Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Tak Plzeň gól z ofsajdu

  majtin15.9.2014 19:21reagovat

  Úsměv Ale pomezní to měl dost těžký.

  Jinak štve mě, že nemáme skoro žádný signály. Tohle jsou prostě góly skoro zadarmo a platěj úplně stejně. Tyhle signály (společně s přízní sudích) dvakrát dostali Plzeň před nás. Nebýt jich skončí v dáli za námi. Podle mě je to známka trenérský chytrosti, aby jedna z prvních věcí byl nácvik standardek a signálů. (Samozřejmě nejen to). Ty góly pak mužstvu pomůžou i psychicky a je klid na další práci. To nemluvím o tom, že můžou rozhodnout vyrovnaný zápasy.

  • Tak Plzeň gól z ofsajdu

   Avhred15.9.2014 19:25reagovat

   Naše standardky jsou někdy opravdu šílené, vždyť několikrát jsme je zahráli tak, že z nich byl nebezpečný brejk pro soupeře!

   Jinak naprosto souhlasím, že precizně a chytře zahrané standardní situace mohou být velkou devizou, ovšem u nás mi přijde, že je Víťa snad ani netrénuje, a pokud sehrajeme nějaký pěkný signál, tak to je spíše dílem improvizace našich hráčů.

  • Tak Plzeň gól z ofsajdu

   ke4n15.9.2014 19:26reagovat

   a teď si představte kdyby se tak nepískaly ofsajdy Krejčímu stejně jako Pilařovi....

   • Tak Plzeň gól z ofsajdu

    Avhred15.9.2014 19:28reagovat

    S tím jeho zapomínáním vlastní tělesné schránky v ofsajdu mě Ládík nesmírně štve, měl by na tomhle zapracovat.

    • Tak Plzeň gól z ofsajdu

     majtin15.9.2014 19:30reagovat

     Ano, ale i jak píšu níž - včera mu dvakrát pískli hraniční situaci.

   • Tak Plzeň gól z ofsajdu

    majtin15.9.2014 19:29reagovat

    No jo, jenže oni včera Krejčímu pískli dvě hraniční situace a ty se mají pouštět. To nebyly malé ofsajdy, ty se pískat pořád mají, to byly prostě hraniční situace.

 • Offside

  Avhred15.9.2014 19:15reagovat

  Tak, a máme tady zase tradiční plzeňskou klasiku, tentokráte v podobě gólu z ofsajdu do liberecké sítě ...

  • Offside

   netix15.9.2014 19:19reagovat

   kdo byl v ofsajdu?

   • Offside

    majtin15.9.2014 19:22reagovat

    Pilař po teči Koláře.

 • Vacek

  ardentr15.9.2014 19:03reagovat

  Padlo tady, ze Kamilovi Vackovi nejvic vyhovuje misto v zaloze. To je podle meho nazoru velky omyl, protoze Kamil proste neumi dat dlouhy presny pas, a to, ze umi vest mic z nej stredopolare nedela. Idealni misto pro nej je na kraji zalohy nebo utoku, tam nejvice vyniknou jeho prednosti, hlavne skvela technika.

  • Vacek

   js15.9.2014 19:07reagovat

   Neviděl jsem zápas v Živanicích, ale když už jsme zkoušeli pravýho obránce alternovat Marečkem, dokázal bych si na tom postu představit spíš Kamila. Neříkam, že je to post pro něj, ale vzhledem k jeho stylu hry by mi tam klidně pasoval víc než Mareček.

   • Vacek

    majtin15.9.2014 19:15reagovat

    Taky mě to napadlo. Kadeřábek by si aspoň oddechl občas.

   • Vacek

    ardentr15.9.2014 19:20reagovat

    mozna jo, chtelo by to vyzkouset

  • Vacek

   Standa Hejkal15.9.2014 19:13reagovat

   Vacek v útoku? Co přijde dál, Štěch v záloze? Úsměv

   • Vacek

    ardentr15.9.2014 19:21reagovat

    nevidel’s zapas s tema Holandanama, jak zprava krasne pronikl do pokutoveho uzemi a prihral pod sebe?

    • Vacek

     Standa Hejkal15.9.2014 19:29reagovat

     A? To z něj dělá obránce? Viděl jsem Švejdíka dát gól, neměl by hrát v útoku? Smích

     • Vacek

      ardentr15.9.2014 19:37reagovat

      no tak mozna by Svejdik byl na hrotu prospesnejsi nez Bednar v soucasne forme

 • SPARŤANSKÁ PRŮMĚRNOST

  Dynamo15.9.2014 17:14reagovat

  SPARŤANSKÁ PRŮMĚRNOST

  Současný ročník Synot ligy je velice vyrovnaný a pro klub jako Sparta Praha je to další komplikace, protože konkurence může opět oddálit vytouženou účast v Lize mistrů. Kromě vytíženosti v lize ji čeká ještě šest zápasů v evropské soutěži a některé hráče i zápasy v národním týmu, které navýší zatížení a únavu.

   

  Sparta Praha se musí vymanit z daného průměru, aby se přiblížila k Evropě a mohla být konkurenceschopná. Dvacet čtyři let od změny režimu, kdy se otevřely hranice a naskytla se možnost čerpání moderních tréninkových, rehabilitačních a regeneračních metod z vyspělých klubů, tak současná Sparta v této oblasti nevyužila skoro nic.

   

  Dnešní fotbal je rychlejší, ročně se odehraje šedesát až sedmdesát zápasů ve vysokém tempu a na hráče jsou kladeny velké nároky na úspěch. Před dvaceti lety hráči trávili fotbalem v průměru kolem dvě a půl hodiny denně. Dnešní špičkoví fotbalisté se věnují fotbalu šest až sedm hodin denně. Jsem přesvědčen, že sparťané jsou do dnešního dne na úrovni před dvaceti lety.

   

  Dle mého názoru by Sparta měla mít nejlepší personální a technické vybavení z tréninkového, regeneračního a rehabilitačního systému. Dnešní doba klade důraz na rychlou regeneraci, rehabilitaci a individuální skladbu tréninkové zátěže, aby byl hráč připraven na maximální možné úrovni.

   

  Sparta Praha, pro mě klub číslo jedna v zemi by měl spolupracovat s nejlepšími fyzioterapeuty, lékaři, kondičními trenéry a mít ty nejlepší přístroje, které využívají evropské kluby. Investiční náklady jsou stejné jako zaměstnávání Kruly ve sportovním úseku a angažování Breznaníka, Nešpora, Bednáře a dalších průměrných fotbalistů. Rozdíl je v přínosu pro samotný klub. Investováním, do průměrných lidských zdrojů se dostaví pouze průměrný výsledek. Z investice do nejlepšího lékařského a medicínského zázemí profituje samotný klub a přináší očekávané výsledky.

   

  Ve Spartě nevidím vůli ze strany odpovědných lidí, aby se touto otázkou zabývali. Získání poznatků z této oblasti obnáší pouze návštěvu zahraničních klubů a následně uplatnění získaných znalostí v praxi. Jediný člověk na Spartě nevyužil štědrosti majitele, aby se investovalo do tohoto projektu, který by Spartu posunul do Evropy a nemusela snášet ponižující vyřazení od švédských a slovenských klubů v kvalifikacích o Ligu mistrů.

   

  Vzrůstající kvalita evropského fotbalu a vyrovnanost výkonnosti českých klubů by měla být pro Spartu varováním, jestli chce být konkurenceschopná. Stejně jako marketingový ředitel Sparty Tomáš Křivda cestuje a sbírá zahraniční zkušenosti a poznatky ze zahraničních stáží a návštěv, tak by měli pracovat i lidé ze sportovního úseku. Nestačí pouze nakoupit relativně nejlepší fotbalisty, ale je nevyhnutelné vytěžit maximum z jejich kvalit na základě nejlepších tréninkových, regeneračních a rehabilitačních me­tod.

   

  Moderní tréninková centra evropských klubů jsou vybavena nejlepšími přístroji na regeneraci, rehabilitaci a různé analýzy, které umožňují personifikovat hráčův stav a následně přizpůsobit tréninkovou přípravu a zatížení.

   

  Akceptovat průměrnost je smíření se s účastí v Evropské lize a konstatováním, že zápas v Teplicích měl skvělou úroveň.

   

  Autor: Milan Luhový

  • SPARŤANSKÁ PRŮMĚRNOST

   Ferry15.9.2014 17:55reagovat

   Tak předně si nemyslím,že by Sparta byla na úrovni před dvaceti lety.Dále si myslím,že Sparta má odpovídající kvalitu treninkovém,lékařském a fyzioterapeutickém i rekonvalescenčním a regeneračním lidském i věcném aparátu.Aspoň co se týká úrovně naší republiky.Jinak se dá docela s Luhovým souhlasit s tou vůlí odpovědných lidí.Někdy mám opravdu dojem,že Spartu vede banda laiků a neumětelů.

   • SPARŤANSKÁ PRŮMĚRNOST

    ewzen15.9.2014 18:45reagovat

    Konečně si přiznal,že Hřebík je laik a neumětel ;-) Smích

    • SPARŤANSKÁ PRŮMĚRNOST

     majtin15.9.2014 19:04reagovat

     Tvé rady ohledně koncepce, směřování klubu, sportovního a trenérského vedení, doplňování hráčů zní? (A nepiš, koho by si vyhodil a co nechceš, to všichni už tisíckrát víme. Napiš, jak by to mělo vypadat. Ale ne plané obecné řeči, takových ve Spartě bylo dost).

    • SPARŤANSKÁ PRŮMĚRNOST

     Ferry15.9.2014 20:18reagovat

     Naopak!Dokud měl Hřebík na něco ve Spartě vliv,tak to fungovalo.A ted teprv vidíme,jak se vede tým,když tomu lidé ve vedení nerozumí(Otava) a nebo se bojí cokoliv změnit(Lavička).

  • SPARŤANSKÁ PRŮMĚRNOST

   standis15.9.2014 18:18reagovat

   To je sice všechno hezké, ale to jsou takové knížecí rady, které lze naroubovat na besketbal, házenou atd. Nejlepší ovšem je, že Luhový radí klubu, o kterém má informace jenom zvenčí.

 • Juniorka

  Spytihnef15.9.2014 17:01reagovat

  Pokud dneska juniorka vyhraje, tak se dostane na první místo a oproti ostatním má ještě zápas k dobru.

  • Juniorka

   kopejtko15.9.2014 17:08reagovat

   tak vzhledem k tomu kde hraje je výhra samozřejmost

  • Juniorka

   standis15.9.2014 18:53reagovat

   Vyhrála 0:1, vlatnák.

 • Hušbauer

  Kvašňák15.9.2014 11:02reagovat

  Hušby má osobní problémy a je pernamentmě naštvanej, že jsme ho nepustili ven. Podle toho vypadaj i jeho výkony. Co takhle vylepšit mu náladu zvýšením platu. Třeba by to potom fungovalo.

  • Hušbauer

   Chabix15.9.2014 11:15reagovat

   No jo ty vaše šumy.Smích

   Nicméně je fakt, že jsem taky čekal, že ho prodají. Takže to, že tu zůstává je pro mě překvapením. Ale za jeho špatnými výkony bylo i něco jinýho, což jsem se zase dozvěděl z jiných šumů. Smích

  • Hušbauer

   Dynamo15.9.2014 11:45reagovat

   je prokázáno, že zvýšení platu obecně má pouze krátkodobý pozitivní účinek.

   Důležitější z hlediska celkové spokojenosti je pracovní prostředí, náplň práce, pozice…

   v případě fotbalisty s potenciálem jít ven je to zahraniční angažmá. Samozřejmě s tím souvisejí i peníze.

    

   • Hušbauer

    brac15.9.2014 15:16reagovat

    Hušbauerova okno pro zahraniční angažmá je ještě tak maximálně 3,5 roku.

    Dá se tak pochopit, že ho štve, že nepřestoupil. Každopádně vzhledem k tomu, jak krátké to okno je, si nemůže dovolit výpadky. Trucováním poškodí nejvíce sám sebe.

  • Hušbauer

   Peters15.9.2014 19:58reagovat

   Ano, má osobní problémy. Narodil se mu totiž Pepa jr. Smích

 • Podhrot

  Spytihnef15.9.2014 10:00reagovat

  Osobně si myslím, že nám hrozně chybí Hušby v loňské formě a hlavně nám chybí náhrada za něj. V létě tady spoustu lidí včetně mě psalo, že je potřeba přivést podhrotového hráče. Bohužel nikdo nepřišel a teď tam hraje Vacek, kterému tahle pozice nevyhovuje. Vacek své nejlepší výkony předváděl na postu staženějšího záložníka, vyhovuje mu když má hru před sebou. Možná tam mohl dostat více možností Dočkal, který tam hrál v superpoháru a nebylo to špatný.

  • Podhrot

   Kombinator15.9.2014 10:45reagovat

   Hušby je naprosto unikátní fotbalista u nás, co se týká pohybu a řešení situací na posledních 20-30ti metrech. Souhlasím, že hrozně chybí, s ním bychom dali určitě o x branek víc.

  • Podhrot

   Standa Hejkal15.9.2014 11:00reagovat

   Podle určitých šumů a náznaků, které vnímám už od léta, v zimě přijde na tuhle pozici posila z ciziny. Jestli je to ale 100% jisté zatím nelze říct.

   • Podhrot

    forskinho15.9.2014 11:08reagovat

    Otázka je proč až v zimě? Breznaníka i Nešpora beru jako potenciální posily, ale proč zrovna tenhle post se neřešil, když byl na pořadu dne i potenciální odchod Pepika Hušbauera? To je mi záhadou.

    • Podhrot

     Chabix15.9.2014 11:12reagovat

     Protože se asi počítalo s tím, že se na ten post přesune Dočkal a jako další do partu bude Pavelka. No s tou posilou z ciziny (což nemusí být nutně cizinec jak to chápu), tak bych se vůbec nezlobil za Rosu. V Arsenalu už stejně nehraje a je ještě ve věku, kdy může být týmu velmi prospěšný. Za takový dva roky už to bude jen takový Horváth. Smích

     • Podhrot

      Kvašňák15.9.2014 11:14reagovat

      Rosa se chystá do USA.

     • Podhrot

      Standa Hejkal15.9.2014 11:16reagovat

      O Rosickém, stejně jako o Sivokovi, platí ”jednou snad” :)

      • Podhrot

       Kombinator15.9.2014 11:36reagovat

       O Rosovi pochybuju. Do 35ti v Arsenalu, pak na 2 roky do Ameriky a pak konec. Leda, že by z Arsenalu šel do Sparty, ale tomu nevěřím.

       • Podhrot

        Standa Hejkal15.9.2014 11:38reagovat

        No jestli bude tak vytěžovaný jako doposud, tak by mohl přijít už v létě, záleží jen na něm. Úsměv

        • Podhrot

         brac15.9.2014 15:26reagovat

         No to nezáleží, vzhledem k tomu, že má smlouvu do 6/2016.

    • Podhrot

     Standa Hejkal15.9.2014 11:12reagovat

     Tak pořád jsou tu Dočkal, Přikryl a Konaté. Všichni na té pozici (nebo na pozici na PZ místo Dočkyho) můžou hrát.

     • Podhrot

      forskinho15.9.2014 11:19reagovat

      Pokud se k tobě tyhle šumy dostaly, musíš mít asi nějaký zdroj přímo z klubu. Netušíš, proč jsme nakonec podepsali Vacka, i když byl minulou půlsezónu tragickej? Podle mě v těch dvou zápasech co dostal příležitost dokázal, že na to nemá.VztekÚdiv

      • Podhrot

       Standa Hejkal15.9.2014 11:20reagovat

       Kamil je hodnej kluk, pracovitej, zná prostředí, nic nestál, má zkušenosti a nadstandardní vztahy s Jakubem Otavou. Úsměv

       • Podhrot

        Spytihnef15.9.2014 11:41reagovat

        Já jsem ještě navíc slyšel :) že tam byla dokonce nějaká nepsaná dohoda mezi Kamilem a Křetínským.

        • Podhrot

         Standa Hejkal15.9.2014 11:44reagovat

         O tom mluvil sám Kamil, když se vracel.

   • Podhrot

    Spytihnef15.9.2014 11:12reagovat

    Třikrát hurá. Sice pozdě, ale přece. A cizinec je asi jediná možnost, v GL moc na výběr není. Doufám, že to bude trefa do černého.

  • Podhrot

   majtin15.9.2014 14:26reagovat

   Já tam chtěl Harbu, je typologicky podobnej, až na to, že nemá střelu z dálky - teda takový pecky jako Hušby. Ale zase je o trochu lepší do vápna.

   A nebo Pavelku.

 • Žilina-Slovan 3:0

  Tashunka Witko15.9.2014 8:32reagovat

  Tak nevím, jestli se ten Franz na tu Letnou ještě někdy dostane ?

 • Pokud

  Standa Hejkal15.9.2014 8:00reagovat

  Pokud je opravdu potřeba se někoho zbavit, tak jsou to staří hráči jako Bednář a Švejdík. Bednář to má za sebou, je úplně na nic, gól už snad nikdy nedá a Schick tam na těch 5 minut může chodit taky. Juliš, když je zdraví, už dokonce dal i ligový gól. Švejdík je důležitý především v kabině, navíc, když hraje, hodně se snaží dirigovat obranu, hodně tím pomáhal Máriovi. Ale kdybych si měl vybrat mezi jím, Kováčem a např. Delim, tak nejraději uvidím na hřišti Deliho. Polom nehraje ani v Dukle, byť tam má obrovskou konkurenci a podle mě je na stopera malej, pokud je náš stoper č.1 Holek, tak vedle něj prostě Polom hrát nemůže. Breznaník měl obrovský výpadek, věřím, že se do toho dostane. Marec má strašnou smůlu, že všichni vidí jen to, jak dělá chyby a je nedůrazný, ona to pravda je, ale nikdo už nevidí, jak je skvělý pohybově, pozičně, kolik balonů dokáže získat a jak dokáže hru zklidnit. Jemu věřím. Nešpor je zraněnej. Vacek je poctivec, jenže není forma. Potřebuje se vyhrát.

  • Pokud

   Kombinator15.9.2014 10:43reagovat

   Bednář určitě gól ještě někdy dá, ale je nesmysl jít cestou dvou třicátníků, který se střídaj a nedat tak čuchnout talentům. Osobně si myslím, že Lavička nechce dělat nepopulární rozhodnutí, chce mít v týmu pohodu a proto místo mladíka radši postaví Bednáře, který by jinak byl určitě nasranej. S Polomem souhlas, o tomhle jsem tu mluvil už v době, kdy Polom vylít ze sestavy a taky si myslím, že to je pro něj konečná - v Dukle nehraje, takže se nám za rok vrátí ve stejným, ne-li horším stavu než odcházel, těžko čekat, že se dostane do základu, takže bude další hostovačka a pak už bych to viděl na přestup. Deliho bych taky rád viděl v akci, nechápu, že nedostal čuchnout ani po vydařeným hostování. S Breznaníkem souhlasím, že za jeho bídny výkony může do jistý míry dlouhá pauza, ale pokud se dobře pamatuju, tak než odcházel z Liberce, tak měl nějaký prohlášení, že půjde do ciziny a tam klidně bude sedět na lavičce za velký prachy, což se mu očividně povedlo. Něco to o něm vypovídá, i když měl možná jen blbý kecy. Navíc si myslím, že za Krejčím byl měl být jako náhrada někdo mladší než Breznaník, kterýmu táhne na 30, pochopil bych to obráceně, ale takhle mi to nepřijde rozumný si tu držet staršího hráče na křídlo jako náhradu za mladšího až odejde. Navíc bych řekl, že nebude ani levnej. Myslím si, že křídlní prostory nemusíme mít obsazený zkušeností, tam je ok mít v záloze dravý mladí, což mužeme dotovat z vlastních zdrojů. A u Marečka s tebou překvapivě nesouhlasím, respektive souhlasím, že má i určitý silný stránky, ale ty jeho slabý jsou na tom postu kde hraje naprosto zásadní. Navíc mi přijde, že pozičně hraje možná až moc, protože pak málo natěsno dostupuje a zdvojuje. Je obrovskej rozdíl, když brání Vácha a on, navíc bych řekl, i když s tím asi souhlasit nebudeš, že Vácha, ač to někdy posere, tak rozehrává mnohem líp než on, nejde ani tak o přesnost, ale o to, že si míč třeba nechá chvilku pro sebe, udělá rychlej a pro soupeře nečekanej manévr a rozehraje dopředu, Mareček to dá z první na stopera nebo záložníka do strany a všechny volný prostory se zase uzavřou. Chápu, že nemůžeme mít na všech postech rovnocený náhradníky, ale musíme ten tým mít rozumně poskládanej - to znamená: zaprvé když zkušenost, tak opravdu tam, kde je potřeba - např. Kováč na stopera, kterej se neposere, že musí najednou naskočit do důležitýho zápasu a odehraje to zkušeně. Zadruhé do ofenzívy mít v záloze hráče do 25ti let, který rok náhradničení nezabije a po naskočení do sestavy budou i nadále mít možnost herního rozvoje a nadále budou dobře prodejní (nejsme Real, abychom hráče koupili za miliardy, vyždímali ho a pak ho odhodili za pár šupů do hajzlu), ten procs musí být neustále zdravej. Neříkám, že to musí být na všech 11ti postech, ale dostat se do stavu, kdy budeme mít starý neprespektivní mužstvo na hřišti i na lavičce nás požene do záhuby stejně rychle jako Plzeň.

   • Pokud

    Standa Hejkal15.9.2014 10:57reagovat

    Mareček a Vácha jsou dva jiní hráči, každý má jiný styl, jiné přednosti. Pak mi u některých přijde, že Marečka kritizují, protože nehraje jako Vácha. Níže píše tuším captain, že Marec není klasický DZ a já s tím souhlasím, bohužel, jeho rozehrávka zatím nemá kvalitu, hraje alibisticky a jednoduše. Ale kdo ví, třeba to jsou pokyny, ale do toho bych nezabředával. Myslím si, že pokud získá herní praxi a sebevědomí, jeho výkon vzroste. V tom mu věřím víc než Vackovi, který nikdy nebyl zázračný fotbalista a venku totálně vyhořel. Mareček mi přijde jako taková (snad jen zatím) zabrzděná verze Tavaréze, jehož hra mi i přes pokročilý věk a nulové uplatnění v cizině silně imponuje. Neříkám, že je Mareček 100% hráč pro základní sestavu, ale zbavovat se ho by byl nesmysl.

    • Pokud

     ke4n15.9.2014 14:35reagovat

     Je to přesně naopak, Mareček je v týmu úplně k ničemu, ještě jsem ho snad neviděl dát přihrávku dopředu, natož nějaký náznak asistence nebo snad gólu. On dostane míč, kolem něj široko daleko nikdo, ale on to stejně pošle 8 metrů zpět na stopera. A i jako defenzivní stojí za nic, v Teplicích údajně nezískal ani jediný balon. A kolik takových kazisvětů v záloze potřebujeme, s Váchou a už 5 let totálně jalovým Matějem je to v podstatě celá záloha, kdo má pak ty góly dávat? Lafata je sice schopný dát klidně 3 nebo 2 (nebo i 5Smích, ale jen na něj se spoléhat nedá.

      

     Vacek se snaží hrát dopředu, třeba se Zwolle byl rozdílový hráč-první zápas jen střídal a zařídil gól, druhý zápas byl nejlepší na hřišti. A kdo u nás je zázračný fotbalista? Mareček? Údiv Raděj se budu koukat celý zápas na Vacka když vidím že celý zápas maká, než na otrávený xicht Matěje, Hušbauera, nebo nulového Marečka :P

     • Pokud

      Standa Hejkal15.9.2014 15:02reagovat

      Že nezískal jediný balon je úplný blábol. Zbytek jsou tvoje kecy.

      • Pokud

       ke4n15.9.2014 17:30reagovat

       ”Mareček má více obraných úloh, jenže za celé utkání v Teplicích neodebral úspěšně ani jednou soupeři míč.”

     • Pokud

      captain_obvious15.9.2014 17:06reagovat

      Ale hovno, Mareček je v současném kádru prakticky jediný hráč, který dá přízemní přihrávku na 20 metrů přesně do nohy, tak jak to spoluhráč potřebuje. Akorát jich dává strašně málo, pravděpodobně protože si nevěří. Ale je to klasickej rozehrávač a tím opravdu nemyslím, že si sebere balon a okamžitě tam výmýšlí nějakou nesmyslnou kolmici za obranu jako by fotbal byl jenom o nich, tím myslím, že rozdává balony do všech stran a především přesně. Jsem si prakticky jistý, že až bude hrát častěji v základu, tak budou ještě jeho současní kritici hodně překvapení, co všechno umí. Teďka tam není to sebevědomí a psychická pohoda, hraje jako Vácha po příchodu, hlavně nic neposrat, radši dávat balon hned od nohy atd.

       

      Mě se Marec jako fotbalista moc líbí, je lehký na nohách, skoro jak baletka, na českou ligu má jedinečný pohyb a velice trefně bylo níže napsáno, že hraje elegantně, s tím plně souhlasím. Akorát ty výkony zatím nejsou ideální, ale není všem dnům konec.

      • Pokud

       ke4n15.9.2014 17:41reagovat

       http://www.ceskatelevize.cz/porady/10213448544-evropska-liga-ve-fotbalu/214471291124218-ac-sparta-praha-pec-zwolle/

        

       21m25s Mareček dostává míč, vpravo vepředu se mu nabízí volný Krejčí, Mareček se na něj navíc ještě před přijetím míče podívá takže ho VIDÍ, přesto mu míč nedá ale pošle ho přímou čarou zpět stoperům...typický Mareček Neutrální

       • Pokud

        ke4n15.9.2014 17:44reagovat

        (místo Krejčího tam mělo být Dočkal)

 • breza3314.9.2014 23:57reagovat

  Breznaník potrebuje hrat inak sa nema ako zlepsit

82360 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha