a tam nějaký spoluhráč Karla Peška-Kádi říkal: Sparta hrála útočný, kombinační fotbal, to byl ťukes, ty kluci hráli s elánem. Tak jsem si tak říkal, jak bude za 60 let popisovat hru Sparty třeba Kušnír ![]()
No já to dal Erichovi a ten udělal nákop přes půl hřiště a pak děj se vůle boží ![]()
Nevíte, jestli bude nějaká oslava bronzové medaile z Kirin cupu?
určitě jo, Fenin už obvolával kamarádky co jsou zrovna v Japonsku na dovolené.
Podle ČTK je největším adeptem na získání Vaclíka Sparta. Tak uvidíme. Já bych ho bral.
Jde o to,co by s ním Pepa zamýšlel.Já osobně bych ho koupil a nechal na Žižkově hostovat,protože tady by si asi nezachytal.
Super, další zabitej brankářskej talent. Jestli se nepletu, tak momentálně máme pod smlouvou Blažka, Zítku, Švengera, Zicha, Mokrohajskýho, Pávka a Holýho. Nebo Zicha už patří Hradci? Ať tak nebo tak, mít takový kvantum brankářů pod smlouvou a chtít dalšího je fakt šílený.
proč zabitej ? Můžem ho rok nechat sestřičce ze Žižkova a po konci Blažka a Zítky z něj udělat jedničku. Ten kluk je hodně dobrej, jednou nahradí Čecha. Pak už bych chtěl jen Vošahlíka a budu zas spokojenej ![]()
Jako o obří naději se mluvilo už o Švengerovi, Zichovi, Zlámalovi a dalších. Jak to dopadlo, víme všichni - šanci nedostal ani jeden.
http://vfotbal.cz/18759-novym-koucem-liberce-se-stal-jaroslav-silhavy.html
Libe má debilní vedení,kolik dobrých hráčů jim díky jejich neschopnosti uteklo zadarmo, jediný co jim vždy docela vychází jsou zahraniční hráči obzvlášte z balkánu(tetka má přijít opět nějaký stoper z Balkánu), ale tak jak měli před lety našlápnuto tak to zle prohospodařili
Ohledně toho trenéra ale neměli moc na výběr. Rada se na ně vybodnul a z těch lepších trenérů jsou všichni zaměstnaný. Mohli zkusit třeba Habance, tomu by to tam podle mě sedlo.
ale zase se radovi nedivímk, jestli mu nechtěli nikoho přivest tak nemůžou myslet na poháry, to je případ jako Olomouc ta taky prodá kdykoliv do zahraničí a pak se spoléhá na to, že nekdo z mladíku odcházejícího hráče nahradí, Ostrava je to samé, proto radši v Evropě Plzen nebo Boleslav, tedy týmy co mermomocí neprodávají a umí zapracovat jak mladé hráče tak nakoupit kvalitní hotové hráče
Zase Boleslav je tým se šílenými výkyvy, ale s příchodem Koubka by se to mělo zlepšit. Ohledně Liberce jsem slyšel, že budou prodávat Keliče do Young Boys a bůhví jak to bude s Dočkalem, Váchou a Gecovem po mistrovství Evropy.
Upřímně nechápu, kde pořád bereš tu teorii o přestupové politice. Vždyť oni v posledních 2-3 letech neměli nikoho prodejnýho, možná tak Sylvestreho s Rajnochem, který taky oba při první příležitosti bouchli. ![]()
Miller, Chramosta,Fabián, Opiela, Mendy, Táborský, Kúdela, tihel všichni hráči by v pohodě mohli zahraniční souteže typu Polsko, Rusko, Rakousko, druhá Německá, Belgická apod..
ještě pujde Hořava a Psotku jebne, protože pochybuju , že mu nějaký posily přivedou
do pralesní ligy je nový trenér Sigmy nebude potřebovat.
Petržela, Vacek, Kolář, Rezek, tykokottoměposerodhlavyažkpatě!!!
Celá sestava je ”snová”. Naopak ta záloha se mi s výjimkou Rezka docela líbí, pokud jí mám hodnotit jako experimemt...
myslím, že by si tyto dva borci rozuměli. takové ty Bílkovo speciality jako vzít na turnaj tři brankáře a nechat chytat jenom prověřeného Čecha nebo vzít snad šest útočníků a celej turnaj hrát jen na jednoho to je stejná filozofie jakou propaguje Pepík.
tak soustředění v Rakousku bude delší abychom se mohli lépe sehrát, tak jsem an to zvědavej
Jo, ale posily přijdou tradičně až po herním soustředění. To bude pak překvapení, že se neprosadí.
kez by to aspon bylo ak, ze uz dostane Hasek volnou ruku a zacna do nich hustit nejakej herni system.
Verim, ze Chovanec tam bude jen podmracene chodit a drzet hubu, v lepsim pripade bude nekde vyjednavat o posilach, aby ti hraci prisli co nejdriv.
Pokud nikdo neodejde, tak bych koupil utocnika a pravyho zaloznika. To by melo stacit.
Jak tak tady i jinde čtu spekulace o příchodech, odchodech či návratech z hostování, tak mám stejně dojem, že je to vlastně úplně jedno. Obávám se, že i kdyby přišel Messi, tak ho utopí někde třeba na pravém beku a my budeme nadávat co je to za kopyto. Ryba smrdí od hlavy a tam se nic zásadního nezměnilo. Konec pesimistického okénka.;-)
Ale no tak. Až takhle zle do mě...
Jednoduše jsem čekal, že to v téhle sezóně už musí přijít a ono to zase nepřišlo. Tak se mi nechce věřit, že se to teď jako mávnutím kouzelného proutku v nové sezóně změní. Jinak samozřejmě se budu rád mýlit, neboť i to lidské.
no promiň,ale to s tim Messim píše Liaro/Antoš v každym druhym příspěvku. ![]()
Vzhledem k tomu, že když páchnu na ofiko, tak příspěvky těchto dvou zásadně nečtu, jsem o tom neměl tušení. Samozřejmě se jednalo o literární hyperbolu, protože jakýkoliv výrok o Messi v souvislosti se Spartou je sám o sobě dostatečně absurdní.
musím jedině souhlasit, kádr, který je na poměry české ligy nadstandartní, má nejlepší podmínky, za 2-3 roky se nikdo neprodal a byl konsolidovaný, by měl předvádět úplně jinou hru než sparta produkuje, nikdo jiný před chovancem nedostal takového prostoru jako on a každý jiný by už po předvedené hře letěl... uškodili nám odchody wilfrieda a kucky, ale s tím musí člověk v ČR počítat a měl být na to kádr, který se nemění takovou dobu také připraven, ale to by musel mít tým svoji hru a ne tu, kterou má ted na náhodu a na sílu kluka opálenýho vepředu ![]()
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
19721 lidí.