Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hušbauer

  PohanACS10.8.2014 7:34reagovat

  Mě začíná srát zápas od zápasu víc a víc.Jinak umí někdo ve Spartě krom Marka(včera skvělý) a asi Kadeře vyhrát souboj 1 na 1?

  • Hušbauer

   Ferry10.8.2014 8:47reagovat

   Včera např.Konate.Úsměv

   • Hušbauer

    PohanACS10.8.2014 9:39reagovat

    myslím ze zakladuÚsměv

  • Hušbauer

   vojta_f10.8.2014 10:06reagovat

   přesně tak, hušbauer má být tahounem, hraje klíčovej post, měl by si sednou na lavičku na chvíli

   Konate byl výbornej, lepší jak přikryl

 • Přikryl byl tragickej,

  Tashunka Witko10.8.2014 1:51reagovat

  ten kluk nemá vůbec timing a nahrávat mu do náběhu je pro nahrávajícího docela loterie, protože vůbec nečte hru a většinou vše řeší až dětsky nesmyslně. Nicméně on ta žába na prameni není. Krom dlouhodobé slabiny (stoperská dvojice) je asi momentálně nejhorší hráč Vácha. Dnes (vlastně už včera) měl téměř 100%-ní neúspěšnost ve hře dopředu. Dokud ho ten ustrašenej konzerva nepošle na tribunu, aby se vzpamatoval, tak to bude s náma hodně špatný. Velká klika, že nebude hrát ve Zwolle.

  Jinak označovat Lavičkovský fotbal za atraktivní je hodně velký úlet. Ta nekonečná překulovaná mezi stopery a Váchou s neskutečně mizernýma a pomalýma nahrávkama, které kopáči stejně pořádně nezpracují, zakončená špatnou malou domů pod tlakem a zběsilým, neadresným odkopem brankáře v nouzi, z toho vážně až bolí oči.

  Je tragedie, že máme jen jednoho kreativního fotbalistu - Matěje - a toho nám chce šílený ředitel vyhnat.

  Z euforie po zisku double nám zbyl už jen Čapkův kyselý pelyněk a oči pro pláč. Zas jedna další zkažená sezona a jen samé chmurné vyhlídky doprovázené strachem, jaké nešporoviny ti mozkové ve vedení ještě vymyslí.

  • Přikryl byl tragickej,

   Avhred10.8.2014 2:02reagovat

   Přikryl hrál špatně, stejně jako Vácha, to je naprostá pravda, stejně jako že Matěj byl nejlepší muž zápasu. Na druhou stranu, buď rád, že ve Spartě hráči jako Přikryl nebo Vácha jsou, aspoň se máš do koho opírat, i když mi je jasné, že i kdyby oba odešli tak ty si svoje terče ve Spartě najdeš ...

   • Přikryl byl tragickej,

    Tashunka Witko10.8.2014 9:07reagovat

    Žádné terče nehledám, pouze cesty, jak dostat Spartu víš. Váchu jsem bral jako dříče a bojovníka, který ale ten fotbal moc neumí. Že si on sám myslí poslední rok opak a hraje si na špílmachra, přitom Spartu trvale poškozuje v evropských zápasech,které nezvládá psychicky, to je velký důvod k připomenutí. Já ho nezatracuji a naopak se přimlouvám za delší odstávku na tribune, aby si uvědomil, kde je jeho místo a jaké jsou jeho hranice. To jak se drze pustil do Přikryla a Matěje v zápase s Jihlavou, mi dává za pravdu. Že to Pokorové nedokážou vstřebat a pdoí vat se zpříma pravdě do očí, je jen jejich chyba.

    • Přikryl byl tragickej,

     Avhred10.8.2014 10:37reagovat

     To chvályhodné, že hledáš cesty, jak dostat Spartu výš, ovšem když už tady soustavně vyhazuješ a zesměšňuješ polovinu mužstva s trenérem a ”inženýrem s Benešova”, tak bys mohl předestřít nějakou strategii, jak tyto rušivé vlivy uspokojivě alternovat (koho přivést za Váchu, Holka, Brabce, kdo by měl vystřídat Víťu, případně Hřebíka). Vypadnutí z LM mi radost nedělá, stejně jako výkony některých hráčů a některé přehmaty našeho trenéra z poslední doby, ale jinak si myslím, že kádr máme v rámci možností kvalitní a určitě výsledkově funguje a kouká se na něj lépe než na chovancovsko-haškovskou holomajznu.

   • Přikryl byl tragickej,

    Chabix10.8.2014 9:25reagovat

    Tak já to beru tak, že v Příbrami jsme nikdy nezahráli dobře. Nicméně těch špatnýc zápasů za sebou už je nějak moc. Docela mě překvapilo kolik zkažených míčů jsme měli proti Jihlavě a to jsme hráli doma. Venku tyhle výkony zas nejsou tak překvapivé. Hráči přestávají hrát na málo doteků, dokonce mi připadá, že už kolikrát o sobě ani nevědí.

 • Deli

  Pavel0010.8.2014 1:14reagovat

  Už jsem se ptal, ale proč Deli nedostal šanci v Ačku? Hostování se mu evidentně povedlo, je prespektivní... nějaká problémy sním byli nebo proč šel někam, ani nevíme kde jeSmích

  • Deli

   Standa Hejkal10.8.2014 1:16reagovat

   Je lepší než Brabec, ale nezdraví Hřebíkovu manželku. Údiv

  • Deli

   Tashunka Witko10.8.2014 1:34reagovat

   Třetího černocha v týmu by Hřebík nerozdejchal a Pokorný nemůže v kádru mít hráče, který strčí do kapsy jeho vysněný posily typu Kováče.

   Deli má z našich stoperů největší předpoklady a takové hráče mi vyhazujeme.

   Potřebujeme dřevnaté snaživce, jako býval za mlda pan ředitel.

  • Deli

   Avhred10.8.2014 1:35reagovat

   Když na jednom z tréninků asistent trenéra Zdenda Svoboda stavěl kužel, všiml si, že kužel je pokálený od nějakého toulavého psa. Zaklel, ”To je v prDELI,” a kužel zahodil. Deli, citlivý to člověk bez valné znalosti češtiny, si myslel, že Svoboda dává onen exkrement do spojitosti s ním, načež se psychicky sesypal a začal hrát neskutečnou mizérii ...

   Anebo nám taky Simon jednoho dne ukáže, až vytlačí ze sestavy nějakou momentální oporu našeho týmu. Úsměv

   • Deli

    Ferry10.8.2014 8:51reagovat

    Ty krávo,Avhrede,tohle mi nedělej,chceš mi zlomit záda?SmíchSmíchSmích

 • Zwolle

  Avhred10.8.2014 0:39reagovat

  Někde jsem četl šourkovité řeči o tom, jak je náš soupeř v předkole EL Zwolle nebezpečný, protože porazil slavný Ajax 5:1, nebo co, takže jsem udělal menší výzkum a zjistil, že až na tenhle pohárový zápas je ligová bilance Ajax - Zwolle 3-1-0, 10:4 ve prospěch Ajaxu. Tudíž to vysoké vítězství byl jenom ojedinělý výstřel ze vzduchovky, na druhou stranu, jestli budeme hrát jako druhou půli v Příbrami, tak můžeme mít i s tímto týmem vážné problémy.

  • Zwolle

   Standa Hejkal10.8.2014 1:01reagovat

   V poslední sezóně ale uhráli doma plichtu 1:1, venku těsnou prohru 2:1, aby pak vyhráli pohár 5:1 a Superpohár 1:0. Podtrženo, sečteno, 2 výhry a remíza při skóre 8:4.

    

   Musíme k utkání přistoupit zodpovědně a s pokorou.

   • Zwolle

    Avhred10.8.2014 1:19reagovat

    Zodpovědně ano, respekt k soupeři taky beru, ale to slovo ”pokora” zní příšerně. Vždycky to ve mně vzbudí takové to ponížené pokleknutí se skloněnou hlavou, a to ke Spartě vůbec nepatří.

    • Zwolle

     Standa Hejkal10.8.2014 1:19reagovat

     Tak já to samozřejmě píšu jako lehké píchnutí do Víti Pokory Úsměv

     • Zwolle

      Avhred10.8.2014 1:22reagovat

      Já to pochopil. Úsměv

 • imaginární online rozhovor s VL

  peterpan279.8.2014 23:47reagovat

  Pane trenére, proč

  1) Nehraje Brabec, když se Kováčovi viditelně nedaří?

  2) nebyl opět nominován Nešpor? Proč jste ho tak chtěl do Sparty?

  3) Nenastoupil Mareček, když víme , že Vácha nebude proti Zwolle k dispozici?

  • imaginární online rozhovor s VL

   spartas9.8.2014 23:52reagovat

   Imaginárně ti odpovím:

   1) Jaképak nedaří, dneska i jeho zásluhou udržel tým čisté konto. Radek je svými zkušenostmi neocenitelný. Je pozitivní v kabině a diriguje ostatní na hřišti.

   2) Rozhodli jsme se pro jiné hráče, Martinova chvíle ještě přijde. Víme o něm, v tréninku pracuje příkladně. I pro něj to není jednoduchá situace, ale všichni víme, že konkurence ve Spartě je nesmírná.

   3) Před utkáním ve Zwolle máme k dispozici ještě jedno ligové utkání, je tak dost prostoru, aby se Lukáš připravil. I proto dnes nastoupil, byť jen na posledních pár minut.

   S pokorou váš Víťa

   • imaginární online rozhovor s VL

    peterpan279.8.2014 23:58reagovat

    Smích + 1

   • imaginární online rozhovor s VL

    ke4n10.8.2014 0:06reagovat

    jako bych slyšel Lavičku Smích

   • imaginární online rozhovor s VL

    Teiwaz10.8.2014 9:43reagovat

    Jsem jedinej kdo si to cetl Lavickovym hlasem? :)

    • imaginární online rozhovor s VL

     lnit10.8.2014 10:26reagovat

     Nejsi. Já v podstatě každé Lavičkovo hodnocení slyším jeho hlas a dokonce ho před sebou i vidím...

 • tak jsme první

  ke4n9.8.2014 23:37reagovat

  no a cooo Smích

   

  Zápotočný ale mluvil po zápase rozumně úplně mě překvapil, klobouk dolu to jsem nečekal

  • tak jsme první

   Dollaruss9.8.2014 23:42reagovat

   Zápa je profík. Od něj jsem ani nějaké blbé kecy nečekal. A i s tím přiznaným rohem mě mile překvapil.

  • tak jsme první

   Chabix9.8.2014 23:42reagovat

   Zítra hraje Slavia doma s aktuálně mizerným Libercem. Čekám její výhru o dva góly. To znamená, že pude před nás, takže zas očekávejme oslavné titulky nad první Slavií.

   • tak jsme první

    Avhred10.8.2014 0:47reagovat

    Viděl bych to tak, že marný Liberec trefí tyč a břevno, nedá pět až šest tutovek, sudí mu upře dvě penalty, nicméně zoufalá Slávie skóruje po ojedinělé standardní situaci, kdy Latka dopraví míč do sítě evidentně rukou. V pondělním Sportu se potom na titulní straně pobavíme velkou fotografií Latky s psychopatickým výrazem ve tváři a roztržitým Kiselem v kvádru za zády, jak oslavují vstřelenou branku, což bude doplněno o palčivý, nesvéprávný titulek ”Hledá se soupeř v boji o titul.” ...

 • PB city

  Boldrick9.8.2014 23:02reagovat

  To se zase předvedli,začli hrát až posledních 10min.Ale 3b doma-Plíseň tady jen plichtila...A dobře zahrál Konate(pěknej rychlík).

  • PB city

   Chabix9.8.2014 23:10reagovat

   Konate je rychlý jako drak. Už jsem to tu psal, že je to možná nejrychlejší hráč ligy, navíc s výbornou technikou při práci s míčem. Škoda, že tu jeho rychlost neumíme využít. On má zase slabiny v tom, že moc nebrání a není ani vhodný do kombinaci. Centry však dávat umí.

 • ketamin9.8.2014 22:33reagovat

  Ale proti panu Švejdíkovi je Kováč furt ještě úplnej Cannavaro.

  • Avhred9.8.2014 22:37reagovat

   Já mám rád oba hráče, Švejdíka i Kováče, ale poslední dobou se mi výkony prvně jmenovaného moc nezamlouvají, a Kováč je podle mě těžce za zenitem.

   • ouki9.8.2014 23:09reagovat

    Tak třeba Kováč dneska odehrál utkání úplně suverénně, s přehledem a dle mého patřil k nejlepším Sparťanům dneska.

  • Skleepy9.8.2014 22:46reagovat

   Chudák Brumla, dával góly, byl zvolen hráčem měsíce a stejně ho Ghándí vytěsnil na úkor starého Švejdíka, který dělá mnohem víc chyb než on.

   • LukyACS9.8.2014 22:49reagovat

    jak jsem psal, na jaře oba hráli stejně zápasů a s Brumlou jsme dostali 4x méně gólů než se Švejdíkem, Brumla byl navíc v tý fanouškovský sestavě roku.

    • Standa Hejkal9.8.2014 22:51reagovat

     Bohužel, součástí fotbalového života je i chování mimo hřiště a na tréninku. Neříkám, že je to tak v pořádku, ale prostě to tak je a pokud se hráč nechová jako profesionál, je tohle jeden z trestů.

 • Malamut9.8.2014 22:32reagovat

  Nemít Matěje, tak neporazíme snad ani Vlašim... Je dost smutný, když v celým kádru máme v podstatě jedinýho fotbalistu, co dokáže vymyslet něco fotbalovýho... Hušbauer zase podal svůj typickej tuláckej výkon, stejně jako minulou sezonu... rozdíl je akorát ten, že tu minulou sezonu dával goly...

  • Avhred9.8.2014 22:35reagovat

   Často Matěje kritizuju, ale na rozdíl od některých mám smysl pro objektivitu, takže naprosto otevřeně říkám, že Matěj byl dneska nejlepší na place.

   Hušby se jen tak poflakoval, ale i tak dokázal, jako prakticky v každém zápase, vymyslet akci, která znamenala stav nejvyššího ohrožení pro obranu soupeře. Škoda, že jeho přihrávku Krejda neproměnil, ale zase se revanšoval finální přihrávkou na gól Lafatovi.

  • Chabix9.8.2014 22:48reagovat

   Všimněte si, že jsme v tom zápase neměli skoro žádné akce na jeden či na dva doteky, furt jsme tahali míč. Paradoxné ten gól padl po takové akci. Hušbauer opravdu hrál v minulé sezóně mnohem líp. Pravda nebyl taky občas moc vidět, ale měl velký podíl právě na té naší rychlé kombinaci, kterou částo okořenil patičkami, nebo pasy za obranu. Stejně tak Dočkal, který se snaží hrát na narážečky, nebo uvolňuje Kadeřábka. Vácha často vypadá, že vyšle kolmici a pak se otočí a míč vrátí, dneska mě tím štval. Stejně tak mě štval, že měl někdy možnost vystřelit z dálky a místo toho poslal velmi nepřesný centr. Dneska taky pokazil mnoho jednoduchých přihrávek. Costa zas neumí dávat dlouhé přihrávky, vždycky to dá šíleně rychle. Jinak dneska byl Přikryl naprosto marnej a hrál děsně naivně. Tam šel ten rozdíl mezi Krejčím a Přikrylem vidět. Lafata dal gól, ale jde vidět, že stárne a ztrácí na pohyblivosti. Nejlepší na place opět Matějovský, kterýmu sekundoval Kadeřábek.

   • Chabix9.8.2014 22:50reagovat

    Jinak jak se tu kritizuje Bednář, že je totálně z formy. Tak dneska neudělal jedinou chybu.

    • Standa Hejkal9.8.2014 22:54reagovat

     Hned první zpracování měl do autu, přihrávky většinou jak psovi, tragický zakončení na praporek, to je v pořádku?

     • Pavel009.8.2014 22:57reagovat

      Hušbauer byl neviditelnej, ale že by Bednář předvedl něco víc to rozhodně ne... místo něj bych viděl na lavičce Nešpora nebo talentovanýho Schicka

     • Chabix9.8.2014 22:59reagovat

      Toho zpracování do autu jsem si teda fakt nevšiml. Přihrávky v pohodě, nevím co se ti nělíbilo. Náběhy perfektní, hra ve vzduchu taktéž, míče podržel a včas rozehrál. To zakončení bylo nepřesný, ale jsem rád, když to takhle hráči zkoušejí, než když předvádějí to co Vácha. Ten mi už asi 3 zápas doslova pije krev.

      • Standa Hejkal9.8.2014 23:01reagovat

       Hele oproti jiným zápasům možná měl i světlé momenty, ale stejně je mizernej a ve Spartě nemá co dělat.

       • Chabix9.8.2014 23:06reagovat

        Lafat je jasná jednička, což musí být pro Bednáře i trochu frustrující, že když hraje jako bůh, tak to na základní sestavu nestačí. Pravda teď měl horší formu, ale říct, že nemá na Spartu je pěkná blbost. Nezapomeňte na to, že v Premier League mu to dost střílelo, patřil tam k nejlepším střelcům. Pak si to ale pokazil tou drogovou aférou.

        • Standa Hejkal9.8.2014 23:10reagovat

         Dost střílelo? Nejvíc gólů v ročníku dal loni a v ročníku 2005/2006 ve Skotsku, shodně 7. To není žádná hvězdná vizitka.

 • ketamin9.8.2014 22:16reagovat

  Jeden sestromrd, kterýho vyhodili i ze Žižkova po třech kolech a druhej strejdomrd, co netrénoval vůbec nikde poučujou Spartu o metodice vedení klubu. To je televizní kabaret.

  • Avhred9.8.2014 22:17reagovat

   Koho máš na mysli, abych byl v obraze? Úsměv

   • ketamin9.8.2014 22:18reagovat

    Na mysli mám Čaplára a Karocha.

    • Avhred9.8.2014 22:21reagovat

     Tak nevím, jestli mají tihle dva incestní sklony, jak píšeš, ale tlučhubové bez špetky objektivity jsou to slušní. Úsměv

  • honzaspartan9.8.2014 22:18reagovat

   S tím se nedá nesouhlasit.

  • LukyACS9.8.2014 22:19reagovat

   Csaplár je neskutečnej, proti betonu neuměj moc zahrát ani nejlepší kluby na světě, nebo i národní týmy, jsme viděli Němce proti Alžírsku...

   Hlavně porovnávat Příbram a Zwolle, to je úlet, Zwolle bude útočit a celej zápas bude o něčem jinym Smích

   • LukyACS9.8.2014 22:21reagovat

    a teď ”30km před Letnou, my budeme ten tým, který bude vytvářet”

    A ono to taky není? Viděl tréňa naší domácí bilanci? Smích Jako jediní jsme v historii GL v jednom ročníku vyhráli všechny domácí zápasy.

    • Avhred9.8.2014 22:27reagovat

     Mě vždycky fascinuje, jak ”tréňa” ta svoje moudra vždycky doprovází tím svým idiotským, pohrdlivým pousmáním, jako by mluvil o naprosto srozumitelných věcech před zástupem nechápavých pitomců.

     On má prostě svůj svět.

   • lnit9.8.2014 22:22reagovat

    Já jsem četl o Zwolle, že oni se moc do útoku nehrnou. Většinou nechají hrát soupeře a soustředí se na brejky.

82367 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha