Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Pár informací z druhé ruky

  petr1375.3.2020 9:14reagovat

  Mám to opět od člověka z pražského fotbalu.

  1) Rozdíly mezi Jílkem a Kotalem - Jílek byl prý zahleděnej do svého plánu, neřešil soupeře, nebyl schopnej ani reagovat v průběhu zápasu. Navíc byl prý složitej, hráči jeho pokyny úplně nechápali a hlavně, když plán nefungoval, tak vůbec nevěděli, co mají změnit. Kotal pokyny hodně zjednodušil, hráči musej plnit několik individuálních a několik týmových principů. Zároveň připravuje tým na konkrétního soupeře. Hráčům to prý mnohem víc sedí, rozuměj co po nich chce a proč. Údajně to i se Šmardou mnohem víc hecujou.

   

  2) případ Kanga - Spartu prý nejvíc štve, že neví, na čem je. Kangovi agenti údajně vyčkávají, nechávají si otevřená vrátka, čekají na nabídky, ale nevylučují ani prodloužení ve Spartě. Rosický je prý nasranej, ale zatím se drží, protože Kanga prý funguje teď nejlíp za celou dobu. Každopádně platí, že Sparta s ním prodlouží jedině za rozumných podmínek, žádnou raketu ala Souček mu prý nedaj ani náhodou.

  3) Nita má zdravotní problémy, jinak by prý asi chytal on. Nicméně Sparta prý bude v létě brankáře řešit.

  4) stopeři - Hancko je prý ve Spartě strašně spokojený a rád by zůstal déle. Opce prý není taková raketa, jak se píše. Štetina údajně výborný v tréninku, ale Kotal mu úprý řekl, že to musí přenést do zápasů, jinak nemá budoucnost.

  5) omlazení kádru - prý to byla Rosova podmínka, když lanařil Kotala. Ten s tím prý neměl žádný problém, ba naopak. Obecně je prý Kotal skvělej a navíc má obrovskou výhodu v tom, že se o flek trenéra i vzhledem k věku netřese a bude si to dělat fakt po svém a aby to bylo nejlepší pro Spartu. Tohle prý na něm hodně oceňuje i Křetínský.

  • MichalM5.3.2020 9:48reagovat

   Celkem tomu všemu věřím. Já jsem u Jílka neviděl jedinou reakci, která by pomohla v nějakém nedobře se vyvíjejícím zápase. Jak střídání, tak změna taktiky, nic........Podle mne vlezl to něčeho, na co nemá.

   Agenti jsou bohužel mor, u Kangy to nebude jinak. Každopádně on se od příchodu opravdu dost změnil. Určitě nepřeplácet, na druhou stranu - čísla mluví jasně a že hráč podobně geniálního myšlení tu byl naposledy asi Poborský si myslím je bez diskuze. Bylo by škoda aby odešel.

   Hancko mi připadá, že jde nahoru a nemá ani problém se chopit pozice jednoho z lídrů. Pokud bude takto pokračovat, stavěl bych na něm jako stoperovi č.1.

   Kotalovi bych moc přál, aby dostal důvěru delší dobu s tím něco udělat. Zatím jsou to náznaky, ale co nastoupil, hra je pod ním taková živější.

   Brankáře potřebujeme - Heča je lehký nadprůměr, Nita většinou výborný, ale na můj vkus jdou některé góly za ním moc často. Spartě má být někdo, jako byl ve své době Kouba nebo později Blažek. Tedy naprostý TOP.

   • waaw5.3.2020 12:39reagovat

    Ja jsem hlavne rad, ze si nekdo uvedomil, ze dobry golman je zaklad, na kterem Sparta vzdy stavela. Pokud bude umet i rozehravat nohama, tak nas to muze nakopnout. Jen skoda pulroku, kdy ss uz mohl szivat s obranou

  • Spytihnef5.3.2020 11:44reagovat

   Šmarda je hustej, jak tam včera seřval DMK za špatnej náběh, to byl hodně slušnej fén.

  • Libbi5.3.2020 12:49reagovat

   Hancko je fajn a hlavně tu chce hrát a to je obrovské plus, takže snad ho odkoupíme..

   Kangu si moc přeju udržet, prodloužit, klidně ať je nejlépe placeným hráčem on (zaslouží si to na rozdíl od jiných, ale samozřejmě v rámci nějakých mezí...).

   A k tomu golmanovi, koho sehnat, jestli chceme někoho opravdu Top? Trmal, má na to ? Někdo z venku ?

 • Zápas

  kopyto5.3.2020 0:42reagovat

  Ale jo, můžu být cynická kurva, ale ani já bych tam dneska nedokázal najít nic, na co bych měl nadávat. Stále nevěřím, že by tenhle zápas mohl být normou, neb ti hráči mi až mnohokrát ukázali, jak moc jsou mentálně slabí a nelze prostě čekat, že nám každej tým daruje dva úvodní góly tak, jako to udělal Baník. Nicméně je neoddiskutovatelným faktem, že na Kotalův fotbal se dá dívat a že Sparta pod Kotalem vyvolává ve fanouškovi opravdové emoce, i kdyby to měla být jen frustrace z porážky, neb i to je mnohem víc, než otupělá a sarkastická rezignace, na kterou jsem byl zvyklý u zápasů pod jeho předchůdci. Nenasazování Kangy mi teď vůbec nevadí, neb jakkoli si myslím, že je to nejlepší ofenzivní záložník ligy, tak pokud tu prostě podepisovat nebude, tak ať klidně dostávají přednost ti, kteří tu mají perspektivu delší než půl roku.

  • petr1375.3.2020 8:57reagovat

   Jestli si myslíš, že by takový zápas mohl nebo dokonce měl být normou, tak nejsi ani tak cynická kurva, jako spíš trochu blázen.

 • ..

  Sergej_Stokurev4.3.2020 23:38reagovat

  Stači nechat dva lemply na lavičce (Kanga a Mandjeck) a hned je na tu sparťanskou produkci lepší pohled. Jen takl dál.

  • waaw4.3.2020 23:54reagovat

   Staci zabanovat jednoho idiota a hned se prumerne IQ zde vyrazne zvysi

   • maaarty5.3.2020 1:31reagovat

    V tomto případě o hodně.

 • Trenér

  adam4.3.2020 22:55reagovat

  Dneska večer to byla herně i výsledkově paráda (hlavně s ohledem na poslední týdny). Ale pro mě důležitější vidět, že trenér opravdu může přinést okamžitý - alespoň postupný - herní progres. Nejdůležitější ale bude tento trend potvrdit v příštích dvou zápasech, abychom nemuseli začínat zase od nuly.

  • Srdcař Plavšič4.3.2020 23:12reagovat

   O tom si pochyboval obecně, nebo jen v kontextu současné Sparty?

   • adam4.3.2020 23:40reagovat

    Především z druhého důvodu. Ale na druhou stranu si myslím, že bez jakékoli (byť třeba jen měsíční) předsezónní přípravy, se jakékoli nové návyky zažívají mnohem hůř v jakémkoli týmu. Jasně, Plzeň třeba teď jede, ale pokud by jejich nový trenér musel tým poznávat za pochodu v probíhající sezóně, určitě by to podle mě vypadalo jinak.

 • Kelímky

  DaveACS4.3.2020 22:22reagovat

  Doufám, že si těch 50,- užijete, vy, co jste o poločase procházeli hlediště a sbírali kelímky, co tam někdo nechal, když si šel pro klobásu nebo na záchod. To je pěkný lidský dno tohle Smích

  • Dollaruss4.3.2020 22:47reagovat

   To jako vážně? A to jsem si myslel, že pískání na Tetteha při představování základní sestavy nic dnes nepřekoná.

  • Srdcař Plavšič4.3.2020 23:09reagovat

   Jestli to je stejně zaručená informace, jako že Sivok kupuje Dynamo...

  • adam4.3.2020 23:42reagovat

   Zní to nechutně, ale na druhou stranu by mě to zrovna na stadionu nepřekvapilo. U nás v sektoru jsem naštěstí nic takovýho neviděl.

  • Nuff5.3.2020 6:38reagovat

   O investici se musíš starat, kelímek všude s sebou!

  • lidoop5.3.2020 8:27reagovat

   Třeba vycejtila ta bába, která potřebuje nechat vykastrovat šest koček, po rouškách další příležitost, jak si rychle vydělat Smích.

 • Nekoukáte někdo na Frankfurt?

  maybe6664.3.2020 21:40reagovat

  Uplně nádherná ukázka, jak ma vypadat video. Nenapadná ruka, které si člověk v relu ani nevšiml. Zavolali mu z centrály, video a penalta. U nás by mu buď nezavolali, nebo zavolali a jako se to stalo jednou na Spartě (už nevím s kým) a on tam ani nešel. Je přece jasny, že když ten u videa volá, tak to skoro jistě penalta je, protože ze srandy nevolá. Nechápu jak může rozhodčí na pokyn, běž se na to podívat, je tam penalta říct nejdu.

  Tady ta německá pentle by bez videa jistě nebyla, toho si nevšiml nikdo, ani hráči neprotestovali. Zachytil to až všímavej sudí u videa.

 • Ohledně Kangy

  Schyzo4.3.2020 21:09reagovat

  Dopředu říkám, ze jsem proti němu snad nikdy nenapsal nic špatného, to neznamená kritického...ale viděl jsem tam teda velký rozdíl v tom, jak Kanga, i když se nezastaví a je neustále v nabídce, chodí pro každý balon, i když to někdo jiný muže rozehrat rychleji, přímočařeji, s lepším timingem, místo toho aby byl, tak jsko dnes dočkal, v těch nebezpečných prostorech či náběhu. S dočkalem dnes hrál cely tým, ten středl byl super a hodně se tam točili. Kanga je sice snad pokaždé v nabídce, ale většinou “jen” aby něco rozehral, sám si do těch prostoru moc nesbiha

  • thomasd864.3.2020 21:12reagovat

   No ja videl dnes hlavne rozdil v nabidce, Kanga kolikrat nema komu, protoze vsichni stoji... A kolmice miva luxusni

   • Schyzo4.3.2020 22:19reagovat

    To bezdebat. I dnes to říkali komentátoři. Chybí ta nabídka, kdy se hráč rozběhne. U nás se často rozběhne až jak na jej ta prohravka jde.

 • Tak

  Nuff4.3.2020 20:46reagovat

  konečně po dlouhý době spokojenost po návratu z Letny. Dnes skoro bezchybný výkon od většiny. Dokonce jsem se stihl o přestávce vychcat a po zápase se mi podařilo vrátit eko kelímek.

  • Tashunka Witko4.3.2020 21:07reagovat

   Nevracel ho za tebe rozhodčí ?

   • Nuff4.3.2020 21:36reagovat

    Takhle lehkovazne bych se 50 Kč nezbavil.

   • Tommino725.3.2020 6:43reagovat

    ten si ho šel akorát odložit, že si jej vrátí po zápase sám a Šmarda poklepem na rameno a slovy,, Jasně vole, já ti ho pohlídám”SmíchSmích

 • sparta

  jareoslav4.3.2020 20:34reagovat

  po předzápasový nervozitě konečně úleva. Jen aby tak pokračovali dále. Baníku to dnes nesedlo, tak neusínat na vavřínech. Z výborného výkonu všech hráčů vybočoval ještě výborněji Štětina, Frýdek, , Karlson no prostě bylo to vynikající. Konečně budu lépe usínat. A ještě, nechte Kotala a Šmardu pracovat, hra konečně má nějaký řád a systém.

  • ap24124.3.2020 20:36reagovat

   Před derby to byla potřeba!

  • jaan4.3.2020 20:39reagovat

   Hlavně bez Kangy, to hrajou všichni a ne jen on.

   • thomasd864.3.2020 21:10reagovat

    Asi nechapu jak myslis to hlavne bez Kangy... Jestli sestavu, tak je to hovadina, co tam mas dal?

  • waaw4.3.2020 20:42reagovat

   Co sem tak koukal, tak Smarda neni zadna lekla ryba. Konecne.

 • Sparta jak ma bejt

  petr1374.3.2020 20:24reagovat

  Agresivita, nasazeni, behani, koncentrace, pak se pridala i fotbalovost. Parada.

   

  Vybornej Frydek, Hlozek, Vindheim, Tetteh, oba stoperi, cim dal lepsi Dockal.

   

  Je to samozrejme jeden zapas, ale v nasem zmaru vitana radost.

  • ap24124.3.2020 20:35reagovat

   Dneska dobrý a nebudu to svádět na to že Baník hrál blbě, my jsme jim prostě nic nedovolili! Adam už potřeboval dát gól, přál jsem mu to a Frýďas skvělá střela! 👍

  • artaxerxes4.3.2020 20:54reagovat

   Nezdálo se ti, že jsme měli v druhém poločase při rozehrávce nesymetrické postavení stoperů - myslím tím, že mi občas přišlo, že Hancko je na pozici pravého stopera, Štetina na kraji v pravo a Frýdek na kraji vlevo a kousek před Štetinou Windheim.

    

   Asi to ukazuje, že Hancko si ohromně věří nebo věřil a rozehrávku stoperů defakto bral jen na sebe. Což mohl a nemusel být pokyn Kotala, aby Štetinovi ulehčil.

77192 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha