Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Vzhledem k tomu, že prakticky nemám čas

  spartas8.12.2009 20:48reagovat

  Zhodnotím sestavu rychle: Jdeme na titul.

   

  • Vzhledem k tomu, že prakticky nemám

   SteveMc8.12.2009 20:52reagovat

   kratce a vystizne - vyborne Úsměv

 • Choreo

  Ferry8.12.2009 16:54reagovat

  ted mi Poldi prozradil,že na Kodaň se chystá nějaký choreo,tak doufám,že tam všichni dorazíme a pomůžeme.Kovanej 1893,až tady budeš,tak mi tu nech vzkaz,jestli jedeš a jestli s tebou mám počítat do auta.Nebo mi tu na sebe nech email.Tímto vás všechny zdravím a já mizím na hokejovej trénink.

  • Choreo

   kovanej18938.12.2009 18:04reagovat

   nazdar Ferry,díky moc,že sis na měl vzpoměl,jedu na 100%,už jsem zdravej jako řípa.ale pojedu svým autem,protože nás jede 5 Úsměv

   • Choreo

    Ferry8.12.2009 20:37reagovat

    Ok,tím líp,aspon tam bude zase o něco víc lidíÚsměv

 • zdravim

  Poldi8.12.2009 11:09reagovat

  omlouvam se, ale ted mam tolik prace, ze nedokazu prispivat. jsem rad, ze si to vecer utahanej alespon proctu. vypada to, ze se do novyho roku nezastavim. tak snad po novym roce budu prispivat casteji.

 • Dobré ráno všem

  Ferry8.12.2009 7:15reagovat

  Ze stoperů mam vyloženě radost.Ti jsou naše jistota,jak Řepka,tak překvapivě i Hubník o kterém bych si to ještě před pár měsíci rozhodně nemyslel.Řepka sice stárne a občas udělá kiks,ale pořád před ním mají soupeři velký respekt a to je většinou svazuje a on toho náležitě využívá.A jeho plus je i to,že to vypadá,že se konečně uklidnil a jeho pověstný blikanec už se dlouho neobjevil.Tím bych to teda nerad přivolalÚsměvHubník je pro mě po svém příchodu velmi milý překvapení.A myslím,že ani po jeha odchodu nebudeme slabší.Jak už jsem řekl,tak Niklas je můj oblíbenec a to si vysloužil tím,že z něj a jeho hry mam prostě dobrej pocit a pokaždý,když nastoupil,byt na svých netradičních postech,tak nikdy vyloženě nezklamal a když nastoupil na stoperu,tak to zvládal s bravurou,byt mu někdo vyčítá zápas v Athénách,tak já bych se ho v tomhle zastal,jelikož to byl prakticky jeho první zápas a hned takhle těžkej a důležitej.Hejdu jsem viděl jen jednou a to s Libercem a tam asi není moc co hodnotit,jelikož Liberec ho moc neprověřil,ale věřím,že i po odchodu Řepky bude naše dvojice Hoheneder-Hejda ozdobou naší ligy i evropské scény.

 • Stopeři

  MiroslavBeranek7.12.2009 23:36reagovat

  Rozepisovat zde kvality Řepky s Hubníkem by bylo jako nošení sov do Atén Úsměv je nad slunce jasné, že to je momentálně nejlepší česká stoperská dvojice a Hubník možná nejlepší český stoper, na což bych před rokem nevsadil ani pětník, zvlášť po tom v jakém stavu sem z Moskvy přicházel a také proto, že předtím v Olomouci mi nepřišel až tak výrazný.

  Asi nic zásadního bych jim nevytkl, úkoly mají rozděleny dá se říct klasicky tzn. Řepa bijec a král ve vzduchu, Roman ten konstruktivní. Řepa se sice čas od času nechá od někoho vyškolit, ale v jeho věku a vzhledem k tomu, co pro Spartu znamená, mu to odpouštím Úsměv A nesouhlasil bych s Dominikem, že to je zákeřný hráč. Možná to nemyslíš tak jako já, ale pod pojmem zákeřný hráč si představím třeba Materazziho nebo Gattusa. Řepa hraje tvrdě, ale fér (můj skromný názor, možná bych mluvil jinak kdybych proti němu hrál Úsměv). Já tedy doufám, že ještě minimálně jednu sezónu vydrží a Niklas vedle něj vyroste v lídra obrany a to i navzdory jazykové bariéře (ten kluk to v sobě prostě má Úsměv). Pak jsou tu nadějní Hejda a Sus, u nich si musíme ještě počkat, co se z nich vyklube. Víme, jak to dopadlo kupříkladu se Štěpánem Kučerou.

  Hodně se mluvilo o příchodu Jarošíka. Já bych ho angažoval pouze v případě, že by se napevno vědělo, že Řepa po sezoně skončí (což nepředpokládám).

  • Stopeři

   MiroslavBeranek7.12.2009 23:47reagovat

   i když jak nad tím přemýšlím, tak by byla zase škoda ohrnovat nos nad takovým hráčem jako je Jirka Jarošík (v případě, že by jeho příchod byl zrealizovatelný) Úsměv zkušený hráč, použitelný i v záloze, s výbornou střelou... ale zase vůči Niklasovi by to bylo hnusný Úsměv no nebudu se pouštět do rozsáhlejších debat Úsměv

 • Stopeři

  SFINGO7.12.2009 22:50reagovat

  zde máme to nejlepší v lize co jde , Řepka a Hubník jsou suvereně nejlepší stopeři v lize , rychlí , důrazní, dobří hlavičkáři, umí rozehrat, řepa sice neni tak dobrý s míčem ale je duraznejší, Hubna naopak umí skvele rozehrat ale neni tak tvrdej.

  na lavičce máme další dva hráče, ktere by bali do zakladu všechny týmy v GL, Hejda je talent , který jednou nahradí Hubníka a Hoheneder je duraznej , tvrdej stoper, který hraje dobře pozične a je to budoucí šef obrany. Konkurenti v lize jsou Drsek, Klein, Neves, Neuwirth

 • Pravý bek

  SFINGO7.12.2009 22:47reagovat

  Kušna je pro mě veliké překvapení, nevěřil sem mu a po roce tady ho zatracoval, tetka před ním smekám a bude se jenom zlepšovat, jinak skvelí tah Pepíka když ho poslal na beku, páč tam jsme meli po odchodu Pospěcha slabinu, s náhradou to tak horke není, Kuncl nevím zdan a to má a mladíci taky nevím, Kuna je výbornej dopředu , v zadu občas zachybuje ale to patří k fotbalu. Jeho největší konkurenti v lize jsou Gebrese lasie (tahle chyba bude sešitce ještě dlouho mrzet) a Rossi ( kvalitní, zkušený borec v nejlepších letech)

 • Téma na den 8.12.: Stopeři

  dominik277.12.2009 21:47reagovat

  Tak s chutí do tohoÚsměv Jinak nechci, aby si někdo myslel, že nemůže založit jiné téma, dávám to sem jen aby tu okamžitě bylo o čem se bavitÚsměv

  • Téma na den 8.12.: Stopeři

   dominik277.12.2009 22:04reagovat

   Jinak tady těžko říct, zda ještě má cenu hodnotit Romana Hubníka. Každopádně je to hráč velmi rychlý a na obránce má i slušnou práci s míčem, takže v pohodě zaskočí i na kraji, k tomu je výborný pozičně a třešničkou na dortu je poměrně časté střílení gólů. Každopádně i tento, možná vůbec nejlepší stoper naší reprezentace má podle mě slabinu a to je síla, je v tom trochu podobný svému krajanovi Rozehnalovi, i Šimůnek je na tom podobně, zkrátka není to taková korba, jako třeba Řepka nebo Hoheneder.

  • Téma na den 8.12.: Stopeři

   dominik277.12.2009 22:10reagovat

   Druhý stoper - Tomáš Řepka

   Netřeba nic dodávat, o tom zda je jeho psychika slabinou či výhodou by se dalo polemizovat. Jinak je to především velmi silný a zákeřný hráč, který ale kromě bojovnosti a zastrašování má stále i ve svém věku potřebnou rychlost pro likvidování soupeřových brejků (ve WHU hrával i na kraji) a také skvělý výskok, kvůli všem těmto vlastnostem mi přijde směšné, když někdo tvrdí že Marek Suchý je lepší, poněvadž podle mě určitě není lepší snad v žádné z dovedností, které kvalitní stoper musí mít.Smích

  • Téma na den 8.12.: Stopeři

   dominik277.12.2009 22:14reagovat

   Náhradníci:

   Hoheneder-vysoký, silný, slušná rozehrávka (ale ne proti PanaÚsměv), dobrý pozičně a téměř žádné chyby, použitelný i na štítu, rychlostně na tom na stopera také není špatně, ale na Hubníka s Řepkou v tomhle určitě zdaleka nemá.

   Hejda-viděl jsem ho jen dvakrát, na svůj věk ale předvedl velmi slušné výkony a nedalo se mu nic vytknout, hodnocení raději přenechám někomu, kdo ho vidí pravidelně v béčku. Jinak, slyšel jsem, že ho Svoboda původně ani nechtěl vzít do béčka, nevím nakolik je to pravda...Úsměv

 • Nějak mrtvo

  dominik277.12.2009 19:08reagovat

  Co takhle zkusit ještě někoho přibrat? Jinak možná by nové fórum mohlo být hotové ještě do Vánoc, tak třeba bysme s tím mohli počkat...

  • Nějak mrtvo

   Ragnarok7.12.2009 19:13reagovat

   Ahoj. Tak to mrtvo je podle mne pochopitelné, je před svátky, každý má spoustu starostí a práce, vidím to sám na sobě, tak že často prostě není kdy si přijít popovídat, já jsem taky jen nakoukl a letím dále Úsměv S tím přijímáním bych taky spíš počkal, až po novém roce. Ale abych nepřišel s prázdnou, tak jen malé info ze zákulisí Sparty. Vážně se uvažuje o návratu Jardy Hřebíka na Spartu. Nejspíš ne v roli trenéra, ale spíš ve funkci podobné sportovnímu řediteli, který by zastřešoval a udával směr celé fotbalové koncepci v klubu. Je to ještě v plenkách, takže dle mého to nehrozí přímo už v zimě, ale na léto už by to mohlo být aktuálnější. Tak jsem zvědavý, jak to nakonec dopadne.

   • Nějak mrtvo

    dominik277.12.2009 19:19reagovat

    To si myslím, že by mohlo být užitečné, takhle by proti tomu snad ani nemuseli nic mít ultrasáci. Jinak, víš o nějakých pohybech v hráčském kádru?Úsměv

    • Nějak mrtvo

     Ragnarok7.12.2009 19:27reagovat

     Všechny pohyby kádru se budou řešit až jak dopadne jednání o Hubníkovi, a podle toho se budou odvíjet další případné posílení, či odchody, v přímé souvislosti s finančními možnostmi. A Hubníkova situace přijde na přetřes až po skončení základní skupiny EL. Takže se zatím nechce nikdo pouštět ani do nějakých spekulací.

     • Nějak mrtvo

      dominik277.12.2009 19:30reagovat

      aha... ale přece se třeba skauti jezdí dívat na někoho víc, ne? Aby se nakonec nezačlo uvažovat o posilách moc pozdě a narychlo...

      • Nějak mrtvo

       Ragnarok7.12.2009 19:36reagovat

       No, on ten skauting není ve Spartě až tak žhavý, jak se snaží vedení prezentovat, respektive je spíš, nebo dá se říci, že skoro jen zaměřen na mládež. Když se zkouší nějaký hotový hráč apod. tak se dává většinou na radu nějakého agenta, agentury, či nějakých známých, kteří mají třeba přehled a snad i nějaké údajné kontakty. Pak to taky dopadá někdy u nás spíš jako pokus a omyl, něco vyjde, něco prostě ne.

       • Nějak mrtvo

        dominik277.12.2009 19:52reagovat

        To je škoda. Jinak posily z Rakouska - Hoheneder + Pamič jsou taky na doporučení? Máš nějaké bližší info o tom, koho třeba plánují do mládežnických týmů?

   • Nějak mrtvo

    spartas7.12.2009 20:10reagovat

    To neříkej ani žertem.

 • Kušnír

  dominik277.12.2009 16:11reagovat

  Podle mě velmi důležitý hráč, takový typ, který dokáže rychlostně konkurovat hráčům silných evropských klubů, což je pro defenzivu na jeho postu velmi důležité, využije zde i svou výšku a proto si myslím, že už ani defenziva není jeho slabinou, tou je pro mě spíš jeho občas zbytečné filmování. Co se týká ofenzivy, tam je opravdu velmi silný a moderní, v průběhu posledního roku zlepšil i centry oběma nohama a skvěle zakončuje ze střední vzdálenosti (také oběma nohama). O tom, jestli na svém postu má být v reprezentaci hráčem č. 1 zřejmě hodně ukáže i souboj s největším konkurentem v zápase s KodaníÚsměv

  • Kušnír

   dominik277.12.2009 16:12reagovat

   Jinak zdravím všechny přítomnéÚsměv

  • Kušnír

   ouki7.12.2009 17:32reagovat

   prakticky se vším souhlasím, ještě bych doplnil, že mu náramně svědčí spolupráce se Žofim. Ohromně si na tom hřišti rozumí a ty jejich vzájemné české uličky - radost pohledětÚsměv

80954 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha