Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • agonie pokračuje

  Sendi18.3.2018 12:26reagovat

  Já se dneska díval znovu a potvrdilo se to, co jsem si už včera říkal během zápasu - Zas tak skvělý to v tom prvním poločase nebylo, je samozřejmě výborný, že se zlepšil tlak do šestnáctky, to byl velkej rozdíl, ze kterýho jsme vytěžili čtyři branky, BOHUŽEL ale za cenu naprostý destrukce hry - v prvním poločase Sparta rezignovala na jakoukoliv výstavbu, Slavia nebyla na to rozestavení připravená a doslova nám darovala tři branky - tohle byla vyloženě náhoda a přiznává to i Hapal svým - chtěli jsme NĚCO změnit a tak jsme to postavili 442, Slavie i tak víc držela míč, měla střely i nebezpečný situace. V poločase jsem měl obavu, že Slávisti na to zareagují a bude zle, protože nepodržíme balony a dostaneme se pod tlak, to se beze zbytku naplnilo, nutno teda říct, že poměrně zásadní roli hrálo i počasí, ale zase neni možný, aby Slavia měla 70% držení balonu proti tak technicky vyspělejm hráčům, jako jsou ti ve Spartě, to prostě nejde...Nicméně to nadšení z prvního poločasu sice chápu, z hlediska počtu branek, ale jinak to byla pro mě herně nekoukatelná sračka, která vůbec nezavdává k optimismu...

   

  Já si prostě představuju, že se Sparta bude prezentovat trochu jinak než tím, že překopne zálohu na Lafatu, kterej se snaží vybojovat faul. Stanciu - zařídil všechno, ale bylo to především tím, že Slávisti vůbec nečekali, že bude hrát ze strany a hned po poločase Nico ze hřiště vyloženě zmizel, protože Slavia udělala změnu, to samé Plavšić, a od nás? Nulová reakce na vývoj zápasu, šťastná trefa do sestavy v prvním poločase doufám nebude znamenat, že tohle rozestavení budeme používat dál, protože do budoucna je to sebevražda....

   

  Jinak teda ta psychická labilita týmu určitě nejde za Hapalem a vůbec pořád je tam krátce, takže ho nechci hanět, na druhou stranu kurva ten Lafata tam prostě nemá co dělat a když se začal chystat na hřiště Kadlec, tak jsem dostal chuť to vypnout tyvole...

  • daweee18.3.2018 12:32reagovat

   Kdsž se začal na hřiště chystat Kadlec, věděl jsem, že nevyhrajem.

   Taky si myslim, že obyčejně na posouzení trenerovejch kvalit, respektive možnost trenéra ovlivnit tým, je třeba víc času, ale.... Lafata a Kadlec tyvole. A to ti navíc garantuju, že tam oba budou chodit až do konce sezony a u Lafiho to bude základ, viz mj. pozápasová tiskovka.

   • hombre18.3.2018 12:53reagovat

    No to si piš, že bude. Psal jsem, že bych se vůbec nedivil, kdyby Sparta prodloužila smlouvy Lafatovi, MiKovi i Váchovi...

    Samo, že potřebuje Hapal více času, ale zatím mu jeho kroky ten čas krátí. A to ho tu mnoho lidí chrání, ale vlastně chrání tu deku, která leží na Spartě už 10 let.

    Z vedení tu deku nikdo nechce strhnout - protože by bylo vidět, že jsou ve vedení nýmandi!!

  • Bunda18.3.2018 12:40reagovat

   Sparta by minimálně na Letné neměla hrát 442. To je ostuda.

   • majtin18.3.2018 13:11reagovat

    Teď bych to bral jako výjimečnou situaci, moc nechybělo a přineslo to úspěch. Hapal je tu chvilku, teď přišel takhle důležitej zápas.

    Každopádně po reprezentační pauze už bych chtěl vidět víc. Hapal už vidí co může od hráčů čekat.

  • Dollaruss18.3.2018 12:41reagovat

   Teď si představ, že si v tom zkurveným počasí ještě na stadionu ... První poločas euforie jako prase. Ani ta zima tolik nevadila. Ale takhle rychlé vystřízlivění jsem fakt nečekal.

   Jak jsem viděl se rozcvičovat Kadlece tak jsem málem omdlel.

   Ono celkově střídání v derby jsem nepochopil. Dát do derby na oživení hry 2 hráče co jsou nerozehraní je umění. A pak to podtrhnout Přesnohou je na roztrhání trenérské licence.

   A to nepočítám Lafatu v základu.

   Nepamatuji se kdy jsem šel z Letný naposled spokojený z výsledku i předvedené hry, ale takhle nasranej jsem neodjížděl hodně dlouho.

   • Sendi18.3.2018 12:50reagovat

    jako rozcvičující se Kadlec byl pro mě úplně jasný vhození ručníku do ringu...

    Osobně sem si říkal, že bychom v poločase měli to rozestavení zase změnit, Slávisti logicky něco museli změnit, takže za mě jsme měli přejít na jednoho hroťáka, zesílit střed hřiště přesunem Stancia doprostřed a snažit se maximálně držet míč...udělali jsme pravej opak - nezměnilo se nic a nechali jsme Slavii vrátit se do zápasu, bylo přece jasný, že s tím soupeř něco udělá, tak proč jsme na to nereagovali my? Klidně tam měl jít dopředu někdo rychlej místo Lafaty, cokoliv, snažit se dát čtvrtý gól...nic prostě, nula, peklo :)

    • fererar18.3.2018 13:23reagovat

     Vždyť šel Lafata dolů a hráli jsme jen na jednoho hrota a to Kadlece, který je i rychlý a i tak jsme dostali dva další góly. Problém byl, že ten terén ve druhém poločase pro spoustu hráčů vůbec nebyl a dolů měli jít Kanga nebo Stanciu a nejen útočníci nebo Plavšič. V útoku toho moc nezkazíš. Záloha je horší a tam byl opět náš problém ve druhé půli a to měl trenér vidět. A on stáhne Lafatu, V. Kadlece a Plavšiče, který na tom terénu ve druhé půli byl ještě nejlepší z té zálohy.

     • Sendi18.3.2018 13:26reagovat

      Lafata šel dolů pozdě, Slavia už dávno byla v tlaku...ostatně neměl vůbec být na hřišti...

      • fererar18.3.2018 13:30reagovat

       Ale pořád jsme vedli o dva góly a dvacet minut do konce to tým jako Sparta a navíc doma musí udržet. Dolů měli jít Kanga o kterém navíc Hapal i na tiskovce řekl, že terén nebyl ve druhé půli pro něho a nešlo mu to, tak potom nevím, proč ho nestřídal, když to sám viděl a i řekl. A taky Stanciu. Ten terén prostě není pro technické hráče, což je jasné a nejde jim to moc vyčítat, proto měl střídat je a ne útočníky nebo Plavšiče. Pokud útočníky, tak jen Lafatu, který už nemohl, ale ne i V.Kadlece, toho tam měl nechat i kdyby nemohl, tak v útoku to tolik nevadí než v záloze, kde někteří nemohli a ještě nebyl terén pro ně, takže dvojnásobná výhoda pro Slávii. Proč nešel takový Kanga dolů, když to o něm Hapal i řekne, tak to fakt nechápu.

   • trcmano18.3.2018 12:58reagovat

    Proč vadí nerozehraní Šural a Sáček na střídání a nevadí nerozehraní Štětina a Plavšič, který byli v základu?

    • Chabix18.3.2018 13:18reagovat

     Proto, že hráli v předešlých zápasech, nebo v nich aspoň střídali. Zatímco Šural a Sáček od přípravy nic neodehráli a to je dlouhá doba.

     • daweee18.3.2018 13:23reagovat

      Navíc je Štetina náš nejlepší stoper a obrana se nám rozpadla. Ale už teď lituju, že jsem na toho dementa částečně reagoval, s nim se diskutovat nedá. Navíc Sáček hrál naposledy v listopadu...

      • trcmano18.3.2018 13:33reagovat

       Hrál za juniorku

      • trcmano18.3.2018 13:37reagovat

       A v přípravě ty inteligente

       • daweee18.3.2018 13:39reagovat

        jj takže ostrej soutěžní zápas hrál z výkonostních důvodů naposledy v listopadu :D Tak jsem rád, žes mi potvrdil, co si o tobě myslim, dál reagovat nemusíš.

        • trcmano18.3.2018 13:52reagovat

         Hrál za juniorku a trénoval s týmem, na rozdíl od Štětiny, který byl 3 týdny out.

  • Shrekson18.3.2018 12:41reagovat

   +1, mam úplně stejný názor..

   Jenom řeknu, že mě dostalo že moderátor schválně se střílelo na první tyc? Když víte že Kolář chodí hodně do hry? V.Kadlec: Ne, nemyslim si..😂

   Já bych začal obranou, prosím konečně ustálit stopery aby jsme přestávali dostávat blbý góly.

    

  • KRiSTiN18.3.2018 12:48reagovat

   Kdo tam měl teda jít? Chajím, Bogdan, Bičík?

    

   Mnohem větší chyba je střídání Šurala při obranné standardce, samozřejmě z toho byl gól (ač to konkrétně v tomto případě byla spíše náhoda).

   • Sranda Hejkal18.3.2018 12:49reagovat

    Přesně tak, to snad ví každej, že se nedělá...VztekVztekVztek

    • KRiSTiN18.3.2018 12:56reagovat

     Nevím, jak to myslíš, Spirite. Smutek

     • Sranda Hejkal18.3.2018 13:08reagovat

      Střídat při obranné standardce.

      • trcmano18.3.2018 14:04reagovat

       Střídalo se protože Kadlec už nemohl a padnul na půlce

   • Sendi18.3.2018 12:52reagovat

    Variant třiprdele, proč tam nešel někdo rychlej? proč jsme drželi hru na dva útočníky tak dlouho? Mohli jsme alespoň změnit rozestavení když už nic jinýho, vždyť to bylo peklo...

    • KRiSTiN18.3.2018 13:00reagovat

     Jo, aha, ty to myslíš obecně. No je fakt, že dřívější vystřídání jsem si představoval i já. To se dalo vyřešit prozíravěji. Ale zmiňovat Kadlece, který tam přišel na pět minut, když už bylo těmi dvěma předchozími góly rozhodnuto (penalta by se, při momentální konstelaci hvězd nad letenským stadionem, kopala tak jako tak), mi přijde pošetilé. Já jako jeho největší kritik se jej nyní zastanu.

     • Sendi18.3.2018 13:04reagovat

      Blbost, dáváš signál týmu, že v těch pěti minutách to chceš ukopat na tribunu, když můžeš dát signál, že z brejku rozhodneme, vždyť Kadlec do toho zápasu nemůže přinést vůbec žádný pozitivum, nemá nic, co by mělo vliv na hru, nakonec ani při těch standardkách ti nepomůže, prostě k ničemu...

      • standis18.3.2018 13:12reagovat

       ale zase Kadlec je zkušený - takhle by ti odpověděl Hapal.

      • fererar18.3.2018 13:27reagovat

       Na brejky tam byl Šural. I týmy v zahraničí za stavu o gól posílají na konci obranné hráče a není potřeba posílat nějaké ofenzivní, tohle je normální i ve světě, takže bych na poslání Kadlece na pár minut na vyztužení obrany za stavu o gól určitě neviděl nic divného.

       • Sendi18.3.2018 13:43reagovat

        Šural, to je vyloženě brejkový hráč no...bože

        • fererar18.3.2018 13:55reagovat

         Z toho co máme na výběr určitě. Pro Ben Chaima nebyl terén

         • Sendi18.3.2018 13:57reagovat

          určitě ne, Šural když už, tak šel podržet míče, to není žádný brejkový hráč...

          • fererar18.3.2018 14:02reagovat

           Píšu z toho co máme na výběr a navíc byl čerstvý. Netvrdím, že je to brejkový hráč, ale moc jiných možností prostě nemáme.

 • Jílek

  trcmano18.3.2018 12:09reagovat

  Proč se o něm už tady nepíše, to se čeká až začne vyhrávat?

  • Spytihnef18.3.2018 13:40reagovat

   Proč by se tady o něm mělo po derby psát? A ty sis jako po dvou prohrách chtěl kopnout do trenéra, který je s týmem odchovanců stále 2 body před námi? Nebo jaký má tenhle tvůj příspěvek důvod?

 • Ještě k videu

  babiš18.3.2018 12:09reagovat

  Zajímalo by mě, kdo dá podnět ke zkoumání videa. Jestli hráči, videorozhodčí či sám rozhodčí se rozhodne. Neví někdo prosím jaký je postup?

  • Corwin18.3.2018 12:11reagovat

   video se zkoumá v předem určených případech automaticky a právo vyžádat si konzultaci má v dalších případech rozhodčí, hráči ani trenéři nemůžou rozhodnout o využití videa, leda k tomu ”ukecat” hlavního, který má poslední slovo.

  • model18.3.2018 12:31reagovat

   video se zkouma automaticky, śášulo Smích

   • babiš18.3.2018 12:52reagovat

    Proč mi řikáš šašulo, když se normálně ptám??!

 • Tak

  Fanoušek z Liberce 18.3.2018 12:00reagovat

  Vyjádření dnes žádné nebude, Kasík si hraje se synem v zábavním parku. SmíchSmích

  • KRiSTiN18.3.2018 12:03reagovat

   A to vyjádření by se mělo týkat čeho?

  • johny5418.3.2018 12:06reagovat

   Nevim co je na tom vtipnyho nebo divnyho, ze se Kasik venuje synovi.

   • Shrekson18.3.2018 12:24reagovat

    Taky nechápu, kde by měli bejt? když je venku hnusně. Taky přemýšlíme že vyrážíme do kina..😃

 • Slavia

  rabac18.3.2018 11:59reagovat

  Hapal převzal mužstvo v dost děsivém stavu a bude trvat než s tím něco udělá, snad. Velký problém je malá efektivita křídel a ještě větší je jejich práce v defenzivě, další problém je ,že máme dvě dobré 10 ale chybí 8 a tu zatím do defenzivy Kanga neplní a to hlavně když začne fyzicky odcházet a když k tomu nebrání ještě Stanciu což jsme věděli , tak ztrácíme střed a každý nás zatlačí. Takže brání jen Kulhánek a ten ještě není tak dobrý aby to oběhal a ani to není možné, takže za mne přivést novou 8 klidně takového Součka i když to není pravá 8 ale má důraz a fyzičku a dobrou techniku. Hapal bude muset s některými hráči si vyjasnit, že se stále musí hrát dopředu a zpět. Takový Hřebík,Vrba nebo M.Hašek by to některým hráčům dali hodně rychle najevo, že takhle ne, mužstvo bych moc nedoplnoval jen stoper a útočník no a někteří hráči skončí automaticky a těm kteří nepochopí anebo na to nebudou fyzicky mít tak nashle, doufá, že to Hapal zvládne a snad mu TR pomůže ale dříve než na podzim to nebude.Myslím, že hodně lidí v tom případě bude překvapeno kdo bude muset odejít. Jo a toho Součka jsem myslel jako příklad.

  • Tommy1718.3.2018 12:13reagovat

   Sáček, Michal Kadlec, Hovorka, Kaya, Chaim, Lafata (konec legendární kariéry) a možná Mavuba. Tyhle příští sezónu neočekávám na seznamu A-týmu Sparty.

  • Sranda Hejkal18.3.2018 12:16reagovat

   Odejít musí spousta hráčů - namátkou Bičík, Mika, Kaya, Costa, Zahustel, Frýdek, Kadlec, Lafata a Juliš.

   • Tommy1718.3.2018 12:18reagovat

    Martin Frýdek, Václav Kadlec rozhodně neodejdou

    • Sranda Hejkal18.3.2018 12:48reagovat

     Ale měli by.

  • Corwin18.3.2018 12:24reagovat

   největší problém máme v naprosto neefektivním útoku, většinu golů dávají střední záložníci, případně padnou z křídel (Zahustel, včera Stanciu), jedinej gol na jaře z útočníků dal Drchal a to mu Stanciu z křídla naservíroval před prázdnou bránu. Navíc fakt nechápu, proč nezkusí to co fungovalo AS na jaře, Vata na beku nebyl úplná tragedie, včera pokud chtěl posílit defenzívu po straně, tak ho měl vystřídat za Stanciua nebo Kadlece, TBCH za Lafatu (když už tam musel bejt) a místo Kangy nebo Stanciua Mavuba a troufnu si říct, že ten zápas se neprohrál. jenže Mavuba nebyl ani v nominaci, TBCH se na plac nedostal na úkor nerozehranýho Šurala a Vata taky zůstal sedět...

    

   Píšu to už poněkolikátý, ale opravdu bych chtěl, aby byl Hapal schopnej vysvětlit, co těma střídáníma zamýšlel a proč s nima čekal tak dlouho - pořád se tvrdí, jak jsme v prdeli kondičně, je těžkej terén a my střídáme poprvé v 70 minutě, podruhý v 83 a potřetí v 89 minutě a to všechno v době, kdy jsme v podstatě minimálně od 55 minutě pod tlakem a skoro se nedostanem za půlku... Tohle všechno jde za trenérem, zvláště pokud řekne něco v tom smyslu, že to mají v klidu dohrát místo toho, aby Slavii dorazili.

 • Poločas v kabině

  TakeACS18.3.2018 11:45reagovat

  Hapal jím řekne, že není důvod pospíchat a někam se hnát... A to je přesně ono místo aby jim řekl ať tam naběhnou stejně jak v prvním poločase a dají jim bůra... A po zápase řekně, že neví kde je chyba. Plus ty střídání to bylo horší dokonce, než střídání Lavičky, kterej střídal nejdřív v 80... Potřebujeme trenéra s vítěznou mentalitou.

  • kilovolt18.3.2018 11:49reagovat

   a potřebujem obránce a útočníky

    

   Zn.: nutně a rychle

  • Kombinator18.3.2018 11:51reagovat

   Jako nechápu, že vedení Sparty už dávno není v TV o nevysvětlitelných jevech. Vždyť už ani statisticky není možný, aby se prostě do pořádnýho trenéra netrefili ani kdyby ty jména stříleli od boku.

 • To je k posrání

  Kombinator18.3.2018 11:42reagovat

  To je k posrání, vyhodí se jeden idiot a nahradí se druhým a ještě se to zastřeší kolosálním ulhaným idiotem. I já, jako totální trnérskej vocas, jsem viděl, že pokud ve druhým poločase rychle nenahradíme Lafatu, tak budeme pod stále větším tlakem a dostanem góla a ten pablb na lavici, co neumí kopnout penaltu, tam nechá Lafatu trápit tak dlouho, dokud ten gól prostě nedostaneme a pak už se to veze. Fakt vole, je tohle vůbec možný, aby nějakej klub mohl mít tak dementní vedeni?

  • Chabix18.3.2018 11:44reagovat

   No nevím jestli je tohle zrovna vedením, ale připadá mi, že tady ti trenéři pdo tím tlakem dělají neskutečný boty. Hapal u Slovenský repre rozhodně nebyl nějaký mamlas.

   • Kombinator18.3.2018 11:53reagovat

    To nevím, co dělal na Slovensku, ale v ČR toho moc nepředved, co jsem dřív sledoval a hlavně, jsou určitý momenty v zápase, který ti prostě ukážou, jestli ten trénér ví, která bije nebo ne, i když tomu třeba sám moc nerozumíš. A bohužel Hapal ukázal, že je během zápasu totálně mimo, byť prvotní taktika nebyla špatná.

  • Bunda18.3.2018 11:52reagovat

   Je blbý vyhazovat Hapala, protože je tu 3 týdny a každý trenér by měl dostat čas, ale to co předvádí za obrovské chyby je masakr a už včera měl dostat SMSku. To co předvádí nemá nic společného s tim že potřebuje čas a prostor.

    

   • Kombinator18.3.2018 11:57reagovat

    Právě, to mě děsí ze všeho nejvíc, to není o tom, že se něco nepovede a remizuje se, to je o tom, že ten chlap nemá cit pro hru a to se fakt nezlepší. Fakt zlatej Holoubek, kdejakej imbecil tu dostane prostor rok a člověk, kterej má fakt potenciál a mělo by se na tom zapracovat, se vyhodí při první příležitosti.

 • Hapal

  venous18.3.2018 11:03reagovat

  Druhý poločas tím střídáním úplně posral. Do takového terénu poslat nerozehraného Sáčka a napůl zdravého Šurala, to je doopravdy trenér na odstřel. Navíc Kadlece, to je vrchol, buď mu našeptává ten debil z kanceláře (Impulz), nebo nemá koule. Vynechat v takovém zápase natěšeného Rističe, nebo Drchala ať táhne za Stramákem. Slátanci na lopatkách a my se z toho posereme. FUJ! A za mě video ano, ale všude a na všechno. Vztek

  • brychtal18.3.2018 11:07reagovat

   Svatá slova.Vztek

   • brychtal18.3.2018 11:08reagovat

    Já bych teda střídal Lafi-TBCH a VK-Vata. A chlapci by snad jezdili.

  • kilovolt18.3.2018 11:17reagovat

   zase se bude točit sestava....

 • TBCH

  brychtal18.3.2018 10:43reagovat

  Když ho na hrotu s jeho rychlostí nevyzkoušíš a nepodpoří tým správnými příhrami do sprintu, tak se to nikdy nedovíme, co opravdu umí.

  • Jereacs18.3.2018 10:46reagovat

   Tak je to o psychice on je totálně dole a dam jeden příklad když hráč je psychicky dole a pak nahoře a to Salah v Chelsea totálně dole a v Liverpoolu teď je na hoře a jak najednou v PL řadí.

   • majtin18.3.2018 10:55reagovat

    Tam si myslím, že je to osobou trenéra. Klopp je ten typ, co umí dostat z hráčů ( probudit v nich) to nejlepší. Navíc mu asi vyhovuje styl hry.

   • brychtal18.3.2018 11:09reagovat

    Psychika? Snad. Ale taky beztrestné okopávání, strkání apod.

  • Tommy1718.3.2018 10:46reagovat

   Neumí bránit, trefit se mezi 3 tyče a přesně nahrát.

   • Corwin18.3.2018 11:03reagovat

    Ale teď nemluví o Lafatovi ;-)

  • Chabix18.3.2018 11:09reagovat

   To jsem si říkal celý druhý poločas, že bych ho dal na hrot.

 • Co s tím?

  brychtal18.3.2018 10:42reagovat

  Nebudu unavovat. Krásný, odježděný poločas. Druhá půle: zatažení, bez presinku. Lafi i VK vyšťavení. V 60. min. se mělo střídat: Lafi-Tal a VK-Vata. Presovat dál, jezdit do brejků.

  Místo toho bránění, špatné odkopy, vysoké centry do naší obrany. Přesně to, co nám nese ovoce už několik kol na jaře. I s góly. A konec: místo abychom s našimi hráči šmrdlali balón kolem rohového praporku na půli SKS, necháme je hrát.

  Hapalovi vyčítám: nasazení absolutně nerozehraného Sáčka i Šurala po dlouhém zranění. A poslání na plac MiKy byl vrchol. To už není hráč, ale soupeřův žolík (pokolikáté…). Nasazení Lafiho i VK ovoce nepřineslo, k ničemu se nedostali, nebo jako Lafi netrefili stodolu, ani když byli uvnitř.

  Pomalu by se mělo začít oddělovat zrno od plev. Neperspektivní nestavět, sledovat naše kádrové rezervy na hostování a uvažovat o doplnění týmu z řad mládežníků a i zvenku. Přes léto by měl být čas. Jen abychom udrželi Nica…

  Napadá mi, jestli je Hapal ten pravý. Opakuje chyby ve stylu ASVztek

  • Corwin18.3.2018 11:09reagovat

   za mne je Hapal ještě horší jako AS v době, kdy byl odejit. Protože nevidět ty zápasy, tak si říkám, že podle hodnocení trenéra patřili Lafata s Kadlecem v obou zápasech k nejlepším. Navíc brečet ohledně těch golů do novin v případě, že se goly posuzují videem, tak to už mi přijde fakt síla, taková plačka nebyl snad ani Jarolím.

    

   O tom, že naprosto nelogicky střídal už v Karviný a v derby ještě hůř, to mi hlava nebere. opravdu by mne zajímalo, s jakými pokyny a taktickým záměrem ty střídání připravoval a co si od toho sliboval....

59402 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha