Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
  • Návrat z derby

    dominik2731.12.2011 14:34reagovat

    Doufal jsem, že by tam mohla proběhnout rozlučka s Řepkou a Blažkem takovým způsobem.

    Jsem rád, že jsem mohl Tomovi jako jeden z prvních podat ruku.Úsměv

  • Silvestrovské derby- hráči

    willyreid31.12.2011 13:22reagovat

    Fakticky mě potěšilo vidět některé hráče, které si ještě pamatuju z dětství z konce devadesátek. Pořád skvěli jsou Míra Baranek, Vráťa Lokvenc, Jirka Novotný. Horst ani moc nehrál a když jo tak se tam jen tak ploužil. Fukala s Gabrielem jsem měl taky moc rád, Gába tu lajnu vždycky brousil. A pak mě překvapili takoví kultovní hráči jako Mlejnský, Stracený či Emil Holub, uplně borci :D. Ještě chyběl Vlasta Svoboda.

    • Silvestrovské derby- hráči

      munzig31.12.2011 13:25reagovat

      Čapoun řikal že Siegl se rozhodl nastoupit pár dní předtim, protože má problémy s koleny a čeká ho operace. Takže asi proto dnes nebyl tolik vidět.

    • Silvestrovské derby- hráči

      pubi31.12.2011 13:34reagovat

      Gabriel mě sral dneska skoro stejně jako ve své hráčské éře Smích

      • Silvestrovské derby- hráči

        willyreid31.12.2011 13:36reagovat

        Mě se teda vždycky líbil, byl tvrdý a docela rychlý. Jen to byl smolař.

        • Silvestrovské derby- hráči

          MiroslavBeranek31.12.2011 13:42reagovat

          No smolař, některé jeho úlety už jsou dnes legendární Úsměv

          • Silvestrovské derby- hráči

            majk31.12.2011 14:31reagovat

            hráč jak kráva, bijec, srdcař, ranař. Kdo za 15 let neudělal pár chyb ? Byl to můj velkej oblíbenec, tak opatrně Úsměv

  • A já bych...

    spartas31.12.2011 13:15reagovat

    ... tam toho Grajciara poslal.

    • A já bych...

      munzig31.12.2011 13:18reagovat

      To by byla blbost, nemáme tolik kvalitních hráčů aby jsme ho tam mohli poslat. Pokud by jsem za blbýho asistenta trenera poslali do Olmiku Podanýho,Grajciara na hostovačku , tak by to byl skutečně ”mistrovskej tah” :-D

      • A já bych...

        spartas31.12.2011 13:23reagovat

        Nahradil bych ho Hušbauerem a místo Hušbauera by hrál příchozí Holek. A ono taky není jistý, že se bude hrát na tři střední záložníky.

    • A já bych...

      formis31.12.2011 13:18reagovat

      kam? :)

      • A já bych...

        spartas31.12.2011 13:20reagovat

        Do Olomouce.

    • A já bych...

      GaryLineker31.12.2011 13:20reagovat

      Nonsence

    • A já bych...

      martinS1931.12.2011 13:28reagovat

      Jasný, a taky klidně Matějovskýho, Krejčího nebo Kweukeho, co? Se proberte, kdo ho tam chcete poslat. To by byl začátek toho co se děje ve Slavii. Fotbalisti ven a nekopové typu Hušek dovnitř. Já doufám že to je tak, jak píše bojík. Jen zbožný přání Olomouce. Grco je nejproduktivnější hráž ze zálohy, plní si taktický pokyny, skvěle nahradil Vacka. To by byl konec...

      • A já bych...

        spartas31.12.2011 13:35reagovat

        Kweukeho teda klidně no, ale když je zraněnej Kadlec, tak to nejde, protože by nebylo koho do útoku. Krejčího ani Matějovskýho bych tam nepustil a ani nevěřím, že to je možný. Matějovský je kapitán, to je vyloučený a Krejčí je z Hřebíkovy devatenáctky, toho bude chtít stejně. Mně zase přijde vtipný, jak se tu navrhuje Vidlička, když Kušnír je lazar, věčně věků zraněnej a jinej pravej bek v týmu není.

        • A já bych...

          BarneyGumble31.12.2011 13:41reagovat

          Grajciar často hrával i pravýho beka.

        • A já bych...

          MiroslavBeranek31.12.2011 13:43reagovat

          Tak kdyby přišel Přikryl, tak by tam mohl hrát. Kušňu bych možná zkusil dát dopředu.

        • A já bych...

          GaryLineker31.12.2011 14:45reagovat

          Co to je za cinty? Nechat odejít Kweukeho....bohajeho

          • A já bych...

            spartas31.12.2011 14:53reagovat

            Dík za argument. Mně se nelíbí jak hraje.

        • A já bych...

          martinS1931.12.2011 14:51reagovat

          Kadlec Kweukemu nešahá ani po kotníky.

          • A já bych...

            GaryLineker31.12.2011 15:04reagovat

            To snad ani nemá cenu zmiňovat. Rychlostně, silově, gólově, ani myšlenkově se mu Kadlec nemůže rovnat. Ovšem přiznávám, že v počtu tetování a gelu ve vlasech by to bylo jiný kafe...

            • A já bych...

              spartas31.12.2011 15:09reagovat

              Silově možná. Konec, ve zbytku nesouhlasím a nebudu do toho promítat, co má na hlavě, to je mi totiž jedno.

              Kweuke v Evropské lize 4 zápasy - 4 branky (z toho hattrick Sarajevu hned první utkání), Kadlec za 4 utkání nic.

              Nicméně v lize Kweuke 14 zápasů 5 branek, Kadlec 12 zápasů 3 branky

              Ondrášovka Kweuke 1 zápas 1 gól, Kadlec 3 zápasy 2 branky.

              Statisticky vyhrává Kweuke, ale žádný kotníky to nejsou.

              • A já bych...

                GaryLineker31.12.2011 15:24reagovat

                Kadlec dal za poslední rok a měsíc 4 branky. Z toho jeden, kterej mu proti Ústí až před prázdnou dokonale připravil právě Leo. Další Příbrami z penalty. Kromě zápasu s Olomoucí nebyl nikdy klíčovej hráč. Pěkně zahrál proti CSKA, ale i tam ho Leo za těch 15 minut na hřišti jasně převýšil.

                 

                Leo byl pro nás klíčovej a držel vlajku už v tolika zápasech -> Loni v Liberci, kde jsme hlavně díky jeho příchodu otočili. Pak na Bohemce, kde to utkání vyhrál v podstatě sám. V Lausanne. Pak na jaře ba Baníku. S Liverpoolem byl vepředu stěžejní postava. Doma s Brnem. Doma se Slavií. Dával důležitej gól v utkání s Libercem doma.

                Letos? Možná bychom bez něj měli i problémy se Sarajevem, byl u všech sedmi gólů. S Jabloncem a Plzní byl nejdůležitější postava.

                 

                Ondrášovku bych sem ani netahal. Ale třeba doma se Znojmem byl tragickej a nejhorší na hřišti. Naprosto. Nejhorší. Děs. Ale to ty nemůžeš vědět, bylo nás na stadionu jen asi 630.

                • A já bych...

                  spartas31.12.2011 15:48reagovat

                  Začnu od konce. Ano, Znojmo jsem neviděl (mimochodem šlo to sledovat i mimo stadion, přenášela to nějaká znojemská TV přímo pro fanoušky Znojma - ale spíš to chápu jako narážku na moji osobní neúčast, než něco jiného), ale když říkáš, že bys Ondrášovku sem netahal, tak dobře, ale pak ji sem tedy netahej.

                  Kweukemu k výkonu objektivně nahrává několik faktorů: Hraje vždycky v útoku, na rozdíl od Kadlece. Kweuke na levém křídle by asi taky nebylo to pravé ořechové. Kadlec vyjma střílení gólů měl na starosti spoustu dalších herních činností a tak se těžko dostane tolikrát do zakončení, i když uznávám, že tam to pak leckdy byla bída. Dle mě Kadlec zahrál dobře třeba i proti Bohemians, jenže ho lze těžko označit za hvězdu, protože se dařilo celýmu týmu. Ale na to se dle mě pak zapomíná. Prostě se dařilo všem, tak není potřeba říct, že jemu taky. Další věcí je, že Kweuke dostane obrovské množství míčů, v podstatě každý útok, pokud je na hřišti, jde přes něj. Neříkám, že jsou tím pádem jeho góly lehké, ale lehčeji se zapomene na případné špatné zakončení, protože se stejně dostane prací celého týmu ještě do dalších 3-4 šancí. Kadlec má leckdy za zápas jednu šanci, nepromění a pak je za idiota. Kadlec taky vyžaduje trochu něco jiného než Kweuke. Kweukemu nevadí balóny, které by zbytek ligy nezpracoval, kdežto Kadlecovi nemůžou lítat míče metr nad hlavou, s tím on bohužel nic neudělá. Ale s takovým produktem by si neporadilo daleko více hráčů, nejen Kadlec.

                  • A já bych...

                    GaryLineker31.12.2011 16:08reagovat

                    Co se týče obranné činnosti, tak tý má Leo minimálně srovnatelně. Pravda je, že vysoko moc nenapadá, ale pokud už se dostane do souboje o míč, je hodně platnej. Vrací se na všechny(!) bránící standartky, tudíž mu taky ubývají síly, taky se musí rychle vytahovat zpátky.

                     

                    A to tvoje popíchnutí o znojemský TV si beru k srdci. Holt, když jsem za poslední rok a půl nechyběl na jediným domácím zápasu, tak se o tyhle věci nestarám. Úsměv

                     

                    Ale asi bychom se tu dohadovali donekonečna. Pro mě je Leo nejlepší hráč Sparty a nejlepší útočník(spolu s Bonym) za hodně posledních let a Kadlec hráč max. tak na střídačku. Ty máš o něm asi jiný představy a tvůj názor beru, jen mě překvapilo, že bys ho zfleku pustil do 3. týmu od konce tabulky.

          • A já bych...

            spartas31.12.2011 15:05reagovat

            Mně se teda daleko víc líbí hra Kadlece. Mimochodem, že mu nešahá po kotníky? Statistiky mluví jinak, jen v Evropě se Kweuke jevil jako daleko produktivnější hráč.

            • A já bych...

              GaryLineker31.12.2011 15:06reagovat

              Kadlec dal někdy za půl sezony víc jak 14 gólů a snad 7 asistencí?

              • A já bych...

                spartas31.12.2011 15:20reagovat

                Já beru letošní sezónu, což je možná skutečně nefér pro vás, kteří argumentujete proti mě, to uznávám. Ale mám dojem, že na vás působím, jak když Kweukeho nesnáším nebo co a rád se ho zbavím, což takhle není. Já bych si nechal i Grajciara i Kweukeho, ale kdyby na ně ukázali, tak bych je pustil, protože si myslím, že by se to uhrálo i bez nich a že jsou hráči, kteří by je nahradili. (S Kweukem za předpokladu, když by byl zdravej Kadlec, teď to nejde). Kadlecovi věřím, myslím, že kdyby hrál v útoku a ne nalepenej na lajně, tak to může vypadat dobře. Poslední utkání, kde hrál Kadlec v útoku se mi líbili moc a to ještě nemohl hrát na 100%, protože ho limitovalo to zranění.

            • A já bych...

              martinS1931.12.2011 15:16reagovat

              Já bych zase nechtěl, aby to vypadalo, že Kadlece chci urážet, to vůbec ne. Taky dal dost důležitých gólů, ale přeci jen už měl být někde úplně jinde. V záloze byl naprosto marnej. V útoku se zvednul, ale přesto to není hráč, kterýho bych tam viděl osamocenýho jako tahouna útoku. Nehledě na to že působí strašně arogantně nafoukaně. Kweukemu bych přál, aby ještě u nás něco ukázal i v Evropě, to je asi jediný, co bych mu vytknul zatím. Jak se Žilinou (ale tam se to dá omluvit tím, že nebyl s týmem sžitej) i proti Vaslui zklamal. Ale Kadlec nic světobornýho taky nepředvedl zatím. Nejlepší momenty jsou pro mě přihrávka Zemanovi s PSV a Palermo doma. U mě to teda vyhrává Leo. Doufám že bude mít podobné jaro, jako letos, s tím rozdílem, že jeho góly přinesou titul.Úsměv

              • A já bych...

                spartas31.12.2011 15:21reagovat

                Tak se snad chápeme :)

  • Blekota

    pubi31.12.2011 13:02reagovat

    Jak se urazil, že ho nikdo nechce poslouchat Smích ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY Úsměv

  • Řepa

    formis31.12.2011 13:02reagovat

    To bylo něco úžasnýho až mi běhal mráz po zádech.

    A Supertom byl asi taky hodně překvapenej Úsměv.

  • Otík

    munzig31.12.2011 12:59reagovat

    Ten to zase pokurvil :-D....takovej krásnej přípitek to mohl být a on to ukončí Úsměv...Fanoušci udělali něco parádního a pro mě nečekanýho. Krásnej novoroční dárek pro SuperToma.

  • Otíku táhni

    martinS1931.12.2011 12:59reagovat

    aneb dnešek patří Řepovi. :-D

  • Silvestr. derby

    Peters31.12.2011 11:06reagovat

    Sleduje někdo? :)

    • Silvestr. derby

      munzig31.12.2011 11:07reagovat

      Jistě, každej rok. Bez toho by nebyl silvestr :-D

      • Silvestr. derby

        Peters31.12.2011 11:08reagovat

        Tak tak. Ale že se RumBerger pěkně trefil...

    • Silvestr. derby

      FeldkuratKatz31.12.2011 11:10reagovat

      Tradice :) Se na to vždycky strašně těším.

       

    • Silvestr. derby

      martinS1931.12.2011 11:14reagovat

      Sova je jak cedník.Smích Se těším na Blážu, ten je pro změnu určitě bude deptat, slátance.Úsměv

      • Silvestr. derby

        Peters31.12.2011 11:15reagovat

        Já se zase těším na Koubiče, to mě vždycky zahřeje u srdce, když ho vidím... Úsměv

    • Silvestr. derby

      munzig31.12.2011 11:19reagovat

      To byl gol :-D

    • Silvestr. derby

      FeldkuratKatz31.12.2011 11:19reagovat

      Čapounovy kecy :D

    • Silvestr. derby

      Peters31.12.2011 11:20reagovat

      No né, Sova taky něco chytil... Smích

  • Chabix31.12.2011 10:48reagovat

    http://fotbal.idnes.cz/o-olomoucky-klenot-prikryla-stoji-sparta-navrat-ordose-je-blizko-p9j-/fotbal.aspx?c=A111231_103306_fotbal_par

     

    Podaný, Grajciar. Začíná přituhovat, aby další na řadě nebyl Leo.

    • Peters31.12.2011 10:57reagovat

      Grajciar? Tak to ani náhodou...

      • FeldkuratKatz31.12.2011 10:58reagovat

        a to kvůli jednomu árijskému šaškovi jim máme dát naše klenoty ?

        • Peters31.12.2011 10:59reagovat

          No, Grajciar zrovna klenot není, ale pořád to je hráč základní sestavy vedoucího týmu a nadstandardní záložník. A že by šel do posledního? Ani náhodou...

          • FeldkuratKatz31.12.2011 11:04reagovat

            Grco je hráč, kterého jsem žral už když byl u žida

            • Peters31.12.2011 11:05reagovat

              Právě, mě se tam taky docela líbil. A jako posílat jim tam záložníka, který má na podzim bilanci 17 zápasů / 8 gólů? Těm už fakt hráblo...

    • Peters31.12.2011 10:58reagovat

      Huška, a Slepičku. Klidně natrvalo.

      • FeldkuratKatz31.12.2011 11:02reagovat

        ještě Vidličku

        • Peters31.12.2011 11:03reagovat

          No, ještě bych jim tam byl ochoten poslat na hostovačku Zítku.

    • martinS1931.12.2011 11:00reagovat

      Nasrat! Nasrat! Jebat Jílka! Jarošíka by ty zmrdi nechtěli??VztekVztek

      • Peters31.12.2011 11:01reagovat

        To víš, že by chtěli. Ale kdo by tam šel?

    • bojík31.12.2011 11:17reagovat

      To je absolutní hloupost. Grajciar je poctivej hráč, který do posledního puntíku dodržuje taktické pokyny. Taková hráče má Jarouš rád, navíc by byl padlej na hlavu, kdyby se zbavoval svého nejproduktivnějšího záložníka a v podstatě jediného hráče, který umí skórovat ze standardky (to Pepkovi s Haškem doteď vyčítám, že ho nepustili rozehrávat trestný kopy, fakt nechápu, proč tam pořád cpali Matějáka a ty jeho nedomrdlý technický obloučky). Příchod Grajciara na Hanou je spíše zbožné přání vedení Sigmy.

    • FeldkuratKatz31.12.2011 11:26reagovat

      Jsem si uvědomil. Není dneska Silvestr, což je druhý den v roce, ve kterém se někdy objevují zcela smyšlené zprávy ???

  • Piroska

    Peters31.12.2011 9:40reagovat

    Juraj Piroska by se mohl stěhovat ze Senice do Slovanu Bratislava. Ofenzivní záložník, který již nakoukl do slovenské reprezentace, již podle deníku Šport s klubem z hlavního města vyjednává.

     

    A já myslel, že je útočník...

82726 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha