Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
  • Klaas Jan !!!!

    majk24.2.2012 0:02reagovat

    http://www.youtube.com/watch?v=38472YPBZEQ&feature=related

    • Klaas Jan !!!!

      ACSpartaPraha4ever24.2.2012 0:08reagovat

      Je to dřevák, tohle mu neodpustím, i když ho to asi moc nesere... :))

      http://www.youtube.com/watch?v=Y8ndcYiUeMY

       

    • Klaas Jan !!!!

      ACSpartaPraha4ever24.2.2012 0:10reagovat

      Navíc ho stejnak brzo vytlačí tenhle: http://www.youtube.com/watch?v=oI8GZWRcUlA&feature=related Úsměv

      • Klaas Jan !!!!

        majk24.2.2012 0:15reagovat

        Teemu je král, máš u mne velký plus.tu píseň žeru Úsměv Ale bojím se o něj, v současný době je tak pátej útočník Smutek

         

        Ale třeba v létě odejde Tulipán a nekoupíme Obasiho ( mám za to, že je na host. s opcí). Marica těží ze zápasu v Kolíně, ale brzo mu to bude prd platný, ten chlap na to nemá.

        • Klaas Jan !!!!

          ACSpartaPraha4ever24.2.2012 0:26reagovat

          Jj, Obasi je tam s opcí. Marica se mi tenkrát v Doněcku, ale od tý doby to s ním jde fakt z kopce a asi na to fakt nemá. A pokud vím, tak Raúl ještě furt neprodloužil... A pokud by odešel i Farfan, tak byste měli docela problém. Nevím no, přeci jen Pukkimu bude teprve 22, má to ještě všechno před sebou. Úsměv

          • Klaas Jan !!!!

            pubi24.2.2012 0:29reagovat

            Maricovi se dařilo ze začátku i ve Stuttgartu, ne? Jinak nevím, co si o hře Schalke myslet. Docela by mě zajímal ten majkův rozbor, protože nepředvedli absolutně nic, co by se dalo rozebírat - systém hry, přechod do útoku. Plzeň prostě vyřadil domácí zápas, Bakoš/Procházka + Jan Klaas, ale že by je porazilo S04 svým výkonem...

            • Klaas Jan !!!!

              ACSpartaPraha4ever24.2.2012 0:37reagovat

              No šance Marica dostával dost, ale co si pamatuju, tak to žádná extra sláva nebyla, dal snad tenkrát jen pár gólů, plus nějaký ještě v LM... Úsměv

            • Klaas Jan !!!!

              majk24.2.2012 0:42reagovat

              i ve Stuttgartu byl Marica dobrej. Ale pro mne je to další typ Kuranyi a na toho jsem byl hodně alergickej.

               

              Jak si psal o tom Pukkim, opět opakuju, že Schalke je hrozně mladý celkově ! Draxler 18, Papadopolous 19 ( a už teď světovej stoper), brankáři Fahrmann s Unerstallem, Uchida, Matip, Moritz, Hoger, pořád bych nezapomínal na Morávka a po dlouhém zranění se vrací gruzínskej zidan Kenia. A Klásek má taky furt dost před sebou. Tvoří se tam hegemonie, nechte mne snít Úsměv

               

              Pubi, u mne jasnej problém v prvním zápase s překopáním sestavy kvůli Jonesovi, hrát na dva defenzivní proti Plzni opravdu nebylo třeba. Dnes opět, ikdyž bez Jonese. Posunutí Benyho na kraj, další kravina. Uchida, případně Hoger tam tu lajnu brousej o mnoho líp, Matipa je na stoperu škoda, je o mnoho šikovnější dopředu jak ti dva. Pak se dostane víc balonů k Draxlerovi a on si to má s kým dát. Raúl pak místo sebíhání pro míč nabíhá ve stejným rytmu s Farfánem a Huntelaarem, ten hráč navíc je tam hrozně znát a prostě fakt nechápu, proč se to s Plzní tak nehrálo. Trošku se bojím, aby to v neděli Huub nepostavil stejně. Víc se mi rozepisovat nechce, předpokládám, žes to pobral.... Úsměv

              • Klaas Jan !!!!

                pubi24.2.2012 0:51reagovat

                JJ, tak nějak jsem podobná slova čekal, protože to bylo to, co jsem z těch dvou zápasů jediný vypozoroval - že Howedes na kraji je jak kdyby tam Hřebík postavil Jarošíka (kdyby tam hrál podobný typ jako Fuchs na druhý straně, vypadalo yb to jinak).. A pak že to je v Schalke hlavně o té ofenzivní vozbě, z níchž mě třeba zaujal ten Draxler, bylo na něm vidět, že to v noze má, ale prostě kolem a kolem jako tým ani individuálně nepředvedli nic.

                • Klaas Jan !!!!

                  majk24.2.2012 0:55reagovat

                  a to nic pořád stačí na postup. Proto se všem těm Paličkům znevažující Bundesligu mohu jen smát.

                   

                  A pozor, Draxlerovi je 18. V něm maj Němci dalšího Effenberga !

                  • Klaas Jan !!!!

                    pubi24.2.2012 0:57reagovat

                    Hele a co ten Lewise Holtby. Bral jsem ho asi za největšího talenta v Schalke do tohodle dvojzápasu, docela mě překvapilo, že jsi ho nezmiňoval v té budoucnosti.

                    • Klaas Jan !!!!

                      majk24.2.2012 1:00reagovat

                      no vidíš, na toho jsem zapomenul. Teď se vrací po zranění, loni byl v Mohuči fantastickej. Ale v Schalke mu to zatím moc neťapalo. Je to ale další hráč, kterej to může někam dotáhnout. To samý pořád věřím i Baujohannovi. Všem věřím, krom Maricy, Jonese, Metzeldera a Fuchse Úsměv

                      • Klaas Jan !!!!

                        pubi24.2.2012 1:04reagovat

                        Proč Fuchse? Ten se mi zrovna líbil Smích Jinak toho Baumjohanna si pamatuju ještě před jeho dvacítkou, když se o něm mluvilo jako o nejvážnějším adeptovi na náhradu Rosickýho v BVB po odchodu ke Gunners. Smích

                        • Klaas Jan !!!!

                          ACSpartaPraha4ever24.2.2012 1:08reagovat

                          Jo, v Gladbachu mu to šlo, ale tím přestupem do Bayernu se celkem zazdil... Škoda. Úsměv

                        • Klaas Jan !!!!

                          majk24.2.2012 1:08reagovat

                          jsem na něj alergickej od začátku sezony. Vystrnadil mi Uchidu a nesedí mi ten jeho gezicht. Uznávám, že má slušný centry a standartky, ale dozadu je to hořák. Jsem možná trošku neobjektivní, ale prostě to tak mám Úsměv Ve vyvolených bych mu dal palec a řekl sorry, nesedli jsme si. Mohl si to spravit v Plzni, ale dres mi po zápase nedal..... Úsměv Na druhou stranu největší kušnír je pro mne Jones, takže ať ještě klidně chvíli hraje, když se zbavím Jermana Úsměv

                          • Klaas Jan !!!!

                            pubi24.2.2012 1:12reagovat

                            Největší Kušnír Smích To já mám zase v každým týmu svého Sionka. Smích Ten Uchida je ale pravej, nebo ne? Vím jen, že ze začátku sezony (nebo to bylo loni?) docela hrával.

                            • Klaas Jan !!!!

                              majk24.2.2012 1:18reagovat

                              pravej, levej, tomu je to šumák. Jak má ty šikmý oči a je z posledního zemětřesení otřesenej, je mu to jedno. Loni hrál, letos paběrkuje. Začal to už Rangnick, Stevens v tom pokračuje. Je fakt, že Atsuto dostal šanci proti Mohuči a šel o půli dolů, jak byl hroznej. Ale teď v neděli s Wolfsburgem, to zas byla jízda Úsměv

                               

                              no nic, jdu si lehnout. Po dlouhý době fajn pokec.

                              • Klaas Jan !!!!

                                pubi24.2.2012 1:20reagovat

                                souhlas, měj se. čau...

  • Haha

    karel1123.2.2012 23:43reagovat

    Ten váš ”schalkánek” jsou dcoela bídáci, nechat si dát gól v normální hrací době proti 10 a rozhodnout až proti 9 :D

    • Haha

      majk23.2.2012 23:44reagovat

      to je můj schalkánek a ty soudy si nech od cesty. Jsi tu dvě minuty i s cestou a už mne sereš Úsměv.

      • Haha

        spirit23.2.2012 23:47reagovat

        přesně tak majku Smích

      • Haha

        karel1123.2.2012 23:47reagovat

        Jejich taktiku po vyloučení Bakoše bych přirovnal ke sparťanský proti Slovácku, jen jsme proti Slovácku nedostali góla :)

        • Haha

          wilathewarrior23.2.2012 23:52reagovat

          tak uz radsi moc nesrovnavej

          • Haha

            majk23.2.2012 23:57reagovat

            mohl bych ti dát dlouhou přednášku o hře schalke, ale nechce se mi. Shrnu to tak, že co jsem kritizoval po zápase v Plzni, se opakovalo i dnes. Nechápu, co Stevens zamýšlel a doufám, že to byl jen úlet a špatně přečtenej soupeř, než dlouhodobá taktika pro poháry.

      • Haha

        ACSpartaPraha4ever23.2.2012 23:55reagovat

        Pokud bude S04 a Bayern budou hrát v neděli tak, jako hráli dneska resp. včera, tak to bude pěkná zábava... :))

        • Haha

          ACSpartaPraha4ever23.2.2012 23:56reagovat

          *hm, přebejvá mi tam ’bude’...

          • Haha

            majk23.2.2012 23:58reagovat

            Cíl je jasnej, pokořit JUDASE !

             

            a když jsme zvládli barcu, bude to s bayernem hračka ! Úsměv

             

            Hurra, hurra die Schalker die sind da !

  • S04 - PLZ

    ACSpartaPraha4ever23.2.2012 23:38reagovat

    Pěkně Klaas..:))

    Nicméně na to, že to byl po losu asi nejjasnější dvojzápas, se drželi celkem pěkně... To takový Salzburg dostal pěknou sodu...:))

  • FeldkuratKatz23.2.2012 23:35reagovat

    Klaaaaaaaaaaaaaaaaaaasiiiiiiiiiiiiiiii jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa teeeeeeeeeeeeeeeee maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad :)

    • véna189323.2.2012 23:37reagovat

      Huntelaar - Plzeň 3:1 Smích

      • ACSpartaPraha4ever23.2.2012 23:38reagovat

        Huntelaar - Plzeň 4:2 Úsměv

      • ewzen23.2.2012 23:38reagovat

        ehm 4:1

  • Ferry23.2.2012 23:21reagovat

    góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól

     

    • véna189323.2.2012 23:21reagovat

      huráááááááááááááááááááááááááááááááá! Raul!!

    • kovanej189323.2.2012 23:21reagovat

      goooooooooooooooooooooooool

    • Ferry23.2.2012 23:21reagovat

      huhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
      ááááááá


      • ewzen23.2.2012 23:24reagovat

        Speccu na vás Smích Smích Smích Smích

    • FeldkuratKatz23.2.2012 23:23reagovat

      jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

    • Lister23.2.2012 23:23reagovat

      Klaaaaaaaaaasssssss Jan Huntelaaaaaaaaaaaaaaaaaar

    • spirit23.2.2012 23:24reagovat

      gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
      oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
      aso

    • véna189323.2.2012 23:27reagovat

      To bude BANů zato že nefandíme Plzni.. Úsměv

  • co myslite

    wilathewarrior23.2.2012 23:12reagovat

    budou penalty?

    • co myslite

      ACSpartaPraha4ever23.2.2012 23:18reagovat

      Myslím, že ne, i když Plzeň teď bude betonovat, tak 04 ho tam šoupnou...

      • co myslite

        FeldkuratKatz23.2.2012 23:20reagovat

        gooooooooooooooooooooooooooooooool

      • co myslite

        ACSpartaPraha4ever23.2.2012 23:20reagovat

        Co jsem říkal... Senor! Úsměv

        • co myslite

          wilathewarrior23.2.2012 23:21reagovat

          ano, mel jsi pravdu :) spravedlnost preci jen existuje :)

          • co myslite

            ACSpartaPraha4ever23.2.2012 23:23reagovat

            No nevím, spravedlnost...04 hráli celkem tužku...Úsměv

            • co myslite

              wilathewarrior23.2.2012 23:30reagovat

              ale sanci meli vice, v prvnim polocase meli mit penaltu a Limbersky mel byt venku

        • co myslite

          ACSpartaPraha4ever23.2.2012 23:21reagovat

          Aha, tak Huntelaar...:))

  • Pech

    ACSpartaPraha4ever23.2.2012 23:11reagovat

    No to je pěkný pech, Procházka nemůže.... tomu říkám smůla.

  • plzeň

    Cahill23.2.2012 22:51reagovat

    góóóóóóóóóóóóóóól!! a je tam!!!

    • plzeň

      spirit23.2.2012 22:52reagovat

      kde je Dominik s bany když je potřebujeme? Smích

      • plzeň

        Cahill23.2.2012 22:54reagovat

        :D :D teď sem se upřímně zasmál.. :) jinak kromě židů v pohárech fandim všem českejm týmům, vůči plzni netrpím žádným komplexem, to jen tak na vysvětlenou, proč se raduju.. jakejkoliv úspěch českýho fotbalu mi udělá radost!

        • plzeň

          mana23.2.2012 22:56reagovat

          ted to chci tady napsat ve stejným smyslu, navíc jde o český koeficient v pohárech, kterej je žalostnej a takový úspěchy my potřebujeme

          • plzeň

            wilathewarrior23.2.2012 22:57reagovat

            jste se nejak rozjeli po tom vyrovnavacim golu ne?

        • plzeň

          ACSpartaPraha4ever23.2.2012 22:59reagovat

          Vážně? Jakýkoliv úspěch ti udělá radost?

          • plzeň

            Cahill23.2.2012 23:01reagovat

            vyjma judaistů, jak už jsem psal, ano!!

            • plzeň

              ACSpartaPraha4ever23.2.2012 23:06reagovat

              No tak pak to není ’jakýkoli úspěch’...Úsměv Mně je ten zápas v podstatě jedno, já se na to dívám jako nezaujatý divák... Protože tohle je klubový fotbal.Úsměv

              • plzeň

                mana23.2.2012 23:12reagovat

                já se na to taky dívám jako nezaujatý divák, ale přikláním se fandit plzni, je to český klub a určitě bych nefandil němcům, naví jak už tady bylo psáno, není to slavie Úsměv

                a jak už jsem taky psal, česku jde v posledních letech hodně o koeficient, roky, kdy dva týmy z česka tak něco hráli v pohárech jsou pryč, my potřebojeme body.

                Co se týká těch pohárů, myslím si, že pokud by na příští rok postoupili do pohárů sparta, plzen, liberec, a neprodalo by se tolik hráčů z těhle klubů, mohli bychom v evropě mít úspěch

  • Anblivibl

    ondrousk23.2.2012 22:49reagovat

    :D

  • FeldkuratKatz23.2.2012 22:49reagovat

    Syslov vyrovnal :(

    • ACSpartaPraha4ever23.2.2012 22:51reagovat

      No hezký...:)) 04 si to posrali sami, už dávno je měli dorazit...

      • wilathewarrior23.2.2012 22:56reagovat

        asi tak nejak, schalke muze byt nastvane pouze samo na sebe.

82782 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha