Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Přece jen

  celtic15.4.2015 20:04reagovat

  už něco pamatuju, tak se pokusím shrnout. Prosím, nekamenujte mě. Lavička, vynikající hráč ve Spartě, pamatuju si jeho první zápasy a koukal jsem na něj jako u vytržení......trenér...asi na jednu až dvě sezony..., Liberec, titul, Sydney, druhá sezona titul a pak nic, Sparta, v podstatě to samý, když pominu pohárové výpadky....Ščasný...výborný hráč ve Spartě, jako trenér tuším se Spartou 2 tituly...., myslím, že umí přitvrdit a nebude se bát zariskovat....., vono mu stejně asi teď už nic jinýho nezbyde, pokud si chce udržet angažmá...Muj názor, na současný kádr, chce to tvrdou ruku a ochotu risknout....a to by Ščasný mohl udělat...., no uvidíme...ÚsměvÚsměvÚsměv Hochům asi loňský rok příliš vlezl do makovic a mysleli si, že všechno půjde samo....a Lavička jim to zavčasu nevyhnal z palic....to je vše. Úsměv

  • Přece jen

   Ferry15.4.2015 20:44reagovat

   Naprostý souhlas s každým slovem.Úsměv

  • Přece jen

   Mário Vdolek15.4.2015 21:34reagovat

   Hlavně, když nás konečně hlavní trenér přestane krmit kecami o pokoře a respektu a alibistických pindech o kvalitě a neefektivní koncovce.

    

   Ví někdo zda odchází i realizační tým?

   • Přece jen

    Bunda15.4.2015 21:41reagovat

    Zůstává.

 • Lol

  captain_obvious15.4.2015 19:52reagovat

  To mě baví, jak se vždycky v našem fotbale něco šustne a redaktoři Sportu okamžitě zvedají telefon a volají Vízkovi, aby zvednul hubu od piva a vykvákal jim svůj irelevantní názor. A když to náhodou neudělají, tak nám to rychle vynahradí iDnes, Aktuálně nebo někdo.

   

  Lavičkovo odvolání bylo otázkou času. Že přijde po vypadnutí z toho našeho superprestižního srandacupu, mě trochu překvapilo, ale řekl si o to sám Brabcem na beku. Víťovi díky za titul a dočasné zvýšení herní kvality, jiné pozitivum nevidím. Načasování je vzhledem k dohrání této sezony možná nešťastné až nepochopitelné, ale pokud Sparta vzhlíží spíše k příští sezoně, tak to naopak smysl jednoznačně dává, kdyby byl Lavička odvolán po sezoně, tak se hledá nový kouč těsně před poháry na 100 %, v tomhle případě je to 50:50, kdy se buď bude hledat tak jako tak a nebo Ščasný ohromí a u týmu zůstane. Snad zvedne mandle některým hráčům, kteří stagnují a buď je jim to jedno nebo si to ani neuvědomují, jmenovitě Krejčímu, do určité míry Costovi atd.

 • Nejsem z toho příliš ščasný,

  majtin15.4.2015 19:47reagovat

  ale ani neščasný. Ščasný patří k TOP trenérům u nás. Má mezinárodní zkušenosti, reaguje na průběh hry. V Teplicích hodně zařazoval mladé.Pochybnosti ve mně vzbuzuje:

  - to jak hráli Teplice venku;

  - nevím jestli zvládne Spartu mentálně .Nemyslím, že BY se z toho měl podělat, spíš myslím úlety jako byl třeba někdejší legendární rozhovor s Radou (to je Sparty nedůstojné) nebo třeba nynější odchod z Teplic

  -nevím, jestli bude vrcholem pyramidy koncepční práce ve Spartě. On je dobrej, když si to může udělat po svým, nevím jestli je schopen vzít si něco z debat s trenéry mládeže. Jako domluvit se na společném postupu, ustoupit.

  - s Hřebíkem jsou oba dva docela cholerici

 • Změna

  Tom kocour15.4.2015 19:39reagovat

  Je fakt, že Víťa už mi tou svojí konzervativností a vůbec veškerým vystupováním a samozřejmě především stylem trénování lezl na nervy a byl jsem pro jeho odvolání. Nicméně nevím, jestli je to nejlepší řešení už teď a hlavně, jestli to řešení má být Sčasný. Nejsem z něho teda ani trochu nadšenejSmutek Tajně doufám, že je to jen řešení do konce sezony/snaha o nový impuls, ale v létě dojde k vymakanější změně. Protože to, co už jsem tu jednou psal - nejednota ve vedení sportovního úseku - se tímto podle mě rozhodně nezlepší. Hřebík/Sčasný - to taky klapat nebudeNeutrální

 • kapacitos15.4.2015 19:21reagovat

  Podle sestavy v Liberci se ukáže jestli stavět Krejčího bylo z hlavy Lavičky a nebo to dostával příkazem seshora..

  • kopejtko15.4.2015 19:23reagovat

   něco v tom smyslu naznačoval Uhrin na Idnesu

 • zdenek Scasny

  petr13715.4.2015 19:20reagovat

  Nejsem z neho na vetvi, ale na druhou stranu on neni zadny nymand. Dulezity je, ze se z angazma ve Sparte nepodela.

   

  A porad je treba pamatovat, kdo jsou dalsi volny treneri - Chovanec, Straka, Csaplar, Kotrba....

 • Ščasný

  Shrekson15.4.2015 19:15reagovat

  Včera jsem se nechápal proč Lavička nepostavil někoho neokoukaného na tu pravou stranu obrany..

  Dnes jsem zvědavý koho Ščastný posadí nebo kdo dostane šanci..

  • Ščasný

   Spa-fan15.4.2015 19:25reagovat

   Ščasný mi připadá jako momentálně nejlepší dostupná volba. Lavičky je mi líto. Je to asi fajn chlap, ale už to fakt nebylo ke koukání. Ale že by měl nový trenér bezpodmínečně získat titul mi za dané situace přijde jako fantasmagorie. Koho to napadlo ?

 • Ščasný

  Bony2815.4.2015 18:44reagovat

  Vedení ACS očekává, že Zdeněk Ščasný vnese do týmu nový impuls a pozvedne aktuální výkony mužstva. Jednoznačným úkolem nového trenéra je zisk mistrovského titulu v této sezoně SYNOT ligy.

   

  To není zrovna jednoduchý úkol... když to ani nemáme ve svých rukou.

  • Ščasný

   standis15.4.2015 18:50reagovat

   Tak takový výrok bych očekával u cirkusu Eden a ne ve Spartě.

  • Ščasný

   fanhob15.4.2015 19:15reagovat

   Tak to si snad dělají prdel, ne? Mužstvo ztrácí 5 bodů na plíseň a navíc přebírá mužstvo, kdy je spousta hráčů absolutně z formy. Za to nese odpovědnost asi někdo jiný. Takže s ním určitě jenom počítají do konce sezony a pak přijde někdo jiný. No čekal bych, že mu dají větší šanci.

  • Ščasný

   fanhob15.4.2015 19:15reagovat

   Tak to si snad dělají prdel, ne? Mužstvo ztrácí 5 bodů na plíseň a navíc přebírá mužstvo, kdy je spousta hráčů absolutně z formy. Za to nese odpovědnost asi někdo jiný. Takže s ním určitě jenom počítají do konce sezony a pak přijde někdo jiný. No čekal bych, že mu dají větší šanci.

  • Ščasný

   kopejtko15.4.2015 19:17reagovat

   odchází jen Víťa nebo celý realizační tým ?

  • Ščasný

   majtin15.4.2015 19:50reagovat

   Víťovi bych poděkoval a rozloučil se sním, ale toho kdo vymyslel tohle bych vyhodil z fleku bez známek vděku.

 • No tak to mi ho vyndej

  Kombinator15.4.2015 18:44reagovat

  Jako to, že je potřeba změna ještě před koncem ligy bylo jasný asi každýmu, ale že sem nasalátí Ščasnýho je spíš další balvan na zády a místo klacků pod nohama jsou tam rovnou stromy. Řešení totálně na hovno, asi jako když podvodníci přitáhli toho ubulenýho klauna, který těží akorát z extrémní protekce Plzně, jinak je to průměrák jak poleno, takže fotbalová perspektiva veškerá žádná.

 • Nevidím teď moc smysl

  bastien66615.4.2015 18:37reagovat

  ve vyhazovu Lavičky. Titul i pohár/jsou fuč i kdyby došel Mourinho. Že je vše špatně bylo jasný po Malmo, tam byla ta pravá chvíle. Nebo po konci sezony. Kdyby Víťa letěl po Malmo sáhla by po něm nejspíše prádelna když vyhazovala kastrola. A mohli teď být s pokorou na 3. místě za Spartou a Jabloncem. Protože pokud hraje s kádrem plným reprezentantů takovou holomajznu, nevím co by hrál s Vaňkama, Teclama, Hrošovskýma a podobnýma exotama.

  • Nevidím teď moc smysl

   ACS1415.4.2015 18:47reagovat

   Mě to naopak smysl dává, Víťa me strašně štval tou svou připosraností, zdvořilostními a alibistickými frázemi a hlavně tou ”kamennou” sestavou. Zdeněk tam jde do konce sezóny, tak buď tam těm našim hvězdičkám zvedne mandle, nebo se může v létě udělat jinej trenér ( koneckonců dřív se tu střídali trenéř co chvíli), ale myslí si,že Zdenda trénovat umí a nějakou dobu tu zůstane

  • Nevidím teď moc smysl

   standis15.4.2015 18:48reagovat

   Smysl je v tom, že ho neodvalali v zimě a dostal jasné ultimátum. Nic z toho splněno nebylo, takže logický krok. A čekat do konce sezony nemá smysl. Ted se o milimetr zvedla naděje, že se získá titul. A Ščasný má možnost přesvědčit, že může trenovat Spartu dál.

   • Nevidím teď moc smysl

    bastien66615.4.2015 18:53reagovat

    v létě bude volnej Klopp

    • Nevidím teď moc smysl

     standis15.4.2015 18:59reagovat

     Smích

82234 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha