Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hloupý Kastrol

  honzaspartan20.7.2014 0:16reagovat

  Ten hloupý Kastrol evidentně očekával, že pod ním bude Plzeň tlačena stejně nehorázně, jako byla za Vrby, a teď vůbec nezvádá to, že se tak neděje a on je za blbce.

  Já se jenom těším, až ho vyhodí a on se neudrží a prohlásí, že není horším trenérem než Vrba a že s takovou tlačenkou, jako měl od rozhodčích on, by také dokázal vyhrávat.Smích

  Něco by na tom prohlášení bylo, přestože pod Uhrinem šla Plzeň herně dolů, protože bez rozhodčích by Vrba ty dva tituly a účasti v Lize mistrů taky neměl.

  • Hloupý Kastrol

   Chabix20.7.2014 0:22reagovat

   I když tam ta tlačenka byla, tak pod Vrbou hráli kvalitně a fakt pohledně. S Uhrinem sice pár bodů uhráli, ale ta jejich hra už stojí za starou bačkoru, hrají chaoticky a jejich hra je taková upracovaná těžkopádná. Uhrin je postupnými krůčky stahuje do průměru. Stejnej případ byl i s Žilinou. Vrba z nich udělal dominující klub, který běžně dával soupeřům bura, po něm tam přišel Hapal, ten ještě stihl vyřadit Spartu, ale tu kvalitu tam udržel jen půl roku, pak už to šlo taky do háje.

   • Hloupý Kastrol

    Avhred20.7.2014 0:40reagovat

    Vrba věděl, kdy se přehoupnout přes zábradlí vyčichlého a potápějícího se parníku s bocmanem Horváthem u sextantu a prvním důstojníkem, lhářem a podrazákem Limberským, a seskočit do záchranného člunu ...

     

  • Hloupý Kastrol

   Avhred20.7.2014 0:32reagovat

   Uhrin junior má obrovskou výhodu, a to, že za ním stojí celý management Plzně; Paclíkův výrok, že ”s Vrbou bychom ten titul udělali,” mluví za vše ...

 • SPARTA vs podvodníci

  Milito19.7.2014 23:36reagovat

  Nůžky se kurevsky rozevřely

  a to je teprve začátek.

  • SPARTA vs podvodníci

   Avhred19.7.2014 23:52reagovat

   Pradleny jsou legrační, Uhrin neví, co dělá, a svoji neschopnost a fakt, že Plzeň na nás absolutně nemá, omlouvá blbostmi a směšně nastiňuje, že za jejich porážkami se Spartou jsou další vlivy než jenom výkonnost hráčů na hřišti. Táta by toho blázínka s kastrolem na hlavě měl propleskount medailí z Eura 1996, aby synátor trochu přišel k sobě a přestal hloupými alibistickými kecy dělat ostudu slavnému jménu.

   A co se týče těch nůžek, tak ačkoliv liga ještě nezačala a na nějaká hodnocení je brzy, z týmu, v jehož řadách působí různí neúspěšní navrátilci, tlustí řezníci nebo ostravští pseudo-fotbalisti, moc velká hrůza skutečně nejde.

   • SPARTA vs podvodníci

    honzaspartan20.7.2014 0:10reagovat

    To si ten Uhrin dělá prdel? Rozhodčí jim odpustí jasnou penaltu a on ještě bude brečet?

    V minulých letech Plzeň xkrát vyhrála zápas díky rozhodčímu(vymyšlené penalty, neodmávané ofsajdy)a dosud nikdy stejným způsobem žádný zápas neprohrála.

    Údajně se jedná o pouhou náhodu, ale zajímalo by mě tedy, co budou ty plačky dělat, až jednou opravdu náhodou kvůli chybě rozhodčího ztratí body, když brečí i naprosto bezdůvodně?

    Ty se tam z toho poserou.Smích

    • SPARTA vs podvodníci

     Avhred20.7.2014 0:22reagovat

     Je sranda, jak ti podvodníci, kteří byli a jsou proslavení zahráváním pokutových kopů, v poslední době dojíždějí právě na penalty, hlavně proti Spartě. Nejprve v nastavení tuzemského poháru penaltou vyrovnal Hušby, načež jsme ty západočeské hlívy v rozstřelu porazili, teď zase ex-jablonecký Kovařík, který se před exekucí nadechoval, jako by měl skórovat proti Realu Madrid, napálil břevno. Tecl proti Lyonu taky zaperlil, když z puntíku desítky napálil tyč, a to už nemluvím a ”Titánovi” Horváthovi, který taky jednu penaltu v minulé sezoně zprasil.

   • SPARTA vs podvodníci

    Chabix20.7.2014 0:13reagovat

    No s tím Uhrinem udělala Plzeň chybu. Angažování Takovýho zakomplexovanýho človíčka, který si neumí udržet nadhled, je pro nás pozitivní signál, že letos to v té lize bude pro nás jednoduší než loni. Měli získat Zemana, ten by je srovnal do latě. Jinak bylo příjemné sledovat, jak jsme v tom zápase byli jistí v kombinaci a z pobíhajících Plzeňáků jsme si dělali prdel. Škoda jen že od nějaké 60. minuty jsme z té aktivní hry opustili a začali hrát na půl plynu. I když v tom vedru a při takovém výsledku je to pochopitelné. Nicméně je docela zábavné si číst komentáře z Plzně jak nás ve druhé půli zatlačili. Přitom si nevytvořili žádnou šanci, ale aspoň že nás zatlačili a měli pár rohů. To jim určitě pomůže. Smích

    • SPARTA vs podvodníci

     honzaspartan20.7.2014 0:20reagovat

     Přesně, vedli jsme 2:0 a oni nás hrozně zatlačili. Vůbec to nebyla změna naší taktiky.

     Stejně tak nás přece zatlačili i na jaře na Letné, když jsme pár minut před koncem vedli, chtěli jsme to už jenom ubránit a oni dokázali 3x nakopnout míč do našeho vápna. :D

     • SPARTA vs podvodníci

      Avhred20.7.2014 0:28reagovat

      Záleží na úhlu pohledu. Pokud je u mikrofonu čižma Karoch a Plzeň se zoufale brání nájezdníkům druhého nálevu, tak jde o perfektní zvládnutí propracované defenzivy. Ovšem pokud se analogická situace objeví u Sparty, tak ten šedovlasý podivín ihned začne vykřikovat, jak se naše Spartička nechala hloupě zatlačit a bůhví co ještě.

 • Vaclík

  standis19.7.2014 22:04reagovat

  byl v základu Basileje. Tak to vypadá, že tam bude jednička.

  • Vaclík

   Avhred19.7.2014 22:09reagovat

   Je fajn, když náš bývalý hráč přestoupí do celkem kvalitního zahraničního klubu a hned se stane součástí základní sestavy. Hlavně aby si odpustil ta svoje konstruktivní řešení některých situací, kdy ve snaze nenapálit míč jen tak nazdařbůh vymýšlí Tomáš řešení, končící na kopačce soupeře a následným gólem. Úsměv

 • Lafi

  Avhred19.7.2014 22:04reagovat

  Doufám, že Vrba ve své nominaci nejenomže neopomene nominovat Davida, ale že ho právoplatně bude nasazovat při současné ofenzivní mizérii jako jedničku do útoku. Náš ”hajný” prokazuje dlouhodobou kvalitu a místo na hrotu českého nároďáku si zaslouží.

  • Lafi

   standis19.7.2014 22:07reagovat

   Nominovat by ho určitě měl a nasazovat především do zápasů, kde budeme favorit a útočit do plných. Lepšího hráče do vápna nemáma. Na druhou stranu to není žádný brejkový hráč, takže tam by byl zase lepší Vydra.

   • Lafi

    Avhred19.7.2014 22:16reagovat

    Doufám, že se rozehrají i Kozák nebo Pekhart, protože těch kvalitních útočníků máme fakt poskrovnu a sázet na budulínky typu Tecla prostě nelze.

 • Kamil Vacků

  Filas19.7.2014 20:58reagovat

  Nevíte jak to sním vypadá? Jestli za Spartu může hrát nebo ne? Na soupisce A týmu je uveden,ale zatím nebyl ani na lavičče. Při zranění Matěje by se nám hodil, v přípravě zase tak marně nevypadal. Pro mě je to trochu záhada.

  • Kamil Vacků

   ajosek19.7.2014 21:03reagovat

   podle mě se řeší přestup Hušbyho do Cagliari a vzhledem k tomu že Pavelka nevyšel tak to možná padne na Vacka.Ale zatím je hráčem Verony tak s náma jen trénuje

   • Kamil Vacků

    Dynamo19.7.2014 21:14reagovat

    Hušbauer neodejde dokud budeme mít šanci na LM

    • Kamil Vacků

     ajosek19.7.2014 21:18reagovat

     to jo,ale až postoupíme do ZS LM tak padla klecOtráveníikdyž si myslím,že kdyby zůstal mohli bychom při dobrém losu klidně postoupit i do jarní části LM

     • Kamil Vacků

      standis19.7.2014 21:43reagovat

      To by muselo být hodně velké štěstí na los a ještě k tomu mimořádné výkony Sparty. Jarní části LM dávám 10%.

      • Kamil Vacků

       ajosek19.7.2014 22:04reagovat

       no co já pamatuju tak se nám to povedlo dvakrát,jednou za Haška a jednou za Hřebíka.A to si myslím,že kádr máme dnes ještě lepší

       • Kamil Vacků

        Avhred19.7.2014 22:19reagovat

        Za Kotrby, kdy dával gól Laziu Marek Kincl, a my postoupili do jarní áze, kde nás vyklepl AC Milán.

  • Kamil Vacků

   Avhred19.7.2014 22:05reagovat

   Vackova roční hostovačka, to bylo jedno velké trápení. Možná je to fajn kluk, ale fotbalově mě, a troufám si tvrdit, že nejenom mě, vůbec nepřesvědčil. Mareček je podle mě lepší.

  • Kamil Vacků

   Tydýt19.7.2014 22:23reagovat

   s největší pravděpodobností zůstane, ale ještě to neni finálně dotažený.

 • Krejčí, Matějovský

  standis19.7.2014 18:14reagovat

  „Věříme, že výpadek obou hráčů nebude dlouhodobější. O zdravotním stavu obou hráčů bude jasněji v průběhu dalších dní,“ dodal Kasík.

  Kdyby měl M. vykloubené rameno, tak by to věděli hned.

  • Krejčí, Matějovský

   atraps219.7.2014 18:17reagovat

   Doufejme že budou v pořádku ale u Matěje si nejsem moc jistej.

  • Krejčí, Matějovský

   Kombinator19.7.2014 19:45reagovat

   Ukrutné mlžení ohledně zranění je ve Spartě poměrně běžné. Z tohohle bych nic moc nevyvozoval

   • Krejčí, Matějovský

    standis19.7.2014 21:39reagovat

    Sice pravidelně mlží, ale vykloubené rameno poznají hned a taky by to řekli. Jinak by vypadali jako idioti.

 • zahraničí

  Zakopaljsemtchyni19.7.2014 18:13reagovat

  Čeští fanoušci a sparťanská vlajka k vidění při závěrečném stoupání dnešní etapy Tour de France.

  Gratulace fandovi, že takhle propaguje náš klub při nejslavnějším cyklistickém závodě světa.

 • úterý

  ronam19.7.2014 17:55reagovat

  To nebude úterní zápas v televizi ?

  • úterý

   atraps219.7.2014 17:57reagovat

   Pokud ne tak na nějakém vebu určitě.

   • úterý

    ronam19.7.2014 18:21reagovat

    Aby to nebylo jak s Hackenem,taky žádný stream nebyl ...

    • úterý

     Avhred19.7.2014 18:26reagovat

     Naštěstí, moc ke koukání toho nebylo ...

 • Costa a žlutá/cervena

  Pindruch19.7.2014 14:52reagovat

  Hodně se tu píše a nejen tady, ze mohl Costa včera klidně dostat červenou za zmaření vyloženě brankové šance atd. Ale rozhodci dal správně, zcela v duchu současného trendu jen žlutou, už to ostatně bylo vidět třeba i na MS v Braz. ílii. Tady je i o tom článek, Platinu to zavedl v pohárech třeba už na jaře. Takže imho včera vše v pořádku.

   

  • Costa a žlutá/cervena

   Pindruch19.7.2014 14:53reagovat

   Ještě ten odkaz: http://fotbalnaplno.isport.blesk.cz/content/fotbal-rozhodci-misto-cervene-zluta-platini-v-lize-mistru-a-el-ukoncil-princip-trojiho-trestu-09012014

   • Costa a žlutá/cervena

    ouki19.7.2014 15:10reagovat

    jestli to byla reakce na mě, tak jsem nepsal jen o tomto, ale o dvou situacích (zákrok Costy na Kozáčika) a psal jsem, že u obou to bylo sporné. V součtu jsem chtěl říci, že Costa byl té červené v zápase hodně blízko.

     

    Nicméně děkuji hodně za článek. Tato informace mi unikla a nevěděl jsem o tom. Souhlasím s Platinim, že předchozí stav byl dle mého názoru naprosto nesmyslný, kdy třeba úspěšná klička u útočníka v gólové situaci, u níž si dojde velmi dobře pro faul, rozhodne o celém zápasu, většinou o vítězství týmu... Nyní to stále není ideální, ale rozhodně mnohem lepší než předtím.

   • Costa a žlutá/cervena

    majtin19.7.2014 16:05reagovat

    Dík, taky jsem si toho nevšiml a kvituju to. Ale aby to bylo dokonaleji spravedlivý, bylo by třeba posoudit zda náhodou nešlo o úmyslné zmaření vyložené šance (tam bych dával červenou). A to proto, aby hráči nezačali uvažovat ve smyslu - prostě ho sundám, dostanu jen ŽK a je šance, že to náš brankář chytí. To se týká jasnějších šancí než je penalta. Příklad : kdyby měl včera Petržela před sebou prázdnou bránu (jakože neměl) a Costa ho fauloval, dával bych při úmyslném zákroku ČK, protože by se obránci bohatě vyplatilo

    vyměnit ŽK a penaltu za jasný gól. To samé platí pro úmyslné ruce na brankové čáře. Chápu, že není jednoduché rozeznat úmysl.

    • Costa a žlutá/cervena

     ouki19.7.2014 16:13reagovat

     to bys ale potom ta pravidla vůbec neměnil Úsměv

      

     Penalta a žlutá je skoro totéž, co téměř jasný gól, takže je to podobné (protože ani jasný gól není vždy 100 % gól (ukopnutí, velký úhel, neskutečný zásah). Myslím si, že takto je to celkem dobré.

     • Costa a žlutá/cervena

      majtin19.7.2014 16:24reagovat

      Vidím to jinak, Ouki. Přečti si co píšu. Penalt je proměněno 75%, Plzní asi 50%. Takže třeba chvíli před koncem by do té 25% naděje začali hráči chodit automaticky a de facto by za to nebyli potrestáni. Prostě by rapidně narostl počet penalt, jelikož hráči by si nemuseli dávat tolik pozor. Začlo by to vzdáleně připomínat basketbal. Je prostě potřeba, aby tahle ÚMYSLNÁ výměna ”vyložená šance za penaltu” byla nevýhodná.

      • Costa a žlutá/cervena

       ouki19.7.2014 16:37reagovat

       a) Tak i u vyložené šance je třeba 25% naděje, že bude neproměněná.

        

       b) opakuji, takže ty bys tedy ta pravidla neměnil a nechal bys to při starém? Protože takto to doted bylo.

       • Costa a žlutá/cervena

        majtin19.7.2014 17:08reagovat

        Nestíhám, odpovím později.

   • Costa a žlutá/cervena

    majtin19.7.2014 16:15reagovat

    Konečně. Ještě bych upravil pravidlo o penaltách za ruku v pokutovém území - přijde mi fakt hloupý, aby se kopali penalty za to, že se někdo v rohu šestnáctky dotkne rukou míče. Za to by měly být jen nepřímé volné kopy. Penalty jen za zmaření šance, která je svou kvalitou stejná nebo vyloženější než střela z penaltového puntíku. A podle toho bych dával i karty - třeba za úmyslné zastavení míče směřujícího do prázdné branky i ČK.

    • Costa a žlutá/cervena

     ouki19.7.2014 17:15reagovat

     souhlas. Penalty jen za zmaření jasné šance a nebo za úmyslnou ruku. S tou červenou také souhlas.

  • Costa a žlutá/cervena

   Capo19.7.2014 15:05reagovat

   Je skutečně možný, že od léta na to najeli i v ligových soutěžích, ale v tomhle případě je stejně sporný jestli ke zmaření jasného gólu došlo, Holek byl hodně blízko a je možný, že i podle starých pravidel by si rozhodčí žlutou obhájil.

 • Pro statistického mága Liara

  sněhulák19.7.2014 13:16reagovat

  Ohánět se statistikama místo toho, aby přiznal, že Sparta byla prostě lepší, to je klasická Liarovina. Jenom pro připomenutí, semifinále MS Brazílie - Německo.

  Držení míče: 47-53

  Střely: 18-14

  Na bránu: 8-10

  Rohy: 7-5

   

  A skóre? 1:7

   

  Ale statistiky jsou vyrovnaný, takže byl i zápas. Brazílie se vlastně nemá za co stydět, vždyť měla víc rohů a střel, Německo holt mělo sedminásobnou kliku na zakončení Smích

  • Pro statistického mága Liara

   Capo19.7.2014 13:30reagovat

   Dobře ty, hezký příklad, nakolik má konečná statistika vypovídající hodnotu. Včera to bylo podobný a kdo ten zápas viděl, tak ani na vteřinu nemohl zapochybovat, že ho Sparta nevyhraje. Od té penalty (ta mohla další průběh ovlivnit, ale těžko říct, když byla tak brzo) hrála Sparta co potřebovala a Plzeň krom rohů k ničemu vážnějšímu nepustila a sama navíc měla dalších 4-5 akcí, který smrděly gólem. Jak by řekl Liaro - Tečka!Úsměv

  • Pro statistického mága Liara

   Avhred19.7.2014 13:40reagovat

   On sám chtěl, abychom ho chválili, když mu náhodně vyšel tiket, ale když Sparta jasně vyhraje, tak ji sám nepochválí a hledá negativa. Zvláštní chlapík ...

  • Pro statistického mága Liara

   Tashunka Witko19.7.2014 14:00reagovat

   Trefný příklad.

    

   Já ze včerejšího fotbalu měl taky naprosto jiný pocit, než ten Uhrinovic nepodařený moula. Sparta měla zápas pod kontrolou a kdyby sudí měl koule, mohlo to dopadnout pro Plzeň ještě hůře. Nikdo nezmiŇuje např. faul na Kadeřábka, ale to byla přímo učebnicová penalta. Pohled zepředu to odhalil naprosto jednoznačně. Bohužel si pořád ještě laici (i fotbalisti a zejména plzeňáci) myslí, že když při faulu škrtnou i o míč, že je to v duchu pravidel.

   Jediná chyba je, že jsme možná měli dříve střídat, protože včera jsme si to mohli dovolit.

   • Pro statistického mága Liara

    majtin19.7.2014 14:25reagovat

    Souhlasím,na stranu druhou, kdyby šel ven Costa za ten penaltový faul, nemohl by nikdo ani pípnout, tam to bylo na hraně, jestli to je zmaření vyložený šance nebo ne - těžko odhadnout, kdo by byl u míče dřív. A Costa mohl dostat druhou ŽK za zajetí do Kozáčika. Toho dřívějšího střídání je fakt škoda, protože tak v 60. minutě jsem si říkal, že by mohl pošetřit Máru a zapracovávat širší kádr. Bohužel se tak nestalo.

   • Pro statistického mága Liara

    ouki19.7.2014 14:27reagovat

    Přesně tak, sudí odpustil Plzni dvě jasné penalty a dvě druhé žluté karty (tedy červené). A to nepočítám třeba uzmutí rohu... Plzni pomohl tím, že Costa mohl být vyloučen, i když tam jsou oba případy sporný...

    Takže shrnuto nevím, co Uhrin řeší, spíše by měl být ještě rád. Zápas jsme kromě té penalty celou dobu kontrolovali.

  • Pro statistického mága Liara

   ouki19.7.2014 14:28reagovat

   Přesně tak, uvedu další příklad, kde podle statistik měl zápas dopadnout zcela opačně: http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2013/matches/round=2000350/match=2009610/postmatch/statistics/index.html

  • Pro statistického mága Liara

   bigcock19.7.2014 16:51reagovat

   1*

  • Pro statistického mága Liara

   bigcock19.7.2014 16:51reagovat

   1*

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha