Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
  • Kastrol

    standis21.12.2014 18:32reagovat

    do Dinama Minsk. A v létě v předkole vyřadí prádelníky...

    • Kastrol

      Dynamo21.12.2014 19:11reagovat

      jinými slovy jsi tím řekl, že Sparta nevyhraje titul?

      • Kastrol

        Avhred21.12.2014 19:13reagovat

        Samozřejmě je vyřadí v předkole EL, to dá přeci rozum, když titul vyhrajeme my. Úsměv

      • Kastrol

        LukyACS21.12.2014 19:25reagovat

        Ligu vyhrálo BATE, Dinamo jde do EL, Plzeň se do EL propadne Úsměv

      • Kastrol

        captain_obvious21.12.2014 20:10reagovat

        Kde jsi na to jako přišel? Smích Nevidím v tom žádnou logiku Smích

  • idiolatrie

    bigcock21.12.2014 17:45reagovat

    http://d1p3t35jiqtse7.cloudfront.net/content/uploads/2014/12/ronaldo-2.jpg

  • Zaplať Pán Bůh za Víťu

    bega21.12.2014 17:22reagovat

    Ve stávající situaci (uprostřed sezony) je to nejrozumnější řešení. Navíc podle mě žádný normální trenér nikdy nebude akceptovat Hřebíkův model, a nechat si kecat do složení kádru a do sestavy. Otava ve Sportu mluvil o „zpřesnění kompetencí“, jen nevysvětlil, co si pod tím má fanoušek představit. Tady zase nějaký pacient vyžaduje zvýšení kompetencí Hřebíkovi. No, potěš pánbůh! Ten by vyházel všechny stopery, snad s výjimkou Holka, aby musel hrát Brabec. Z Přikryla by udělal univerzálního náhradníka (když už ho nemůže prosadit do základu). On tím univerzálním náhradníkem už de facto do teďka byl. Ve Spartě to vypadalo jak v nějaké Horní-Dolní, kde mají dvanáct hráčů a ten jeden musí hrát pokaždé, když někdo vypadne ze sestavy. Jinak odchodu Kweukeho jsem já osobně nikdy nepřestal litovat, urostlý buldok na hrotu Spartě v mnoha zápasech chyběl. Nějakou dobu se zdálo, že by tuhle roli mohl plnit Bednář, ale ví Bůh, co se s ním stalo. S Vecnou Kadlecem bych souhlasil, je to alternativa jak na hrot, tak na kraj. Ale je také potřeba alternativa na levý kraj, Láďa Krejčí konkurenci potřebuje jako sůl! Těžko říct, (Breznaník nebo v Příbrami výborně hrající Zeman?). Jenže toho by zase asi nestrávil Martin Hašek, kterého v rodných Pardubicích zabalili do úhledného balíčku a poslali zpátky na Spartu. Na jeho roli v ní jsem opravdu zvědavý! Jinak doufám v Kopice a snad se vrátí někdo z hostování.

    • Zaplať Pán Bůh za Víťu

      peterpan2721.12.2014 18:08reagovat

      Začínáš se opakovat. brabec hraje, protože ze současných stoperů ve Spartě je nejlepší - vyjma Holka. Přikryl potřebuje být zdravej a nastupovat na jedný pozici. Za Kweukeho jsme hráli naprosto šílenou holomajznu spočívající v nákopech na něj spolehajíc na jeho fyzické dispozice. Střelec to ovšem nikdy nebyl...Ostatní už snad ani nečtu

      • Zaplať Pán Bůh za Víťu

        Avhred21.12.2014 18:17reagovat

        Souhlas se vším krom toho, že Kweuke nebyl nikdy střelec. Ke konci svého angažmá u nás trpěl Leo chronickou ztrátou motivace, což se podepsalo na jeho produktivitě, ale i tak měl procentuálně lepší střeleckou potenci než třeba zvučnější Bony. Navíc dokázal rozhodovat utkání; namátkou mě napadají výsledky 2:0 v Plzni nebo 2:0 v derby proti Slávii, přičemž všechny branky obstaral právě Kweuke. Góly střílet rozhodně uměl.

        • Zaplať Pán Bůh za Víťu

          rimidalv21.12.2014 19:26reagovat

          Také souhlasím s Begou,ale včetně kvalifikace Kweukeho. Kweuke skutečně dokázal být produktivní, ale pouze v případě když se mu dařilo ! V opačném případě dokázal zápas odchodit! A srovnání s Bonym je pořádný úlet, na který nejsem u tebe Avhrede zvyklý.

          • Zaplať Pán Bůh za Víťu

            Avhred21.12.2014 20:43reagovat

            Srovnávám působení obou černoušků v našem klubu, nikoliv jejich dosavadní kariéru nebo dokonce momentální kvalitu, a z toho prostě Kweuke vychází procentuálně lépe než Bony, a taky daleko lépe než třeba Venca Kadlec.

            • Zaplať Pán Bůh za Víťu

              LukyACS21.12.2014 21:26reagovat

              a víš, že porovnáváš Bonyho cca ve 20 a Kweukeho ve 24?

              Jakmile Bony získal víc zkušeností a otrkal se, tak se z něj stal rozený kanonýr a pokud budu počítat jeho poslední rok ve Spartě, tak by produktivnější než Kweuke v dobách největší slávy. O Bonyho 17g za půl sezony si kopáč Kweuke může nechat jenom zdát. Jsem rád, že je ten nemotora pryč.

              • Zaplať Pán Bůh za Víťu

                LukyACS21.12.2014 21:28reagovat

                to rozený tam přebývá. Ještě dodám, že Kweuke měl už za sebou štace ve Frankfurtu a Chotěbuzi.

              • Zaplať Pán Bůh za Víťu

                Avhred21.12.2014 21:54reagovat

                Takže se vrátíme na začátek ...

                 

                Někdo tady napsal, že Kweuke žádný střelec nikdy nebyl. Opravdu?

                 

                Léonard Kweuke: 74 zápasů/31 branek (2.38; 9. místo v historické tabulce střelců Sparty v samostatné české lize), 17 asistencí

                 

                Wilred Bony: 59 zápasů/ 22 branek (2.68; 17. místo v historické tabulce střelců Sparty v samostatné české lize), 10 asistencí

                 

                Je mi fakt úplně buřt, kolik komu kdy bylo nebo jestli měl za sebou nějaká angažmá, protože podstatou toho, co jsem chtěl říci, je, že Kweuke góly rozhodně střílet uměl a procentuálně byl platnější než Bony. Tečka. To, že Léo teď “válí“ někde v Turecku a o Bonyho je enormní zájem mezi špičkovými fotbalovými adresami, je věc druhá.

                 

        • Zaplať Pán Bůh za Víťu

          Avhred21.12.2014 20:51reagovat

          A to ještě nepočítám fakt, že Kweuke krom o něco vyšší gólové produktivity měl za svoje působení u nás daleko více gólových asistencí (17) než Bony (10), takže nevidím podstatu toho úletu, jehož jsem se měl dopustit. Úsměv

          • Zaplať Pán Bůh za Víťu

            Peters21.12.2014 21:07reagovat

            Oni asi nepochopili, že nemyslíš VÍC gólů, ale průměr gólů na zápas, že jo? Smích

            • Zaplať Pán Bůh za Víťu

              Avhred21.12.2014 21:55reagovat

              Ano, přesně to jsem měl na mysli.

      • Zaplať Pán Bůh za Víťu

        bega22.12.2014 10:34reagovat

        Milý peterpane27, vůbec se nedivím, že Jaroušek Hřebíkův je takový tvůj idol. Jsi totiž stejně arogantní, namyšlený a hloupý jako on. Ty se ani nenamáháš při svém hodnocení sparťanských stoperů napsat něco jako - „já si myslím“ nebo „podle mého názoru“ atp. Ty rovnou napíšeš - „Brabec hraje, protože je nejlepší“. Ubezpečuji tě, že názor drtivé většiny fanoušků, ale i skutečných odborníků je opačný. Za podobnou hrůzu, kterou Brabec předvedl třeba proti Plzni (těch zápasů však bylo víc), se ve své době ze Sparty nemilosrdně vyhazovalo. Polomovi se vyčítala jedna chyby, které jsem si já osobně ani nevšiml, a už nedostal šanci. Kováč byl po Hušbauerovi jedním z nějlépe hodnocených hráčů minulé ligy, navíc má za sebou zkušenosti z kvalitnějších lig než je ta naše, o reprezentačních zkušenostech ani nemluvě. Navíc byl pokud vím, angažován pro své vůdčí schopnosti na hřišti a schopnost vyhecovat mužstvo v kritických okamžicích zápasu. Deli hrál výborně v Budějovicích a teď i v Příbrami. Přitom vůbec nedostal příležitost. A Švejdík se ze sestavy rovněž pakoval po jednom nevydařeném zápase. Tohle jsou věci, které především ti zkušenější hráči v mužstvu vycítí a těžce nesou, i když nahlas z úcty k trenérovi nebo ze strachu nic neřeknou. A tohle, právě třeba s těmi Kováčovými vlastnostmi pak chybí v těch kritických zápasech! Vyčítat Kweukemu, že se „za něj“ hrála holomajzna, může s odpuštěním jen idiot. Kweuke byl na svoji postavu slušně technicky vybavený hráč, který mohl být platný i do kombinace. To, že ostatní hráči ať už z jakýchkoliv důvodů tak trochu alibisticky rádi nakopávali balony na něj, často stylem „na tady to máš a dělej co umíš“, je věc jiná. A to už vůbec nemluvím o jeho obrovském přínosu třeba při obranných standardních situacích! To, že v určitých zápasech nebo alespoň v určitých fázích, určitých zápasů hráč jeho typu Spartě chyběl, je mimo jakoukoliv diskuzi. Což nakonec jednoznačně potvrdil i výstup, kterým byla nakonec hodnocena Lavičkova práce s mužstvem, který mu jednoznačně ukládá naučit mužstvo i alternativním způsobům hry, než jenom Lavičkovo „strčko-brčko“. To znamená třeba hra na brejkové hráče, ale také nátlaková hra na silové útočníky!!! Jsem rád, že dál už jsi to ani nečetl. Chápu, že je to na tebe moc. Při tvé inteligenci je zázrak, že tě vůbec naučili číst!

    • Zaplať Pán Bůh za Víťu

      standis21.12.2014 18:31reagovat

      Správně Bego, ted si trefil hřebíček na hlavičku. Zádný trener do Sparty nechtěl kvůli Hřebíkovi, tak zůstal Lavička. A nepostoupili jsme přes Malmo i Bern, protože do všeho kecá Hřebík. Důkazem jsou příchody Kováče, Nešpora, Breznaníka, prodloužení se Svejdíkem, odchody na hostování Poloma se Skalákem, zrušení B.

      • Zaplať Pán Bůh za Víťu

        Avhred21.12.2014 18:40reagovat

        Tohle mne vždycky dokáže pobavit, taková ta neobjektivní přízemnost, kdy nějaký ”pacient” nenávidí Hřebíka natolik, že se mu naprosto iracionálně a bez znalosti hlubších souvislostí snaží vnutit zodpovědnost všechny neúspěchy a přehmaty Spartičky za doby jeho účinkování na Letné. Holt kdo chce psa bít ...

    • Zaplať Pán Bůh za Víťu

      Milito21.12.2014 18:39reagovat

      Alternativu na levý kraj vidím jako nejvhodnější variantu Nivalda.

      Bude šlapat na paty Láďovi a kdyby Costa na jaře předváděl podobný výkony jako na podzim,tak by eventuelně mohl naskočit na jeho místě.

       

  • Chyba nebyla jen v trenérovi, řekl...

    spartas21.12.2014 16:36reagovat

    ... o podzimu člen vedení Sparty

    http://fotbal.idnes.cz/jakub-votava-o-soucasne-sparte-i-pripadnem-odvolani-trenera-lavicky-1gc-/fotbal.aspx?c=A141219_224823_fotbal_elv

    Stylová url Jakub Votava...

    Každopádně potvrzeno, že se zajímáme o Vašíka Kadlece. Pochopitelně. Neprosadil se a po jeho odchodu se hra dramaticky zvedla. Tak co takhle ho přivést zpátky, stejně o nikom jiným nevíme.

    • Chyba nebyla jen v trenérovi, řekl..

      peterpan2721.12.2014 18:00reagovat

      zrovna o Kadlecovi jsem chtěl napsat příspěvek, ale hodím to pod Tebe. Nic proti němu nemám, byly doby, kdy hrál fakt dobře. Ale taky si přesně pamatuju, jak hrál mizerně, ale pořád ho stavěli. OK, chtěli ho prodat za větší prachy, což se víceméně povedlo. Druhá věc je, že už tehdy měl podobně jako Krejčí ohromný výkyvy ve výkonnosti. jenže zatímco tady se čekalo 10 zápasů až se chytne, v cizině na to není nikdo zvědavej. Přijde mi, že on tam přišel jako hvězda, jenže tam hráčů jako on je iks - a to vlastně mluvíme o průměrném bundesligovém týmu. A když skončil na lavičce, místo aby zatnul zuby, přidával si o trénincích a třeba tomu dával né 100, ale 150 %, tak se na to vysral a začal brečet do novin, že nehraje a bla bla bla. Současná Sparta je jiná než ta, ze který odcházel a mám pocit, že kdyby nehrál z výkonnostních důvodů i tady, že by dělal dusno...Tak to ať tu radši vůbec není

      • Chyba nebyla jen v trenérovi, řekl..

        standis21.12.2014 18:25reagovat

        Moje řeč, pokud neodejde Hušby, tak v základu prostě nebude a co bude dělat potom? Chtěl odejít za každou cenu a cítil se pro odchod dostatečně připravený. Vzal bych ho zpátky jen po případném odchodu Hušbyho, jinak ne.

      • Chyba nebyla jen v trenérovi, řekl..

        rimidalv21.12.2014 19:40reagovat

        Současní hráči Sparty kromě zlepšené hry působí ” ”Srdcařsky ” se s kromným a inteligentním projevem. Osobně mi V.Kadlec do jmenované kategorie nezapadá ...Smutek

  • Bonyho parky

    bigcock21.12.2014 13:38reagovat

    http://img.blesk.cz/img/2/full/2173649_.jpg

    • Bonyho parky

      Kombinator21.12.2014 13:43reagovat

      Tahle je lepsi

      https://pbs.twimg.com/media/B5KxVodCEAANfj4.jpg

  • Případné posily

    JosephV21.12.2014 12:01reagovat

    Nevíte někdo jak je na tom Ludovic Sylvestre ? nebál bych se ho třeba znovu zkusit ...., a co se týče hráče do útoku tak prý uvažujeme o Chorvatovi Jeličovi ze Žiliny ale vůbec nevím jak na tom je ,jen že je to momentálně s 10 goly nejlepší střelec ligy

    • Případné posily

      spartas21.12.2014 12:06reagovat

      Sylvestre je starej.

      • Případné posily

        JosephV21.12.2014 12:14reagovat

        No jo koukám ted nato to už je doba co tu není ,já ho měl pořád tak za hráče kolem 25 let.. . to je strašný jak to letí Smích

        • Případné posily

          SFINGO21.12.2014 12:32reagovat

          ylvestre hraje stabilne v základu v Rizesporu

    • Případné posily

      SFINGO21.12.2014 12:30reagovat

      Jeliče bych moc nechtěl, podle mě by to žádná veliká posila nebyla, ted mu vyšel půlrok, ale lonskou sezonu dal snad jen 4 branky. Podle mě to není hráč pro Spartu. Ale třeba by se mu tu dařilo, to nikdy človek přesne neodhadne. Jak říkám na Slovensku jsou nejzajmavejší hráči z Trenčína a z toho Hajradinovič už přestoupil do Belgie

    • Případné posily

      Spytihnef21.12.2014 13:35reagovat

      Mně by stačilo kdyby přivedli toho Vencu Kadlece, jako konkurenci do ofenzívy, která by přinesla větší variabilitu. Vyměnili v Jihlavě na hostování Jánoše za Vacka, Jánoš může hrát ve středu zálohy a navíc by mohl krýt záda Kadeřábkovi. A pak přivést toho Holzera, jako alternativa za Costu, Krejčího a hlavně jako příslib do budoucna.

      • Případné posily

        SFINGO21.12.2014 13:53reagovat

        Holzer na beku do defenzivy šíleně hoří, ale je u něho šance, že se tam vyhraje, ovšem jeho post je prostě levé křídlo.

    • Případné posily

      Capo21.12.2014 16:17reagovat

      Osobně si myslim, že přijde Kadlec a dost možná fakt na přestup. Vůbec bych se nedivil, kdyby se Sparta s Franfurktem domluvila řekněme na milionu eur + jejich podílu na dalším přestupu. Pro Spartu by to pak i při vyšší přestupní částce bylo mimořádně výhodné, protože by na Kadlecovi, vzhledem k předchozímu výdělku, v podstatě nemohla prodělat a i pro Franfurkt by to mohlo být zajímavé, kdyby se Kadlec ve Spartě znovu rozehrál a podařilo se ho třeba za rok a půl znovu někam střelit, pak by na něm nakonec taky nemuseli prodělat. Bude záležet taky na Kadlecovi, jestli by chtěl už teď udělat ”krok zpět”, a na tom jaké jiné nabídky mu přijdou, ale domluvit se s Franfurktem na přestupu, podle mě za dané situace, nemusí být úplně nereálné.

  • Malmo

    SFINGO21.12.2014 11:38reagovat

    vzpomínáte na domácí zápas s Malmo jak v 90 minutě měli tutovku Dočkal s Přikrylem, kteří šli v brejku na jendoho obránce a na vápně to jeden z nich nesmyslně zkurvil. Já si říkal, aby nás tohle nemrzelo

    • Malmo

      LukyACS21.12.2014 11:43reagovat

      Vzpomínám, každopádně teď to vypadá, že se ve Spartě nad vším opravdu zamysleli a Lavička bude pracovat na větší variabilitě, což podle mě stačí k tomu, aby se stal hodně úspěšným a byl třeba tím, kdo Spartu dovede do LM.

      Navíc i ty budeš spokojen, když Otava v rozhovu říkal, že je potřeba zapojit i zahraniční hráče, zapracovat na skautingu a třeba vzít i nějaké zahraniční odborníky do realizačního týmu. Teď jde o to, jak moc to bylo pravdivé, jestli se na vše třeba nevykašlou, až tlak opět ustane...

      Uvidíme i na tomhle přestupovém období, jestli se zvýší třeba Hřebíkovo slovo, který umí dobře posoudit potenciál hráče. Lépe než třeba Lavička...

      • Malmo

        SFINGO21.12.2014 12:26reagovat

        tak to by bylo výborné, ted aby se od mluvení přešlo k realizaci. Já totiž prostě vidím v cizincích šanci sehnat kvalitu za přijatelnou cenu, a tím posunout kvalitu kádru minimálně o level výš a prosadit se v Evropě, protože ti cizinci nám přinesou úplně nové prvky, které nám chybí. A tím bychom se dostali i výkonostně nad naší ligu. nechci samozřejmě celej tým cizinců, ale takovej vhodnej mix našich hráčů a zahraničních.

      • Malmo

        captain_obvious21.12.2014 13:17reagovat

        Kdyby se zvýšilo Hřebíkovo slovo, tak bychom nekupovali žádnou gorilu do útoku, ale zapracovali Schicka a v případě zranění Lafyho by se rozhodovalo mezi ním a Nešporem. A stejně tak by nikdy nešel pryč Jirka Skalák, ale byl by tady alternativou na pravý kraj místo Konatého, který má rychlost a dynamiku a to je tak všechno, jinak je hrozně zbrklý a ve spoustě zápasů vůbec není vidět. Skalákovi se tady, respektive ještě na ofiku, tak 4 z 5 uživatelů vysmívali, že na Spartu vůbec nemá a mít nebude a teď ho všichni chtějí z hostovačky zpátky, protože v Bolce ukazuje kvalitu. Jediné co ti hráči potřebují, je dostat šanci, ale tu pod Lavičkou nikdy nedostanou, aspoň to tak na mě působí. Takže já jsem pro, aby Hřebík dostal větší slovo, koneckonců dlouhodobě tvrdím, že je hřích, že ho máme u týmu a podle toho, co k nám z klubu prosákne, tak to tak vypadá, že ho skoro vůbec nevyužíváme.

    • Malmo

      bigcock21.12.2014 13:22reagovat

      Presne na tohle jsem si vzpomnel pred mesicem, ze to mohl byt posledni hrebik do jejich rakve a nakonec nas mozna tahle sance stala LM.

  • Otava

    Bunda21.12.2014 11:15reagovat

    Závěry jsou interní, ale pokud chceme být úspěšní, musíme být silní uvnitř. I tady máme rezervy, nemůžeme stavět barák od střechy. Nesmíme také přistoupit na to, že jsme nepostoupili, protože Mario Holek překopl branku. Ty věci mají širší souvislosti – s trenérem jsme našli shodu. Další věc je, že sice v Bernu nehrál David Lafata, ale v Häckenu, v Malmö i Plzni nastoupil, a stejně jsme to nezvládli. Tady nejde o Lafatu, ale o způsob hry. Nemůžeme říkat, že jsme měli smůlu. Stát se může cokoliv a my na to musíme umět reagovat.

     

    Aspoň něco dobrýho řekl Kuba Otava a jsem rád že důvod vypadnutí s Bernem nevidí v absenci Davida Lafaty.

    Lavička bude měnit styl hry,což mu Hřebík doporučoval už před dvěma lety. Tady je vidět že Lavička stavaře Járu poslouchat nemusel..Neutrální

    • Otava

      LukyACS21.12.2014 11:24reagovat

      Přesně tak, mě už to omlouvání tím, že Holek s Hušbauerem neproměnili šance, nebo výmluva na absenci Lafaty, unavuje, jelikož už je to poněkolikáté, co jsme venku hráli podobně. Je jasné, že je to o stylu hry, protože doma jsme z těhle soupeřů měli problém jen s Häckenem, a to v některých zápasech také chyběli klíčoví hráči.

    • Otava

      Avhred21.12.2014 12:09reagovat

      Celkem rozumná slova, za kterými lze vystopovat přítomnost racionálního úsudku a zdravého rozumu, teď ještě tu pozitivní změnu v herním systému aplikovat v praxi.

      A co se týče ”benešovského inženýra”, tak jeho odpůrci si stejně budou mlít svou, že Hřebík je tím největším škůdcem; že Lavička byl v jeho vleku, že všechna špatná rozhodnutí má na svědomí Hřebík, který navíc zrušil ”B” tým, záměrně poškodil malotraktor na sečení Letenského pažitu a který se momentálně chystá na své magnum opus, a tím není nic menšího než definitivní položení Sparty jako celku. Prostě komu není shůry dáno ...

    • Otava

      captain_obvious21.12.2014 13:02reagovat

      Jestli chceme být úspěšní, musíme být silní uvnitř, proto už si Otava intenzivně volá s Pekhartem, který na podzim odehrál v 2. BL úctyhodných 165 minut a hned 1x nastoupil v základu Smích

       

      Pozn.: To je jenom moje spekulace, ale jak znám Otavu a když si vzpomenu, jak se tetelil, když Pekhart přicházel, tak s tím počítám jako s hodně reálnou variantou.

  • Taky dobrá hláška

    Capo21.12.2014 9:10reagovat

    „Chceme cizince i hráče z ligy,” zároveň ale @JakubOtava říká, že hráči ze @Synotliga_CZ pro Spartu prakticky nejsou.

     

    Takže, když to shrnu, tak jsem opravdu zvědav o kolik víc lidí přivedeme třeba ze Slovenska než z naší ligyÚsměv, ale třeba mě Otava překvapí...

    • Taky dobrá hláška

      Shrekson21.12.2014 10:34reagovat

      Jean-David Beauguel?

      • Taky dobrá hláška

        Peters21.12.2014 10:44reagovat

        No, z ligy snad jedině Kopic, Pavelka, Beauguel, když připočteme naše Jánoše s Hybšem, Sýkoru, a snad i Skaláka, tak by toho moc potřeba snad nebylo...

        • Taky dobrá hláška

          Shrekson21.12.2014 10:51reagovat

          Cizinec z ligy, chtěl ho Pelta ale koupil Bakoše, řekl bych že když zjistil že ho chceme nechtěl šroubovát cenu.. Je mu 22let a hra byla slušná, mohl by u nás vyrůst i přijmout pozice 2hé útočníka.

          Nebo kdo by ten cizinec měl být?

          • Taky dobrá hláška

            SFINGO21.12.2014 11:01reagovat

            podle mě Nivaldo, kterému končí smlouva v Teplicích a od léta by byl k mání zadarmo, a tomu bych dost věřil. Nebo se může jednat o nějakého mladého cizince pro budoucnost. Mensah, Narh? ale ti potřebují ješte vyzrát

      • Taky dobrá hláška

        SFINGO21.12.2014 10:50reagovat

        ten je prý mimo na 4 měsíce, a na druhou stranu povedl se mu tu půlrok, takže těžko hodnotit, navíc je to mladý hráč, takže by ješte chtělo aby se vyhrál. Z ligy bych bral jen Nivalda a Kopice, oba jsou to hráči produktivní, dynamičtí a hlavně výborní v soubojích jeden na jednoho, přesně to co nám chybí. Jinak pouze mimo ligu, ale tam už Spartě moc neveřím. Neveřím ani, že by nás nějak vytrhl Venca Kadlec a už vůbec ne v druhé lize nehrajícíc Pekhart. Uvidíme co bylo pravdy na tom Stiličovi.

        • Taky dobrá hláška

          Shrekson21.12.2014 10:53reagovat

          Nevěděl jsem že je 4mesice mimo..

           

          • Taky dobrá hláška

            SFINGO21.12.2014 10:59reagovat

            prý to tak je, hráli přátelák s nějakou vesnicí v rámci projektu kopeme za fotbal, a nějakej maniak mu tam zajel do kotníku, nejdříve to vypadalo na pár týdnu, a pak ztoho vylezlo, že by měl být cca 4 měsíce mimo

            • Taky dobrá hláška

              Shrekson21.12.2014 11:11reagovat

              Jestli to je pravda tak máš dobré info..;-)

              • Taky dobrá hláška

                Peters21.12.2014 11:51reagovat

                Přetržený vazy v kotníku. To by odpovídalo...

  • ;)

    Boldrick21.12.2014 4:33reagovat

    Á prcal kozu brabenec...do říti s vedením,křesťani proti kacířům,katolíci proti křesťanům,VII křížová výprava a SPARTA proti VŠEM! ;)

    • ;)

      Boldrick21.12.2014 4:37reagovat

      oprava : katolíci vs protestanti :D

      • ;)

        rebus21.12.2014 10:48reagovat

        Je fajn se čas od času vozrat, ale nemusí se blejt na fóru moudraSmích

82740 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha