Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
  • Tipy

adam26.4.2015 20:55reagovat

Tak naší mini tipovačku vyhrál poměrně jasně indián alias Tashunka Witko, sice náš sbor o jeden gól podcenil, ale i tak byl nejpřesnější Úsměv

• Zapas

Luke26.4.2015 20:20reagovat

Hádejte, kdo dnes byl na Letné...

Pepa Hušbauer..Smích A vůbec nevadí, že ve stejný čas hrálo Cagliary..Smích Takže, jak psal Spirit, asi už je vázne jednou nohou zpět.

• Zapas

bizon26.4.2015 20:39reagovat

pane bože jenom to ne už máme v týmu šneků dost nechal bych ho někomu za pár šlupek.

• Zapas

Rammstein27.4.2015 0:36reagovat

Možná šnek, ale těch jeho 18 gólů v sezóně chybí. Částečně ho sice nahradil Dočkal, ale se podívej co máme za tým: Lafata 17, Dočkal 10, a pak VELKÉ NIC. V záloze týmu který chce titul nemůže být tolik hráčů co prostě góla nedají a nedají co je rok dlouhej - Matějovský, Mareček, Vácha..může tam být jeden defenzivní, i 2 už je luxus. A nejhorší je že je to tak dlouhodobě, ještě u Krejčího beru že je bez formy a ti další prostě nikdy góly dávat nebudou a spoléhat že jen 2 hráči budou rozhodovat všechny zápasy se nedá.

• Hm

PohanACS26.4.2015 19:41reagovat

Marec nemálo strčil žida do kapsy,tohle je technickej štít ,ne jak ten zmagořelej homouš.A Matějovský muž zápasu i navzdory Lafymu

• Hm

ketamin26.4.2015 19:43reagovat

On taky defenzívní záložník v zápase kdy soupeř vůbec neutočí není pod tlakem a hraje se pak docela snadno.

• ščasný

bizon26.4.2015 18:40reagovat

snad nechá Hujera krejčího v kabině

• ščasný

Capo26.4.2015 18:44reagovat

Moc tomu nevěřím, vedeme 2-0, tak teď bude do sestavy jen těžko sahat. Láďa ještě pár minut dostane, ale to jak je imrvére v ofsajdu, je fakt otřesný.

• Hejkal

Brian Pricke26.4.2015 18:23reagovat

Pořád jste nespokojeni, že přišel Hejkal?

• Hejkal

Capo26.4.2015 18:38reagovat

Dobře sehraný signál, to se musí nechat. Na druhou stranu na tomhle nebylo nic světobornýho, spíš velká hrubka Brna, Kadeřábek byl určitě sám zaskočen, jak hodně prostoru pro svoji hlavičku dostal.

• Hejkal

ketamin26.4.2015 18:43reagovat

No u toho prvního gólu taky pěkně zachrápali. Míč z rohu jim proskákal napříč vápnem ke Costovi, u kterýho nikdo nebyl.

• Hejkal

Capo26.4.2015 18:56reagovat

Taky jasná chyba toho hráče co podcenil odraz od země. Ale co, fotbal je o chybách, kdyby nebyly, tak nepadaj gólyÚsměv

• Mareček v základu?

Mário Vdolek26.4.2015 16:30reagovat

Na co? Proti Brnu? Klidně na dva útočníky. To bylo zase pindů o 3-5-2 a nic. Snad je Kadlec a Kadeř spláchnou zpátky na D1čku.

• Tak

standis26.4.2015 16:04reagovat

jak nám to Ščasný dnes namíchá? Hrábne do sestavy, či začne hrát na 3 obránce?

• Tak

RonamCZ26.4.2015 16:13reagovat

Štěch-Kaděř,Holek,Brabec,Costa-Mareček-Kadlec,Dočkal,Matěj,Ofsajd(Smích )-Lafata

• Tak

Na střídačce budou připraveni: Miller - Švejdík, Kováč - Konaté, Podaný - Picault, Řezníček.

• Tak

wasek2611@centrum.cz26.4.2015 16:26reagovat

Tak začínám si myslet, že vážně sestava nebyla věcí lavičky...

• Tak

standis26.4.2015 16:36reagovat

Ted na to koukám. Skončil vůbec Lavička?

• Tak

Wollverin26.4.2015 16:43reagovat

Někdo se prostě neponaučí, nechat hrát ofsajda bez formy a Konatého nechat jen na lavičce

• Tak

Pouzar1126.4.2015 16:48reagovat

S tím Konatem bych byl vklidu .. Je to skvělý mít na lavičce takovýho hráče .. Stejně jako svojí doby Bednář.. Je to prostě skvělej žolík .. A kdyby v 60 minutě střídal Konateho Krejčí tak by to byla jen změna k horšímu .. Dle mě je lepší když konate nastoupí 45 - 55 minuta ... To je přesně jeho čas, kdy se protihráči začínají unavovat, ale je pořád dost času dát gol... Úsměv

• Tak

Wollverin26.4.2015 16:56reagovat

Ale Krejčí je momentálně zbytečnej hráč, tudíž kdyby jsme zase náhodou prohrávali, tak nám to dohánět pak už nepomůže ani Konaté. Pak se divíme, když od 5 minuty prohráváme, když hrajou hráči bez formy jako Krejčí. Sparta by měla hrát od začátku! a ne poslat lepšího hráče po poločase...

• Vašon

kapacitos26.4.2015 16:01reagovat

myslím, že mu dnešní pauza prospěje a vrátí se v plné síle, on snad celý jaro hrál v karetním ohrožení a limitovalo ho to ve hře a nemohl být tak důrazný, což je jeho největší přednost.

• Impuls

kapacitos26.4.2015 15:52reagovat

Tak doufám, že ty poslední dvě ztráty prádelny vlijou klukům novou krev do žil a dotáhnou to k titulu. Ono musí být deprimující sledovat celý jaro jak podvodníci jedou bez jediný ztráty, at už s notnou dávkou štěstí nebo tlačenky od rozhodčích..

• Capitáne

bastien66626.4.2015 14:29reagovat

to že je Plzeň ve srajdách jsem myslel tak, že už několik zápasů dotlačili na poslední chvíli 12. hráčem. Mimo Budějovic nikoho nepřejeli. Včerejší držení míče není irelevantní ukazatel. Bolka dobře pochopila že Kocourek je za půlku nepustí a proto neplýtvala silama na snahu dostat se tam. Navíc Bolka správně odkopávala na hranici cca 25 metrů a nedala tím Kocourkovi šanci skorovat. Od Bolky mistrně takticky zvládnuto včetně podchycení plzeňských specialit. Včerejší zápas byl od Fantomase majstrštyk z mého pohledu.

• Capitáne

Chrod26.4.2015 15:48reagovat

No já bych teda řek, že to byla spíš extrémní klika než Jarolímův majstrštyk. Plzeň měla několik tutovek (stejně jako v zápase s Teplicema) a naopak Boleslav prakticky z ničeho vytěžila 2 góly. Jestli je Plzeň ve sračkách, tak to potom nevim, kde sme my...

• Capitáne

captain_obvious26.4.2015 16:10reagovat

Souhlasím s Chrodem.

K rozhodčímu se nebudu vyjadřovat, protože jsem viděl jen 2. poločas. V tom byly 3 nebo 4 podivné verdikty (faul na Skaláka otočený na jeho ruku, neodpískaný loket v obličeji tuším Vacka, pak tam byl ofsajd, kterým jsem si nebyl jistý a televize ani nenabídla opakovačku a možná ještě něco). Jinak jsem si nějakého vyloženého tlačení Plzně ze strany rozhodčího nevšimnul. Naopak si vzpomínám třeba moment, kdy rozhodčí písknul útočný faul Kovaříkovi, přitom to mohl pustit a nechat Plzeň kopat roh. Jak už jsem psal, Bolka hrála v obraně trošku naivně a může děkovat Hruškovi a nepřesnosti domácích, že to Plzeň v posledních čtvrthodině neotočila nebo jim dokonce nenasolila bůra, což se klidně stát mohlo, co si tak z hlavy vzpomínám, tak šancí tam bylo tak na 6 gólů.

• Capitáne

Kombinator26.4.2015 17:16reagovat

Smích Tak to si nech asi vyšetřit svojí paměť, protože je fakt komický tvrdit, že Plzeň mohla dát za poslední čtvrhodinu 6 gólů, když všehovšudy měla jednu a půl gólovky - Kolář a Holenda z velkýho úhlu, což v podstatě mohlo skončit gólem jen náhodou, kdyby byl gólman díra. Tvoje nesmírná touha být objektivní se začíná převažovat na druhou stranu a z objektivity se stává pseudoobjektivita.

• Capitáne

captain_obvious26.4.2015 20:45reagovat

Moje chyba, chtěl jsem napsat, že v poslední čtvrthodině mohli otočit a celkově ve 2. poločase jsem viděl 5 nebo 6 gólových šancí. Napsal jsem to do jedné věty a působí to zmatečně.

Holenda kdyby to trefil po zemi, tak byl gól, Hruška měl štěstí, že mu to poskočilo přímo do nohy. Pak měl tutovku Kolář z těch 2 metrů. A na konci střílel těsně vedle Vaněk. Pamatuju si na 3 další momenty, kdy rozhodovaly centimetry, ale ty, pravda, byly asi ještě před 70. minutou, už nevím, hledat se mi to nechce.

BTW já nehořím touhou být objektivní, já jsem objektivní. V tomhle případě jsem ti nahrál na smeč vlastní blbostí a špatně poskládanou větou, ale jinak se o sobě nebojím říct, že jako jeden z mála tady dokážu nezaujatě zhodnotit zápasy obou týmů, zatímco hitem mezi většinou uživatelů je zveličit všechno co předvede Sparta a zesměšnit všechno co Plzeň. Na téma rozhodčích se ani dál vyjadřovat nebudu, to je tady skupinová diagnóza a někteří to pozvedli tak, že pro jistotu o ničem jiném ani nepíšou.