Druhá půlka hrozná bída. Nedali jsme si pomalu kloudnou přihrávku, ale hlavně, že jsou body doma.
Do vyrovnávacího gólu jsme hráli dobře, potom to byla holomojzna, která se ve druhé půli ještě prohloubila, ale tři pointíky se vezou na Letnou.
Dneska byli nejlepší Vácha, Costa a Hušby, nic moc nehráli Matěj, Mareček a Přikryl, jenž by potřeboval psychologa, protože už poněkolikáté udělal analogickou chybu v tom, že finální fázi řešil splašeně.
Jinak mne pobavil Nerad, nebo jak se ten lilipután jmenoval; jeho vykřikování mezi ostatními hráči a rozhodčím, kteří ho o cca. čtyřicet cm převyšovali, bylo opravdu úsměvné.
Taky jsem si říkal, co je to za vzteklého trpaslíka, ten Nerad.
Zřejmě se jedná o klokaní obdobu Messiho.![]()
Dneska je zoufalej, nechápu Víťu, že tam spolu s Bednářem neposlal i Vacka.
Nekoukal jsem celou dobu, ale od Matěje jsem dneska neviděl snad jedinej dobrej pas. Švejdík taky katastrofa, trnul jsem pokaždý, když se jenom přiblížil k míči. Jinak fotbal spíš hroznej, ale podstatný jsou ukopaný tři body.
Švejďa to odehrál slušně jen by se neměl tak tlačit do kombinace ![]()
On prostě oplýval jistotou a té kombinace se opravdu nebál. Mě se líbil.
Už jak šel na hřiště, tak jsem věděl, že vzadu nebude problém, nevim proč.![]()
To sis asi pletl Matěje s Marečkem.
Matěj toho samozřejmě taky dost pokazil, protože se snažil něco vymyslet, ale tak nějak nebylo co. Kdyby hrál jako jeho kolegové ve středu zálohy, tak by si tam celou dobu jenom nahrávali mezi sebou a se stopery.
Švejdík se mi líbil, už při příchodu na trávník z něj vyzařovala jistota.
Co tam ale dělal ten Přikryl? Neschopnost v útoku ani nebudu komentovat, ale to, jak v 81. minutě dával nesmyslnou zpětnou přihrávku na stopery v momentě, kdy tam bylo víc útočníků Bohemky než než našich obránců, to bylo na infarkt.
Zlatý body, mám velikou radost. Takový těžký průběh jsem očekával a naštěstí jsme to teda urvali.
Klasická Matějovského sinusoida, minule zahrál skvěle, dneska jeden z nejhorších. Už jsem se prostě smířil, že Marek jiný nebude.
Hezky Costa i Lafata. A to tam Bednáře ještě drželi za dres.
Stopeři si museli hlídat i Bednáře a tak se při centru prosadil špatně hlídaný Lafata, paráda!![]()
Ty body dneska potřebujem a jedno jak!![]()
počká Lavička se střídáním na obligátní 60. minutu, nebo tam dá Bedýnku dřív?
Samozřejmě počkal, ale střídání Bednáře za Marečka je výborný.
Mareček s Přikrylem jsou dneska nejslabší.
Konkrétně Mareček dával jenom přihrávky na jistotu, ale přesto několikrát nalil klokanům, protože ty přihrávky byly mnohdy buď moc pomalé nebo nepřesné.
Dneska nám prostě chybí ty kvalitní kraje a není to ono, proto to chce změnu.
Chtělo by to poslat do hry Bednáře místo Přikryla a urvat to. Přikryl je na hřišti zbytečný a díky příchodu Bednáře jsme vyhráli i podzimní vzájemný zápas na Letné.
Lafata je na hrotu odříznutý, nedostane se k žádnému centru a špatně si nabíhá i na přihrávky po zemi, nerozumí si se spoluhráči.
Bednář by to tam provětral a byla by mnohem větší šance na vstřelení gólu. Byl by platný i při rohových kopech, kterých jsme za první poločas kopali snad 10, ale nic z toho nebylo.
Všichni ho znáte no, svou zarputilostí a silou by nám hodně pomohl, snad ho tam Víťa pošle co nejdřív.
Tvůj oblíbenec Matějovský taky dneska nic moc, sprasil několik přihrávek, a tu šanci měl prostě dát.
Nojo, ale komu to má dát? Lafata je věčně obsazený, do prostoru se nepohne a na krajích mu taky nenabíhají Dočkal s Krejčím.
Do té šance se skvělým sprintem dostal, ale byl tam atakovaný obráncem (padat nemusel tak nepadnul) a pak už byl moc blízko.
Výsledek zatím nic moc, vzhledem k soupeři, který nebyl schopný za první půli trefit branku, ale těší mě, že to furt hrajeme po zemi, žádné zběsilé nákopy na náhodu, a věřím, že domácí utlučeme.
Podle mě se snažíme to tam vzduchem dávat až moc. Přes Ericha to tam nepůjde. A taky Betonka dobře zavírá prostor na lajně Kadeřábkovi. Prostě beton, ale doufám, že to urvem.
Já měl na mysli ty nákopy z doby nedávné, kdy se obránce podíval dopředu a práskl to někam dopředu, zatímco teď se to snažíme pořád hrát po zemi.
Tak jasně, že nehrajem na náhodu jak za Pepka, ale centry by tam měli spíš jít víc po zemi. Ale teď bez Ericha uvidíme.
Klidně bych to vzhledem k tomu, že nám chybí ty dva kvalitní kraje, pro dnešek zjednodušil, poslal na hřiště Bednáře a ty nákopy respektive centry do vápny bych zkusil.![]()
JEDEM SPARTA !!!
Když vzduchem, tak Bednáře na plac.
Lafata se k centru nedostane.
Tak vidíte, DaveACS měl včera pravdu! (tu pomlčku mu odpustim)
Vaclík- Kadeřábek, Brabec, Holek, Costa- Hušbauer, Matějovský, Vácha, Mareček- Přikryl- Lafata
Tak Dave, příště až nám sem dáš sestavu, tak už o ní teda spekulovat nebudeme, no![]()
Vždyť to bylo jasné jako facka.Víťa málokdy překvapí.Tu samou sestavu jsem tady psal dneska taky, že bude hrát Přikryl,Mareček+Vácha.Tohle odhadne i náš soupeř úplně hravě.Takže nic moc asi neutajíme.
Díky :) získal jsen zdroj přímo z kabiny :) celkem mě překvapilo, že Víťa sestavu oznámil už včera :)
Tu sestavu jsem Víťovi poradil já. Psal jsem ji tu hned po zápase s Brnem. Asi se sem podíval. ![]()
Co mu taky zbývá, když už na podzim se ukázalo, že my tady většinou máme pravdu.![]()
Tohle odhadneš i bez zdroje a každý fanda zná Víťu.Ten si nelibuje v nějakých extra změnách.
Mareček nic nezkazil.Přikryl na to nemá odvahu při zranění Krejčího zkoušet někoho jiného a Vácha to bylo jasné jako facka.Tohle odhadneš i doma od piva bez zdroje.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
18886 lidí.