Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • sla

  Fotos Von Mir 6.8.2010 17:53reagovat

  Slávinka už teče Smích

  • sla

   MiroslavBeranek6.8.2010 17:57reagovat

   Střeštík je bůh Úsměv

 • Video

  Luky6.8.2010 16:41reagovat

  námět na další video na hlavní stránku http://www.youtube.com/watch?v=wEdeFVbLIMc

  • Video

   Luky6.8.2010 16:45reagovat

   ted sem si vsim ze uz to tady bylo, pardon:)

   • Video

    Horst6.8.2010 17:19reagovat

    Akorát nechápu ten Kolín

    • Video

     ouki6.8.2010 17:26reagovat

     asi chyba matrixu.

     • Video

      Horst6.8.2010 17:35reagovat

      Asi jo Úsměv

   • Video

    munzig6.8.2010 17:45reagovat

    Na hlavní stránce to ještě nebylo

  • Video

   MiroslavBeranek6.8.2010 18:02reagovat

   Pěkný video, akorát ty záběry z Hradce se tam trochu nehodí, obzvlášť když tam někdo vykřikuje dementi Úsměv naopak pěkný jsou momenty s Erichem a Řepou.

 • Petera

  MiroslavBeranek6.8.2010 15:49reagovat

  V Ostravě je situace asi jasná. Tomáš Petera, majitel klubu zuří. „Měli jsme nejlepší los ze všech. Chce se mi z nás zvracet. Prodám kohokoliv, na koho si kdo ukáže,“ vypálí natvrdo Petera.

   

  „Hráli jsme s útočníky v obraně, obránci v útoku. Nedali vyložené šance. A výmluvy na rozhodčího? Osolil nás, to jo. Ale Mogilev musíme porazit i přes rozhodčího. Trenér si neporadil se širokým kádrem, tak zase někoho prodáme a budeme to mastit jako vloni,“ nebere si servítky Tomáš Petera.

   

  Doufám, že jsou psychicky nalomení a v neděli jim Spartička uštědří drtivou porážku Úsměv

  • Petera

   spartas6.8.2010 15:56reagovat

   Já bych prodal pana Peteru. Jestli si myslel, že nahradí Ličku s Mičolou a Vydrou Koukalem, Šenkeříkem nebo Pilíkem, tak je zralej na léčení. A ukázal bych na Řezníka.

   • Petera

    bigcock6.8.2010 16:16reagovat

    Jj, Reznika bych bral taky. Ten si drzi solidni formu porad.

    • Petera

     spartas6.8.2010 16:18reagovat

     No, škoda, že se nám vykartovali ofenzivní hráči. Za Ostravu hrajou v útoku samí nazdárci, tam není, kde brát.

     • Petera

      Ferry6.8.2010 16:33reagovat

      A stejně bys je do pohárů už nepoužil.

      • Petera

       spartas6.8.2010 16:35reagovat

       To je vlastně pravda.

   • Petera

    ouki6.8.2010 17:00reagovat

    tak jestli je to s Vydrou pravda, že Baník nedostal ani korunu, tak se Peterovi nedivím, to by udělal každý, že by ho prodal....

    • Petera

     spartas6.8.2010 17:05reagovat

     Vlastník jako je pan Petera, to je poklad. Kupovat hráče na vlastní, prodávat je na vlastní triko a k tomu chtít úspěchy. Díky bohu za Brňáka.

 • Ouki ho blog o stavu českého fotbalu

  artaxerxes6.8.2010 14:52reagovat

  Já bych moc nesouhlasil s tím, že nám Evropa utekla.

  Sparta postoupila hlavně díky tomu, že hraje strašně poctivý fotbal, kde brání všichni včetně Bony, Sionka, Kadlece a Matějovského. Třeba mezi námi a Poznaní není až tak veliký rozdíl v kvalitě jednotlivých hráčů, ale v tom, že my jsme na tom mnohem líp takticky - možná se na naši hru nedá moc dívat, ale náš soupeř si nevypracuje moc šancí.

   

  U Baníku, Jablonce a Plzně je to naopak - Oni útočí, protože jsou silní v útoku, ale díky tomu to otvírají vzadu a dostávají laciné góly.

   

  Když vezmeme středové obrané dvojice, tak všichni včetně naší jsou pomalí, ale proti nám se soupeř do protiútoku téměř nedostane, takže Řepka a Brabec to zvládnou, ale pokud hraji hurá fotbal jako Jablonec, Baník a Plzeň, tak to dopadne přesně jako včera.

   

  • Ouki ho blog o stavu českého fotbalu

   ouki6.8.2010 15:18reagovat

   podívej se, kde jsme na tom byli před osmi lety. To bychom takovou Kodaň porauili v pohodě. Dneska si myslím, že je silnější než Sparta. Podívej se na další české kluby. Byly schopné něco uhrát. Smířil jsem se částečně s tím, že doba jde dopředu a nejde se ohlížet zpět. Na východě přibylo mnoho šejků, kteří byli ochotni vrazit do fotbalu spoustu peněz, fotbal tam rostl (nejvíc asi Rumunsko), ale letošní rok ukázal, že jsme na tom mnohem hůř. Baník musí postoupit přes Mogilev vždycky. Jablonec nehrál až takový hurá fotbal. Tam jsem ochoten tolerovt, že APOEL je opravdu silná a že není až taková ostuda s ní vypadnout, ale záleží na tom jak. Trojku za poločas si může dostat od Manchesteru, ale ne od APOELU. To nebyl hurá fotbal, Jablonec byl povětšinou pod tlakem. Myslím si, že včerejšek jasně ukázal, že český fotbal je na tom ještě hůř, než jsme si mysleli. A to Ostrava i Jablonec už mají zkušenosti z kvalifikačních utkání...Tam, kde jsme teď, český fotbal nepatří a je potřeba s tím něco udělat.

  • Ouki ho blog o stavu českého fotbalu

   Ferry6.8.2010 15:21reagovat

   Na tom něco je pravdy,ale s Ouki blogem taky vesměs souhlasím.My už totiž porážíme týmy jako je třeba Poznaň jen taktickou vyzrálostí,ničím jiným.Přitom před několika lety bysme je smázli rozdílem třídy,proto si myslím,že má Ouki pravdu,že nám Evropa a tím myslím ta fotbalově vyspělá,utekla a ted už se můžeme měřit opravdu jen s týmy jako je Poznaň a Sparta třeba i s Apoelem Nikosie.Ale to je všechno.A hlavní problém vidím v podobých věcech jako Ouki.Brzký odchod mladých hráčů do zahraničí,málo mladých a perspektivních trenérů s moderním pojetím fotbalu a samozřejmě i rozpočet týmů,který je několikanásobně nižší(jak je to sakra možné)než rozpočty týmů z Kypru,Turecka a světe div se i třeba Rumunska či Moldavska.

    

   • Ouki ho blog o stavu českého fotbalu

    ouki6.8.2010 15:27reagovat

    ony by takové odchody mladých hráčů do zahraničí nijak nevadily. To ublížuje jen reprezentaci. Ale kluby musí ty desítky milionů, či kolik za to dostanou, investovat na posilování a stabilizaci. To se neděje. Rozpočty máme také děsně nízké, nevím proč, ale i s nimi bychom měli být schopni uhrát lepších výsledků. Třeba pokud má Jablonec rozpočet 140 melounů, tak měl na víc.

    • Ouki ho blog o stavu českého fotbalu

     artaxerxes6.8.2010 15:48reagovat

     K tomu, že jsme poráželi týmy kvalit Poznaně kvalitou.

     2002 - vypadli jsme s Genkem

     2003 - totální defenziva a úspěch nakonec vypadnutí s Ac Milan

     2004 - za Straky - tak tak postup přes Maďary a pak sice pěkná hra, ale pár debaklů a 1bod

     2005 - automaticky do LM a prohra i s Thunem ...

     ----

     Naposledy jsme individuálními výkony poráželi taková mužstva za Ivana Haška a pak díky velmi správné taktice za Hřebíka (Ale individuální kvalita byla horší než dnes)

     -----

     Hodně věcí se změnilo k horšímu, ale stále platí, že pokud budeme hrát hurá fotbal jako Plzeň, tak možná nás budou všichni obdivovat, ale na Evropské scéně nemáme nárok (Já nechci vypadávat v předkole se ctí, ať institut čestné prohry připadne na naše soupeře Úsměv).

     ----

     Líbilo se mi jak Hřebík komentoval nasazení Bonyho a řekl, že to není ke chválení, ale že to musí být samozřejmost u všech, ale takové nasazení u nás má momentálně právě jen Bony a možná i Niklas, ale pokud bude s takovým nasazením každý, tak se nemusíme bát nikoho, ale pokud budeme hrát jako Jablonec včera, tak nás porazí i nás Mogilev.

     ----

     K Jablonci - koupí hráče do ofenzivy, ale v obraně jsou strašně pomalí hráči a v záloze Marek Jarolím je něco jako Lukáš Zelenka - do útoku kvalitní, ale obraně nepomůže nikdy.

     • Ouki ho blog o stavu českého fotbalu

      ouki6.8.2010 17:15reagovat

      tak zrovna také vypadnutí s Genkem nebo prohra s Thunem se brala jako obrovská ostuda. Dneska yb to byla ostuda také, ale už bychom an ni byli částečně připraveni. u AC Milan to byl velký úspěch, postup a uhrání jedné remízy s AC.

      Ad Plzeň: Však také doma byla blízko slušného úspěchu, kdyby šance proměnila a kdyby ji nezařízl rozhodčí. K Jablonci, to byl zrovna tým, který v minulé sezoně dostával naprosté minimum golů.

      Ale to je jedno. Je tu jasný směrodatný ukazatel a tím je koeficient. podívej se, jak se s koeficientem v posledních letech propadáme stále hlouběji, pak nemůžeš říct ani popel

   • Ouki ho blog o stavu českého fotbalu

    ouki6.8.2010 15:31reagovat

    a jak říkám, myslím si, že je to otázka i pro vedení ČMFS, například jak tu zvýšit zájem o fotbal, protože to přinese sponzory a tedy peníze do českého fotbalu, tedy vyšší rozpočty. Plus všechny ty věci, co jsem nastiňoval v článku. Mně je i celkem jedno, co se začne dělat, já ale hlavně vyzývám, aby se začlo něco dělat. Aby si to kompetentní lidé uvědomili a sedli si nad tím

    • Ouki ho blog o stavu českého fotbalu

     artaxerxes6.8.2010 16:01reagovat

     Jak zvýšíš zájem o fotbal:

     1) Kvalitními zápasy - řešeními by mohla být CS liga, ale některé týmy opustí nejvyšší soutěž a je dost pravděpodobné, že odejdou i jejich sponzoři

      

     2) Průhledný systém financování, nemožnost korupce apod. - Tady ČMFS něco udělal oproti předchozímu vedení, ale je nutné dál pracovat

      

     3) Úspěch reprezentace, úspěch klubů - Tady je jednoznačně chyba ČMFS v angažování Bílka. Měl být zvolen kvalitní trenér z ciziny (např. Grant), který by pozvedl zájem o český fotbal i v cizině.

      

     4) Pořádání ME, MS apod. - Myslím, že by se mělo usilovat o ME do 21let, které je v našil finančních možnostech a není třeba budovat megastadiony.

      

     5) Popularitu fotbalu ovlivňují i osobnosti - Tady je třeba problém v Tomáši Řepkovi, který je největší osobností ligy, ale jeho mediální obraz je veskrze negativní.

   • Ouki ho blog o stavu českého fotbalu

    MiroslavBeranek6.8.2010 15:34reagovat

    Já si pamatuju, když jsme v pohodě smázli Galatasaray nebo Spartak Moskva, dneska bychom od nich dostali dardu :-/

    • Ouki ho blog o stavu českého fotbalu

     artaxerxes6.8.2010 16:07reagovat

     No to si pamatuji taky, ale to byly doby, kdy se odcházelo do zahraničí jen ze Sparty a Slávyje a v cizině Čech byl za cizince, ale od dob EU jsme bráni stejně jako kterýkoliv jiný hráč z EU.

      

     Spartak Moskva jsme porazili za Haška (s Rosickým) a pak za Hřebíka díky systému absolutního nasazení.

      

     Navíc dnes je ve Spartě 0 hráčů základní sestavy reprezentace (+1 Slovenské), dřív to bylo cca 5 hráčů.

 • Momodou Ceeseay

  dominik276.8.2010 14:11reagovat

  On už se v Žilině předvedl jako posila?

  Vím že byl v akademii Chelsea, ale ve Westerlo nic nepředvedl a v Žilině je teprve krátce, pokud se nemýlím...

  • Momodou Ceeseay

   dominik276.8.2010 14:12reagovat

   Koukám že má snad bilanci jeden zápas/jeden gólÚsměv

   • Momodou Ceeseay

    SFINGO6.8.2010 14:14reagovat

    no plus tetka branka v pohárech, z jejich ofenzivních hráčů asi největší nebezpečí, zbytek je ještě víc neškodnej než on

   • Momodou Ceeseay

    spartas6.8.2010 14:14reagovat

    A kolik bylo zápasů? 2?

  • Momodou Ceeseay

   xxmarra6.8.2010 14:37reagovat

   Viděl jsem ho v zápase Litex Loveč - Žilina.

   Velkej hráč, v zápase dobře držel míc, ale jako nějakej střelec bych ho neviděl. hrál spíše ze strany, hodně nahrával, centroval, ale myslím že nic extra, Bony je lepší.

 • ja se obavam

  Poldi6.8.2010 14:01reagovat

  jen jedny veci. doma to uhrajeme s nulou v zadu...bohuzel bez ucasti bonyho vyhrajeme treba jen jedna nula...vykartuje se nam repka a brabec a do odvety pojedeme bez sionka, matejovskyho, repky a brabce...to by bylo skutecne pekne blby a to nemluvim o tom, ze nas cekaji jeste 2 zapasy v lize a muzou nam nekoho pokopat :( pri nasi smule bych se tomu ani nedivil. ale nechci malovat latku na zed :)

  • ja se obavam

   SFINGO6.8.2010 14:04reagovat

   toho se nebojím, doma porazíme Žilinu 2:0, venku 1:0 a vítej LM

   • ja se obavam

    Poldi6.8.2010 14:07reagovat

    dobre, tak to je v pohode :) to by se mi libilo, premie za vyhry (pokud nejaky jsou) 2 body do koeficientu a 4 za postup...cela kvalifikace bez obdrzenyho golu a 6 vitezsti...jo to by slo :)

    • ja se obavam

     Ferry6.8.2010 14:09reagovat

     paráda Sfingo,teď už jsem naprosto klidnej,když to říkáš tySmích

     • ja se obavam

      SFINGO6.8.2010 14:10reagovat

      přeci se nebudeme bát nějakých Slováků,,,

      • ja se obavam

       Ferry6.8.2010 14:11reagovat

       Samozřejmě,proto říkám,že už jsem klidnejSmích

  • ja se obavam

   ouki6.8.2010 14:19reagovat

   já si myslím, že doma to bude 0:0, ale spíš 1:0, je možné, že se někdo vzadu vykartuje, i když na domací půdě snad nebue na naše stopery takový nápor, do odvety půjdeme už se Sionkem a Bonym a tam věřím, že gól vstřelíme a to postačíÚsměv

 • Lietava

  dominik276.8.2010 13:49reagovat

  Nejlepší střelec Žiliny z minulé sezony během léta přestoupil do Konyasporu, to je veselé zjištění.Úsměv

  Nebezpečný ale bude Oravec a možná někdo z mladých...

  • Lietava

   SFINGO6.8.2010 13:58reagovat

   šel tam v týdnu, největší nebezpečí bude představiovat asi Momodou Ceeseay a tento týden posílil Žilina argentínský záložník Sergio Javier Vittor z Independiente (za poslední dvě sezony odehrál 30 zápasů v 1 Argentínské lize), ještě se spekuluje o příchodu útočníka DePetrise z Trenčína

   • Lietava

    SFINGO6.8.2010 13:58reagovat

    posílil Žilinu

    • Lietava

     Poldi6.8.2010 13:59reagovat

     my taky posilime neboj :) ikdyz aby to spis nebylo kontraproduktivni...ikdyz pokud postoupime do hlavni faze, tak asi ocekavam jeste ze mozna nekdo prijde...ale uz to asi nebude nikdo koho bychom znali, protoze ti znamejsi dostupny a dobry hrajou pohary...no jsem na to sakra zvedavej

     • Lietava

      SFINGO6.8.2010 14:00reagovat

      to se nebojím :)

 • slováci

  ouki6.8.2010 12:52reagovat

  se na foru podivují, že u nás dle diskuzí (seznam) fandí 85% lidí Žilině. To o nás češích hodně vypovídáZoufalství

  • slováci

   blažek6.8.2010 12:59reagovat

   Tak hlavně Slávie (Většina méně inteligentní) fandí radši Slovákům než Pražskému týmu. Což já nepochopím, vždyť jediná Sparta už může vylepšit koeficient.

   • slováci

    MiroslavBeranek6.8.2010 15:27reagovat

    No teď mě asi nazveš méně inteligentním, ale mně se také tak nějak příčí fandit Slavii v pohárech, prostě se nedokážu přenést přes to, že to je Slavie a když vypadnou mám z toho škodolibou radost.

  • slováci

   Poldi6.8.2010 13:10reagovat

   kdepak, to vypovida o vztahu ke sparte :) muzu za sebe rict, ze mi to tak vyhovuje. protoze kdyz neco dokazeme, tak me naplnuje nesmirnym klidem, blazenosti a zadostiucinenim cist kvikot, brekot, slinty a komentare plny zluci na forech, v denicich atd...:)

   • slováci

    ACSpartaPraha4ever6.8.2010 13:16reagovat

    Přesně tak, zase jediná Sparta zůstala v Evropě, chachaři s peltovcema vyhořeli, slávinka tam ani nebyla... To se přeci neodpouští. Úsměv

   • slováci

    BarneyGumble6.8.2010 13:19reagovat

    Sparta proti všem! Tak je to správne, tak to má byť Úsměv

 • Nejvetsi prilezitost za leta

  Poldi6.8.2010 12:46reagovat

  LM mistru je ted strasne blizko a jak pise spartas musime se pekne vsichni vydat na letnou, podporit kluky, udelat choreo, fandit, zpivat a mexikansky vlnit :) proste je tam dohnat jako jsme je dohnali k titulu. freneticka atmosfera by byla fajn :)

  • Nejvetsi prilezitost za leta

   spartas6.8.2010 12:47reagovat

   V případě, že by se vyvíjelo špatným směrem jsem ochotnej vběhnout na hřiště a trochu narušit akce hostů. Smích

   • Nejvetsi prilezitost za leta

    Poldi6.8.2010 12:48reagovat

    oukej, to uefe nevadi :)

   • Nejvetsi prilezitost za leta

    Ferry6.8.2010 12:59reagovat

    Spartasi,já jsem pro a asi bych tam musel vběhnout s tebou,ale já doufám,že to nebude nutný.Úsměv

    • Nejvetsi prilezitost za leta

     spartas6.8.2010 13:02reagovat

     U mě to bude mít krátkého trvání. Vyběhnu, udělám 15 metrů, chytnu záchvat dávivého kašle, těžký kyslíkový dluh a rudý, jak pravý sparťan, padnu k zemi. Smích

     • Nejvetsi prilezitost za leta

      Poldi6.8.2010 13:08reagovat

      akorat hlavne abys pak nedopadl lehce do modra :( mozna bys to mel zkusit nahej :) treba by te nechali i chvili dyl :)

      • Nejvetsi prilezitost za leta

       spartas6.8.2010 13:15reagovat

       Ne děkuju Smích Nechci mít ten pocit ostudy, cos tu popisoval.

       • Nejvetsi prilezitost za leta

        Ferry6.8.2010 13:35reagovat

        Spartasi neboj,já tě budu podpírat a to by bylo,abysme tam ty naše kluky ušatý nedotlačiliSmích

       • Nejvetsi prilezitost za leta

        Poldi6.8.2010 13:40reagovat

        tomu rozumim :)

        • Nejvetsi prilezitost za leta

         Ferry6.8.2010 13:45reagovat

         Kámo,ty bys ho mohl podpírat z druhý stranySmích

         • Nejvetsi prilezitost za leta

          Poldi6.8.2010 13:49reagovat

          leda, ze bych tam z H42 nejak doskocil nebo co...:)

          • Nejvetsi prilezitost za leta

           Ferry6.8.2010 13:51reagovat

           Hm,to je pravda,ty bys zmodral už jenom při cestě ze sektoruSmích

           • Nejvetsi prilezitost za leta

            Poldi6.8.2010 13:58reagovat

            tak vis dobre kolik ubehnu...ja bych se musel vydejchat pod schodama a to uz by spartase skoro odvadeli a to jen v pripade, ze bych zareagoval skutecne briskne...kdybych nereagoval hned, nedobehnu ani ke schodum :)

           • Nejvetsi prilezitost za leta

            Ferry6.8.2010 13:58reagovat

            Poldi,jak je to s tebou na tu neděli?Jdeš na Chachary nebo ne?My jsme s lenkou mysleli,že bysme do Prahy přijeli už ráno a někam ještě vyrazili,ale potřebuje zkušenýho průvodce tvýho formátuÚsměv

            • Nejvetsi prilezitost za leta

             Poldi6.8.2010 14:05reagovat

             priteli to nebude tak jednoduchy jak si predstavujes :) ja jsem totiz na pansky jizde na chate. na chachary samozrejme s kristinkou jdeme, ale s tim pruvodcem bych to asi nechal na jindy :( rad vas protahnu mistnima hospudkama, kde se muj mlsnej jazycek citi dobre a samozrejme bychom to spojili s prohlidkou matky mest :)ale asi nekdy jindy. pokud jde o listky, tak se mi podarilo sehnat jen na H42 dva vedle sebe. nechtel jsem riskovat, ze budu cekat na propadly rezervace k vam dolu do D...dobra zprava je, ze od pondeli mame opet permice :)

             • Nejvetsi prilezitost za leta

              Ferry6.8.2010 14:08reagovat

              Nevadí,tak to si prohlídneme jindy,ale na ty hospůdky se těším a doufám,že mě nenecháš čekat moc dlouho.A sejdeme se teda někde před tím zápasem?My si musíme lístky vyzvednout zase nejdýl v půl šestý,tak bych to viděl zase tak max.na dvě piva ve Fraktálu.Nebo jestli to stihnete dřív...?

              • Nejvetsi prilezitost za leta

               Poldi6.8.2010 14:23reagovat

               no my si je taky musime vyzvednout, dneska uz to nezvladneme, takze taky nejak v nedeli no...muzeme pak dat pivecko

               • Nejvetsi prilezitost za leta

                Poldi6.8.2010 14:24reagovat

                to se pak domluvime asi po icq, nebo telefonu...nebudeme tim zasirat forum, ikdyz bych sem pak napsal vysledek ty domluvy, ze bychom se nekde mohli i s dalsima sejit

           • Nejvetsi prilezitost za leta

            spartas6.8.2010 13:59reagovat

            Jak tři králové Smích

            • Nejvetsi prilezitost za leta

             Poldi6.8.2010 14:06reagovat

             akorat ne jeden cernej, ale dva modry a jeden starej... :)))

             • Nejvetsi prilezitost za leta

              Ferry6.8.2010 14:10reagovat

              Spartasi,ty bys přišel na pivko před zápasem?

              • Nejvetsi prilezitost za leta

               Ferry6.8.2010 14:11reagovat

               Jinak,Poldíku,toho starýho nevím koho myslíšSmích

               • Nejvetsi prilezitost za leta

                Poldi6.8.2010 14:23reagovat

                to je dobre, pac by ses zase osival, ze nejsi starej :)

                • Nejvetsi prilezitost za leta

                 Ferry6.8.2010 14:31reagovat

                 Taky že nejsem,proto nevím,koho myslíš.

              • Nejvetsi prilezitost za leta

               spartas6.8.2010 14:14reagovat

               Já ale vůbec nevím, kam chodíte Úsměv A před jakým zápasem myslíte? Baník? Musím se podívat, jak jezdí vlak.

               • Nejvetsi prilezitost za leta

                Ferry6.8.2010 14:16reagovat

                Jasně,že Baník.

                • Nejvetsi prilezitost za leta

                 Ferry6.8.2010 14:17reagovat

                 Přihlaš se na facebook a tam se domluvíme.

      • Nejvetsi prilezitost za leta

       artaxerxes6.8.2010 14:57reagovat

       No ale pokud poběžíte nazí dva, každý z jiné , tak Vás ochranka nemá šanci chytit, takže se stanete slavní Úsměv

 • Úplně všichni musí na Letnou

  spartas6.8.2010 12:37reagovat

  Todle je obrovská příležitost. Musíme tam Sparta dotlačit. Nemůže hrát Libor, Marek a Bony, takže o to víc bude potřeba 12. hráč - MY!!! Musíme kluky doma dotlačit k výhře bez obdržené branky a venku přidat. Věřím strašně moc!

  • Úplně všichni musí na Letnou

   munzig6.8.2010 12:43reagovat

   U mě je učast 90%, takže nejspíš pojede...Online rezervace běžej i na LM že jo ?

   • Úplně všichni musí na Letnou

    spartas6.8.2010 12:44reagovat

    Určitě.

71238 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha