jak konkrétně může Hřebík za naše vypadnutí s Hackenem, resp. čim za to může víc než hráči a realizační tým?
Osobně sice nejsem žádným velkým příznivcem radikálního omlazování týmu, ale na druhou stranu odchod Jarošíka, stejně jako předchozí odchody ”starých” hráčů měly jednoznačně hlavu a patu. Možná přišly některé podivné posily (treba Gil a Pauschek), ale copak to bylo jiné před Hřebíkem?
Fakt prosím o vysvětlení ty, kterým stojí za to vyrábět transparenty atd. Pokud sem teda někdo takový chodí, díky.
Omlazení kádru ? Vidlička byl lepší než Kadeřábek ? A ten tým který vypadl s Hackenem hrál ty krásné zápasy s Bilbaem,Chelsea,Lyonem,Olomoucí a to nikomu nevadilo že máme mladší tým než ze Chovance ? :-D Takže určitě nehraje roli věk. Nemůže za to Hřebík a jeho jediné minus za které bohužel nemůže je že dělí Spartu na AntiHřebíkovce a Hřebíkovce.
co chces objasnovat? je to zaba na prameni a tecka...rikali to kluci
Petře,myslím,že z těch,kteří ho vyhazujou ti to nikdo neobjasní,protože sami neví.Jedinej jejich argument je tři roky progresu-tři roky bez titulu.Ano,je to docela bolavej argument,ale kdo může říci,že bez Hřebíka by to bylo lepší?Navíc jsme získali v těch sezonnách vždy tolik bodů,kolik by jindy na titul stačilo.Já osobně si myslím,že nebýt plzenské rozhodcovské kliky,tak jsme ten titul min.dvakrát měli,ale za to samozřejmě taky může Hřebík.Díky Hřebíkovi máme koncepci,která začíná pomalu fungovat a ze které budeme těžit spoustu let.To,že se nastartovala několika sezonama bez titulu je sice smutný,ale vždy chybělo málo.Je to často i o štěstí a jednom ušmudlaným golu.Já samozřejmě jsem taky nasranej,že tři roky nemáme titul a co hůř,že nám dva vzala zrovna Plzen,ale ta cesta,kterou jdeme je správná,o tom jsem naprosto přesvědčen.
Rok a půl a včera byl na Letné transparent 3 roky progresu... To už se pak vážně nelze divit že se křičí Hřebík ven,když o Spartě nikdo nic neví.
Hřebík přeci může za vše špatné. Já se například nyní pokecal při obědě omáčkou, samozřejmě se to nestalo proto, že jsem se nevěnoval jídlu, ale četl jsem si diskusi. Vinu nese jen a jen Hřebík.
Napadnul mě jeden hráč z ligy, kterej by moh nahradit ve středu zálohy Matějovskýho. Většinou hrál za Baník levou zálohu ale včera hrál proti Bolce středního halva a hrál prej výborně.
nevím o koho jde ale mně by stačil jeden Horník a byl bych naprosto spokojený
Kukec. Není špatnej,ale na Spartu by to asi bylo málo. Další náhrada za Matějovskýho Jirka Štajner zatím nemá ani na ligu. A megastar Horváth je na tom podobně jako Štajny.
Včera jsem koukal na 2. půli Libe se seshitem. Nejsem ani hřebíkovek nebo antihřebíkovec. Ale s Kováčem mě tedy pěkně nas... Když jsem viděl naše stoperské duo, zejména Švejdíka, a pak Radka, který k nám chtěl...
tak to že nemáme kvalitního středního obránce je snad zřejmé od chvíle co odešel Jiřina, Mário hoří přesně jak jsem předpovídal a Ondra prostě nic navíc nepřidá hraje svůj strop když k tomu člověk připočte Lukáše který udělá co zápas hrubku jak prase je zřejmé že střed obrany je naše slabina
Tak zrovna včera stoperská dvojice uplně v pořádku. Kováče udělali zase media a rozhodně to není nic extra,ale jen lepší průměr. A rychlostně je na tom špatně,což se nám několikrát vymstilo u Jarošíka například v Brně. A Beneš - kluk co neumí s balonem nepatří do Sparty. Ale po jeho včerejším výkonu se o jeho přestupu směrem na Letnou asi uvažovat nebude
tak já jsem o Benešovy nenapsal ani slovo o tom že to není hráč pro Spartu jsem psal už několikrát, vzhledem k nepostoupení do EL bych dal příležitost Kubovy a Romanovy už se těším že jejich spolupráci uvidím minimálně v béčku
Já jsem to také psal. Káca a Lafy ho pěkně motali a když né tak se motal sám.
Jestli milion přihrávek mezi stopery a několik nesmyslných ”malých” domů pomalu z půlky hřiště v podání Švejdíka jsou v pořádku, tak to potěš koště.
Kováč tohle dělá taky. A malá domů je rozhodně lepší než nákop dopředu a ztratit tím míč což se u nás dělo hlavně dříve. A právě Švejdík nakopával balony hodně,ale i slepej musí vidět že na tom dost zapracoval a snaží se vše dělat konstruktivně.
za to,že se ve svých protestech omezili na pár transparentů a jeden prostoduchej pokřik.Opravdu díky.Nerad bych jel na Spartu až někdy na jaře.Aspon v tomhle snad pochopili,že by škodili jen Spartě.
Taky mě docela potěšili. Nebylo skoro nic a to je fajn. Příjemná změna oproti Budějkám.
Zajímavý,že to tam házeli lidi,který tam nikdy před tím nebyli.
Sorry, Ferry, včera jsem to do Pivního klubu nestihnul. Stavěl jsem se tam pak po zápase, ale bylo prázdno, tak jsem dal jednu únětickou desítku a jel domu. Tak dobře, byly dvě, potřeboval jsem doplnit tekutiny
V pohodě,Burney.Třeba to vyjde příště.Na Bohemku se bohužel nedostanu,takže až před Příbramí.
Milan Jirásek vstřelil branku do utkání na straně Senice naskočil i Saša Jakubov v dresu DAC hrál na místě obránce Erik Ujlaky
já nevim, mě osobně by se líbil možná o post vpředu, je hodně dobrý dopředu, ale nějak se nemůžu zbavit dojmu z těch tří zápasů co jsem ho viděl, že brání hlavně úniky po lajně hrozně laxně, víceméně jen stínuje, ale jelikož centry do vápna pro nás tuhle sezonu budou evidentně nejnebezpečnější situace ve vápně, tak mě to celkem znepokojuje, nemusel by být špatný jako alternace s Krejčím, v noze to má
kdo za to muze? hraci, Hrebik, Lavicka, Kretinsky nebo nekdo dalsi? mozna dokonce Pelta s Berbrem ;)
ikdyz s tebou obcas nesouhlasim, si rozumne uvazujici diskuter ktery umi i priznat milku, neznalost dane veci.cehoz si u lidi cenim, tudiz toto nepatrilo primo tobe. ja jen se ptam tech lidi, co me kritizovali za me video stejne jako Spartu za kazdy neuspech. jestli treba ted o proti vysledku nebudou kritizovat herni projev ;)
tak utkání to bylo náročné takové výhry si cením víc jak té s Jihlavou jen jsem v práci tak jsem si to neužil snad se bude zítra hrát derby na to by sem měl dorazit
mohl by si nam opravdu zacit delat reporty, vim ze uz jsem se te na to ptal. ale nazory a postrehy se vyviji :)
http://www.e-sparta.cz/blog-neni-duvod-hazet-flintu-do-zita
Je k zamyšlení, co se děje v mládeži. Béčko, juniorka, dorost, žáci, nikdo nevyhrál svou soutěž, to se snad nikdy nestalo. Ano, nemusíte mít silný ročník, ale aby nevyhrála ani jedna kategorie...
Tohle teď každý opakuje.. Ale zamyslel se někdo na výrokem Siegla který měl v době kdy u nás trénoval v béčku partu odložených hráčů,bez větší budoucnosti?? Nikdo z vás včetně pana odborníka Siegla neví,že máme všechny ročníky posunuté ?? Že za Juniorku budou hrát ročníky 95-96 a proti nim nastupovat ročníky 92-93 a v dosti případech i ligisté ? Dorost u 19 bude hrát s ročníkem 96 a zase bude jasně nejmladší v lize ! K čemu by nám byli výhry 15:0 ? To nikoho přece neposune dopředu.. K čemu tituly? Jde o výchovu !
posunuté ročníky není nic nového kupříkladu U19 měla velkou šanci na titul ale začala prohrávat se spodkem tabulky když jsem si později přečetl výmluvy pana trenéra tak nechápu jak je možné že nebyl schopný přes týden připravit tým na očekávanou taktiku soupeře
Nic nového ? V čechách to nové je.. Nebo kdo to posouvá ? Jen my od Hřeíkovo příchodu a poté zahraniční velkokluby. Silnej ročník 92 vyhrál ligu s přehledem. Posunutej nebyl. A kčemu jim byli výhry 8-0 ? Letos jsme měli nejmladší tým v čfl,v juniorce i v dorostu u 19. A to že bojovali o titul je fajn né ? Proti nim stáli o rok,dva starší klucí a stejně je provětrali.
Kopejtko, jestli myslím stejný výrok Holoubka jako ty, jednalo se o to, že je přehráli silově (a někoho vysokýho tam měli). V tomhle věku je ten rozdíl 1-2 roků dost znát, takže se na to těžko připravuje.
Ještě bych krom posunutých ročníků doplnil, že bylo jasně deklarováno, že se nebude hledět na výsledky, ale na to vychovat hráče pro Áčko. Jasně, my co situaci ohledně Sparty trochu sledujeme, tak nám je to jasný. Ale jsou fanoušci, a řekl bych že těch chodí třeba na stadion většina, a ty takovýhle věci nezajímaj. Zato si přečtou vyjádření Horsta Siegla, kterýmu věřej jakožto legendě a člověku, který má přístup k lidem ve Spartě. Proto říkám, že je to od něho hrozně nezodpovědný a nečestný , pouštět takovýhle výroky, aniž by si zjistil fakta. A každý fanoušek by si měl uvědomit, že bývalá hráčská legenda nemusí být zárukou seriózních informací. A snažit se sám najít pravdu.
já jsem byl na několika utkání juniorky kde hráli hráči ročníků 94 který by měl údajně válcovat týmy v dorostenecké lize přitom byl schopný prohrát s Táborském nebo Duklou která měla béčko v Pražském Přeboru a nastoupila v silně kombinované sestavě ona není náhoda že většina hráčů tohohle ročníku končí a naopak je přeskakuje 95 která už má víc hráčů v béčku jak 94 takže to nějak nesedí
Dobře J.Konečný
http://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-jakub-konecny/177344/byvaly-kanonyr-siegl-se-projevil-jako-zapskly-neznalek-a-laik.html
Konečný? To těžko, ten je nejvíc na straně Sparty z celého Sportu.
Je zajímavý, že Tomek naznačí Rajnochovi, že je se svou kritikou dost mimo, Bartoš podpoří Siegla v jeho teoriích a Konečný je smete ze stolu. Asi tam máj pluralitu a demokracii.
Ty komentáře pod tím a jejich likes mi říkaj, že většina českých fanoušků žije ještě ve fotbalovým středověku.
netuším Sport nekupuji od roku 98 takže nemám přehled no jisté je že Rajnoch nejspíš nepříjde
tahle otazka mne napadla. ano je super, ze ti kluci se konfrotuji se starsimi, fyzicky, takticky, zkusenostmi vyspelejsimi protihraci. otazkou je jestli treba neni lepsi parkrat vyhrat deset nula, ten hrac nabere sebevedomi, da treba za pul sezony petkrat hatrick, dokaze stoper utocnika odbranit a jeste mu pri rozehravce udelat klicku, narazit si s defenzivnim zaloznikem a muze jit v zime mezi starsi. ma nabrate sebevedomi ve sve vlastni kvality. a mezi starsimi muze pouze ziskat ne ztratit. a ted prichazi ty dva uhly pohledu, prvni ziskavani sebevedomi, sebeduvery,nazivejme to jak chceme a za druhe, nemusi hrat pod tlakem...
jsem se celkem uklidnil ohledne nasich fanousku, aspon tady :)
tak vam preji dnesni den pln vitezstvi a jak tu psal myslim ouki. kdyz se dari, tak to tu vazne o proti zaplnene diskuzi po neuspesich.
tak at nam tu ta diskuze moc nerozkveta zitra ;)
krasny nedelni den
No,co se týče některých našich fanoušků,tak já rozhodně klidnej nejsem.Rozhodně bych nerad,aby si zase udělali na stadionu pyroshow a my,slušní fanoušci se dostali na Spartu až někdy na jaře.
Lavička je jen Hřebíkovo loutka říkají AntiHřebíkovci,tak doufám že ho dnes nebudou vyvolávat a vzápětí křičet Hřebík ven,který udělal krásný zápasy s Chelsea,Bilbaem,Olomoucí,Fayenoordem...
asi dobrá adresa už tam hráli 4 Sparťané
Já myslím, že pár dutejch hlav si dnes to HV! neodpustí. Je to trochu depkoidní - můžeš vysvětlovat, budovat, argumentovat, bohužel i ustupovat, ale oni mají jasno. Podle mě Spartu hrozně limitujou.
myslíš že jich bude pár jen aby jsi se nepletl já mám informace že jich bude dost, osobně to ovšem neschvaluji to není to čím by lidé mohly týmu pomoct
majtin a kopejtko souhlasim s obema v techto reakcich
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
18049 lidí.