Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Simulace

  thomasd8618.6.2017 19:52reagovat

  Hodne vtipnej Nemec😀

 • Chory

  wasek2611@centrum.cz18.6.2017 19:46reagovat

  Tyjo par minut a jeden z nejlepsich...

  • jakub231118.6.2017 19:47reagovat

   Na svou vysku docela rychlej a technickej

   • wasek2611@centrum.cz18.6.2017 19:49reagovat

    Az na to zpracovani...ale to je kamen urazu ceskych hrachu obecne...

    • hombre18.6.2017 19:53reagovat

     Jsme mistři v odskakování míčů při zpracování, nikdo lepší není. A to od žáků, to je v prdeli.

     • Elbruso318.6.2017 19:58reagovat

      Protože mnohdy se tady od žáků hlavně běhá a běhá místo, aby se hrálo s míčem. Někteří trenéři si u nás fotbal pletou s atletikou. A pak chybí ta technika. Problém je ten, že i jen běhaví hráči tady stačí na ligu i když s míčem umí celkem prd, takže je to jedno s druhým. V zahraničí by si na vyšší úrovni takoví neškrtli, tady jo.

      • Sendi18.6.2017 19:58reagovat

       jak často chodíš na žákovskej nebo dorosteneckej fotbal ty mudrlante? Smích

       • Elbruso318.6.2017 20:02reagovat

        Myslím, že technické nedokonalosti vidí každý nebo Ty ne? Ti hráči taky hráli od žáků. Nevidíš tu naší ligu, kde tu techniku má málokdo? Vidí to všichni a i oni hráli v těch žácích nebo dorostech. Tady sami proti sobě se to moc neprojeví, projeví se to s konkurencí se zahraničím, která je většinou technicky úplně jinde, proto se tak málo našich hráčů v zahraničí prosadí - do lepších klubů nebo v lepších ligách. Pro ten zbytek je strop naše liga nebo horší ligy po Evropě.

        • Chrod18.6.2017 20:06reagovat

         A jak často chodíš na žákovskej nebo dorosteneckej fotbal, že si dovolíš tvrdit, jak se tam trénuje? Vím, že na tu otázku neodpovíš, ale zkusim to.

         • Elbruso318.6.2017 20:11reagovat

          Počkej, takže x lidí tady píše, že náš problém je technika a odskakuje nám balón a když napíšu já, že problém začíná už od žáků nebo to všichni vidí i v lize, jak málo tady u nás stačí, aby někdo tu ligu hrál - tak reakce na to je, jak často chodím na žáky? Nepotřebuji přece chodit na žáky, když i v lize vidím ty technické nedostatky většiny hráčů. Ti snad neprošli žáky nebo dorostem? Nevidíš slabou technickou úroveň naší ligy? Proč hráči přijdou do zahraničí a najednou se diví, jak se tam i trénuje - co všechno tam hráči umí atd.? Tam je to totiž na úplně jiném levelu ve všem a to určitě i od těch žáků - na to nepotřebuji chodit a domyslí si to snad každý. Kdyby se u nás trénovalo dobře, tak by byl úplně jiný odraz kvality naší ligy - naše liga je v porovnání s Evropou slabá - to snad uznáš.

          • Chrod18.6.2017 20:19reagovat

           Já reaguju na:

           ,,Protože mnohdy se tady od žáků hlavně běhá a běhá místo, aby se hrálo s míčem.”

           To je do nebe volající pitomost, kterou sis prostě vycucal z prstu, protože o nějakym tréninku v žácích víš úplný prd.

           • Elbruso318.6.2017 20:21reagovat

            Já hrál více než 20 roků fotbal mistře a vím, jak se trénovalo od žáků a je fuk na jaké úrovni. Trénovat na stejné úrovni někde ve Španělsku, tak se trénovalo určitě jinak a o tom mluvím. Jak to může být pitomost, když v lize vidíš, jak mají problém hráči zpracovat balón a další věci? Co tedy trénovali dříve? To mi prosím vysvětli.

            • Chrod18.6.2017 20:25reagovat

             Jasně no, srovnávej dobu, kdy jsi trénoval před 40 lety někde v prdelákově s tím, jak trénujou dneska hráči, kteří hrají za mládežnický repre. Smích To je fakt argument, že jsi hrál fotbal 20 let. Já hrál taky fotbal a jiný sporty, a co jako? Smích

             • Elbruso318.6.2017 20:28reagovat

              No, že jsi říkal, že nevím jak to chodí od žáků, tak jsi dostal odpověď a vůbec mě nezajímá doba. Tak jdi do toho prdelákova na žáky v dnešní době a uvidíš tu parádu. Když tedy v dnešní době hráči trénuji jinak, proč je tak slabá technická úroveň ligy? Mistr sendi neví co odpovědět, tak raději napíše, že prý kvůli tomu, že liga je stará.

              • Chrod18.6.2017 20:36reagovat

               Takže ty si myslíš, že když jsi před 40 lety hrál za žáky v Kedlubanech, kde tě nějakej Lojza nutil pořád jenom běhat a běhat, tak že tak automaticky trénujou úplně všichni a nic se nezměnilo ani po takový době? Určitě víš, jak před takovou dobou fotbal vypadal a jak moc se změnil.

               Ty prostě nevíš o tréninku v mládežnickym fotbale absolutně nic, ale myslíš si, že jo, protože jsi přece před 40 lety taky hrál. A budeš to tu omílat pořád dokola...

               • Elbruso318.6.2017 20:38reagovat

                Ale tu ligu vidím v dnešní době a o tom mluvím. Znovu opakuji - Ty nevidíš tu slabou úroveň naší ligy v porovnání s Evropou? Nevidíš ty technické nedostatky, takže se pořád musí trénovat blbě. Jaké máš proto jiné vysvětlení? Rád si ho vyslechnu.

                • Chrod18.6.2017 20:46reagovat

                 Tak jde o to, s kým nás chceš porovnávat. Jestli se španělskou nebo německou ligou, tak tam kupodivu zaostáváme. Ale ve srovnání s nějakou polskou, maďarskou, chorvatskou, rumunskou atd. nevidím, že by u nás byla jenom kopyta a u nich super hráči. To všichni taky trénují tak špatně?

                 • Elbruso318.6.2017 20:51reagovat

                  No tak dneska jsme sledovali zápas s Německem, takže porovnání opravdu s tou špičkou Evropy. Samozřejmě v kontextu se zeměmi, které jsi vypsal nezaostáváme, ale to je poměrně slabá útěcha. No a jinak podle mě třeba v Chorvatsku, Rumunsku se hraje více technicky než tady. My to zase doženeme taktikou, která chybí jim a třeba silově, což je ve fotbale taky potřeba. Ale pokud bychom se bavili jen o technice, tak si myslím, že zaostáváme i za některými zeměmi, které jsi vypsal.

              • Sendi18.6.2017 20:38reagovat

               bože Smích

               • Elbruso318.6.2017 20:39reagovat

                Vysvětlení slabé naši ligy a neúroveň techniky tím, že naše liga je stará je fakt k smíchu.

          • Sendi18.6.2017 20:22reagovat

           máme věkově velice starou ligu, mluvíš o hráčích, kteří hráli v žácích před patnácti, dvacet lety ty trotle...Jinak sis supr naběhl s tou poznámkou o tom, jak se naši diví, jak se v zahraničí trénuje, no o technickejch dovednostech nikdo z nich nikdy nemluvil a o žákovských trénincích už vůbec ne, naneštěstí ty máš schopnost dedukce na úrovni améby a tak si sešroubuješ třista nejrůznějších blbostí co kde slyšíš a neváháš pak přispěchat nám je sem povědět, naštěstí pro nás všechny ale brzo opět dostaneš ban a pak zavládne mír a rozumná debata Smích

           • Elbruso318.6.2017 20:26reagovat

            Stejně asi jako tehdy, když jsi se smál, že jsem chtěl středního záložníka a ten samý názor postupně vypsalo více než 10 lidí co )), asi tak tomu nerozumím. A smál jsi se jenom mi, kdy ostatní psali úplně to samé co já - tady je vidět co jsi za člověka a takovými já pohrdám. Ban za názory, kdy nikomu nenadávám to je kapitola sama pro sebe - kdy například Ty urážíš v každém druhém příspěvku.

            • Sendi18.6.2017 20:30reagovat

             Já se ale směju tobě, chápeš to? Tvůj názor tu prostě dlouhodobě vůbec nikoho nezajímá a to má svý objektivní příčiny Smích

             • Elbruso318.6.2017 20:37reagovat

              Zajímavé, že jsem s jinými v pohodě diskutoval, dokud někteří z vás nepřišli na to, kdo jsem )) - asi takové to má přičiny. Ty jsi fakt tragéd všech tragédů. Hodnotíš nick a ne příspěvek, stejně jako někteří Tví kolegové a takoví tady fakt nejsou všichni. S jinými jsem neměl vůbec žádný problém. Čím to asi bude? Kdybych psal jen blbosti, tak by mi to taky napsali. I Ty jsi se se mnou mnohdy bavil normálně, protože jsi v tu chvíli netušil kdo jsem )) - tehdy jsem Tě dostal co, pak jsi to zjistil a najednou reakce úplně jiné. Takže asi tak se chováš a někteří další Tví kolegové úplně stejně. Hodnotíš, kdo to píše a ne o co jde. Už dneska jsem to jednomu říkal captain obvious - ten je stejný jako Ty. Mě napíše, že píšu blbosti a druhému co napíše úplně to samé co já nenapíše nic - takže hodnotí nick a ne příspěvek - a to dělají na diskusích jen děti a blázni. Na každém diskusním fóru záleží na příspěvku a ne kdo to píše. Což některým a Tobě zjevně dělá problém.

              • Sendi18.6.2017 20:40reagovat

               Jo někdy to trvá dva až tři příspěvky, protože obvykle tě argumentem někdo zažene do kouta a ty jak jsi blbej, tak napíšeš nějakou krávovinu a pak už každej ví kdo jsi a dál nás to nebaví...možná tě to překvapí, ale někdo ti třeba dal šanci nebejt za blbce, bohužel v tom opakovaně selháváš Smích

               • Elbruso318.6.2017 20:46reagovat

                Aha a Ty máš názory se kterými musí zákonitě každý souhlasit a jsi pánbuh? Druzí stejně tak? - asi si to o sobě někteří myslí. Diskuse přece je o názorech a pokud je vedena slušnou formou, tak 100lidí/100chutí nebo snad ne? Sám moc dobře víš, jak to chodí na jiných diskusích i jinde, často jsou názory různé. Stejně jako sám dobře víš, že já píšu slušně a nikomu nenadávám na to jsou jiní experti. Ale udělovat bany za názory, nadávat někomu opět za názory to můžou fakt jenom děti. Tobě když se bude líbit jeden hráč a druhému ne, tak mu za to nadáš? Takhle nějak se tady někteří projevují. Já a myslím, že většina lidí vždy reaguje na příspěvek - pak jsou tady lidi, kteří reagují na nick a to je špatně. Někteří tu pravdu potom neuznají nikdy i kdybych jí stokrát napsal, protože to píšu zrovna já a takhle to někteří hodnotí.

        • Sendi18.6.2017 20:06reagovat

         takže nechodíš, dobrý, díkes Liaro, dneska se držíš docela dlouho, to ti přeju, tak si tu ještě napiš pár nesmyslů a vychutnej si to ;)

         • Elbruso318.6.2017 20:14reagovat

          Aha, takže máme vlastně skvěle technicky vybavené hráče už od žáku a proto se jich od nás tolik prosazuje do zahraničí a naše liga je tak technická, že jo. Vaše jediná reakce je chodíš? Ale už nedokážete vysvětlit tu slabou úroveň ligy - čím to asi tak bude co? Zřejmě proto, že se od žáků trénuje dobře a hrajeme technický fotbal.

          • Sendi18.6.2017 20:16reagovat

           pojď ještě, už ti moc času nezbývá!

           • Elbruso318.6.2017 20:20reagovat

            Nemáš odpověď, takže Ti zbývají jen trapné reakce nebo reakce typu kolikrát jsem byl na žácích. Pokud nemá hráč techniku v naší lize, tak myslíš, že jí měl v těch žácích? Zkus někdy trochu přemýšlet a nehodnotit jen, kdo něco píše. Úroveň naší ligy a co tady stačí snad vidí každý objektivní člověk oproti tomu co stačí v těch top ligách v zahraničí - to je nebe a dudy.

            • thomasd8618.6.2017 20:25reagovat

             Chapes vubec, ze se Te ptali, jestli chodis na zakovsky fotbal? Jsi schopnej odpovedet?

             • Elbruso318.6.2017 20:32reagovat

              Nechodím to přece píšu dávno výše a co to s tím má společného? Ti hráči co hrají v lize, taky hráli nedávno ještě za dorost, někteří docela nedávno ještě za žáky. Teď hrají ligu a techniku nemají vesměs žádnou, tak čím to bude no? Nemáte odpověď a tak nezbývá napsat nic jiného než jestli chodím na ty žáky. Nepotřebuji, výsledky vidím v lize.

        • wasek2611@centrum.cz18.6.2017 20:07reagovat

         Aneb jak napsat ’nechodim’ na jednu A4..

         • Elbruso318.6.2017 20:12reagovat

          Vidím co umí hráči v lize, kvůli tomu potřebuji chodit na žáky? Ty vaše argumenty mě fakt baví.

          • wasek2611@centrum.cz18.6.2017 20:30reagovat

           Dostal jso jednoduchou otazku :D ..a odpovis na ni delkou jedne normostrany.

            

           A tim, ze nasi hraci maji spatne zpracovani nerozporuju...i kdyz schick a jankto s nim problem nemaji

           • Elbruso318.6.2017 20:56reagovat

            Proto taky hráli v Sérii A a o tom píšu, že do takových lig se od náš dostane jen hrstka hráčů. Tu otázku mi položili, protože neměli argument, kterým jsem začal. Od těch žáků, přes dorost se to odrazí následně logicky i do ligy. Já proto říkal, proč je naše liga tak technicky slabá, když by se dobře trénovalo od žáků? A místo, aby řekli, že na tom asi něco je - tak jejich reakce je, jestli chodím na žáky.

            • wasek2611@centrum.cz18.6.2017 22:03reagovat

             Jankto i schick byli v kategorii zaci vedeni v cesku.

  • Elbruso318.6.2017 19:48reagovat

   Chyba rozhodčího to nebyl od něho faul a předtím Schick takovou šanci musí dávat.

   • Pavel0018.6.2017 19:50reagovat

    Jo Schick tam měl 2 100% tutovky a ani jednou netrefil bránu

    • Elbruso318.6.2017 19:52reagovat

     Bohužel a to pak rozhoduje

    • Sendi18.6.2017 19:52reagovat

     takový dny prostě občas přijdou no, škoda...

 • U21

  KRiSTiN18.6.2017 19:29reagovat

  Klasický lavičkovsky připosraný výkon. Dokázali jsme si, že na to máme, abychom ve zbytku utkání hráli úplný opak. Škoda, v tom systému skupin je každá porážka smrtící.

  • ACSOLDBOY18.6.2017 19:32reagovat

   Jankta v 74 min. chytají křeče.......??????

   • Inženýr18.6.2017 19:36reagovat

    To je nějaká ironie, ten borec tam maká jako prase.... Se Simicem nejlepší hráč.

  • hemelajnen18.6.2017 19:41reagovat

   Myslím, že to není specialita jenom Lavičky, je to naprostá většina trenérů i Vrba se to v repre naučil....

  • hombre18.6.2017 19:43reagovat

   No dnes to smrdí výpraskem... Zrovna pecku nedali, aspoň to.

 • Nahrávač Sáček

  asgard3318.6.2017 19:10reagovat

  Sáček pěkná asistence na 0:2.

  • pepinho218.6.2017 19:11reagovat

   Na RB nemá co dělat, vždyť tam hrál jen pár přáteláků

   • Dynamo18.6.2017 19:15reagovat

    To neni o tom kde hraje. To zpracování bylo hrozné

    • pepinho218.6.2017 19:17reagovat

     To souhlas, celý tým hraje příšerně

     • Bunda18.6.2017 19:18reagovat

      Strašně chybí Čermák. Na něm to celé stálo.

      • Pavel0018.6.2017 19:20reagovat

       Také mi přijde, že útočná trojice hraje dost na sebe..

   • asgard3318.6.2017 19:23reagovat

    Jasně že to není jeho post,ale dneska tam slušně plápolá a připomíná spíš Holka v Jihlavě.

    • Pavel0018.6.2017 19:28reagovat

     Černý mu vůbec nepomáhá, navíc beka nehraje, takže se neni čemu divit

     • peterpan2718.6.2017 19:29reagovat

      Černý slabej jak čaj. Dopředu nic,vzadu na to sere

      • Elbruso318.6.2017 19:30reagovat

       Ještě nedávno ho tady mnozí chtěli do Sparty jaká by to nebyla posila. A na Sáčkovi měla stát naše hra podle mnohých.

       • wasek2611@centrum.cz18.6.2017 19:34reagovat

        Ach jo...jeden zapas totiz vsechno urci...

         

         

        • Elbruso318.6.2017 19:37reagovat

         Neurčí, ale proč nehraje Černý v Ajaxu? Taky tam jsou všichni pitomci? Asi moc dobře ví, proč.

         • Funin18.6.2017 19:52reagovat

          asi spíš reagoval na toho Sáčka víš?

          • Elbruso318.6.2017 19:54reagovat

           I na něm to Sparta nemůže jen stavět. Proto chce spousta lidí posilu do středu zálohy, když je v kuse zraněný Rosický.

           • Sendi18.6.2017 19:58reagovat

            Smích

            • Elbruso318.6.2017 20:06reagovat

             Copak? Někdo má jiný názor, tak ho je Ti k smíchu co. Jestli čteš pravidelně tuhle diskusi, tak posilu do středu zálohy tady chtěl skoro každý. Čím to asi bude? Dobrým Sáčkem, Marečkem, Frýdkem? - těžko.

             • wasek2611@centrum.cz18.6.2017 20:09reagovat

              Postavme messiho na beka..uvidime jak to odbrani :D

    • Inženýr18.6.2017 19:30reagovat

     Nevim jak Vas, ale mě nejvíc štval Černý, ten frajer se nepohne, nebrání, vysloveně na to sral.... Nedivím se, že nehraje v Ajaxu. Spíš se divím, ze sel dolu az ted.

    • Sendi18.6.2017 19:30reagovat

     aspoň ho nikdo nekoupí Smích

 • .

  captain_obvious18.6.2017 18:49reagovat

  To je změna. Ty poslední U21 měly vždycky velmi dobrého gólmana a solidní obránce, ale v útoku ticho po pěšině. Teď máme útok jak blázen, obránce nic moc a gólmani jsou jeden dřevák větší než druhý Smích A ten největší z nich je v základu.

  • Lobrock18.6.2017 18:53reagovat

   Nepamatuju horšího brankáře Zimu. Česká brankářská škola na tom musí být hodně špatně, když v u21 chytá tohle...

  • shrek18.6.2017 18:53reagovat

   Simič je dobrej.. Ale ty kraje katastrofa no

   • Pavel0018.6.2017 18:55reagovat

    Hlavně Luftner je příšernej

  • jakub231118.6.2017 18:53reagovat

   Ten gol mel mit, ale ja spis nechapu Sevcika v zakladu..

  • Dynamo18.6.2017 18:54reagovat

   útok jak blázen? Schick je individuálně kvalitní, ale ostatní jsou zatím herně zoufalí. Vůbec nic tam nevytvoříme.

   • Sendi18.6.2017 18:59reagovat

    protože křídla potřebujou míče do prostoru, což je otázka středních záložníků a stoperů...Němci jsou na nás skvěle připravení...

    • thomasd8618.6.2017 19:08reagovat

     Hlavne se ukazuje jak nam chybi Cermak...

  • Sendi18.6.2017 18:56reagovat

   Simič s Havlem podle mě jsou dobrý, respektive Simič je skvělej, ale Němci logicky jdou po levý straně, ptže kombinace Černý - Sáček je dozadu samozřejmě slabá...

  • victorlima18.6.2017 18:59reagovat

   Brankář je zoufalý. To jsem věděl. Jestliže by k nám měl jít Havel, tak myslím, že se někdo zbláznil. Je to dřevák, ale to jsem taky věděl. MiKa by nemohl být horší. Bude to v druhé půli dost těžké.

   • Bunda18.6.2017 19:10reagovat

    Pořád říkám že Havel je špatný. Náš Vondra není horší.

  • wasek2611@centrum.cz18.6.2017 22:03reagovat

   Tak minule...krejci, frydek, kadlec, vydra, skalak ... to taky nebylo marny.

 • Plavšič

  ACSOLDBOY18.6.2017 18:03reagovat

  http://fudbal.hotsport.rs/2017/06/18/dogovor-sve-blize-zvezda-ostaje-bez-atomskog-mrava-stize-prekopotreban-novac/

  • Dynamo18.6.2017 18:19reagovat

   OK, snad se dohodnou

  • johnny118.6.2017 18:42reagovat

   Paráda, to je skvělý hráč.

 • čistý čas

  AlaMierda18.6.2017 17:14reagovat

  pokud už by na to mělo dojít, tak bych to udělal jinak, nechal bych odehrát 90minut, pokud by v tomto čase nebylo odehráno třeba těch cca 60 minut čistého času, tak by se ten zbytek nastavil v čistém čase. Co se týče zbytku, tak bych to nechalů jak to je. Jako extra kokotina mi přijde penalta za malou domu, nebo možnost rozehrát sám sobě.

  • pubi18.6.2017 17:18reagovat

   Tohle je ještě větší nesmysl. Už jen z důvodu TV přenosů, který musí mít cca dopředu danou minutáž.

   • AlaMierda18.6.2017 17:21reagovat

    a jak to chceš udělat pokud by na to došlo? I na těch 60minut čistého času neodhadneš stopáž, protože přerušení ve fotbale je spousta

  • Sranda Hejkal18.6.2017 17:19reagovat

   I ten čistý čas je sračka.

   • Sendi18.6.2017 17:44reagovat

    uplná píčovina to není, zamezilo by to spoustě sviňáren, jdeš čumět na 90ti minutovej zápas a místo toho vidíš půlhodinovej, ale zase úplně největší problém fotbalu to taky neni a navíc takovýto divadlo a ty emoce k tomu tak trochu patří žejo...

    • Paspartu18.6.2017 18:08reagovat

     Tak jestli k fotbalu patří divadlo, tak se nesmíme divit, že to tady vypadá jak vypadá. Mě se ten návrh líbí. Akorát bych asi hrál raději 70 minut čistého času.

     • Sendi18.6.2017 18:57reagovat

      70 minut čistýho času by hráči nemohli zvládnout, hodina mi přijde akorát...

      • Elbruso318.6.2017 19:23reagovat

       Prý nemohli zvládnout )). Tenista hraje třeba 5 hodin a druhý den musí znovu. Ve fotbale neběháš pořád tam a zpátky, máš čas si i odfrknout. V jiných sportech na to čas není. Děláš z fotbalistů nějaké modelky, kteří toho mají plné kecky, pak se ani nedivím, že čeští hráči přijdou do zahraničí a jsou vykulení, jak se tam hraje, když i tady fandové mají malé nároky na hru. 70 minut jednou týdne musí zvládnou všichni hráči, kdo ne - nemá v lize co dělat. I dvakrát týdně.

    • LukyACS18.6.2017 18:20reagovat

     Já teda absolutně nechápu, k čemu by to bylo, vždyť i teď se hraje tak 60 minut čistého času, takže by to v tomhle ohledu vyšlo nastejno a že se nebude zdržovat?

     To je blbost, protože se to často nedělá jen kvůli času, ale především kvůli tomu, aby se utnul tlak soupeře a zklidnil vlastní tým, vždyť i v hokeji se tohle děje a to se hraje na čistý čas, často jsme svědky vyvolaných bitek, jen aby se nějakej tým rozhodil/dostal z rytmu Úsměv

     • Lobrock18.6.2017 18:54reagovat

      Hraje se bohužel míň, kolem 54, 55 minut.

     • Sendi18.6.2017 18:55reagovat

      nesouhlasim, 60 minut čistýho času se hraje ve vyrovnanejch zápasech, proti outsiderovi je to výrazně míň, týmy zdržujou právě kvůli tomu, když se hraje proti hodně slabýmu týmu, tak ten čistej čas může padat i pod 40 minut, ale určitě by se to muselo pořádně prověřit, aby to nebyla jen teorie...To ostatní je samozřejmě otázka strategie a tam by to právě nemělo vliv...Já osobně jsem proti, ale úplně blbý mi to taky nepřijde...

 • 60 minut + přerušení

  brac18.6.2017 16:47reagovat

  Primární důvod tohoto návrhu jsou na 99% peníze z reklamy. UEFA seberou ten již tak omezený počet reklamních spotů jejich partneři a není tam pak ani žádná licitace, která by vyšroubovala cenu za reklamní čas. To může jít do miliard eur, které jim každý rok unikají.

   

  • wasek2611@centrum.cz18.6.2017 17:16reagovat

   jup. Komerční přestávky ala hokej

   • brac18.6.2017 17:27reagovat

    Myslím, že spíše koukají na NFL.

 • U21

  Sendi18.6.2017 16:42reagovat

  V základu místo Baráka Ševčík a na beku Sáčís :)

  • Filas18.6.2017 16:50reagovat

   Mě přijde úchylný cpát pořád Sáčka na beka když je to střední záložník.

   • Chrod18.6.2017 16:52reagovat

    Matějů se zranil.

   • Sendi18.6.2017 17:42reagovat

    bohužel, kádr je úzkej a klíčovej bek zraněnej...

  • jakub231118.6.2017 16:54reagovat

   V soucasnym stavu kadru tam lepsi varianta neni

   • jakub231118.6.2017 16:55reagovat

    To mela byt reakce na Filasuv prispevek

 • Litsingi

  Raist18.6.2017 15:25reagovat

  Nevíte někdo, do kdy má ještě u nás smlouvu? Podle Sportu se totiž vrací z hostování zpátky do Sparty. Měl jsem za to, že když přišel v létě 2015, dostal díky Impulzovi smlouvu na 2 roky, ale asi to bude víc.

  • Luke18.6.2017 15:41reagovat

   Skutečně podepsal smlouvu na 2 roky.

  • Johnny_O18.6.2017 15:44reagovat

   Ted to podle me konci, ne.

51672 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha