Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
  • No

    Shaemi6.10.2020 9:32reagovat

    Osobně bych raději Condeho, kdyby přišel, tak jsme mohli hrát on a Sáček jako dvě pohyblivé osmičky bez klasického DZ, případně 3-4-3. Škoda.

    Ale fakt nechápu, že se nekoupil nikdo na kraje obrany a pokud možno i na stopera. Jít s touhle obranou do Evropy a zbytku ligy je prostě šílenství. Všechno stojí na Čelůstkovi, jak vypadne, tak jsme v totálním hajzlu.

  • Jsem spokojen !

    Tashunka Witko6.10.2020 9:16reagovat

    Na rozdíl od Condeho je Pavelka okamžité řešení. Při zraněni Hancka nám posouvá snad definitivně Drsoně na stopera, což je jeho ideální post. Plecháč-Čelustka-Drsoň a vedle něj nalevo Jasoň (už žádná přesnoha). K tomu plus v podobě přesunu orientačního běžce Hanouska na lavičku (výhledově na tribunu). Doprostřed Pavelku se Sáčkem, kteří konečně obsáhnou větší prostor a dokáží eliminovat Dočkalovy defenzivní mínusy. Alternovat za Sáčka může Souček, Trávník by mohl doplnit Hanouska. Pravá strana zůstane nedořešena. Vindheim není žádné terno. Místo přesnoh by se dal vyzkoušet Wiesner a je teď i větší možnost nasadit Sáčka. Tady ale hrozí návrat protežovaného Trávníka, který je slabý v soubojích a ztrácí hodně míčů. Pavelka je každopádně dobrý kauf a snad ho zdraví nezradí !

    • 13goat6.10.2020 9:19reagovat

      Dočkal brání letos znamenitě a jeho hra/pohyb nevytváří běžecký deficit.

      • Chabix6.10.2020 9:59reagovat

        Proti Jablonci toho naběhal ve sprintu ze stredních záložníků nejvíc. Ani ne půl roku mu trvalo aby se dostal do top kondice. Ja jsem nechápal, jak ho tu každý na jaře odepisoval a hazel do starého železa. Lidi jsou hrozně netrpělivý.

    • kanonMates886.10.2020 9:26reagovat

      Hlavně kdo je nějaký Conde? Za něho zatím mluví jenom věk a pár zápasů v lize... Pavelka ač stále ve fotbalovém středním věku má mraky zkušeností, není to hráč co by někde leštil lavičku, pro mě výborná taktika Sparty a dobrá práce pravděpodobně Rosického... Na střed zálohy máme nadějného mladého Součka, Karabce, Krejčího ml., dále Havelku nebo Fortelneho... Máme dost svých mladých talentů, pokud Conde prokáže vykonost celý podzim, můžeme ho zkusit v zimě nebo v létě, ale to by opravdu nebyla posílá pro tuhle sezonu a my potřebujeme hotové hráče s vidinou okamžitého základu a ne šestého nadějného mladého středního záložníka...

      • hombre6.10.2020 9:56reagovat

        Tak Fortelný zatím určitě na Spartu nemá, Havelka asi taky ne, Junior bude zatím na stoperu. Tak tam je Souček a Karabec. Pavelka je super, ale měl přijít i Conde. V zimě nám ho vyšoupne Slávie, nebo Plzeň. Za mě velká chyba Neutrální.

        • johnny16.10.2020 11:41reagovat

          Za mě také veliká chyba, a když zmiňujete, že by tam ”mohli” hrát Souček a Karabec tak potom nechápu proč tam hraje těžce nevýrazný Trávník. A proč místo Sáčka který má to svoje 3+1 (3x nic 1x dobrý)nehraje stabilně Souček, kterej je prostě lepší, to samé je, že lepší DMK leští lávku a horší Láďa starší hraje.

          • Chabix6.10.2020 13:40reagovat

            Proti Blansku a proti Jablonci se mi Souček vůbec nelíbil. Jak mě zaujal v pripravě, tak v těchto zapase zase zklamal. Ma nevyrovnaný výkony. Sáček je naopak dost stabilní. Akorad někdy vidět je jindy ne. Ale Sparta ted ve sve hře má zakomponované ve větší míře brejky a na to on je hodně dobrý.

            • johnny16.10.2020 14:01reagovat

              Každý to máme nastavené jinak, mě se Souček líbí a místo Sáčka bych ho vyzkoušel, ale ne na pět minut před koncem. Dal bych mu víc času. Jinak Sáček nepotěší ani nezarmoutí já takové hráče rád nemám.

              Zrovna tak nechápu Heču v brance, roční zkoušení různých Trávníků... nechci tady zbytečně kritizovat, teď když nám to jde, herně je to pořád všelijaké, bodově skvělé, takže jen tak dál.

    • Chabix6.10.2020 10:07reagovat

      Vindheim hrál na halvbeku dobře. Máme 3 zdravé stopery + Krejčí a brzy bude Hancko. Takze vseho všudy 5 stoperů a tady se hysterčilo kvůli stoperům. Přitom to 352 hrajeme kvůli výborným útočníkům. Mame i kvalitní křídla, takže můzem hrat 451 a na to stačí 4 stopeři úplně. V pohodě. Opravdu jediny post, co neni zdvojený je ten pravý halvbek a teď to jde cítit, protoze tam hral Krejčí pres nohu. Proto byly poaledni dva domácí zapasy herně slabší než zapas proti Olomouci, kdy jsme podle meho podali nejlepši vykon sezóny.

       

      Jsem rad i za Pavelku s přesunem Krejčího na stopera, nám chybí kvalitni defenzivni založník, coz slo vidět proti Jablonci ve druhé půli.

  • Pavelka

    petr1376.10.2020 8:01reagovat

    Mame posilu rovnou do zakladu, navic to umozni dat Krejciho na stopera a Sacka na pravyho beka. Conde by byl hrac do budoucna, treba prijde v lete.

    • Casper Hejter6.10.2020 8:09reagovat

      Je to obrovské zklamání a jsem z toho rozčarován. S Pavelkou a Dočkalem budeme mít nejpomalejší zálohu v Evropě, navíc s nulovou perspektivou.

      • Chabix6.10.2020 8:17reagovat

        S tou perspektivou souhlasím, ale jinak jsem opačného názoru. Pavelka není nijak pomalý. Oba jsou to hrači, co jsou hodně v nabidce, umi povznést kombinačni hru. To by ve středu pole mělo být nejvíce stěžejní. Za Čelůstku jsem byl hodně rád a za Pavelku jsem taky. Oba byli ve svých týmech tahouni. A Čelůstka to prokazuje i ve Spartě.

        • captain_obvious6.10.2020 8:21reagovat

          +1

          Ale Conde měl přijít také. V zimě, jestli bude pokračovat v současných výkonech, může jít za ranec rovnou ven a utřeme nos.

          • Dynamo6.10.2020 8:34reagovat

            Pokud nepřišel teď a bude se i nadále zlepšovat, tak to asi bude na přestup rovnou ven.

          • lidoop6.10.2020 8:55reagovat

            Na druhou stranu kupovat hráče za cca 30 mega, kterej doposud v lize odehrál 6 zápasů mi přijde lehce zbrklý a nakonec asi docela vítám, že to neklaplo teď. Pokud o něj teda Sparta skutečně stojí, tak doufám, že si se Zlínem domluvila když ne smluvní, tak alespoň gentlemanskou o nějakým předkupním právu. Protože jak říkáš, v zimě může mít hodnotu o dost vyšší, anebo taky vůbec, pokud by v dosavadních výkonech nepokračoval.

          • Chabix6.10.2020 9:05reagovat

            Tak Zlín nepředvádí žádnou parádu a každého pozorovatele spíš odradí. Já bych se toho zas tolik neobával, že by šel rovnou ven.

      • zkusenac6.10.2020 8:35reagovat

        Prosím, jak to všichni myslíte s tou perspektivou? Co se týče individuální, tak rozumím - Pavelka asi neudělá přestup jako Souček třeba, ale co se týče Sparty, máš kvalitního playera v dobrých letech, ktetý ti odkope při absenci zranění 3-4 sezóny jako ten perspektivní hráč, než odejde. Jasně, jsou tu možné finanční věci, ale proto ten tým má být vhodně namíchán - mladí na přestup plus zkušenost. Co se však týče ryze fotbalového výkonu, je věk úplně jedno, pokud nejsme Barca či jiný velký klub, kde hráči hrajou klidně celou kariéru. To každý chce mladý a ti pak odchází po 2 letech, to tak fungovat nemůže v celém týmu. Čelůstka či i Krejčí st. toho jsou důkazem - kvalita hned, nečeká se, kdy se chytnou.

        • Larrygo6.10.2020 9:23reagovat

          David Pavelka:

          za posledních 18 měsíců odehrál 14 ligovych utkání. To dělá krásných 0,77 zápasu na měsíc.

          Poslední ligový gól vstřelil v prosinci 2018.

          Od roku 2017 strávil na marodce přes 320 dní.

          Na Spartě podepisuje víceletý kontrakt.

          Bravo!

          • lidoop6.10.2020 9:34reagovat

            Krom toho zranění z konce minulýho roku (čéška?), nebyl od sezony 16/17 vážnějí zraněnej a nezmeškal víc, než 4 zápasy po sobě.

            • Casper Hejter6.10.2020 9:44reagovat

              A dal stejně (míň) gólů jako Mareček a dostal stejně karet jako Kanga. Wow. Toho tu chci 2x!

              • Chabix6.10.2020 9:49reagovat

                Tak já mám pro Pavelku slabost uz od doby, kdy hrál za Sparťanské béčko. On má všechno a navíc je inteligentní.

              • lidoop6.10.2020 9:50reagovat

                Tak ještě že třeba takovej Kanté sází jeden gól za druhým a karet dostává jako šafránu (aniž bych ty dva chtěl jakkoliv jinak srovnávat).

          • captain_obvious6.10.2020 9:54reagovat

            Bože tohle je trapnost. Wow, profesionální fotbalista měl vážné zranění, kvůli kterému půl roku nehrál, napiš o tom knihu, to tady ještě nikdy nebylo. Za 4 roky v Turecku žádné další vážnější zranění neměl, 2x chyběl pár zápasů. Ale že nedával góly, tak to je u defenzivního střeďáka/štíta přímo katastrofa, už jen na základě toho jsme se na něj měli vyprdnout Smích

            • Casper Hejter6.10.2020 9:57reagovat

              Až na to, že celej život hraje 8 ne 6, na který za celou kariéru odehrál 16 zápasů. Ups.

              • captain_obvious6.10.2020 10:00reagovat

                Co přesně jsi nepochopil na pojmu ”defenzivní střeďák” a potřeboval bys to blíže vysvětlit?

                 

                V Liberci hrával i štíta a v Turecku na tom postu taky nějaké zápasy odehrál.

                • Casper Hejter6.10.2020 10:03reagovat

                  No, 16. Za celou kariéru.

                  • captain_obvious6.10.2020 10:05reagovat

                    To soudíš podle transfermarktu, kde u České ligy ve 2/3 zápasů nemá uvedeno, kterou pozici hrál? Nebo máš v hlavě archiv všech zápasů, co kdy odehrál?

                    • Casper Hejter6.10.2020 10:06reagovat

                      Samozřejmě.

                      • captain_obvious6.10.2020 10:07reagovat

                        Cool.

      • petr1376.10.2020 8:41reagovat

        Kdyz ty taky litas ode zdi ke zdi. U Kayi jsi neresil perspektivu ani penize, tvrdils, ze to je Kretinskyho vecÚsměv.

         

        Ja verim, ze Pavelka nasi zalohu zkvalitni. Podle me nijak pomaly neni.

         

        Na konci podzimu muzeme zhodnotit.

        • Casper Hejter6.10.2020 9:05reagovat

          Kaya ale přišel ve 26 letech, ne ve 29 po angažmá v turecký Boleslavi, ale v top klubu. Je to Křetinskýho věc, to pořád platí, ale tehle přestup, kdy prostě Conde je na Letný a nakonec ho pošleš domu a vezmeš Pavelku, to je prostě... no Rosický demisi.

          • petr1376.10.2020 9:12reagovat

            O co min znas okolnosti, o to silnejsi slovaÚsměv ja si zase myslim, ze Pavelka nam ted pomuze vic.

            • Casper Hejter6.10.2020 9:14reagovat

              Tak ty tady manipuluješ fakta, ale já neznám okolnosti, to víš že jo Smích

              • Tyrrael6.10.2020 9:49reagovat

                A jak to ve skutečnosti tedy bylo?

                • Casper Hejter6.10.2020 9:58reagovat

                  To se zeptej Petra, ten ví všechno nejlíp, sice manipuluje a lže, ale ví to nejlíp.

                  • Tyrrael6.10.2020 10:11reagovat

                    Ale já se ptám tebe. Dle mého názoru jsi to ty, kdo ví skoro vše nejlépe. Úsměv

                    • Casper Hejter6.10.2020 10:13reagovat

                      Vše vím nejlíp a u všeho jsem byl.

                      • Tyrrael6.10.2020 10:27reagovat

                        Já vím, proto se tě ptám, jak to doopravdy bylo.

      • Larrygo6.10.2020 9:01reagovat

        Musím říct že Spartě je s tímhle vedením opravdu těžší a těžší fandit. Pavelka místo Condeho je jen poslední plivnutí do obličeje.

        • Casper Hejter6.10.2020 9:07reagovat

          Poslední zdaleka ne. Úsměv

    • pubi6.10.2020 8:14reagovat

      Pokud bude hrát Sak na beku, tak bude ten střed šílenej. Doufám m, že zůstane na svým.

      • petr1376.10.2020 8:52reagovat

        Jasne, on taky dost mozna zustane, ale je to zkratka varianta, ktera se dela lip s Pavelkou nez bez nej.

      • brac6.10.2020 9:56reagovat

        Co by se pro Sáčka mělo aktuálně měnit? My snad s příchodem Pavelky plánujeme hrát na klasickou 4 vzadu?

  • Pavelka

    Dollaruss6.10.2020 1:46reagovat

    Asi nakonec k nam podle Vackova twitteru.

    • Funin6.10.2020 4:39reagovat

      tak asi jo, tak to uz nam chybi jen jeden stoper a pravej halfbek, tak to docela jde

    • Dynamo6.10.2020 6:28reagovat

      Trávníka poslem v zimě do Jablonce?

    • fandim6.10.2020 7:25reagovat

      Turek ma zkratka na byznys casu dost:)

      Takze kvalitni posilu a zaroven mentora pro Soucka mame a Krejcimu se otvira cesta na stopera, dve musky jednou ranou. Ted jeste najit na hristi misto pro DMK alespon jako stridajiciho.

    • Casper Hejter6.10.2020 7:32reagovat

      Tak Conde se už fotil u znaku a my uděláme Pavelku. Já se z toho Rosy fakt poseru. Smích

      • Chabix6.10.2020 7:34reagovat

        Je to dobrý pokerový hráčSmích

      • Tyrrael6.10.2020 7:40reagovat

        Se možná fotil dopředu na zimní přestupový obdobíSmích

      • acs196.10.2020 9:32reagovat

        Kde jste videli to focení u znaku?

    • Larrygo6.10.2020 8:07reagovat

      Obrovský zklamání.

  • Despodov

    AlaMierda5.10.2020 23:23reagovat

    hosstování v Ludogortci

    • thomasd865.10.2020 23:39reagovat

      Ten by se mi tady hodne libil uz asi 3 roky 😀

    • Larrygo5.10.2020 23:58reagovat

      Divný...ten kluk má na víc.

  • Ledy se hýbou

    majtin5.10.2020 21:58reagovat

    Přestup záložníka Cheicka Condeho do

    @ACSparta_CZ

    v tuhle chvíli (21:52) není hotový. Jednání probíhají, žádná dohoda ovšem neexistuje. Zbývá něco málo přes dvě hodiny.

    @slaviaofficial

    se zdá být ze hry definitivně venku.

    https://twitter.com/VacekJan/status/1313205697857966088

    • Chabix5.10.2020 22:37reagovat

      Ten Conde se mi fakt líbí. Snad to klapne.

      • Larrygo5.10.2020 22:55reagovat

        Asi hotovo Úsměv

        • Lobrock5.10.2020 22:56reagovat

          Zdroj? Dle Podroužka to vypadá, že zůstane ve Zlíně.

          • Larrygo5.10.2020 23:01reagovat

            No ke mně se dostalo foto, kde s agentem vysmatej dělá selfie z kanceláře na Letny.

            • Lobrock5.10.2020 23:06reagovat

              To jsem taky viděl, oni evidentně jednaj, ale prý to aspíš asi nedopadne. Uvidíme.

              • Larrygo5.10.2020 23:08reagovat

                Tak snad má Zdenda Grygera pořád to srdce trochu rudý Úsměv

                • kopyto5.10.2020 23:33reagovat

                  Tak s Grygerou by snad zas takový problém být neměl, když už to došlo do fáze vyjednávání s hráčem. Já se spíš obávám klasiky nenažraného afrického agenta, který se chce náležitě napakovat, na straně jedné a experta na smlouvy Hrdličky, o němž každý, kdo měl tu čest, mluví jako o neuvěřitelně arogantním kokotovi, na straně druhé ...

            • adam5.10.2020 23:08reagovat

              To lítá na twitteru, ale řekl bych, že s naším opatrným přístupem to spíš nedopadne. Neřekl bych, že Zlín má potřebu za každou cenu najednou prodávat.

              • Larrygo5.10.2020 23:18reagovat

                No jako mají v něm poklad, o tom žádná...

                • Larrygo6.10.2020 1:12reagovat

                  Btw on byl zjev už v Táborsku, ale myslím, že ani nikoho ve Zlíně nenapadlo, že bude okamžitě schopnej to stejný předvádět i v lize.

                  Snad se dohodli, v zimě už bude dražší.

  • Covid

    waaw5.10.2020 20:12reagovat

    V Plzni je Coronac, Plisnaci z repre se vraceji domu. Jsem zvedavy, kdo bude hrat v utoku

  • Conde

    Pochcana slama5.10.2020 17:59reagovat

    půjde asi do Slavie, je tam pár hráčů černé pleti, ve Spartě by neměl kámoše, když všichni černoši odešli.

    • Bunda5.10.2020 18:17reagovat

      Koupil bych mu Tolna ať není smutnej. A ten Nelson Okeke bude snad trénovat s ackem

      • Casper Hejter5.10.2020 18:36reagovat

        Stačí zpátky Pepa Chovanec, kterej nechává hráče hrát na černo.

      • Shrekson5.10.2020 18:38reagovat

        Conde že by k nám? Podle insta.. 🤔

        • Bunda5.10.2020 18:38reagovat

          Vypadá to nadějně. Tvl Rosa pojď!

        • Casper Hejter5.10.2020 18:40reagovat

          No, sleduje hodně hráčů Liverpoolu, tak asi reakce na ten výprask od Villy.

          • Larrygo5.10.2020 18:44reagovat

            Sleduje i Slávistický zprávy...

        • Pharaoh5.10.2020 19:12reagovat

          Story se Spartou smazal. Kdo ví co za tim je.Smích

    • waaw5.10.2020 18:49reagovat

      Je to tiskova chyba. Sparta pry nechce Condeho, ale Onděho

    • waaw5.10.2020 19:01reagovat

      Hele a je ten Conde vlastne maratonec?

      • Enkoff5.10.2020 20:25reagovat

        Je hodně pohyblivej a zároveň technickej. Navíc sebevědomej.A k tomu jeho věk.... Sem s ním

        • petr1375.10.2020 21:25reagovat

          Otec a vek je vzdy nejisty.

        • Chabix5.10.2020 21:59reagovat

          Co jsem pročítal twitter, tak to vypadá hodně nadějně. Kdy naposledy jsme v přetahovaní se Slavií uspěli?Úsměv

          • pubi5.10.2020 22:34reagovat

            Myslíš reálně nebo jako u Dorleye s Kuchtou, o který jsme zájem neměli, ale Zemanovo štětka si neodpustila kopnutí?

            • Chabix5.10.2020 22:38reagovat

              Podle toho co se píše, je Slavia už mimo hru a je to jen na nás, jestli se dohodnem se Zlínem a hráčem.

              • pubi5.10.2020 22:43reagovat

                Mělo by to tak být. Conde je jackpot, snad to klapne.

  • Chorý

    captain_obvious5.10.2020 17:21reagovat

    Už jsem toho viděl hodně, ale že si Chorý kopne v zahraničí, to je úplně nový typ zážitku. Ti musej mít skauting na úrovni Sparty.

    • artaxerxes5.10.2020 17:29reagovat

      Klub, který je kvalitou tak na úrovni Bohemians.

      • Pochcana slama5.10.2020 18:06reagovat

        Waregem mě ještě teď budí ze sna Smutek

  • Conde

    kopyto5.10.2020 16:53reagovat

    Tak dle Mádla teď žid opravdu převrací každou korunu a není ochoten zaplatit ani za Dána, ani za Condeho požadovaných milion eur, nýbrž chce to uhrát na hostování s platbou v příštím roce. Tady by mělo být už vyloženě kategorickým imperativem to, aby se Křéťa plácl přes kapsu a černouška jim vyfoukl.

    • waaw5.10.2020 16:54reagovat

      Zapominas, ze jsem odmitli dat milion za Pavelku, ktery byl priorotou

      • kopyto5.10.2020 17:02reagovat

        Nezapomínám, neb jsem upřímně řečeno konkrétní částku v médiích nezaznamenal. Každopádně by mi ale přišlo rozumnější tu částku utratit za někoho, kdo se už v 19 jeví jako nadprůměrný ligový hráč s potenciálem budoucího prodeje do zahraničí, spíše než za kluka, který by si sem přišel dohrát kariéru.

        • waaw5.10.2020 18:52reagovat

          https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2020-21/385201/turci-neslevi
          li-transfer-je-u-ledu-pavelka-spartu-nyni-neposili.html

      • artaxerxes5.10.2020 17:37reagovat

        Neříkám, že by se mi Pavelka tady nelíbil, ale pokud Kotal bere Sáčka jako středového hráče, tak v ideální konstelaci hraje Krejčí-Sáček-Dočkal, jako alternativy jsou Souček, Trávník, Fortelný, Karabec popř. stažený Hložek.

         

        Těch hráčů ve středu je dost a dávat 1MEUR asi není nutné a podepíšeme ho až v zimě. Spíše by to chtělo posílit nějakými beky

        • waaw5.10.2020 18:53reagovat

          Tak ta myslenka muze byt, ze Krejci bude alternovat na stoperovi a pak potrebujeme posilit na miste DZ

    • petr1375.10.2020 16:58reagovat

      Myslim a doufam, ze ma Sparta kategoricky imperativ takovy picoviny nedelat.

      • captain_obvious5.10.2020 17:10reagovat

        Nepřivádět kvalitní hráče s vidinou budoucího zpeněžení?

        • petr1375.10.2020 17:19reagovat

          Ne to jsem nemyslel, mel jsem na mysli placat se pres kapsu, abychom nekoho vyfoukli Tvrdikovi.

          • artaxerxes5.10.2020 17:50reagovat

            Možná Jo, podle idnes jsme dali také nabídku na Condeho

      • johnny15.10.2020 17:16reagovat

        Vždyť mega euro dali za Hanouska a za Trávníka ještě víc...???

        • artaxerxes5.10.2020 17:39reagovat

          Jo, ale v té době ekonomika nepadala o 11%.

          • johnny15.10.2020 18:12reagovat

            Jo, na tom může něco být, ale ani jeden mě tedy nijak nanadchnul i když teď z Jabkama nehráli až tak špatně.

    • Larrygo5.10.2020 17:18reagovat

      U Condeho je dobrý předpoklad, že půjde za dva roky ven za mnohem větší ránu. U Pavelky to je utopie, ale mám pocit, že mu Rosa prostě to místo šetří.

    • adam5.10.2020 21:43reagovat

      ”Podle poslednich zprav z bojiste se pry projevilo, ze zajem Sparty o Condeho byl dlouhodobejsi, a tak Slavia se svou last minute operaci neuspela. Vypada to, ze v tomto smeru asi vedeni Slavie touhy trenera Trpisovskeho nenaplni. Ale vyckejme radeji ofiko potvrzeni... 😉”

      To by mě Rosa poprvé opravdu překvapil.

80393 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha