď mi řekni, kdo má na to aby tady zůstal.

    Napadá mě jen V. Kadlec, Sáček, Čermák, Néstor, Pulkrab a Šural.

    • parkatus16.4.2017 11:44reagovat

     V.Kadlec přdraženej nekopa (proboha, kdo za něj mohl dát 72mega??!!!), Sáček dejme tomu, Čermák z odřenejma ušima, Néstor je hodně dobrej vtip, kdo tohodle maxidřeváka přived? je strašnej, Pulkrab je top, a Šural? SmíchSmíchSmích v Liberci se smějou ještě teď, že tohle motovidlo prodali za takový prachy Smích nemá tak trochu Downův syndrom? zbytek jak píšeš - vyházet to všechno! SmíchSmíchSmích

 • A jak dál ?

  Pája 5616.4.2017 9:51reagovat

  Víc jak 50 roků fandím Spartičce! Fandil ji můj táta, fandí ji i můj syn (vnuk bude spíš baleťák). Ale takovou sra-ku snad nepamatuji. Pravda sestoupilo se, ale časem to člověk nevidí tak tragicky. Dnes je klub díky DK nadstardatně zajištěn a víc od majitele neočekávám. Jak je vidět, tak to ale očividně nestačí. Vlastnit fot. klub neznamená automaticky, že rozumím fotbalu. Nevidím tu však schopnost najmout si na tu práci v našich podmínkách pokud možno nejlepší fotbalové odborníky. Vidím jen prasata na krmníku a trápím se jako mnoho dalších sparťanů důsledky - větší a větší mizérií.Smutek

  • parkatus16.4.2017 10:42reagovat

   takže jestli tvuj příspěvek chápu dobře, tak DK tomu nerozumí, ale ty jo.. a proto DK vladtni Spartu a ty tu slátáš na internetu SmíchSmíchSmíchSmích

   • venous16.4.2017 11:06reagovat

    co to meleš kdyby kreténský neměl prachy v životě by Spartu nevlastnil a ty si tady pleteš hrušky s jabkamaVztekVztekVztek

    • Pavel0016.4.2017 11:24reagovat

     A kde ty peníze sebral? Prostě je schopný a vydělal si je.... to že na Spartu nemá čas, je věc druhá.

    • parkatus16.4.2017 11:45reagovat

     takže DK si takhle jednou ráno zašel na záchod a nasral si tam miliardu, neschopa jeden neschopnej SmíchSmíchSmíchSmích

   • stařec16.4.2017 22:05reagovat

    Chlapče,rozeřvaný jsi dost.Myslíš,že lidi,kteří

    chtějí něco,cokoliv,co by Spartu pozvedlo,uštěkáš?

    Zastáváš se toho hlavního zmrda,který to celé má

    na svědomí.Parkatusi,neber to jako urážku,ale hájit

    hlavního strůjce sparťanské krize může jen člověk

    mdlého rozumu.DK vlastní Spartu,protože mu to

    pomáhá při obchodech.To jsou jeho vlastní slova.

    Tak asi nemá nějaký zvláštní zájem na vrcholovou

    Spartu.Stačí mu to,co je.Neberu Ti Tvůj názor,

    ale Tvoje odezva na názor jiného není správná.

    Předpokládám,že máš také zájem na zlepšení celé

    situace,ale nejsi neomylný.Chodil jsem ještě na

    dřevěnou Spartu,zažil i trapasy Sparty,ale nijak

    se nepokládám za spasitele.Tím není ani ten blb,

    který Spartu ničí!Vztek

    • fevac17.4.2017 1:53reagovat

     Pěkně trefeno

 • Lafato

  Markus16.4.2017 9:49reagovat

  Díky ! Ale sbal si kufry a táhni. Člověk si myslel že je to fajn chlapík ale on je kurva zasraná...

   

  Včerejší výkon dost možná odvolá Petra Radu ještě před Plzní.

  • SuperFrankie16.4.2017 10:11reagovat

   Tohle prostě evidentně není vůbec vina Rady. Tohle musí Váchu, Lafatu a další stát místo. Oni odstřelili Holase, aby dosadili Radu a pak poslali Spartu do ještě větších sraček...

   • victorlima16.4.2017 12:39reagovat

    Holas se odstřelil sám, když to vzal, aniž měl patřičnou podporu vedení a nemohl či neuměl si zjednat pořádek. Ano sympaťák to je a to je tak asi všechno.

    • hombre16.4.2017 13:08reagovat

     Čím se odstřelil, co to meleš. Jak si zjednal pořádek Rada? Hrají stáří a hůř, super pořádek, vole. Přemýšlej trochu.

     • victorlima16.4.2017 23:13reagovat

      Já vůbec neřekl, že Rada si zjednal pořádek. Jen tvrdím a to vím z vlastní zkušenosti (léta jsem trénoval), že pokud neměl Holas podporu vedení neměl do toho jít. Za pořádek v kabině odpovídá jenom trenér. Pakliže neměl pravomoc tam cokoliv změnit, neměl to brát. Z té odpovědnosti za stav kabiny se nemůže vykroutit.

  • asgard3316.4.2017 11:37reagovat

   Nejen Lafata,ale i Holek,Kadlec a Vácha by si měli sbalit kufry a konečně táhnout k čertu.Tohle kvarteto v každém případě,Marečka a Mazucha bych se eventuálně zbavoval až potom co na jejich místo seženem lepší hráče.Ze starších hráčů má nějaký přínos,kvalitu a nadstandard pouze Costa a do svého odchodu Dočkal.Tady je třeba vytvořit nové a zdravější jádro týmu a proto Rada starších i Rada plukovník po sezoně ven !

   • stařec16.4.2017 22:13reagovat

    Vedení mladé,kteří táhli podzim a musíme uznat,že

    celkem dobře,ze Sparty vyhnalo na různá hostování.

    Zůstali tady jen ti staří,kteří už nemohou a nebo

    ti,kteří nemají zájem na zlepšení situace.Poslat

    hráče na hřiště na 20 minut po předchozí pauze asi

    není to pravé ořechové.Problém je majitel a vedení.

    Tam si DK natahal kamarádíčky,kteří tomu nerozumí

    stejně,jako on.Buď musí kamarády vyházet a nějak

    nahradit odborníky,nebo celý objekt prodat a ještě

    může Spartu definitivně zlikvidovat.Otrávení

51697 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha