Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
  • kucka

    Poldi12.5.2010 10:48reagovat

    v hlasovani na idnes :)

    • kucka

      MiroslavBeranek12.5.2010 11:16reagovat

      A v předběžné nominaci Slovenska na MS Úsměv mimojiné jsou tam i nám dobře známí Petráš, Zabavník a Marek Čech.

  • chore

    Poldi12.5.2010 10:46reagovat

    pripominame dalsi akci SF a to celostadionove choreo. prijdte prosim vscihni vcas at muzem zazpivat hymnu se salama. choreo se bude zvedat v 10 minute na povel kotle. pokud chcete nekdo pomoci s roznasenim kartonu na stadionu, tak sraz je ve 13h pred vchodem cislo 1.

    • chore

      dominik2712.5.2010 11:01reagovat

      Čus, já bych se rád zapojil, ale poslední dobou nestíhám nic. V příští sezoně to ale chci vynahradit, protože si práce na choreu moc vážím a rád bych jí podpořil i jinak než finančně.

      Brw posílal jsem ti mail, sry že mi to tak trvalo...Smích

  • vcera

    Poldi12.5.2010 10:30reagovat

    jsme byli na benefici. musim rict, ze touha videt zas takovy hrace v rudym dresu prekonala muj odpor k chramu narku a sli jsme. co me prekvapilo byla navsteva. ted k samotnymu zapasu, byla to klasicka benefice, ale precijen par peknych golu padlo a hlavne paja nedvedu to ma porad v noze. i karel poborsky. samozrejme se naslo par idiotu, kteri skandovali poborsky ty jsi hovado a smrt sparte a jednou rudej vzdycky rudej, usmevny bylo ze to nekriceli na bergra a uz vubec ne kdyz dal vystavni gol :) halt ubozaci no. kazdopadne listky kupoval kamarad a koupil nam naprosto nejhorsi mista kde mohl a to do slavistickyho kotle :)) omlouva ho, ze v edenu nikdy nebyl a na pokladne chtel kvuli desti listky pod strechu :) je fakt, ze kdybych tam sel kupovat listky ja, tak bych dopadl stejne, pac vim kulovy kde maj slatanci kotel :) v jakych sektorech. takze byla sranda kdyz jsme se tam jediny radovali z golu sparty :) cekal jsem, ze me nejakej vymaz skopne o par rad niz :) a nejvetsi sranda byla kdyz zacly roztahovat to svoje choreo. to uz byl pro me vrchol (celej zapas poslouchat ty jejich choralky apod) a to se pulka z nas sla radsi vycurat a ja s kamosem jsme stali jediny na schodech mezi sektorama, protoze jeste jim pomahat s choreem, to by me asi ruce upadly :). takze jsem byl poprvy v kotli slavie a urcite naposled! :) takhle divne jsem se jeste necitil. vsude ta hnusna kombinace barev a lidi v saskovskejch dresech :) nejsmutnejsi ale na celym veceru bylo, ze nekolik z tech hracu by jeste v pohode stacilo na nasi pesi ligu a jeste by asi soucasny hrace prevysovali. to bylo hodne smutny. kazdopadne to bylo dojemny cely a kdyz nastoupili nase legendy opet v rudych dresech a nakonec pavel nedved v rudym dresu s kapitanskou paskou az se mi oci zaleskly :). takze musim rict, ze za 120 korun hezkej zazitek i pres nase mista :)

    • vcera

      Poldi12.5.2010 10:31reagovat

      omlouvam se za ten roman :)

      ps: prekvapil me jeden slavista, kdyz okrikl ostatni slavisty, kteri kriceli smrt sparte, ze to na benefici nepatri. halt i mezi sesivkama zda se najdou se slusni lide :)

    • vcera

      Dno12.5.2010 14:21reagovat

      Nic si z toho nedělej, já jsem si taky slávistickýho kotle na derby užil, nebyly jinam lístky :D .

  • Lumír Mistr

    DJDriver11.5.2010 20:41reagovat

    je pěknej pořízek Smích

    • Lumír Mistr

      Fotos Von Mir 11.5.2010 22:10reagovat

      to teda.. nebo Němeček.. Smích

      Ale na druhou stranu si myslim, že hráči jako třeba Nedvěd (bez debat), Poborský, Lokvenc by v pohodě stačili na naší první ligu. Hlavně Kája je pořád neskutečně rychlej, zase rozdával svoje lobovaný centříky a Lokvenc? výbornej ve vzduchu, 100x lepší než Došek. Nebo třeba takovej Jirka Novotný, sice už má svůj věk ale čekou ligu by podle mě stíhal naprosto v klidu.

  • Derby

    ondrousk11.5.2010 20:25reagovat

    kdyby to nekomentova lten kretén mareš...:(((

  • jaká

    DJDriver11.5.2010 15:47reagovat

    si myslíte že bude atmosféra s tepličkama...spíš napjatá,hlasitá nebo jaká?

    • jaká

      MiroslavBeranek11.5.2010 16:05reagovat

      No asi bude záležet na celkovém vývoji. Já bych si přál, aby byla atmosféra uvolněná tzn. rozhodnout do poločasu Úsměv

      • jaká

        Poldi11.5.2010 16:23reagovat

        to bych si pral taky, alespon jeden dulezitej zapas si odehrat bez nervu pro fanousky :) klidecek, tri nula v polocase a v druhym jedne pridat...fanousci slavi, uzivaji si to a tak...jako na chelsea, ale toho se asi nedockame bohuzel. ale treba se kluci pochlapej a budou jezdit od prvni minuty nadoraz, alespon jednou za rok odmakaj 90 minut :)

      • jaká

        kovanej189311.5.2010 16:23reagovat

        v 10.minutě to musí bejt 3:0 a po zbytetek zápasu bude skákat celá Letná Smích

        • jaká

          kovanej189311.5.2010 16:23reagovat

          *zbytek

  • Kusnir Sionko do repre

    Jables133711.5.2010 15:34reagovat

    Co rikate na tyhle dva v repre? Kusnira docela chapu, jinej lepsi pravej bek nez on neni. Sionko ale ze svyho super startu sel hodne dolu..

    • Kusnir Sionko do repre

      ouki11.5.2010 15:46reagovat

      já bych ho vyzkoušel. Většinou se mi v repre dost líbil, co tam hrál, tak se třeba zase předvede...Úsměv

  • Potencionální přestupy?

    Pif11.5.2010 12:13reagovat

    Jak myslíte , že bude vypadat přestupová politika v létě? třeba ohledně zálohy a útoku?Tipnul bych že na hostování přijde Morávek do zálohy a vesměs to budou buď starší čeští hráči ze zahraničí jako Zítka, nebo mladší a na hostování co v zahraničí moc nehrajou. Co si myslíte vy? Nebo víte někdo víc?

     

    A koukali jste na nominaci repre? není tam vůbec levý obránce - možná černý nebo skácel, ale to jsou spíše záložníci...

    • Potencionální přestupy?

      Poldi11.5.2010 12:52reagovat

      sfingo uz tu rozepsal prestupy a i sestavy :)

      • Potencionální přestupy?

        SFINGO11.5.2010 13:14reagovat

        ale to už je pár stranek dozaduSmích

        • Potencionální přestupy?

          Poldi11.5.2010 14:19reagovat

          to je fakt...ale vypada to, ze se asi meni posily...hubnik asi neprijde(je to asi bohuzel hrac bez ambici se dostat nahoru, radsi se zakope v druhy lize. nevim jestli bude mit nabidky, kdyz byl zranenej), krbecek taky nevim, kdyz se jedna se zitkou a milinkovic taky nebude, pac uz jsem se 2x docetl o moravkovi (na forech) no a pak uz nevim no...takze by to vypadalo zitka, moravek a pak uz jen doplnit hracema z hostovacek a z vlastnich zdroju? osobne si myslim, ze by se melo posilit v kazdy rade. ale padlo to tu uz mockrat, pravej a levej obrance, of zaloznik a utocnik. takze zhruba 4 posily. a asi vlastne brankar. pokud by to bylo krbecek, hubnik, moravek, keric a zbytek z vlastnich zdroju tak bych se nezlobil...ale jsem na to kazdopadne hodne zvedavej

          • Potencionální přestupy?

            SFINGO11.5.2010 14:56reagovat

            mě by se líbila do ofenzivy dvojice Milinkovič-Kerič nebo Melinho-Kerič,, Úsměv

            • Potencionální přestupy?

              Poldi11.5.2010 15:00reagovat

              no je fakt, ze moravek by byl na hostovani, ale me by se libil i on..kazdopadne musi halt byt od M ta posila :))

    • Potencionální přestupy?

      Jables133711.5.2010 15:32reagovat

      Moravek na hostovani? Jedine s opci, bez potencionalniho nakupu by to bylo zbytecny.

      Nema zkusenosti, ktere potrebujem do Ligy Mistru.

       

       

      • Potencionální přestupy?

        DJDriver11.5.2010 15:42reagovat

        by mě zajimalo jak si seš tak jistej že budeme o LM vubec hrát?

  • benefice

    Poldi11.5.2010 10:30reagovat

    kdo jde na benefici? sice se mi vubec nechce do edenu, ale touha videt spartansky legendy a hlavne paju v rudem dresu je asi silnejsi nez odpor k tomu mistu :)

    • benefice

      Fotos Von Mir 11.5.2010 11:53reagovat

      jojo, jdeme se tam podívat Úsměv

  • Kolik má

    e-Sparta11.5.2010 0:00reagovat

    v tuhle chvíli e-sparta fanoušků, které můžeme počítat do skupiny?

    • Kolik má

      pubi11.5.2010 0:25reagovat

      do jaké skupiny? jestli myslíš ty ”zaryté” tady, co jsou tu denně, vidím to cca na 20 lidí...

      • Kolik má

        Poldi11.5.2010 12:48reagovat

        jojo presne tak

    • Kolik má

      DJDriver11.5.2010 11:18reagovat

      myslim ze me muzete klidne pocitat k tem stalejsim navstevnikum

    • Kolik má

      ouki11.5.2010 14:22reagovat

      někdy mám dny, kdy sem vůbec nechodím, či odpovíídám stroze, jindy se hodně rozepisovávám, ale myslím si, že jsem stálý člen a patřím do skupiny e-spartyÚsměv

    • Kolik má

      munzig11.5.2010 14:47reagovat

      V posledních dnech se sem moc nedostávám nebo jen čtu a nepřispívám, ale myslim že se mužu považovat za stálého člena ES :)

82740 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha