Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Dnes velké trápení.

  Tashunka Witko26.10.2014 19:05reagovat

  Tragický Dočkal zkurvil na co sáhl a ani tím golem svůj bídný výkon, snad bez jediné vydařené nahrávky, nemohl napravit. Hodně se nedařilo Káďovi, který tradičně makal a nabíhal, ale ty centry dával bídný. Tihle dva úplně vyřadili ze hry Konatého, který byl ovšem i tak nejlepší hráč, hned po Matějovi. Dařilo se vcelku i Krejdovi, Costovi a Holkovi, naopak Vácha a jeho delší přihrávky byly tragické, nevyšla mu ani jedna a založil tím pár protiútoků.

  Nakonec nás mohl položit tradičně Lavička svým idiotským nasazením Marečka. Soupeř nasadil jeřáby a spoléhal na standardky, takže guma Mareček musel po pár vteřinách hned jednu nesmyslnou vyrobit. Dokonce i nemotora Brabec mu musel zato vynadat, protože tímhle kouskem se Mareček stal kopytem zápasu. Ani Brabcovy hlavičky a odkopy kolmo nad sebe to nemohly změnit. Boleslav v podstatě bez šance, pokud nepočítáme ”signály” dvojice Krejčí-Dočkal, které znamenaly pro naší branku asi největší nebezpečí.

  Dobré 3 body, ale na podvodníky to bude chtít zlepšit finálky, protože dnes krom Matěje nikdo nedal nahrávku.

  • Dnes velké trápení.

   Avhred26.10.2014 19:18reagovat

   Matěj a nejlepší? Údiv Krom několika (asi tří) povedených přihrávek dneska zkurvil, co mohl, mimo jiné největší šance Boleslavi vyplynula z jeho lajdácké ztráty míče v první půli. Lavička by mu měl hlavně vysvětlit, že střílet neumí, takže by si měl odpustit ty nesmyslné loby na soupeřovu branku, k nimž se v posledních zápasech uchyluje.

   Vácha i Brabec zahráli dobře, takže tvoje hodnocení přičítám tradiční nevraživosti vůči těmto hráčům.

   Souhlas s Marečkem. Ten kluk je schopný poslat do kopru snažení celého mančaftu nějakým idiotským, naprosto nesmyslným zákrokem kolem šestnáctky.

   • Dnes velké trápení.

    PohanACS26.10.2014 19:20reagovat

    Jako že Vácha měl dneska lepší přihrávky než Matějovský?Smích

    • Dnes velké trápení.

     Avhred26.10.2014 19:31reagovat

     Tak samozřejmě, Vácha na geniálního Máru nemá, proto taky hraje základ za repre, zatímco Matějovský může na svoje působení v nároďáku a prohry s Ázerbájdžánem nebo Emiráty jenom vzpomínat ...

     • Dnes velké trápení.

      PohanACS26.10.2014 19:36reagovat

      dík za odpověd na mou otázku

      • Dnes velké trápení.

       Avhred26.10.2014 20:17reagovat

       Vácha tam není od toho, aby dával kolmice, ostatně nedávno se tady vykřikovalo, ať si Vácha nehraje na špílmachra, takže nevím, proč by měl být najednou srovnáván s Matějovským, co se přihrávek týče. Oba jsou diametrálně odlišní hráči s naprosto jinými úkoly, každý z nich má pro mančaft svůj přínos a podle mého skromného názoru má Vácha pro Spartu přínos daleko větší než Matějovský.

       Marek je dobrý fotbalista, ty jeho kudrlinky ve středu pole a celkový způsob hry působí strašně lehce a elegantně, má fajn nápady, ale v mnoha případech je není schopný technicky uskutečnit.

       Ale to neřeš, je to čistě můj subjektivní názor. Úsměv

     • Dnes velké trápení.

      Skleepy26.10.2014 19:38reagovat

      Nevím, proč to zobecňuješ a bezdůvodně vytahuješ repre, řeč je pokud se nepletu o dnešním zápase. Nemluvě o tom, že Matěj například 2 góly sestřelil Němce, o tom ale řeč vůbec není. Dnes hrál lépe Matějovský než Vácha.

      • Dnes velké trápení.

       Avhred26.10.2014 19:41reagovat

       Máš krátkou paměť; první gól dal Sionko po přihrávce Kollera, druhý skutečně vstřelil Matějovský po luxusním sólu, třetí branku vsítil po přihrávce Pudila.

       • Dnes velké trápení.

        Avhred26.10.2014 19:42reagovat

        oprava: ”vsítil po přihrávce Pudila Plašil ...”

        • Dnes velké trápení.

         Skleepy26.10.2014 19:43reagovat

         Tak pardon.

         • Dnes velké trápení.

          Avhred26.10.2014 19:44reagovat

          Nic se nestalo.

   • Dnes velké trápení.

    Skleepy26.10.2014 19:30reagovat

    Matějovský byl nejlepší. Díky němu jsme se dostávali často do křídelních prostorů, odkud následovaly tragické centry.

    • Dnes velké trápení.

     Avhred26.10.2014 19:37reagovat

     Matějovský je vždycky nejlepší, taky už sháním dopředu signatáře a petenty; až se objeví ničím nepodložené spekulace, že chudáka Máru chtějí vylít, což bude mít za následek, že přestoupí do Plzně a potáhne je od jednoho titulu k druhému jako nás, tak vyrukuju s peticí za jeho setrvání ve Spartě ...

   • Dnes velké trápení.

    Chrod26.10.2014 19:36reagovat

    Matěj byl dneska spolu s Holkem jasně nejlepší, od televize to asi není pořádně vidět... Měl tam několik dobrých přihrávek do křídla na Costu nebo Ofsajda, celkově hodně uklidňoval hru a nechápu, co se ti zas nelíbilo... z Maria konečně cejtim stejnou jistotu jako před zraněním a dovolil bych si tvrdit, že právě on má velkou zásluhu na tom, že jsme se zvedli a hrajem teď celkem slušně. Dneska neměl svůj den Dočkal a taky Lafi, ale celkově mi to dneska přišlo docela v pohodě, Boleslav hrála totální beton a jejich ofenzivní akce byly spíš k smíchu...

    • Dnes velké trápení.

     LukyACS26.10.2014 19:51reagovat

     Matějovský patřil k nejlepším. V Chance Indexu, což je asi nejobjektivnější hodnocení kreativních hráčů, je taky mezi nejlepšími.

     Jinak od návratu HOlka jsme se rapidně zvedli, jak se vrátil do sestavy, tak máme bilanci 7-0-0 a 3 inkasované góly a myslím si, že ani Brabec svými výkony moc nezaostává. Už před sezonou jsem si přál tuhle stoperskou dvojici, škoda, že jsme k ní došli až tak pozdě.

     • Dnes velké trápení.

      Chabix26.10.2014 20:39reagovat

      Tak s tím Holkem je to pravda, a to ani nemusí dávat nějaké dlouhé pasy, stačí mu posouvání míču, ale to jak zmenšuje hřiště, jaký má klid při rozehrávce i pod tlakem, to má celkový vliv na naší hru. Na kdyby se sice nehraje, ale kdyby hrál i proti Neapoli, tak si myslím, že bychom ten zápas neprohráli, minimálně ta rozehrávka, co nás v tom zápase nejvíc trápila, by byla úplně o něčem jiném.

    • Dnes velké trápení.

     Chabix26.10.2014 20:10reagovat

     Tak on zas toho Dočkal moc nezkazil, i když mi dneska přišel při práci s míčem pomalejší než obvykle. Jinak téměř všechny šance nebo pološance šli od něj, tam už byla chyba u hráčů, že si to špatně zpracovali, nebo špatně zakončili. Jinak bych mu vytknul dnešní standardky, minimálně dvě zahrál diletantsky.

     • Dnes velké trápení.

      Chrod26.10.2014 20:15reagovat

      Tak já mu nic moc nevyčítám, on i když hraje blbě, tak vždycky vymyslí nějakou šanci, ze který padne gól. Dneska ho sám dal a rozhodnul zápas, takže i dneska byl hodně platnej...

      • Dnes velké trápení.

       Chabix26.10.2014 20:29reagovat

       Tak to byla především reakce na indiana.

       Ještě bych dodal, že Costa jde poslední dobou dost nahoru a dneska tam měl kolikrát naběhy a stejně mu nikdo nepřihrál. Jak dobře na pravé straně spolupracují Dočkal s Kadeřábkem, tak na levo Krejčí Costu úplně opomíjí. Přitom dnešní gól vznikl právě po narážečce Costy Krejčímu. Tak by mu to mohl Krejčí někdy oplatit.

  • Dnes velké trápení.

   Chabix26.10.2014 20:00reagovat

   vtipálku Smích

 • A na Plzeň

  standis26.10.2014 19:01reagovat

  Kluci by si měli především odpočinout, nabrat síly a pak nemám o zápas strach. Pokud nebude úřadovat rozhodčí...

 • Mno

  PohanACS26.10.2014 18:40reagovat

  Tak mě se překvapivě nejvíc líbil MM8 Úsměv

  Pak o půli sprcha boleslavských Úsměv

  A nakonec návštěvnost.....né to kecám Smích

  • Mno

   Boldrick26.10.2014 18:49reagovat

   Pro mě nejlepší rozhodčí,že pískal rovinu...

   • Mno

    standis26.10.2014 18:58reagovat

    Pískal dobře, na druhou stranu moc práce neměl. Karta pro Váchu zasloužená, nechával výhody - a pak to třeba hned písknul. Jabulín se dnes zlobit nemůže, ale že by stvořil po letní čistce megatým se tedy říct nedá.

 • Hušby x Konaté

  Kombinator26.10.2014 18:29reagovat

  Musím říct, že Konaté se mi začíná hodně líbit a začíná pomalu a jistě do poměrně ustálený sestavy krásně zapadat. Jeho spolupráce s Kadeřem se neustále zlepšuje a jeho rychlost je fakt ohromující, navíc mi v soubojích občas připomíná Bonyho svojí sílou v nohou. Na druhou stranu jsme proklatě neproduktivní, což je podle mě do značný míry způsobeno absencí Hušbyho. On byl vždycky ten, co dělal v pokuťáku ten rozdíl, on byl ten, kdo pálil jeden gól za druhým z dálky. Jeho zakončení i pohyb ve vápně nám hodně chybí, na druhou stranu se současná sestava víc blíží k tomu s čím bychom měli být schopní uspět i v Evropě - díky rychlosti a dynamice - takže z

  mám trochu rzporuplný pocity, co by bylo vlastně nejlepší až se uzdraví Hušby. Poslat Konatého na lavičku by podle mě bylo nešťastný řešení a nasadit Hušbyho místo Matěje nic nevyřeší, jelikož bychom tim sebrali Hušbymu prostor ve kterým nejvíc vyniká - kolem pokuťáku.

  • Hušby x Konaté

   Dynamo26.10.2014 18:31reagovat

   Hušbauer může hrát ”falešného” útočníka, něco co hraje v Bayernu Muller, když sedí Lewandovski.

  • Hušby x Konaté

   Kombinator26.10.2014 18:36reagovat

   Stačí se podívat na Hušbyho statistiky. V letošní sezóně, kdy je pořád zraněnej a mimo: SL 7 zápasů 1g 2a, EL 2z 1g 0a, CHL 3z 0g 3a. Minulý rok: SL 29z 18g 9a, EL 2z 0g 2a. Dohromady 43z 20g 16a, za to by se nestyděl ani Jágr v NHL.

  • Hušby x Konaté

   standis26.10.2014 18:37reagovat

   Vše se vyřeší odchodem Hušbyho do zahraničí a předpokládám, že již v zimě. A budeme mít 2 rychlá křídla, tak jak to má být a v záloze ještě Přikryla.

   • Hušby x Konaté

    Dynamo26.10.2014 18:38reagovat

    Nedivil bych se, kdyby v zimě odešel Dočkal. Proč by někdo po tomhle podzimu kupoval Hušbauera???

   • Hušby x Konaté

    Kombinator26.10.2014 18:38reagovat

    Je otázka, jestli je odchod již domluven a nebo se o něm bude ještě jednat, jelikož u druhý varianty nevěřím, že ho po promaroděným půl roku bude hned někdo chtít.

    • Hušby x Konaté

     standis26.10.2014 18:44reagovat

     Já si myslím, že je to již domluveno a podzim nebude hrát velkou roli. Navíc se uzdraví a pokud odehraje slušně pohárový zápas, tak ho na základě lonské sezony koupí.

  • Hušby x Konaté

   Avhred26.10.2014 18:37reagovat

   Já bych to nasazení Hušbauera za Matějovského zkusil, Hušby tu zataženější roli hrál během svého prvního půlroku na Letné a i z téhle pozice se dokázal dostat k zakončení (napadají mě góly proti Žižkovu a Jablonci). Ale je fakt, že jeho parketa to vyloženě není.

  • Hušby x Konaté

   Capo26.10.2014 19:38reagovat

   Hušby patří na post podhrotového hráče a je podle mě nesmysl, aby ho Lavička zatáhl na místo Matějovského, byť by to určitě odehrál v pohodě. Až se uzdraví, tak alespoň bude větší prostor rozložit v ofenzivě síly. Myslim, že my to řešit nemusíme a pro Lavičku to budou příjemné starosti, až ty hráče do ofenzivy bude mít k dispozici všechny.

 • 1:0

  Avhred26.10.2014 17:38reagovat

  Zaplať pánbůh za tři body, dneska to bylo takové zadřené, nepřesné. Na druhou stranu, až do vstřelené branky jsme hráli proti betonujícímu soupeři, který stál v deseti lidech před vlastní šestnáctkou a jenom čekal, co bude. Jarolíma, byť je to cholerik, despota, fantomas a hlavně slávista, považuju za kvalitního trenéra a rozhodně jsem nečekal, že Boleslavi naordinuje takovou hle zbabělou zákopovou trapárnu. No nic, hlavně že se vyhrálo; za týden si vychutnáme Plzeň a jdeme do čela.

  • 1:0

   atraps226.10.2014 18:28reagovat

   Bohužel je znát že by někteří potřebovali odpočinek.Bolku jsme přehrávali ale chyběla tomu lehkost.

 • Mario

  bigcock26.10.2014 17:02reagovat

  paradni vyvezeni!

 • To je zase trápení

  standis26.10.2014 16:40reagovat

  Snad tam Konaté jednou prokličkuje a zavěsí.

  • To je zase trápení

   ketamin26.10.2014 17:02reagovat

   Tak Bořek stavitel.Úsměv

 • Kuba Brabec

  bigcock26.10.2014 16:33reagovat

  dnes hraje paradne.

  • Kuba Brabec

   ketamin26.10.2014 16:35reagovat

   Útočná činnost je zatím slabá. Snad se něco urodí z nějakýho rohu nebo už nevím.

  • Kuba Brabec

   standis26.10.2014 16:39reagovat

   Už na Skovanu hrál výborně.

 • lol

  captain_obvious26.10.2014 15:50reagovat

  Tak svůj tradiční dvoumetrový ofsajd do 5. minuty zápasu si může Láďa odškrtnout Smích

 • Pavel0026.10.2014 15:46reagovat

  funguje vám přesnos přes isport?

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha