Viktorka je obdoba BATE, s těma by to bylo 50:50. Bate je také výběr těch nejlepších hráčů co nabízí běloruská liga, podobně jako Viktorka u nás.
Jo, BATE je výběr běloruských hráčů, stejně tak jako Viktorka československých. Z naší ligy nám už chybí jen Kweuke.
Neskuteční, jak jsou ti namrdanci nemyšlení. Vyjde jim jedna sezona a hned frňáky nahoru. No nic, o to tvrdší bude pád, který není zase tak daleko. Židi si o sobě ve své době také mysleli, jaká jsou elita a kde jsou dnes...jebat Plzeň, tu kurvu ![]()
Čoveče, tobě snad nějakej Plzeňák musí brousit holku to jinak není možný ;-)
Já to nejsem.
Jinak,naprostý souhlas.A kdybys tu bydlel,tak budeš mluvit naprosto stejně.
No pokud postoupí přes Kodaň, tak se bude FC Barcoloně říkat Španělská Plzeň.
To naštěstí ne
Nebo o tom alespoň nevím :D Já prostě nemusím tyhle vytahovačný řeči fanoušků týmů, které hrály posledních 10 nebo 15 let v lize podřadnou roli, v lepší případě byli průměr GL, teď se jim povedla jedna jediná sezona a hned vykřikujou a dělají ramena. Nevím, možná jsem divnej, ale já kdybych fandil Plzni, tak bych samozřejmě měl radost z těch úspěchů, možná se i vezl na vlně jakési euforie, ale rozhodně bych se nebil v prsa a nevykřikoval, že máme nejlepší hráče z ligy, že jsem nejlepší tým v republice apod
Až vyhrajou ligu alespoň 3x v příštích pěti letech, tak se můžeme bavit o tom, že jsou opravdu nejlepší, do té doby by jim ale neškodilo trochu více pokory.
naštěstí já jsem se s ničím takovým nepotkal, že by lidi měli namachrovaní řeči. To jsem zažil naposledy u Slávistů a to byla síla. I proto mi je Plzeň sympatická (nejvíc pro předváděný fotbal a protože Plzeň jako město jsem měl vždycky rád) a když nám má být někdo hlavní soupeř v boji o titul, tak jsem rád, že je to zrovna Plzeň. Když už má mít titul někdo jiný než Sparta, tak to přeju té Plzni, stejně jako úspěch v pohárech a budu jí dneska také fandit.
Ouki,jako Pražáka tě docela chápu,že jsi nezažil namachrovaný řeči,ale zkus se vžít do mé role.O mě tu každej ví,že jsem skalní Sparťan a nedovedeš si představit,jak do mě ted všichni rejou.Ale to by mě nevadilo,kdyby do mě ryli opravdoví fanoušci Plzně.Ale ted jim fandí i ten,kterej předloni ani nevěděl,že Plzeň hraje fotbal.Ano,já,jako Plzeňák jsem moc rád,že je ti Plzeň jako město sympatická,ale pochop taky mě,že jako fotbalovej tým je nesnáším a to právě ze zmíněnýho důvodu.
je mi to jasné a plně tě chápu (spíš se divím, že ty fandíš raději Spartě, ač jsem za to jenom rád
). Jen jsem to popisoval, jak to zažívám já ![]()
Mě prostě Plzeň ve sportu nikdy k srdci nepřirostla,ale naproti tomu jsem jinak hrdej Plzeňák.Ale tím to prostě končí.Sparťan jsem od malička.Asi platí to,že se jím musíš narodit a mě se to prostě povedlo![]()
Nějak se mi zdá, že upadáme. Na SF čtu kritické supporty a také si nemyslím že bychom neměli na víc. Podle mě, je naprosto nezbytně nutná jedna věc - buben. Když vidim co s nim dokážou třeba klokani, kdy jsme je nedokázali přeřvat v 15ti tisících lidech, tak se mi chtělo brečet.
100% souhlas. Jedna z nejzákladnějších výhod domácího prostředí, je podpora fanoušků. A to, že nás Bohemka přehluší, je moc moc smutné. Myslím si, že úplně vždycky musí být jasně slyšet především domácí klub. Bezpodmínečně. Tohle je hodně smutná vizitka
smrt bubnům na fotbale. Ještě můžem zkusit blikající rohy...
... nebo ty velké molitanové rukavice jak mají v NHL...
Jestli neprojdou řehtačky jak v Jablonci, tak už mi zbývají jen vuvuzely ![]()
Řehtačky za mohutného skandování Jablonec, Jablonec to je vrchol fandění v České republice
ještě dělený pokřik Mladá a 2 lidi odpoví Boleslav
Jistě se všichni těšíme, až spadne Slovácko, Baník a podobně divácky nadějné týmy a konečně budeme mít tu našlapanou pražskou ligu, kde mám pocit, že existují pouze dva divácké tábory sparťanů a slávistů, kteří radši chodí i na ostatní týmy, aby tam byl aspoň někdo. Vrcholem je pak Bohemians Praha s najatou kapelou dechařů.
Bohemians Praha si najímali i klasické fanoušky, byl jsem na zápase Bohemka vs. Bohemka v Ďolíčku, jak se to nakonec neodehrálo a Bohemians Praha tam měli svůj kotel i s vlajkama
Ty dechovkáři ovšem hráli docela dobře
Dobrej je ten Francouz co si na zápasy nároďáku bere sebou kohouta ![]()
No, ještě že žádného kolchozníka nenapadlo tahat s sebou na zápasy klokana... To by byl asi pěkný bordel... ![]()
Cože?? Bubny na fotbale?? To je pěkná blbost, nejsme na hokeji. Podívej se na Německo nebo Anglii, jak se fandí bez bubnů. Ty na fotbal nepatří!!
Jaký je váš oblíbený chorál či pokřik (proč) a chorál, pokřik který naopak nemáte rádi (proč)?
Nikdy tak nebylo, kdo neskáče neni sparťan, coje coje coje... (mam rád dynamiku) / Spartička je nejlepší (ten je hodně špatně vymyšlenej. Nejdřív je tam dlouho hluchý místo kdy se kotel hostí akorát rozjede a potom když celej stadion tlská, tak se ty slova úplně vyrušej)
Je nejlepší je super chorál, to o čem mluvíš, že to pak zanikne, je jen důsledkem ”odumírání” fanoušků, kteří se soustředí na tleskání a jaksi přestávají řvát.. přitom kdyby to každej řval pořádně a nejenom tleskal, může to mít fantastickou odezvu..
Hlavně by bylo bezvadný, kdybychom s tímhle chorálem líp kooperovali s protější.
Víš, jak jsem si všimnul, když k nám přijede někdo kdo umí fandit (Bohemka, Sarajevo např.), tak v době sezení rozjedou to svoje a pak se veli těžko přehlušujou
To je na tom to právě nejsmutnější, že nás hostující tým často přehluší, když umí fandit. To mi přijde jako velká potupa
Ale všimni si, že kotel hostí má co se týče rozlohy větší prostor než náš. To považuji za ještě smutnější
Tak to je pravda, třeba proti Poznani to bylo tak 400(fandil jen spodní kotel) proti 1800.
Nevím, proč je tak nepřekonatelnej problém kotel rozšířit za bránu. Ikdyž
ono stejně není plný ani to co máme teď
Nevím, proč všichni spoléhají jen na kotel.. ten má být hnacím motorem.. kdyby se přidali i ostatní a nebylo tam pět tisíc lidí jenom pro parádu nebo aby ráno v práci mohli říct, že byli na Spartě, tak nás žádnej hostující sektor nezajímá...
Nic, každý si musí sáhnout do svého svědomí.. fandit nahlas, nestydět se a přidají se i ostatní.. u nás bylo mrtvo, ale kamarádka to tam furt hecovala, dneska fandí většina a když tam jsou noví, tak na ně už i ostatní řvou třeba - ruce atd.. lidi se stydí, protože si myslí, že je to trapný nebo ostuda.. čím víc ”magorů” v sektoru, co to rozjedou, tím líp ![]()
zase, jak píše Celtic. Je nutno mít v sektorech magory :D
Jinak je to dle mě o takovém marketingu. Protilehlá musí nabýt přesvědčení, že jsou součástí jednoho celku (že není kotel a protilehlá). Že všichni patříme k sobě. Takto z hlavy samozřejmě nic pořádného ze mě nevypadne, ale pokusit se co nejvíce zapojovat do podpůrných aktivit (nemuselo by to být třeba jen samotné fandění). Třeba si myslím, že by mělo ohlas (ale chce to velkou iniciativu, i finanční), kdyby se konečně vymyslel nový tolik potřebný chorál a na každou sedačku by se dal text nového chorálu s tím, že se hromadně začne zpívat v určité minutě. Lidi by toto vtáhlo a jsem přesvědčen, že ten chorál by pak jel celostadionově i v dalších zápasech. Víckrát řvát ”Fandí celá letná” na všemožné chorály (nejen ty klasické), víc choreí. Samozřejmě se tyto akce musí odstartovváat především na plnějších stadionech...Jde spíš o marketing, že my jsme jen jeden celek
Jenomže... já sedávám třeba v H44. Nechci aby to ode mě znělo alibisticky, ale já skutečně se snažím fandit. Jenže na Sparta-Praha se v mém sektoru ozvou 3 lidi, třeba na skákání nikdo, to si myslím že je velká škoda. Jako, ať si každý sáhne do svědomí, to je sice pravda, ale nikam to nevede. V tuto chvíli mě nenapadá nic jiného, než do každého ambiciózního sektoru dát ”moderátora” nebo jak se tomu říká
Zaprvé, jestli se nemýlím, tak kotel má celkem pět sektorů (snad 3 dole, 2 nahoře). Že se to nezaplní není problém Sparty. Zadruhé, jak píše Celticgirl, podpora není jenom kotel.
Nejoblíbenější -> nanana Sparta (Hey, Jude), Sparta Praha Šampión, Není nutno
Který nemam rád -> žádnej takovej není, ale špatně řešenej je Zavolejte Kapitána, kterej se nedá vůbec udejchat, kdyby se nějak líp vyřešil (ideálně rozdělil do částí, aby se u toho dalo nadechnout), tak by to byl úplně top chorál.
nesnáším ”30 000 nás tu je”, snad nikde jsem neslyšel nejneznělejší chorál. Vůbec většina chorálů u Sparty není moc znělá.
Celkem mám rád ”Nikdy tak nebylo”, jenom bych pozměnil ten Baník tam, Kdo neskáče není Sparťan je klasika, celkem se mi líbí, když se zapojí celá Letná na Léééoooo, to zní dobře a měl jsem taky rád hej ACS, hej ACS, hejá hejá hej ACS ještě s bubeníkem. V poslední době je to bez bubnu a už to ztratilo na té kráse a bez něj se mi moc nelíbí
jinak jak píše Gulbis, mám rád i Sparta Praha Šampion nebo Železná Sparta je
Sparta Praha Šampion, Železná Sparta je a Se Spartou projezdíme celý svět.Moc se mi nelíbí Je nás 11........
nás podle mejch informací bude reprezentovat 12 věrnejch. Všechna čest!
Když už se to tu nakouslo, tak tam dneska vidím pár dost zajímavých kurzů. Třeba 1,6 na Kodaň je luxusní kurz.
2,7 na Benficu je taky hodně slušný, věřim, že Enschede porazí, asi to za nějakou tu korunu zkusím.
Din. Záhřeb a Lyon dám asi taky, Arsenalu nevěřím
.
Možná ještě Villareal v Odense, ale ty minule celkem jasně přešli přes Pana, tak ještě váhám.
A co říkáte na Apoel v Krakowě? Ten kurz je moooc lákavej.
Je to docela riskantní, ale mám prostě pocit, že je Lyon vcelku bez problému dá. Asi je hodim do nějaký akovky, kdyby to vyšlo, tak ať je z toho aspoň zajímavá částka.
Tak věřím, že doma by mohl Lyon vyhrát. Ale na postup bych si nevsadil, Kazaň je bohatá a bůhví, doho si zas přivedli.
Kazaň tam nemá bůhví jaký hvězdy, spíš hrajou už delší dobu pohromadě a jsou sehraný. Za zmínku stojí, že tam v základu hraje Sergej Kisljak, kterého ještě za Jarolíma testovala Slavie a nelíbil se jim ![]()
My jsme testovali tu slovenskou buznu? Fotbalista je to asi dobrej, ale nemůžu ho vystát. Jsem rád, že tu nikdy nehrál
.
Radikále, radikále.
Jojo, testovali, nevyšlo to proto, že si tu rodiče nenašli job, což mi přijde poměrně zvláštní, ale budiž. Vzhledem k tomu, že je mi jedno kdo jak vypadá a nečetl jsem s ním žádnej rozhovor, čili netuším, jestli je vypatlanej nebo arogant, tak by mi vůbec nevadil. ![]()
Já taky ne, ale chováním a vzhledem je to takovej ten slovenskej mistr světa. Pár takových znám a prostě je nemám rád
.
Jooo, to byla svýho času velká hvězda FMka. Ať jsem si ho koupil do jakýhokoliv týmu, všude byl hustej
. Tehdy mu bylo 17-18.
APOEL a Wisla bude nevyzpytatelný dvojutkání. Mírně favorizuju APOEL, ale Wisla si to celkem dává zatím. Jinak Odense - Villarreal bych dal 0 a ve Villarrealu dostane Odense kotel si myslím.
Já naopak asi začnu sázet jen remízy.
Vsadil jsem si tiket: Silkeborg - Aarhus 0 (3.1), Rovaniemi - Kuopio 0 (3.3) a Soligorsk s Minskem 1 (1.95). Obé remízky vyšly, jen mi to už podruhé v řadě podělala běloruská liga... :))
Taky se tu včera nakouslo pojmenování stadion Viktorie Žižkov po slavné pornoherečce a vyjma bojíka nikdo se nechytil
Jinak až se umoudří stream, tak sem mrsknu to video s Pohlreichem, kde říká bohužel Slavie ![]()
Jako že by se to jmenovalo Stadion Dolly Busterové? Pohlreich si v jednom díle neustále dobíral jednoho kuchaře-slávistu, takže řekl bych spíš že bude sparťan.
1,6 na Kodaň je naprosto hrozný kurz
Hodně podhodnocený. Ta Plzeň je nevyzpytatelná, může úplně klidně zaskočit i větší klub, tu ofenzívu mají fakt skvělou. Navíc Kodaň v létě oslabila. Fair Kurz na ostrou jedničku je podle mě 2,2.
Jinak u spousty zápasů nevím, vůbec nevím, jak posílili, oslabili a tak, takže sázet to moc nebudu Třeba Lyon nevím, jak na tom teď je. Dinamo mám pocit, že už to taky není vončo. Ten APOEL se mi taky líbí, v nějaké variantě ho zkusím, ještě nevím, jestli ostrá nebo dvojtip rozdělený do dvou sázkovek, či, že vstřelí dvě branky, něco tam vymyslím...Jinak schválně budu sledovat Larnacu, kam to dotáhne... ![]()
Docela by mě zajímalo, co s ním Josue zamýšlí. Momentálně podle mě na áčko ani omylem nemá. To ho nechá hnít v béčku? Ideální by byla nějaká hostovačka, ten hráč je nám zatím k ničemu.
Podle mě ho měli nechat na hostovačku v tom jižním Polsku. V týmu bojujícím o záchranu by se ještě mohl vyhrát.
Problémem bylo, že si snad nesedli s Malurou, takže by ho stejně nechal sedět.
Taky jsem si říkal, zvlášť po tom co přišel ještě Jarošík. Viděl bych to na hostovačku do Příbrami nebo Žižkova.
Ev. Dukle by se taky jistě hodil. Nicméně jsem přesvědčenej, že ten hráč prostě na Spartu nemá a mít nebude. Tušíte někdo, co nás stál?
Četl jsem něco o 10 milionech, ale je to asi kec. Já si taky tak úplně nejsem jistý, jestli na Spartu má. Nikdy mě nijak nezaujal. Třeba takovej Shift je jeho příchodem nadšený, tak uvidíme.
V zápasech, ve kterých jsem ho viděl mě taky nikdy nenadchnul, spíš jsem si ho ani moc nevšiml. Možná je to takovej ten přestup, kdy za relativně málo peněz koupí kluka, o kterym se mluví jako o talentu...co kdyby se náhodou chytnul.
Je možné, že do prodeje přes Ticketportal bude uvolněno více sektorů na zápas s Vasluí než je tamteď?? ... jde mi o to jestli to mám bloknout hned nebo počkat na lepší místa. Díky
jsme si s tatou vsadili proti spartě....když řepa dostal s brnem červenou tak jsme další kolo vsadili na baník a vyšel nam i zbytek ligy. Vyhrali jsme 24 tisíc a vubec mě to nesere ja za to nemužu že to zkurvili
Ja proti Sparte moc nesazim, jednou ale tata nasel dvacku na Bwinu, a zrovna to bylo pred domacim zapase Sparty proti Plzni (byla krize - vypadnuti se Zilinou) tak ji hodil na Pilsen a vyslo to. :D
No co, nenadělám nic. Od včerejška, kdy mi to přišlo jako pěst na oko, jsem to už snad trochu rozdejchal.
Pro mě za mě tu budu držet vlajku klidně sám. ![]()
Tak já si už tejden zpátky vsadit čistě na Vaslui - Sparta dvojku. Při kurzu 2,82 za kilo, takže tenhle zápas je muj kůň.
Jinak se taky můžu pochlubit tím, že jsem si proti Spartě nikdy nevsadil a fakt netuším, co by se muselo stát, abych něco takovýho udělal. Nejvíc jsem stejně hrdej na to, že jsem si po domácí prohře s Žilinou vsadil na náš postup při kurzu snad 5,4. Sice za dvacku, ale jde tu spíš o gesto. ![]()
To já se přiznám, já hodil 200 na postup Žiliny s kursem 2,15
. Kaji se...
Já měl tušení ... bohužel. I kdybych nevsadil, stejně by to výsledek naší Spartičky nezměnilo
.
Teď musím použít větu Jirky Luňáka z Okresního přeboru.
”Ty vole, co to meleš, ty vole?!”
Je to tvojě věc. Ale vsázet si zrovna na Čoboly, jejichž fanoušci ukradli naše vlajky. S kterejma byla odjakživa velká nenávist. A pak se radovat, když Sionko zahodí šanci a minutu na to nám daj gól a začnou skandovat Sparta buzerantů parta. Taky nám utekla LM a mohli jsme dostat skupinu s Manchesterem a Realem, juhůůů!!!§
Je mi z tebe na blití.
Kdo říkal, že jsem se radoval z prohry?
Kdo říkal, že jsem se radoval z nególu Sionka? (moc dobře si to netrefení míče pamatuju)
Kdo říkal, že jsem fandil čobolákům?
Prostě jsem VĚDĚL, jak to dopadne. INTUICE. To nemá nic společného s tím, komu fandím. Pamatuju si ten zápas moc dobře. Byl letní večer, atmosféra houstla, já jsem se třásl, ano, třásl jsem se jako při chřipce, protože jsem byl napjatý, jestli Sparta opravdu postoupí tam, kam všichni chceme, aby postoupila.
Křičel jsem při tom, když Běžel Kweuke sám na bránu a skoro brečel, když nedal.
Dostal jsem málem infarkt, když Bláža vytáhl středu z přímáku na tyč.
Ano, mrsknul jsem do stolu, když dal Cessay góla z malého úhlu.
Ano, byl jsem tenkrát na Hohenedera naštvaný jako nikdy, a to byl můj oblíbenec.
Ano, nevěděl jsem, co mám dělat, když jsme dostali góla z rohu.
Ano, byl jsem nasranej a skákal po celém pokoji před Kladruby penaltou, kterou neproměnil.
Ano, byl jsem nasranej po neproměněných šancích Siona a Bonyho.
Ano, a na konec - MÁLEM JSEM NEUNESL TU POTUPU od čobolů!!!
Ale já si prostě vsadil, protože jsem to věděl!
Nechci, abych tu byl osočován, že nejsem fanoušek SParty.
SPARTA!!!
Asi jsem na to moc mladej, ale konkrétně tohle nedokážu pochopit. No co, nenadělám nic.
Vlastně mi to už dochází, po tom, co jsem si přečetl, po gólu Ceesaye z úhlu si bouchnul (doma) do stolu.
Mě prostě jen přijde, že to nesmyslně hrotíš. Děláš jak kdyby pochcal Letnou, Řepkovi vojel manželku a naplival Blažkovi do tváře... ![]()
Jo, asi máš pravdu. Jenom jsem se s něčim podobnym setkal včera poprvý, tak mě to dost vytočilo. Příště si dám větší rezervnu na odezvu.
ty vole, moralista utoci...tak si vsadil proti sparte, no booze. a ze by se kvuli tomu radoval z golu nebo vyhry soupere, to uz je dobra pi*ovina. spis je to tak, ze kdyz si vsadis na spartu a ta po bidnym vykonu prohraje, ses nasranej dvakrat. vsadis proti ni a za ty prachy muzes treba aspon pit na zal.
Bigcocku, až mě budeš vyhlašovat za největšího radikála tady, tak mrkni příspěvky ostatních, protože si fakt připadám značně liberální :))
K tématu: Znám hodně lidí, co takhle sází ve stylu prachy nebo radost.
Já si taky nikdy proti Spartě nevsadil
to si radši nevsadím vůbec. Beru to spíš jako koníček, nebo podporu fandění. Ale aby sparta dala gól a já nevěděl jestli se mam radovat nebo bejt smutnej, toho bych se nechtěl nikdy dožít ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=lMOdGWkvIGQ&feature=related Takhle nějak to prý bude v neděli vypadat na Spartě proti Hradci
)
Tjn, a na začátku zápasu oznámí Křetínský, že každý fanoušek obdrží šek na milion a Bentleyho k tomu... ![]()
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
19144 lidí.