Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zhodnocení

  Scribbler9.11.2020 9:32reagovat

  Nechci zas mít růžové brýle, ale kritika hlavně z řad novinářů a komentátorů mi přišla mimo.Typický zápas, který ovlivnil první a dokonal druhý gól. Do té doby to byl vyrovnaný zápas, snad bych řekl, že jsme byli v poli mírně lepší.A to proti sobě stál zdecimovaný poměrně mladý tým unavený ze skotska proti nabuzenému,zkušenějšímu soupeři v plné palbě.Asi bych volil jinou sestavu, nicméně si myslím, že si to Kotal vyhodnotí a poučí se. CO mě teda nasralo, a co mne bohužel nasere skoro každé kolo, je strach rozdávat žluté karty v prvních minutách. Je to zápas co zápas, kdy má soupeř 3-4 zákroky na žlutou v prvních 10 minutách, ale první žlutou vždy dostaneme my.V ćeské lize absolutně chybí chránění technických hráčů a velebí se tady kopytníci typu Bořil.Lidi řeší každý strčení v přerušené hře, dva roky se řeší šlápnutí Frýdka, absolutně bez možnosti někoho zranit, ale to, že každý zápas jde některým hráčům o nohu nikdo neřeší. I díky tomu máme tolik zraněných hráčů, protože v každém zápase dominujeme na míči a soupeř má X desítek faulů. Možnost zlepšení nevidím, jelikož i řada našich fanoušků je ráda, za ”tvrdší muziku”.

  • Ali Dia Pavelka9.11.2020 9:35reagovat

   Tohle jsou výmluvy, fotbal je kontaktní sport, žlutý karty zápas nerozhodují, zvlášť když si necháme dát 3 góly za poločas. Dočkal prostě jen ukázal, kdo ho vychoval a nádherně se vyplakal.

    

   Jinak vím, že Rosický je se kritizovat nesmí a mluvit špatně o Kotalovi je svatokrádež, ale kolikátý zápas už jsme projebali špatně zvolenou sestavou? Kanga na křídle, Krejčí v základu, Lischka v základu, Hanousek... uff.

   • Scribbler9.11.2020 9:51reagovat

    MMA je zase bojový sport, ale dloubat do očí se nesmí, proč asi?

     

    Pravděpodobně máš problém s psaným textem, jelikož reaguješ dost mimo. Já mluvím obecně o chránění zdraví hráčů, ale nechám ti mantru všech neználků a fotbalových analfabetů, fotbal je přeci kontaktní sport.

    • Ali Dia Pavelka9.11.2020 10:03reagovat

     MMA není bojový sport, ale píčovina pro idioty. To je tak na okraj.

      

     A pokud tady chceš diskutovat, tak jdi di píči s těma debilníma kecama, brečíš jak náš ”kapitán”, jak nám všichni ubližují a nedostávají za to karty a pak máme zranění. Jsou to jen kecy, výmluvy, brečení a hledání alibi, přitom jsme včera prohráli ne proto, že by někdo nedostal nějako žlutou, ale protože jsme klasicky přijeli úplně podělaný, nevytvořili si jedinou pořádnou šanci a naopak soupeři darovali dva góly a penaltu. A nechtěj mi tvrdit, že tady nekňučíš, protože si to neslyšel od Bořka flusatele.

      

     Pravděpodobně máš problém s tím nebýt úplně debilní koště neschopný diskuze.

     • Scribbler9.11.2020 10:14reagovat

      Nevím, co včera Bořek říkal, nicméně, jestli se opřel do rozhodčích, že netrestá tvrdé zákroky, tak to by měl dělat každý kapitán každého týmu po skoro každém zápase. Evidentně si místní troll, který umí jen nadávat, takže tebe krmit nebudu. A kolega asi budeš taky ty, takže si můžete hezky pokecat spolu.

      • Ali Dia Pavelka9.11.2020 10:19reagovat

       LOOOL, ty seš ještě větší koště, než jsem čekal, když nejsi schopný diskuze, obhájit si, co píšeš, tak ti dám radu - nepiš a pokud možno nepiš vůbec. A na tu paranoiu si něco lupni, bude ti líp. A teď už upaluj o dům dál.

  • waaw9.11.2020 9:53reagovat

   Dokud bude nas kapitan vysvetlovat neuspech tim, ze souper nedostal zlutou kartu, tak se nepohneme.

   A vysvetleni, ze proti nam nastoupil nabuzeny tym je usmevne. Proc nejsme nabuzeni my, kdyz hrajeme proti tymu, ktery byl v poslednich letech uspesnejsi nez my?

  • jaan9.11.2020 10:55reagovat

   Stále stejná píseň, všichni vědí, skauti hledají a nic.

   V každé jiné firmě by pracovník za mizerné pracovní výkony ať ve vedení či provozu (a fotbalisté pracují jak s oblibou říkají) dostal napomenutí a pokud by nenastalo zlepšení tak padáka. A co s tím??

 • Co jsem si všiml

  johnny19.11.2020 6:38reagovat

  tak lidi tady ani tak neštve, že jsme prohráli, ale jak jsme prohráli. A s Celtikem jsme nevyhráli proto, že jsou to vidláci ze Skotska, ale proto, že jsme se z nich neposrali tak jako včera s Plzně. A z části i proto, že proti nim nenastoupili super rychlíci Dočkal a Krejčí Bolognese. Dokud namachrovaní hráči nezmění myšlení, lepší to nebude, oni si totiž včera mysleli, že Plzeň přejedou jako Celtik. A ono ouha Plzeň byla rychlejší, a lepší ve všech činnostech. Z naší strany hráli fotbal bez”bláta na hřišti” jen Plavec a Karabec posledních deset minut a tohle na titul stačit nebude.

  • kanonMates889.11.2020 8:11reagovat

   Hele mě se to nelíbilo a bylo to žalostný, ale zase je potřeba vidět i některý další aspekty, vrátili jsme se v pátek po těžkém zápase ve Skotsku, řada hráčů měla druhý zápas během tří dnů a jelikož nám herní praxe chybí, ta únava musela být znát, další aspekt je ten, že Plzni nechyběl jediný hráč ze základu, hráli v plný palbě, nám chybělo že základu několik klíčových hráčů a někteří další, co by je měli nahradit. Další aspekt pro mě je ten, že Plzeň nás třikrát viděla hrát a měla informace, my je měsíc neviděli, protože prostě nic nehráli a nemyslím si, že nerozehranost v případě přípravy na jeden zápas, která trvala měsíc, je problém, my na přípravu měli dva dny, a to na přípravu na něco, co jsme měsíc neviděli... Neomlouvám některé tristní výkony, ale třeba u LK37 to bylo markantní, ve Skotsku nejlepší záložník, co neprohrál souboj a včera stín hráčů Plzně... Chce se to poučit a začít opravdu dělat něco s těmi zraněními, je to fakt šílený, chybět Plzni neustále 4 hráči základní sestavy, kdoví jak by to vypadalo...

   • petr1379.11.2020 8:37reagovat

    Na jednu stranu souhlas, objektivních příčin bylo dost. Na druhou stranu tam ale bylo i dost věcí, který musíme řešit. Neustále se opakujou fatální chyby, ta frekvence je šílená. Stejně tak máme dlouhodobý problém s tím, že se neumíme vyrovnat agresivitě soupeře. Nejsme zdaleka tak dobrý, abychom ji přehráli kvalitou, takže holt musíme taky přidat na tvrdosti a tempu. Otázka je, jestli to dokáže stávající kádr, nebo budeme muset posílit. Odpověď by tady mezi diskutéry byla asi jasná.

     

    Každopádně každej takovej zápas může být hodně cennej, pokud si z něj opravdu vezmeme ponaučení.

   • Tashunka Witko9.11.2020 8:54reagovat

    Tomu říkám pozitivní hodnocení. Takové pěkné ”neomlouvám, ale......”. Lepší pohled na zápas jsem tady zaznamenal jen v případě vyhodnocení Dočkala, coby nejlepšího hráče, který toho nejvíc naběhal !

    LK 37 dynamikou, technikou i čisté běžecky zaostává o parník za trojici Kalvach, Bucha, Čermák, takže bude vždy jen jejich stín, obzvláště když některé situace na hřišti úplně vypouští a špatný timing řeší frýdkovskými fauly. Kdyby ho Kotal prohodil s Pavelkou, měli bychom lepší zálohu a větší šanci na úspěch, nicméně po Lille se toho bojí (chyba).

    Pravdou je, že celý podzim máme lepší výsledky než výkony a platí to i pro zápas s plísní!

     

    • petr1379.11.2020 9:03reagovat

     Prohodit Pavelku s Krejčím by mohlo být určitý řešení. Ovšem nesouhlasím s tvojí generalizací. Trio Bucha, Čermák, Kalvach předvedlo v téhle sezoně už dost příšernejch výkonů. Včera hráli dobře. Ono je to prostě mj. o motivaci, Plzeň byla včera namotivovaná na maximum, my holt po Celticu o něco míň, do toho zrovna zmiňovanej Krejčí byl možná vyšťavenej, nevíš, jestli neměl třeba i zdravotní problém. Já z něj taky zatím nejsem úplně nadšenej, ale přesto si dovolím tvrdit, že to v kariéře rozhodně dotáhne dál než plzeňský trio. A tenhle jeden zápas na tom nic nezmění.

     • Tashunka Witko9.11.2020 12:05reagovat

      Já nechci vyzdvihovat B+Č+K. Ani jednoho bych ve Spartě nechtěl, protože jsou pro mě také pomalí. Ale proti neobratnému, pomalému Drsoňovi s menším akčním radiem jsou pořád lepší ve všech směrech s výjimkou hry hlavou. Pro mě v záloze s Dočkalem nepoužitelný !

  • captain_obvious9.11.2020 8:53reagovat

   Včera jsme ten zápas prohráli uprostřed pole. Čekal jsem, že na kreativní a fotbalový, nicméně neuvěřitelně pomalý střed zálohy Plzně nasadíme někoho, kdo je donutí běhat, nedá jim čas něco vymýšlet s míčem. Jenže ve Spartě se do tohohle přemýšlení přidá ještě politika, nemůžeš nechat sedět Bořka dva zápasy za sebou, protože by se z toho asi posral. Doplníš to Krejčím, který moc fotbalovosti nemá, ale z celého kádru má asi nejblíž k nějakému lídrovi a lepší DZ v kádru není, a Sáčkem, který je... no prostě Sáček. A ono ani není odkud jinud brát. Posera Trávník je stejně pomalý jako výše jmenovaní a ještě se bojí kopnout do míče. Takže se nabízelo, dát tam aspoň toho Karabce. Ale k tomu nedošlo. Bořek potvrdil svoji žalostnou formu a navíc to nezachránil ani žádnou asistencí, Sáček předvedl svoje klasický nic a Krejčí si vybral jeden z těch svých zápasů, kdy hraje víc se soupeřem, než se spoluhráči. A dopadlo to tak, jak to dopadlo.

 • Výkon bída

  Acs gl9.11.2020 4:07reagovat

  Ale ta kritika mně přijde extrémní...Vzhledem k marodce a hlavně stoperskemu složení. Nepovedený zápas ,ale není důvod propadat úplné depresi.

  Největší průšvih vidím, že pravděpodobně půjde na příští zápas do brány zase sněhulák Heča.

  PS: Vždy jsem optimista a titul bude náš

  Úsměv

  • pubi9.11.2020 4:22reagovat

   Titul náš nebude, to bylo jasný asi měsíc před začátkem ligy, ale ty výkyvy nálad vůči Spartě jsou strašně vtipný. Půl roku (dohrávka jara a 6 kol podzimu) všechno vyhráváš, pak prohraješ dva zápasy v Evropě s TOP týmy TOP lig a zase je prej všechno špatně. Následuje jedna výhra s vidládkama ze Skotska, se kterou počítal každej, kdo fotbalu trochu rozumí, a zase sme byli údajně v laufu a nemohli v Plzni prohrát. No a co se tu dělo zase o sedm minut později, to už víte... 😂

   • maserkovi9.11.2020 8:04reagovat

    Myslíš těch 6 kol proti druholigovejm mančaftům? A myslíš že ty top evropské týmy jsou ty co hrajou uefu nebo ligu mistrů? Máme prostě hráče co na to nemaj a jsou to jenom ligoví průměrňáci to je tak všechno a můžete tady vymýšlet co chcete.

   • kilovolt9.11.2020 9:20reagovat

    mně by zajímalo o kom to mluvíš?

 • Tak

  ap24128.11.2020 23:34reagovat

  já jsem zase opět poznával tu Spartičku posledních pěti let, prostě klasika! 😂 Člověk se aspoň u toho nenervuje, si představte co asi proživali fandové čínského cirkusu! Stále jen 1:0 a mohlo se stát že jim tam spadne náhodnej šmudla a to byly nervy! A my od 35. minuty klídek pohodička! A od 45. minuty až do 90. jsme si u toho mohli luštit i křížovky...

  • Tashunka Witko9.11.2020 0:16reagovat

   Mně bylo vše jasné od stavu 1:0 a jenom jsem se bál ďebaklu.

 • Poznatky

  AlaMierda8.11.2020 21:02reagovat

  1) V letošní sezoně jsme dvakrát udrželi čisté konto ( Olomouc, Blansko)

   

  2) Také je třeba neopomínat, že Plzeň šla do zápasu nerozehraná na rozdíl od nás. Tento fakt se u našich klubů v lize v EL používal jako výmluva pravidelně.

   

   

  • hombre8.11.2020 21:24reagovat

   Hmm, spíš jsme se dostali na náš standard, sem tam s výkyvy (Celtik)

   My tu celou sezónu haníme Plzeň i Slávii, ale oni mají týmy, které mají vnitřní sílu. My vidíme chyby u druhých, ale ne sebe, bohužel...

   Dnes to byla neskutečná bída. Celá záloha v připosraná, ale to tu 95% ví, pár lidí ne, sorry Chabixi... Dnes se to ukázalo, kdyby hráli na Celtiku, tak prohrajeme.

    

   • hombre8.11.2020 21:47reagovat

    ...kdyby hráli někteří hráči na Celtiku..

  • Tashunka Witko9.11.2020 0:19reagovat

   Po zápasech s Lille a ACM jsme byli možná lehce rozběhaní, ale určitě ne rozehraní, když nám soupeři nepůjčili balon.

 • Možná bychom mohli Bořka

  Lobrock8.11.2020 21:00reagovat

  s Ládikem pošetřit na jaro, ať mají síly. A Hanymu to mimo kádr taky na Celticu slušelo. :)

 • Za me

  fandim8.11.2020 20:47reagovat

  1) Dockal musi hrat s fotbalistou nebo vubec (tzn Karabec nebo Pavelka nekde blizko u nej)

  2) je potreba jit do kontaktu, ne stinovat jak starej Krejci, Sacek atd

  3) dpc i kdyz vidim, ze to rozhodci vetsinou nepiskne, tak prece nevzdam chozeni pro fauly

   

 • Mě se třeba

  johnny18.11.2020 20:42reagovat

  v těch posledních minutách líbil Karabec s Plavšičem, naopak Hanousek nestíhal, takže zavinil penaltu.

   

  • Tyrrael8.11.2020 20:45reagovat

   Aspoň někdo tam běhal...Úsměv

   • johnny18.11.2020 20:47reagovat

    No ale fakt to rozhýbali. Možná kdyby je tam poslal dřív, kdoví...

    • Tyrrael8.11.2020 20:49reagovat

     Je to tak, já je čekal již o poločase za Krejčího st. a Dočkala.

     • johnny18.11.2020 20:51reagovat

      Přesně tak o poločase už bylo pozdě.

      • Tyrrael8.11.2020 20:53reagovat

       Jj, mohl nechat sestavu ze Celticu, ale i tak jsem nečekal, že to bude až takto hrozné...

       • johnny18.11.2020 21:10reagovat

        Já taky ne, v podstatě nechápu ten rozdíl, za dva dny takový propad, to se ani pochopit nedá.

        • Tyrrael8.11.2020 21:12reagovat

         Tak snad další zápas bude zase velký rozdíl...Úsměv

       • Chabix8.11.2020 21:17reagovat

        Proti Celticu jsme teda nehrali nijak zázračně. Navíc co jsem vypozoroval z toho zápasu, tak obrana Celticu na mne dělala divizní dojem. Opravdu jsme tam nehrali nějak dobře. Nic si nenamlouvejte.

        • Tyrrael8.11.2020 21:39reagovat

         Pořád to bylo lepší než dnes...

         • hombre8.11.2020 21:45reagovat

          Když to někdo nechce vidět, neuvidí i kdyby jsme dnes prohráli 10:0...

 • Hlozek

  thomasd868.11.2020 20:39reagovat

  Do haje, furt ze chybi atd... Tak odpiskame sezonu ne?? Proti Celtiku taky nehral sakra a jak to slapalo.. Furt tady ty kraviny poslouchat od komentatoru, od Koubka nebo Siegla... At si konecne vytahnou hlavu zprdele tvl..

  • AlaMierda8.11.2020 20:42reagovat

   Tak když postavíš kádr, kde máš 2 slovy dva hráče co vezmou míč a jdou prostě individuálně přes hráče udělat šanci, a pak ti oba vypadnou, tak je jasný že ti chybí. Ono máš vlastně ještě třetího (Plavšič), ale s tím se moc nepočítá a on už to tak podle mě cítí. Zbytek týmu máš vše ve stavu, že když vypadne jeden tak tam dáš jiného a není to poznat.

   • thomasd868.11.2020 20:45reagovat

    Jasne ale furt to neni Ronaldo.. Chybi i Celustka, obrana by byla jina... Ale musime hrat, a Hlozkovy schopnosti nahradit... Pohyb, duraz... Vic chtit nez ostatni, urvat to.. Dneska by nam tolik Hlozek zase nepomohl, chybeli tam jiny veci nez Adam...

    • AlaMierda8.11.2020 20:50reagovat

     Ale jasně. Měj de o to, že pak už máš jen hráče co hrají v chůzi, na jistotu, bez drzosti jít do zakončení. Prostě žádnou různorodost. Máš tvořivého Karabce na lavičce a pak nic.

   • kilovolt8.11.2020 20:45reagovat

    dneska to bylo o obraně. Plechatý navázal na výkony předtím ve SPartě, pak v Jablonci - slabota, pak tam byl Pavelka, což je záložník a Hancko - který je zatím totálně v formy.

    • AlaMierda8.11.2020 20:51reagovat

     O obraně, rychlosti, důrazu, záloze, podržení míče v útoku. Soupeři se pak hraje dobře, když vidí , že na hřišti není jediný hráč co je schopný zahrozit.

 • Zápas

  kopyto8.11.2020 20:32reagovat

  Že bude obrana se záložníkem, juniorem a dlouhodobým marodem průchozí, to se dalo čekat. Stejně tak jako to, že bude Juliš bez podpory neviditelnej, nicméně ta záloha byla v podstatě v plné palbě a opět se názorně ukázalo, že jestliže se soupeř reálně připraví a zaměří se na Bořka, tak ho z toho hřiště prostě vymaže a tím naprosto zamezí jakékoli rozumné mezihře. To bylo řečí, že se s odchodem Kangy zbavíme závislosti na jednom hráči a zároveň posílíme defenzivu ve středu pole a zatím jsme si jenom vypěstovali závislost na mnohem zranitelnějším a omezenějším hráči, přičemž ve středu pole je to proti skutečným soupeřům pořád stejná dálnice až do malého vápna ...

  • AlaMierda8.11.2020 20:34reagovat

   Hlavně odchodem Kangy přišla Sparta do defenzivy o hráče, který zvládl pod tlakem přidržet míč, nechat se zfaulovat a tím si jeho tým mohl odfrknout, nebo přesně rozehrát směrem dopředu. To ,ale raději nikdo moc neviděl, že tyhle atributy pomáhaly k tomu, že nebyl tým tolik pod tlakem.

   • thomasd868.11.2020 20:40reagovat

    No ale nehrali jsme diky nemu pohary zejo... To je nadsazka, jen kazdej rika ze Kangova Sparta byla neuspesna, strasny hovna tvl..

   • thomasd868.11.2020 20:42reagovat

    Ja byl jednoznacne zato aby zustal... Bych se nedivil kdyby v kabine delal dusno prave proto, ze na to ostatni mrdali a posrali se ...

    • AlaMierda8.11.2020 20:47reagovat

     Já taky ne. Kolikrát bylo vidět jak je nejvíc nasranej, když spoluhráči nechtějí hrát, schovávají se nebo mají hlavy dole. Vždyť on i v nějakém rozhovoru řekl vcelku jasně

      

     “Rozumím si se všemi, i když není nutné se přátelit, nebo chodit společně do restaurace. Jakmile jde o zápas, jsme povinni držet pohromadě jako tým.”

      

     Mohli bychom být lepší, ale to záleží na nás, ne na fanoušcích, trenérech, ti za nás zápasy nehrají,”

      

      

      

      

80654 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha