Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Včera

  celtic18.5.2014 9:43reagovat

  jsem byl bohužel mimo, tak jsem si zápas vychutnal až teď ze záznamu. Jenom jsem si nevšiml těch polských a ostravských ”chuligánů”, kteří hromadně skupovali lístky a kvůli kterým stopl svaz, resp. Pelta prodej vstupenek na hlavní a protilehlou.SmíchSmíchSmích

 • Za včerejšek velkej respect Hušbymu

  celozivotnispartan18.5.2014 9:00reagovat

  Ten kluk nemá nervy a roste z něj veliká hvězda. Protože kromě nohou má i hlavu a umí zachovat ledovej klid v zlomových situacích. Co se týče zápasul, ta radost je větší při takovémto průběhu, než kdybychom je přejeli 5:0 a nepustili za půlku. Síla týmu se ukazuje když to musí uhrát silou, ne když deklasuje odevzdaného soupeře.

  Respect Hušby, respect celá Spartička a za celou sezonu velká gratulace všem, hráčům, vedeni, realizačnímu týmu a všem milovníkům rudé.

 • Paralela?

  Raist18.5.2014 8:45reagovat

  Při pohledu na včerejší zápas se mi vybavila jedna paralela: Slavia-Tiraspol. Tehdy sešívky také vedly po oboustranně nic moc hře 1:0 a měly postup v kapse, než v poslední minutě inkasovaly ze standardky, čímž přišly o LM a začal jejich sešup z dvojroční slávy. Je mi jasné, že technicky jde o dvě různé situace: Pošta Cup neznamená stamiliony z LM a taky Plzeň nebude zřejmě tak vytunelovaná jako rosenovsko-leškovská Slavia. Zaujalo mě spíš po psychologické stránce, protože pro Plzeň to byl zápas jara, od kterého si opravdu hodně slibovali a chtěli jím napravit ztracený titul. Nakonec nemají nic a jsem zvědavý, jak se to podepíše na hodnocení Uhrinovi půlsezóny a dalších krocích vedení klubu. Právě v tom bych viděl určitou symbolickou podobnost s Tiraspolem.

  • Paralela?

   ketamin18.5.2014 9:16reagovat

   To byl hezký moment.

   http://www.youtube.com/watch?v=xo1ehndW-s8Smích

 • Na židenu

  PohanACS18.5.2014 7:41reagovat

  nemaj hořčici Údiv

 • Cirkus Juden

  PohanACS18.5.2014 7:15reagovat

  Co to kurva mělo znamenat ten vstup?Otevřená jedna branka pro 5 tisíc fanoušků.Jako kokoti stát na dešti zatím co se už 10 minut hraje.

 • Jeden z TOP ACS zážitků

  GaryLineker18.5.2014 2:10reagovat

  Celej zápas byla nuda, fandilo se bídně (že se posledních deset minut skandovalo na Peltu místo podpory hráčům, to je čistokrevná ostuda), Plzeň nás převyšovala a náš výkon ”napůlplynu”, ještě bylo jen 10 000 lidí, když jich mohlo být jednou tolik.

   

  Ale co se dělo od 90.+1 minuty? Když písknul penaltu, tak po malý chvilce eurofie jsem měl žaludek až v krku, klepaly se mi kolena, srdce bušilo, byl jsem celej neurotickej. A když Pepík po dlouhý odmlce proměnil? Boží!

   

  Penaltovej rozstřel jsem na Spartě ještě nezažil musím říct, že to byla teda napoprvý fakt síla. Úsměv

   

  Oslavy potom výborný a utrhnout si kus trávníku největěšího rivala je už asi jen třešnička na dortu.

   

  P.S. Švejdík jako druhej exekutor? Nechápal jsem a byl jedinej z našich hráčů, u kterýho jsem byl přesvědčenej, že nedá.

   

  P.P.S Na stadionu jsme se hodně udivovali, že šel Petržela až jako poslední střelec z pole, ale když jsem se teď koukal na záznam, tak se ani nedivím. Dobře mu tak, čhorákoj!

   

  P.P.P.S. Ať žije Supermario!

   

  • Jeden z TOP ACS zážitků

   sněhulák18.5.2014 2:28reagovat

   Smích bylo to fakt super. Já krom Švejdíka nevěřil ještě Bednovi s Marečkem, naštěstí to ale dobře dopadlo. A jinak Hušby stroj, ty minuty od nařízení penalty do jejího kopnutí byly nekonečný, já bych u toho puntíku teda stát nechtěl Úsměv

  • Jeden z TOP ACS zážitků

   mana18.5.2014 9:53reagovat

   ...s tím fanděním je to pravda, místo podpory sparty se řeší Pelta, smutný... chtělo by to někdy více logiky, jak podpořit náš tým...

   ...ale vše uvedu na včerejším příkladu, když pode mnou byl ”rádobyfanoušek sparty a zejména fotbalu”. Po oznámení od kotle megafonem, že se nebude 30 minut fandit se totálně celou tuhle dobu nudil a pořád opakoval kamarádovi: ”Co jako tady těch 30 minut mám dělat, mohl jsem bejt v hospodě, zbytečně utracený peníze”. Že by se těch 30 minut díval na fotbal, který si zaplatil, to ho bonužel ani nenapadlo...

 • Double

  Ferry17.5.2014 23:51reagovat

  Jsem moc rád,že nám k zisku poháru a zároveň double stačil i suverénně nejhorší výkon v sezoně.Ukazuje to totiž na to,že i když hrajeme špatně,tak na nás nikdo nemá.

  Co se týče Petržely,tak jsem moc rád.Je jen jeden zmrd,kterýmu bych tohle přál ještě více a to je Limberský.

   

   

 • Uspokojení

  Dno17.5.2014 23:35reagovat

  Taková satisfakce, když komentátor říká: jasná ruka, jasná penalta SmíchSmíchSmích

 • Vácha

  LukyACS17.5.2014 23:30reagovat

  Byl jsem naštvanej, že jsme se zbavili Pavelky, ale musim říct, že Vácha byl fakt mimořádně povedenej nákup, vyhrává spoustu soubojů a je dost konstruktivní, důležitej mezičlánek mezi obranou a zálohou.

  Nedivím se, že o něj Sparta tak stála, Hřebík má tyhle vítězný typy rád, i v U19 měl stejného hráče - Jánoše.

  • Vácha

   Kombinator17.5.2014 23:39reagovat

   Já to říkám už delší dobu, Pavelka je dobrej univerzál, ale Vácha je na svým místě extratřída. Navíc je to vůdce, kterej jde každej zápas svojí bojovností, tvrdostí a neústupností všem příkladem a jseště se ve Spatě naučil hrát čistě, přitvdí skluzem jen v momentě, kdy je potřeba - jako třeba dneska, kdy tam vepřoun začal trapně simulovat a zdržovat, my jsme prohrávali, tak přitvrdil a vepříkovi řádně naložil. Myslím, že je jen otázka času, kdy začne defenzivního záložníka neochvějně opanovat i v reprezentaci.

   • Vácha

    Avhred17.5.2014 23:52reagovat

    Hlavně oproti všem těm Kovbům, Huškům, Kladrubským nebo Hohenedrům, kteří hráli DZ v době nedávné, je Vácha fotbalista, který má techniku, přehled, jen málokdy mu soupeř vezme míč a solidně kope standardky. Krom toho se s tím moc nepáře a umí přitvrdit muziku, když je toho třeba, ovšem co mne nejvíc fascinuje, je relativně malý počet karet, které na svém postu obdržel; když k nám loni v zimě šel, měl jsem v živé paměti jeho tři červené, jež obdržel krátce za sebou, ovšem u nás hraje poměrně čistě. Podle mě je to momentálně náš nejlepší defenzivní štít.

    • Vácha

     ouki18.5.2014 0:31reagovat

     Tak třeba Kladrubský hrál celkem solidně :) V jednu chvíli (či ve dvou chvílích) hrál i ofenzivního záložníka a dával i góly, takže techniku nějakou mít musel :). To, že je Vácha tak vyzdvihován je kromě jeho schopností také styl sparťanské hry, kdy má každý hráč vždy komu nahrát, hráči se nabízejí a nejsou tím pádem jejich spoluhráči pod takovým tlakem. To, že měl Vácha před příchodem asi čtyři červené byla jen souhra náhod, z které jsem si starosti nedělal. Mám pocit, že i Pavel Nedvěd měl za půlrok čtyři červené. Beru to jako statistickou odchylku, která byla způsobena tím, že musel hasit v Liberci spoustu tutovek soupeře.

  • Vácha

   sněhulák17.5.2014 23:56reagovat

   Taky jsem z toho přestupu neskákal do stropu, navíc rozjezd tu měl vlažnější a celkem často se mu přihodila nějaká fatální minela. V současný době si bez něj ale sestavu nedokážu představit, strašně se za poslední rok zlepšil a je to jistota. Navíc když přicházel z Liberce, tak měl na kontě nějaký 2-3 červený, ne? Teď ty karty tolik nesbírá, hraje většinou čistě a navíc tvrdě.

   • Vácha

    Avhred18.5.2014 0:13reagovat

    Je to tak, měl tři červené během pár posledních podzimních zápasů, mimo jiné jednu obdržel v zápase proti nám. Úsměv

   • Vácha

    Kombinator18.5.2014 0:13reagovat

    Ty karty byly náhoda, když je dostával v závěru po druhý žlutý, když hasil něčí chybu. předtim taky nebyl nějakej velkej sběratel červených, možná neměl ani jednu.

  • Vácha

   bigcock18.5.2014 7:43reagovat

   Hlavne se z nikoho neposere a pekne prejede kazdyho veprosysla atd., kdyz si to zaslouzi.

 • z diskuzí

  sněhulák17.5.2014 22:49reagovat

  Petržela připravil Plzeň o třetí hvězdu na dresu. - Taky dobrý Smích

  • z diskuzí

   LukyACS17.5.2014 22:57reagovat

   Ani trochu mi toho ksindla není líto. Mám z toho velkou radost, lepší by to bylo, kdyby na jeho místě byl Lžimba, ale nemůžeme chtít vše Úsměv

   • z diskuzí

    Kombinator17.5.2014 23:17reagovat

    Tak tak, bavím se i teď z opakovačky, jak tam Petržela lehá v pláči k zemi zatímco se Kadeřábek raduje a běží za ním celej tým.

   • z diskuzí

    Raist17.5.2014 23:20reagovat

    Upřímně, Petržela je mi daleko více nesympatický než Limberský. Dnes se to ”Milánkovi” asi všechno sečetlo. Za ty všechny jeho zákroky á la šlapanec na hrudník, pěstička zezadu Frýdkovi a podobné excesy. O té jeho věčné labilitě a neustálém filmování nemluvě. Vůbec se nedivím, že ho Němci ještě rádi po roce pustili zadara zpátky.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha