se stalo skutečností.Hra celkem i chvílema koukatelná,jen mi tam prostě chybí větší efektivita.To proměňování šancí je opravdu bolestivý.Dnes jsme mohli dát sedm či osm gólů.
Jinak,Leo dnes nejlepší na place,jen škoda,že nedal gól,ale to je zase o tý efektivitě.
Souhlas. Akorát Pekhart byl dneska pro mě nejlepší na place
dneska jsem za gaucaka :( jsem nachciplej, ale dneska se mi sparticka libi...jen si musej kluci na sebe ve predu zvyknout...a musim rict, ze me zacina mrzet, ze je tu peky jen na pul roku. sice se blbe soudi z jednoho zapasu, ale on to v sobe fakt ma :)
Presne tak. Uz uplne ta prvni akce, kdy mu zblokovali strelu - hledel jsem, jak strasne rychle zpracoval mic a vystrelil.
Blažek - Pamič, Zápotočný, Brabec, Kušnír - Zeman, Vacek, Matějovský, Kadlec - Pekhart, Kweuke.
Až na toho Kadlece dobrý, nechápu proč ho cpou pořád do zálohy.
Jestli si někdo chystáte koupit lístek, tak se na to vyserte a já vám milerád přenechám volnej lístek.
Je to dobře. Jarda to zase až moc přehání. Asi zapomněl na zápas v Liberci.
poslední dobou hledá chyby všude jinde než u sebe a hlavně nedrží partu což u něho nebývalo zvykem
Zvenčí to tak opravdu vypadá že Blažek je takovej rušivej element v kabině, je to škoda měl bejt přesnej opak.
Nevím, zase u rozhovoru s Hohenederem, kde říká o Blažkovi, jak mu pomohl a že to byl kamarád.
Spíš bych řekl, že problém je v tom, že Blažek nejprve mluví, pak potom přemýšlí co řekl...
Viděli jste tu práci Koláře? Plzeň tam tim svým bezhlavým běháním aspoň udělá bordel a pak jim to tam omylem spadne. Jejich kombinace občas vypadá fakt hrozně, ale pořád je to kombinace cílená směrem k soupeřově bráně.
Je to takový jednoduchý. Bez nejlepších fotbalistů - Horvátha a Petržely a přesto to funguje...
Podle mě maj jen kliku že jim to zatim vychází...My ten titul stejně uděláme!!!
Maj devět bodů ze tří zápasů ve kterejch nijak nezářily,proti nám a Hradci bych řekl,že byli i o něco horší. Na Slovácku zas byli o chlup lepší.
Ale nějak mě ty jejich výkony nejsou hodný vedoucího týmu tabulky.Jsem zvědavej,jak se jim povede s tím jejich úzkým kádrem. 13. a 20.dubna mají pohár s Boleslaví,takže budou hrát středa-víkend.Přijdou nějaký zranění,maj tam dost hloupejch hráčů,takže se dá předpokládat nějaký to vyloučení.
Takže nezbývá než vyhrávat a ta šance přijde.
http://spartamladez.wordpress.com/
A dal nám tam odkaz ze všech nejvýš.
Díky!
To na situaci snad nic nemění, ne?
Taky tam ten odkaz nemusel dávat vůbec
Škoda, že nám někdo z pravidelnějších diváků béčka nebo dorostu nepíše do blogu
Vůbec mi přijde fajn, že někdo řadí e-Spartu mezi nejvýznamnější sparťanské weby
tak je vidět že se hodně snažíš, hele sry za ten report, mě zmohl berounský medvěd a jak řiká majk v neděli jsem hledal sobotu
V pohodě, mě to bylo hned jasný
Máme ještě deset kol. Jestli budeš chtít, tak můžeš napsat klidně k jinýmu zápasu
kdyby někoho zajímalo, jakej bordel se v českým fotbale děje:
http://hn.ihned.cz/c1-51232340-cmfs-rozhodl-je-krize-dluhy-platit-nemusite
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
18582 lidí.