Jak se z holešovic dostanu na místo kde se hraje ?? Nebo je cesta kterou bych nemusel do Prahy ??
tak zájem má Ostrava, no nevím, sice v Příbrami hráli dobře ale podle mě jsou to hráči pro kluby jako Příbram, Bohemka apod...
Hušbauera jsem několikrát viděl na vlastní oči a je to velmi dobrý hráč. Podle mě by se do Ostravy hodil, za pár let by mohl nahradit Lukeše.
cetli jste to o krizovi? ocekavam prichod limberskyho a petrzeli na spartu :)
To se mi ani nechce věřit, že nám dluží za hráče, kteří by u nás doteď měli šanci i na základní sestavu...
Pokud by se to mělo vykompenzovat hráčskou náhradou, tak bych byl hlavně pro Limberského, potom by v úvahu připadali Rajtoral, Lecjaks, Petržela, Krbeček nebo Daněk... ale předpokládám, že k takovému řešení stejně nedojde...
no to asi ne :) kazdopadne to jen vrazi zase kudlu do zad haskovi...nerikej mi, ze nevedel co s nim do toho jde za lidi...po roce jsme se vubec nikam nepohnuli a navic fotbal srazi jedna afera za druhou. to neni mozny jaky se tady pohybujou lidi v tom fotbale
Ten Rajtoral to nějak přivoává Loni měli stejně problémy Baníkovci a na fórech se zmiňovala náhrada v podobě Rajtorala a Mičoly
Jinak pokud neudržíme Kozáčika ( bohužel
) asi bych bral skutečně radši Daňka/Krbečka, než - li Zítku. Jinak by se ale nabízelo především zvýšení konkurence na krajích obrany - z Rajtorala i z Lecjakse bych byl nadšenej. Limberského moc nechci, Rajtoral i Lecjaks jsou ofenzivnější, více se mi líbí jejich herní styl. Navíc Limberský je pro mě takovej ten hráč, kterýmu se daří doma, ale ve velkoklubech si nevěří (viz. Lukeš, Tchuř, ..)
A ještě je tu jedno jméno - Petržela. Dodnes mě mrzí, že odešel, ale otázkou je, jestli by se v dnešní konkurenci na kraji zálohy prosadil (Žofčák, Sionko, Kadlec, Zeman, Krejčí). Určitě bych byl rád, kdyby přišel, ale potřebnější jsou nyní kraje obrany a možná bude také post brankáře.
Vzdyt Petrzela je zoufalej.. je slabej a hraje si na obrovskyho technika ala messi, jenze to mu taky moc nejde. Goly taky nestrili a ted tohohle nasad proti dvoumetrovymu negrovi v Lize Mistru.. toho fakt ne
Kdo je nejlepší trenér GL?
Jste spokojeni s Chovancem, Kmochem a Haškem?
Určitě si na to místě dovedu představit lepšího trenera, ale systém kterej Chovanec nasadil se mi zatim líbí. Ale pokud by Lavička dostal větší podporu myslim že by jsme na tom byli líp ale to jsou kdyby.
Jinak v GL je podle mě nej trener Komňacký a nejhezčí fotbal hraje Plzeň pod Vrbou.
urcite jsou lepsi treneri, titul ale Pepa udelal, tak ho nechme dodelat svou praci.
nej trener v lize je Koubek a tesne pod nim Komnacky
Na ČT4 opět fotbalové vzpomínky, tentokrát sestřihy našich zápasů z MS 1990 i s naším Jozefem
http://www.sport.cz/fotbal/bundesliga/169810-hertha-berlin-uz-o-brankare-drobneho-nestoji.html
Já vím že to je nejspíš jen utopie, ale vzít Drobného by bylo imho mnohem lepší než vzít Zítku.
To by bylo. Já bych tu taky radši Rosu než Matějovskýho, ale co naděláš.
No ale to je hodně laciný přirovnání. :)
Nemůžeš srovnávat naši největší hvězdu s hráčem širší špičky, nemůžeš porovnávat situaci klubu hrajícího na vrcholu PL s klubem, který sestoupil z BL.
Taky mě to okamžitě napadlo. By mohl dostat dobré reference od Hubni.
Drobný si zejména v Bundeslize udělal takové jméno, že o nabídky nouzi mít patrně nebude. Já bych to viděl na Stuttgart.
Drobny se urcite nekde chyti, do Čech se podle me urcite nevrati. I treba prumernej tym odnekad z Italie nebo Francie si ho rad koupi.
”A to ještě není všechno. Fanoušci Bohemky se chtějí spolčit se slávisty a založit stranu, s níž by na podzim šli v Praze do komunálních voleb...”
Pojďme kandidovat za Prahu 7 nebo 6, potom jim vyhlásíme válku!
to ja bych se klidne nacpal, prachy potrebuju jako nikdy :)
tak to jo, navic bychom samozrejme lobovali za spartu :) treba posileni dopravy, rychlejsi rekonstrukce okolo stadionu, doprava do blanky rychleji, pristup na parkoviste krasne z obou smeru atd...zvelebeni okoli stadionu a hlavne bych zrusil ty blby modry zony :) ikdyz to bychom do dalsich voleb nedosli :)
Trocha toho práva. Kandidát do obecního zastupitelstva musí mít min. 18 let. To asi máte, když jste tady skoro všichni maturanti. No ale hlavně musí mít v obvodě kam kandiduje trvalé bydliště.
trvaly bydliste neni problem, co se tyka veku tak by to taky nemel byt vetsi problem :) navic bychom byli mladi a odhodlani :) spousta novych moznosti pro korupci, protoze bychom jeste nemeli nahrabano :)
Posílal jsem Vám mail, potřeboval bych jenom vědět, jak jste na tom, abych ten zbytek mohl případně nějak dořešit.
Díky
jen pripominam. reprezentanti e-sparty jsou:
Dominik27, Ferry, SFINGO, Poldi, DJDriver, MiraBeranek, Jables1337, Pif, Lister, Kovanej1893, GaryLineker a mozna BickCock se SteveMC(snad jo)
taky si myslim, proto vam to jedu trosku pokurvit, at to nemate tak jednoduchy :)
musime se dohodnout na vecech ohledne placeni, ale asi bych to videl az na miste, ze se to rozpocita mezi ty co prijedou. dalsi vec jsou dresy a doprava. asi bych tuhle diskuzi presunul na facebook, kde je tomu venovana diskuzni mistnost. takze prosim reprezentanty sparty, aby s navrhama sli tam. diky
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
18294 lidí.