Tak co spartani jak jedete do Hradce?,máte už lístky nebo až na místě se budou kupovat?
Já tam asi pojedu busem, ale už v pátek a na celý víkend.
Lístky bych tam už měl mít koupené
Ale prý bude možné se na ten stadion nacpat i přes povolenou kapacitu...
jj prý počítají s návštěvou okolo 10000 lidí a nikoho nenechají stát před stadionem,takže já jedu bez lístků a určitě seženu někde ke spartanským fandům
nejedu a ani to neuvim, jelikoz jeden vytecnik tady odsud se zeni :) tak snad nam bude kovanej posilat smsky jak jsme na tom :)
chtel bych timto dovrsit svuj hattrick a pochvalit DJovi jeho blog a zaroven jako odmenu, mi platis pivco :)
panove 3000 tema, gratuluji e-sparte :)
podle me 0:2 goly bony, sionko
sestava
blazek
kladrubsky,repka,brabec,krob
kadlec,matejovsky,hohened
er,sionko
wilfried,
lacny
bohuzel moje tipy nikdy nevychazi :)
pardon ve stredovy rade jsem prohodil poradi vzhledem k obrane...obrana je zprava doleva, zaloha zleva doprava
http://www.efotbal.cz/index.php?page=clanek&clanek=75792
do Lotyšska nedorazil kvůli problémům s vízy ani kamerunský útočník Kweuke.
Blažek-Kladrubský,Řepka,Brabec,Hoheneder-Žofčák,Matějovský,Vacek,Sionko-Bony
,Kadlec
0:2
k šancím na ligu mistrů. Máme o rok zkušenější tým, jehož jeedinou okamžitou posilou bude Matějovský.Kweuke a Adiaba jsou zatím příslibem, rozhodně však nebudou okamžitou posilou. A to říkám s tím, že Kweukemu dost věřím. 2 a 3 předkolo zvládnout prostě musíme, ve čtvrtém je to pade na pade. Bejt to za rok, byl bych si jistej, teďka ještě nevím. Otázkou taky je, jestli by nebylo lepší postoupit dejme tomu do čtvrtfinále EL, než uhrát 2 body v LM. Samozřejmě nemyslím ohledně financí, ale ohledně mužstva. Tím však neříkám, že do LM nechci a že pak nebudu jak máčo věřit v lepší zisk
samozřejmně značka ideál je postup do LM-hráči by přišli do kontaktu s elitním fotbalem a při náročném programu by si zahráli všichni a peníze se vždy hodí.Nenutí to k prodeji hrářů za každou cenu,myslím penízky za postup do skupiny
Tak Kweukeho jsem viděl jen v superpoháru a moc se mi líbil.Jako konkurence Bonymu se mi jeví jako ideální a myslím,že se budou navzájem střídat.
Jinak,z hlediska nabírání zkušeností by asi opravdu bylo lepší raději postoupit do čtvrtfinále EL než získat dva body v LM,ale já jsem toho názoru,že pokud bychom měli takovou formu,abysme postoupili do čtvrtfinále EL,tak rozhodně nezískáme jen dva body v LM.Samozřejmě,že záleží na losu,ale myslím,že ve skupinách už zase takovej rozdíl mezi EL a LM není.Úplně ideální by bylo postoupit do LM a tasm skončit ve skupině aspoň třetí.
bych řekl, že ve skupinách LM a EL je právě rozdíl jak svině ) Ale zase fakt, že v EL bychom museli bejt druhý, v LM stačí být třetí ze čtyř, což zas tak nereálný není. Každopádně bych to řešil spíš až po losu 4. předkola
.
Tak samozřejmě,že tam rozdíl je,ale zase ne tak velkej v tom poměru dva body-čtvrtfinále.A rozdíl tam dělá hlavně těch pár velkoklubů.Myslím opravdových velkoklubů,jako je Real,Barca či MU.A já to myslel hlavně tak,že z pohledu Sparty je jedno,jestli budeme hrát proti Tottenhamu LM a nebo proti Manchesteru City EL apod.
Připomínám, že za chvíli tu naskočí článek od DJDrivera
Jinak navrhuji zavést předzápasovou tradici se sestavou a tipem na výsledek.
A zároveň začnu se svým tipem
Blažek - Adiaba, Řepka, Brabec, Kladrubský - Matějovský, Hoheneder, Žofčák - Sionko, Bony, Kadlec.
Výhra 1:2
Blažek - Adiaba, Hoheneder, Brabec, Kladrubský- Sionko,Matějovský,Vacek,Žofčák,Kadlec-Bony
Výhra 0:2
Pokud se nepletu tak Řepka nesmí kvuli kartám hrát !
takhle bych si to přál, ale spíš si myslím, že Pepé vymyslí nějakou kravinu, např. Kladruba napravo, Niki nalevo... výsledek 0:1 Bonny.
Metallurg-Sparta 0:1,gol Sionko.
Blažek-Kladrubský,Brabec,Řepka,Krob-Sionko,Matějovský,Hoheneder,Vacek,K
adlec-Bony(Kwueke)
Blažek - tiskovej mluvčí Kláda,Erich,Řepa,Niky-Sion, Vacek, Matěj, Kucka, Žofčák- Kweuke
1:3 Kweuke, Vacek, Kucka
koukám na to, takže za Kweuke dávám Kácu
btw. co jsme to za velkoklub, že neumíme vyřídit víza ? A jaktože Adiaba je má ?
Netuším, ale každopádně je to ostuda Dokonce si myslím, že se to Spartě nestalo poprvé, někde mám v hlavě zasunuto, že už někdy v minulosti taky někdo měl nějaké problémy s vízem.
v neuplné sestavě kdy všichni mohou ukázat že do mužstva patří vstoupíme zítra do boje o pohár,tak at se předvedeme že do LM patříme.Kluci bojovat!!
Nevíte jestli bude zase pokračévat? psalo se že ne, ale třeba se to změnilo.
Nevíte kde bych mohl sehnat záznamy z fotbaluzive? ne zápasy co byly v TV ale jen tu jednu kameru s pofidérním komentátorem.
http://www.profutbal.sk/clanok98647-Sparta_do_Lotysska_aj_s_Kuckom_o_jeho_buducnosti_v_stredu.htm?utm_source=neprehliadnite__titulka
Taky jsem si myslel že už neodejde, ale teď se bojím aby se ještě v tu středu něco nesemlelo.
Zatím to vypadá, že se spíše agent snaží Kucku prodat, než že by se o něj kluby praly. Podle všech dosavadních informací zatím na Spartě konkrétní nabídka na Kucku neleží. Tak doufejme, že zůstane.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
17673 lidí.