Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jaany25.5.2015 16:56reagovat

  Já hodně doufám, že se vrátí Tomáš Sivok. S ním by se ten tým zvednul. Mariovi by se ulevilo, že nemusí hrát roli ”leadra” obrany a staral by se hlavně o rozehrávku, kterou má slušnou. A Tomáš by si tu obranu srovnal,hecíř,”vítěznej typ” Sparťan. Akorát Lafy by musel asi odložit pásku Úsměv

  • Pavel0025.5.2015 17:01reagovat

   Nemusel, Sivok v nějakém rozhovoru řikal, že by o ni nestál, že se s Lafim zná už snad z mládeže nebo co ..

  • fanhob25.5.2015 18:18reagovat

   Doufám taky, potřebujeme takovou ikonu a srdcaře jako sůl.

 • Jsem zde!

  Sendi25.5.2015 16:09reagovat

  Zdravím Vás, pánové. Můj názor:

  Bez ohledu na to, jací přijdou hráči, je naprosto zásadním problémem sparty a českýho fotbalu obecně absence odbornosti mezi trenéry. U všech reprezentací a většiny klubů trénují vlastně ti nejhorší trenéři, kteří v čechách jsou. Největší odbornost paradoxně panuje mezi trenéry, kteří koučují mládež. Pokud se nepřivede trenér ze zahraničí, a tady si myslím, že v čechách taková varianta nepřipadá v úvahu vzhledem k tristní jazykový vybavenosti obyvatelstva, natož průměrnýho fotbalisty, pak jediná cesta, kterou vidím já, je dosadit k týmu nekompromisního mladýho kouče, kterýho si sparta sama vychová a kterej nebude posranej posouvat do áčka borce z juniorky, který zná. Do tý doby, než se tak stane, tak pochybuju, že bychom měli víc než dvě úspěšný sezony za sebou. Ščasný je uplně stejnej dinosaur jako všichni ostatní a jeho odbornosti absolutně nevěřím, to už tomu víc rozumí Hašek. Těžko mi může například obhájit přítomnost Kováče v sestavě a Švejdíka na lavičce proti Budějovicím, když ti patřili v zápasech juniorky(!!) k nejhorším hráčům na hřišti. Pochybuju, že by jakejkoliv dorostenec posral takovýmu týmu jako je sparta zápas proti čb...díky, pokračování příště:)

  • Jsem zde!

   LukyACS25.5.2015 16:17reagovat

   Mohli jsme si ho vychovat v Jílkovi, ze kterýho mám pocit větší odbornosti než ze Z.Svobody, navíc se snažil o tréninky na rychlou kombinaci a rychlou reakci, jenže teď kvůli dinosaurovi končí. Naopak Svobodu si necháme.

    

   Brankáři zaznamenali posun ve svých výkonech pod Srníčkem, takže ho pro jistotu také vyhodíme.

    

   Máš pravdu, že u mládeže jsou kolikrát větší odborníci, než ti co neustále střídají kluby v SL - Rada, Beránek, Ščasný a další.

    

   Doufám, že se ve Spartě někdo vzpamatuje a Ščasnýho vyhodí, místo něj přivede zahraničního trenéra, nebo dáme šanci klidně Kozlovi, Jílkovi...

   Ovšem v našem vedení si zcela určitě myslí, že nás Ščasný posune dál a dostanem se do LM. Nedostanem, a tak příště zkusíme třeba Bílka Úsměv

   • Jsem zde!

    FIKURA25.5.2015 16:22reagovat

    Luky jak to můžeš vědět že se za Ščasnýho nedostanem do LM? Dej mu šanci stejnou jako měl Jaryn. Pak se může soudit, jestli to byl dobrý tah nebo ne.

    • Jsem zde!

     spartas25.5.2015 16:25reagovat

     Tak to už lampasákova šance dávno přesluhuje, Hřebík dostal poločas.

     • Jsem zde!

      majtin25.5.2015 16:53reagovat

      Bohužel, tak nějak to naposled bylo.

      • Jsem zde!

       spartas25.5.2015 17:25reagovat

       To víš, čas, šance, trpělivost. To jsou věci, který tu Fikura žádá, ale Hřebíkovi by je nikdy nedopřál.

    • Jsem zde!

     Sendi25.5.2015 16:29reagovat

     Tak šanci, když už tu je, určitě dostat musí. Upřímně řečeno, tobě ale připadá, že by se něco pod ním změnilo? Cokoliv? Nebo, že je to snad nedej bože člověk pod kterym nejen áčko ale celá sparta nabere kurz k dominanci?!

    • Jsem zde!

     LukyACS25.5.2015 16:45reagovat

     Takhle, já na stadionu řvát ”Ščasný ven” nebudu, což je třeba rozdíl oproti antihřebíkovcům, kteří Hřebíkovi dali takový prostor, že ho vyhazovali už v Hradci.

     Navíc to neznamená, že budu ze Ščasnýho na větvi a zatleskám každému jeho kroku.

     Pro mě je to dinosaur, stačí mi vidět, že dělá to samý co Lavička, nezměnil nic a jeho výběr realizačního týmu se mi taky nelíbí, nahradit Jílka Hejkalem, Srníčka Kolářem, to mi přijde jako špatný krok.

      

     Navíc shodit Krejčího v rozhovoru, když ho on sám postavil a postavil ho pak i za týden? Co to má být? Navíc u Ládi je vidět, že je to jen o hlavě, v tréninku maká, takže tohle mu fakt nepomůže.

      

     Lidi tomu ještě tleskají, ale podle mě to nijak obvious nebylo, to snad vidí každý, že Krejčí hraje prd, i sám Láďa to ví, ale ŠČASNÝ je ten, kdo ho staví dál a dál a pak ho ještě zkritizuje.

     • Jsem zde!

      Sendi25.5.2015 16:47reagovat

      a Vrba tomu nasadí korunu nominací do repre místo Nováka :D

      • Jsem zde!

       LukyACS25.5.2015 16:51reagovat

       A co řikáš na U21, nechybí ti tam Sýkora, Čermák atp.? Mně se třeba Zmrhal vůbec nelíbí, na podzim měl slušnou formu, ovšem v poslední době je tragický a Čermák na jaře hraje obstojně.

       • Jsem zde!

        Jaany25.5.2015 16:58reagovat

        Mně tam chybí hlavně Sýkora. Na střed zálohy tam jsou lepší než Čermák.

       • Jsem zde!

        Sendi25.5.2015 17:03reagovat

        No, myslim, že ta nominace je dobrá. Čermák potáhne příští kvalifikaci, není proč spěchat(na druhou stranu nechápu co tam dělá nevytěžovanej Hrubý), Zmrhal měl dobrou sezonu a v jednadvacítce hrál vždycky velice dobře. Sýkora má smůlu v tom, že na obou krajích máme silnej přetlak a Kliment má dobrou formu...asi ta nominace o moc silnější bejt nemůže hele, takže u mě dobrý, spíš jsem zvaděvej jak to poskládá, mam obavu, že bude sázet víc na sílu, než kreativitu...

    • Jsem zde!

     majtin25.5.2015 16:58reagovat

     Tak Figuro, to já třeba vůbec nevylučuju, že bychom se tam mohli dostat, i když letos budou hodně těžcí soupeři. Ale při stejné kvalitě protivníků (a stejné možnosti si postavit vlastní kádr) - máš trenéra, který mužstvo připraví tak (mužstvo hraje tak), že šance je třeba 1:7. A pak máš trenéra, že ta šance je třeba 1:12. A já myslím, že Ščasný zatím vypadá na ten druhý případ. Takže ta mizivá šance je, ale hlavně od něho neočekávám nějakou převratnou změnu herního stylu, která nám zvýší pravděpodobnost zisku dalších titulů a postupů do LM.

   • Jsem zde!

    Sendi25.5.2015 16:24reagovat

    Mně Jílek taky přijde jako hodně nadějnej trenér. Bohužel získal nálepku Hřebíkova koně, ale podle mýho, kdyby byl hlavní trenér on, tak tu vůbec nevedem tuhle konverzaci, ale slavíme titul. To je ale jen kdyby. Zahraniční kouč to je varianta, kterou si tu prostě neumim představit. To může bejt sebevětší odborník, ale když ti kluci neumí anglicky ani prd, tak si z toho stejně nic nevezmou...Ščasný klidně příští rok ten titul udělat může, ale bude to zase bez nějaký vyhlídky do budoucna a další sezonu tady proběhne uplně stejná debata jako teď. Dokonce si myslim, že lepší než Ščasný by bylo setrvání Lavičky, protože mam silnej pocit, že pod nim bychom ten titul nakonec přecijen udělali...Jestli chceme dominovat, tak musíme riskovat, nebejt posraný, tahle hra na jistotu zkušenýho trenéra to už tu bylo stopadesátkrát a NIKDY to nefungovalo...a to mě sere!:))

    • Jsem zde!

     spartas25.5.2015 16:26reagovat

     Kde to mohu podepsat?

    • Jsem zde!

     LukyACS25.5.2015 16:38reagovat

     Já si taky myslím, že je Lavička lepší trenér než Ščasný.

     Už jsem tu i psal, že pokud má Lavičku nahradit zrovna Ščasný, tak chci, aby Víťa zůstal. My se hájíme tím, že nikdo lepší mezi volnými trenéry nebyl. Teď kdybychom vybírali, tak by byl ten nejlepší Chovanec? Bílek? Já beru jako tragédii, že se řídíme v podstatě ”nejmenším zlem”.

      

     A já se fakt už nebudu divit ničemu, protože podle D.Svobody byl ideální trenér pro Spartu Rada, naštěstí se tehdy rozhodli pro Víťu.

      

     Ščasný třeba titul udělá, ale nevěřím, že je to trenér, kterej nás posune dál. Vlastně ani tomu titulu nevěřím, když je tu konkurence v podobě Jablonce a Plzně.

     • Jsem zde!

      LukyACS25.5.2015 16:39reagovat

      Pelta je podle mě s výběrem posil lepší a Šilhavý je taky lepší trenér než Ščasný.

     • Jsem zde!

      spartas25.5.2015 16:41reagovat

      Já se připravuji tak na TOP 5.

      • Jsem zde!

       LukyACS25.5.2015 16:55reagovat

       Musíme doufat, že Pohár FAČR vyhraje nějaký tým, který si zajistí poháry i v lize a my tak po vzoru Příbrami půjdeme do předkola EL z 5. místa.

    • Jsem zde!

     captain_obvious25.5.2015 17:21reagovat

     Já osobně pocit, že setrvání Lavičky by bylo lepší než příchod Ščasného, rozhodně nemám a nejen že nemám silnej pocit, že bychom nakonec udělali titul, ale naopak mám silnej pocit, že bychom se tady teď strachovali, ať se na nás Bohemka nehecne a nepřijdeme i o ten druhý flek.

      

     Pro mě Lavička a Ščasný jsou SKORO prašť jako uhoď, s tím rozdílem že Lavička to nemá v hlavě v pořádku, co se týče vedení klubu, což bylo jasně patrné na jeho personální politice, kdy tady chtěl natahat samé důchodcovské opičáky a mít kádr o 60 lidech, přičemž stejně neustále používat těch stejných 11. Takové hráče ať si tahá někam do Liberce. A vůbec nejhorší je, že tu svoji totální pussyfikaci Sparty dotáhnul tak daleko, že se tím nakazili i fanoušci a ti teď taky jen omílají ty jeho idiotské fráze o tom, jak někdo hraje celé měsíce hovno, ale on ho přece podrží, protože ten kluk to má v noze a dřív nebo později se chytne a bla bla bla. A je jim trnem v oku, když trenér někoho zkritizuje veřejně. Ale to je přece úplně běžný motivační prostředek v celém fotbalovém světě. Já se Krejčího určitě zastávat nebudu, protože ten kluk stagnuje ještě víc než před pár lety Zeman, nebaví ho to tady a kdyby bylo po mém, tak ho odtud vyexpeduju při první solidní nabídce. A souhlasím s kritikou ze strany Ščasného. On taky Krejčí nebyl kritizován sám a každý může posoudit, jak na tu kritiku zareagoval on a jak Kadlec, kterej je mimochodem fotbalově o světelné roky jinde než Krejčí a přesto se venku moc neuchytil, takže jsem vskutku zvědav na Krejčího.

      

     Co se týká Jílka, tak jsem ho měl taky rád, ale v podstatě u mě skončil tvrzením, že Sparta se na nikoho chystat nemusí, že Sparta jede k venkovním zápasům vnutit soupeři svůj styl. Až bude trénovat Barcelonu, tak klidně může vnucovat svůj styl komukoli a je dost možné, že to bude fungovat, ale v našich podmínkách je tohle taková blbost, že od té doby ani nemůžu uvěřit té jeho auře moderního trenéra, který rozumí novým trendům ve fotbale.

     • Jsem zde!

      captain_obvious25.5.2015 17:26reagovat

      * u toho Jílka jsem tím myslel konkrétně zápas s Plzní, je jasný, že do nějakých Budějovic nebo Jihlavy klidně můžeme jet s plánem vnutit soupeři náš styl

     • Jsem zde!

      Sendi25.5.2015 17:48reagovat

      no a proč teda Krejčího zase postavil do základu?:) Nevim no, pod Ščasnym jsme dostali z 19ti v lize gólů 8 a to v šesti zápasech, jestli ti připadá, že by Lavička neodkoučoval líp zápas v Liberci, s Plzní, neberu ti to, je to samozřejmě pouhý kdyby...

       

      Tahle mantra o Jílkovi a jeho výroku už je ohraná písnička, já si to pamatuju a pochybuju, že tim Jílek myslel, že se sparta na soupeře vůbec nepřipravuje, to je blbost. Sparta by podle mě skutečně měla VŠEM bez rozdílu chtít vnutit svojí hru, to by měl bejt cíl a je to správná cesta...

      • Jsem zde!

       captain_obvious25.5.2015 18:46reagovat

       Nechci působit, jako že jsem zbegovatěl, ale já si opravdu myslím, že tam je pokyn seshora, aby Krejčí pravidelně hrál, protože ikdyž hraje neuvěřitelné hovno, tak v něm má Sparta pořád balík peněz. Ale to je jen moje domněnka. Blíže k pravdě bude spíš to, že Konate je slabý v obranné fázi a nikdo jiný tam prakticky ani v úvahu nepřipadal.

        

       Jak jsem řekl, jsou na světě týmy, které jsou schopny vnutit svůj styl prakticky kterémukoli soupeři. Sparta mezi ně nepatří. A jestliže hrajeme za sezonu 3 opravdu těžké zápasy, které nás skutečně prověří s velkým P (2x s Plzní + zápas v Jablonci) a k tomu vůbec nejtěžšímu z nich nastoupíme bez přípravy na soupeře a náš taktický plán je ”vnutit soupeři náš styl” (btw hodně štěstí s vnucováním té naší překulované s občasnou narážečkou Bořka s Kadeřem) a asistent trenéra se ještě po zápase tváří, že to je jako správně, tak je pro mě idiot. Platí to dvojnásob, když toho soupeře trénuje Koubek, schopný připravit svůj tým na kdejakou maličkost (nic jiného taky dohromady neumí, mám ten dojem).

    • Jsem zde!

     honzaspartan25.5.2015 19:25reagovat

     Proč jsi přesvědčený, že bychom slavili titul pod začínajícím trenérem, který v dospělém fotbale nic nedokázal?

     A pod Lavičkou bychom taky titul získali, hmmm, tak to jo.

   • Jsem zde!

    peterpan2725.5.2015 16:26reagovat

    Luky, gratuluju k titulu ”trouba”. My ostatní jsme jen ”troubínkové” Smích

    • Jsem zde!

     LukyACS25.5.2015 16:27reagovat

     Díky, od Begy si toho titulu nesmírně cením, ale už jich mám od něj víc Úsměv

     • Jsem zde!

      captain_obvious25.5.2015 16:39reagovat

      Teď, když jsi právoplatný trouba, tak už můžeš kandidovat na starostu Blbákova. My troubínkové můžeme zatím být jen členy městské rady.

 • Realizační tým

  standis25.5.2015 15:41reagovat

  Pokud zůstane Ščasný, tak dle Sportu dojde k dalším změnám v real. týmu. Odejde Jílek (asistent v Olomouci), což je logické, protože se z prvního as. stal třetím a 3 asi nejsou potřeba. A místo Srníčka přijde Kolář z Teplic.VztekJá plně chápu a kceptuji, že si každý trener vezme do týmu svoje lidi, ale tohle mně zavání tím, že se chce za každou cenu zbavit lidí, které přivedl Hřebík. Srníček byl vynikající brankář, který se jako jeden z mála prosadil venku a v první řadě je za ním vidět ve Spartě kus práce. Zpochybnovat jeho kvality může jenom idiot. Kolář - kdo to je?

  Ve Spartě je Srníček a Zítka, ale trenerem bude Kolář...

  • Realizační tým

   Ferry25.5.2015 15:45reagovat

   Ščasnýho jsem si do Sparty moc přál,ale jestli vyhodí Srníčka,tak mě nasere.Smutek

  • Realizační tým

   spartas25.5.2015 15:47reagovat

   Ubulenej lampasák Impulz už sestavuje hvězdný realizační tým. Hlavně, že mu do toho nekecá Hřebík, jsem moc spokojenej.

  • Realizační tým

   LukyACS25.5.2015 15:48reagovat

   Takže z dvojice Jílek-Svoboda, vyhodí Jílka a navrch vykopne ještě Srníčka a přitáhne nějakýho Koláře, případně Blažka. To je fakt něco Smích

  • Realizační tým

   Standa Hejkal25.5.2015 16:09reagovat

   Konečně to ve Spartě funguje jako v normálním fotbalovém klubu.

   • Realizační tým

    standis25.5.2015 16:14reagovat

    Tak určitě... Zeptej se P. Čecha, kolikrát se mu vyměnil za 10 let hlavní trener a kolikrát trener brankářů.

    • Realizační tým

     Standa Hejkal25.5.2015 16:32reagovat

     Je zcela v pořádku, že si trenér sám vybere, s kým chce pracovat, jen u nás do toho pořád musel strkat nos stavař Jaryn a jeho udavač Jílek. A pokud chceš tvrdit, že Štěch/Bičík/Mazánek jsou takový persony jako Čech, aby si mohli diktovat, kdo je bude trénovat... SmíchSmíchSmích

     • Realizační tým

      spartas25.5.2015 16:42reagovat

      To je samozřejmě v pořádku. Se těším, až budu moct vyhodnotit úspěšnost toho rozhodnutí.

     • Realizační tým

      FIKURA25.5.2015 16:43reagovat

      Je vidět, že tomu Spirite, jako jeden z mála rozumíš!! A hlavně, dost bylo Hřebíka! Ve Spartě bylo doslova přeHřebíkováno a to není dobře.

      • Realizační tým

       spartas25.5.2015 16:55reagovat

       Nevybavuji si, že bys ty tenhle luxus poskytl Hřebíkovi.

  • Realizační tým

   spartas25.5.2015 16:12reagovat

   Na druhou stranu, u Švengerů se slaví. Vypadne moravská naplavenina Srníček, byť ho teda nevystřídá klubista z Brna, tak aspoň přijde bejvalej brankář, kterej v lize naprosto shořel. To je velká naděje pro Milana, třeba jednou taky takto bude trénovat.

   • Realizační tým

    LukyACS25.5.2015 16:19reagovat

    Mohl by pověsit rukavice na hřebík a začít trénovat Zlámala v Bohemce, pak si ho třeba Bílek vybere jako trenéra brankářů. Bega by byl určitě moc spokojenej.

    • Realizační tým

     spartas25.5.2015 16:27reagovat

     Plus pan NeŠvenger by byl moc spokojenej.

  • Realizační tým

   FIKURA25.5.2015 16:19reagovat

   Zajímavé je, že ten výborný trenér Srníček musel před lety skončit v rodném Baníku a dlouho byl bez angažmá, než si ho sem vzal Hřebík. A nikdo nebřečel že musel skončit Honza Stejskal. Když přicházel Hřebík, tak vymetl i řidiče autobusu. Každý trenér věří svému realizačnímu týmu s kterým pracuje, resp. pracoval. Apropo, Grigy je v nároďáku, tak trenér Kolář, nebude asi špatným trenérem..

   • Realizační tým

    standis25.5.2015 16:22reagovat

    Nezlob se, ale Ty na tohle nemůžeš mít objektivní názor.

    • Realizační tým

     FIKURA25.5.2015 16:23reagovat

     Z jakého důvodu?

     • Realizační tým

      standis25.5.2015 16:27reagovat

      Protože jsi nespokojený s výběrem brankářů ve Spartě od samého počátku s nástupem Srníčka (Hřebíka) a dle mého k tomu není důvod.

   • Realizační tým

    spartas25.5.2015 16:24reagovat

    Srníček asi nebude tak špatný trenér, když dostal do nároďáku Vaclíka a teď neuvěřitelně zvedl toho anglického chlapce, jak ty říkáš.

    Nevím, proč bych oplakával Stejskala, ten nám nevychoval nikoho.

    • Realizační tým

     FIKURA25.5.2015 16:37reagovat

     Nikdy jsem proti Vaclíkovi neřekl nic špatného!! Jen jsem ho nazval Mazánkem a za tím si stojím. Stejně tak proti Štěchovi. Anglický chlapec není žádná urážka. A co se momentálně týče brankařu, tak si myslím že máme nejlepší dvojici za poslední roky, navíc i věkově dobře vyvážený.

     • Realizační tým

      spartas25.5.2015 17:44reagovat

      Tak to si asi pamatuju někoho jiného, kdo tu v každém příspěvku o Vaclíkovi naznačil, že je to protekční hráč, který by jinde neuspěl a je v bráně jen kvůli Hřebíkovi. Mea culpa.

   • Realizační tým

    peterpan2725.5.2015 16:29reagovat

    Grigar je slabej jak čaj. To, že je teď v nároďáku, je naprosto nepochopitelný

  • Realizační tým

   kopejtko25.5.2015 16:32reagovat

   no nevím Kolář byl vždy můj nejoblíbenější brankář Sparty B ale jako trenér ve Spartě no nechám se překvapit

  • Realizační tým

   Capo25.5.2015 19:09reagovat

   Hmm, pokud se tak stane, tak to bude pro Čibiho celkem pikantní, až ho bude trénovat jeho bývalý spoluhráč z mládeže SpartySmích

 • Dočkal

  daniel25.5.2015 15:41reagovat

  Tak Bořek by chtěl ještě zkusit zahraničí....Smutek

  • Dočkal

   majtin25.5.2015 16:45reagovat

   Ani se mu nedivím. Hrát žumpa ligu a při tom jak to ”funguje” ve Spartě (ohledně vedení) - chápu.

 • Jaany25.5.2015 14:59reagovat

  Největší problém je že nám utekly poslední 3 přestupový období a dobří hráči šli do Plzně nebo Jablonce. Po té sezoně kdy v zimě přišel Lafata s Váchou a v létě Dočkal, jsme nepřivedli ani jednoho hráče kterej by se prosadil do základní sestavy a to už je to 2,5 roku resp. 2 roky. Nechali jsme se uspat a Plzeň pořád kupovala, byť s úspěšností nijak zářnou a Jablonec vyrost za rok a půl. Takže v lize moc hráčů, kteří by byli dostupní a pomohli by hned moc nezbylo. Ščuk,Pavelka,Šural,Hanousek Mat. zbytek by byl jen příslib i ten Karavajev byť se mi taky líbí. Budem muset hledat venku a k tomu jedinej z českejch trenérů má předpoklad Ščasný a navíc povahově dobrej, aby to zkusil nějak provětrat a říct Krejčímu,Váchovi,Dočkalovi nebo Costovi, jak by chtěl, aby hráli.

  • rebus25.5.2015 15:02reagovat

   a po kterem uzasnem hraci Plzne ci Jablonce touzis?

   • Jaany25.5.2015 15:26reagovat

    minimálně na rozšíření kádru by se hodil někdo z těhlech

    Beneš,Novák,Kopic,Greguš,Hubschman,Pospíšil.

    Hořava,Hrošovský,Mahmutovič,Tecl

     


  • bastien66625.5.2015 15:05reagovat

   koho s potenciálem být posilou Sparty jsme si nechali utéct do Plzně? Já o nikom takovým nevím. Skoro na každém postu máme lepšího hráče než Plzeň a Plzeň z toho vytvoří silnější tým. Problém bude jinde...

   • Jaany25.5.2015 15:20reagovat

    ano lepší hráče máme, pokud jsou ve formě a zdraví. Jinak nám chybí (budou chybět) jak jsem psal níž hráči s rychlostí na kraji (nebo spíš obecně ofensivní hráči) hřiště nebo budem muset doufat v zázračný zlepšení formy Krejčího,doufat že Konaté zlepší finálk a nebo Přikryl dokáže odehrát sezonu bez zranění,nebo Sýkora jestli se prosadí.

  • majtin25.5.2015 15:19reagovat

   Podle mě je největší problém to, že Křetinský nemohl (nemůže) ve Spartě prosadit to co (by) si představoval - z mého pohledu moderní a správné, protože méně inteligentnější, ale za to výrazněji se projevující část fanoušků (by zase) dělala dusno a vytvářela válečnou atmosféru.

   • Jaany25.5.2015 15:29reagovat

    to jednak a hlavně nedávat Otavovi a Svobodovi hlasovací právo na výběr hráče. Hřebík s Lavičkou (Ščasný) navrhnout hráče a oni jen říct máme na něj nebo nemáme, ale ne aby byla možnost prosadit si svoje hráče. A nebo Křetínský říct, máte 30 mio a dělejte co uznáte za vhodný. Myšleno Hřebík plus Lavička(Ščasný)

    • nemfi25.5.2015 15:43reagovat

     Tvrdé jádro ”fanoušků” by nepřekouslo, že by měl Hřebík i 49% podíl na rozhodování o přestupech a snažil se sem dostat Ronalda s Messim.

 • Ščasný...

  bega25.5.2015 13:31reagovat

  Už jsem to tady psal. Já osobně ze Ščasného nijak zvlášť odvázaný nejsem, ale pokud by zůstal, a dokázal si prosadit svůj realizační tým a vyhodit lidi, kteří do Sparty vůbec nepatří, pak zaplaťpánbůh zato. Nikdy jsem nepochopil, proč trenéra brankářů ve Spartě má dělat chachar Srníček. Copak Sparta nevychovala dost skvělých golmanů s trenérskou profilicencí, kteří by ve Spartě udělali mnohem lepší práci? Honza Stejskal už je asi mimo - pokud vím, tak dělá starostu v Jevanech. Co je s Petrem Koubou vlastně ani nevím. Klidně bych bral i Tomáše Poštulku. O Jardovi Blažkovi ani nemluvě!!! Ti co tady lomí rukama, když se jeho jméno jenom objeví v novinách, zase jenom dokazují, že to žádní sparťani nejsou. Jen sešívaní prudiči, kteří si na sparťany hrají! A Jílek se Svobodou (kterého jsem jako hráče měl rád) nemají na lavičce Sparty co dělat! To je proti přírodě!

  • Ščasný...

   spartas25.5.2015 13:38reagovat

   Když někdo dobře hrál za Spartu, tak to znamená, že bude i dobrej trenér?

   Ty musíš žít ve světě, kde je nejsložitější věcí žebřík.

   • Ščasný...

    captain_obvious25.5.2015 13:40reagovat

    A to ještě tenhle argument jako stehno sám sobě tou předposlední větou vyvrátil Smích Neuvěřitelný.

   • Ščasný...

    Bunda25.5.2015 13:43reagovat

    To že je někdo Spartan nám vyhraje ligu ? To už tady bylo.. Sparta potřebuje odborníky a Srníček byl 14 let v PL a nevidím tu někoho podobně uspěšného. Blažek vyhořel v Norimberku a za pár týdnů byl doma. A Stech s Vaclíkem jasně ukázali velké zlepšení po trénování se Srníčkem.

    • Ščasný...

     bega25.5.2015 14:06reagovat

     Neustále to musím - bohužel - některým inteligenčně méně vyspělým jedincům -opakovat stále dokola. Když někdo nemá elementární schopnost pochopit smysl napsaného, je to s ním prostě těžké. Nikdy jsem neřekl, ani nenapsal, že bývalý skvělý hráč a sparťan musí být automaticky dobrým trenérem. To je pitomost, kterou se mi jen poněkud trapně snažíte vložit do úst. Nicméně tvrdím a vždycky tvrdit budu, že mezi bývalými hráči, kteří mají ke Spartě vztah je dost těch, kteří si nejen díky svému sparťanství, ale především díky své odbornosti důvěru Sparty zaslouží. Chcete snad pánové zpochybňovat odbornost Honzy Stejskala, Petra Kouby či Jardy Blažka? Tak proč o ně byl zájem v jiných klubech nebo reprezentačních výběrech? To, že vám slovo KLUBISMUS nic neříká, jen dokládá, že žádní klubisté nejste! Alespoň rozhodně ne sparťanští! Argument, že se Vaclík a Štěch pod Srnou zlepšili je k smíchu! Jednak já u nich žádný zase tak výrazný výkonnostní růst neviděl (v případě Vaclíka snad jen přirozené zrání, tak jak je tomu u každého brankáře s přibývajícím věkem). Jednak - jak můžete vědět, že by jejich výkonnstní růst nebyl pod mnou zmiňovanými odborníky mnohem vyšší? Odpovědět se na ty vaše kraviny dá zase jenom otázkou. Ona snad sparťanská minulost je automaticky dokladem nějaké trenérské neschopnosti? To bohužel ve Spartě platí jen od doby, kdy jí „šéfuje“ jistý všem známý idiot, kterého bohužel někteří „takyfanoušci“ Sparty vehementně obhajují!

     • Ščasný...

      Pindruch25.5.2015 14:14reagovat

      Honza Stejskal je takovej klubista asi jako Straka Úsměv

     • Ščasný...

      Pavel0025.5.2015 14:15reagovat

      Ty bys zpochybnil vše... Meleš stále dokola o strašném Hřebíkovi, který snad může za všechno zlo světa... A to že zpochybňuješ i práci lidi, za kterýma jsou aspoň vidět výsledky... řekni mi, jak můžeš vědět, že Blažek by trénoval bránkáře líp?

     • Ščasný...

      spartas25.5.2015 14:22reagovat

      Trenérská odbornost Blažka je skutečně nezpochybnitelná.

     • Ščasný...

      LukyACS25.5.2015 14:53reagovat

      Stejskal je klubista? Blažek je sparťan? Jak mohl být velký sparťan a klubista 11 let ve Slavii?

  • Ščasný...

   LukyACS25.5.2015 13:47reagovat

   Ano, Blažek trenér brankářů, Siegl asistent, Chovanec GSM, Bílek hlavní trenér, Straka motivátor, Řepka pokladník a trofeje budou zaručeny.

    

   Nechci je hanit, hráči to byli dobří, ale to přece neznamená, že budou odborníky i po hráčské kariéře! Třeba toho tvýho Pepu vyhodili ze Slovanu a teď vyhrál 5x v řadě + se dostal na místa zaručující kvalifikaci EL. Srníček je možná chachar, ale brankáři se pod ním zlepšují, Vaclík, kterého jsi zesměšňoval, je v Basileji, kde chytá výborně. Pro mě jsou teda důležitější takové věci, než počet odehraných zápasů za Spartu, a proto bych klidně jako hlavního trenéra bral Kozla.

   • Ščasný...

    bega25.5.2015 14:13reagovat

    Milý Luky. Ty jsi prostě trouba. Odpovídat na ty tvoje kraviny je ztráta času. Jednak mi vytrvale dáváš do úst něco, co jsem nikdy neřekl, jednak se snažíš být vtipný, ale nejsi. Zkus se zamyslit, zda je trvale udržitelný stav, kdy je ve SPARTĚ, SPARŤANSTVÍ prostě něčím, co je automaticky považované za něco dehonestujícího. Zda to přispívá něčím dobrým klubu, kabině, fanouškům - prostě SPARTĚ! Ty moc dobře víš, že ne! Jenže to je právě to, co ti vyhovuje! Jdi se bodnout i s tím tvým Jarouškem Hřebíkem!

    • Ščasný...

     trakip25.5.2015 15:03reagovat

     Bego, jestli jsi starý, jak jsi zde naznačil, tak demence u tebe na dveře neklepe, ale už ji máš. Jinak klubismus, až na vyjímky, jde na celém světě do prdele od té doby co je sport zaměstnání jako každé jiné. Jinak bych Blažka nechtěl za žádnou cenu. Jeho největší slabostí byl odhad na vysoké míče. A to mi není jasné, jak to chce učit. Ještě bys mohl vysvětlit jaký rozdíl je mezi Srníčkem, Řepkou, a jinýma bývalýma ostravákama. Myslíš, že by hráli za Spartu, kdyby zde neměli lepší podmínky s výhledem na odchod do ciziny?

     • Ščasný...

      spartas25.5.2015 15:49reagovat

      Blažek byl dost slabej v rozehrávce. Pokud si mohl balón rozehrát v klidu, tak se na hřiště trefil, pokud musel rozehrávat rychle, tak byl míč pravidelně v zámezí. Přesně ten moderní trend, kterej je potřeba sledovat.

    • Ščasný...

     majtin25.5.2015 15:13reagovat

     Ty někomu tak říkej, že je trouba nebo mluv o méně inteligenčně vyspělých jedincích. GrrrVztek

  • Ščasný...

   Standa Hejkal25.5.2015 13:48reagovat

   SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

  • Ščasný...

   bastien66625.5.2015 13:51reagovat

   S tím Srníčkem jsi se moc netrefil. Za málokterým členem realizačního týmu je vidět tolik práce a progresu jako za ním. Z Vaclíka udělal z gólmana 2. ligy budoucí repre jedničku a momentálně nejúspěšnějšiho golmana v zahraničí a jedničku v týmu hrajícím LM a na Štěchovi je jeho rukopis taky citelně znát.

  • Ščasný...

   Pindruch25.5.2015 14:16reagovat

   Petr Kouba je ústředním reprezentačním trenérem mládeže.

   • Ščasný...

    Pindruch25.5.2015 14:16reagovat

    Brankářů, jsem zapomněl dodat.

  • Ščasný...

   bigcock25.5.2015 14:37reagovat

   Proti prirode je maximalne to, ze se jedinec jako ty dostane k internetu.

  • Ščasný...

   Capo25.5.2015 14:44reagovat

   Když mohl Honza Stejskal trénovat brankáře ve Slavii, tak nechápu proč by nemohl Chachar Srníček dělat stejnou práci ve Spartě? Obzvlášť, když si nevede špatně. Vaclík se pod jeho vedením Spartě výrazně zhodnotil a i dosavadní Štěchův progres je nezpochybnitelný. A tedy jen proto, že je odchovancem Baníku, tak by měl letět? Jarda Blažek je odchovancem Slavie, Honza Stejskal Zbrojovky a taky mi nikdy nevadili, když pro Spartu odváděli 100% práci.

  • Ščasný...

   standis25.5.2015 15:46reagovat

   Koukám, že si vyladil formu. A jestli nechápeš, proč je ve Spartě Srníček, tak se koukni na jeho životopis. A jestli nechápeš, že Srníček je kvalitní trener, tak - psát to nebudu.

 • Jaany25.5.2015 12:56reagovat

  Při návratu Pepika Hušbauera a pravděpodobném odchodu Kadeřábka bude naše sestava při neformě Krejčího nebo Costy bude naše sestava Štěch - ?,Brabec,Holek,Costa - Vácha,Matěj - Dočkal,Hušby,Krejčí - Lafata na evropský fotbal nepoužitelná, bez dynamiky a rychlého přechodu do ůtoku. Sice na konci jara to bylo trochu lepší ale hodně to dělal Kadlec, protože se rozběhli hned aspoň tři hráči Kadeř,Kadlec,Krejčí. Kadlec s Kadeřem pryč. Pomalejší Pepik a npvej pravej obránce si těžko bude dovolovat to co Kadeř, kterej je fyzičkou úplně jinde. Pro evropskej fotbal nemůže hrát Dočkal,Hušby najednou byť jsou to jinak dobří fotbalisti. Možná záloha Matěj,Hušby - Konaté(Přikryl),Dočkal,Krejčí by byla schopná rychlostně stačit na krajích, ale jestli i výkonově to těžko říct.

  • spartas25.5.2015 13:15reagovat

   K tomu vynikající lavička:

   Bičík - Kováč, Švejdík, Podaný, Mareček, Vacek, Pekhart

   Realizační tým: Ščasný, Hejkal, Blažek, Poustka, John, Novák, Simon

  • captain_obvious25.5.2015 13:32reagovat

   Vypadá to tragicky, co si budeme povídat. Ale já věřím, že Ščasný zatahá za nitky a přivede jednoho nebo dva dynamické fotbalisty ze zahraničí a hned se na to bude líp koukat.

    

   Hlavně na křídla potřebujeme kvalitu. Jestliže přijde stomilionová nabídka na Krejčího, tak mu pomoct zabalit kufr a ještě ho dovézt na letiště. Ten kluk hraje už snad 2,5 roku vesměs naprostou tužku, jen s občasným povedeným zápasem a nikdo s tím nic nedělá. I loni, kdy to náramně šlapalo, tak byl našim suverénně nejhorším hráčem. Sparta není žádná charita, aby se tady frajer, kterému vylítnul ve 20 nosánek nahoru, rozehrával 3 roky, vždyť to je směšný. Je to skoro tak směšný, jako jeho velkohubá prohlášení o zahraničním angažmá, ke kterému má i ten Brabec větší předpoklady než on. Na Konateho taky není žádný spoleh, to se s Kadlecem nedá ani srovnávat. Když přijdou kvalitní křídla a Lafata přestane před prázdnou branku z 6 metrů trefovat břevna, tak to taková bída být nemusí. Jo a Karavajev místo Kadeře, to by měla být naše přestupní priorita.

 • Vrbovo nominace

  Standa Hejkal25.5.2015 12:45reagovat

  Přijde mi neuvěřitelný, že v reprezentaci je Krejčí, Vácha, Grigar a Plašil. Naopak jasně mi tam chybí Filip Novák, kdy jindy má dostat šanci být v repre, než když má takovou formu? Místo krejčího klidně mohl být již nominovaný Kovařík, místo Grigara Hrubý nebo Štěch, místo Váchy pytel špinavého prádla a místo Plašila klidně Hořava nebo Vaněk.

  • Vrbovo nominace

   spartas25.5.2015 12:46reagovat

   Kovařík nominovaný je.

   • Vrbovo nominace

    Standa Hejkal25.5.2015 12:49reagovat

    Však to píšu, ale jako obránce, nechal bych ho jako záložníka a na beka šoupnul Nováka.

    • Vrbovo nominace

     spartas25.5.2015 12:50reagovat

     Že ho napsali do obrany bych nebral moc vážně.

     • Vrbovo nominace

      Standa Hejkal25.5.2015 12:53reagovat

      No prostě Krejčí tam nemá co dělat a má tam být Novák tečka. Úsměv

      • Vrbovo nominace

       spartas25.5.2015 13:01reagovat

       Ano to měl, ale třeba ho díky tomu prodáme.

  • Vrbovo nominace

   captain_obvious25.5.2015 12:54reagovat

   Štěch měl být jednoznačně nominovaný a vzhledem k tomu, že se evidentně už nepočítá s Drobným, tak by měl být stabilní reprezentační trojkou (alespoň doku pravidelně chytá ve Spartě, když ho vytlačí Bičík a bude chytat dobře, tak by měl být repre trojkou on). Já bych v hierarchii brankářů měl nad Grigarem jednoznačně i Berkovce. Hrubý je nevyzpytatelný, někdy zachytá, jindy udělá neskutečnou hrubku (naposledy v Bolce), není divu, že Pelta shání nového gólmana. Souhlasím, že Plašil tam nemá co dělat i s potenciálními náhradami, které jsi vyjmenoval. On sice hraje dobře v klubu, ale v repre to nikdy neumí přetavit.

  • Vrbovo nominace

   bastien66625.5.2015 13:03reagovat

   nemůžeš vybrat 11 hráčů kteří se aktuálně jeví nejlépe a poslat je na plac. Sestavuješ tým, ne 11 individualit. A nezatracoval bych ani Váchu nebo Krejčího, Vrba už ukázal že z nich umí udělat za 2 dny úplně jiné hráče než je známe z Letné. Nechal bych to na Vrbovi, nejspíše ví co dělá aproč to dělá.

 • 2014 x 2015

  Spytihnef25.5.2015 12:31reagovat

  Zajímavé porovnání toho co se tady psalo o kádru vloni touto dobou, s tím co se píše teď. A to se kádr nějak moc nezměnil.

  • 2014 x 2015

   SFINGO25.5.2015 12:33reagovat

   jak u koho, já jsem naopak psal, že kádr třeba posílit o 2-3 kvalitní hotové hráče.

  • 2014 x 2015

   Lobrock25.5.2015 12:39reagovat

   Mne to prijde vcelku logicke. Ukazalo se, ze kadr opakovane nestiha v evropskych poharech, a to i na ”druholigove scene”, tj. Na urovni EL. Loni se darilo alespon v lize, ale opakovane trapasy na mezinarodni urovni vcelku logicky otevrely lidem oci. Letos uz jsme navic se svym zastaralym a pomalym hernim stylem nestihali ani doma.

   • 2014 x 2015

    Spytihnef25.5.2015 12:54reagovat

    Tak samozřejmě vzhledem k výsledkům to logické je, ale odpovídá to tomu klasickému rčení ”po bitvě je každý generál”.

    Někteří fanoušci tady viděli vloni Spartu minimálně v osmifinále LM a hráči podle nich mohli z fleku přestoupit do Realu a teď ty samé hráče vyhazují ze Sparty, to mi přijde trochu ujetý.

  • 2014 x 2015

   Standa Hejkal25.5.2015 12:39reagovat

   Kádr je kvalitní, ale loni měl skvělou formu, proto ten optimismus, letos hrála většina průměrně, někteří podprůměrně, někteří strašně... I tak to v klidu stačilo na 69 bodů (jsem optimista) , což se rovná bodovému zisku Plzně v první mistrovské sezóně, v té další jí stačilo jen 65 a je možné, že Jarda se s Prclíkem nějak dohodl a letos to bude taky jen 69.

  • 2014 x 2015

   Capo25.5.2015 12:50reagovat

   Kádr je kvalitní pořád, ale Evropa nám všem (doufám, že i vedení) ukázala, že co stačí doma, nestačí za humny. Ono to platí i pro Plzeň, její současný kádr taky neni na nějaký letní klídeček.

 • Přestupy

  JosephV25.5.2015 10:55reagovat

  Tak už se nám pomalu blíží konec sezony a přestupové období , koho by jste si přály ve Spartě aby přišel a naopak kdo aby Spartu v létě opustil? za mě to jsou

  Odchody-Kováč,Švejdík,Miller,Mareček,Nešpor,Řezníček a bohužel se nám nepodaří asi udržet Kadeřábka a Kadlece kteří asi radši oba zvolí zahraničí ....

  Příchody- Hušbauer,Kopic,Sivok,Karavajev,Nikolič plus ještě nějaký cizinec do zálohy a útoku .

  • Přestupy

   Luke25.5.2015 10:57reagovat

   Jsi celkem náročný..Smích

   • Přestupy

    JosephV25.5.2015 11:30reagovat

    Vedení sparty by mělo bejt taky pokud chtěj každý rok vyhrávat titul a pravidelně hrát základní skupinu ligy Mistrů Úsměv

    • Přestupy

     Pavel0025.5.2015 11:33reagovat

     Nečekam, že by Sparta v případě udržení Kadlece a příchodu Hušbiho ještě kupovala další hráče.. S obranou a útokem souhlasim

     • Přestupy

      JosephV25.5.2015 11:42reagovat

      Bohužel si myslim že Kadlece neudržíme, končí mu hostování a podle mě pro další sezonu zvolí spíš nějaký zahraniční klub...

    • Přestupy

     Luke25.5.2015 11:50reagovat

     To beru, ale jsem trošku skeptický vzhledem k minulým přestupním obdobím.

  • Přestupy

   jirkas25.5.2015 11:08reagovat

   Kopic do Plzně za Wagnera a TeclaSmutek

  • Přestupy

   Standa Hejkal25.5.2015 11:12reagovat

   Odchody - Kováč, Švejdík, Brabec, Krejčí, Vácha, Picault, Pamič, Vacek, Přikryl, Bednář

    

   Příchody - Hušbauer, Šural, Sivok, Karavajev, Pernica, Nikolič + Hybš, Sýkora, Polom

   • Přestupy

    JosephV25.5.2015 11:44reagovat

    Třeba takovej Bednář by nám na jaře byl víc platnej jak Řezníček kterej nedal ani jednu branku si myslim.

    • Přestupy

     spartas25.5.2015 12:00reagovat

     Kdyby ho nasazovali s takovou opatrností jako Řízka, tak by udělal úplnou píču, což se mu u nás koneckonců dařilo dost dlouho. Řízek gól dal Jablonci v poháru.

     • Přestupy

      JosephV25.5.2015 12:15reagovat

      Asi měl trenér důvod proč ho dával na pár minut... ale moc nechápu proč se přivedli hráči jako Řezníček,Shala,Picault,Shranz a Chvátal a ani jeden pořádně nedostal šanci a Ščasný nedávno povídal že nemá z čeho vybírat že nemáme vůbec široký kádr, takovej Shala byl odstřelen hned po prvním domácím utkání a od tý doby si nekopl, je pravda že byl i zraněný ale čekal sem že dostane víc prostoru to samé Picault... myslim si že pokud zůstane Ščasný , tak by mohl přivést nějakýho zajímavýho cizince jako např do Teplic Litsingiho nebo Nivalda...

      • Přestupy

       Standa Hejkal25.5.2015 12:34reagovat

       Shala se musí otrkat, bylo vidět, že je fotbalový, ale není zvyklý na to dostat ”nakopáno”, evidentně mu dělal problém důraz, pak se zranil.

       Picalut nemá na Spartu, úlet.

       Schranz by byl skvělý pravý bek.

       Chvátal je ještě ucho, má klidně 4 roky, než prorazí, jako Kadeřábek.

      • Přestupy

       spartas25.5.2015 12:41reagovat

       Řezníček dal dost branek, mně jeho příchod zpětně nevadí. Bohužel v létě odejde a vidím to na Pekharta. Shala bude dobrej, ale bohužel ho nejdřív vedl pan Odvaha a pak se zranil. Picault je k ničemu, to víme všichni. Shranze jsem viděl naživo jednou, myslím si o něm to samé, co o Picaultovi, tedy že je k ničemu. Chvátala jsem neviděl ani jednou a je mi to celkem jedno.

   • Přestupy

    Luke25.5.2015 11:56reagovat

    Já bych raději Kopice než Šurala, ale to asi nevyjde.. Pernicu Si myslím, že Pelta nepustí..Neutrální

    • Přestupy

     Standa Hejkal25.5.2015 12:27reagovat

     Otázka byla, koho bych si přál, proto Pernica.

     Šural proto, že Kopice nám vyfoukne Plzeň, navíc Šural může hrát na křídle, pod hrotem i na hrotu.

  • Přestupy

   Tashunka Witko25.5.2015 12:04reagovat

   ODCHODY: Brabec, Švejdík, Řezníček, Kováč, Nešpor.

   Hřebík, Srníček, Otava, Jílek, Ščasný, Hejkal

    

   */(Krejčí, Holek, Mareček, Vácha - */pokud nebudou mít místo v základu jisté, mohou zůstat jako náhradníci)

    

   Příchod: zahraniční trener, nejlépe z Německa !

    

   Sivok+další stoper, třeba Kalas,

   brejkový útočník, ale žádný Tecl apod.

   Rosický (to je samozřejmě for, nikdy už nepřijde),

   věřím, že kvalitní trener by přivedl i kvalitní a rychlostně vybavené hráče a nepřetahoval by se s nějakými vesničany z Jablonce a Plzně o plejery typu Kopic, Tecl, Baranek.

   DZ nepotřebujeme, hřebíkovský zastaralý styl s dřevnatým Haškem už se 15 let nikde, krom Benešova, nehraje. Ideální by byl na tento post Matějovský.

   Dobré by bylo, přemluvit Kadeřábka na odchod v zimě !

   • Přestupy

    spartas25.5.2015 12:06reagovat

    Svobodu by sis nechal jo? Čím si vysloužil tvou důvěru? Svými fantastickými trenérskými tahy v béčku? Nebo promyšleným zahráváním standardek v áčku?

  • Přestupy

   Capo25.5.2015 12:08reagovat

   Ještě bych v kádru ponechal Marečka s Nešporem, jinak v celku souhlas s odchodama, jen doplnim, že v případě dobré nabídky bych prodal i Přikryla, Brabce a Krejčího. No a co se týká příchodů, tak všechna jména co jsi vypsal jsou i pro mě přijatelná. Nicméně až na Hušbyho a možná Karavaeva na hostovačku taky dost nepravděpodobná. U Sivoka je to jen na něm, ale myslim, že spíš půjde někam do Německa apod. No a Kopice Pelta podle mě bude chtít udat ven, popř. bude chtít z konkurence vytěžit výměnou nějakého útočníka a v tom má Plzeň v rukávu větší trumfy než my (Za Nešpora nám ho asi nevymění...). Popravdě Spartu čeká celkem těžká práce, pokud chce kádr trochu osvěžit a hlavně zkvalitnit. Osobně spíš čekám, že přijde tak maximálně 4-5 posil v závislosti na odchodech.

  • Přestupy

   SFINGO25.5.2015 12:11reagovat

   odchody: jeden z dvojice Kováč- Švejdík, Miller, Nešpor, Řezníček, Pamič, Bednář, Švenger, Jirásek, Breznaník, Vacek, Zeman a ze základu čekám, že odejde Kadeřábek a možná jeden z trojice Krejčí, Vácha, Dočkal. Na hostování- Přikryl, Jánoš, Hybš, Polom, Sýkora, Čermák, Paushek

    

   Příchody: Sivok, Karavajev, Nikolič, Gyursco, vrátí se Hušbauer, Nicolas Martinez, Delarge

   • Přestupy

    Capo25.5.2015 12:23reagovat

    Moc nevěřim, že bysme přetáhli hned dva maďarské reproše z mistrovského VideotonuÚsměv

    • Přestupy

     SFINGO25.5.2015 12:32reagovat

     byla by to pecka, pokud zůstane Ščasné tak ten je bude jistě znát, navíc Nikoličovi končí smlouva v létě a Gyurcsó ji má jen do konce roku.

      

      

     • Přestupy

      Capo25.5.2015 12:39reagovat

      Především Gyurcso by byl celkem velké překvapení, ten má předpoklady pro větší ligu než je ta naše. Ale samozřejmě pokud by byla šance ho přivést, tak bych se nezlobilÚsměv

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha