Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hašek ml. 2

  majtin17.9.2020 16:20reagovat

  Aha, tak už vyšla druhá část rozhovoru, tady se to neprobíralo. Zatím z toho mám ten dojem, že Haškovi věřím, že úmyslně rozhodně nelže. Ale někdy je to o interpretaci, myslím že Rosa mohl např. jen tak prohodit ”Něco s tím uděláme” a Hašek si to interpretovat jako slib. ((vymyšlený příklad) Stejně tak možnost odletět na soustředění - ano/ne. Nebo třeba, nemusí mluvit čistou pravdu o tom, že nevěděl, že musí mít sporttester.

  Každopádně, že probíhala schůzka s Hrdličkou, tak jak probíhala, to se nedivím. Člověk se nemá řídit podle vizáže, ale Hrdlička prostě nevypadá jako beránek a i se snaží vypadat tvrdě a arogantně. Já se k těmto lidem chovám stejně jako MH.

  Jestliže Hašek jednal na Letné opravdu do půl páté, tak je jasné, že to nemohl na letiště stihnout.

  Rozhodně nevěřím, že by Hašek nebyl v kondici, možná oproti svému optimu, ale Hašek - mít špatnou kondici, to je protimluv.

  Prostě zatím víc věřím Haškovi, on i jeho táta vždycky mluvili otevřeně a snažili se věci popisovat přesně. Jen tak mimochodem, v prvním díle vysvětlil, proč až doteď mlčel.

  Ale jak píšu níže, věřím že bude učiněno spravedlnosti za dost, pokud neznám všechny okolnosti a u těch schůzek jsem nebyl, můžu mít nějaké tušení, domněnky, sympatie, rámec, ale říct co je spravedlivé řečení s jistotou nemůžu.

  • majtin17.9.2020 16:22reagovat

   odkaz: https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-liga/clanek/1672271-hasek-rosicky-mi-dal-vybrat-jestli-na-soustredeni-chci-nebo-ne-pak-to-poprel.html

   • Skleepy17.9.2020 16:28reagovat

    Však to není žádná druhá část, to bylo normálně součástí toho rozhovoru na Aktuálně.

    • majtin17.9.2020 16:45reagovat

     Já na ten první díl narazil na sport.cz v úterý (byl tu odkaz), s tím, že ve středu bude druhý díl. Oni asi dělali rozhovor s více novináři - pro aktuálne.cz to dělal Hrabě, pro sport.cz Neumann, ty verze jsou jen malinko odlišný. Aktualne to uveřejnilo celý.

   • ap241217.9.2020 17:01reagovat

    A proč by mu Rosa dal vybrat jestli chce jet na soustředění nebo nechce? Údiv To ostatních hráčů se taky ptal?

    • majtin17.9.2020 17:21reagovat

     To se tam snad píše jasně, že nechtěl ve Spartě dál pokračovat, že chtěl odejít do Haify, že mu Jílek řekl, že by bylo lepší, kdyby na soustředění neodletěl, když nechce pokračovat apod..Údiv

     • Sheva17.9.2020 19:04reagovat

      To je taky materiál ten Jílek jestli mu řek, že nemusí na soustředění. Na mě to celý působí jako blbej vtip - Rosický mu hned na začátku řekne, že mu nebudou bránit když ho to tu nebude bavit, pak mu prej Kotalík shání kopačky, trenér mu řekne, že nemusí na soustředění, tak co to kurva je? No a Martínka to tady od prvního momentu nebaví. Trochu rozmazlenej parchant a Hřebíka na něj

      • majtin17.9.2020 20:00reagovat

       Nemůžu vyloučit, že MH není rozmazlenej, dalece a osobně ho neznám, ale dokážu pochopit, že ve Spartě nebyl šťastnej. Někdy to tak prostě je, že si s kabinou nesedneš.

  • jvs17.9.2020 18:07reagovat

   Já teda na tuhle vlnu rozhodně nenaskakuju. Ze strany MH je to jen snaha o soucit a čistá dojmologie, která má minimální průnik s tím, co je předmětem sporu. A to je ne/oprávněnost jeho způsobu ukončení profesionální smlouvy a náhrada škody. Vše ostatní je jen PR. Navíc zoufale špatné - postupně se proti němu všichni (i mimo Spartu) spikli, je to disident, ostatní kluby tomu nerozumí, když ho nechtějí angažovat... Místo toho, aby se probral do reálného světa.

  • artaxerxes17.9.2020 18:35reagovat

   Já si naopak myslím, že u nejetí na soustředění nemluví pravdu.

    

   Dává to i smysl - šel na Spartu a tam se do krve pohádal s Hrdličkou a naprosto vytočený odjel domů a odmítl odjet na letiště. To, že mu slíbili odchod aproto nemusel odjet je naprosto nestandardní.

   A pokud se nemýlím, pokud neměl jet na soustředění, proč byla narychlo povolávána náhrada, která vůbec letět neměla - Fortelný.

   • majtin17.9.2020 20:04reagovat

    Zrovna tohle by se mu nemuselo vyplatit,jestli Spartu opustil po půl páté, může to být na kamerách nebo se to dá jinak dokázat. Fortelný - už si nevzpomínám, jak těsně před odletem ho povolali, ale třeba ho už měli připraveného dřív. Tady nemám časovou mapu.

    • petr13717.9.2020 20:11reagovat

     Ja si teda uplne nemyslim, ze by tam zkoumali zaznamy z kamer. Svoje si rekly obe strany a svedci a pak se bude hlavne zkoumat smlouva. A tam bych si tipnul, ze bude Hasek uplne v prdeli.

     • majtin17.9.2020 22:57reagovat

      Na téhle komisi nebudou asi zkoumat záznamy kamer, ale Sparta by to mohla pustit do médií, kdyby to nebyla pravda.

  • fanACS17.9.2020 20:51reagovat

   Já bych zase řekl, že je MH opravdu vážně nemocný ... Měl by být pod dohledem a už dávno bez OP.

 • Tak

  ap241217.9.2020 16:20reagovat

  2140 nakažených za den, liga bude prostě neregulérní, co když se některému klubu nakazí klíčový hráč nebo více klíčových hráčů a budou muset do karantény a přitom nebudou mít žádné problémy? A Evropské poháry? To se prostě podle mě nedohraje, a zrovna když u nás nastalo zlepšení! Bože kdy tenhle blázinec skončí? Ústav zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) ve čtvrtek odhalil virtuální scénáře vývoje nákazy koronavirem v Česku. Ten nejčernější ukazuje, že epidemie do konce roku zasáhne 3,6 milionu osob, z toho v prosinci 2,133 milionu. Jde o nejhorší předpověď, která může Česko zasáhnout, nechápu proč se furt zveřejňujou nějaký scénáře dopředu? Až to nastane tak to nastane, ale proč pořád strašej? Najednou se vyklubalo odborníků na všechno, jedni tvrděj roušky ano a jiní roušky ne, do toho právnící že nošení roušek je zásah do svobod občanů apod. Fotbal bez diváků je na hovno! A aby byl plný stadion to se hned tak nedočkáme! WHO nebo jak se to jmenuje, tvrdí že roušky budou aktuální do roku 2022... Ať už s tím jdo do hajzlu...😫

  • Funin17.9.2020 18:39reagovat

   proc by byla liga neregulerni? kdyz se nekomu hraci zrani nebo onemocni treba chripkou tak je liga neregulerni?

   • ap241217.9.2020 19:02reagovat

    Zranění nebo nemoc a koronavir je snad rozdíl! Při koronaviru plno lidí nic nepociťuje, dozví se to až při testech že je pozitivní, a musí do karantény, přitom by zápas zvládl! U zranění a nemoci je to něco jinýho!

    • Funin17.9.2020 19:28reagovat

     koronavirus je virus, jako treba chripkovy virus, mas virus, jsi nemocny.

 • Kopačky na míru

  petr13717.9.2020 9:02reagovat

  Stejně je zajímavé, že se nedělají. Boty na míru jsou běžně k dostání, třeba tenistům se rakety taky dělají na míru. Vzhledem k tomu, kolik se ve fotbale točí peněz, bych čekal, že to nebude žádnej problém.

  • dominik2717.9.2020 9:19reagovat

   Popravdě nechápu, proč je z toho takové téma, ani jakým se to ubírá směrem.

    

   Sám jsem slyšel ještě minimálně o jednom hráči Sparty, kterému prý Nike boty na míru připravil ještě před Haškem (a nemyslím Kamila Vacka), takže nerozumím těm svědectvím exsparťanů na Twitteru. A samozřejmě předpokládám, že v cizině to je mnohem běžnější praxe. To nemluvím o tom, že si neumím představit, že by v nějaké top soutěži nějaký klub kecal hráčům do toho, v čem mají hrát. Jestli někdo najde nějakou zmínku v médiích o opaku, budu rád za sdílení, protože mně ta česká praxe fakt zní jako sci-fi a vůbec se nedivím, že z toho vznikají konfliktní situace. Ponechme stranou, že tenhle konflikt se samozřejmě vyhrotil do dost absurdní fáze...

   • Kamenovic17.9.2020 9:24reagovat

    To snad ani už není česká praxe, ale jen naše. Slavie to měla naposledy někdy v roce 07? První rok s umbrem a kdysi dávno Sigma a adidas. Jinak je jedno, co za tým to je a každý si nosí, co chce. Neskutečný.

   • majtin17.9.2020 13:04reagovat

    Já to celkem chápu - spousta lidí se snaží z Martina udělat pitomce, že mu taková maličkost vadila. Já psal, že byl spíš naivní,když věřil, že je to možné, ale ty píšeš, že to není zas tak nereálné, tak možná nebyl ani naivní. Ale podstatné je, že z něj Kotalík udělal pitomce a podrazil ho, aby ho přitáhl do Sparty. Takovéhle levárny se prostě nedělají a chápu MH, že to narušilo jeho důvěru v lidi nad sebou. A když nemáš v důvěru v tvé vedoucí, nevíš co od nich můžeš čekat, je to špatně. A podrazný vedoucí vytváří i negativní atmosféru v klubu. Kopačky jsou zástupný problém, jde o princip, i kdyby mu za přestup slíbil basu piv nebo balíček žvejkaček a pak se mu vysmál, tak je to prostě špatně.

    Četl jsem reakci Kotalíka a přesvědčil mě, že není charakterově dobrej člověk, když si neodpustil kecy o tom, že MH je ve složitý situaci a tak si vytváří zástupný důvody pro své kroky.

    • petr13717.9.2020 13:36reagovat

     Tos me ale trochu spatne pochopil. Ja sice nemam zadny iluze o Kotalikovi, alebjak jsem tady uz psal, jsem v ty kauze na strane Sparty. Hasek je podle me blb. O kopavkach jsem to myslel obecne.

     • majtin17.9.2020 14:58reagovat

      Tos mě ale trochu špatně pochopil Úsměv, já reagoval na první větu Dominikova příspěvku.

      Jinak já v té kauze stojím na straně vyšší spravedlnosti, protože dovnitř do detailů nevidím a přeji si, ať je spravedlnosti učiněno zadost, ať je to zdánlivě ve prospěch MH nebo Sparty nebo jestli bude spravdlivým nějaký kompromis, budiž. Ale nepřijde mi, že by si Hašek vymýšlel a jak píšu, taky by mě takové chování Kotalíka naštvalo. Tím neříkám, že MH reagoval vždy adekvátně (ale třeba jó, já na těch jednáních za zavřenými dveřmi nebyl.) Ale Hašci nejsou lháři, tím jsem si jist.

    • johnny117.9.2020 15:06reagovat

     Jo je v tom určitě hodně pravdy, Kotalíkovi taky nevěřím a jsem rád, že je ze Sparty pryč, ale tohle jsou v uvozovkách jen drobnosti.

     To podstatné je, že Hašek, z vlastní vůle, neodjel na soustředění s mužstvem. A v Izraeli mu taky nikdo nezakazoval podepsat smlouvu, sám se rozhodl ji nepodepsat. A teď brečí kvůli kopačkám?? to je prostě pasé a navíc v těchto dobách, kdy se blbne s Covidem... Tomu se říká posrat si kariéru.

  • Kamenovic17.9.2020 9:22reagovat

   Co vim, tak nike dělá kopačky ve dvou variantách, užší a širší + když si je objednáš na nike.com, můžeš si vybrat i vlastní barvu, texty, vlajky, píčoviny... Takže teoreticky je dělaj. Mně třeba nejlíp seděly od nike total 90 iii z roku 2004? To byly nejlepší kopačky ever. Je to sice píčovina, ale stejně ho chápu, že chtěl hrát v kopačkách, který mu sedí.

   • DaveACS17.9.2020 9:27reagovat

    Bylo to tuším 2005, ale souhlasím, byly skvělý!

    • Kamenovic17.9.2020 9:28reagovat

     Náš SŘ je měl na euru 2004, jestli myslíme stejnou botu.

      

     https://www.sportovniaukce.cz/files/images/c20139df0ade3ad88a4b1af58618e8b8_resize%3D1750%2C1185_.jpg

     • Kamenovic17.9.2020 9:34reagovat

      A ještě taková perlička

       

      https://www.denik.cz/ostatni_sport/rosicky_kopacky_sponzori200708.html

     • DaveACS17.9.2020 11:17reagovat

      tak já je dostal pod stromeček až o rok později Smích

 • plakát ac sparta

  chardin16.9.2020 23:17reagovat

  nevite, kde sehnat vetsi plakat min A3 soucasnyho a tymu? Na eshopu nic takovyho nemaji. Předem díky.

 • kangička

  mučení barevnejch16.9.2020 19:37reagovat

  pude na penaltičku v rozstřelu.. povinně sledovat!

  • Brian Pricke16.9.2020 19:40reagovat

   Kvůli Rosickému odešel Kanga do týmu, o jehož vyřazení se možná postará Michael Lüftner. Demisi.

   • Brian Pricke16.9.2020 19:44reagovat

    Ty vole, Lecjaks, ještě lepší. VSJBČ.

   • mučení barevnejch16.9.2020 19:44reagovat

    tak poslední pencli dal lecjaks, taky dobrý Úsměv

   • captain_obvious16.9.2020 21:42reagovat

    Hlavně jakej gól to byl. Hložek se může jít bodnout, ten si jen udělá kličku a vypálí.

  • mučení barevnejch16.9.2020 19:43reagovat

   tvl cože? vono se na něj ani nedostalo? Údiv

   Smích

  • standis16.9.2020 19:44reagovat

   anise k tomu nedostal, asi měl jít pátý.

  • peterpan2716.9.2020 19:44reagovat

   Pro CZ solidní ostuda

   • Silhis16.9.2020 19:51reagovat

    Tak a ted dostanem cz bělehrad ve skupiněÚsměv

  • majtin16.9.2020 20:48reagovat

   Koukám poslední z CZ kdo neproměnil byl Degenek. Ani mě to nepřekvapuje. Úsměv

  • captain_obvious16.9.2020 21:43reagovat

   Eldar Čivič je celkem blízko tomu, aby si kopnul LM dřív než Sparta Úsměv

 • Kauza Bambula

  petr13716.9.2020 11:34reagovat

  dostává zase trochu jiný tempo

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2020-21/384259/byvaly
  -sef-sparty-kopacky-na-miru-pro-haska-absurdni-dolehlo-to-na-nej.html

  • AlaMierda16.9.2020 11:46reagovat

   Pozitivní je, že i starej Bambula už má dveře do Sparty zavřené. Měl jsem obavy, že by Rosického napadlo ho přitáhnout toho tlučhubu na lavičku. Stačil jeden ”progresivní ” Jílek

   • Brian Pricke16.9.2020 12:01reagovat

    To je z celé kauzy nejvíce pozitivní informace.

  • Pochcana slama16.9.2020 12:01reagovat

   Pořád věřím Martinovi.

  • MichalM16.9.2020 12:25reagovat

   Já vlastně v podstatě nevěřím úplně ani jedné straně. Haškovi v těch jeho výmluvách, v tom že říká, že do Sparty vlastně musel, i v tom, že si musí za zadkem přivést svého otce jako přikyvovače. A na druhé straně nějak nevěřím těm kravaťáckejm krysám typu Kotalíka, Hrdličky......a vlastně bohužel ani moc Rosickému. U něj mi prostě chybí pocit, že to je člověk, kterej má ”koule”. Pořád mi přijde, že je to spíš něčí loutka......

    

  • kanonMates8816.9.2020 12:29reagovat

   Jasně, tímhle ze sebe udělal ještě většího ňoumu než je, neměl mu ty kopačky doma po večerech slíbit ušít sám Kotalík a Rosický že by mu je zavezl autem na dovču do Rakouska i se sportesterem? :-D Blázen...

  • kopyto16.9.2020 13:07reagovat

   A tím jiným tempem je jako to, že klubová děvka Vacek sesmolil další tendenční článek a pozval si největší manažerskou trosku v klubové historii, aby mu k tomu bezostyšnému oblizování sparťanských žaludů přikyvovala? Ten Haškův včerejší výstup byl směšnej a napadnutelnej asi z deseti různých úhlů, ale úhel ”přece není Kotalík takový kokot, aby někomu slíbil něco, co nehodlá a ani nedokáže splnit” mezi ně teda rozhodně nepatří ...

   • petr13716.9.2020 14:00reagovat

    Jestli ty nebudes tak bambulaÚsměv

   • Sheva16.9.2020 14:26reagovat

    Klidně bych i věřil celé té jeho verzi, nicméně jak sám píšeš, z mnoha důvodů je to napadnutelný a ještě podstatnější věc je, že jsem se pořád nedozvěděl z jaký podstaty ukončil tu smlouvu a čím vlastně argumentuje. Tu věc, že měl právo hrát profi fotbal prostě neberu jako relevantní argument.

    Zaujalo mě, že jej z půlky vlastnila Sparta a z půlky Bohemka a že takhle Sparta zničila několik hráčů. Zajímalo by mě koho a kolik takovýchto smluv Sparta má? Nikdy se to takto snad neprezentovalo, vždy se mluvilo jen o právu odkupu, ale to je snad něco jiného. Tyhle smlouvy, kdy je někdo vlastněn na půl jednu dobu hodně frčely v Itálii, ale měl jsem zato, že i tam už to bylo zakázaný

    • captain_obvious16.9.2020 14:50reagovat

     Jasně, že je to relevantní argument. Máš podepsanou profesionální smlouvu, že budeš hrát profesionální fotbal. A pak tě pošlou hnít do Béčka, které hraje amatérskou ČFL (jde o status soutěže, to že Sparta tam má, snad, všechny hráče pod profi smlouvou, nehraje roli). Až bude Béčko hrát (profesionální) 2. ligu, tak to bude asi jiná písnička a nejspíš to už takhle napadnout nepůjde, v závislosti na tom, jak je která konkrétní smlouva postavená.

      

     Smutný na tom celém je, že Sparta řešila do puntíku tu stejnou situaci jen několik let zpátky s Biabianim a nevzali si z toho vůbec žádné poučení. Asi si to interně označili za nějaké západní moresy a potřebovali dostat facku ještě i od českého hráče, aby si konečně vytáhli hlavy ze zadku a došlo jim, že není rok 1990, aby se vůči hráčům uplatňovaly nějaký silácký gesta ve stylu ”nesekáš latinu, půjdeš hnít do ČFL”.

     • Funin16.9.2020 15:07reagovat

      sorry jako, ale srovnavat situaci Haska a Biabianyho je nesmysl, nevim o tom, ze by Biabiany odmitl odjet na soustredeni a chtel si vytrucovat prestup.

      • captain_obvious16.9.2020 15:18reagovat

       U Biabianiho Sparta porušila smlouvu. U Haška porušil smlouvu on, Sparta vzala rozum do hrsti a porušila mu ji nazpátek Smích Kdyby ho nikam nepřeřadili, tak jsme se teď neměli o čem bavit. Ale to by vyžadovalo profesionální, kalkulované řešení a ne amatérské ukazování, kdo je tady šéf.

       • Sheva16.9.2020 15:26reagovat

        Spojuješ ale 2 různé věci co se týče toho Biabianyho a připodobnění k Haškovi

       • Funin16.9.2020 15:38reagovat

        právě, Hašek porušil smlouvu a byl za to následně potrestán, naprosto v pořádku. To nemusí být ukazování, kdo je tu šéf, ale prostě odstranění negativního prvku z A týmu.

        • captain_obvious16.9.2020 15:51reagovat

         Já ti rozumím, ale to odstranění negativního prvku by imo nemělo proběhnout v rozporu se smlouvou, bez ohledu na to, že on ji porušil jako první. Když nic jiného, tak přinejmenším se tím můžeš částečně nebo dokonce úplně (to asi hodně závisí na kvalitě jeho právníků) připravit o tu páku, kterou jsi na něj měl.

         • Funin16.9.2020 16:56reagovat

          nevim, prijde mi dost chucpe po druhe strane vyzadovat plneni smlouvy, kterou jsem ja jako prvni umyslne porusil

     • Sheva16.9.2020 15:13reagovat

      U Biabianyho se řešilo, že mu řekli, že s ním nepočítají a zároveň netrénoval ani s juniorkou, měla být vytvořena nějaká skupina určitých hráčů, tzn. on byl prakticky odstřihnut a trénovat třeba v 5 lidech. A tohle on napadl. U Haška se jenom klub rozhodl pro přesun do béčka, přičemž status profesionála mu zůstal.

      Podle tebe by takhle mohl přijít kdokoliv z béčka, třeba Dudl a říct, že podepsal jsem profi smlouvu a hraju za béčko, takže čau? Tohle si opravdu nemyslím. Profesionální smlouvu dneska dostávají 15letí kluci

      • captain_obvious16.9.2020 15:25reagovat

       Tak předpokládal bych, že Sparta to má právně pořešený tak, aby to napadnutelný nebylo. Podle mě by ve smlouvě mělo být jasně dané, ve kterém mančaftu se s hráčem počítá, koneckonců ty výkonnostní bonusy mají vztáhnutý k výsledkům toho týmu a ne třeba Béčka (resp. je vztáhnutý asi spíš k jednotlivým soutěžím). Nemyslím si, že třeba Dudl ze své pozice, by se mohl něčím takovým ohánět. Ale co já vím, v českém fotbalu už jsem viděl takový amatérismy, že za nemožné už neoznačuju radši nic.

       • Sheva16.9.2020 15:30reagovat

        S tím Biabianym to Sparta udělala blbě protože po tom zásahu nepatřil nikam, do žádného týmu, je to úplně jiný než přeřazení hráče do B týmu, jehož je pak členem.

        Souhlasím a poslední větou, ale ani tak tam nevidím důvod pro ukončení smlouvy, kór v situaci, která z mého pohledu dává smysl když hráč odmítne jet na soustředění. A pořád se bavíme o hráči, kterej sám říká, že tady od prvního momentu být nechtěl. Co s takovým?

        • captain_obvious16.9.2020 15:44reagovat

         Mně se to nelíbí ani z jedné strany. Od Sparty, ani od Haška. Ale od Haška vůči Spartě to i z mého pohledu bylo horší, tam nejsem s nikým zdejším v rozporu. Jen říkám, že Sparta v tomhle taky není nevinně. Jinak podle mě nejde o to, jestli patříš nebo nepatříš do nějakého týmu, ale o to, že prostě ti není umožněno trénovat s profesionálním A-týmem, ale s nějakejma mládencema v Béčku nebo případně v nějaký úplně šílený skupince odpadlíků (což upřímně bylo ještě horší ze strany Sparty, to byl fakt next level hluboká Východní Evropa shit).

          

         No oni jsou pohádkáři, zachraňujou mu reputaci no. Před x měsíci Hašan starší povídal, že mu sám přestup do Sparty doporučil, teď už to zase vlastně byla znouzectnost atd. Úsměv

         • majk16.9.2020 15:49reagovat

          je fakt, že se zlepšujem....Biabianiho jsme poslali do koncentráku jak Hitler, kdežto na Bambulu už jsme šli jak na disidenta.....Další hráč skončí na Mrázka a tyhlety moresy skončej.

         • Sheva16.9.2020 15:54reagovat

          Z minulosti bylo hodně případů, kdy hráči nechtěli podepsat novou smlouvu a tak je klub poslal na poslední půlrok do béčka. Nepamatuju si, že by někdo z těch hráčů přišel s tím, že to je porušení smlouvy ze strany klubu a odešel tak hned, byť to pro ně byl ztracený půlrok. Podle mě to samo o sobě neporušuje vůbec nic a neporušovalo by to nic ani kdyby teď zničehonic dali do béčka třeba Sáčka bez jakéhokoliv vysvětlení a důvodu.

     • kilovolt16.9.2020 16:35reagovat

      když se nechováš jako profesionál, tak co s tebou?

  • standis16.9.2020 14:43reagovat

   Dnes byl rozhovor ve Sportu s Lafatou,kde mimo jiné říká, že Spartě nyní věří. A k Bambulovi ml. dodal, že kdyby tohle udělal za působení ikon jako byli Novotný a spol., tak mu asi rozbijí hubu.

   • pubi16.9.2020 18:10reagovat

    Jak to může vědět, když s nima nikdy v kabině nebyl? To jsou zas takový ty plky typu ”Za Sieglů bylo všechno super”.

   • Larrygo16.9.2020 19:25reagovat

    To sem přesně čekal, že tenhle chytrák s výučním listem v kapse sleze z posedu a začne rozdávat novinám moudra...

    Ach jo...

  • K0F116.9.2020 15:29reagovat

   No, asi se nedá Petře čekat, že ze sebe udělá Kotalík kokota, aby řekl, že mu to slíbil a nedodržel. Každá strana si samozřejmě pojede svoje.

    

   Já bych i věřil spíš té Martinově verzi, protože to působí, že ho chtěli za každou cenu podepsat, aby na něm případně něco trhli, tak mu naslibovali hory doly.

   Bylo by to pochopitelné, neprofesionální, ubohé... ale nedivil bych se tomu.

    

   Ale to nic nemění na tom, že ze sebe Hašek udělal totálního hňupa.

   Nechtěl do Sparty, ale sám smlouvu podepsal.

   Jestli tolik chtěl kopačky na míru nebo jiné, tak si to měl nechat dát do smlouvy, vyjednat, podepsat.

   To, že se i přesto, že to nemá ničím podložené, rozhodne nastoupit v jiných kopačkách, poruší tak vědomě smlouvu a ke všemu čeká, že nedostane pokutu, to je tak něco neskutečně naivního, infantilního a ryze hloupýho, že oči přechází.

    

   Že je dotčenej, když za ním Baranek jede a veze ho do nemocnice? Jako co čeká?

   Nemůžeš makat? Tak přines papír od doktora a vítej ve skutečným světě.

    

   Se sporttesterem se asi nesetkal poprvý, pochybuju, že to předchozí sezony bylo nějak jiný. A i kdyby jo. Všichni záhadně nemají problém nebo pokutu přijmou a Hašek se diví?

    

   S Haifou si to podělal taky jen a jen sám.

   Asi by si měl v první řadě sáhnout do svědomí. Dělá ze sebe chudinku, všichni mu ubližují, ale většina těch blbostí jde jen za ním. A to i přesto, že nemám pochyb, že se k němu občas někdo nezachoval fér. Jenže tak to holt chodí. A není to omluva, aby se sám choval stejně.

   • waaw16.9.2020 16:09reagovat

    Souhlas. Mozna s nim vydrbali, ale to co je dolozitelne, na papire a s mnoha svedky, tam Bambula vari z vody.

    Podle toho jak to ctu Sparta vyhraje, ale narok ji vyrazne zredukuji na nejakych 10-15 milionu

    • captain_obvious16.9.2020 16:11reagovat

     Vidím to stejně. Dostaneme 10 mega a budeme rádi, že máme aspoň něco.

     • Funin16.9.2020 18:37reagovat

      tipuju spis neco kolem mice evropskejch, za takovou castku byl v pohode prodejnej

  • majtin16.9.2020 18:44reagovat

   Tak kdybych se měl rozhodnout komu věřit, jestli MH nebo Kotalíkovi, tak rozhodně Martinu Haškovi. Slyšel jsem uniklý rozhovor ze spartaforever (už nedostupný) a Kotalíkovi nevěřím. Byl pro mě nedůvěryhodný i předtím, snažil se spíš obklopit kamarády a užít si té funkce než opravdu makat pro Spartu. MH byl sice naivní, když takovému slibu věřil, ale já hodně věřím tomu, že ten slib padl.

 • Hložek

  houbař16.9.2020 10:04reagovat

  Hložek je jistě na dnešní dobu dobrý hráč.Ale takhle ho přeceňovat, to bych byl opatrný. Co udělal.. kličku a pak vypálil.

  To dříve dělali přeci fotbalisti úplně normálně. Nebo se dnes dát gól musí jít až do kuchyně?

  Ať se vyjádří Mašek a další!

  • Arni16.9.2020 10:14reagovat

   Oni ať se vyjádří, ale ty už se raději nevyjádřuj k ničemu

   • houbař16.9.2020 10:40reagovat

    Kolik je ti let, že seš tak chytrej?

   • houbař16.9.2020 10:40reagovat

    Kolik je ti let, že seš tak chytrej?

   • houbař16.9.2020 10:40reagovat

    Kolik je ti let, že seš tak chytrej? Zoufalství

   • houbař16.9.2020 10:40reagovat

    Kolik je ti let, že seš tak chytrej?

   • houbař16.9.2020 10:42reagovat

    Kolik je ti let, že seš tak moudrej?

   • houbař16.9.2020 10:42reagovat

    Kolik je ti let, že seš tak moudrej?

    • Tyrrael16.9.2020 10:47reagovat

     A kolik je tobě, že to neumíš napsat na první dobrou?

    • pubi16.9.2020 11:15reagovat

     Moc pěkný. Vzdej to rovnou, koště.

  • Tyrrael16.9.2020 10:46reagovat

   Pořád je méně přeceňovaný než Souček.

  • AlaMierda16.9.2020 11:21reagovat

   A co tím jako si chtěl říct? Že se tu hráči jako Hložek brodíme až po kolena? Co s tím má společného Mašek a další, kteří v jeho věku neměli ani dohromady odehráno tolik kolik on? Beru, že nejsi fans Sparty, ale smiř se s tím, že Hložek je prostě opravdu výjimečný talent. V jeho věku naprosto hotový fotbalista připravený na top ligu.

   • Skleepy16.9.2020 11:23reagovat

    Však on je ”džoukr” nebo troll. Není to tak dávno, co posílal Štetinu na hrot.

 • Nike

  AlaMierda15.9.2020 15:33reagovat

  Ta firma by se měla nad sebou zamyslet, dělat tak ”málo” modelů kopaček. Jak si pak z toho takovej plejer jako Bambula mladší má vybrat.

  • kilovolt15.9.2020 16:58reagovat

   no já například umím hrát jenom v Adidasech............

   • waaw15.9.2020 19:49reagovat

    Ja taky, ale musi mit 4 pruhy, ty jsou lepsi

  • kanonMates8815.9.2020 20:27reagovat

   Hlavně ta historka je úplně směšná, umíte si představit, že vám zaměstnavatel poskytne pracovní obuv a to v opravdu širokém výběru, vy si nevyberete a jdete za viceprezidentem nějaké velké firmy, kde pobíráte velmi nadstandardní mzdu v porovnání s celou ČR a požadujete po něm, aby vám dal ušít u jiného výrobce pracovní obuv na míru? No ty vole v jakém světě ten člověk žije, divím se, že ho s takovou věci neposlal obratem do prdele, to si snad má nechat ušít sám, projevit trochu aktivity, čekat, že vám to obvolá, zajistí a ideálně i doveze viceprezident zaměstnavatele, jako dobrý no, fakt jsem se zasmál, ten člověk v životě nepoznal, co je práce a je to vidět...

   • Brian Pricke15.9.2020 20:37reagovat

    O to právě jde, no. Že ho měl poslat do prdele a ne říkat, že mu u ředitele zeměkoule zařídil pár kopaček přímo na míru.

    • Kamenovic15.9.2020 20:49reagovat

     A ještě mu pak za to dát 60000 pokutu, když to neudělá...

     • kanonMates8815.9.2020 22:27reagovat

      Hlavně tohle je otázka pro nějakého kustoda, už jenom to, že si s takovým požadavkem dovolí jít za top manažerem zaměstnavatele a bez ohledu na to co mu skutečně řekl nebo ne, už to značí, že byl naprosto mimo realitu... Žil v tom, že dostane všechno až pod nos, že mu všechno doručí domů nebo ideálně na dovolenou, blázen mimo realitu skutečného světa, Messi to fakt není...

      • Kamenovic16.9.2020 6:36reagovat

       Třeba to s tím ”top” manažerem řešil právě při rokování o smlouvě, tak mu top manažer slíbil, že klauzule o nike ve smlouvě zůstane, ale tady ti dávám ruku na to, že ti seženeme kopačky na míru od nike, protože nemáš smlouvu s pumou. No a pak se na to ten tom manažer vysral.

        

       Navíc, co jsem se bavil s klukama, tak jim kopačky (spíše šlo třeba o barvu, nějakou personalizaci než o velikost paty), tak jim to dělal agent, prostě někam napsal, zavolal, posla.

        

       Navíc, Kotalík je koště a totální sráč, ten by měl být rád, že ve Spartě mohl vole Frýdkovi uvařit kafe a Lafatovi vyprat štulpny a ne si vole hrát na top manažera.

    • petr13715.9.2020 21:20reagovat

     Treba ho tam poslal, tohle jsou jen pohadky Bambuly.

     • thomasd8615.9.2020 22:27reagovat

      Presne tak, jako sorry ale postavit obhajobu na spatnych kopackach a bolestech bricha? Jako fakt? Ja cekal ze se bude Hasek branit a tak, ale tohle tvl... Na to ze mu jde o takovy prachy, tak mohl ten jeho pravnik sesumirovat neco lepsiho..

  • waaw15.9.2020 22:46reagovat

   Tak alespon uz vime, proc nemohl podavat spickovy vykony ani v Bohemce

   http://www.gol.cz/clanky/martin-hasek-pomohl-mi-gol-proti-plzni

   Asi ho nutil tehdejsi trener, aby nosil nevhodny obuti

 • Vitík

  Larrygo15.9.2020 13:46reagovat

  Co jsem pochopil z Twitteru, začal se stabilně připravovat s Ackem a dost možná se blíží jeho premiéra v soutěžním zápase

  • Clif15.9.2020 14:02reagovat

   Zlín doma + místo nejistého Plechyho, proč ne? :)

   Nebylo by špatné konečně z mládeže vydolovat i nějakého stopera.

   • Larrygo15.9.2020 14:06reagovat

    Já jsem jedině pro. Ale potřeboval by určitě pomoct od Čelůstky, Poznar i Jawo jsou oba vysoký a silný.

    • Larrygo15.9.2020 14:18reagovat

     Na druhou stranu Vitík sám má přes 190 cm a jeho nasazení místo subtilnějšího Plechatého by dávalo o to větší smysl.

     • BradCox15.9.2020 14:34reagovat

      To si myslím moc reálné není. Pan Kotal podrží Plechyho a nebude nikoho z fleku házet do vody. Myslím, že spíš začne pomalu hrát za béčko a pokud mu to půjde, tak pak možná. Každopádně jakkoliv to zranění Štetiny je obrovská smůla a škoda, tak pro Vitíka to může být šance celkem brzy do toho naskočit.

      • Enkoff15.9.2020 22:15reagovat

       Nechci Plechatýho nějak hejtit, ale prostě neee. To není stoper pro Spartu. Ani fotbalově ani mentálně

       • Larrygo15.9.2020 23:59reagovat

        Mám úplně stejnej názor ohledně Plechatého.

        Vitík bude jednou ale skvělej stoper s výrazným příspěvkem do ofenzivní činnosti.

       • Chabix16.9.2020 0:14reagovat

        Mentálně možná není úplně silný. Ale druhou půli proti Karviný už odehrál s přehledem. Stačí pár zápasu s důvěrou a pude nahoru jako Štetina.

     • Jerababa15.9.2020 14:52reagovat

      On Vitík je vysokej, ale potřeboval by nějaký to kilo svalový hmoty.

     • pubi15.9.2020 16:43reagovat

      Já bych zrovna Plechatýho po prvním zápase podržel, nějakej potenciál v něm je. Pokud má někdo okamžitě střihat minimálně na lavičku, lépe do Vlašimi, je to Lischka.

      • thomasd8615.9.2020 17:28reagovat

       Hele to jsme tu psali i o Stetinovi a jak by se ted hodil

       • pubi15.9.2020 17:32reagovat

        Jasně, ale Lischka je mimo půl roku, Plechatýmu se nepoved jeden poločas. Z nějakejch důvodů ho asi v kádru chtěli a pak mi přijde nesmysl už ho zas nahrazovat.

        • thomasd8615.9.2020 19:04reagovat

         Tak Stetina byl taky mimo dlouho a chytil se... A s Plechatym souhlas, si vzpominam na, Hubschmana, prvni zapas, 3:0 s Blsanama... A kde skoncil :) rozhodne bych mu dal sanci :)

        • Jerababa15.9.2020 19:31reagovat

         Jasně, navíc před zápasem všude četl, že to je jeho šance, že teď to musí dokázat atd, což může trochu člověka znervoznit, protože ne každej je salámista.

      • Chabix16.9.2020 0:16reagovat

       Taky si myslím. Ve druhé půli podal dobrý výkon.

   • Tashunka Witko15.9.2020 18:28reagovat

    Nesmysl.

    Vitík klidně ano, ale jedině místo dřeváka Lischky a ne místo rychlostně dobře vybavenýho Plechatýho, který naopak potřebuje podržet a ne být odstavován, aby ho nevykolejili různí Barošové apod.

    • johnny115.9.2020 19:03reagovat

     Je to tak, i já bych ho podržel, ale oni to nakonec v té Karviné jakž takž dohráli. Nezapomínejme, že Plechy hrál za Spartu poprvé v základu, všichni bychom byli nervózní, doufám, že půjde nahoru. Vitíka neznám, ale jestli je dobrej, proč ho místo Lischky nevyzkoušet?

     • captain_obvious15.9.2020 20:13reagovat

      *počtvrté

      • johnny115.9.2020 23:43reagovat

       Jo tak já měl za to, že říkali poprvé v základu, tak ale stejně bych ho být trenérem podržel. Jako kazil to je fakt, ale chce to vidět ho ve víc zápasech.

   • Tashunka Witko15.9.2020 18:28reagovat

    Nesmysl.

    Vitík klidně ano, ale jedině místo dřeváka Lischky a ne místo rychlostně dobře vybavenýho Plechatýho, který naopak potřebuje podržet a ne být odstavován, aby ho nevykolejili různí Brošové apod.

 • iSport podcast s Honzou Vackem

  Víťák z Cé Osmičky15.9.2020 13:03reagovat

  Moc doporučuji. Spousta zajímavostí a i super názorů.

  • Jerababa15.9.2020 13:21reagovat

   Včera jsem si to celý poslechnul. Jaký zajímavosti máš na mysli? Mě to přišlo jako omletí všeho možného, co už zaznělo nebo se o tom psalo.

   • Kamenovic15.9.2020 13:58reagovat

    +1, dal jsem asi 20 minut, úplně o hovně.

    • Hynek15.9.2020 14:12reagovat

     Ty tvoje neustále provokace.

     Že si nedáš pokoj.

    • Chabix15.9.2020 14:22reagovat

     Já teda Vacka moc nemusím, ale když tu čtu tu kritiku, tak to bude zrejmě fakt dobrý. Asi si to pustím.

     • captain_obvious15.9.2020 14:30reagovat

      Mně se to po 11 minutách přepnulo na další video Neutrální

     • Kamenovic15.9.2020 14:57reagovat

      Jak psal Jarababa, pokud chceš přes hodinu poslouchat to co víš, to co jsi už slyšel nebo si to už někde četl, prosím, můj čas je ale cennější...

     • Jerababa15.9.2020 15:00reagovat

      No pusť si to, jediná informace, která pro mě byla nová je, že Pavelka by mohl u turka dělat kapitána.

      Jinak se dozvíš, že Hložan si sedí s Juldou, Sáčis je pracovitej, Tráva hraje moc pomalu, Čelůstka je dobrej, DMK, Plavec a Minčev se hodí spíš do 343, Kotal dbá na obranu, zlepšili jsme se v rychlém protiútoku... Co je v tom objevnýho?

      • Kamenovic15.9.2020 15:05reagovat

       Nic, ale mně to nebavilo, tak je to dobrý, si tady fakt občas připadám jako Liaro, když já černá, oni bílá jen protože jsem to napsal já. Smích

       • Funin15.9.2020 15:20reagovat

        to proto ze nereaguji na prispevek ale na autora!!!

        • waaw15.9.2020 19:51reagovat

         To je tu takovy nesvar !

80967 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha