Bude dělat Bílkovi asistenta. Tak teď už je naprosto jistý, že to Euro vyhrajem.
Já Dovalila moc nemusím, s 21 měl sice výsledky, ale hra nestála za nic a za ten 4. flek na ME víceméně vděčil silné generaci.
a navíc je to slávista jak prase, takže Kušnír má po Euru mrzí mě Vacek, který, kdyby zůstal ve Spartě, mohl při určité konstelaci jet taky, protože střed Rosický-Plašil-Pes není zase evropský top a jako náhradník je tam víceméně už jen Hubsh, nerad bych teda na někoho zapomněl, ale měl šanci jet, když ale nehraje, tak má smůlu a je to docela škoda.
Vacek se buď do Chieva nehodí, nebo se ukazuje že to až takovej zázrak není a tak už jen střídá...
O Vácovi nevím, co si mám myslet. V zápasech měl geniální momenty, které pravidelně střídal hrůzostrašnými minelami.
Hlavně je tam velkej rozdil mezi naší ligou a ligou italskou.U nás byl jeden z nejlepší a v italské jeho schopnosti jsou sotva průměrné..ALe ted o víkendu hrál základ,tak snad se to zlepší..
treba poroste, jen se chytnout...pral bych mu to. jeden z mala hracu co hrali v poslednich letech za spartu a kteryho jsem mel fakt rad, ani ne tolik proto jak hral, ale jako cloveka:)
Já ti nevím, když pominu kluby jako AC Milán apod. tak bych neřekl, že by taliánská liga byla zas o takovej parník lepší než naše. btw teď tam skončily 4 zápasy výsledkem 0:0. To trefit u Fortuny, tak nemusím měsíc makat.
to je pravda, protože by byl do konce života zavřený ve vězení za dluhy
Sestava ja víceméně jasná Čech - Mistr GS, Hubník, Sivok, Kadlec - Rezek, Rosický, Hübschman, Pes, Plašil - Baroš
Tak je tu varianta, že vyhodí Rezka, Plašila hodí vpravo a vlevo se můžeme těšit na Pilařa.
Dovalil je tam hlavne z duvodu, ze si s Bilkem oba vyholi a navoskuji hlavy a budou oslnovat hrace souperova tymu.
zatim snad nezkazil jedinou prihravku, ikdyz ho obcas ignorujou :) ale je neustale v pohybu a volnej...hezky se na to kouka
on i ted je proste fotbalovej, nejde tvrde do souboju, proste spis vypichnout balon, klicka...jak rikam, hezky se na to kouka a gol dal pekndej po individualni akci
Nj, škoda, že ho současný repre trenér pro Spartu absolutně odrovnal...
Upřímně nechápu, jak se mohl prosadit ve 2. anglické lize, svou hru naprosto nezměnil, když se tam neprosadil třeba Matějda, kdy na něm stavěli v PL, ale v Champs to bylo horší... Pořád hraje takovej lehkonohej fotbal naprosto bez kontaktů, ale je vidět, že se ještě posunul v přehledu a nekazí. Neni to žádnej špílmachr, přes kterýho by šla každá akce, moc vidět neni, ale nekazí, můžou se na něho spolehnout. Pro mě je to přesně prototyp hráče na post ve 4-5-1, kdy nejni ani defenzivní, ani ofenzivní (u nás post Hušbauera/Grajciara). Přesně na tenhle post jsem si ho přál i ve Spartě, kdy jsem doufal, že se dočkám po jeho návratu z Plzně středu Kladrubský, Horváth, Sylvestre.
no, prosadit. Odehráno 29 kol, 11 v základu, třikrát střídající......
Ano jsem to já.Figura.Jako bývalý brankář bych se dnes zastal Švengiho.I když chyba byla neodiskutovatelná.Dělal jsem pro naše brankáře/ne Sparťanské/statistiku hry nohou.Milan v dnešním utkání hrál 35x!!nohou.Z toho 3!přihrávky špatné.Jedna do zámezí a další dvě na soupeře.Bohužel při třetí špatné byl gol.Ale je taky třeba vědět jak pan Hřebík učí hráče hrát jiný styl tak to vyžaduje i od brankářů.A to tak, aby míče nenakopávali dopředu na Lea,ale řešili konstrukltivně i za cenu rizika.Bohužel,dnes to Švengi špatně vyhodnotil a byla z toho laciná branka..
Určitě ho ale nenutil hrát za každou cenu nohou. Pokud mu to třeba jen poradil a on se rozhodl, že touhle věcí (pro brankáře méně podstatnou) rozhodne ve svůj prospěch, tak se přepočítal. Je úplně jedno, kolik přihrávek dal správných, faktem je, že nás jeho chyba stála výhru. Mimochodem, ono není ani tak pdostatné, jak rozehraje gólman, když to nahraje obráncům (Pamičovi) a ten to stejně narve na Lea.
Třeba rukou, to gólmani můžou, víš? Samozřejmě sem tím myslel přihrávky na krátko a celkově práci s míčem (zpracování, přirpavení míče na výkop atd)... ale to se prostě bavíme o základních věcech, který musí ligovej gólman zvládat. Ať udělal správných přihrávek kolik chtěl, tak nám dneska zkazil dobrej zápas, kterej sme vyhrát měli.
Dyžtak si přečti i druhou větu, jestli ses u první moc neunavil.
Dnes se hraje uplně jiný fotbal.Myslíš jako zpracování,rozkoukaní,podívání a pak nakopnutí.Na to pubi dnes není čas.A pokud hrač v poli,nebo brankář z 35ti přihrávek 3 zkazí tak to je výborná statistika.
1. to tedy rozhodně neni. 2. ne, myslím rozehrávku na krátko po zpracování, aby to bylo bez risku a podochnejch hovadin, který tě stojí zápas.
zdravím tě, figuro (fikura zní jako příjmení českého či slovenského pornoherce
) S tím co píšeš souhlasím, ale na streamu bylo jasně slyšet, jak po obdržené brace říká Hřebík někomu (Srníčkovi) ”Pavle nezlob se na mě ,ale to je fakt hrůza.. ” po tom, co Sparta inkasovala. Myslíš, že to bude mít zásadní vliv na jeho pozici?
no ale představ si to ”a v roli opraváře televize Juraj Fikura a pak nastoupí svalnatej umaštěnej perverzák a z opravy televize se stance brutální mr*anice”
A při opravě mu bude asistovat odborník na silnoproud Antoš a při mr*danici ( ) bude dotyčné dámě dávat tipy
Ano taky jsem to slyšel.Ale jen takovou maličkost jestli jsi koukal.Někdy v deváté min.dostal těžkou malou domu,šel do rizika a udělal kličku a odehrál to svému spoluhráči.Srnec ho za to pochválil že to je ono! Přitom většina brankářů by to narvala z první pryč.Stejně by to udělal na podzim i Švengi.Ale při dnešnímu stylu hry,co Sparta chce hrát,by to byla zbytečná ztráta míče a proto to oba naši golmani musí řešit takhle.
Já to chápu. (zápas sem bohužel neviděl) Ale není to riziko někdy až moc velký? Je sice pěkné, že je snaha hrát všechno konstruktivně, ale když z toho někdy můžou padnout zbytečné góly, tak to je pak kontraproduktivní.
Takovej je dnešní fotbal.Neviděl jsi co dostal za gol nedávno třeba Noyer? Nejhorší je že u golmanů to je vidět nejvíc.Ale pokud zkazí třeba záložník několik přihrávek tak se defacto nic neděje.
Jsem rád, že si na nás nezanevřel . Nezavřel si tím dnes Švengr dveře na post 1?
Já se mu ani nedivim, lítat po ploše jak blázen a pak ještě bejt první zpátky v bráně
Myslím, že Vaclík taky není o moc lepší ve hře nohama.
No ono se právě říkalo, že to je jediná vážnější Vaclíkova slabina, ale když na tom pohořel i Švengi.
Dle meho nazoru si Svenger neveri na vybihani celkove, kolikrat je videt ze obrance by mu nechal mic, ale musi ho hrat, protoze on je proste prikovany na brankove care(receno s nadsazkou). v tomhle je proste jeho minus, nevim jak je na tom Vaclik v teto discipline. Otazkou je jestli je schopen si tyto veci natrenovat nebo je to jeho strop.
Ale dneska proste nepresvedcil
to mne ba, Švengera bych se zastal..... Jo, udělat to Vacloš
Na Nova sportu běží utkání Blackpoollu, vedou 2:0 ve 14. minutě, Sylvestre v základní sestavě
Sparta nastoupila dva dny po předčasně ukončeném utkání s Bellinzonou a tentokrát k žádnému konfliktu mezi hráči nedošlo.
Bohužel ne. Co se týče výjezdu, tak určitě Liberec a Bolka + venkovní v Praze ale to nepočítám do výjezdů.
Já bych rád, ale nevím, jak mi to vyjde. Každopádně v Hradci jsem párkrát byl a mám to tam rád. Hrozně hezký město a dobrá atmosféra
sparta zrejme zprovoznila tisk tisk vstupenek doma :) parada, jeste aby to fungovalo na vsechny sektory. tohle vnimam vylozene pozitivne!
to je super, ferry chce, abych mu koupil lístky, takhle bych nikam nemusel, awesome
asi pro bigcocka :) ten ji nechava rad doma :) ale kazdopadne je to dobrej krok dopredu. myslim, ze to bude mit i pozitivni vliv na navstevnost...ale asi teda budou i turnikety
http://fotbal.sport.cz/clanek/197648-za-hradec-musel-v-priprave-nastoupit-take-asistent-trenera-smarda.html
To bychom mohli taky zkusit v případě nouze. Srníček v brance, a Hašek na def.záloze...
tak Baranek by podle mě úplně v klidu hrát mohl, v Silvestrovském derby je jediný, kdo běhá a v noze to taky má.
A moderátor by nebyl nikdo jiný než, Daniel (Danylo) Růžička.
Souhlas.
Jeho vystoupení v Nastojáku po (ne)slavné párty v hotelu Praha je fantazie.
A rozhovor s hráčem HC Sparta - Tak určitě je taky něco
jak vidite jedenactku pro jaro? dle meho bude podobna te dnesni
Svenger(Vaclik) - Vidlicka, Zapotocny, Jarosik, Pamic -Prikryl, Holek, Matejovsky, Krejci - Kweuke, Keric/Slepicka
4-4-2:
Vaclík (Švenger) - Kušnír (Vidlička), Jarošík, Zápotočný, Pamič - Sionko (Přikryl, Mareš), Holek, Matějovský, Krejčí - Kweuke, Kerič
4-5-1:
Vaclík (Švenger) - Kušnír (Vidlička), Jarošík, Zápotočný, Pamič - Sionko (Přikryl, Mareš), Grajciar (Hušbauer), Holek, Matějovský, Krejčí - Kweuke
Vaclík - Kušnír, Jarošík, Zápotočný, Pamič - Sionko, Holek, Matějovský, Grajciar, Krejčí - Kweuke
Podle mého to bude zatím 4-1-4-1. Moje přání je aby to vypadalo takto: Švenger - Kušnír Zápotočný Jarošík Pamič - Holek-Sionko Grajciar (Hušbauer) Matějovský Krejčí - Kweuke Hušbauera bych tam nejradši viděl společně s Grajciarem, ale je jasný, že oba se tam nevejdou. Nebo by Peter mohl hrát i pravého beka.
ja bych tedy radsi kdyz uz Husbauera nez Grajciara, protoze ma lepsi mezihru.
Vaclík - Kušnír, J. Brabec, Jarošík, Pamič - Přikryl (Sionko, Kadeřábek) Matějovský, Holek, Krejčí - Kweuke, (Keriš, Slepička, Kadlec)
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
18599 lidí.