Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Fukuro

  petr1379.6.2015 13:56reagovat

  ty jsi buď úplně vylízanej, nebo se fakt zoufale snažíš o tu svojí demagogii. Otava je člen představenstva a ředitel sportovního úseku. Jeho jediným nadřízeným je Křetínský, naopak on je nadřízeným Hřebíka, trenéra a všech ostatních, kteří mají sportovní věci ve Spartě na starosti. Takže ty si vážně myslíš, že jeho role spočívá v tom, že o ničem nerozhoduje, jen dostane pokyn a jede někam něco administrativně dotáhnout?Smích

  • Fukuro

   FIKURA9.6.2015 14:05reagovat

   Hele moulo, zklidni hormon ať ti nepraskne cévka a nikoho neurážej synku! Četl jsi s Kubou Otavou nedávno rozhovor ve Sportu??? Tak si ho laskavě najdi. I on tam jasně píše že JEHO UKOLEM NENÍ VYHLEDÁVAT ANI OSLOVOVAT HRÁČE PRO SPARTU, NÝBRŽ DODĚLÁVÁ FINÁLNÍ ČÁST S KLUBEM A HRÁČEM, KTERÝ UŽ BYL NĚKÝM VYBRÁN.

   • Fukuro

    petr1379.6.2015 14:12reagovat

    a ty tomu samozřejmě věříš a funguje to podle tebe nějak tak, že Luděk Stracený napíše Otavovi smsku: takže mám Picaulta, zajeď to s ním podepsat. Naopak Skaláka nebrat. Načež Otava sedne do auta, vyzvedne Picaulta na letišti a při čekání na semaforech napíše Skalákovi smsku: sorry, nechceme tě Smích

    • Fukuro

     Chabix9.6.2015 16:15reagovat

     Tak jak to Fikura popisuje to be teď po příchodu Ščasného a Požára. Nicméně myslet si že ta jeho funkce, vznešeně pojmenovaná ředitel sportovního úseku, spočívala pouze v závěrečné fázi podpisu smlouvy s hráčem, je fakt kravovivna. Ředitel obvykle zodpovídá za vše co je součástí jeho úseku, pravda nemůže ovlivnit všechno, ale vybírá si lidi. Nakonec poslední slovo má stejně Dan, který si to nějak vyhodnotí a pak učiní (učinil) změnu. U mě je podstatný jen to aby kvalita Sparty rostla a dosahovala sportovních úspěchů a to se v posledním roce zastavilo.

   • Fukuro

    Arni9.6.2015 14:14reagovat

    Ano,někým vybrán. Ale,že to vybírá i otava,tak to jsi nějak neřekl. Bylo x krát řečeno,ýe hráče vybírala sportovní komise,kde byli tři jména - Hřebík,Lavička a OTAVA

   • Fukuro

    captain_obvious9.6.2015 14:16reagovat

    To je srandovní, říct ”Já jenom dodělávám finální část s hráčem, který už byl NĚKÝM vybrán.”, když jedním z té komise, která toho hráče vybrala, je on sám a v minulosti toho prokazatelně zneužil např. přivedením dopočťáka Vacka, kterého vnutil Lavičkovi, aby pak mohli přehlasovat Hřebíka a on posléze mohl v klidu v kanclu dodělat finální fázi přestupu. Smích

   • Fukuro

    Mário Vdolek9.6.2015 15:37reagovat

    Takže je tam vlastně úplně na hovno, protože tuhle práci by zvládl x-krát líp kdejaký jiný debil s MBA titulem. Jenže tenhle zmrd se drží Sparty jako hovno košile místo toho aby odtáhl a dělal škodu jinde. Hodí se tak do Slávie maximálně. S Kasíkem společně.

  • Fukuro

   peterpan279.6.2015 14:13reagovat

   Podle názvu příspěvku jsem myslel, že budeme testovat nějakýho talentovanýho mladíka z Japonska ;-)

  • Fukuro

   Capo9.6.2015 14:15reagovat

   I já si myslim, že to tak skutečně funguje. Neříkám, že by mu měli ”od spoda” nějak přímo rozkazovat, ale taky nevěřim tomu, že on v téhle funkci pracuje stejně samostatně jako Pelta nebo Horník a vodí popř. prodává hráče i nezávisle na trenérech a Hřebíkovi. Ve Spartě je v tomhle podle mě jasná kolektivní vina celého sportovního úseku a řvát ”Otava ven” je stejně krátkozraký jako ”Hřebík ven”.

   • Fukuro

    majtin9.6.2015 14:22reagovat

    Každopádně mi vadí tahle mlha. Když nastoupil Hřebík, měl zájem vše vysvětlovat a říkal jasně jak co funguje, kdo má co na starosti, proč se co děje. Teď? Sice se říkalo, že o přestupech rozhoduje triumvirát, pak zase že sice triumvirát, ale Lavička má konečné slovo a že Otava přestupy jen dotahuje, teď že Hřebík má jen poradní hlas. A právě tahle mlha je podle mě dost problém Otavy, protože ten jako šéf by měl dohlídnout na to, aby bylo kolem Sparty jasno. A ohledně těch odchodů talentovaných hráčů - podle typologie hráčů, jejich vlastností a toho co Hřebík vyznává, si myslím, že dost těch odchodů nebylo dle jeho gusta.

   • Fukuro

    petr1379.6.2015 14:28reagovat

    vzhledem k tomu, jak málo má Křetínský na Spartu času, předpokládám, že Otava, coby ředitel sportovního úseku pracuje s nějakým schváleným budgetem a tudíž má tutově hodně významný slovo. Obecně většinou platí, že trenér by chtěl co nejlepší posily a někdo z vedení mu řekne, to si nemůžeme dovolit. Tipnul bych si, že u nás je to Otava

 • Sýkora + Otava

  lidoop9.6.2015 11:52reagovat

  Já tak nějak nechápu tu hysterii ohledně Sýkory. Pokud vím, tak o tom kdo bude nebo nebude absolvovat přípravu rozhoduje snad Ščasný, ne Otava. Takže jestli někomu nadávat, tak proč Otavovi?

   

  A když už o něm píšu, není mi jasný, proč vnímáte jeho jako autora špatných přestupů ať už dovnitř, nebo ven. On má na starosti vyjednávání, ale koho má přivést, za kolik (v rámci daných mantinelů) a kdo má odejít a za jakých podmínek, to není v jeho dikci. On dostane noty, podle kterých musí hrát a ty přestupy dle zadání vyjednat. Ale určitě nerozhoduje o tom, že Skalák šel do Bolky na hostování s opcí. To samý třeba mnohými oblíbený Picault. On si ho nevybral, on neurčil, že zrovna jeho přivede. Pouze ten přestup zrealizoval.

  • Sýkora + Otava

   SFINGO9.6.2015 12:13reagovat

   jasné je jedno, co se týče vytipovávání hráčů,přehledu o hráčích a vše kolem přestupů, tak v tom vidím naši slabinu, tam potřebujeme nutě schopné lidi, kteří hráče vytipují s trenérem, a budou schopni vyjednat a zařídit přestup k nám.

   • Sýkora + Otava

    SFINGO9.6.2015 12:15reagovat

    jsem si jist, že být tu Košťál nebo Pelta, tak hráči jako Moses, Duda nebo Nikolič jsou ve Spartě.

   • Sýkora + Otava

    lidoop9.6.2015 12:24reagovat

    Naprosto souhlasím. Otavu nijak v oblibě nemám, ale štve mě, že se tu z něj dělá pomalu viník všeho. Takovej Hřebík pro ty, kterým Jarda nijak zvlášť nevadí.

   • Sýkora + Otava

    Capo9.6.2015 12:28reagovat

    Snad se to s Požárem zlepší, nezbývá než věřit.

  • Sýkora + Otava

   LukyACS9.6.2015 12:18reagovat

   Skalák ti včera nestačil? Je zřejmé, že má větší kompetence, než že by byl jen ”vyjednavač”.

   • Sýkora + Otava

    lidoop9.6.2015 12:22reagovat

    Rozhovor se Skalákem jsem nečetl, ale někdo tu psal, že snad ze strany Otavy necítil dostatečnej zájem. To ale nic nemění na tom, že Otava v tomhle nejedná na vlastní pěst. S největší pravděpodobností o něj nestál Lavička, proto ho Otava nijak nenaháněl.

    • Sýkora + Otava

     LukyACS9.6.2015 12:28reagovat

     Říkal, že si myslí, že o něj Hřebík s Lavičkou stáli, že mu Hřebík s Kotalem a Jarolímem nejvíc pomohli v kariéře a že necítil zájem ze strany Otavy a ten má minimálně poradní hlas, co se týče složení kádru, tenkrát se někde psalo, že je to 3 členná skupina - Lavička, Otava, Hřebík, která rozhoduje o posilách, takže určitě sám může navrhnout jména.

     A za tohle si může Sparta sama, že tu není jedna osoba, která by byla za vše zodpovědná. A ve Spartě to asi taky neví, protože v zimě Otava v rozhovoru říkal, že musí být více jasné, kdo je za tu nebo onu posilu zodpovědný Úsměv

      

     S příchodem Požára se to asi nezmění, protože přichází jako šéf skautingu, takže z toho spíš bude ještě větší guláš.

     • Sýkora + Otava

      lidoop9.6.2015 12:44reagovat

      Pokud by o něj Hřebík a hlavně Lavička stáli, musel by Otava bejt naprostej trotl, aby to s ním nedojednal. Otázka je, jestli šlo vůbec něco dělat, pokud MB měla opci byla rozhodnutá, že ji uplatní, tak se Otava mohl na hlavu stavět a stejně by se vrátit nemohl.

       

      Ale samozřejmě souhlasím, že si za to Sparta může sama. Pokud jsou za výběr posil zodpovědný 3 lidi, s příchodem Požára nejspíš 4, je to trochu podivný. Pak se dost dobře může pravidelně stávat, že přivedou hráče, kterýho trenér nechtěl, protože byl prostě přehlasovanej. A k čemu takovej hráč je, když ho trenér nestaví...

      • Sýkora + Otava

       lidoop9.6.2015 12:44reagovat

       ...měla opci A byla rozhodnutá...

      • Sýkora + Otava

       FIKURA9.6.2015 13:12reagovat

       Lidoope, je vidět že máš přehled, ale hlavně víš jak to ve Spartě chodí. Je to přesně tak jak píšeš, že Otava děla až konečnou fázi přestupu. Tzn. smlouvy s týmem a hráčem a další věci s tím spojené. Těžko mohl s vlastní iniciativy oslovit Skaliho, když k tomu neměl pokyn!

        

       Ale některým gaučovým chlapcům zde to těžko vysvětlíš!! Ty to sledují z virtuálního světa a nemají někteří ani ponětí jak to ve Spartě chodí.

      • Sýkora + Otava

       majtin9.6.2015 13:29reagovat

       Otázka je, proč ho tam pustili s opcí.

       • Sýkora + Otava

        majtin9.6.2015 13:30reagovat

        A tady bych asi pátral po Otavově vinně. Hřebík si myslím a vše tomu nasvědčuje, by s opcí nesouhlasil.

  • Sýkora + Otava

   spartas9.6.2015 12:49reagovat

   Nevidím jedinej důvod, proč se ve volbě Breznaník - Sýkora rozhodnout pro Breznaníka. Impulz se tak rozhodl.

   • Sýkora + Otava

    Ferry9.6.2015 13:39reagovat

    Osobně si myslím,že momentálně je Breznaník tak o level výše než Sýkora.Otázkou zůstává budoucnost,ale jelikož ani Breznaník není ještě tak starej,tak bych se toho nebál.ÚsměvAle Sýkory bych se rozhodně na dlouho nezbavoval.

    • Sýkora + Otava

     spartas9.6.2015 13:49reagovat

     Já myslím že ne. Breznaník je dost rozbitej a za letošek má celkovou bilanci 1 gól a 1 asistence. Sýkora dal branky 4 a asistence 3. Je mnohem mladší a vhodnější pro dynamický fotbal. Breznaník působí jako fanoušek Millwallu, kterej se ocitl na hřišti. Ani v Liberci nenastupoval pravidelně, nasbíral jen 370 minut, přestože zasáhl do 9 utkání.

 • ME 21

  SFINGO9.6.2015 11:49reagovat

  už se konečně blíží, a budeme moci porovnat naše hráče se svými vrstevníky ze zahraničí, a mám takoví pocit, že budeme nemile překvapeni.

  • ME 21

   peterpan279.6.2015 12:02reagovat

   já nebudu. Je mi jasný, že rychlostně a technicky stačit nebudeme. Snad jen taktikou je budeme převyšovat, pokud teda Dovalil něco vymyslí

 • Stejně je ”vtipné”,

  peterpan279.6.2015 9:49reagovat

  jak těm našim odchovancům, co hrají dobře na hostováních, nedáváme ani minimální šanci uplatnit se v kádru A týmu a vždy to ještě korunujeme doprovodným komentářem ve stylu: ”přivedeme hráče do základu” nebo ”potřebujeme okamžitou kvalitu”. A na to konto tu skončí hráči jako Chvátal, Schranz, Picault apod. No já být Sýkorou a spol., tak mě to tak nasere, že žádám o přestup jinam...

  • Stejně je ”vtipné”,

   kopejtko9.6.2015 10:42reagovat

   Sýkora u nás byl dost dlouhou dobu a krom první sezony nic zázračného nepředvedl. V tomhle rozhodně budu spíš věřit sportovnímu úseku než fanouškovy který ho viděl v pár zápasech druhořadé Zbrojovky Brno.

   • Stejně je ”vtipné”,

    Bunda9.6.2015 10:49reagovat

    Moc lepších hráčů v jeho věku v Česku nebeha, tak by se měl zkusit. V Plzni ho brali za obrovský talent a utekl jim protože si myslel že Sparta dává větší prostor mladým. Teď vidí že současná Sparta na mládež sere Neutrální

   • Stejně je ”vtipné”,

    captain_obvious9.6.2015 11:34reagovat

    Tak to jsi dobrý šílenec, když věříš našemu sportovnímu vedení. Já jim nevěřím ani nos mezi očima.

     

    Já myslím, že za posledních několik sezon se jasně ukázalo, že ty hostovačky mají smysl a že když někdo hraje dobře na hostování v lize, byť to je třeba Brno (Brabec, Skalák) nebo Hradec (Čermák), tak se ti hráči mohou prosadit i ve Spartě. Co bychom dneska dali za Skaláka, kterej je úplně někde jinde než Konate a po odchodu Kadlece jsme vůbec pravé křídlo nemuseli řešit, natož tam někoho kupovat. Ale holt nebyl zájem ze strany Otavy. Málo chodili na pivo.

  • Stejně je ”vtipné”,

   Capo9.6.2015 10:49reagovat

   Je to smutný, ale je to fakt. Prostě v poslední době platí, že když hráč odejde na hostování do ligy, tak ve Spartě v podstatě končí, i když se na hostování stane oporou. Jsou výjimky jako Brabec, kterému naopak pozici u nás vylepšilo, ale takových případů je opravdu málo. Většinou teď hostovačky slouží tak maximálně k dalšímu zpeněžení. A zdá se, že Sýkora s Jánošem budou po Skalákovi další v řadě.

   • Stejně je ”vtipné”,

    majtin9.6.2015 11:30reagovat

    Ještě třeba Kadeřábek, ale toho zachránil (Hřebíkův? - ani bych se nedivil) nápad dát ho na obránce. Ale jinak je to tak - po hostování se skoro nikdo nedostane do kádru, tak se prodá, aby za dva tři roky byl schopen jít do Sparty. Nechci být otravný třeba s Pavelkou, ale ten kluk byl schopný odehrát těžké zápasy, i v Evropě, takže během roku mohl být stabilně hráčem základu. To samé Hybš - v devatenácti letech uspěl v dvojzápase s Chelsea, soupeř se přes něho nijak výrazně neprosazoval, stíhal i rychlostně. V pohodě se mohl a měl zapracovat! Polom, když zaskakoval, byl jeden z nejlepších hráčů v derby S, jenže byl odstřelen po Hackenu. Všichni šli po svém odchodu ze Sparty výrazně výkonnostně dolů. To jsou všechno oběti lavičkovské opatrnosti, nechuti a neumění zařazovat mladé hráče a pracovat s talenty. Ale hlavně, že se pořád vyhazoval Hřebík a Lavička byl dlouho tolerován. Smutek Přitom napáchal dost škody.

    • Stejně je ”vtipné”,

     SFINGO9.6.2015 11:48reagovat

     já bych se naopak pozastavil nad tím, proč ti hráči nejdou na hostováních výrazně výkonnostně nahoru?A nesváděl bych to na to , že jsou obětí nějaké opatrnosti trenéra. To spíše vypovídá něco o ochotě hráče na sobě pracovat, aby ukázal, že na to hrát za Spartu má. U nás v čr se vše svádí na vše okolo, ale nikdo se nepozastaví, proč to u toho hráče tak je? trénuje na maximum ? využívá on sám do maxima svůj talent? rozvijí se ? zlepšuje své nedostatky a piluje své přednosti?

     • Stejně je ”vtipné”,

      captain_obvious9.6.2015 11:55reagovat

      O tom jsme se tady bavili včera, nakousnul to tuším spirit, že ty kluci neunesou, že se dostanou do Áčka a nějakých mládežnických reprezentací, zahrají si v jednom mužstvu s reprezentanty ČR apod., tak jim to stoupne do hlavy a začnou obléhat bary, nahánět buchty jak urvaní z řetězu a tak, místo aby na sobě pracovali na tréninkovém hřišti. Ale nechci se v tom moc pitvat, aby mě někdo nenařknul, že jsem bazénový šmírák, což je běžná daň za to mít názor.

      • Stejně je ”vtipné”,

       peterpan279.6.2015 12:00reagovat

       Souhlas, kamarádka zná Fantiše. No, nestačil jsem se divit, jakou má morálku kdysi celkem nadějnej hráč - to kdybych tu napsal, tak by mi z vás půlka nevěřila

       • Stejně je ”vtipné”,

        captain_obvious9.6.2015 12:08reagovat

        Tak zrovna u Fantiše bych ti věřil cokoli. V jeho případě je nad Slunce jasné, odkud vítr fouká. U něho to ještě bylo umocněné zraněními, to vysedávání doma a netrénování ti taky nepřidá při té snaze udržet si profesionální přístup.

     • Stejně je ”vtipné”,

      LukyACS9.6.2015 12:00reagovat

      kdo nešel na hostování výkonnostně nahoru? Sýkora, Čermák měli povedená hostování, Jánoš byl zraněný a ke konci sezony opět podával dobré výkony. Brabec na hostovačce v Brně také vyrostl, Skalák na obou hostováních to samé...

      • Stejně je ”vtipné”,

       SFINGO9.6.2015 12:04reagovat

       Sýkora s Čermákem měli povedená hostování. Polom, Přikryl, Hybš takoví průměr, Pešek nic moc, a Jirásek nemá ani v 23 letech na ligu

       • Stejně je ”vtipné”,

        SFINGO9.6.2015 12:06reagovat

        a u Skaláka jsem naopak zvědav zda pro něho nebude Bolka nakonec jeho maximum

        • Stejně je ”vtipné”,

         Capo9.6.2015 12:25reagovat

         Ono ani tak nejde o to, kam až se nakonec ti hráči výkonostně posunou, to se beztak moc odhadnout nedá. Pro mě je spíš nepochopitelně, že i když za sebou mají viditelně kvalitní rok na hostovačce, tak o ně stejně nemáme žádný zájem. A to i přes to, že hrají post, který chceme posílit. Jsem opravdu zvědav koho tedy na jejich post přivedeme. Správně by to měly být posily vyšší kvality, jinak mi to prostě nedává smysl.

       • Stejně je ”vtipné”,

        LukyACS9.6.2015 12:16reagovat

        tak u Přikryla se těžko mohlo čekat víc, ten přišel a hned v prvním přáteláku se zranil, pak se v průběhu jara dostal do sestavy a zase se zranil, pak na konci odehrál asi 2 zápasy a Pešek, u toho si myslím, že na Spartu nemá - nemá moc velký potenciál, tak se na úroveň pro Spartu asi nezlepší

        • Stejně je ”vtipné”,

         LukyACS9.6.2015 12:24reagovat

         A Sýkoru v nějakém rozhovoru chválili, že je jedním ze 3 mladíků v Brně, co poctivě pracují, ostatní na to kašlou Úsměv

         Ale je jasné, že u některých sparťanů je problém s větší pracovitostí, ale těhle hráčů, co zahodili talent, bylo, je a ještě hodně bude.

        • Stejně je ”vtipné”,

         majtin9.6.2015 13:27reagovat

         Jen doplním k otázce, kteří hráči na hostování nešli výkonnostně nahoru. Ono je hlavně nějaký období, kdy si ti hráči musejí zvykat na nové prostředí, jiný styl hry. A proto jich hodně jakoby šla výkonnostně dolů a jít nahoru začali někteří třeba až po roce. Ale třeba u Sýkory mi to přijde naopak - zezačátku v Brně vynikal a pak jakoby zapadl.

 • Sýkora

  Dynamo9.6.2015 8:14reagovat

  Sparta je údajně zahlcena nabídkami na Jana Sýkoru.

  • Sýkora

   Bunda9.6.2015 8:20reagovat

   Ukázal velkou kvalitu na svůj mladý věk, tak je to logické. Očekávám výměnu Frýdek - Sýkora. Otava ven.

   • Sýkora

    wasek2611@centrum.cz9.6.2015 8:26reagovat

    Sýkora nemá podle Otavy budoucnost. Máme Ládíka jeden levej záložník stačí. Teď prodáme Sýkorku a až odejde Ládík, tak teprve budeme řešit post levýho záložníka.

    • Sýkora

     Dynamo9.6.2015 8:30reagovat

     máme i Breznaníka

     • Sýkora

      wasek2611@centrum.cz9.6.2015 8:36reagovat

      Toho pustíme, zbytečně vytváří tlak na ládíka. Už takhle na něj tlačil konaté a jak hrál kvůli tomu ládík hrozně...

     • Sýkora

      wasek2611@centrum.cz9.6.2015 8:36reagovat

      Toho pustíme, zbytečně vytváří tlak na ládíka. Už takhle na něj tlačil konaté a jak hrál kvůli tomu ládík hrozně...

     • Sýkora

      majtin9.6.2015 9:07reagovat

      Upřímně, kdybych si měl vybrat, který z těchto dvou bude ve Spartě pokračovat, jednoznačně bych si vybral Sýkoru a Breznaníka vyměnil za Pavelku (plus nějaký doplatek, samozřejmě)

  • Sýkora

   captain_obvious9.6.2015 8:57reagovat

   Otava je primitiv, už jsem psal dříve, že očekávám přinejmenším hostování s opcí. Bolka bude mít jistě zájem, těm tam ti leví záložníci hrají vesměs tužku, pokud tam zrovna nenastoupí Skalák, navíc Zahustel je věčně zraněný. Pelta bude mít taky zájem. No zkraťme to, zájem budou mít všichni kromě Sparty, kterámá příliš dementní personální vedení, které radši na křídelního hráče předělá kamaráda Pekharta.

  • Sýkora

   Capo9.6.2015 9:28reagovat

   Ono se taky neni čemu divit, má za sebou skvělou sezonu. Zrovna jeho jsem bral jako hotovou věc, že dostane šanci v přípravě. Dost mě teda zaskočilo, že o něm Ščasný ani neuvažuje, obzvlášť, když potřebuje zkvalitnit levou stranu. Beru, že Frýdek, Breznaník a Krejčí jsou asi komplexnější do těch 3-5-2, ale Sýkora by se podle mě dal použít i jinde než na úplném kraji. Škoda no, holt půjde ve šlépějích Pavelky a spol a zkusí štěstí jinde, když u nás nemá uplatnění.

  • Sýkora

   Mário Vdolek9.6.2015 9:39reagovat

   OTAVA VÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN. Říkám to už dlouho, ale tenhle trojskej kůň tam smrdí už od pravěku a na jeho místo je x schopnějších lidí, kteří by ve svatostánku letenským udělali mnohem větší práci. Jenže pan MBA z Čelakovic a původem vidlák bude vopruzovat a machrovat na diskotékách furt.

 • Podpořme našeho kapitána !!!

  mana9.6.2015 6:59reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2014-15/238683/vyberte-nej-gol-sezony-lafatovy-nuzky-bomba-limberskeho.html

 • tak jsem si precetl

  petr1379.6.2015 6:44reagovat

  rozhovor se Skalakem, ktery musel byt pro dvojici Bega, Fikura neco mezi tezkym k.o. a kopancem do kouli, nacez nahlidnu sem a vidim, ze Fikura tady opet exhibuje.....

  • tak jsem si precetl

   majtin9.6.2015 9:13reagovat

   Zvládl to naprosto chladnokrevně a ještě všechny oponenty zdrtil: ”Spirit nahodil udičku a Hřebíkovci vyskákali z úkrytu jak za starých dobrých dob”. Údiv Já bych diagnostikoval absolutní ztrátu soudnosti.

 • Schick

  rimidalv8.6.2015 21:35reagovat

  Už si připadám trapně - ale musím opět připomenout,že Patrik Schick je pro Spartu perspektivní útočník ! Byla chyba, že pravidelně nedostával příležitost na adaptaci mezi dospělými. Ještě větší chybou bude,pokud se nový trenér nepokusí o nápravu.V juniorce dokazuje, že umí zakončovat.

  • Schick

   FIKURA8.6.2015 21:39reagovat

   Souhlasím s tebou. Je to velký talent a měl by dostávat více prostoru. Ale nesmíš o něm často mluvit, jinak budeš Rimidalve tatínek Patrika...!

  • Schick

   Standa Hejkal8.6.2015 21:42reagovat

   Góly dává, ale nehraje týmově a nemá správný přístup, i Holek ho kritizoval, že nemaká. Frajírej si asi myslí, že když umí zidanovku a sem tam dá gól, že posadí Lafatu.

   • Schick

    FIKURA8.6.2015 21:48reagovat

    Neznám ho takhle daleko. Viděl jsem ho na jaře asi 2x a nevypadal fotbalově špatně. Ale že se o něm píše jak o velkém talentu, tak už by měl někde v dospělém fotbale nastupovat pravidelně.

   • Schick

    kopejtko8.6.2015 21:48reagovat

    u něho mám docela obavy aby nebyl skleněný jako Juliš nebo Šíma

   • Schick

    rimidalv8.6.2015 22:05reagovat

    Působí jako flegmatik - ale to je z velké části odvislé od jeho věku. Mám osobní zkušenosti, že dobří koncoví hráči jsou chladnokrevní v chování i v zakončování. Určitě také odpustíš hráči nepovedené přelobování, nebo obstřelení brankáře ve vyložené situaci, než jeho bezhlavé nastřelení.

     

   • Schick

    captain_obvious8.6.2015 22:36reagovat

    Schicky si žije na vysoké noze, co jsem tak měl možnost vidět. Hodně solidní auto pro kluka jeho věku, přítelkyně 10/10, na zahrádce luxusní bazének atd. Když si k tomu přidám velký fotbalový talent (nebo obecně sportovní), tak to je podle mě smrtící koktejl. Mezi hráči, kteří to opravdu někam dotáhli, je hrozně málo těch, co vyrůstali se stříbrnou lžící u huby a kterým všechno vycházelo. Aby ho to nezničilo...

    • Schick

     železník9.6.2015 9:09reagovat

     Kapitáne je lehké o někom říci, že žije na vysoké noze! Aby se toho pak ostatní chytali. Je vidět prázdnost Tvých vět 6-8 let(nevím přesně) staré auto zřejmě odpovídá jeho možnostem a nemusí přitom být na vysoké noze! Pěkná holka neznamená v jeho letech černou kreditku! Spíš k tomu hezkému ksichtíku plný poklopec! Smrtící koktejl jsou Tvoje odsouzení stříbrných lžic! Ty určitě jezdíš ve Škodovce, chodíš na chinu, jíš vuřty a piješ desítku. Ten co se Tobě vymyká nestojí za nic? A ještě k těm stříbrným lžícím velký Tomáš určitě nejedl doma bramborové placky se škvarkama a kde dneska je! Nebo vlastně podle Tebe právě nehraje, protože snídal vajíčka na hniličko stříbrnou lžičkou!!

     • Schick

      captain_obvious9.6.2015 9:43reagovat

      Co to blábolíš za nesmysly? Už nefetuj.

       

      Je o něm známo, že fláká tréninky a nechce se mu makat, já jsem usoudil, že to může mít něco společného s tím, že je od dětství zvyklej, že makat nemusí a všechno mu spadne do náruče. Já si třeba 6 let staré auto nemůžu dovolit ani dneska, jedině že bych si ho vzal na patnáctiletej leasing, čehož nejsem fanouškem, zatímco on ho měl ještě před 19. narozeninama. A vůbec, ani nevím proč ti vlastně odepisuju, když jsi evidentně vůbec nepochopil moji pointu, soudě podle těch blábolů o přítelkyni, poklopci atd. Si to přečti ještě párkrát a možná ti dojde, jak jsem to myslel.

       

      Jinak ty tvoje poslední 4 věty, to je výplod naprostýho šílence a to až do takové míry, že odmítám na to jakkoli reagovat. S tím si radši zajdi za specialistou, tady na fóru potřebnou pomoc asi nenajdeš.

      • Schick

       železník9.6.2015 10:52reagovat

       Kapitáne Korkoráne taky nevím proč jsem reagoval na Tvoje bláboly, ale zareaguji ještě jednou. Máš asi nějaký zdroj, že víš, že mu padalo všechno do náručí!? Jsi jeho soused, že ho šmíruješ do bazénu! Biješ se jaký jsi Sparťan a vypouštíš na Sparťany slova jako Otava primitiv, dementní vedení = to jsi rovnou kovanej Sparťan. Vyhulenej jsi Ty, když nadáváš všem okolo.A kde jsi vzal na to auto co v něm jezdíš!!!!

       • Schick

        Standa Hejkal9.6.2015 11:31reagovat

        Jakkoli se nechci zapojovat do téhle stupidní debaty, tohle mi nedá - ten, kdo kritizuje hráče, trenéry, vedení... není sparťan? Jsi normální? Takže když se mi nelíbí vláda, nejsem Čech? SmíchSmíchSmích

       • Schick

        captain_obvious9.6.2015 11:42reagovat

        Otava je primitiv, sportovní vedení je vesměs dementní a jsem kovaný Sparťan, jestli se ti na tom něco nelíbí, tak můžeš jít šmírovat Schicka do bazénu nebo se starat o svoje auto namísto toho mého.

         

        Btw žádný zdroj, ba ani šmírování, nepotřebuju, stačí mít mozek, umět ho používat (vřele doporučuju) a trošku se vyznat v těch internetech.

  • Schick

   Mates8.6.2015 23:25reagovat

   Ten kluk je velmi talentovaný a předpoklady pro velký fotbal rozhodně má, bohužel na něj nemá mentálně... nechce se mu pracovat; stačilo být chvíli v áčku, aby mu to stouplo do hlavy. Vím, že mu bylo výrazně domlouváno ze strany trenérů, ale jestli to dokáže ovlivnit jeho přístup a myšlení.. kéž by.

 • Otava

  Spartan 19898.6.2015 19:46reagovat

  Kdy mu konci dovolena?! Aby clovek vedel kdy se mozna bude neco hybat co se tyka kadru. Poctim ze ted je v Emiratech, pak mozna Turecko a nakonec Kanary, takze asi tesne pred predkolem bude v Kanclu

  • Otava

   standis8.6.2015 19:55reagovat

   Ono by bylo nejlepší, kdyby měl dovolenou celé přestupové období a někdo to dělal za něj.

   Jinak evidentně žádná křeč, stejně by se odvolal trener a ne on.

  • Otava

   jirkas8.6.2015 20:06reagovat

   Otava ať už konečně táhne do PR::::::: Tento fotbalový nedouk má k šíbrům jako je Pelta, Šádek a dříve např.dnešní úspěšný rakouský hoteliér tak daleko jako Sparta k Barceloně.......VztekVztekVztek:-

   • Otava

    PohanACS8.6.2015 20:58reagovat

    Ahmede?

  • Otava

   Dynamo8.6.2015 20:21reagovat

   no něco se asi stalo, protože si Otava zrušil účet na Twitteru. Třeba nezkousnul vyhazovav...ale to je jen spekulace

   • Otava

    standis8.6.2015 20:34reagovat

    Anebo mu tam psal Antoš.Smích

   • Otava

    adamcik148.6.2015 20:58reagovat

    bylo by na čase, na tomto místě má sparta největší slabinu

   • Otava

    spartas8.6.2015 21:13reagovat

    Spíš ho nebaví číst nadávky na svou osobu.

  • Otava

   FIKURA8.6.2015 21:10reagovat

   Chlapci gaučový, nebuďte nervozní! Jednak Otava přestupy nedělá, pouze je finalizuje. Tomáš Požár, který to bude mít na starost, všechno sonduje. Tak buďte hoši v klidu. Posily budou! A hodně dobry!!

   • Otava

    spartas8.6.2015 21:14reagovat

    Spíš last minute druhořadí hráči. Něco jako teď v zimě.

    • Otava

     FIKURA8.6.2015 21:20reagovat

     Ahoj hochu! Ty nejseš na mě zlejÚdiv? Se divím.Neutrální Posily budou kvalitní. Uvidíš!!

     • Otava

      Dynamo8.6.2015 21:24reagovat

      A proc nenyly uz v zime? Hrebik ma ted i v zime mel jeden hlasnze 4. Co je je teda jinak?

      • Otava

       FIKURA8.6.2015 21:35reagovat

       Prosím tě, nehme už Járu Járou! Konečně je legálně uklizenej k dětem a od nové sezony budou jen lepší zítřky. A uvidíš to v posilách které přijdou!!

       • Otava

        Dynamo8.6.2015 21:37reagovat

        Lepsi zitrky...rekneme si na konci srpna

        • Otava

         FIKURA8.6.2015 21:40reagovat

         Dynamo, už po podzimu!

        • Otava

         FIKURA8.6.2015 21:44reagovat

         Promiň. Nepochopil sem hned. Sem už starší pán.Úsměv Myslel sem že myslíš po konci nového ročníku. Ale měl jsi na mysli zřejmě posílení teď před novou sezonou?

         • Otava

          Dynamo8.6.2015 21:46reagovat

          Mrl jsem na mysli postup do skupiny nejlépe LM

       • Otava

        Chabix8.6.2015 22:48reagovat

        Možná přivedem nějaké cizince... Z českých hráčů si krom Rosickýho a Sivoka nedokážu představit nějakou bombu. Ale asi jsem třeba moc náročnej. Smích

     • Otava

      spartas8.6.2015 22:06reagovat

      Ne, nebudou. Budou hrozný, fotbal bude hroznej a Ščasnýho co nevidět vyhodíme. Ale permice nezdražila a baví mě chodit na pivo.

   • Otava

    standis8.6.2015 21:41reagovat

    psal si tady, že Otava končí.

    • Otava

     FIKURA8.6.2015 21:52reagovat

     Psal jsem Staníku před dvěma měsíci, že nastoupí k nám Požár a převezme funkci po Otavovi.

     • Otava

      standis8.6.2015 22:18reagovat

      Tak to je u mně, že končí ve funkci a to je podstatné. Jestli bude dělat dál ve Spartě, tak at dělá.

     • Otava

      standis8.6.2015 22:24reagovat

      Zatím je stále napsaný jako ředitel sportovního úseku. Doufám tedy, že v červenci už tam nebude a jestli bude pokračovat ve Spartě, je mně celkem jedno.

     • Otava

      majtin8.6.2015 23:12reagovat

      První změny. FIKURA4.5.2015 12:59reagovat

      Po sezoně končí personální ředitel Kuba Otava. Na jeho místo nastoupí bývalý hráč Sparty T.P.

       

      Re: Peltovgrad FIKURA16.5.2015 21:20reagovat

      Na Ščasnýho si budeš muset holt zvyknout. Kuba Otava končí a mě osobně budeš mít možnost vidět každý zápas na hlavní...

       

      • Otava

       DJDriver9.6.2015 12:50reagovat

       Tak treba myslel ze konci na svem postu

 • Necid

  Luke8.6.2015 19:27reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-reprezentace-kvalifikace-euro-2016/238687/online-rozhovor-ptejte-se-reprezentacniho-utocnika-tomase-necida.html

   

  Tak se třeba zítra dozvíme, zda-li je něco pravdy na těch spekulacích..

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha