Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hmm

  PohanACS16.9.2014 16:24reagovat

  Tak letos asi poslední sezona.

  A mimochodem chtěl bych požádat ty co budou chodit jestli byste mi do emailu naskenovali svý občanky.Díky

  • Hmm

   ketamin16.9.2014 17:58reagovat

   Dělají z fotbalu jeden velký koncentrák a jenom čekají na nejmenší záminku, aby mohli realizovat dávno připravené plány fízlů. Policie luskne a FAČR se posere. Ten případ v Ostravě, který posloužil jako záminka teď je nejlepším příkladem. Jediný kdo tam ohrožoval rodiny s dětmi na tribunách byli fízlové. Totalita je stále víc paranoidní a snaží se evidovat a špehovat všechna místa, kde se shromažduje hodně lidí.

 • EL

  Dynamo16.9.2014 13:05reagovat

  Vítěz Evropské ligy jde přímo do Ligy mistrů, je čas ten pohár v této sezoně vyhrát Úsměv

 • Pastýř

  LukyACS16.9.2014 11:24reagovat

  Marco van Basten se vzdal trenérství Alkmaaru a bude u týmu působit jako asistent. Novým hlavním koučem bude Alex Pastoor.

  • Pastýř

   SFINGO16.9.2014 11:26reagovat

   jsem myslel, že Alkmaar má nějaké ambice.

 • Hnus

  LukyACS16.9.2014 10:12reagovat

  http://sport.aktualne.cz/liga-jen-na-obcanku-ci-kartu-fanouska-a-usmejte-se-do-kamer/r~8bc7da7e3d0d11e4975f0025900fea04/

  • Hnus

   Standa Hejkal16.9.2014 10:14reagovat

   Na tohle se jim můžu tak akorát... A vsadím se, že nebudu sám.

   • Hnus

    Spytihnef16.9.2014 10:24reagovat

    A co konkrétně Vám vadí?

    • Hnus

     Standa Hejkal16.9.2014 10:27reagovat

     Chodí se do divadla na OP, musíš se nechávat fotit? Dokonce tě dneska i pustí do divadla neformálně, někdy až vyloženě nevhodně oblečeného. Tak proč bych já a dalších cca 9000 lidí, kteří chtějí jít na fotbal měl tohle podstupovat? Protože se v Ostravě nic nestalo a policie nezvládla zásah?

     • Hnus

      Spytihnef16.9.2014 10:30reagovat

      Kecy, kecy, kecy. Ptám se, co konkrétně ti vadí?

      • Hnus

       Standa Hejkal16.9.2014 10:35reagovat

       Dole to píše Luky, proč já bych měl někomu ukazovat OP a kvůli tomu, že si dám pár piv byl v nějaké databázi?

       • Hnus

        LukyACS16.9.2014 10:43reagovat

        Jak píše týpek v tý diskusi, minulej tejden tohle zkusili v Chorvatsku a na zápas Dinamo - Istra přišlo na 40 000 stadion 450 diváků. To bude bouřlivá atmosféra na všech stadionech, ale Pelta, Berbr, Platil a další si budou mnout ruce, jak je na stadionech klid. Nezbyde nám nic jiného, než si fanoušky namalovat jako to předvedl Baník Úsměv

       • Hnus

        SFINGO16.9.2014 10:43reagovat

        tak po pár pivech snad nejsi opilej ne ? a chodit vožralej na zápas má jakej význam, to ztoho nemůžeš nic mít, nehlede na to, že stou opilostí je to uvedeno jako příklad ve finále se to stejně bue vztahovat hlavně na ty co dělají bordel. Pochybuju, že te nekdo bude vyvádet za to, že se chováš slušne na stadionu byť jseš nalitej.

        • Hnus

         Standa Hejkal16.9.2014 10:45reagovat

         Např. v Olomouci dávají dýchnout v sektoru hostů. Takže se nedostanu kvůli pár lokům lihovin na fotbal a ještě mě dají do nějaké databáze s chuligány a vrahy? Smích

         • Hnus

          SFINGO16.9.2014 10:50reagovat

          prosimtě a to si myslíš, že když vypiješ pár piv tak nadýcháš nejak moc a na základě toho tě vyvedou? a že tě hned zařadí do databáze mezi vrahy a nejvetší rváče? o té databázi nikdo nic neví, ale už je z ní strach, přitom tam ve finále můžou být i ty přestupky konkrétně napsány. Nevím no, podle mě člověk, který chodí na zápasy kvuli fotbalu a fandit, tak nemůže mít strach ze žádneho opatření

          • Hnus

           Standa Hejkal16.9.2014 10:55reagovat

           Tak cestou do Olomouce člověk stihne vypít víc než jen pár piv Úsměv A hlavně ne jen piv Úsměv A strach z toho nemám, ale je to zbytečná buzerace, která jen odradí lidi - chceš jít jednou za rok na fotbal? Udělej si kartu Fanouška, nahlaš všechny svoje údaje bůh ví komu, odevzdej otisky, fotku, vzorek moči a semene a čekej, jestli nejsi v databázi za to, že jsi před 10 roky byl někde v davu, ze kterého vyletěla petarda. Na to se ti každej vysere. Akorát to odradí od návštěv. A pokud si někdo bude chtít dát do držky, tak si způsob vždycky najde, ať už domluvený střety, nebo zápasy v pralese. Nepomůže to vůbec ničemu. Naopak, spoustu lidí to zase akorát vydráždí.

          • Hnus

           LukyACS16.9.2014 11:02reagovat

           Dejchnout dostaneš před zápasem a mně celkově přijde, že se to tady hodně dramatizuje.

           Policie ze stadionů zmizla a v poslední době si pamatuju větší excesy akorát z Ostravy, kde byl problém v tom, že si fanoušci z jednoho kotle mohli v klidu projít přes celej stadion! Navíc, když se zakuklej, tak je odhalej jak? A OP tomu pomůžou jak? Vina prostě padá na Baník.

           Jinak ze Sparty si pamatuju akorát dělbuch, viník byl snad dopaden a taky zápas s ČB, ale to naběhli týpci v černym hodili petardy a taky nevěřim tomu, že by nějak pomohlo to, že by znali občanku, ale prostě na Spartě za poslední 4 roky jen 2 větší prohřešky.

            

           Ještě týpek co hodil světlici nebo dýmovnici, teď už nevim, co přesně to bylo, pod nohy Lavičky a pokud vim, tak byl potrestán. Tak kde je problém?

           Celkově se na stadionech prostředí zlepšuje, chuligáni si choděj dávat po držce mimo stadion. Teď skončila i naše chuligánská skupina PB.

            

           Pamatuju si dobu, kdy to na stadionech smrdělo bitkou pokaždý, v každym zápase byla hozená dýmovnice a teď se to neděje.

           Na Spartě je klid, párkrát bouchne petarda, to rozhodně neschvaluju, ale zlepšuje se to. Média tohle strašně dramatizujou. Pokud vim, tak to v některých státech funguje, tak jak chce svaz, třeba v Polsku a mele se to tam furt Smích a ať se podívám kamkoliv na jih nebo východ, tak je tam mnohem nebezpečněji. U nás je oproti tomu doslova ráj na zemi.

            

           Tohle podle mě bude krok zpátky a spoustu fanoušků to znechutí, takže návštěvnost poklesne.

     • Hnus

      Spytihnef16.9.2014 11:00reagovat

      A taky ti uvedu jeden příklad. Zajeď si na hory. Když si budeš kupovat permici na delší dobu, tak musíš dát nějaký doklad a fotku a navíc si tě taky při každým průjezdu turniketem vyfotí.

    • Hnus

     LukyACS16.9.2014 10:32reagovat

     Nechápu, proč by se měl člověk na základě opilosti dostat do databanky svazu. Ať si ho vyvedou, to mi nevadí. To je každej člověk po pár pivech automaticky problémový?

     A ty občanky jsou zbytečná buzerace slušnejch fanoušků, navíc tady není ani vyprodáno, takže kdo chce udělat bordel, tak pochybuju, že to bude dělat na svém místě a stejně většinou se to děje v kotlích a tam pochybuju, že údaje z občanky pomůžou k identifikaci toho určitýho člověka

     Úsměv

     • Hnus

      LukyACS16.9.2014 10:33reagovat

      ”Nyní je běžné, že kluby vyvádějí fanoušky třeba kvůli opilství. Nově jim v roli pána domu budou moci sdělit: Chlapče, zpytuj svědomí, tebe teď tady tři měsíce vidět nechceme. Jeho osobní údaje, v optimálním případě i biometrické, se vloží do naší databáze” Ti daj dejchnout, zjistí se, že jsi pil a už seš v databázi.

     • Hnus

      Spytihnef16.9.2014 10:51reagovat

      Ad občanky - Myslím, že oba máte permice a museli jste stejně dát své osobní údaje, takže tam nevidím žádný rozdíl.

      Ad opilství - To zas berete ad absurdum. Jde asi spíš o to, že když každý týden musí někoho pořadatelé vyvádět totálně na sračku, tak jim tohle dovolí jim zakázat vstup. A majitel stadionu, ať si klidně určuje koho si na stadion chce pustit.

      • Hnus

       LukyACS16.9.2014 11:15reagovat

       Když se budou ukazovat občanky, automaticky se zpomalí rychlost kontrol u stadionu. Navíc, zas když někomu budeš chtít pučit permici, tak budeš mít další práci v podobě formuláře...

       Pamatuju si, když kontrolovali přísněji před některými zápasy, tak se to tam neskutečně nahromadilo, třeba minulej domácí zápas s Teplicema, to jsem dorazil před stadion cca 30 minut před zápasem a na stadion mě pustili tak v 10. minutě a proměnit Přikryl šanci, tak jsem ten gól neviděl.

       A dělá se to pro co? Říkám ti, že ty občanky rozhodně nejsou spásné řešení, na svá místa si sedají jen klidnější fandové, v kotli rozhodně nikdo na svym místě neni a problémy jsou hlavně u některých lidí v kotlích jednotlivých klubů, takže ve finále to nepomůže ničemu a jen to bude znamenat průtahy pro normály.

       • Hnus

        Spytihnef16.9.2014 11:40reagovat

        Hele já neříkám, že se tím něco vyřeší. Jen nechápu, proč lidi, kteří mají permici na Spartě tady píšou, že je to hnus a že se na to můžou... Přitom pro ně se de facto nic nemění. Že budou větší fronty, to by se mohlo stát a je to nepříjemné, ale záleží jak ten systém bude udělanej a mohl by i přinést nějaké výhody. Třeba si budeš moc nabíjet přes internet vstupy na všechny stadiony na kartu fanouška a potom ani nebudeš muset ukazovat občanku, ale to by se někdo musel zamyslet. A že by se ty peníze asi daly využít lépe to je zas jiná debata.

        • Hnus

         LukyACS16.9.2014 12:03reagovat

         Já nemám problém ukázat občanku, problémy nedělám, navíc jsem chodil na sponzorskou permici, takže tam to ani nevyžadovali, jen mi to přijde zbytečný otravování fanoušků opatřením, které ty radikálnější stejně nijak neomezí.

         A jak píšu výš, podle mě to u nás tak divoký neni, naopak se to spíš uklidňuje a tohle akorát fanoušky vyštve na gauč.

         Že by se těch 10M dalo použít lépe, o tom nepochybuju, ta gólová technologie stojí snad 10-15M a bylo by to mnohem prospěšnější, navíc si myslím, že by to bylo třeba u nás na Letný pro diváka atraktivní, kdyby na obrazovce ukázala simulaci letu míče a pro diváky u TV taky. Mně se třeba u tenisu hodně líbí jestřábí oko Úsměv

         Na MS ve fotbale takhle ukazovali víc situací.

         • Hnus

          Spytihnef16.9.2014 12:13reagovat

          Tak snad ty co mají parmice, tak by občanku ukázali jen jednou, při nákupu permice.

          Zrovna ta gólová technologie mi nepřijde, tak super a na MS to bylo zajímavý snad v jedné situaci, naopak když spustili animaci a balón byl metr od brankové čáry, tak mi to připadlo dost trapný.

        • Hnus

         Tashunka Witko16.9.2014 12:11reagovat

         Protože ti lidé, co mají permice, chtějí třeba jet na fotbal do Hradce, nebo Příbrami a nemají zájem dávat tam někomu nedůvěryhodnému své osobní údaje a zakládat si na problém.

         To raději už nikdy nikam nepojedu a stejně to udělají stovky jiných.

        • Hnus

         Pindruch16.9.2014 12:16reagovat

         Já vidím velký problém ve zneužitelnosti té databáze. Při koupi permice mají mé údaje jen na Spartě a nesmí je dál nikomu poskytnou. Teď však je budou mít i na FAČR a potažmo i na policii a bůhví kde všude budou vědět, kde jsem byl či nebyl atd. A pak je tu další problém. Když jsme kdysi jeli třeba na přátelák Sparty do s Fene do Vídně, tak v busu bylo pár lidí (celkem snad tři), co udělalo bordel na jedné pumpě, přijela tam policie, všechny vyházela z busu, dostali jsme ”klepeta” (takové ty umělohmotné pásky) na ruce, včetně ženských a začala všeobecná lustrace a zapisování atd., i když nikdo z nás nic neudělal a klidně jsme seděli v busu. Po pár hodinách jsme pak mohli pokračovat dál. Jaké však bylo pro mne překvapení, když jsem si za rok chtěl koupit lístky na Euro do Švýcarska a Rakouska a bylo mi řečeno, že je nemůžu dostat, protože jsem v nějaké databázi problémových výtržníků a chuligánů. Neuvěřitelné. Kolik času a nervů to pak bylo, aby se to vše uvedlo na pravou míru a já mohl na to Euro jet. Nikomu bych to nepřál. A co vím, zdaleka jsem nebyl jediný.

  • Hnus

   Pindruch16.9.2014 11:14reagovat

   Zbytečná buzerace slušných fanoušků. Opravdu si někdo myslí, že kluby, policie a potažmo tedy i FAČR neví, kdo ten bordel dělá, že nezná jejich identitu? Samozřejmě že to moc dobře vědí a stačilo by v klidu využívat současnou legislativu, která má spoustu možností, jak se s tím vypořádat. Tohle je jen laciné honění bodů u ”rozhořčené” veřejnosti a hlavně u médií.

 • Robert Henn

  Standa Hejkal16.9.2014 9:24reagovat

  Kouknul jsem se na opakovačky na iSportu a odborně vám je vyložím Úsměv

   

  1. gól Plzně - naprosto regulérní, Pilař v offsiudu nebyl, Chramosta nebránil výhledu brankaři, do akce se nezapojil.

   

  2. Faul na Vaňka - jasný faul před šestnáctkou, jasná simulace v ní. Podtrženo sečteno, tím, že rozhodčí nechal pokračovat ve hře výrazněji nepomohl ani jednomu týmu. Mohl odpískat přímák, mohl udělit žk za simulaci, neudělal nic, nevidím v tom vyloženě problém.

   

  3. Faul na Šurala - rozhodí a ani já po shlédnutí několika opakovaček nemůžeme říct, zda Liberský 100% trefil nejdříve balon nebo Šurala. Osobně se mi sice zdá, že Šurala, ale na první pohled to není 100%. Můžeme se bavit, že na opačné straně by to byla penalta... Ale pokud není 100%, tak není. Škoda, že se tím rozhodčí řídí jak kdy a proti jak komu.

  • Robert Henn

   Kombinator16.9.2014 9:44reagovat

   1. Neviděl jsem žádnej záběr s ofsajdovou lajnou při teči Koláře, ale z opakovaček to vypadá na poměrně jasnej ofsajd, i když jsou to fakt blbý záběry. Ale tady spíš šlo o to, že teč koláře přišla až po teči Libereckýho hráče, což udělalo situaci pro pomezního hodně složitou a možná prakticky neřešitelnou.

    

   2. Souhlasím.

    

   3. Limberský Šurala sestřelil zezadu, už si sice moc nepamatuju přesnej výklad pravidel, ale když loni buleli bezdomovci, že je rozhodčí zaříz při faulu Gecova na Vacka, tak jsem to dost studoval a byla tam taková formulace ohledně čistýho zákroku, že obránce odehraje míc a protihráč přepadne přes jeho nohy, což v tomhle případě rozhodně nebylo. Naopak Limberský Šurala podsekl zezadu, což je v pravidlech myslím napsaný explicitně jako faul.

   • Robert Henn

    Standa Hejkal16.9.2014 9:52reagovat

    1. Tak teď se přiznám, že jsem na tu situaci koukal blbě, ale i když jsem si to stopnul (je to hodně blbě vidět) tak mi přijde, že Pilař je o decimetry v offsidu, ale 1. to bylo těžko vidět, bylo to rychle a za 2. tohle bych pouštěl. Ano, je blbý, že tím Plzeň získala bod a nás v Teplicích takhle 2x zastavili, ale to je fotbal. sudí jsou jen lidi.

     

    3. Nás trenéři vždycky učili, že skluz zezadu je vždycky faul,ale to už záleží na rozhodčím, jak to posoudí. K Vackovi ”Podle ní totiž Gecov sice hrál balon, ale ve skluzu Vacka zasáhl, čímž se dopustil faulu. Navíc ho trefil ze strany, nikoliv zepředu, což by znamenalo čistý zákrok. „Ze hřiště to pro mě byl jasný faul. Viděl jsem, že Gecov vypíchl balon, ale zároveň podrazil Vacka. Dokonce jsem uvažoval o žluté kartě,“ vrátil se k situaci sudí zápasu Kovařík.” Takže se to asi pískat mělo, záleží na pohledu rozhodčího no.

   • Robert Henn

    Spytihnef16.9.2014 9:53reagovat

    Výklad pravidel:

    Nejčastějším způsobem zastavení soupeře je odebrání míče soupeři skluzem.

    Při odebírání míče skluzem není pravidlo porušeno, jestliže bránící hráč nejprve zasáhne míč, a to ani v případě, jestliže soupeř následně upadne přes nohu, kterou předtím bránící hráč míčem zahrál. Zasáhne-li však hráč při odebírání míče skluzem nejprve soupeře a teprve potom míč, považuje se to za zakázaný způsob hry. Za zakázaný způsob hry se považuje rovněž to, jestliže hráč zasáhne míč i soupeře současně, nebo jestliže hráč sice jednou nohou soupeři míč odebere, ale soupeře přitom zasáhne druhou nohou.

    O přestupek stejného charakteru se jedná také v případě, že hráč ve snaze odebrat

    soupeři míč se soupeře dotkne tělem dříve než míče.

   • Robert Henn

    Pavel0016.9.2014 9:54reagovat

    1. ofsajd to byl, ale díky teči, kterou pomezní pomalu nemohl vidět

     

    2. podle mě čistej zákrok, kde odehrál míč a Vanka se ani nedotkl, ale možná se bavíme o jiné situaci

     

    3. dle mého jasný faul, kde sice vzal míč, ale taky pěkně zezadu do achilovek

    • Robert Henn

     LukyACS16.9.2014 10:14reagovat

     1. Ofsajd, ale pro rozhodčího hodně těžké, z tohohle ho těžko vinit.

      

     2. Jasnej faul před vápnem, pak už to přihrál na penaltu.

      

     3. 100% faul, tohle byla chyba rozhodčího.

     • Robert Henn

      LukyACS16.9.2014 10:19reagovat

      a přechytralý Bosák by se měl konečně naučit pravidla, protože Limberský trefil jednou míč a druhou nohy a navíc to bylo současně, takže tohle byl jasnej faul. Už mě ta jeho neznalost pěkně štve. Minule se dost ztrapnil s Malmö, jak říkal, že Sparta skončila v Evropě Úsměv

   • Robert Henn

    trakip16.9.2014 14:24reagovat

    Tento zákrok nechala Damková konzultovat s rozhodčí komisí UEFA. Verdikt byl. že je jedná o jasný faul (Gecov). To samé je případ Limberského. I zde se jedná o jasný faul. Podle výkladu UEFA. Damková-toť??????

  • Robert Henn

   Tashunka Witko16.9.2014 10:02reagovat

   Škoda, že jsem to neviděl, mohl jsem Vás rozsoudit a přinést do té Vaší laické diskuze trochu odbornosti.

    

   Ale i tak můžu poskytnout alespoň fundovaný odhad, jelikož znám plzeňské praktiky a mapuji jejich chřestýšovská tažení:

   1) Ofsajd jak kráva

   2) Simulování a žlutá pro Vaňka

   3) Jasná penalta a červená pro Limberského

   • Robert Henn

    Nuff16.9.2014 10:30reagovat

    přesné Smích

  • Robert Henn

   Nuff16.9.2014 10:55reagovat

   1/pro pomezního téměř neřešitelná situace k posouzení, k Pilařovi se míč odrazil po odrazu od dalšího podvodníka což asi asisitent nemohl vidět, rozhodně to nebyla ”přihrávka do offsidu”

    

   2/Vaněk se rychle doučil co ještě neuměl od podvodnických leteckých prasat, za toho následnýho placáka by pentli snad nepískla ani Švábice

    

   3/drsnej zákrok, ale už jsem pár takových (neodpískaných) viděl, podle výkladů (i zde zmíněných) bylo otázkou milisekund zda kokot trefil první míč či protihráče

    

   Po zhlédnutí sestřihu zápasu musím ale říct (ač nerad), že tam bylo pár minel (offsidových situací) od sudích i ve prospěch Liberce

 • Včerejší trénink

  Nuff16.9.2014 9:09reagovat

  Mário i Vácha vypadali v pohodě, makali stejně jako ostatní, což by byly dobré zprávy před Neapolí, samozřejmě Mário dlouho nehrál, tak by jeho zařazení bylo na zvážení. Kdyby hrál, zpostavili byste k němu spíš Kubu nebo Kováče? Pro Kubu by to mohla být dobrá zkušenost z evropské scény kdy nemáme moc co ztratit.

  • Včerejší trénink

   Standa Hejkal16.9.2014 9:17reagovat

   Raději Kováče, jeho výkony se mi líbí víc. Navíc, je mu 40, takže je pomalej, Brabcovi je 22 a je pomalej . Úsměv

  • Včerejší trénink

   LukyACS16.9.2014 9:43reagovat

   Rozhodně Brabce, Kováč vyrábí kiksy, stačí se podívat na to, co vymyslel v Živanicích, lepší už to nebude.

  • Včerejší trénink

   Tashunka Witko16.9.2014 9:56reagovat

   Vzhledem k tomu, že Kováč byl jediný obránce, který v Teplicích jakžtakž obstál, tak jednoznačně on. V Neapoli to bude stejná herní ostuda, jako v první půli v Teplicích, kdy budeme jen převalovat balon tupě před šestnáctkou a čekat na popravu. Budeme pořád pod tlakem a tam by nám věčně dezorientovaný nemotora a vyrážeč do prázdna moc platný nebyl.

    

   Někdo to bude muset na hřišti krotit, když máme na lavičce Němýho Bobše.

 • Šural

  Spytihnef16.9.2014 8:19reagovat

  Šural včera opravdu výbornej výkon, hrozně zesílil a stává se z něj opravdu nadstandardní útočník v rámci ligy.

  • Šural

   forskinho16.9.2014 8:29reagovat

   Minulou sezonu byl takovej nemastnej neslanej (i přesto patřil k tomu lepšímu v lize), ale letos se opravdu rozehrál k výborným výkonům. Rychlej, umí s balonem, ale zároveň to není žádnej papírák. Mám dojem, že mu zanedlouho končí smlouva. Je to tak?

   • Šural

    Standa Hejkal16.9.2014 8:47reagovat

    Měla by mu končit v létě 2015, takže od zimy může být náš. Úsměv

   • Šural

    Spytihnef16.9.2014 8:59reagovat

    Ono taky vloni nastupoval hlavně na křídle, ale je vidět, že pozice hrotovýho útočníka mu sedí nejvíce.

  • Šural

   LukyACS16.9.2014 9:41reagovat

   Po Baníku jsem psal, že je to u něj taková liberecká klasika, začíná podávat nadprůměrné výkony, zrovny když mu bude končit smlouva a uteče jim zadarmo nebo tabulkové odstupné Smích

   • Šural

    Tashunka Witko16.9.2014 9:46reagovat

    Nebo pěkně po hřebíkovsku do Sparty za 20 milionů plus Skalák a Polom.

  • Šural

   Nuff16.9.2014 11:01reagovat

   Hlavně byla zase krásně vidět práce ”reprezentanta” Procházky v souboji před sřelou a Kozáčika radši komentovat nebudu...

 • Nic se nezměnilo

  Kombinator15.9.2014 23:24reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2014-15/214506/penalta-pro-plzen-penalta-pro-liberec-sudi-ale-pustili-oba-fauly.html

   

  Vaněk skočí jako do bazénu po tom co ho hráč Liberce už dávno nedrží a ještě se místo zpytování svědomí strašně diví. A chtít penaltu za držení před pokuťákem a asi půl vteřiny za hranicí pokuťáku mi přijde jako fakt úsměvný, ale holt se něco potřebovalo najít k neodpíksanýmu sestřelení Šurala, aby to nevypadalo pro Plzeň tak špatně, když už mají na triku gól z ofsajdu. Navíc vždy to bylo tak, že se píská začátek faulu, tak nevím kdy se tohle změnilo, že ses prý má pískat konec, já teda nic nezaznamenal, asi nějaký nový nařízení od švábice, když je potřeba rozltačit káru.

  • Nic se nezměnilo

   standis15.9.2014 23:36reagovat

   Tohle vysvětlení jsem už slyšel před několika lety a to tam Svábice nebyla. Prostě držení za dres těsně před pokutovým územím a držíš ho ještě ve vápně - penalta. Zrovna tak faul před vápnem a pak ho ještě fauluješ ve vápně, tak také penalta - 1. faul je výhoda, 2. foukne na penaltu.

  • Nic se nezměnilo

   majtin16.9.2014 9:23reagovat

   Podle mě ho ve vápně nedržel, má tam tu ruku na něm jen položenou. Přeci není Karišík blbej. Před vápnem ho tou rukou rozhodil, to měla být ŽK.

 • Pastýř léčí!

  Standa Hejkal15.9.2014 22:00reagovat

  Marco van Basten se zázračně uzdravil, když viděl, jak si počíná jeho nástupce a vrací se na lavičku AZ Úsměv

  • Pastýř léčí!

   Avhred15.9.2014 22:04reagovat

   Škoda, Pastýř mohl konečně prodat svoje zkušenosti nabyté během svého působení ve Slávii a ukázat všem těm holandským trenérským nýmandům, jak se opravdová trenéřina dělá, ono to nakonec nedopadne ...

 • .

  captain_obvious15.9.2014 21:26reagovat

  Tak naštěstí Plzeň nevyhrála, takže o titulu ještě rozhodnuto není Smích

  • .

   LukyACS15.9.2014 21:31reagovat

   tady se celkově propadá strašný skepsi, přitom ani Plzeň nehraje nic světobornýho, pod Koubkem je to zatim dost nic moc a časem to podle mě bude jště mnohem horší.

   U nás očekávám zlepšení, až se vrátí Mario do sestavy a doma nejspíš budem hrát zase dobře.

   • .

    Avhred15.9.2014 21:38reagovat

    Naskočí se Mario, začne hrát Hušby, Vackové a Marečkové se vrátí na lávku a bude zase dobře. Pokud začneme hrát jako druhou půli v Teplicích, tak nemám obavu, jestli ale budeme produkovat to co v prvním poločase, tak potom ...

  • .

   Dollaruss15.9.2014 21:45reagovat

   Stále máme na Plzeň ztrátu a nůžky se rozevírají. Já to s titulem letos vidím bledě. Smích

   • .

    Avhred15.9.2014 21:51reagovat

    Docela jsem zvědavý na Plzeň v rozmezí 10. - 13. kola, kdy mají doma Teplice, venku Boleslav, venku Slovácko a potom nás doma. Podle mě v téhle sérii zaškobrtnou, zavrávorají jako pokálený opilec, my se výhrou u nich vyhoupneme do čela a už to nepustíme. Úsměv

    Ne, vážně, letos to bude daleko těžší než loni ...

82218 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha