si ten sport už fakt dělá z lidí prdel :-D http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/94972/video-anglie-se-desi-hajlovala-hvezda-po-golu.html
jako hajlování to zaprvý nevypadá, za druhý, kdyby jo, dělá to špatnou rukou pokud vim a za třetí:HLAVNÍ DŮVOD, PROČ si blesk myslí že hajluje je proto, že má špatnou pověst. Takže tady hajluje řepka?http://www.sparta.cz/img/edee/_generated/limit/u/gallery/2006/02/04/3159_16.jpg protože má špatnou pověst
Jestli je to teda vážně pravda co píšou, tak bych se s nim s klidnym srdcem rozloučil. Takovejhle hráč v týmu neni fakt nic dobrýho. A že atmosféra v kabině už teď asi nebude dobrá. Jsem zvědavej co se bude dít po zápase se Žilinou.
zas na druhoui stranu...potřebuješ dát gól, tak tam dáš stopera hejdu? nedivim se mu, že se nasral.
To já se mu nedivim, taky bych byl naštvanej ale tohle přece nemuže profesionál dělat. Nedostal se do hry, tak bude makat a třeba dostane šanci příště, ale tohle si podle mě dovolit nemuže.
jasně, jenže on se do hry nedostává už půl roku, přitom sionko si to nezaslouží a hraje furt, tedy kromě zápasu, kdy ho nešetří a zeman sedí vedle něj...
co kde ted psali o Zemanovi? Podle me je to hrac, kterej ozivi nasi hru. Vratil bych se ke 4-4-2 a prestal se tak bat utocit. Do stredu Kucka-Matejovsky, po stranach Zeman a Zofcak (Sionko uz ne, prosim) a do utoku Bony+druhej utocnik, podle moznosti.
na jednu stranu chapu frustraci, na druhou stranu se nemuze takhle chovat a to ani omylem
nevidime do satny, treba tam Pepovi nadava furt nekdo. Nikdy nemuzes vedet. Kdybych byl Zeman a vedel, ze aspon umim slusne kopnout do mice a vidim na hristi Jeslinka, kterej hraje na mym postu a ten si ani nezpracuje mic. Tak bych se nasral taky.
nemuzes to delat nikde v zadny praci, nechapu, ze by fotbal mel byt vyjimka. pokud se ti nekde nelibi, tak odejdi...pokud neni kam, tak popremejslej, jestli neco nedelas spatne. ja jsem taky v praci nasranej a uvazuju o odchodu, o lidech tady ani nemluve, ale nemuzu si tohle dovolit, repsktive asi bych mohl, ale bylo by to naposled. navic bych to nikdy neudelal.
Dojímá mě, jak je Sparta kritizovaná a Plzeň vychvalovaná za ”suverenní jízdu”.
Kdo zápas opravdu sledoval, tak musel vidět, že hrají ještě větší h**** než naši náhradníci a pokud by se jejich fauly opravdu žlutili, tak by si jejich nemotorové museli dávat bacha už od nějaké dvacáté minuty...
mě navíc vytáčelo, že superkanonýr rezek a cristiano petržela, když už měli šanci utéct obraně ( a že to není až tak těžký úkol), volili místo toho výkřik a šipku....rozhodčí jim to sice moc nežral, až na jeden přímák těsně u vápna, kterej stejně rezek zazdil, ale za nafilmovaný pády se taky má udělovat karta... když je to souboj a hráč ho neustojí, beru, ale to co předvádí petžela s rezkem je komedie
Petržela je pro ěm nejlepší pravej záložník v lize. Dodnes enchápu, jak jsme ho mohli s klidným srdcem pustit zrovna v době, dky byl naším nejlepším hráčem v přípravě.
Ted tam dokonce psali, ze pri zapase s Plzni rval na Chovance i Zeman, kdyz se rozcvicoval. Nakonec pry prisel ke stridacce a mrstil rozlisovakem o zem. Je to pravda, nebo Ti pomatenci uz nevi, co by vymysleli za silenosti?
Pravda to je, už když přicházel k lavičce, tak bylo vidět, jak naštvaně gestikuluje a pak se rozjel. A dneska už se hlásil na tréninku béčka.
Tak to je zlý...![]()
Na druhou stranu, právě pod Chovancem mi přišlo, že dostával zezačátku nejvíce šancí, když se konečně poslal pryč Matušovič aspol.
Nehrál špatně, ale už od nějakých jeho 17ti, kdy u nás začínal, u něj nevidím žádný velký posun a práci na nedostatcích...![]()
Já to vidím naopak, na podzim minulé sezóny (než přišel Sionko se svým hurá stylem), pro mě byl nejlepším hráčem Sparty - zlepšoval se i v tolikrát zmiňované defenzivě. V tomhle období vidím největší chybu, v té době jsme měli vemi mladý tým, kterej by se každým rokem zlepšoval: Blažek - Kušnír, Řepka, Hejda (například - toho bych tam dal za Hubníka), Pamič - Žofčák, Kucka, Vacek?, Zeman - Kadlec, Wilfried. Hráli jsme 4-4-2, což vyhovovalo oboum útočníkům, sice jsme neměli špílmachra, ale vyznačovali jsme se silným středem a rychlmi průniky po křídlech, kdy byli Žofčák se Zemanem našimi oporami - kde je dnes Žofčák? V rozestavení 4-5-1 mu pořádně nesedí ani jeden post. Do té doby pracoval Pepé dobře a zdálo se, že jde vše správným směrem, především jsme byli tým dříčů, který NEPROHRÁVAL, proto nemohla přijít krize, jako je dnes, ptže i když se nedařilo, tak se upachtila remíza a nemohla na nás přijít taková čistka z médií. Dnes máme tým namachrovanců, respektive neperspektivních hráčů a už se nemůžeme ukájet ani tím, že máme mladý tým, který se bude zlepšovat (Matějovský, Sionko, Brabec, Vachoušek, ...).
Matějovského typ hráče jsme potřebovali jako sůl, Brabec se při neustálé absenci Řepky také hodí a Hejda se na hřiště dostává stejně, zasloužil by si i hrát na DZ. Sionko začal dobře, snaha asi pořád přetrvává, ale bohužel je čím dál horší, ještě bych nad ním hůl nelámal.
No a Vachoušek už poprávu včera začal na lavičce a nebýt zranění ve středu pole, nejspíš by tam zůstal až do konce. Jeho příchod se opravdu zdá být jako obrovský omyl...![]()
Myslím že na rozestavení tolik nezáleží a to 4-3-3 nám i zezačátku docela vycházelo, co se děje teď, to prostě nepochopím...
mě se prostě hra s hráčema typu sionko, matějovský etc. nezdá už od hradce... to neni sparta, to je banda arogantů, to radši vacka. a hejda má hrát defenzivního záložníka uřž od té premiéry s příbramí v minulém roce, dky hrál výborně, ale pepa hld ”potřeboval” někoho na odstřel, an koho to hodí... kde bychom byli, kdybysme nemuseli rok trpět při každým dotyku niklase s míčem.
Jen taková věcná poznámka. To zvětšení fotomontáž není. Jelikož ten plivanec ”překrývá” Jeslínka, tak je tam zvětšený on a ne Řepa. Jinak se samozřejmě deník Sport opět vyznamenal, teď už je to skutečně na úrovni nejsprostšího bulváru.
ano máš pravdu, beru to zpět. Škoda, že Křetinský ustoupil od záměru vydávat konkurenční noviny se sportovní tematikou. Tímto článkem se deník Zlo alespoň přestal maskovat a tvářit se jako objektivní deník. Absence alespoň průměrného sportovního deníku je u nás obrovskou dírou na trhu. Člověk s nějakým kapitálem a potřebnými povahovými vlasnostmi má velkou šanci toho využít...
http://www.efotbal.cz/index.php?page=clanek&clanek=77612
eFotbal mi poslední dobou přijde jako takový náš obhájce. Jako by tam psali všichni redaktoři, které pro klubovou příslušnost nepřijali víte kam...![]()
Od svého zdroje, který si nepřeje být jmenován, jsem se dozvěděl, že nejinteligentnější redaktor pracující pro Ringier má IQ houpacího koně, na kterém se v dětsví (a možná dodnes) houpával Ladislav Vízek.
Musím říci, že tato informace je pro mne velice znepokojivá...
Má cenu to číst?
pravdou je, že jsme v prdeli... a to, že to trochu přehání sčetností, jim nemůžeme zazlívat.
Kdyby aspoň nepsali kraviny...
Já to normálně už nečtu, ale jen co jsem našel po diskusích a na cca 2-3 odkazy se mrknul a viděl kopie příspěvků Liara, v dalším článku o utajeném svědkovi, který viděl Řepu dát tři lahve vodky a pak už se jen doslechout o smyšleném plivnutí a bůhví čem, to jim prostě zazlívat budu z jednoho prostého důvodu.
Zatímco v (řekněme slušně) fotbalovějších zemích se o fotbalu opravdu diskutuje a upozorňuje se na klady i zápory hráčů a týmů pomalu i v nižších soutěžích, tak u nás se třeba úplně přehlédnul ”jakýsi Štochl”, kterého si pro dobré výkony pozval Celtic a zájem byl i z řad pražských ”S”.
Teprve tehdy jsme se o něm vůbec dozvěděli, přitom na každý zápas jezdí hodnotit redaktoři z nejrůznějších novin a opravdu nikde žádná zmínka o jeho dobrých výkonech.
To je podle mě mediální amaterismus.
Musím snad opravdu objížďet všechny zápasy každého kola, abych mohl mít o lize přehled, když to média ignorují a raději nasazují špehy na Tomáše Řepku?![]()
A víš že mě to ani nepřekvapuje.
Jen co nechápu je to, že tenhle deník je mediálním partnerem naší Sparty, když její zájmy viditelně poškozuje. Divím se, že vedení Sparty se takového ”partnera” nezbaví. (Nevěřím v to, že by dávali do Sparty tolik peněz, které by kompenzovaly to, o co díky nim Sparta přijde).
když ho odstřihnou, tak se deník Zlo bude mstít a zprávy budou horší.
Určitě:řepka,brabec,matějovský,hušek,kušnír
Možná:vacek,kadlec,kadrubský,hohend
er,kucka
S
kým budeme hrát?:D:(
Asi: Blažek-Adiaba,Hejda,Doležal,Krob-Sionko,Žofčák,Rada,Zeman-Wilfried,Lačný
to by byl asi dobrej nářez...
ale mohlo by to být i: Blažek-Jánoš,Adiaba,Hejda,Krob-Sionko,Žofčák,Vachoušek,Zeman-Wilfried,Kwueke(tře
šnák,jeslínek,lačný)
Po té, co jsem viděl dnešní TV zprávy na Nově, tak opět stojím za Chovancem. Jen abych ty ******** a ********* z ofica ******.
já, jakmile začal říkat, že se bude ve sportovních novinách mluvit o tom, že fanoušci chtějí vyhazov Chovance, tak jsem tu televizi hned vypnul. Nechtěl jsem poslouchat zase nějakou vyblitou reportáž. Co tam říkali?
Tradiční zvratky. Neodstoupil, přestože si to fanoušci přejí... (Přeju si, aby odstoupil ředitel TV Nova, udělá to? ) a pak zpráva o Řepkově plivanci.
to neni ideální ale pravděpodobná sestava tak klídek...
Docela by mě zajímalo jestli dostane Plzeň pokutu za to bučení na naše opálené kluky. V TV záznamu je to jasně slyšet. Kde je s příkrými soudy například otaprase???
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
19643 lidí.