Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Pelta vyměknul

  standis15.5.2014 20:52reagovat

   

  Předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta se na čtvrteční schůzce s fanoušky moravských klubů dohodl na tom, že v závěru sezony nebudou sudí úzkostlivě přerušovat zápasy. S fanoušky se prý dohodl na zmírnění napětí. ”Moje doporučení pro závěrečná dvě ligová kola a finále Poháru České pošty bude takové, abychom se přiklonili ke klidu zbraní,” konstatoval Pelta. ”Ale neslíbil jsem, že rozhodčí při nehorázných vulgárních projevech, které v poslední době mířily hlavně na moji hlavu, a zásadních útocích na osobní integritu přijdou o pravomoc přerušovat utkání. Ale práh bolestivosti by nyní měl být posunut výše,” dodal.

  • Pelta vyměknul

   Avhred15.5.2014 21:16reagovat

   Klasika ... Pelta aspol. vyrukovali s nějakými nesmyslnými předpisy, umožňujícími přerušit nebo dokonce ukončit zápas v případě skandování vulgárních pokřiků, čímž ještě přilili olej do ohně, nasrali už tak nasrané fanoušky ještě víc, a výsledkem toho všeho bylo zintenzivnění skandovaných invektiv na hlavu prvního muže česko fotbalu.

   Velice záhy se ukázalo, že tyto úsměvné a unikátní regule jsou kontreproduktivní a místo potlačení ”negativních projevů” v hledištích naopak vedou k jejich vyšroubování, ale aby si Míra a jeho boys zachovali tvář, přirozeně nemohli couvnout, nicméně naštestí se blíží konec ligy, takže se ”vyhlásí klid zbraní”. Potom bude následovat MS, přestávka a v dalším ročníku ligy se pojede, jako by nic ...

   • Pelta vyměknul

    Ferry15.5.2014 21:41reagovat

    Já hlavně doufám,že Pelta ve funkci zůstane.Je to nejlepší pro Spartu a nemít Pelta v zádech jistou estébáckou a zákeřnou svini,tak věřím,že by k týhle situaci vůbec nedošlo.Bohužel se obávám,že v sobotu při finále poháru budou zase excesy a jejich iniciátory budou bohužel sparťanští fanoušci.

    Podle mě by se veškerá nenávist měla stočit na pana místopředsedu Berbra.

   • Pelta vyměknul

    Bunda15.5.2014 21:45reagovat

    Učel to splnilo..Celý národ má za nepřítele č.1 Peltu a jeho boj proti fans.. Ale bylo to z jeho hlavy ? Fakt mu tolik vadí vulgarismy ? A nebo to byla další geniální věc od Berbra který dokonale odpoutal pozornost od záchrany Příbrami,3 místem Bolky,sestupem Bohemky ? VztekOtrávení

    • Pelta vyměknul

     Ferry15.5.2014 21:49reagovat

     A hlavně mnohonásobně oslabil Peltovu pozici.Vztek

     • Pelta vyměknul

      Bunda15.5.2014 21:55reagovat

      Příští volby předsedy svazu nás čeká změna..K horšímu ! Teda pokud se neodsouhlasí samostatnost ligy,čemuž nevěřím Neutrální Zákaz vulgarismů je stejně kvůli Lžimberskýmu a je to na pokyn Berbra,Paclíka atd Smutek

      • Pelta vyměknul

       Ferry15.5.2014 22:03reagovat

       Bohužel,Pelta jako předseda nese před fanouškama zodpovědnost a tak je logické,že má ted hlavu na špalku on a ne Berbr a to je přesně to,co Berbrovi náramně vyhovuje.On prakticky řídí náš fotbal,ale zodpovědnst nese Pelta a Berbr ho potopí kdy se mu zachce.

       • Pelta vyměknul

        Avhred15.5.2014 22:15reagovat

        Když se podíváš na Peltu, tak je to navzdory pracovitosti a schopnosti sehnat peníze takový medvídkovský kašpárek, co řeší situace zkušenostmi a selským rozumem, kdežto estébák Berbr je těžký kalibr díky své minulosti u rozvědky. Z této doby Berbrovi určitě zůstaly kontakty a hlavně si odnesl neocenitelné know-how, takže zatímco ostatní bafuňáři a šíbři šmelili a korumpovali jako pominutí, on si postupně na ně zavedl ohromující databázi, díky níž má všechny de facto pod palcem, včetně Pelty.

        • Pelta vyměknul

         Ferry15.5.2014 22:17reagovat

         Tak nějak by to teoreticky mohlo i být.Berbr je ve fotbale něco jako Mrázek v politice.Kéž by taky tak skončil.

    • Pelta vyměknul

     Shrekson15.5.2014 22:41reagovat

     Přesně tak! Celou dobu tam je a zničeno se začalo dělat dusno..Berbr je zákeřná svině a vůbec by mě to nepřekvapilo kdyby to celé bylo akce Berbr šéf svazu nebo jeho figurka..

  • Pelta vyměknul

   Shrekson15.5.2014 22:37reagovat

   Já nevěřím že tohle někdo nerozjel účelově, kdyby se nadavalo po zvolení tak OK ale teď?!

   Berbr si v klidu sedí a směje se jak je blbej ten český fanoušek.. Sakra celé to tam vede STBak a nikomu to nevadí!! Ale hlavně teď všichni PELTAVEN!!

   Tohle není normální kdo to řve je ignorant a vůl..

   • Pelta vyměknul

    majtin15.5.2014 23:17reagovat

    No mně teď asi docvaklo, proč Berbr jako jediný hlasoval (údajně) pro pokračování nastoleného trendu přerušování zápasů. Protože to prostě oslabuje Peltovu moc. To by přesně odpovídalo jeho způsobům.

    Na stranu druhou - shodneme se, že Berbr je zlo, ale na to neznamená, že Pelta je dobro. Ale řekl bych to tak, že rozhodně škodí míň než Berbr, ale škodí. Takže, protože mu na Spartě záleží, tak v současnosti působí jako takový protijed. Bohužel, dokud nebude rozprášena Berbrovská rozhodcovsko-policejní mafie (hodně bývalých sudí jsou policajti), tak tento protijed je potřeba. Ale, že bych byl nadšenej obdivovatel Pelty , to teda nejsem. Myslím, že podvod a zákulisní levárny lemují celou jeho profesní dráhu.

    • Pelta vyměknul

     Skleepy16.5.2014 7:51reagovat

     Pelta je Berbr! Na na na na na na na naa.

 • Juliš

  standis15.5.2014 18:12reagovat

  je zraněný a vypadá to na půl roku. Ten kluk je fakt asi trochu ze skla. Ted už útočník musí přijít. Jsem zvědavý, kdo to bude. Balaje asi už odepsali, Skalák sice jde do přípravy, ale moc tomu nevěřím, že zůstane, i když bych ho rád ve Spartě viděl. Pekhart sestoupil a je ticho po pěšině.

  • Juliš

   kopejtko15.5.2014 19:36reagovat

   přeskočil dorost šel rovnou do béčka hrát druhou ligu a to je výsledek doufám že podobně nedopadne Schick

   • Juliš

    Skleepy15.5.2014 20:37reagovat

    Přesně, snad půjde rovnou do Áčka.

  • Juliš

   Zakopaljsemtchyni15.5.2014 21:10reagovat

   Útočník by musel přijít i kdyby zraněný nebyl.

   Lafata všechno sám neodehraje ligu i LM a Bednář nehraje vůbec nic.Tak to pak nejde postavit pomalu na dorostencích Julišovi a Schickovi.

   • Juliš

    standis15.5.2014 21:14reagovat

    No vidíš a já jsem si myslel, že Lafata, Bednář, Skalák, Juliš by stačili. A to nemluvím o Balajovi. Pokud přijde nějaký bomba útočník, tak prosím, ale tomu moc nevěřím.

    • Juliš

     Zakopaljsemtchyni15.5.2014 21:19reagovat

     Co hraje v poslední době Bednář?Proti jalové Olomouci zkazil na co sáhnul.Skalák je sice pěkné, že hraje dobře v Brně, ale Sparta je jiná liga-takže nevíme.Juliš toho moc neodehrál a to co jo, tak taky moc nezářil-pravda je mladý a uvidíme co dále.Balaj je na hostování a mají myslím i opci.

     Takže za nějakou tu kvalitu já považuji fakt jenom Lafatu-taky to vidíš, že hraje prakticky pořád a zbytek tam chodí na pár minut nebo vůbec.

     • Juliš

      Chabix16.5.2014 17:21reagovat

      Tak Delarge z Liberce by nebyl špatnej. Navíc je to rychlostní typ hráče, který se nám na LM bude hodit. Na Slovensku hrál dobře, na podzim v Liberci se mi také líbil. Jen je škoda, že se pak zranil, ale přes léto by se mohl dostat zase do formy.

 • Sparťanský obchoďák na Letné

  Norimberk15.5.2014 14:44reagovat

  Tenhle článek je neskutečná sra.ka

   

  http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-62186570-spartansky-obchodak-na-letne#fotogalerie-gf706976-1-2691660

 • Tak nevím

  18spirit9315.5.2014 12:54reagovat

  Opravdu je Liberský, ty jsi hovado a Pelta je Bosák důvod pro ukončení zápasu? Tady jsem našel pár super čuper chorálů z ciziny.

   

  ”Van Gaal had a cancer jew whore wife and now he lives alone”

   

  ”Hamas, Hamas, Joden aan het gas” (Hamas, Hamas, Jews on gas), sung by several clubs when playing Ajax

   

  ”Adebayor, Adebayorrr, three died in Angola, it should have been fourrr”

   

  EA EA EA

  PUERTA SE MAREA (Puerta gets dizzy)

  In reference to the passing of young Sevilla player, Antonio Puerta.

   

  Certain groups of fans in the past have been known to hiss whilst playing Tottenham to try and replicate the sound of gas chambers.

   

  ”He shoots, he scores, he eats Labradors. Ji Sung Park, Ji Sung Park”

   

  A hraje se dál...

  • Tak nevím

   Ferry15.5.2014 13:03reagovat

   Důvod k ukončení zápasu to samozřejmě není,to jen naše milá FAČR v čele s jistým místopředsedou z Nýřan u Plzně chce zřejmě odvést pozornost od jiných a zásadnějších témat a problémů a v neposlední řadě je to Berbrův ďábelský plán,jak oslabit Peltovu pozici.OtráveníVztek

   • Tak nevím

    SFINGO15.5.2014 13:18reagovat

    je třeba ty pokřiky tedy trošku poupravit.

    třeba by nevadil pokřik:

     

    Limberský je penis

    Limberský je kosočtverec

    Limberský je pánské přirozeni

    Limberský je dámské přirození

    Limberský je pochva

    Limberský je křáp

    Limberský je tampon

     

    apod. jiste se toho ješte vymyslí dost

     

     

    • Tak nevím

     Poldi15.5.2014 13:24reagovat

     nebo muzes pouzit latinu a bude to mit i vzdelavaci efekt, limbersky se neco priuci a decka to nauci lasce k mrtvemu jazyku :)

  • Tak nevím

   Tashunka Witko15.5.2014 14:13reagovat

   Poté co Plzeň 2x prohrála na Spartě a primitiv Limberský se rozsypal, když ho pravověrní fandové po zásluze vybučeli a připomněli mu, že je hovado, tak se najednou začaly objevovat hlasy podivných mentorů, kteří to kritizovali. Nejprve hráči z řad podvodníků (Kolář, Horváth), později se přidali i různí mafiáni typu Paclíka apod., či fotbaloví komici jako např. Vízek. Tady je třeba hledat prapůvod současného výchovného tažení. Berbr a spol. pak vyštrachali jakési staré usnesení a vylezli s tím populisticky na světlo po zápase Sparty v Ostravě, aniž by domysleli, že chtějí po vodě, aby tekla do kopce.

   Limberský je a vždy zůstane hovado a pro mě osobně není za hranou ani sympaticky úderné heslo ”Limberský chcípni”. Já bych pro toho zmrda slzy neronil.

   Patří mezi podvodníky, kteří si koupili dva tituly, ročně kopají desítky vymyšlených penalt, díky kterým se dostali do pohárů. A takový odporný štětinatý zevl si dovoluje poukazovat na Spartu jenom proto, že nebyl schopen se tam prosadit. Je zřejmé, že označení hovado je pro něj příliš umírněné a do jisté míry spíš pochvalné.

   Slogan ”LIMBERSKÝ TY SI HOVADO” by z našich stadionů neměl nikdy vymizet.

    

   BTW, když zhrzení sešívaní intelektuálové v minulosti křičeli ”Poborský, ty si hovado” nebo ”Řepka je čurák”, tak to nikomu nevadilo.

   • Tak nevím

    ketamin15.5.2014 14:44reagovat

    Ten starý indián má pravdu. Zřejmě do sebe neleje ohnivou vodu jako Bílý buvol.

 • Lístky na pohár mám na hlavní,

  Tashunka Witko15.5.2014 11:05reagovat

  takže budu dostatečně vzdálen od tupých ovcí v kleci, co budou zase trapně řvát, svorně s plzeňskými podvodníky, pokřiky na Peltu - neohroženého bojovníka proti berbrovské mafii.

   

  Já, coby sparťanský intelektuál, si vystačím s neškodným a výstižným:

  LIMBERSKÝ, TY SI HOVADO !,

  popř. BERBR JE ČUMÁK !,

  eventuálně i s kvízově tajemným:

  DAMKOVÁ JE SNĚHURKA, SNĚHURKA JE BANÍK

  a jak oslovují fandové Baník, každý ví !

  • Lístky na pohár mám na hlavní,

   18spirit9315.5.2014 11:10reagovat

   Jo, zlatej Míra, to je bojovník. SmíchSmíchSmích

  • Lístky na pohár mám na hlavní,

   rebus15.5.2014 11:33reagovat

   Lístek mas koupeny nebo od sponzora?

   • Lístky na pohár mám na hlavní,

    Tashunka Witko15.5.2014 11:43reagovat

    sponzorský

    • Lístky na pohár mám na hlavní,

     KAUDY15.5.2014 11:54reagovat

     Já s tebou souhlasím, bohužel asi i většina našich bude řvát Pelta je čumák. Měli bychom se od stáda prádelníků odlišovat a řvát, že čumák je Berbr. Ten je větší zlo!

  • Lístky na pohár mám na hlavní,

   Tydýt15.5.2014 12:10reagovat

   řekni Peltovi, že je čur*k

  • Lístky na pohár mám na hlavní,

   Ferry15.5.2014 12:32reagovat

   Já a Bunda budeme taky na hlavní tribuně a proti Berbrovi budeme řvát do roztrhání těla.Úsměv

 • Čech

  Skleepy15.5.2014 10:54reagovat

  ”Mourinho dá Čechovi na výběr: Buď budeš dvojka, nebo odejdeš.” Čuchám tady náhradu za Vaclíka... Smích

  • Čech

   peterpan2715.5.2014 10:59reagovat

   Čech bude dělat dvojku Švengrovi. Ale vážně, on může chytat ještě 5-7 let, takže jestli půjde z Chelsea, tak po něm skočí dalších iks klubů a myslím, že on se tu nebude ještě chtít zakopávat, pokud vůbec někdy teda...

   • Čech

    Tashunka Witko15.5.2014 11:10reagovat

    Čech má skvělé PR a dokáže si svým vystupováním stále vytvářet pověst skvělého brankáře. Málokdo dokáže tak hezky bagatelizovat vlastní kiksy a výbuchy jako on a neznám žádného jiného ceněného brankáře, který by měl na triku tolik fatálních chyb.

    Bohužel pro něj pár lidí už pochopilo, že král možná ještě není úplně nahý, ale lítá jenom ve slipech.

    Má ale štěstí, že Anglie je zemí příšerných golmanů, takže o nabídky nebude mít nouzi.

    • Čech

     peterpan2715.5.2014 11:20reagovat

     Čech už dávno není TOP golman, ale pořád je dost kvalitní na to, aby chytal v nejlepších ligách. Potom, co dostal kolýnkem do hlavy ale šla jeho výkonnost dolů...Každopádně, to, že byl v jednom z nej klubů světa asi 13 let nebo kolik jasná jednička, je obdivuhodný teda, vážně všechna čest...

     • Čech

      munzig15.5.2014 11:59reagovat

      Ale bude si muset zvyknout že v TOP klubu už chytat nebude. I když Čecha už pár let nemusim, tak se docela děsim toho co to s nim udělá.

      Chelsea měla vždy skvělou obranu a za tou se chytá jednodušejí, za horší obranou se muže ukázat že už to není ten TOP golman jakým bezpochyby byl.

      • Čech

       Capo15.5.2014 12:44reagovat

       Já fakt nechápu co kdo proti Čechovi pořád má? On je stále špičkový gólman, kterému třeba Valdés a spousta dalších rádoby hvězdných brankářů nesahá ani po kotníky. Lepší je prokazatelně jen Neuer, s ostatními světovými brankáři se stále může měřit(včetně Courtoise). Navíc má pořád pro brankáře nejlepší roky, a pokud ho Chelsea nabídne, tak jsem přesvědčen, že nebude mít o zajímavé nabídky nouzi.

    • Čech

     ketamin15.5.2014 12:51reagovat

     Já Čecha považuju za nafouknutou bublinu a brankáře lepšího průměru, který měl štěstí. Osobně mu nikdy nezapomenu, jak na podzim 2001 na Bohemce pustil ten Meleckého šourák z 25 metrů mezi nohama. Katastfrofální. To jako vyřadil náš národní tým z Eura 2008, když mu vypad centr z ruky si asi pamatujou i mladší ročníky.

     • Čech

      Capo15.5.2014 13:06reagovat

      Takhle vážnou chybu udělá během kariéry každý gólman na světě, žádný neni neomylný. Ta první se Čechovi navíc stala v 19 letech. Za celou kariéru mu takových chyb napočítáš minimum. U gólmana je každá chyba hned vidět, zatímco zákroky, kterými zachránil svůj tým se rychle zapomínají.

 • Penalty

  Duncan15.5.2014 7:53reagovat

  Díval jsem se na záznam penalt ze včerejška. Může si brankář před rozehráním penalty tak poskočit dopředu, jak to provedl Beto? Šel minimálně o metr blíž k míči.

  • Penalty

   celozivotnispartan15.5.2014 8:28reagovat

   Ten rozhodčí nejspíše skládal zkoušky na přijetí do Berbrovy stáje a chtěl mu dokázat, že je schopnej dovést zápas ke kýženému cíli. Nejdříve ze 2 metrů bez mrknutí oka pozoruje sestřelení ve vápně bez jakéhokoliv kontaktu s balonem a pak nechá při penaltách golmana vybíhat až na malý vápno bez toho že by to s ním hnulo. Golman se nesmí pohnout z čáry dokud se střelec nedotkne míče. Tady byl v moment doteku střelce na malým vápně. Takto chycenou penaltu by neuznali ani na okrese. U nás by ji uznali max. kdyby se kopalo proti Plzni, což je ovšem nemožné .

  • Penalty

   ketamin15.5.2014 8:29reagovat

   Nesmí se to. Ale i Petr Čech takhle jednou ”vychytal” Francii, když ještě hrál ze repre U21.

   • Penalty

    zvaadha15.5.2014 12:44reagovat

    Pamatuji si, že to párkrát udělal i Bláža. Vím, že nesmí dopředu dokud nekopne do balonu, v ten moment kdy kopne, tak snad může (ale nevím, jestli to dnes není jinak). Výhodou je, že zmenší střelecká úhel, nevýhodou, že je to k ničemu, protože pak se nestihne skokem dostat včas, pokud je to přesně koplé. Ale určitě nemůže vyběhnout proti dřív, než hráč kopne do balonu.

  • Penalty

   Capo15.5.2014 10:11reagovat

   Samozřejmě, že se to nesmí, ale když takhle vychytal EURO U21 Čech, tak říkal, že si je vědom, že je to proti pravidlům, ale od toho tam je rozhodčí a když mu to nevadí, tak je chybou spíš soupeřova brankáře, že to nepoužil taky.

  • Penalty

   Tashunka Witko15.5.2014 10:54reagovat

   Brankář má stát na lajně v okamžiku kopu, ale když se někdo rozbíhá jako chromá želva (Cardoso), tak bych to povolil taky.

   Ty dva idioty, co kopali penalty z chůze by měl trenér vypráskat.

   Díky nim se po krátké době zrodil další fotbalový omyl ve finále pohárů (naposledy Chelsea).

   Já ctím zásadu, že vyhrávat by měla vždy Sparta a pokud se náhodou neúčastní, tak ten lepší za předpokladu, že to není Slavia.

 • Pelta

  Lojza Eman15.5.2014 7:25reagovat

  O Peltu se zajímá protikorupční policie v souvislosti s jeho působením v městském zastupitelstvu.

  • Pelta

   ketamin15.5.2014 8:28reagovat

   Protikorupční policie je sama zkorumpovaná.

  • Pelta

   captain_obvious15.5.2014 9:09reagovat

   O tebe se zajímají v Bohnicích, tak se radši dobře ukryj, ať už tam zpátky nemusíš.

 • ketamin14.5.2014 23:33reagovat

  Tak idiotsky kopnutý penalty jak u hráčů Benficy, jsem už dlouho neviděl.

  • Zakopaljsemtchyni14.5.2014 23:38reagovat

   Pokud neví kam, tak kopnout doprostřed než to cpát někde k tyči, kdy to stejně kopnou blbě.

   V takových soutěžích a na takové úrovni minimum brankářů zůstane stát-takže střela doprostřed je prakticky gól.

   A nejhorší věc je co udělal Cardozo.Rozběh, pak se zastavit-ten vyloženě nevěděl kam a taky to tak dopadlo.Měl to narvat doprostřed a měl klid.

  • Avhred14.5.2014 23:39reagovat

   Cardozo a ten jeho spoluhráč to kopli fakt hrozně; rozeběh jako na nechytatelnou bombu, nakonec nerozhodné zastavování se na cestě k míči korunované neumístěnou ”špluňkou”, s níž gólman Sevilly neměl sebemenší problém.

  • kopejtko15.5.2014 5:51reagovat

   penalta se dá kopnout jedině špatně takže bych za to hráčům hlavy netrhal prostě to nezvládly v hlavách

 • Znojmo a stadion

  standis14.5.2014 21:50reagovat

  Tak dostali dotaci z ministerstva školství 40 milionů a z města 29 milionů a aby se neřeklo, tak nějakýdrobný milionek dá i klub. Stadion musí být podle licenčního řízení hotový 30.6. To se stihnout nedá, tak se už vymýšlí, že Znojmo bude hrát první kola venku a tím by měl stihnout nejdůležitější část rekonstrukce. Už ted je předjednaná vyjímka k 30.6. Jenom by mě zajímalo, jestliže by nesplnili ani lhůtu stanovenou při vyjímce, tak by se v rozehrané soutěži dělo co. Asi nic.

  • Znojmo a stadion

   Avhred14.5.2014 22:12reagovat

   Přijde mi to zvláštní, že tu dotaci dostalo Znojmo až teď, nikoliv už dříve, kdy byl na rekonstrukci stadionu dostatek času; že se to bude honit na poslední chvíli a bude to orámované zase nějakými benevolentními výjimkami (pokud tedy Znojmo nesletí do druhé ligy). Doufejme, že všechny peníze, které znojemští obdrželi, budou svědomitě vloženy do přestavby stadionu a nikam jinam ...

  • Znojmo a stadion

   Zakopaljsemtchyni14.5.2014 22:18reagovat

   Celé to je fraška.Oznámí, že 5 klubů nedostane licenci, kterou nakonec stejně v pohodě všichni dostanou.Mají být pravidla takové, že nemá být pořád donekonečna nějaké odvolání nebo vyjímky.

   Udělat bubu jednou a pokud příště zase něco nesplňuješ, tak už máš smůlu a bez odvolání a vyjímek.

   Konkrétně takový Baník neměl ze začátku licenci ani loni a nemají jí ani letos a pořád dokola.Pak zase něco na nějakou dobu opraví nebo získají někde prachy a jede se dále.Je to kolotoč.

    

   • Znojmo a stadion

    standis14.5.2014 22:35reagovat

    Někdy je to jenom drobnost, jako ted u Bolky. Ti nevědí na jakou Bohemku mají poslat poslat peníze za Nešpora.

    • Znojmo a stadion

     Zakopaljsemtchyni14.5.2014 22:51reagovat

     Jo tohle beru to mají bordel v papírování nebo to neberou zatím tak vážně, když je asi nikdo moc k tomu netlačil.

     Ale Baník má problémy, ať už s prachama nebo se stadiónem pořád a jak je možné pořád udělovat vyjímky,odvolání a nějaké lhůty?

     Máš-nemáš a nazdar.Je to jednoduché.

     Zase čekali, až se něco stane jako na tom zápase Baník-Sparta a teď budou dělat jako, že jsou tvrdí ne?Přitom stadión Baníku nevyhovuje lize už roky a jak je možné, že tam pořád můžou hrát?

     Celý ten licenční tribunál rovnou rozpustit, protože nemá význam.

     Nejdříve vezmou do ligy bez stadiónu Ústí a pak následuje Znojmo.Co chtějí potom řešit?V tomhle jsme asi fakt světová rarita.

     Nebo bych to udělal ještě jinak.Kdo opakovaně nemá něco v pořádku, tak rovnou nový ročník začínat s odpočtem bodů a v mínusu.Pak se možná některé kluby zamyslí.V zahraničí jsou mínusové tresty za prohřešky zcela běžné-u nás velice vyjíměčně a to už se jó něco musí stát.

     • Znojmo a stadion

      standis14.5.2014 23:10reagovat

      Ono je to nastavené pro všechny stejně - vyjímku na stadion dostane klub na 1 sezonu a jenom jednou.

      • Znojmo a stadion

       lidoop14.5.2014 23:29reagovat

       Pokud Znojmo neskončí na posledních dvou příčkách, tak jsem si skoro jistej, že dostanou další výjimku, jelikož jim přiklepli dotace. Mě je Znojmo sympatický a setrvání v lize jim přeju, jen mi není jasný, proč se k těm dotacím rozhoupali až teď. Kdyby to bylo před dvěma měsíci, nemuseli by se o záchranu vůbec strachovat, protože hráli dobře a sbírali body pravidelně.

       • Znojmo a stadion

        standis14.5.2014 23:52reagovat

        On jim slíbil po postupu pomoc hejtman Hašek a to veřejně, jenže po volbách to nějak usnulo... TTakže sháněli dál a město Znojmo jim to zacvaknout celé samozřejmě nemůže. Tak sehnali dotace z min. š. a to chvíli trvá. Oni to samozřejmě postvali tak, že je to stadion pro všechny sporty a hlavně mládež a profesionální fotbal je tam jenom shodou okolností.Úsměv

82436 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha