Za mě zbytečnost. Je to záležitost reprezentace a ne Sparty, což je úplně hlavní důvod a za druhý nevím, proč bych měl komentovat výroky řidiče Tatry. Takovejch je ve světě hodně, pan Drulák je buran, do huby si nevidí, jeho názory nemaj vůbec žádnou hodnotu, přestože si zřejmě připadá jako expert, když kopal do meruny za kopečkama. Kdyby mi ty názory reprodukoval v morseovce pes, mělo by to pro mě stejnou váhu, jako když po šichtě sedne Drulák za psací stroj a sesmolí tudle tragédii. Ještě by si mohl myslet, že hejbe veřejným míněním. Pakliže by fanoušci měli vynaložit nějakou energii, tak na podporu Spartičky :))
Ahoj, nerazím a to ze dvou důvodů. Hlavním je, že mám ještě odpolko práci, druhým je cena lístků. Ty lístky bych ještě překousl, ale z práce mě neuvolněj, už takhle jsem se omlouval, když jsem si jezdil zařizovat věci kolem školy do Prahy. Takže si ten zápas bohužel jen nahraju. Doufám ale, že zbytek výdochočeské frakce není taková ostuda jako já a tak tam budete dělat s Formisem a dalšími skutečné peklo :))
Jestli peklo nevim - Formis je po operaci Ale pokud v TV uvidis behat nejakeho nahacepo hristi, nejspis to nekdo z VC Spartanske frakce bude
Tak až se vrátím z práce, tak tu budou vypsaný minuty, kdy jste byli v záběrech, abych to nemusel hledat :)) A u Formise to doufám byla nějaká lehčí záležitost... Samozřejmě přeji rychlou rekonvalescenci. :)
Tak ten pokřik by nemusel bejt ”Druláku, ty si...”, ale mohl by se alespoň vyvolávat Rosický.
Pořád je to hráč, který nám dělá ve světe reklamu. Nám Čechům a hlavně nám Sparťanům.
Nechci, aby kvůli těmhle lidem měl chtít končit v reprezentaci.
nevim, kde pořád berete, že má nějakou Tatru? On jezdil s kamionem a teď dělá fotbalového agenta.
aha, já naposled četl, že skončil s kamionem a vrací se k fotbalu, ale jestli to je pravda, tak dobře mu tak a nevim, jak zrovna tenhle primitiv mohl zastupovat nějakého hráče
On to ”agentování” zkoušel dvakrát, ale pro jeho neschopnost skončil. Pak měl s manželkou hospodu, ale ta zkrachovala a teď jezdí s kamionem u svého švagra.
Tak Pepa do Budějek určitě ne...
”Trenérem českobudějovických fotbalistů byl jmenován František Cipro. Prvoligový tým přebírá po Jiřím Kotrbovi, který se dál bude věnovat pouze postu klubového generálního manažera.”
Byl bych rád, kdyby se na zápase s Žižkovem rozjel nějaký pokřik nebo transparent na Radka Druláka.
Já v Michalu Bílkovi také nevidím geniálního stratéga, ale aspoň v něm vidím Sparťana, stejně tak i v Rosovi. Kritiku chápu. Tohle už je ale daleko za hranicí únosnosti. Myslím, že právě Sparťani by proti tomuhle měli vystoupit.
ale podle mne tohle nema se Spartou nic spolecnyho, vem si ze Drulak ma asi nejvetsi spor se sesivkou Smicerem. Navic podle Bilkovych nominaci je to spis Plzenak nez Spartan.
To ja uz bych spis spustil pokrik na Damkovou
Jako ve smyslu: ”Radku, mas pravdu”?
To, ze Bilek byl hracem Sparty a ze jsme za nej ukopali (myslim, ze to je adekvatni vyraz pro tehdejsi hru) double, jeste neznamena, ze kdyz Drulak rekne to, co si mysli pul republiky (ac jakakoliv vetsina nemusi byt vždy garanci spravnosti takoveho nazoru!), ale hold tak, jak mu zobak narostl (a obzvlast novinari z Deniku Sport toho logicky vyuziji a zverejni to v doslovnem prepisu), tak se z toho mohou nektere ”citlivky” posrat (ano, uvedomuji si, jaky hrozny cin jsem ted spachal a priznavam vinu v plne vysi...).
Nevim, zda jste vsichni co zde diskutujete slusnaci, ale ja kdyz komentuji Chovance ci Bilka, tak pouzivam uplne stejne vyrazy a vubec se za to nestydim, protoze mam pocit, ze tam sedi jak prdel na hrnec.
Proto me osobne ani nenapadne, abych delal nejake traparny, ke kterym zde vyziva Dominik, ale rozhodne mu tim nechci brat pravo timto způsobem demonstrovat svuj nazor! Ja osobne s tim vsak z vyse zminenych duvodu nesouhlasim…
jestli ti přijdou vulgarismy v pohodě, tak to pak jsi na úrovni vesnickýho burana. Vulgárně se vyjadřují jen primitivové, nemám nic proti tomu, když někdo kritizuje v rámci slušnosti.
Tak co ja cetl (a nevim, zda to byl doslovny prepis ci ne), tak jediny vulgarismus tam bylo slovo ”prdel” (3x) a ackoliv jsem to neslysel, tak podle kontextu si dovedu predstavit, ze to bylo vzdy receno v uprimnem rozhorceni. Navic, on nerika, ze clovek xx je yy (zde si doplnte libovolny vulgrarismus), ano, klidne by mohl misto slova doprdele rici, at odejde, ale ruku na srdce, kdo z vas by to v danem kontextu opravdu rekl? Pokud vetsina z vas co sem prispivate, tak gratuluji, jste hold forum Mirku Dusinu Proste Drulak rekl to, co si mysli a pouzil pro to takovy styl, ktery pouziva vzdy, proste zadna pretvarka. Nemusim tyto vyrazy pouzivat ani se mi nemuseji libit ci dokonce nemusim mit kvuli nim Radka Drulaka v oblibe, ale pro me je podstatne zda to co rika ma hlavu a patu a to i pres ty 3 prdele ma rozhodne vic, nez to co plkaji Bilek se Smicrem a spol....
Hold na to mame kazdy jiny nazor a tak se neshodneme, ale aspon neni nuda
Jakkoliv můžu s Drulákem souhlasit či nesouhlasit,tak určitě měl volit pro veřejnost lepší slovník,ale chápu,že novinář z nejmenovaného deníku se z toho mohl blahem posrat
Nicméně,ty se mi zase zdáš na ty vulgarismy až moc přecitlivělej
A nějakej pokřik na Spartě k jakýmukoliv sporu v reprezentaci se mi zdá dost ujetej.
Tak ten pokřik by spíš byl vyjádřením podpory Rosickému a Bílkovi.
Zvlášť Rosického by snad každý fanoušek chtěl zpátky ve Spartě. On zase neslavil gól, který Spartě dal za Arsenal.
Byl bych rád, aby Rosa, Kamil Vacek, ale klidně i Michal Bílek, věděli, že za nimi lidé stojí a mají je rádi. Alespoň někteří...
Naopak Drulák by měl dostat pocítit, že je akorát hloupej kamionista.
Já ti v tomhle rozumím,ale nepřijde mi to zrovna dvakrát moudrý.Rosa se určitě dočká naší podpory až se vrátí do Sparty(pokud se vrátí).A k Bílkovi jsou i Sparťani skeptiční a rozdělení,tak si nemyslím,že je to reálný.A to samý k Drulákovu prohlášení.Prostě bych spory v reprezentaci do Sparty netahal.Tečka.
Akorát se nabízí otázka, jestli to ve své podstatě je spor kolem reprezentace, nebo celého českého fotbalu a prostředí kolem něj, včetně toho mediálního.
Jaké to překvapení, že s touhle onanií přišel opět deník Sport, se kterým je ve sporu i náš klub?
Sám za sebe to vidím, že se svým klubem a reprezentací máme společného nepřítele, který se snad nezastaví absolutně před ničím a neustále nás o tom musí přesvědčovat.
Situace v našem fotbalu je samozřejmě tristní o tom svědčí i to,co provedl předevčírem Paclík.Nicméně,když už to bereš tak,že Sparta s reprezentací má společného nepřítele(což je asi i pravda)tak to zase musíš brát tak,že Sparta ted určitě není v situaci,kdy by se mohla reprezentace zastávat.Myslím,že Sparta má dost svých problémů a zvlášť v době,kdy si Paclík a jeho nohsledi děla jí to,co dělají.
kritika a vseobecnej nazor je jedna vec a prezentace primitivu v mediich je vec druha a o to tu jde. to ze si to muzes rict ty s kamosema v hospode je fajn, ale nepredpokladam, ze bys takhle mluvil do nejakyho deniku, pokud bys ze sebe nechtel udelat vylozene vola. za druhy, zadnej denik, pokud neni vylozene bulvarni by nic takovyho neotiskl.
Nikoho nevyzývám. Trapárna je z mého pohledu právě to, co se rozjíždí kolem těhle expertů a ještě masivně vyjadřovaný souhlas. Protože přece ”má pravdu”, jelikož jako tisíc odborníků před ním zkritizoval Bílka způsobem, že i houpací kůň by to odtrénoval líp. Jak báječně to ten člověk vystihl!
Jaké to překvapení, že se do této kritiky vždycky pouští lidé, kteří v životě trénovali tak akorát výměnu kola u traktoru.
Na jednu stranu je pro Druláka aspol. Bílek možná zbabělec, antitrenér a já nevím co, ale kde se můžeš o Jiráčkovi dočíst, že to byl geniální tah s hráčem, který si odbyl premiéru až v důležitém zápase a zahrál výborně? Kdo ho do té sestavy dal? Kolik lidí věřilo před zápasem, že tam tohle předvede?
Co Hubník na pravém beku? Kolik lidí by ho tam před zápasem dalo jako ideální variantu?
Přitom označení Jiráčkova nasazazení za výborný nápad je ve své podstatě fakt (byl oceněn v diváckém hlasování), který by mohl být zmíněn při hodnocení toho zápasu. Jen je obvykle vyzdvihován akorát sám Jiráček.
Na jednu stranu je očividné, že řada problémů musela vzejít od samotného trenéra. Tyhle problémy jsou však většinou mnohonásobně zopakované(samozřejmě v hodně zjednodušené a přibarvené formě pro typického čtenáře). Dobrý tah je většinou přehlédnut. Výsledek je nedostatečný prakticky pokaždé.
A ještě se pozastavím u toho slovníku. Jedna věc je, jak se bavíš v hospodě a druhá, jak píšeš do novin a tím zároveň ovlivňuješ obrovské množství čtenářů, nemyslíš?
Rozbory ostatních trenérů by holt nebyly tak čtivé, protože místo návalu emocí by se spíš z kolegiality snažili najít podstatu problému v herním projevu bez přidaného ”čtiva”.
A takové čtení by tě asi moc nebavilo, viď?
chci k tomu podotknout jednu vec. Jsem presvedcenej, ze ta kritika neni jen kvuli spatnym vykonum, ale mozna i spis kvuli katastrofalni komunikaci a chovani vsech lidi kolem od svazu, pres Bilka az po hrace. Prece vime jak to je na Sparte. Samozrejme je potreba aby se hralo dobre, ale zaroven kdyz my fanousci vidime jak maka a zaroven jakej je sympatak a opravdovej Spartan treba Pamic, tak se mu odpusti i minely. O Repkovi ani nemluve.
Soucasna repre vypada, ze je jim uplne jedno jestli potesej fanousky, na srazy si jezdej spis pokecat (nerikam, ze to tak je, jen ze to tak vypada), Bilek vetsinou kokta nesmysly. Jakoukoli kritiku neustale oznacovali za utoky atd.
A bohuzel to doslo az takhle daleko, ze repre uz skoro nikdo nefandi a jeste jim nektera individua sproste nadavaj, coz je samozrejme daleko za carou.
máš pravdu a podle mě se to s repre veze od té aféry s prostitutkama na hotelu
Před chvílí jsem na idnesu našel úrovek Drulákova ”ejakulátu” a došel jsem k jasnému závěru.
Pro dobro českého fotbalu je potřeba tomuhle primitivovi zabavit počítač, veškeré psací potřeby a zároveň donutit k demisi odpovědné šéfredaktory médií, která těmito výplody chtějí vyplňovat minuty nebo strany svého sdělení.
S tímhle ať si pan Drulák jde.... do kamionu.
Neustálá antireklama je pro mě jeden z těch nejhlavnějších důvodů, proč dnešní repre nemá tolik fanoušků.
Právě i díky této antireklamě to vyvolává ten dojem, o kterém píšeš. Já bych naoplátku zmínil slova našeho kapitána:
”Pořád je ještě hodně lidí, kteří nám fandí a přejí. Není to jako za Jiráska „Proti všem“... Je jich sice málo, ale právě pro ně budeme bojovat. Není to žádný můj výstup, jen říkám to, co cítím. Mužstvo sílu má a doufám, že se na šampionát prokoušeme.”
Pro mě taky není Bílek vysněným trenérem, ale to co se děje teď už mi vyloženě vadí. Kritika se opět přeměnila v primitivní štvavou kampaň. Na repre se nadává pomalu jen ze setrvačnosti. Chyby ten tým samozřejmě má, není jich málo a nejsou to drobnosti, ale troufám si tvrdit, že výsledkově byl poslední reprezentační sraz úspěšný. Možná i proto mám pocit, že se o repre píše mnohem méně než po přípravě s Norskem...
ta kritika je fakt přehnaná, jediný zápasy který jsme vyloženě pos*ali byl zápas s Lichtenštejnske a v Norsku, přesně jak říká Rosa... doma s Litvou jsme sice prohráli, ale celý zápas jsme je mačkali a Baroš navíc nedal pencli, Litevci 2x utekli a z toho 1x dali gól... na Kirin cupu jsme nehráli taky moc dobře, ale ten moc nepočítám, protože tam přijel ligový výběr.
Doma jsme Skoty nepustili k ničemu a mohli být rádi, že si neprohráli větším rozdílem. Ve Skotsku jsme hráli dobře do toho inkasovaného gólu na 0:1, škoda, že Baroš nedal tu šanci v 1. půli, to bysme je dali. Jinak jsme nehráli dobře, ani špatně prostě průměr. Nic z čeho by se musela dělat taková aféra. Jak říkal Rosa, den před zápasem píšou média, že Skoti maj takovou a makovou hodnotu a že bude pomalu zázrak jestli tam vyhrajeme, pak remizujeme a Skoti jsou nekopové...
Bílka taky nemusim a nechci se ho zastávat, ale to co se děje, je fakt až moc. přehnaný. Všichni žijí v době, kdy jsme válcovali Evropu, i teď nemáme nejhorší tým, ale už to není Nedvěd, Šmicer, Galásek, Poborský, Rosický v top formě, Koller a Baroš(také ve skvělé formě).
Hon na Baroše je pro mě taky nepochopitelnej, po ME 2004 ho tady měli všichni za Boha, dneska je to pro mnohé ci*án z Vigantic a ať táhne. Ty nadávky jsou na něj od těch prostitutek a rychlé jízdy ve Francii, to možná měl ty manýry, ale teď v Galatasaray se podle mě zklidnil, našel si manželku, ale bohužel si nese tu nálepku ”frajírek”. Novináři po něm opět jdou a vyfotěj ho třeba, jak někdy močil u zdi a co jako, on se asi pan novinář nikdy nevyčůral na veřejnosti, když šel z hospody, ať si občas zkusí dát pivo, aby věděl, jak je močopudný :D Nedivil bych se, kdyby Baroš přestal reprezentovat, tyhle kecy fakt nemá zapotřebí poslouchat. Jemu to tam sice nepadá, ale pořád se snaží, dobře si nabíhá a nekazí... když by dal gól skotům, tak by ho tu lidi vychvalovali, ale nedal, tak je pro ně nekopa a frajírek... když by přestal reprezentovat, tak by na něj byla stejná kritika jako na Ujfalušiho, že to ”frajírek” neunesl psychicky, pak by se vidělo, jak naší reprezentaci takovej útočník chybí. On je fakt nejlepší, Pekhart nijak nezářil na ME U21, proti Norsku ani včera... to samý Lafata, vždyť ten v repre nikdy nic nepředvedl až na zápas s Walesem, neprosadil se ani v Austrii, kde hraje v základu i palič Jůn, takže asi tak skvělej mimo ČR nebude. Baroš je pro mě nejlepší útočník v současné době, jinak bych tam rád viděl Necida, pokud by byl zdráv.
rosický taky patří k našemu nadprůměru, ale ostatní si z něj utahují a cpou mu přezdívku ”bebínko”, copak on může za to, že je pořád zraněnej? Asi ho to podle lidí baví no... nevim, kdo z nás by měl zapotřebí poslouchat takové kecy? Já bych se na tohle mohl vykašlat, i když jsem hrdý na to, že jsem Čech(alespoň ve sportu), tak na takový posměšky bych nebyl zvědavej.
”A bohuzel to doslo az takhle daleko, ze repre uz skoro nikdo nefandi a jeste jim nektera individua sproste nadavaj, coz je samozrejme daleko za carou” ... a presne tyhle fanousci se pri pripadnym uspechu budu nejvic bit v prsa
to mas asi pravdu, i kdyz ono je to taky zaroven o tom, ze ti lidi jsou Cesi, fanousci reprezentace, ale vadej jim soucasni lidi, kteri se kolem toho motaj.
Je to podobny jake nase nekonecny dohady, jestli ten kdo rika Chovanec ven je ci neni Spartan. Ja rikam, proc by nebyl. Az bude kricet zku... Sparta, tak uz to zadnej Spartan nebude, ale jeden konkretni clovek neni cela instituce.
jasny no, chapu co tim chces rict, ja osobne taky nesem zrovna dvakrat velka fanynka Bilka, ale proste uz tam jednou je tak budiz, a abych kvuli tomu dstila siru na vsechny strany a do toho jim este pomalu neprala ani ten postup na ME, protoze pak Bilka vyrazej, tak to fakt ne!! i kdyz mi kamaradi na to rikaj ”u tebe je to ale tim, ze ses vic Spartan nez Cech” ..tak treba si to myslim spatne
Trenérem fotbalistů Českých Budějovic se stal František Cipro. Potvrdil to generální manažer klubu Jiří Kotrba, který tým dosud vedl.
No tak Tobiáš přijde příště, ale to je už bude trénovat v druhé lize...
Stejně se, ale v ČB střídají Tobiáš, Kotrba, Cipro a jakmile se vystřídají, tak na pár měsíců tam přijde někdo jiný a potom ta zmíněná trojice znovu cirkuluje.
Jsou to šašci. Ale když to tak vezmeš, tak to podobně funguje všude. I když teda Dynamo je extrém...
je dobře že do Čb přišel trenér, který nikdy předtím neměl žádné vazby s klubem z ČB, přesně jak prohlásil pan Kotrba
Vždyť jo, ale hlavně je to někdo neokoukaný, někdo nový na prvoligové scéně... Vždyť už bylo toho dost, pořád a stále jsme vídali jen jedny a ty samé tváře... Tohle je jako vánek čerstvého vzduchu, který česká liga tolik potřebovala...
oni jednali s Hapalem, ale ten je poslal do háje
http://www.youtube.com/watch?v=DSSk8Vg0_F0&feature=player_embedded#!
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-reprezentace/109759/rosicky-brani-narodni-tym-jsem-smutny-takove-vulgarismy-jsem-nezazil.html
Rosa má naprostou pravdu, média, zejména pak Sport, to fakt přehnaly. Hlavně po tom Skotsku. Brečíme nad vymyšlenou penaltou, která se foukla pro nás. Přitom kdyby se tohle stalo Skotsku, tak jen sklopíme hlavu a řeknem, že ten gól prostě dali. Nad českou mentalitou se tu rozčiluju hodně často a bohužel to jen tak nepřestane. Taky stejně jako medmrdky nebo většina fanoušků nesnáším bílka a přeju si jeho odchod, ale tohle je fakt moc. Jde nám o EURO, tak by to chtělo taky trochu pozitivní tón..
Taky souhlasím. Ač sem k Bílkovi v mnoha věcech kritickej, tak tohle si repre opravdu nezaslouží. Ta kritika od novin od fanoušků je až enormní, přehnaná, vůlgární. A to není jen případ repre. Tyto znaky vidím i u Sparty bohužel. Jednou nastane čas, kdy už nebude chtít nikdo reprezentovat. V takovým negativním prostředí se hraje každému blbě a postupně ztrácí chuť hrát.
Mě ten výkon proti Skotsku tak hrozný nepřišel,do prvního gólu mi dokonce přišel dobrej.Mě nevadí ani ta Rajnochova chyba - i hrubice prostě k fotbalu patřej.
Jiná věc je to,že se Bílek snažil z Rezka udělat národního hrdinu - přitom simulování,filmování je hnus.A je potřeba ji odsoudit.Ať už svůj pád přihrál ten Skot (btw taky zaslouží trest od UEFY) nebo Rezek. A pak mi obecně vadí Bílkova arogance. Ale ta kritika hry byla nepřiměřená,aby si na tom náš bulvár milující národ pošušňal.
V současnej době jsem hodně rozpolcenej. Rozhodně nebudu nadávat na repre jako takovou, Rosa je můj nejoblíbenější hráč a i Bary je pro mě nadáel výbornej útočník, má skvělej pohyb. Navíc bych si hrozně přál, abychom byli účastníky ME, proto jim musím přát v každém zápase na 100%.
Na druhou stranu nemůžu vystát Bílka a jeho nominace. Říkám si, co bychom chtěli na tom ME dělat, aby to neskončilo ostudou. Rozhodně totiž nesouhlasím s tvrzením, že máme nekvalitní hráče a Bílek s tím nic neudělá. Naopak, máme stále velmi dobré hráče, jen nejsou vůbec nominovány a hrají hráči jako Rezek.
Já bych byl nejraději, kdyby přišla teď, kdy už máme baráž prakticky jistou, výměna trenéra a přišlo by pravidelně minimálně 5 změn v nominacích - hráčů je dost: Mazuch, Šimůnek, Jarošík?, Rajtoral, Vácha, Matějovský, Morávek, Chramosta,...).
Ale taková změna je teď, když se míří za baráží, naprosto nemyslitelná, proto jsem tak rozpolcenej - nedokážu jim nepřát (to skutečně nechápu), ale zase vidím, že tahle repre nemá (až na nějaké novinky, co se Bílkovi podařili - obranná trojice Hubník, Sivok, Kadlec, defenzivní štít Hubschman, zařezení Pilaře, Petržely, Vacka,..), budoucnost.
ta kritika reprezentace je přehnaná, oni ti kluci skutečně jezdí dobrovolně a zadarmo na srazy, taky mohli ukončit repre kariéru jako kováč, grygera, ujfaluši apod.
ale ta rezkova penalta je opravdu hnus od něj a kritiku si za to zaslouží. nejspíš postoupíme do baráže díky podvodu (podvod to prostě byl), tak to bude mít hodně hořkou pachuť. hlavně rezek mohl místo padání střílet a dát gól, pozici na to měl velmi dobrou. myslím, že by si tím mohl udobřit i jeho největší kritiky...
když si vzpomenu, jak jsme byli smutní z colinovi penalty, tak nemůžu mít radost z té sobotní remízy. bohužel do baráže se dostaneme podvodem, přestože podle kvality výkonů bychom si postup zasloužili... skoti jsou totiž opravdu o třídu níž, ale ten podvod už nám (a rezkovi) nikdo neodpáře
nechápu cyničnost takřka všech fotbalistů a mnoha fanoušků, kteří na nafilmovanou penaltu v jejich prospěch řeknou, že takový věci se ve fotbale stávají a když rozhodčí pískne, tak penalta je a když se pak proti tim to filmování obrátí, tak brečí
Dneska mě oškubala o 1500 Litr U21 proti Čr a teď dospělá na Slovensku za 500 vede na Slovensku 2:0
tak to si mi neměl řikat! já na to nekoukam, koukam na Anglii, takhle jsem ještě víc nasranej
Nevim, ale asi tam jde fotbal dost nahoru. V tabulce kavldy jsou an tom dost lušně, docela jsem teď valil oči, když sem na to koukl, očekával jsem tak 2-3 body na kontě navíc i ta U21 docela šlape...
Mrzí mě, že takovejhle výkon předvádíme bez Rosickýho s Barošem, zase budou média blejt, že hrajeme hrozně kvůli nim. Jinak ta záloha, co hraje teď, ještě tam dostat nějak Rosu (zatím asi za Vácu) se mi výhledově líbí.
přesně to očekávám :x přitom Rosický byl ve Skotsku jeden ze 3 nejlepších hráčů a už vůbec nechápu kritiku na Baroše, on nezkazí jedinu přihrávku a svým pohybem se dokáže dostat do šance, bohužel tu pak spálí, pak akorát slyší samou kritiku! Kdyby dal góla, tak by ho ostatní měli za Boha. Je to útočník, tak občas spálí šanci no, s tim se musí počítat. Po ME 04 ho miloval celý národ a teď ho snad všichni nenávidí.
Pekhart dneska opět nepředvedl nic, stejně jako s Norskem nebo na ME U21 a ostatní ho tam furt cpou. Dostal se do 2 šancí, ale ty podělal ještě víc než Baroše, který aspoň vystřelí. Nebo by tam někdo rád viděl Chramostu, přitom ten nepředvádí nic ani za U21.
byl to hodně špatný výkon. Bylo vidět, že se chce předvést, ale nepovedlo se mu absolutně nic
Podle mě nehrál špatně, ale když zkusil ty svoje průniky do šestnáctky, tak ty mu na posledním hráči stroskotaly. Ale jsme rád, že to zkouší. V obrané fázi za tu dobu získal ze záložníku nejvíc míčů. Mě se třeba líbil mnohem víc než Kolář, který sice dal gol a na jedne přihrál, ale plno akcí zadrbal. O Petrželovi nemá cenu mluvit, ten je totálně z formy. Jinak výsledek 4:0 je pěkný, ale dost nadhodnocený. My dali všechno. Ukrajina spálila i 1000% tutovky. Ze všech nových hráčů mě asi nejvíc zaujal Pilář, ten by snad v budoucnu mohl být oporou repre. Jinak Plašil si po delší době zas vybral super zápas, bohužel to byl jen přátelák. Doufám, že příště už tam bude i Matějovský. Ten by tam byl dneska o třídu lepší hráč než všichni ostatní :D.
U Matěje nepřeháněj, líp než Pilař by rozhodně nezahrál. Ale pravdou je, že když se dávají šance Kolářům, Rezkům či Pilařům, taky bych tam rád Matěje viděl.
Jinak vacek dneska opravdu hodně slabej, až moc chtěl ebjt za těch prá minut vidět, proto hrál dost sobecky, zkoušel chodit mezi 3 protihráče a nepomáhal si, místo toho, aby šel do kombinace a na záěvr pobavil diváky ”báčkem”...
Tak v případě Matěje rozhodně nepřeháním a nechápu jak si to vůbec můžeš myslet. Napsal jsem, že Pilař se mi líbil, ale že by podal až nějaký top výkon, tak to teda rozhodně ne. Na Vacka tam byl občas faul, ale rozhodčí to na konci zápasu dost pouštěl.
Jestli koukam dobre tak sit je pred kotlem sundana. Kez by ji tam zapomeli dat ..
Hmm, tak je otázka jestli to sundávali jen kvůli tomuhle zápasu a jestli se jim to vůbec vyplatilo se s tím srát. I když času na opětovný pověšení do pondělí dost.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
17577 lidí.