Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Soustředění v Italii

  Pindruch6.7.2014 16:10reagovat

  Přijde mi to soustředění v Itálii, zejména co se týká přípravných utkání dost nezvladnute. S Kyjevem se nehrálo, pak ani Rumuni nevyšli a s Basileji se ma prý nakonec hrát v Mnichově, což opravdu není Itálie, zbytečně cestování. Celkem mrdnik. Na to, ze nás čeká kvalda o LM a pak ostrý start ligy.

  • Soustředění v Italii

   spartas6.7.2014 16:13reagovat

   Hmm, tak teď si budeme muset vybrat, jestli použijeme peníze na nákup Vacka nebo na benzín do Mnichova. Těžká volba.

  • Soustředění v Italii

   LukyACS6.7.2014 16:14reagovat

   to je samá lanovka, souhrn, úsměvy a aby si domluvili přátelák v Itálii, to ne. Za tohle musí padat hlavy.

  • Soustředění v Italii

   spartas6.7.2014 16:16reagovat

   Navíc ještě bylo řečeno, že se domlouvá náhradní přátelák i místo těch Rumunů. To asi taky teda nevyšlo, pokud tím nebylo myšleno to, že se vyjednávalo s hráči, za kterej nastoupí tým v bitvě proti sobě.

   • Soustředění v Italii

    LukyACS6.7.2014 16:19reagovat

    A Estonci sázej jednu branku za druhou a už 16 zápasů nedostali gól. Bude to ještě pěkná honička s tím postupem Vztek

  • Soustředění v Italii

   Capo6.7.2014 16:18reagovat

   Ani ne tak nezvládnutý, jako spíš podceněný, když tam odjížděly bez sjednaných přesných termínů. S Kyjevem se pak neshodli podle všeho na místě, kde se bude hrát a když sehnali jako náhradu Rumuny, tak to s Kyjevem zrušili. No a to, že to Rumuni zrušili hodinu před začátkem už tak nějak neovlivníš, pak už se náhrada asi shání obtížně a než hrát s nějakými amatéry, tak to je snad lepší, že si kopli mezi sebou. A s tou Basilejí bych to cestování zrovna jako problém neviděl, když už je to na cestě zpátky ze soustředění, hlavně aby se to odehrálo, ale předpokládám, že zápas je domluven jako součást Vaclíkova přestupu, takže tady snad problém nebude.

   • Soustředění v Italii

    Chabix6.7.2014 16:49reagovat

    Zas ta pauza moc dlouhá nebyla, tak se nebojím, že by nějak vypadli z tempa. Ještě si pamatuju na léto 2005, kdy tu byl Hřebík, tehdy preferoval přátelské zápasy, těch jsme odehráli opravdu hodně, ale v té sezoně to pak stálo za hovno.

 • Simon Deli

  venous6.7.2014 14:47reagovat

  Hostovačky, ale kde je Deli, proč tady o něm není ani zmínka, vzpomínám si, jak byl ještě minule na soustředění s áčkem. Proč takového hráče dáváme na hostování, když ho ani nevyzkoušíme. A další Griffits, hraje v Maďarsku, hlavně že jsme se nemohli zbavit Keriče. Který blb to má na starost, jestli vůbec hráče někdo sleduje, nebo si tam jenom odškrtne jméno a jede se dál. Proč dávat hostovat Pauscheka, přímo bych mu vypověděl smlouvu a ne ho tahal po všech čertech, když nikdy za nás kopat nebude (viz Balej, Gil a další). To musí být kšeft dělat ve Spartě, brát za to prachy, ve vedení sedí lidi kterým je Sparta u prdele, hlavně že hrabou. Žádná koncepce, přesně takhle dopadlo soustředění v Rakousku, kdy jsme pořádně nevěděli s kým hrát. je až s podivem že si nikdo nespojil neúspěch v EL s nevydařeným soustředěním. A teď, je to ještě horší, místo přípravy srandamač, a divil bych se jestli bude mít Víta čas někoho (brankáře musí) zabudovat do sestavy, jako plnohodnotnou posilu. Škoda že Dan nemá na tohle čas a obklopí se lidmi jako je Votava, ale není čemu se divit když tam pořád sedí Jarda. Bude to ještě pěkná honička s tím postupem.Vztek

  • Simon Deli

   petr1376.7.2014 15:02reagovat

   Tvoje logika je uchvatna, hracum bys primo vypovidal smlouvy (ono to jaksi neni tak jednoduchy) a Dan nema na Spartu cas a obklopuje se lidma jako Otava proto, ze je ve Sparte Hrebik??? Bud si vem prasek a nebo uz si v zadnem pripade neber ten, ktery sis vzal rano

  • Simon Deli

   spartas6.7.2014 15:17reagovat

   Vzpomínáte si někdo na nějaký venousův příspěvek, který by nekončil tímto smajlíkem Vztek?

   • Simon Deli

    LukyACS6.7.2014 15:30reagovat

    Vztek

   • Simon Deli

    Lobrock6.7.2014 15:35reagovat

    Vena bude asi zalozenim hodne pozitivni a vesely clovek, co si umi uzivat zivota.

  • Simon Deli

   kopejtko6.7.2014 16:17reagovat

   proč by si bral prášek jeden už ve Spartě byl a jak to dopadlo Úsměv jinak docela by mě zajímalo jak tento vyhlášený masér a srandista dopadl

  • Simon Deli

   kopejtko6.7.2014 16:18reagovat

   mimochodem ten Griffiths byl naprosto marný a to jsem viděl prakticky všechna jeho utkání ve Spartě v té době byl Jakubov a později Juliš o parník dál

  • Simon Deli

   Capo6.7.2014 16:28reagovat

   Deliho asi je trochu škoda, ale pokud už s ním letos nepočítají v áčku, tak je pochopitelné, že ho chtějí prodat. Proč se o něm na ofiku ani nezmínili těžko soudit, ale asi je to jedno, když už ve Spartě nejspíš skončil.

 • Dnešní sestavu pro přátelák bych viděl

  JosephV6.7.2014 14:44reagovat

  Bičík,Kadeřábek,Kováč,Holek,Costa,Dočkal,Hušbauer,Vácha,Matějovský,Krejčí,Lafata
  ,
  na lávce ,Štěch,Brabec,Hybš,Mareček,Konaté,Breznaník,Vacek,Nešpor ..

  • Dnešní sestavu pro přátelák bych vid

   Dynamo6.7.2014 14:46reagovat

   nejsilnější sestava nastoupí až proti Basileji

 • Hostovacky a odchody

  bigcock6.7.2014 11:04reagovat

  http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/a-tym/potvrzena-hostovani-15598.html

  • Hostovacky a odchody

   standis6.7.2014 11:16reagovat

   Všechna hostování jsou bez opce a zejména Cermáka, doufám, v další sezoně už uvidím v A Sparty. V B ještě zůstalo dost hráčů. Co bude s nimi? A s realizačním týmem?

   • Hostovacky a odchody

    spartas6.7.2014 12:28reagovat

    Ty nadějnější se pokusíme někam udat zřejmě na hostování, těch méně se rovnu zbavit, případně vyčkají na konec smlouvy v juniorce. To samý bude zřejmě s realizačním kádrem. To se prostě rozptýlí v rámci celý Sparty.

    • Hostovacky a odchody

     Capo6.7.2014 12:47reagovat

     Tak on tady už během jara Dominik psal něco v tom smyslu, že tréninky béčka a juniorky byly v podstatě propojené, takže je pravděpodobné, že povýšením Horňáka na hlavního trenéra juniorky veškeré větší změny skončí. A pro ”přebytečného” fyzioterapeuta a vedoucího mužstva se na Strahově určitě něco najde.

   • Hostovacky a odchody

    JosephV6.7.2014 14:03reagovat

    Mě štve že se zbavujem Balaje ,toho ještě budem litovat byl to dobrý útočník a radši bych ho viděl v týmu místo Nešpora...

    • Hostovacky a odchody

     petr1376.7.2014 15:05reagovat

     Ja vubec nechapu, co nekteri na tom Balajovi mate. Ano on neco samozrejme umi, ale celkove mi prijde jako naladovej frajer, kterej sem tam neco predveda a pak je dalsi tri zapasy absolutne neviditelnej. Muj tip: nikdy z nej nic nebude

     • Hostovacky a odchody

      JosephV6.7.2014 15:07reagovat

      A tohle naopak já si myslím o Nešporovi, úpně to samé...

 • Stream

  PohanACS6.7.2014 10:25reagovat

  Řekl bych že to budou vysílat u azbuka na youtube tv,všechny odehrané tam nahrávali v docela dobrý kvalitě.

  https://www.youtube.com/user/DynamoMoscowFC/videos

   

  BTW-u Dynama je výkop od 8 a u nás od 6?

  • Stream

   LukyACS6.7.2014 10:32reagovat

   časový posun

   • Stream

    PohanACS6.7.2014 10:47reagovat

    ach ták,já jen jestli to ti naši zase nějak nepopletliÚsměv

  • Stream

   Capo6.7.2014 13:02reagovat

   Však už se to odpočítáváÚsměv

   https://www.youtube.com/watch?v=lbE8mLlHDCI

 • Otava ve videu

  Capo6.7.2014 8:50reagovat

  Já fakt nevim, jak mají tu šíři kádru spočítanou, ale oni jsou s ní spokojeni. I ten Vacek odjel do Itálie jen proto, že měl Hušby a Matěj drobné zdravotní problémy. Fakt je chci vidět až se jeden z nich zraní a budou nějaký karty jako bonus, jak to budou lepit. Když vypadne ze zálohy jeden hráč, tak to zvládnou, to je jasný, ale nedejbože, aby se toho sešlo o něco víc. Pak budou v sestavě škatulata hejbejte se s Dočkalem do prostředka a chci vidět tu souhru v nějakým důležitým zápase.

  • Otava ve videu

   LukyACS6.7.2014 9:52reagovat

   Škoda, že jsme se nesnažili získat Pospíšila, za toho Sigma určitě tolik nechtěla a jako náhradník by byl ideální. Včera za Jablonec 1g+2a.

   Musíme doufat, že se nikdo nezraní a v případě postupu do LM se pak třeba 2 střední záložníci přivedou. Jeden za Pepu(Pavelka) a druhej pro doplnění kádru.

   Ono ani nejde jenom o zranění, ale taky se můžeme v pohodě vykartovat. Stačí 2 žluté, které se dají nabrat celkem snadno za 2 předkola a je to. Už jsme si to i zažili se Žilinou, kde jsme měli stopky za žluté a červené.

   Snad zápas s Levadií zvládnem v pohodě a bez karet, tam by byla celkem škoda nasbírat nějaké žluté.

   • Otava ve videu

    koca9996.7.2014 12:42reagovat

    Taky tomu moc nerozumím, především za MM8 žádná náhrada není, Hušbyho aspoň částěčně nahradí Dočkalem, za Mětěje nic a to je vlastně ještě možný návrat Vacka do Itálie.

    • Otava ve videu

     Capo6.7.2014 12:52reagovat

     Evidentně si jako náhradou za MM8 vystačí s Marečkem nebo stažením Hušbyho. Ono se to vždycky nějak vyřešit dá, ale nesmí těch absencí být víc, pak budeme mít vážný problém a mám stejně jako Luky strach, aby se po nějaké nedisciplinovanosti zase neopakovala Žilina a že konkrétně na Matěje se v tomhle spoléhat nedá.

     • Otava ve videu

      honzaspartan6.7.2014 13:05reagovat

      Tak jsme zase závislí na ještě nedávno dlouhodobě kritizovaném a mnohými vyhazovaném Matějovi.

      • Otava ve videu

       Capo6.7.2014 13:23reagovat

       Neřekl bych, že jsme na něm závislí. V podstatě celý podzim jsme ve stejném složení hráli i bez něj celkem dobrý fotbalÚsměv Problém vidim jen v tom, že když se zraní, tak už nikoho dalšího opravdu nemáme, obzvlášť když ani u toho Vacka ještě neni jistý, že nakonec zůstane.

       • Otava ve videu

        honzaspartan6.7.2014 13:39reagovat

        Prosim? Když hrál místo něj Mareček nebo Vacek, tak jsme hráli bídně a výsledek honili až v závěru po vystřídání. Měli jsme problémy i doma s Bohemkou. A Dočkal odehrál na středu jediné utkání proti Teplicím.

        A žádný v podstatě celý podzim to nebyl. Matěják odehrál docela dost zápasů a byly to jednoznačně naše nejlepší zápasy na podzim. Ten rozdíl v naší hře, když byl nebo nebyl na hřišti, byl diametrální. A pak je tu ještě jaro, kdy měl neotřesitelnou pozici v základu...

    • Otava ve videu

     honzaspartan6.7.2014 13:12reagovat

     Hušby se nahradí Dočkalem.... To tady čtu pořád.

     A kým nahradíme Dočkala?

     Naše síla je právě v tom, že máme na hřišti zároveň superasistenta Dočkala (na svém postu vpravo) i superstřelce Hušbauera. Pokud půjde Dočkal na střed a napravo bude hrát třeba Přikryl, tak je to pořád velké oslabení.

     Pokud si v kádru necháme Vacka, tak prostě musí mít výkonnost a musí být za Hušbauera použitelný! Jinak je to hráč absolutně na nic.

     • Otava ve videu

      spartas6.7.2014 13:43reagovat

      Přikrylem

   • Otava ve videu

    honzaspartan6.7.2014 13:31reagovat

    Odpověď ti dal Otava. Nesnažili se, protože jsou s kádrem spokojení a nikoho nepotřebujeme. Ani toho Pavelku vlastně teď nechceme a nepotřebujeme...

    To jeho vyjádření bylo dost strašidelné a nebylo z něj úplně jasné, v jakém časovém horizontu mluví.

    Neuvedl, že v případě postupu do LM by se mohlo něco dít, tak je klidně možné, že jeho slova platila pro celý podzim.

    Ono taky honit nějakou posilu až po kvalifikaci, nebo nedej bože dokonce po Hušbově odchodu, už může být dost pozdě.

    Na podzim Matěje odstavovali a zvažovali jeho odchod, ale teď na něj zase bezmezně spoléhají a nemají za něj ani náhradu. To je na pováženou.

 • Dynamo Moskva

  Capo6.7.2014 8:05reagovat

  Přátelák nám zmizel z titulní strany, tak doufám že tu stránku jen nějak upravujou, bylo by smutný, kdyby i dneska si museli kluci kopnout samiÚsměv Koukal jsem na stránky Dynama a tam se pořád tváří, že s náma hrát budou, tak snad jen nějakej šotekÚsměv

  • Dynamo Moskva

   Capo6.7.2014 8:06reagovat

   Tak už je to v pohodě, asi tam jen vkládali čas výkopu, zrovna když jsem tam kouknulÚsměv

 • Uhry

  Avhred6.7.2014 2:39reagovat

  Koukám, že Uhrin junior pilně pracuje na defenzivě a zatraktivnění fotbalového projevu svých plzeňských mazlíků, výsledkem čehož je výsledek, jak by napsalo pětileté retardované dítě, FK Viktoria Plzen 1:3 Karabakh Agdam ...

 • liga

  Zakopaljsemtchyni5.7.2014 19:03reagovat

  Jihlava testuje 26 letého obránce ze Srbska Žarko Udovičiče.Ten už ve středu odehrál druhý poločas v zápase s Táborskem.Více nemohl, protože se objevil v den zápasu a cestoval.

  Těžko ho zatím hodnotit - ani nevíme odkud přišel.

  A takhle to chodí na přestupovém trhu v naší lize.

 • Superpohar

  Pindruch5.7.2014 18:50reagovat

  Na Slovensku asi taky bojkotovali Úsměv Na Superpohár Slovan - Košice dorazilo celých 550 diváků Úsměv

  • Superpohar

   LukyACS5.7.2014 18:57reagovat

   A to by se chtěli spojovat - tragická návštěvnost, tragický zázemí a tragická kvalita. Ta jejich liga je kvalitou i za Ázerbajdžánem, Maďarskem, Bulharskem, jsou cca na úrovni Gruzie s Moldávií. Ať se spojej třeba s Maďarskem a Pelta ať nevymýšlí nesmysly.

    

   • Superpohar

    Avhred5.7.2014 19:24reagovat

    Myšlenka obnovené společné ligy se Slováky je jeden velký nesmysl, a vůbec nechápu, že se vládnoucí fotbalová garnitura takovou myšlenkou vůbec zaobírala, případně ještě zaobírá, protože pro český fotbal by to byl krok zpět. V nějakých pochybných ligových fúzích s našimi východními sousedy nevidím žádná pozitiva nebo benefity pro náš fotbal, maximálně by si na svoje přišli různé slovenské firmy napojené na politiky, kteří by jim přihrávali zakázky na rekonstrukce tamějších ”stadionů”, které jsou v otřesném stavu a musely by být upraveny, aby alespoň částečně odpovídaly regulím.

    • Superpohar

     atraps25.7.2014 20:15reagovat

     Slovan by mi v lize nevadil.

     • Superpohar

      Avhred5.7.2014 21:10reagovat

      Vždyť ho tam máš. Zpod Ještědu. Úsměv

      • Superpohar

       atraps25.7.2014 21:19reagovat

       Já myslel ten Slovan a ne ten SlovanÚsměv

       • Superpohar

        atraps25.7.2014 21:23reagovat

        Narozdíl od někoho se mi tyhle obraty líbí.Smích

82360 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha