Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Malmo

  Chrod19.8.2014 22:43reagovat

  Tak Malmo nakonec veze ze Salcburku docela nadějnej výsledek... jestli k nim Salcburk pojede jako my, tak je můžou klidně Švédi vyřadit

  • Malmo

   ke4n19.8.2014 22:49reagovat

   Hlavně že už k nám někdo cpe rakouskýho trenéra Smích mají tam jen Salcburk a i to jen díky financím. Rakouský nároďák jsem snad 50 let nikde neviděl to ta jejich trenérská škola musí teda vypadat Údiv

   • Malmo

    Tashunka Witko20.8.2014 0:28reagovat

    Nemyslím, že jsme měli v posledních 50 letech trenera, který by se mohl rovnat E. Happelovi. A to jsme v té době měli i my osobnosti jako Ježek nebo např. Malatínský.

    • Malmo

     ke4n20.8.2014 1:42reagovat

     tvl ten už je 22 let po smrti Údiv ten už nám nepomůže

 • Ghostinside k Lavičkovi

  peterpan2719.8.2014 22:37reagovat

  Moje řeč. Chovanec vytáhl Spartu ze sraček do přízemí, Lavička do prvního patra a teď by měl přijít někdo, kdo jí vytáhne zase o patro výš. Ale ano, je tu i riziko toho, že ten, co by přišel, by to s týmem ”dotáhl” zase do přízemí. To si ale musí zhodnotit Dan, jestli mu to riziko za to stojí. S Víťou budeme možná premianti ligy, ale v evropských pohárech to bude bída...

  • Ghostinside k Lavičkovi

   LukyACS19.8.2014 22:52reagovat

   Hlavně je u nás velkej rozdíl mezi doma - venku, jasně, každý tým je doma lepší, připraví si hřiště podle potřeby a před domácím publikem jsou nahecování, obzvlášť proti nám, ale u nás je ten rozdíl hodně markantní. S Lavičkou jsme doma v Evropě prohráli jediný zápas - s Chelsea a naopak venku jsme vyhráli jen 1x za celou dobu, a to jsme hráli se soupeři, které jsme měli venku porazit.

   V lize je naše hra venku taky většinou mizerná, i když výsledky jsou, takže se to přehlíží.

   • Ghostinside k Lavičkovi

    peterpan2719.8.2014 22:58reagovat

    jojo, to je další věc. A hlavně, to se s námi vleče jž celkem dlouho. Já Lavičku nevyhazuju, sehnat lepšího trenéra je skoro nemožný, jen si fakt myslím, že tohle je už jeho strop. Pochybuju, že se změní, že by najednou začal rotovat sestavou, angažoval rychlý brejkový hráče, přestal mluvit o pokoře...;-)

    • Ghostinside k Lavičkovi

     honzaspartan19.8.2014 23:24reagovat

     Znáš nějaký tým, který by díky rotování sestavou dosáhl úspěchu?

      

     • Ghostinside k Lavičkovi

      Tashunka Witko20.8.2014 0:15reagovat

      Real Madrid

      • Ghostinside k Lavičkovi

       honzaspartan20.8.2014 8:58reagovat

       Real Madrid nerotoval, jen občas nechal některé hráče odpočinout v méně důležitých zápasech kvůli únavě.

       • Ghostinside k Lavičkovi

        Tashunka Witko20.8.2014 9:32reagovat

        AHA, tak v tom případě musíš dát přesnou definici výrazu ”rotovat”.

  • Ghostinside k Lavičkovi

   ouki19.8.2014 23:42reagovat

   a proč by ho Lavička nemohl vytáhnout do druhého patra? Když chce klub do druhého patra, tak musí jít přes to první... U Lavičky je klíčové to, že on ho umí tahat nahoru a nikdo neví, kde je ten strop. Nebo ty to po dvou prohraných zápasech víš?

   • Ghostinside k Lavičkovi

    peterpan2719.8.2014 23:52reagovat

    prostě se si to nemyslím, je to subjektivní pocit, ale třeba se mýlím. Jinak nemyslím, že by Hacken a Malmo byly náhoda, spíš se naplno ukázaly naše nedostatky

    • Ghostinside k Lavičkovi

     Tashunka Witko20.8.2014 0:17reagovat

     Hacken a Malmo jsou Lavičkův strop. Bohužel je to strop v přízemí. Do patra se s takovým trenerem nikdy nedostaneme.

 • Lavička musí zůstat

  dominik2719.8.2014 21:35reagovat

  Děsí mě, že se vůbec mezi fanoušky řeší eventuální náhrada trenéra. Ač třeba u prohry s Baníkem jsem viděl pochybení kouče více než u samotných hráčů, nechce se mi přiživovat diskuse o výměně. Ještě by pak mohli ve Sportu sesmolit článek o tom, že si fanoušci přejí změnu a citovat tam příspěvky z diskusních fór.

   

  Z trenérů poslední doby mi Lavička přijde nejlepší, tudíž bych právě s ním rád začal sledovat opravdu koncepční práci, jaká v Česku není obvyklá, tedy nechat ho pracovat i po případných opakovaných neúspěších.

   

  Souhlasím, že náš tým je možná až příliš ”házenkářský”. Rychlostní typy fotbalistů bychom přitom mohli doplnit z vlastních zdrojů. Ze současného kádru by mohli dostat více příležitostí Konaté s Přikrylem, případně hostující Sýkora s Reiterem (to je zřejmě vůbec nejrychlejší hráč Sparty). Pak mi nepřijde úplně šťastné složení stoperské dvojice Švejdík-Kováč. Oba podle mě patří k nejlepším stoperům v ČR, ale v součtu mi u nich chybí právě ta rychlost. I tady bych však viděl řešení v (momentálně zraněném) Holkovi s Brabcem, a to nevím, jak to vypadá se Simonem Delim.

  • Lavička musí zůstat

   Kapitán19.8.2014 21:39reagovat

   Lavička musí skončit a místo něj Půlpit.

  • Lavička musí zůstat

   LukyACS19.8.2014 21:41reagovat

   Klid... to jsou jen hypotetické debaty, aby bylo aspoň, co řešit. Sparta musí vyřadit Zwolle a bude po spekulacích Úsměv

   • Lavička musí zůstat

    LukyACS19.8.2014 21:44reagovat

    jinak o tom kádru jsme se bavili i včera, že nemusíme posilovat, protože ve vlastních řadách máme dostatek kvalitních hráčů. Lavičkovi tu lidi vytýkají základní sestavu, že pořád dá na okruh svých ”vyvolených” a vybírá si hlavně zkušené.

  • Lavička musí zůstat

   Dynamo19.8.2014 21:41reagovat

   u Sparta je ale měřítko úspěchu evropskej pohár, a pochybuji, že by neúspěch dva roky po sobě Lavička ustál.

   • Lavička musí zůstat

    dominik2719.8.2014 21:49reagovat

    Je sice možné, že vedení by tu trpělivost nemělo, ale já se obávám, že jako náhradu stejně nepřivedeme kouče, se kterým by byla větší šance za jeden dva roky ten postup do LM udělat. Čekám, že přivedeme trenéra v lepším případě na podobné úrovni, přičemž by ten někdo začal opět přebudovávat tým, což by z mého pohledu byla škoda. Radši ať se tady nechá současný trenér, který určitě patří k těm nejlepším v ČR, a nechá se mu více času.

   • Lavička musí zůstat

    Bunda19.8.2014 21:51reagovat

    Nejde mi ani o vypadnutí z předkola jako o ustup z naší cesty.. Lavička přestal zabudovávat odchovance,vsází na zkušenost která opětovně selhává,bojí se udělat minimální změny,nevhodné posily.. Nevím kdo z nás laiků by postavil vedle sebe na stopery Kováče se Svejdíkem..Myslím že nikdo. Máme 4 stopery..3 pomalé,se špatnou rozehrávkou a 1 rychlého,konstruktivního..Nemělo by to být 2 a 2 ? Tak kde je Deli nebo Polom ? Někde v..Protože zkušenost. Opět připosranost.

    Nikdo ho nevyhazuje,ale musí něco změnit..

    • Lavička musí zůstat

     Ferry19.8.2014 21:56reagovat

     Kováč se Švejdíkem se k sobě typologicky hodí,ale tak někam do druhé ligy.Na první ligu a samozřejmě na Evropu jim chybí právě ta rychlost.

     • Lavička musí zůstat

      ouki19.8.2014 22:11reagovat

      Kováč teď v Liberci ukázal, že na Evropu v pohodě stačí.

      • Lavička musí zůstat

       Ferry19.8.2014 22:19reagovat

       Teď v Liberci???Myslíš asi vloni v Liberci.Navíc už ani tam nijak nevyčníval a taky je o rok starší a pomalejší.On je dobrej ve vzduchu,důraznej,ale to je vše.A na Evropu mu chybí nejen rychlost,ale i rozehrávka.Navíc mě zatím nepřesvědčil ani pozičně.

       • Lavička musí zůstat

        ouki19.8.2014 22:29reagovat

        vím, že to není Evropa, ale (zápas s Ostravou jsem až tak pořádně neviděl) v Příbrami byl excelentní a jeden z nejlepších hráčů (ne-li nejlepší) na hřišti, skvěle pozičně.

        • Lavička musí zůstat

         Ferry19.8.2014 22:34reagovat

         V Příbrami by našeho stopera odehrál i Liaro po pěti pivech.Smích

         • Lavička musí zůstat

          honzaspartan20.8.2014 8:56reagovat

          Nevim jestli po pěti, ale po třech určitě.

    • Lavička musí zůstat

     majtin19.8.2014 23:10reagovat

     Pod to se taky podepisuji. Musím přiznat, že už když Víťa přicházel, nebyl jsem z toho nadšenej. Protože jsem si pamatoval jeho první angažmá a ten průběh byl stejnej. Taky jsem k němu měl stejný sympatie, moc mu přál úspěch, ale viděl jsem, že jeho cesta se s moderním fotbalem rozchází. Což mi potvrdilo jeho další angažmá.

     Že ale potom přišel Chovanec, to bylo pro mě mnohem horší než kdyby Víťa zůstal. Sám ho kritizoval za nenasazování talentů a přitom je sám neuměl zapracovat, ordinoval taky takový styl, že potřeboval spíš zkušenost.

     Ano, Víťa si opět pomalu prosadil ústup z moderní cesty. Vidím to tak, že buď objeví Víťa v sobě pokoru přiznat si to, zamaká na sobě, bude studovat nové trendy, probudí v sobě trenérskou intuici, v dobrém sova smyslu ”se zblázní” a nebo bude muset být nahrazen někým, kdo bude optimálním vrcholem pyramidy práce s hráči ve Spartě. Za sebe říkám, že ale kdyby ho měl nahradit někdo jako Bílek, Rada, Šilhavý, Komňacký, Chovanec, Jarolím, tak ať raději 100x zůstane Víťa. Nevěřím, že by byl vhodný třeba i Kotal, přeci jen Sparta je něco jiného než Brno či Hradec.

   • Lavička musí zůstat

    LukyACS19.8.2014 21:51reagovat

    je tam velkej rozdíl i v produktivitě, my třeba uděláme v lize 4 menší chyby za zápas, ale soupeři typu Baník, Příbram, Jihlava... nemaj takovou kvalitu v koncovce a těch brejkových situací moc neumí využít, ale Häckenu, Malmö a dalším stejný počet chyb stačí třeba ke 2 gólům.

  • Lavička musí zůstat

   Ferry19.8.2014 21:44reagovat

   Souhlasím,že naší největší momentální bolestí je hra stoperů.To hlavně oni můžou za naše obdržené góly s Malmo a vlastně i za gól s Baníkem.A hrou stoperů trpí celej tým.My vlastně nehrajeme zase o tolik hůř než loni,držíme míč,máme šance,ale narozdíl od loňska je neproměňujeme a navíc více inkasujeme a taky se na nás soupeř už umí připravit.A tady bych právě viděl velkej Lavičkovo nedostatek a to,že neumí reagovat na průběh zápasu .Navíc nepochopitelně neprostřídává sestavu,když má dost širokej kádr.Stále hrají i hráči,kteří nemají momentálně formu...Údiv

   Opravdu nevím,co si o tom mám myslet.

   • Lavička musí zůstat

    Dynamo19.8.2014 21:47reagovat

    není to hra stoperů, s Baníkem to byla hra středu zálohy. Stopeři mají hlavně bránit, sice od nich jde rozehrávka, ale zas takový vliv na hru nemají

    • Lavička musí zůstat

     Ferry19.8.2014 21:53reagovat

     Hra stoperů ovlivňuje tým velmi a víc než si mnozí myslí a to i hru dopředu.Ale u nás jsem to myslel spíš tak,že tu hru ovlivňují tak,že dostáváme góly po jejich chybách,které jsme loni nedostávali,protože stopeři ty chyby nedělali.

     • Lavička musí zůstat

      LukyACS19.8.2014 22:01reagovat

      přesně tak to je, v Evropě není prostor pro chyby, soupeři je krutě trestají a u stopera se špatnou rozehrávkou, je větší pravděpodobnost, že udělá chybu. Jasně, občas jí udělá každý, i Mario, nikdo není bezchybný, hráči nejsou roboti, ale stane se to třeba 1x za 5 zápasů.

  • Lavička musí zůstat

   standis19.8.2014 21:48reagovat

   Lavička je ve Spartě 3. rok, to není tak krátká doba, aby se jeho konepce neprojevila. A někdo za výsledky odpovědnost nést musí. A k té koncepci - přitáhnout Kováče, nechat prodloužit smlouvu Svejdíkovi, posadit Brabce, odstřelit Poloma, nedat šanci Delimu, vyměnit Nešpora za Skaláka - to jsou zrovna koncepční kroky, které nechci. Nevěřím, že tohle mu nadiktoval Hřebík. Pokud tohle vymyslel Otava, tak se Lavičkovi omlouvám.

  • Lavička musí zůstat

   ouki19.8.2014 22:19reagovat

   Souhlas. Nejhorší pro trenéra (to platí třeba také pro brankáře) je skutečnost, že nesmí udělat chybu! Lavička posunul Spartu dopředu, ta hra Sparty je prostě někde úplně jinde než třeba za Chovance. Přišla jedna chyba a nezvládl se zápas v Malmö (bohužel sakra důležitej). Kvůli tomu se rozhodně nemá vyhazovat trenér! I trenér by měl cítit oporu a trochu jistotu vedení.

    

   Jsem přesvědčen, že Sparta se snaží pracovat koncepčně a mít jednoho trenéra po mnoho let. Za KAŽDÉHO trenéra v jakémkoli klubu přijde vždy období, které je slabší, nevyhrává se všechno a může to být třeba i několikaměsíční období. To tak je vždy a všude, nejde být pořád nahoře a vždy jsou slabší chvíle. A pokud je pro nás krize, že se prohrály dva zápasy, tak to jsme pak asi nejšťastnější fanoušci na světě! I kdyby byla krize třeba další dva měsíce, tak má trenér zůstat!

    

   Tím se také dostávám k tomu, že za jiného trenéra by to rozhodně lepší nebylo. Nejprve by přebudovával, pak by se dařilo, pak by zase byla krize... Rozhodně se ještě výše ten klub neposune. Já si dokonce myslím, že měl i ten Pepa zůstat v klubu a dát mu větší čas.

  • Lavička musí zůstat

   GhostInside19.8.2014 22:20reagovat

   Mě právě přijde, jakoby neměl Lavička Spartě už co víc dát, že to co dokázal je jeho strop, přesně jak říkají někteří, sešel z cesty odchovanců. Nešpor, starej Kováč, Breznaník nejsou posili pro Spartu, neumí točit hráče, neumí střídat, neumí zapracovávat mladý a už 2x nás zesměšnil v Evropě. Bohužel má štěstí, že nic moc lepšího v Čechách neni:(

   • Lavička musí zůstat

    ouki19.8.2014 22:33reagovat

    další nick, co se zaregistruje (nebo napíše), jen když chce zkritizovat...

    Já myslím, že Lavička má právě možnost Spartu posouvat dál, naopak s jiným trenérem by ta hra lepší nebyla než je ted.

     

    Ale proč píšu tento příspěvek je fakt, že záležitost koncepce není otázkou pro nás fanoušky a my do toho vůbec nemáme co kecat. To je otázka pro sportovní vedení a koncepce je prostě přesně taková, jakou ji chce mít sportovní vedení. Tečka. Mimochodem my nevidíme, do klubu. Třeba to byl záměr, třeba to byla snaha stabilizovat hráče v základu a třeba doplnit někým zkušenějším pro tento rok kvůli Evropě... Co my víme? Ale otázka koncepce jde prostě mimo nás.

    • Lavička musí zůstat

     peterpan2719.8.2014 22:38reagovat

     ghostinside sem přispívá delší dobu a souhlasím s ním - viz výše

     • Lavička musí zůstat

      ouki19.8.2014 23:38reagovat

      ok, v tom případě se ghostinsidovi omlouvám.

    • Lavička musí zůstat

     Ferry19.8.2014 22:40reagovat

     Fanoušek samozřejmě do toho nemá co kecat a taky nekecá.Jen se prostě někdy dost podivuje.Smutek

    • Lavička musí zůstat

     LukyACS19.8.2014 22:42reagovat

     Fanoušek si jen diskutuje, je to tak všude na světě, že se o fotbale baví. Každý má nějaký názor. Nikdo nechce, aby vedení dávalo na naše názory a aby si z tohohle něco bralo. Navíc si myslím, že nikdo tady ”Lavička ven” řvát nebude.

     • Lavička musí zůstat

      ouki19.8.2014 23:39reagovat

      Spíše jsem měl na mysli, že my vůbec nevíme, jaká je koncepce, jaké byly pokyny, rozhodnutí, proto ani nemůžeme tvrdit, že Lavička pochybil tím, že ustoupil z koncepce, když ji neznáme. Nehledě na to, že nějaké věci mu asi přikázalo (respektive nastavilo) vedení klubu. Proto se Lavičkovi v tomto nemůže nic vytýkat.

   • Lavička musí zůstat

    Chabix20.8.2014 0:48reagovat

    On taky ten hlavní důvod, proč se vybočilo z cesty, byla šance hrát LM. Z toho pramenili zkušené posily a charakterově hráči, které jsme neměli. Nepomohlo to, LM nehrajem a kdo ví zda se probojujem do EL. Teď spíš věřím, že se zas vrátíme na tu naší cestu a hráči jako Polom, Brabec v budoucný Sýkora, Skalák (pokud Bolka neuplatní opci) a snad Jirásek začnou prosazovat.

  • Lavička musí zůstat

   majtin19.8.2014 23:18reagovat

   Dominiku, na jednu stranu ti rozumím, na stranu druhou - ty opravdu věříš, že Víťa dokáže zapracovat Reitera, Sýkoru, Deliho, když se mu to zatím nepovedlo u hráčů, jako Brabec, Skalák, Polom (a nevidím nadějně, že to za pár měsíců bude lepší), kteří svou kvalitu už prokázali.

   Já si myslím, že ty talenty ulavičkuje a uhostuje.

  • Lavička musí zůstat

   Chabix20.8.2014 0:44reagovat

   Není dostatečně kvalitní náhrada - není důvod pro změnu. U toho bych skončil.

 • Trenér

  Kapitán19.8.2014 21:34reagovat

  Jedinej kdo by teď mohl převzít Spartu je Martin Pulpit. Je to sympatickej trenér, kterej je hodně ambiciozní.

 • Bunda 17.32.

  FIKURA19.8.2014 21:15reagovat

  Základní vlastnost týmu konkurence schopného v Evropě je rychlost. Napsal jsi to přesně a výstižně. My máme mužstvo do kombinace. Ale tak jak hrajeme, hraje stará garda. My si vzadu přihráváme hezky do nohy, s několika výměnami. Ono to hezky vypada, že držíme míč a soupeř na nás nemá. Pak taky na konci zápasu vedeme v procentech v držení míče 75 ku 25. Ale nám hlavně chybí ta rychlost v přechodové fázi, kdy by bylo možné vykombinovat až do finální situace. A k tomu je potřeba pohyb a rychlost, Aby se dala použít narážečka, dát hráči míč co zabíhá za obranu, mít výběr ne na jednoho, ale třeba na dva, tři hráče. A to je o pohybu bez míče. A to bolí. Běhat, nabízet se a být stále v rychlosti v útočné fázi. Tam mi ta ochota hráčů chybí. On jedinej Kadeřebek je hodně málo. To je pak taková házena, když si vyměňuješ dokola míč před brankovištěm, ale pivota tam nemáš.

  • Bunda 17.32.

   Dynamo19.8.2014 21:18reagovat

   ano, ale nemyslím si, že máme pomalé hráče všude. Podle mě nám chybí rychlost především ve středu zálohy, psal jsem to tu už dnes ráno. Krejčí, Costa, Holek, to nejsou pomalí hráči. Máme Nešpora, který sedí. Nejde všechno hned, kdybychom sázeli jen na rychlost, můžeme angažovat sprintery. Ale konceptuálně máš pravdu

   • Bunda 17.32.

    Ferry19.8.2014 21:26reagovat

    Sprintery samozřejmě ne,protože ve fotbale nejde jen o rychlost běhu,ale i o rychlost zpracování(první dotek s míčem),rychlost vedení míče,rychlost orientace,rychlost vyhodnocení situace...

  • Bunda 17.32.

   Bunda19.8.2014 21:29reagovat

   Pohyb bez míče je obrovský problém nejen ve Spartě..:/ U nás ho mají jen Kadeřábek s Přikrylem..Ten náš způsob hry by chtěl zrychlit a dá se zrychlit když Lavička přestane být posera.. Ale stejně ta naše kombinační hra není vhodná do LM. Tam soupeři nikdy nevnutíme naši hru..A naopak to budeme my kdo bude hrát v bloku a vyrážet na brejky..A brejky s Lafatou,Dočkalem,Hušbauerem,Svejdíkem atd ? SmíchSmích Máme nevhodné hráče pro Evropu. Někoho koupíme a jemu tu hru přizpůsobíme.. Co to je Lavičko ?! Hráči se musí kupovat podle toho jak budou pasovat do systému !

   Vztek

   • Bunda 17.32.

    honzaspartan19.8.2014 23:15reagovat

    Krejčí má výborný pohyb bez míče.

 • Salzburg

  honzaspartan19.8.2014 21:12reagovat

  Nojo, Solnohrad si namlsané Švédy z Malmo povodí v suchym triku.

  A to je dobře.

  • Salzburg

   ke4n19.8.2014 22:45reagovat

   No 2:1 doma, je ještě horší než 4:2, to si je moc nepovodili Neutrální

 • Repre

  standis19.8.2014 21:03reagovat

  Tak mě napadlo, s kým chce Vrba hrát s Holandskem? Stoperskou dvojku klidně může losovat a předpokládám, že ho ani nenapadne nominovat Procházku. Ten nepřichází v úvahu ani na losovačku po jeho výkonech. Dále máme pravé křídlo - tam měl asi jistotu Dočkal, zkoušel tam i Hušbyho. Je třeba uznat, že při současné výkonnosti tam nemůže hrát ani jeden. A Petržela tam hrát nemůže i při jeho nejlepší výkonnosti. Vydra je tam poloviční, zbývá mně tam jenom Kadlec, který zase toho moc nenahrál. Nakonec mu nezbyde nic jiného než tam dát univerzála Plašila. Na levé křídlo mám tušení, že povolá Pilaře.

  • Repre

   honzaspartan19.8.2014 21:05reagovat

   Přikryl je přece ve formě.

  • Repre

   standis19.8.2014 21:13reagovat

   A ted hraje Besiktas s Arsenalem a Sivok s Rosou na lávce, včera zase Cech.Vztek

 • Lavička x Jílek

  honzaspartan19.8.2014 20:09reagovat

  Jestli bude vyhozen Lavička, tak logicky musí jít i Jílek a rozhodně nemůže nastoupit na jeho místo, protože za ty neúspěchy odpovída taky.

  • Lavička x Jílek

   kopejtko19.8.2014 20:12reagovat

   já hlavně nechápu proč by měl odcházet trenér který udělal za rok tři trofeje což se před ním nikomu nepovedlo

   • Lavička x Jílek

    honzaspartan19.8.2014 20:15reagovat

    Já ho taky nevyhazuju.

  • Lavička x Jílek

   standis19.8.2014 20:27reagovat

   A co Svoboda?

   • Lavička x Jílek

    honzaspartan19.8.2014 20:57reagovat

    Nikdo ze stávajícího realizačního týmu nemůže pomýšlet na to, že by nahradil Lavičku.

    A případný nový trenér by měl mít samozřejmě právo vybrat si svůj realizační tým.

  • Lavička x Jílek

   netix19.8.2014 21:15reagovat

   neúspěch bereš ty 3 vyhraný poháry v jedný sezoně, rekord v počtů bodů nebo nejvíc nastřílených a nejmíň obdržených golů za sezonu?

   • Lavička x Jílek

    honzaspartan19.8.2014 21:24reagovat

    Byly úspěchy i neúspěchy, ale to já nehodnotím.

    Pokud bude Lavička vyhozen, a všichni víme, že v případě nepostupu do EL je to reálné, tak to bude za neúspěchy.

    Konkrétně asi za loňský a letošní výbuch v Evropě, kdybys to náhodou nevěděl.

    • Lavička x Jílek

     netix19.8.2014 21:31reagovat

     to už tady bylo a nic z toho, naše liga neni nijak kvalitní, nikdo nekupuje hráče za desítky milionů a proto v Evropě nikdy nebudeme mít nic jistýho, takže těžko pomůže výměna trenéra..Jude slávie

     • Lavička x Jílek

      honzaspartan19.8.2014 23:19reagovat

      Proboha. Já nikde nepíšu, že se má měnit trenér nebo že to k něčemu pomůže.

      Píšu o hypotetické situaci, že kdyby ho vyhodili, tak je blbost, aby ho nahrazoval jeho asistent Jílek, jak se navrhovalo v předchozím vláknu.

 • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

  honzaspartan19.8.2014 19:30reagovat

  Nějak jsem si nevšiml, že by dal v této sezoně víc gólů než Lafata.

  Rozhodně je ale nejlepším spalovačem a zazdívačem šancí.

  • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

   Pavel0019.8.2014 19:32reagovat

   Nejlpším střelcem v GL

   • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

    honzaspartan19.8.2014 19:42reagovat

    1) To nebylo napsáno, že se účelově počítá pouze GL, aby z toho Přikryl vyšel vítězně.

    2) Je to dost trapas to zdůrazňovat, když je začátek sezony a on má pouhé dva góly. Opravdu relevantní fakt Smích

  • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

   Dollaruss19.8.2014 19:36reagovat

   Přikryl je největším spalovačem no jistě ... Moc dobře si pamatuji kolik toho spálil Lafi minulou sezónu a nikdo tu na něj nenadává.

   Je klidně možné, že kdyby Přikryl dostal stejně prostoru na hřišti, že dá podobný počet gólů.

   To ti chrápe s přítelkyní nebo co? Pořád ho tady vytahuješ a děláš z něj nějaké totální kopyto.

   • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

    Pavel0019.8.2014 19:41reagovat

    Přikryl musí být velmi aktivní, protože na něj nadává víc lidí, to je ale KANEC SmíchSmích

   • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

    honzaspartan19.8.2014 19:44reagovat

    Já bych si tipnul, že Tomík je ještě panic.

    Možná by mu i na hřišti pomohlo, kdyby se toho bříměte zbavil a tím by získal nějaké to sebevědomí do zakončení.

    • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

     kopejtko19.8.2014 19:46reagovat

     můžeš mě vysvětlit své nenávistné příspěvky proti hráčům Sparty to mě nejde na rozum

     • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

      honzaspartan19.8.2014 19:51reagovat

      Na tom není nic nenávistného.

    • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

     Kombinator19.8.2014 19:50reagovat

     Už je to trapný.

     • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

      honzaspartan19.8.2014 19:53reagovat

      To jo, to opakované vytahování přítelkyň, když někdo kritizuje Přikryla, je už opravdu trapné.

      Chtělo by to už zase něco nového.

      • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

       Kombinator19.8.2014 19:57reagovat

       Trapnej seš tu bohužel hlavně ty.

   • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

    honzaspartan19.8.2014 19:49reagovat

    Takže zrovna Přikryl může podle tebe klidně být stejně dobrý zakončovatel jako léty prověřený kanonýr a nejlepší střelec celé historie samostatné české ligy David Lafata.

    Větší blábol jsem dlouho nečetl. Ty někomu zase příště piš, že píše sračky, hahaSmích

   • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

    LukyACS19.8.2014 19:52reagovat

    dobrej úlovek http://img.ahaonline.cz/img/18/full/973211_.jpg

    • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

     Tashunka Witko19.8.2014 19:56reagovat

     To musí být nějaká stará fotka. Teď má Vácha mnohem menší culík.

     • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

      PohanACS19.8.2014 20:44reagovat

      Zabil SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích
      SmíchSmíchSmíchSmích

     • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

      honzaspartan19.8.2014 21:03reagovat

      A ani nedokazuje, že Přikryl neni panic.

  • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

   Tashunka Witko19.8.2014 19:53reagovat

   Přikrylova koncovka je katastrofální a spoluhráče to asi musí deprimovat, nicméně si nemyslím, že Ládík je v tomto směru nějak výrazně lepší. Dobrou koncovku popravdě ukazoval zatím jen Hušbauer.

   Mně u Přikryla víc vadí, že nemá ani finální nahrávku. Na rozdíl od Krejdy nic nepřipraví a má špatný výběr místa při nábězích. Málokdy se potká s myšlenkou spoluhráče, natož s balonem, když nabíhá za obranu. Nicméně u mě je to momentálně lepší hráč než Dočkal. Nasadil bych ale Konateho. Ten se mi zdá z náhradníků nejlepší a mohlo by z něj něco být, pokud by byl veden schopnějšími lidmi, než je parta hřebíkovských nadšenců, mluvící pouze benešovským jazykem.

   • Přikryl je našim nejlepším střelcem?

    honzaspartan19.8.2014 19:56reagovat

    To všechno sis vymyslel a skvělého Přikryla kritizuješ jenom proto, že ti chrápe s přítelkyní!

 • Bílek...

  Kajaxx19.8.2014 19:28reagovat

  Jak tu někdo může vyslovit tohle jméno... Bilek by byl nejvetsti zlo.. Kdo chce Bílka je Juhar! .. jo to Ivan Hašek to je jina třída! :)

  • Bílek...

   kopejtko19.8.2014 19:45reagovat

   a co provedl tak hrozného s národním týmem byl nad očekávání úspěšný a obdobně si vedl i na ostatních štacích to že ho za jeho Sparťanskou minulost a přátelství s Ivanem nenávidí většina národa je bych řekl národním sportem číslo jedna však on to za chvilku pocítí i pán Vrba

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha