Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Určité pozitivum je, že

  Tashunka Witko14.3.2015 13:02reagovat

  Lavička i Šilhavý jsou naprosto stejní alibističtí treneři typu ”SUPERPOSERA” a představují vrchol české opatrnické školy s uvažováním -

  ”hlavně nedostat gola”

  ”hrát poctivě vzadu a zkusit nějaký brejk”

  ”venku to zavřít, držet blok a zodpovědně bránit a zkusit využít nějakou standardku” atd.atd.atd.

  Alibistických hesel mají tihle ”Nulavzadové” milion.

  V souboji těchto těžkotonážních trenerských kreativců by pak měla rozhodnout kvalita kádru, která je pořád na naší straně, byť je rozmělňována špatným odhadem trenera. Proti nám pak hovoři venkovní prostředí a rozpad obrany, čímž je eliminována největší Lavičkova zbraň - sázka na sehranost.

  RESUME - vyhrajeme 3:1 !!

  • Určité pozitivum je, že

   ke4n14.3.2015 13:15reagovat

   táhni už do hajzlu ty za*raný zm*de, nepíšeš sem nikdy nic jiného než ty tvoje plivance

   jsi takový ten plesnivý dědek který si stěžuje i když ráno vyjde slunce že mu svítí do xichtu

   ZDECHNI UŽ!! Vztek

   • Určité pozitivum je, že

    Avhred14.3.2015 13:21reagovat

    Určitě bych nevolil tak ostrý slovník, ale vesměs s tebou souhlasím; indiánovy monotematické výpotky jsou absolutně o ničem.

   • Určité pozitivum je, že

    standis14.3.2015 13:23reagovat

    Uklidni se, prosím tě, tohle už přeháníš.

    • Určité pozitivum je, že

     Avhred14.3.2015 13:32reagovat

     Souhlasím, ta forma byla zvolená poněkud nešťastně a balancuje na samé hraně únosnosti, ale zkus si vzpomenout, kdys naposledy četl od rudokožce něco pozitivního, co nebylo jen metáním pomyslných výkalů na naše hráče, trenéry, funkcionáře.

     Nedivím se, že někoho s nižším prahem vznětlivosti tyhle ty negativní a posměšné tlachy prostě namíchnou a dovedou k poněkud ostřejší reakci vůči jejich strůjci.

   • Určité pozitivum je, že

    captain_obvious14.3.2015 14:32reagovat

    Doufám, že tímhle příspěvkem jsi tady definitivně skončil. Nikdy jsem tě neviděl napsat věcný příspěvek, vždy jen vytváříš konflikty, nadáváš ostatním uživatelům a nebo se jim tzv. ”vysmíváš”, kdy ve skutečnosti uděláš naprostého tupce ze sebe (to ti ale asi moc práce nedá), ale jsi moc hloupý na to, abys to pochopil, naopak si dokonce myslíš, že jsi toho druhého uživatele luxusně setřel a jsi totální king.

     

    Pokud dostaneš ban, což bys měl, tak udělej prosím laskavost všem ostatním, ale především sobě a pod jiným nickem už se nevracej. Běž to zkusit na isport nebo idnes, tam budeš mít asi větší úspěch.

    Nebo počkej až ti bude tak 19 nebo 20 a už s tím mozkem budeš umět trošičku rozumněji nakládat.

   • Určité pozitivum je, že

    FIKURA14.3.2015 15:05reagovat

    Táhnout bys měl ty! Ty nevychovaný cucáku! Věřím že už tě sem nepustí...

  • Určité pozitivum je, že

   hrom14.3.2015 18:07reagovat

   Lavička a Šilhavý jsou hlavně oba plzeňáci....

 • Jablonec

  milito-5014.3.2015 11:35reagovat

  Dnes Sparta v Jablonci bohužel prohraje 2-0 a Lavička skončí

  • Jablonec

   kovanej189314.3.2015 11:41reagovat

   Nesmysl, Sparta vyhraje 3:1

  • Jablonec

   jirkas14.3.2015 11:59reagovat

   Mám ten dojem že Pokora skončí tak jako tak,je už pomalu třeba tomu dát nový směr a impuls ......

   Nevím proč např.Konaté si ani nekopne,tento velký talent se snad odnaučí hrát fotbal......Otrávení

   • Jablonec

    Tashunka Witko14.3.2015 12:43reagovat

    V Jablonci vyhrajeme, tudíž Pokora zůstane.

     

    Bohužel možnost jeho odchodu se propásla před vánocemi, nicméně tajně doufám, že vedení rozhodilo v zahraničí sítě, protože je třeba Spartu posunout dál a je víc než jasné, že s jednoduchým, ušlápnutým trenerem se neposunem ani o piď.

    Lavičkové, Koubkové a Šilhavý nechť si trenují různé Plzně a jiné provinční výkvěty, Sparta by měla mít na trenerském postu respektovanou evropskou personu !

   • Jablonec

    milito-5014.3.2015 13:58reagovat

    Naprosto s tebou souhlasím

  • Jablonec

   pubi14.3.2015 12:37reagovat

   Co jsem se tak doslechl, tak v případě dnešní prohry by Lavička opravdu skončil. Zda by to byl správný krok nechám na posouzení ostatních, ale otázkou by bylo, jaké záložní řešení mají v rukávu, shánět něco lepšího v průběhu jara je dost nereálný.

   Každopádně předvedená hra v jarní části je zatím docela tristní, prakticky jediným pozitivem je Káca. A to, že bude hrát beka Marec, také jasně hovoří o tom, jak se nám povedlo ”přivést kvalitu” v podobě Chvátala nebo Schranze.

   • Jablonec

    Pindruch14.3.2015 12:43reagovat

    Chvátal ani Schranz nemůžou za to, že se Lavička bojí jakkoli riskovat a něco změnit. Chvátal odehrál v Senici na pravém beku v základu celý podzim, tudíž dospělý fotbal mu nedělá problémy, jde jen o to mu tu šanci dát. To samé platí pro Schranze, v přípravě se jevil moc dobře, za juniorku dal hattrick, ale stejně si nekopne, protože Lavička třeba proti Dukle doma dá radši do zálohy dva defenzívní záložníky.

   • Jablonec

    Tashunka Witko14.3.2015 12:48reagovat

    Čím dříve bude Lavička vyhozen, tím lépe pro Spartu ! Snad se o novém trenerovi přemýšlí už od vánoc a nějaký výběr existuje, protože varianta Jílek by byla nicneřešící a varianta Ščasný (nebo jiný kolotoč s českým trenerem) kontraproduktivní.

     

     

 • Sestava

  adam14.3.2015 11:18reagovat

  Tak podle posledních tréninkových fotek je o sestavě na dnešek jasno, jen jde o to, kro z dvojice Vácha-Mareček bude hrát napravo v obraně a kdo ve středu zálohy. Osobně se neodvážím tipovat, působení Marečka budí strach na kterémkoli postu v sestavě, ačkoli je pravda, že proti Dukle zahrál aspoň v úvodních dvaceti minutách celkem slušně.

  • Sestava

   spartas14.3.2015 11:37reagovat

   Vácha záloha, Mareček bek. Nevím, nad čím kdo uvažuje. Proti Dukle už jsme to viděli, tak si tam ještě přidejte Podanýho vlevo a Kováče na stopera.

   • Sestava

    Avhred14.3.2015 11:45reagovat

    V Podaném ani Kováčovi problém nevidím; Costa je už půl roku z formy a Brabec na jaře taky přílišnou jistotou neoplývá. (i když si nemyslím, že by to byla tak ukrutná hrůza, jak se nám zde snaží podsunout někteří jeho odpůrci) Každopádně Mareček na pravém beku proti Kopicovi, z toho moc dobrý pocit nemám ... Ale věřím, že tam navzdory všem negativním vlivům nakonec přeci jenom vyhrajeme.

     

     

    • Sestava

     Bunda14.3.2015 11:49reagovat

     Proti Crnkičovi. Bude to chtít hlavně někoho rychlého aby mu stíhal..Neutrální

  • Sestava

   Raist14.3.2015 11:48reagovat

   Moc bych se divil, kdyby Víťa provedl ještě další zásah do ustálené jedenáctky a stáhl Váchu na PO. Jablonec má silný střed, takže Vácha bude potřeba na svém klasickém postu.

   • Sestava

    LukyACS14.3.2015 11:58reagovat

    Přesně tak, tohle by byly už v podstatě 4 změny a jak píšeš, Jablonec má hodně silnej střed a Vácha bude platnej, navíc proti Crnkićovi bude potřeba rychlost a Mareček je rychlejší než Vácha. Vůbec nerozumím tomu, nad čím se spekuluje, ta obrana je jasná už od Dukly. Čímkoliv jiným by mě Lavička doslova šokoval.

 • Hmmmm ...

  Avhred13.3.2015 22:12reagovat

  Duo mezinárodně ostřílených defenzivních harcovníků Slávie ex-faktor Latka a tatrman Bílek se v posledních dvou utkáních skutečně předvedlo; šest obdržených branek budiž toho svědkem ...

   

  P.S. Hlavně, aby si Vrba, jehož psychika musela v během angažmá v nezdravém prostředí české Barcelony zákonitě utržit těžký direkt, zachoval aspoň zbytky zdravého rozumu a vyvaroval se nominace Škody do národního mužstva ...

  • Hmmmm ...

   ouissi14.3.2015 8:56reagovat

   Jen ať si tam Vrba klidně sešívance vezme a nechá ho hrát, když bude chtít. Aspoň nabude hrát Lafata, nebude riskovat zbytečné zranění a odpočine si. V lize bude potřeba, aby byl fit.

    

   • Hmmmm ...

    Tashunka Witko14.3.2015 12:37reagovat

    Tak Lafata je na jaře zatím spíš slabina.

    Když loni nedal do poloprázdné branky proti Neapoli (a de facto přispěl k našemu vyřazení z pohárů), bral jsem ten jeho zkrat jako náhodné selhání. Když to ovšem zopakoval na jaře v Ostravě, kde nedal hlavičku do prázdné ani z půl metru a nastřelil to pod sebe do nohy nějakého pololežícího a pololetícího nešťastníka, tak už bylo jasné, že o náhodu nejde. Neproměněnou penaltu ani nepočítám, ale je jasné, že Lafata má na ostravském výbuchu velký podíl a rozhodně o něm na jaře nelze mluvit jako o tahounovi.

    Dneska má Lafi hodně co napravovat a doufám, že se proti starým známým nastartuje k jarní jízdě za titulem i za střeleckým primátem.

  • Hmmmm ...

   Skleepy14.3.2015 9:31reagovat

   Ať si tam Vrba tahá koho chce. Pokud bude mít výsledky jako do teď, tak ať je na hrotu klidně duo Škoda - Došek.

  • Hmmmm ...

   captain_obvious14.3.2015 10:16reagovat

   Škodovi fandím. Já mám rád nejrůznější kuriozity a pravdou je, že takovýhle naprosto pravidelný docmrndávač do prázdné branky ještě nejlepšího střelce nevyhrál, takže mu držím palce.

   • Hmmmm ...

    Standa Hejkal14.3.2015 10:36reagovat

    Já měl zato, že Lafata vyhrával poměrně pravidelně Úsměv

    • Hmmmm ...

     captain_obvious14.3.2015 10:38reagovat

     Lafata ho tam občas šoupnul i z penalty nebo z hranice vápna atd., jediný Škodův gól v téhle sezoně který jsem viděl a nebylo to doklepnutí do prázdné branky, bylo když se ten balon od něj vyloženě odrazil, snad od zadku nebo čeho.

     • Hmmmm ...

      MK314.3.2015 11:11reagovat

      No já nevím, já bych to viděl tak půl na půl. Sice dal góly z kategorie ”víc štěstí než rozumu”, ale také předvedl několik skutečně dobrých zakončení - důrazných a umístěných.

      • Hmmmm ...

       captain_obvious14.3.2015 11:31reagovat

       Ta ber to jako nadsázku, samozřejmě, že úplně všechny do prázdné nedal, ale třeba teď z těch posledních jeho 4 branek byly zase 3 takové, které by tam došoural i invalida. Na moje gusto ještě ukázal zoufale málo na to, aby byl povolán do repre.

     • Hmmmm ...

      LukyACS14.3.2015 11:24reagovat

      Lafata začal být pořádný zakončovatel až v podobném věku, jako je teď Škoda, kterej se mi teď hodně líbí, dokonce má na jaře lepší formu než právě Lafata a to nesoudím jen podle gólů. Počítám, že ho Vrba vezme do repre.

   • Hmmmm ...

    standis14.3.2015 11:45reagovat

    Na Lotyšsko jsou jasní Lafata s Vydrou, který se v Anglii už rozehrál. Pokud nominuje 3 útočníky, tak se rozhoduje mezi Skodou a Necidem, který teprve začal nastupovat po zranění. Aspon to tak vidím.

 • VRŠOVICE

  ouissi13.3.2015 22:09reagovat

  Tak docela příjemné překvapení na závěr v Edenu! Hned má svět o barvu víc! Hned se na něj lépe kouká.

  Ovšem, až na ten komentář. To se snad chce říci ”Zlatý Tittelbach”...Smích

 • NASAZENÍ ROZHODČÍCH

  ouissi13.3.2015 21:52reagovat

  Tak koukám, že nás bude zítra pískat Příhoda. Vcelku přijatelné, podle mého názoru jeden z nejlepších současných českých arbitrů. Ten nám to neprohraje.

  Jinak Dukla s Plzní Jílek, ale hlavně:

  ve středu Plzeň-Slavia bude pískat pro změnu Kocourek. Tak to tam snad Slavia ani nebude muset jezdit...

  • NASAZENÍ ROZHODČÍCH

   jirkas14.3.2015 9:27reagovat

   POZOR!!!Na lajně mu bude sekundovat Paták z Horní Břízy.Tento známý plzeňský řezník zřejmě nikomu nevadí.....Vztek

 • zítra

  rimidalv13.3.2015 21:43reagovat

  Není pochyb, že máme nejkvalitnější hráče v poli.

  V obraně to bylo na hraně už před zimní přestávkou. Přesto se šéfové rozhodli dále posilovat pouze ofenzivu. Když už je i tak slabší obrana cíleně za vydatné spolupráce Patáka rozsypaná, jediná cesta k nápravě chybného posilování je využít získané nevyužité posily k záskoku do obrany.

  Konkrétně :

  Vácha,Kováš,Holek,Řezník

  Shala, Matějovský

  Dočkal,Kadlec,Krejčí

  Lafata

   

   

  • zítra

   Avhred13.3.2015 21:52reagovat

   Dost dobře nechápu, jak by nám momentálně dlouhodobě zraněný obránce Plzně Řezník mohl pomoci na levém beku ...

    

    

   • zítra

    rimidalv13.3.2015 22:50reagovat

    Omlouvám se Avrede, že jsem si nepřečetl svůj text!

    Chtěl jsem napsat Řezníček !!

    • zítra

     spartas13.3.2015 22:55reagovat

     Na levým beku útočník Řezníček, když máme Podaného, kterej tam zahrát může. To se zdá skutečně jako ideální nápad.

     • zítra

      rimidalv13.3.2015 23:21reagovat

      Řezníček na postu beka už kdysi hrál. Podle mého názoru je důraznější a lépe by podporoval útok.

      Žluté karty udělené Patákem na obou stranách patří pouze do kategorie trestů,které může rozhodčí zdůvodnit - nikoliv jednoznačných.

      • zítra

       Avhred13.3.2015 23:37reagovat

       Já myslím, že lepší alternativa, co se týče levého kraje obrany, je rozhodně s Podaným. Řezníček může nastoupit během zápasu jako žolík a zvýšit naše vedení. Úsměv

      • zítra

       spartas14.3.2015 11:36reagovat

       Na levým beku jo? Přes nohu? To asi jako postavit tam Pekharta.

  • zítra

   spartas13.3.2015 21:52reagovat

   Nevím, kdy bude další příležitost tak trefně použít: wtf?

  • zítra

   Dollaruss13.3.2015 21:56reagovat

   Přestaň prosím brečet. Za jakého přispění Patáka? Obě karty byly naprosto jasné a zasloužené.

  • zítra

   Skleepy14.3.2015 9:33reagovat

   Tak jsi retard nebo hňup?

 • Deli

  standis13.3.2015 20:44reagovat

  Vidím ho druhý zápas a Spartě by určitě nechyběl.

  • Deli

   Pavel0013.3.2015 20:56reagovat

   Na stoperu by být mohl jako 3. nebo 4.

  • Deli

   Pavel0013.3.2015 21:00reagovat

   Ale chybět nebude, to je jasný

 • Teplice

  Kombinator13.3.2015 18:47reagovat

  Jsem koukal, že Ljevakovič dostal 8 žk, ale proti nám prý bude hrát, protože si to odsedí s Brnem a v nějaký podívný předehrávce. To mi přijde poněkud zvláštní, že si někdo někam šoupne nějakou předehrávku a tím získá klíčovýho hráče v potřebný moment. Nevím, jaký jsou v tomhle pravidla, ale čistě teoreticky, jestli to je dostatečně volný, tak si třeba v Podvodníkově vymyslí, že v květnu budou mít určitě rýmu a předehrajou si nějakej zápas, aby měly všechny hráče, když bude potřeba.

  • Teplice

   Pavel0013.3.2015 18:49reagovat

   taky si myslim, že by měl stát s brnem a proti nám, ale nic neuděláš

 • Skalák

  Avhred13.3.2015 15:08reagovat

  Tak v dnešním Sportu se Skalák svěřil, že by nejraději pokračoval v Boleslavi a vysloveně uvedl, že doufá, že Boleslav uplatní opci a on ve městě automobilů zůstane i nadále. Toho na Letné asi už neuvidíme ...

  • Skalák

   munzig13.3.2015 16:39reagovat

   Já myslim že žádná velká škoda to nebude, on na Spartu nemá. V Boleslavy nevyčnívá, v lize zatím za hvězdu taky není. Vim že mu je teprve 22 ale kdyby to byl takový talent tak už září.

   • Skalák

    Roger Eschmann13.3.2015 18:04reagovat

    Kdo je v jeho věkový kategorii na jeho postu lepší, tzn. září?

    • Skalák

     brac13.3.2015 18:49reagovat

     Je mu už 23. Navíc i kdyby byl v jeho věkové kategorii nejlepší v Česku, tak to nic neznamená. Ve Spartě se hledá ten 1 nejlepší ze všech věkových kategorií dohromady a často je i to málo.

   • Skalák

    captain_obvious14.3.2015 10:11reagovat

    V Boleslavi nevyčnívá SmíchSmíchSmích Tak to je silné kafe hned takhle po ránu. Tipuju, že jsi letos viděl 0-1 zápasů Boleslavi a na těch jsi založil svoji expertízu. Skalák je celou sezonu jednoznačně nejlepší ofenzivní hráč Bolky, dost možná jejich nejlepší hráč celkově. Za poslední 2 zápasy dal 2 góly z přímáků, to je jenom taková připomínka pro ty, kteří tady ne tak dávno tvrdili, že nemá techniku. Skvělej hráč, tragikomická ukázka přestupní politiky Sparty, že ho nechá utéct a Bolka si na něm dost možná relativně namastí kapsu.

  • Skalák

   wasek2611@centrum.cz13.3.2015 18:09reagovat

   Chci tady zůstat, Skalák o angažmá v Boleslavi

    

   MLADÁ BOLESLAV - Naposledy proti Českým Budějovicím exceloval. I proto, že přes zimu zhubl o tři kila a na jaře se cítí dobře. Prostředí v Mladé Boleslavi záložníkovi JIŘÍMU SKALÁKOVI, jenž tu hostuje ze Sparty, prospívá natolik, že by tu rád zůstal déle než jen do léta. Kočování po hostováních (dříve Ružomberok, Slovácko, Brno) už má dost a zájem mateřského klubu z Letné momentálně nepozoruje.

    

   - Jste sparťanský odchovanec, nyní hrajete proti Slavii. Berete zápasy proti ní prestižněji?

    

   ”Samozřejmě, motivace je u mě větší. Už když jsem hrál za Brno a čekala nás Slavia, vždy jsem se na to těšil. Mám vždycky radost, když Slavii porazím.”

    

   - Jste původně útočníkem, v Boleslavi hrajete na křídle, záložníka. Je to pro vás nějaká potíž?

    

   ”Ne. Hraju sice záložníka, ale pořád máme dopředu takovou v uvozovkách volnost. Třeba když jsem dal druhý gól proti Budějovicím, hrál už jsem s Tomášem Wágnerem na hrotu. Mně to nevadí. Sice jsou tam povinnosti dozadu, ale když člověk chce a má sílu, tak to jde.”

    

   - Mluvíte o ofenzivní volnosti. Na hřišti si posty hodně měníte, vyhovuje vám to?

    

   ”Jo, samozřejmě. Je to lepší než hrát celý zápas na jedné pozici. To už si pak zvykne i obránce. Trenér po nás chce, abychom se točili. Vystřídá třeba Michal Ďuriš a já jdu doleva, nebo jdu na podhrot. Když se ty pozice mění, je to pro nás lepší a naopak horší pro obranu soupeře.”

    

   - Trenér Karel Jarolím platí za přísného trenéra. Sedí vám to?

    

   ”Nemám s tím problém. Když trenér není přísný, někdy si hráči dělají, co chtějí. Myslím, že to není na škodu. Je to v pohodě. On je z trenérů, které jsem zažil, nejpřísnější na váhu. Mně to prospělo, zhubnul jsem a cítím se dobře.”

    

   - Teď v zimě?

    

   ”Už když jsem přišel v létě na hostování. Pak jsem byl ale zraněný, tak jsem dvě tři kila nabral. Od zimní přípravy jsem shodil tři kila a cítím se dobře. Lépe se běhá, všechno je pak lepší.”

    

   - Jste v Boleslavi na ročním hostování, ve smlouvě je i opce na přestup. Dovedete si představit, že byste tu zůstal?

    

   ”Samozřejmě jsem nad tím přemýšlel. Jsem tu spokojený. Věřím, že se opce uplatní a že tu zůstanu. Uvidíme, co bude po EURO jednadvacítek, jestli se tam dostanu, jestli budu hrát. Můj cíl je dostat se do zahraničí a věřím, že větší možnost se tam dostat je přes Mladou Boleslav. Sparta je můj mateřský klub, ale teď jsem tady.”

    

   - Ze Sparty chodíte pořád na hostování. Jak těžké je měnit rok co rok klub?

    

   ”Není to jednoduché, něco jsem si už prošel. Na druhou stranu je to pro mě zkušenost, vím, jak to funguje v jiných klubech. Někteří kluci jsou ve Spartě pět let a třeba toho neodehráli tolik co já. I když byl jsem třeba půl roku na Slovácku, a co tam se mnou dělali tři měsíce, když už věděli, že se vrátím do Sparty, tak to nebylo moc příjemné. Chci se usadit a doufám, že to bude v Boleslavi.”

    

   - Sparta hledala v zimě posilu do ofenzivy, protože potřebovala zacelit mezeru za Davidem Lafatou. Nemrzelo vás, že jste nedostal šanci?

    

   ”To se říct nedá, prostě to neřeším. Kdyby Sparta chtěla, mohla něco udělat a stáhnout si mě. Beru to tak, že tam zájem teď není. A já jsem tady. Věci ohledně přestupů, hostování vůbec neřeším, to je jejich věc a mě to nezajímá.”

    

   bilance v sezoně

    

   Zápasů: 16 Góly: 4 Asistence: 3 Střely na bránu: 13 Driblinky: 47 Úspěš. přihr.: 67,3 % (367 z 545) Úspěš.v soub.: 38 % (105 z 276) Faulován/fauloval: 35/28

   • Skalák

    dominik2713.3.2015 19:45reagovat

    Hele, já jsem samozřejmě rád, že se tady podělíš o svůj přístup do Newtonu (či jiné databáze), akorát si říkám, že by z toho jednou mohl být nějaký problém. Zejména teda bys ho asi mohl mít ty, protože tím kopírováním nejspíš porušuješ nějaké smluvní podmínky.

     

    Nebylo by od věci vybrat vždycky třeba jen dvě tři odpovědi - to už se nejspíš za plagiátorství nepovažuje...Úsměv

    • Skalák

     wasek2611@centrum.cz14.3.2015 3:08reagovat

     No já už o tom přemýšlel :D neni to newton ale Anopress ... jsou to zprávy, který hned zastaraj kdyby to byl nějakej článek, kterej nikdy nevyjde tak by to byl větší problém. Ale tak když někdo oscanuje článek, tak je to úplně to samý ... tohle se řeší spíš upomínkou a až pak by z toho byl problém :D Jestli mi napíšou z redakce sportu, či z anopressu, ať to nedělám, tak přestanu. Přece jen nekopíruju celé noviny, ale jen článek.

   • Skalák

    majtin13.3.2015 21:24reagovat

    Skoro bych řekl, že už vůči Spartě trochu zatrpkl. Přeci jen těch hostovaček má za sebou dost, asi není příjemný čekat dlouho na šanci, pak hrát a pak zase dlouho nic. Upřímně moc se mu nedivím. Tohle se mi nelíbí, mluví o nezájmu stejně jako třeba Folprecht. Já myslím, že by se jim ze Sparty měl někdo ozvat, říct třeba jak si stojej, jak se jim jeho působení zamlouvá, kolikrát ho viděli, na čem by měl zapracovat. Samozřejmě, sportovní vedení Sparty nemá tuhle povinnost, ale přišlo by mi to profesionální a efektivní.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha