Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • DaveACS18.11.2014 18:32reagovat

  jinak jsem teda myslel, že za ruku mimo vápno je nepřímý kop..

 • pohár

  DaveACS18.11.2014 18:30reagovat

  Zima jako kráva, mrholí celej zápas, teď navíc Štěchíno úplně stupidně chytí míč mimo vápno a pak nechytí takovou šmudlu..

   

  Pozitiva ale jsou, Přikryl, Matějovský a Mareček hrajou slušně.. A ten Pešek, je na něm vidět nervozita, ale jinak to v sobě má, ani nevím, ke komu ho přirovnat v naší lize, možná k Sýkorovi..

 • Čekal jsem, že Luky sem dá nějaký link,

  Tashunka Witko18.11.2014 18:29reagovat

  kde je možné zhlédnout Spartu, ale asi je kluk nemocen.

  Tak se uzdrav smělý hochu, holt se místo toho podívám na Tona, jak bude vyučovat ty naše ”cingely”.

  • Čekal jsem, že Luky sem dá nějaký li

   Dollaruss18.11.2014 18:32reagovat

   Ono to nikde není. Maximálně tak textový online.

 • Skalák

  Kombinator18.11.2014 18:22reagovat

  Doufám, že se vrátí, podle mě má na to, aby za nás válel.

  • Skalák

   Bunda18.11.2014 18:59reagovat

   Souhlas. On nám hodně chybí..

  • Skalák

   standis18.11.2014 20:02reagovat

   Skalák rozhodně zpátky do Sparty.

 • Zranění

  Dynamo18.11.2014 17:46reagovat

  8 zraněných hráčů...to už není normální

 • Sestava

  Spytihnef18.11.2014 16:59reagovat

  Dneska Přikryl na hrotu.

  • Sestava

   standis18.11.2014 17:08reagovat

   A dál to tam nemáš? Díky

   • Sestava

    Spytihnef18.11.2014 17:12reagovat

    Co jsem tak slyšel, tak mi to vychází takhle:

    Štěch - Costa, Švejdík, Kováč, Holek - Pešek, Matějovský, Mareček, Hušby, Vacek - Přikryl

    • Sestava

     Skleepy18.11.2014 17:19reagovat

     Proč ne Konaté?

     • Sestava

      Lucasso18.11.2014 17:20reagovat

      Zraněný

    • Sestava

     js18.11.2014 17:24reagovat

     Je to tak. Docela ok, pokud si s tim poradi Mario

     • Sestava

      js18.11.2014 17:24reagovat

      na lavicce juniorka

     • Sestava

      Spytihnef18.11.2014 17:27reagovat

      Tak dozadu si to odehraje, ale ofenzívu asi moc nepodpoří.

  • Sestava

   ACS1418.11.2014 18:12reagovat

   Jen je škoda, že nepostavil Pamiho, nevíš, co s ním mají za záměr?Myslím, že tohle mohl být ideální případ, kdy si mohl Costa spočnout a zároveň mohli okouknout, jak na tom Pami bude v ostrým zápase.

   • Sestava

    Kajaxx18.11.2014 20:58reagovat

    Viděl si Pamiho teď někdy? Dost Zhorvátovatěl! Nedivím se že nehraje...

 • Bílek x Vrba

  Kombinator18.11.2014 13:01reagovat

  Mně ty všechny sorvnávání přijdu poměrně dost nespravedlivý. Ano, Vrba je určitě kvalitnější kouč, ale troufám si říct, že ten nejzásadnější rozdíl díky kterýmu začínáme jít nahoru a máme 12 bodů je atmosféra okolo týmu, která je vytvářena médii a fanoušky. Bílek byl v podstatě od začátku svýho působení pod obrovskou palbou a obrovským tlakem, ve skutečnosti neměl jedinej zápas, kdy by si mohl v klidu něco vyzkoušt, jelikož pokud prohrál, tak byl pod další obrovskou pablou ze všech stran, totéž se pak přenášelo i na hráče. Kolem týmu byla neskutečně negativní atmosféra a v tom se prostě nedá nic vytvořit, v tom se dá jen přežívat, což se nakonec Bílkovi i poměrně dobře povedlo, když dovedl tým do čtvrfinále EURA. U Vrby byl zlom v zápase s Nizozemskem a Tureckem, který jsme šťastně vyhráli a tím se z trochu upadající atmosféra stala euforie, pokud bychom neměli kliku a oba zápasy prohráli, od čehož jsme zase tak daleko nebyli, tak si nejsem jist, že by to Vrba ustál. On je samej úsměv, samá glosa, samá moudrost a samej vtípek, když se daří a všichni ho plácaj po zádech, ale jakmile je jen malinko něco proti němu, tak nad sebou ztrácí kontrolu a zejména v médiích se chová arogantně a nabubřele, což se pomalu začínalo objevovat po zápase s USA. Dalším faktorem nesouvisející s koučingem, který hovoří pro Vrbu je ten, že Sparta šla výrazně nahoru, z jejích mladíků se stali opory a Lafata udělal ve Spartě ten poslední výkonnostní krůček, který ho dělil od Evropy, což teď Vrba zúročuje a pojí hráče z Plzně se Sparťanama a sešije to kvalitou z Evropy v podobě Rosy, Sivoka, Čecha nebo Plašila. Bílek je podle mě označován za úplnýho nýmanda nespravedlivě. Ano, jsem radši, že je u reprezetnace Vrba, protože to je prostě lepší trenér, ano, zejména v závěru mi Bílek některými nominacemi hodně pil krev a ano, tým začíná mít pod Vrbou tvář. Ale na druhou stranu, Bílek v podstatě ještě nebyl u mužstva a už měl klacek pod nohou a celou dobu, co s reprezentací šel, tak ho tam měl a někdy bych řekl, že tam měl celej strom, naproti tomu Vrba stoupnul na červenej koberec. Za druhý Bílek neměl takovej výběr sehraných a kvalitních hráčů, Sparta byla v útlumu a Plzeň se teprve začínala objevovat, jedinej, kdo mohl hrát i za Bílka, byl asi Dočkal, ale člověk se tak nějak nemůže divit, že moc příležitostí nedostal, když ho vidí, on třeba přihraje na dva góly, ale jinak v zápase posere 10 jednoduchých přihrávek, což asi trenér pozorující hráče z tribuny neocení. Myslím, že to srovnání těhle dvou je potřeba vidět z trochu širšího pohledu než se obvykle děje.

  • Bílek x Vrba

   Spytihnef18.11.2014 13:31reagovat

   S tímhle naprosto souhlasím, už jsem to chtěl několikrát napsat, ale byl jsem línej se takhle rozepsat:)

   Prostě rozhodují maličkosti a pozitivní atmosféra kolem Vrby je silný faktor. Navíc jak píšeš s Holandskem to měla být remíza, v Turecku jsme si taky podle mě nezasloužili vyhrát. Naopak si pamatuju na první Bílkův kvalifikační zápas proti Litvě, to byla hodně smolná prohra. Ale prostě Vrba tomu štěstíčku umí jít lépe naproti.

  • Bílek x Vrba

   pubi18.11.2014 13:48reagovat

   Bílek hrál hovno i s ”oporama”, takže zkoušku jiných hráčů by mu nikdo nevyčítal. Čtvrtfinále na EURU bylo sice hezké, ale v globálu nám nakonec jen uškodilo, protože oddálilo nutnou změnu. To, že do repre cpal Rezka a spol. je prostě jeho chyba, hráčskej potenciál měl zhruba stejnej. Sice tu ještě třeba nebyl Kadeř s Krejdou, ale on byl stejně schopnej dát na ostrej kraj místo Pilaře třeba Plašila nebo Jiráčka.

   • Bílek x Vrba

    pubi18.11.2014 13:50reagovat

    Jinak samozřejmě souhlas, že rozhodují i maličkosti, ale tenhle tým mu jde naproti. Třeba teď v neděli jsme hráli od začátku takovej fotbal, že jsem nepochyboval ani po góle, že to otočíme - a to nám chyběli dvě opory. Pod Bílkem by hrál za Váchu Procházka a za Limberskýho Suchý (Kadlec LO) - proč taky udělat dvě změny, když můžu kvůli dvěma absencím udělat i čtyři? Smích

  • Bílek x Vrba

   Chabix18.11.2014 14:48reagovat

   Ještě v době, kdy Vrba trénoval Žilinu, jsem říkal, že je to velmi dobrý trenér ne-li nejlepší. Plzeň to potvrdila a teď začal výborně i u repre. Co mi však vadí jsou už ty přehnaně oslavné články a diskutéři, kteří už z něho pomalu dělají boha. Zatím je předčasné hodnotit, Turecko i Nizozemsko teď nemají zrovna oslnivou formu, což dokládají i jejich přípravné zápasy. Naopak Island byl teď hodně vysoko. Dalo by se říct, že jsme teď 100% využili chvilkové soupeřovo indispozice. Jinak Bílek doplatil na to, že nestavěl sparťany. Vrba to staví na obou týmech a využívá souhry hráčů, což se mu logicky vyplácí.

  • Bílek x Vrba

   ketamin18.11.2014 14:56reagovat

   Bílka odepsali sotva byl jmenovanej do funkce. Od začátku šli mediální mrdky proti němu a stádovitá veřejnost s nima. Vítězství se brala jako samozřejmost, jakákoli porážka byla automaticky důvod k jeho zesměšňování a vřískání stáda o odvolávání. Vrba má zatím víc štěstí než rozumu, protože naše výsledky v kvalifikaci vůbec neodpovídají výkonům našeho mančaftu.

   • Bílek x Vrba

    Chabix18.11.2014 17:40reagovat

    S poslední větou nesouhlasím. Až na zápas s Nizozemském jsme byly vždy jasně lepší tým a skóre v těch zápasech mělo být lepší.

  • Bílek x Vrba

   standis18.11.2014 15:11reagovat

   Já jsem nikdy do Bílka nešil, ale Vrba je prostě lepší trener, což uznávají i nepokrytě hráči. Rosický:”Jsme lépe takticky připravení než za trenera Bílka”. To mluví za vše. Přesto byl Bílek úspěšný trener - čtvrtfinále ME je velký úspěch na hranici možností týmu. A řeči o lehké skupině jsou řeči. Za hlavního škůdce repre považuji Smicra, protože ten svýma přitroublýma řečma nasral spoustu lidí. Bílek neuměl komunikovat a tak to za něj dělal Smicer a nasadil tomu naopak ještě korunu. Výběr hráčů Bílek neměl zase tak špatný, Vrba jeho nominace víceméně potvrzuje. Za něj nehrál akorát Kadeřábek - oprávněně a Vácha, který byl vždy pod čarou, ale to bych mu také nevyčítal. Měl dát víc šancí Lafatovi, protože se ukazuje, že je pro repre vhodný hráč.

   • Bílek x Vrba

    Chabix18.11.2014 17:42reagovat

    Lafata prakticky nedostal čuchnout. Dočkala a Krejčího vzal až na konci svého angažmá z nouze a ti se chytli.

  • Bílek x Vrba

   Avhred18.11.2014 15:26reagovat

   Já se do Bílka občas opřel, ale zpětně musím uznat, že v té atmosféře a s tím hráčským materiálem bylo vypadnutí ve čtvrtfinále s Portugalskem, kdy nám dal Ronaldo gól deset minut před koncem, úspěch, a to i navzdory poměrně nevýrazné kvalifikační skupině, poměrně snadné baráži a celkem schůdné základní skupině v historii ME. Brückner je považován za vynikajícího stratéga, i když mu do karet hrálo, že měl asi nejlepší hráče v historii národního mužstva, ale podle mě ani on by větší díru s tím, co měl po něm k dispozici Bílek, do světa neudělal. Každopádně si myslím, že Vrba je lepší trenér než Bílek, ačkoliv jeho cestu k momentálnímu postavení taky dláždila notná porce štěstí (což samozřejmě nesnižuje jeho odborné kvality).

  • Bílek x Vrba

   Capo18.11.2014 15:50reagovat

   Bílek si lynč takového rázu nezasloužil. Odvedl u repre dobrou práci, kdy musel v podstatě z nuly budovat mančaft a dokázal se dostat do ČF na Euru, to se počítá. Jeho problémem bylo, že se nic nezlepšovalo a nikam neposouvalo, navíc spíš častěji nominoval za zásluhy, než podle formy a tím a svým urážlivým vystupováním v médiích si hrob v podstatě vykopal sám. Bílek neni špatný trenér, ale Vrba jasně ukazuje, že je celkově jiný level, buďme rádi, že ho tam dotáhli. Otázka je jak to bude vypadat bez Rosy, právě Bílek měl velmi často Tomáše na marodce a podle toho to taky vypadalo.

  • Bílek x Vrba

   captain_obvious18.11.2014 17:48reagovat

   Člověk, který proti Itálii nasadí na DZ Procházku, kterej tou dobou na tom postu nehrál už asi 3 roky, ne-li víc (ani nezmiňuju, že celkově toho v kariéře odehrál na DZ málo), není trenér hodný trénování repre. Stavěl to jak praštěný, v základu repre hráli hráči, kteří objektivně neměli co dělat ani v nominaci, Dočkal musel válet v Rosenborgu asi třičtvrtě roku než si ho ten trouba vůbec všimnul, na jeho zápas se nejel podívat, protože lépe mu bylo v Kypru u moře a na zápase Rezka, kterého přitom teoreticky ani skautovat nemusel, protože ten by pod ním hrál ikdyby se bortil svět.

    

   Prakticky každá výhra byla o prsa japonské gymnastky, vybojovaná s vypětím všech sil a přispěním všech svatých, mnohdy to vypadalo, že hráči pořádně ani nevědí, co mají na hřišti dělat. Rosa měl špatné zápasy, což se mu pod žádným jiným koučem v repre nestalo víc než 1x. EURO by byl průser, kdyby životní formu nenaladili Jiráček s Pilařem. A tak bych mohl pokračovat dál. Nechápu, že se toho trenérského diletanta vůbec někdo zastává. Nechybí mi, není mi ho ani trochu líto, mám velmi málo pozitivního, co bych o jeho angažmá v repre mohl říct. Sám se tak zdiskreditoval, že už si podle mě zatrénuje leda někde v Emirátech, případně, pokud se najde takový odvážlivec, někde na Slovensku.

 • Pohár

  Spytihnef18.11.2014 10:37reagovat

  Tak abych řekl pravdu, tak dneska to vidím na jasnou jedničku a nevsadím si jen protože mi to moje sparťanské srdíčko nedovolí:)

  Ta sestava bude hroznej slepenec, ale myslím, že postup pak vybojujeme v odvetě.

  • Pohár

   Capo18.11.2014 15:53reagovat

   Dneska o nic jiného než dobrou pozici do odvety nejde, beru i porážku o gól, když nějaký dáme, to bysme v lepší sestavě, i když to bude na umělce na Strahově, dohnat měli. Sestava asi bude dneska hodně velký slepenec, takže se asi nic moc velkého čekat opravdu nedáÚsměv

 • Pb

  Kajaxx17.11.2014 22:11reagovat

  V kolik zítra dorazíte? Úsměv Jsem místní tak klidně můžem dát sraz Úsměv

  • Pb

   Boldrick18.11.2014 12:56reagovat

   Hrát se nebude kvůli počasí,vylila se Litavka! Údiv

   • Pb

    Kajaxx18.11.2014 16:15reagovat

    co to meleš? :D

 • Hušbauer se vrací

  standis17.11.2014 17:49reagovat

  ”Pepův návrat do sestavy vidíme reálně, to je určitě velmi dobrá zpráva,” pokračoval na klubovém webu bývalý kouč Liberce či Sydney.

   

  • Hušbauer se vrací

   Avhred17.11.2014 18:05reagovat

   No konečně; nejlepší střelec a hráč minulé sezony prostě chybí, jenom jsem zvědavý, až se Pepa úplně uzdraví a dostane se do formy, a pokud tedy i nadále zůstane ve Spartě a neodejde do zahraničí, kdo to ze základu odnese.

   • Hušbauer se vrací

    Standa Hejkal17.11.2014 18:07reagovat

    Otava říkal, že neodejde nikdo.

    • Hušbauer se vrací

     Avhred17.11.2014 18:14reagovat

     Tak to je dobře.

    • Hušbauer se vrací

     Lobrock17.11.2014 18:50reagovat

     Kdy a kde to říkal? V mediích jsem nic nezaregistroval.

     • Hušbauer se vrací

      Standa Hejkal17.11.2014 19:26reagovat

      Žádným médiím to neříkal.

     • Hušbauer se vrací

      Heisenberg17.11.2014 19:33reagovat

      Spirit je Otava. MIND. BLOWN.

      • Hušbauer se vrací

       GaryLineker17.11.2014 21:21reagovat

       To je sice pravda, ale v jedné věci se mýlíš. THIS IS NOT METH. *boooooooom*

     • Hušbauer se vrací

      mana17.11.2014 19:38reagovat

      ...včera to bylo řečeno na setkání zlatých permanentkářů, slova Otavy tlumočil Křivda z marketingu

      • Hušbauer se vrací

       Lobrock17.11.2014 23:17reagovat

       Aha, díky.

      • Hušbauer se vrací

       Standa Hejkal18.11.2014 7:58reagovat

       To je vlastně taky pravda.

    • Hušbauer se vrací

     Mário Vdolek18.11.2014 10:32reagovat

     Otava a Kasík melou sračky. Nechápu, že je Doktor už nevyrazil.

     • Hušbauer se vrací

      Standa Hejkal18.11.2014 10:49reagovat

      To mi řekni, co dělá Kasík špatně.

       

      Otava dělá spoustu věcí blbě, ale prodat Mazánka za cenu záložníka, to klobouk dolů.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha