Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • EL

  LukyACS29.7.2014 9:42reagovat

  Liberec s Plzní nikde asi nebude a Boleslav bude vysílat ČT i Nova Sport. Rumuni jeden z těch zápasů určitě vysílaj, ale asi nejsou prachy. Hlavně Nova jde v poslední době dost do kytek. Nemaj na naší ligu a dávali snad jenom 2 zápasy z EL.

 • sestava

  DaveACS29.7.2014 9:30reagovat

  Vidím to zase na Nešpora, pokud nebude Matěj, Lavička sám řekl, že Malmo má silový hráče vzadu, takže nejspíš bořiče (mýtů) Nešpora pošle na hřiště společně s Breznanikem?

  Navíc řekl, že mají náběhy za obranu, takže pomalejšího Kovyho nejspíš nenasadí, takže bych to viděl vzadu na klasiku SuperMario-Švejďa

   

  Nešpor

  Breznanik-Lafata-Dočkal

  Vácha-Hušbauer

  Costa-Holek-Švejdík-Kadeřábek

  Bičík

  • sestava

   Tashunka Witko29.7.2014 9:36reagovat

   Jenom šílenec by mohl nasadit Kováče. Tenhle nesmyslný nákup by se měl soustředit maximlně na poštovní pohár v počáteční fázi. Pak nechť raději burcuje jen z tribuny.

  • sestava

   LukyACS29.7.2014 9:44reagovat

   Budou mít velký problémy s našim napadáním, už proti Lotyšům vyráběli chyby Úsměv

  • sestava

   Capo29.7.2014 10:37reagovat

   Já bych to bez Matěje postavil takhle.

   Bičík - Kadeřábek, Švejdík, Holek, Costa - Vácha, Hušbauer - Přikryl, Dočkal, Breznaník - Lafata

   Pokud bude Matěj k dispozici, tak by hrál místo jednoho z dvojice Breznaník-Přikryl, to je jasný. Věřim, že budeme víc na balonu než Švédi a k tomu alespoň pro začátek Nešpora snad nebude zapotřebí. Ty dvoumetrový stopery snad vypresuje i Lafata. Věřim, že moc tvořivý nebudou.

   • sestava

    honzaspartan29.7.2014 12:19reagovat

    Taky bych to postavil takhle.

 • Enoch Kofi Adu

  Capo29.7.2014 8:58reagovat

  Tak se s Nory stihli dohodnout a o víkendu už hrál i první ligový zápas. No a hráč, který u nás v roce 2010 neuspěl na testech, bude dirigentem zálohy Malmo. Je i v předpokládané sestavě na dnešek, tak jsem zvědav o jakou černou perlu jsme se tehdy připraviliÚsměv

  • Enoch Kofi Adu

   Tashunka Witko29.7.2014 9:02reagovat

   Jenom Hřebík vyhazuje kvalitní hráče a v roce 2010 u nás snad ještě nebyl, takže Eunucha Kofiho Ády se bát nemusíme. Vyvrhelovi Matějovskému nebude sahat ani po špunty na kopačkách.

 • Melicharek a Malmo

  Shrekson29.7.2014 8:07reagovat

  http://fotbal.idnes.cz/fotbal-malmo-melicharek-0sg-/fot_pohary.aspx?c=A140728_180402_fot_pohary_rou

   

  Přijde mi vtipné že se Melicharek prosadil ve Švédsku ale v Synot lize je dvojkou..

  Možná mu sedlo angažmá nebo švédská liga není až tak kvalitní..

  • Melicharek a Malmo

   Capo29.7.2014 8:51reagovat

   No nevim jestli ve Švédsku nějak extrémně prorazil, když za šest let odehrál 60 zápasů. Konkrétně v Malmo cca 30 za tři roky a co jsem koukal na transfermarktu, tak spíš dělal náhradníka i tam.

   • Melicharek a Malmo

    Tashunka Witko29.7.2014 9:07reagovat

    O to víc toho ale odkoukal a má teď mnohem větší přehled, než kdyby jenom hrál. Díky jeho špionáži teď mají Švédové lepší informace než my. Víťa po několika shlédnutích soupeře dospěl k jedinému poznatku, že Malmo je kvalitní soupeř.

 • Vrba

  Avhred28.7.2014 23:20reagovat

  Několikrát se tady dneska zmínil Vrba, tak musím doplnit, že ačkoliv ho považuju za opravdu kvalitního trenéra, fakt je, že ten chlap má neskutečnou kliku.

  Nejprve přivandruje do Plzně, kam mu (hlavně Sparta) posílá jednoho odloženého hráče s určitou kvalitou za druhým (Horváth, Limberský, Petržela, Kolář). K nim se přidají panáčkové typu Bakoše, Bystroně nebo Čiškovského hrající v životní formě. Následně Vrba dostává dostatek času, u tuzemského trenéra jev málo vídaný, aby si pěkně polehoučku a nenápadně vybrousil tenhle hráčský materiál k obrazu svému a na chvíli jej posune na absolutní vrchol.

  1x pohár, 2x liga, 2x LM, 3x jarní fáze EL.

  Když na podzim 2013 se Vrbovi daří jen silou vůle udržet jakous takous disciplínu v demotivovaném mužstvu plném otrávených pijáků, přiletí laso od Pelty, čemuž následuje přesun k reprezentaci, a to v době, kdy možnost dostat se na evropský šampionát je jako nikdy předtím, vzhledem k zvýšenému počtu týmů postupujících ze skupin …

  Nechci úspěchy kotrmelce Vrby zpochybňovat, jenom jsem chtěl připomenout, že krom fotbalových znalostí a trenérských schopností v jeho kariéře několikrát zahrálo svou roli i velké štěstí, které druzí neměli.

  • Vrba

   ouki28.7.2014 23:36reagovat

   Nemyslím si, že měl nějaké velké štěstí. U té Sparty to pořád byli jen nepotřební hráči, to on dokázal vymyslet pro ně herní systém a vyzvednout jejich kvality (respektive s dobrým herním systémem stoupá i kvalita či spíše hodnota samotných hráčů). Plzen šla prakticky od začátku jeho působení postupně nahoru, takže nebyl jediný důvod Vrbu vyhazovat. Že úplně nezvládal disciplínu hráčů, s tím souhlasím (proto dle mě Plzen nyní potřebuje někoho typu Jarolím či Koubek). Co se týče reprezentace, tak je je jen čich na to, že nejslavnější éra končí. I to je umění to někdy včas poznat a on věděl, že Plzeň potřebuje přibudovat. Nicméně si ale vůbec nemyslím, že k repre odešel, protože to v Plzni mělo jít z kopce, ale hlavně z důvodu, že se chtěl v kariéře posunout dále. Důkazem může být i to, že již před časem enormně usiloval, aby mohl trénovat slovenskou repre. Důvod blížícího se úpadku Plzně ale byl bezpochyby taky.

   Dle mě měl jedno velké štěstí (přesto v poměru s tvými argumenty, malé), že s hodně velkým štěstím vyhrál ten zápas s CSKA a ten jeden šťastný gól (tuším, že Koláře) z něj udělal ještě mnohem většího hrdinu. (jak je to pomíjivé).

    

   Zkrátka si myslím, že Vrba je nesmírně kvalitní trenér a to jeho štěstí je spíše umění a také schopnost si jít za svým.

   • Vrba

    Avhred28.7.2014 23:53reagovat

    Jsem ohromně zvědavý, jak se ukáže Vrba u reprezentace.

    • Vrba

     ouki28.7.2014 23:59reagovat

     To já taky, protože to je něco úplně jiného než klub a je to pro něj něco zcela nového. Každopádně mám jen obavu, že lidé od něj budou chtít nerealistická očekávání, protože my skutečně nemáme kádr. Je docela výsměch, co máme nyní za nejlepší hráče.

     • Vrba

      Avhred29.7.2014 0:23reagovat

      Nemůžu se zbavit dojmu, že Vrba se cítí pořád nějak zavázaný Plzni, odtud naprosto nesmyslné nominace plzeňských hráčů do reprezentačního týmu, tak snad ho tenhle devótní přístup ke svému dřívějšímu zaměstnavateli nesemele.

      Jinak já nemám nerealistická očekávání, ale myslím, že na druhém místě bychom se v kvalifikaci klidně objevit mohli; na Nizozemce nemáme, ale s Turky se poměřovat momentálně můžeme, ale ty přáteláky, co jsme zatím pod Vrbou odehrály, v člověku moc pozitiv nevzbudí ...

      Co se týče současného kádru, toho ”výsměchu”, tak situace určitě není horší než za Bílka, který měl k dispozici ještě horší hráčský materiál než nyní Vrba. Věřím, že nová krev jako Hušbauer, Kadeřábek, Darida či Vydra v kombinaci s ostřílenějšími harcovníky typu Čecha, Rosického nebo Sivoka, může uspět.

      • Vrba

       ouki29.7.2014 0:33reagovat

       Myslím si, že Vrba nominuje celkem dobře. Je jasné, že zvolí některé hráče Plzně, protože je zná osobně, ví co od nich očekávat, ví, co mu na hřišti předvedou... Ale nemyslím si, že je to nějak nenormální, za Bílka to bylo o hodně horší.

        

       Ano, souhlasím s tím, že za Bílka to lepší nebylo a také neměl kádr (proto je čtvrtfinále ohromný úspěch, protože mezi 8 nejlepších zemí nepatříme ani náhodou).

      • Vrba

       Dollaruss29.7.2014 1:05reagovat

       Turecko není ten soupeř, kterého se v té skupině obávám nejvíce (Nizozemce nepočítám). Island bude mnohem nepříjemnější soupeř. Oni mají kvalitní mužstvo. Moc lidí si to nemyslí, ale dorostla jim kvalitní generace a už to není nějaký trpaslík, ale budou hodně kousat.

  • Vrba

   Tashunka Witko28.7.2014 23:36reagovat

   Nějaké kvality Vrba asi má, ale nepřeceňoval bych to. Bez Chřestýše by žádné úspěchy (tituly) nebyly.

   • Vrba

    honzaspartan29.7.2014 0:47reagovat

    Přesně tak.

    Bez rozhodčích by nebyly ty dva upachtěné tituly o 1 bod či o 2, nebyla by kvalifikace LM, nebyl by žádný mág Vrba.

    Byl by to dobrý trenér, který dotáhl Plzeň do špičky, ale ne k titulu a ne do LM.

    Měl by těď podobné postavení jako Šilhavý, který ale titul získal.

  • Vrba

   Chabix28.7.2014 23:44reagovat

   Ne každý známý a úspěšný trenér byl vždy úspěšný. Štěstí k tomu logicky patří. Ale Vrba ty kvality skutečně má. Plzeň vytáhl na špičku. To jak tým stárne a občas přijde úpadek a je nutná obměna. To je normální jev, i tak je Plzeň stále náš nejsilnější soupeř o titul. Jinak co se týče trenérské kariéry Vrby, tak podobným způsobem vytáhl i Žilinu. Podíl má i na úspěchu Baníku Ostrava v mistrovské sezóně.

 • Švédští fandové

  Lobrock28.7.2014 22:23reagovat

  Koukal jsem na forum Malmo a jejich fans jsou nečekaně seběvědomí. Většina tipuje výhru Malmo už na Letné, jejich trenér tvrdí, že Sparta je tým, který jim sedí, že koukal na naše zápasy a že máme slabiny. Fandové už řeší soupeře ve 4. předkole a tvrděj, že když nás dal Hacken, oni to zvládnou taky. Doufám, že je zítra naším typickým domácím fotbalem uvedeme do reality.

  • Švédští fandové

   standis28.7.2014 22:30reagovat

   Tak se tam koukni zítra ve 22 hodin, to budou psát jinak.Smích

  • Švédští fandové

   captain_obvious28.7.2014 22:33reagovat

   Věřím, že je zítra čeká budíček a krutý návrat do reality. Úsměv

  • Švédští fandové

   honzaspartan28.7.2014 22:38reagovat

   To snad ne.

   Vždyt u náš můžou klidně prohrát třeba 4:0, pokud zahrajeme dobře. Nechci je podceňovat, ale na prdel dosta můžou. Samozřejmě ale nemusí.

   Hacken byl výbuch, ale náš tým byl tehdy úplně jinde než je teď.Smích

   Bude hodně záložet na tom, jestli bude hrát Matějovský. Od toho se bude odvíjet náš herní projev a naděje tady je!

   Pokud nastoupí Mareček nebo se to bude zase lepit nějak jinak, tak to bude samozřejmě horší, ale vyhrát bysme měli i tak.

   Sestavě s dvojicí Vácha - Mareček bych věřil nejméně, to bych to radši zalepil nějak jinak. I ten Nešpor a silovější hra by byl lepší, nejlépe ale Dočkal na střed. Nechtěl bych vidět ty kiksy a neschopnost rozehrát v tak důležitém zápase (když hraje Vácha s Marečkem).

  • Švédští fandové

   maninho28.7.2014 22:44reagovat

   Ti špinaví vidláci ze severu jsou ale sakra navěření,ale mám nějaké špatné tušení, že to bude velká dřina...Vztek

   • Švédští fandové

    Tashunka Witko28.7.2014 22:51reagovat

    Označovat Švédy za špinavé sedláky nesvědčí o tom, že bys měl nějak pronikavý rozhled i přesto, že obohacuješ jazyk novotvary jako je ”navěření”.

    • Švédští fandové

     Tashunka Witko28.7.2014 22:54reagovat

     vlastně koukám, že to byli špinaví vidláci

     • Švédští fandové

      Avhred28.7.2014 23:25reagovat

      Ono ty naduté Varjagy v těch jejich potrefených drakkarech smích zítra přejde.

      • Švédští fandové

       maninho28.7.2014 23:43reagovat

       Tashunka Witko, ty seš asi hodně študovanej člověk co, dej si dvacet otčenášů a di spát...

       • Švédští fandové

        Tashunka Witko28.7.2014 23:45reagovat

        Dobrou noc.

        Bůh s tebou chlapče !

        • Švédští fandové

         maninho28.7.2014 23:48reagovat

         dobrou moudrej hlávko!

  • Švédští fandové

   Chabix28.7.2014 23:52reagovat

   Doufejme, doma jsme opravdu hodně silní. 4 góly dáváme už prakticky pravidelně, ale i tak mám z toho trošku obavy.

 • Procházka v Hattricku hezky:

  standis28.7.2014 21:23reagovat

  Uhrin junior udělal ovšem chybu, když říkal, že tu ztrátu zlikviduje a získá s Viktorkou titul. Měl být opatrnější. Ano, v roce 2011 či na jaře 2013 by to možná šlo, ovšem nyní, po kauze Křetínského tašky není podpora sudích zdaleka tak značná, jako ve zlatých plzeňských letech.

  Nejspíš i proto Vrba ztrácel body (i nervy) už na podzim roku 2013, ostatně i současný trenér národního týmu ve slabé chvíle po jedné jasné podzimní porážce začal mluvit o nutné přestavbě celého celku. To už si Paclík nepamatuje? Dušan Uhrin mladší je dobrý kouč, nejspíš na to ale šel v Plzni příliš zhurta a narušil tak soudržnou viktoriánskou partu. Ani letní rošády (Ďuriš a Wágner do Mladé Boleslavi, Chramosta do Plzně) nepatřily asi k nejšťastnějším. Ovšem, jak říkám, chtěl bych vidět Vrbu na Uhrinově místě při výrazně změněných „pravidlech“ ligového pískání.

  Aspon někdo se Kastrola zastal, ale tohle se prádelníkům nečte hezky.

  • Procházka v Hattricku hezky:

   LukyACS28.7.2014 21:34reagovat

   kastrol to má těžký, přišel po Vrbovi a v Plzni se čekají jen úspěchy, navíc si musel získat respekt u hráčů, ale on jde tvrdě proti nim a netoleruje jim ty chlastačky, a tím si pod sebou podřezává větev, pokud vypadnou, tak přijde někdo nový.

   A Paclík je taky kašpar, on řekne, že by s Vrbou byl titul Smích tím kastrolovi fakt pomohl.

   Objektivně to zas tak strašný neni, na Bolku náskok vzrostl, my jsme se dali předehnat pouze pokud by vše vyhráli, pohár měli mít, ale Petržela jim to podělal, nevyšla jim zatím jen příprava, superpohár a jedno ligové kolo v Příbrami, kde se trápili i s Vrbou. Každopádně fanoušci jsou proti němu a když vylítne z EL, tak balí kufry, nic jiného si nedovedu představit. Doufám, že přijde tréňa, Koubek nebo Hapal Úsměv

   • Procházka v Hattricku hezky:

    honzaspartan28.7.2014 21:39reagovat

    Vrba nikdy nezískal ani 70 bodů, na našich 79 nemohli ani pomýšlet.

    A jestli si myslí, že by nás s Vrbou na lavičce třeba na Letné porazili a tím boj o titul zdramatizovali?

    Stačí si vzpomenout, jak u nás dopadli na jaře 2013 i se slavným Vrbou na lavičce. Neškrtli si úplně stejně jako letos s Uhrinem. Bez tlačenky od rozhodčích byl Vrba bezradný.

   • Procházka v Hattricku hezky:

    captain_obvious28.7.2014 21:59reagovat

    To jenom ukazuje, že neprofesionální pitomci se tam nacházejí napříč celým klubem, od hráčů až k nejvyššímu vedení. Paclík je naprostý idiot a tou hloupostí o Vrbovi a titulu to jenom definitivně potvrdil. Nedokážu si představit, že někdo další by mohl být takhle hloupý a veřejně potopit dočasného trenéra, vlastně vůbec nechápu co ho k tomu vedlo, co tím vlastně myslel. Každopádně je to buran a ukazuje to při každé příležitosti.

    • Procházka v Hattricku hezky:

     honzaspartan28.7.2014 22:04reagovat

     Přesně tak. Je to fakt šašek.

    • Procházka v Hattricku hezky:

     LukyACS28.7.2014 22:05reagovat

     Paclík je hroznej trouba, pořád do světa papouškuje, jak mu Křetínský závidí jeho čich na přestupy, ale ve skutečnosti mu pořád stačí ti hráči, které tam dovedl Kříž. Většina jeho nákupů stojí za prd. Nevim, kdo tam rozhoduje o přestupech, asi Šádek, ale to je fakt katastrofa. Dneska poslali pryč Stratila, na co ho teda kupovali?

     Tým maj nejstarší ze Synot ligy, ale že by začali omlazovat a snažili se nahradit Horvátha, tak tohohle 40 letýho vepře pořád maj v sestavě a dělaj z něj klíčovýho muže.

     Furt dokola všude vypráví, jak tomu rozumí a že s Viktorkou vyhraje EL, ale je mimo realitu.

     Nedivil bych se, kdyby tam fakt dovedli Psotku, Koubka, tréňu nebo Hapala.

     Každýmu nezaslepenýmu člověku musí být jasné, že je Uhrin k titulu mohl těžko dovést. Sparta předvedla rekordní sezonu a 79b by nepřekonal, vlastně ani těch 76b, kdyby nás porazili.

     • Procházka v Hattricku hezky:

      LukyACS28.7.2014 22:10reagovat

      Gól byl taky, jak koupil Tecla za 25 mega a pak si myslel, jak Spartu předstihl a machroval do novin, přitom jsme celou dobu chtěli Lafatu a na Tecla se jen jednou dotazovali u agenta Úsměv

      • Procházka v Hattricku hezky:

       honzaspartan28.7.2014 22:20reagovat

       My jsme chtěli góly, okamžitou kvalitu na pár let, která nám pomůže k úspěchům.

       A přesně to jsme za naše peníze dostali.

       Ale medmrdky přece pořád porovnávaly tyto dva nákupy a neuznávaly, že ten náš byl lepší, protože Tecl měl nějakou imaginární perspektivu budoucího prodeje(teď vidíme jakou). A to Tecl tehdy ani nedával góly Smích

     • Procházka v Hattricku hezky:

      captain_obvious28.7.2014 22:44reagovat

      Ono je pěkné si dávat vysoké cíle, ale tady to jeho prohlášení o tom, jak Plznička vyhraje EL, ho ještě dožene a pěkně zesměšní. Už začíná panikařit, už začíná měnit trenéry, očekávám že přivede nějakého troubu, který tam horko těžko uhraje to 4. místo, pak přivede zase někoho jiného a už půjdou do háe kompletně. A pak to ten idiot prodá a radši se stáhne do ústraní, abychom se mu ještě roky nesmáli.

       

      Nad jejich přestupní politikou ani nemá smysl plýtvat slovy. Oni vždycky přivedou nějakého úžasného talenta, pak jim dojde, že aby hrál základ, tak by z něj musel vyštípat někoho z té jejich slavné staré gardy, tak ho buď nechaj věčně vysedávat nebo pošlou na hostovačku. To samé Vaněk, u toho jsem zvědavý, kolik toho letos nahraje, když si tam stříkají z Hrošovského, mají Hořavu a svoje místo v základu má samozřejmě jisté i megasysel.

      Jejich největší majstrštyk je Hořava. Tecl dal nějaké góly, ale jeho celková výkonnost neodpovídá částce, kterou za něj vysázeli. Procházka taky kdovíjak nepřesvědčil, ale že ho Bílek vtipně, jak je mu podobné, pozval párkrát do repre, tak ho jistě považují za super přestup taky.

    • Procházka v Hattricku hezky:

     honzaspartan28.7.2014 22:07reagovat

     No potřeboval to na někoho hodit, proč Plzeň nezískala titul.

     A Vrbu mu přece UKRADL Pelta a byla za tím Sparta! Proto to řekl. Že tím zároveň absolutně potopil současného trenéra, to ten amatér nedomyslel.

  • Procházka v Hattricku hezky:

   honzaspartan28.7.2014 21:35reagovat

   Jéé, Procházka se probudil! Ja myslel, že umřel.Smích

   Super no, v podstatě píše to samé, co jsem tu psal já.

   A Vrba je fakt zmetek, jak mu to vyšlo, ten jeho útěk v pravou chvíli. Tím si u většiny lajcké veřejnosti zachoval svou pověst velkého mága.

   Pravda je ale přesně taková, že by bez té obrovské podpory rozhodčích dopadl stejně jako Uhrin. Už za něj na jaře 2013 a na podzim 2014 hrála Plzeň hovno a na nás neměla.

   • Procházka v Hattricku hezky:

    LukyACS28.7.2014 21:39reagovat

    Vrba je chytrej, utekl přesně, když se plzeňská kocábka začala potápět, herně to už skřípalo, ale body získávali pořád. Ten tým potřeboval přebudovat a už na to asi neměl nervy.

    Navíc ti rozhodčí, ale podle mě to nebylo jen o tom, on je i schopnej trenér. V Evropě je rozhodčí netlačili a dokázal se dostat 3x do jarní fáze. Navíc i v Žilině se mu dařilo, pak plody jeho práce sklízel i Hapal. V Žilině se tenkrát zachovali podobně jako Sigma s Pivarníkem, otho vyrazili za 3. místo a pak už jen klesali Smích

    • Procházka v Hattricku hezky:

     standis28.7.2014 21:49reagovat

     Vrba je určitě dobrý trener, ale jsem na něj fakt zvědavý v repre. Bílek s tou bandou uhrál čtvrtfinále ME.

    • Procházka v Hattricku hezky:

     honzaspartan28.7.2014 21:50reagovat

     Ale v lize je rozhodčí tlačili. Fotbal hráli tenkrát dobrej, ale ty body by prostě bez rozhodčích neměli. Dobrej fotbal hráli už v sezoně 2009/2010, ale bez rozhodčích byli pátí.

     Vymyšlená penalta nebo gól z ofsajdu chvíli před koncem remízového zápasu se prostě Evropou neokecá. A to se dělo pořád něco takového.

     A to dostání se do jarní fáze EP? V předkolech vyhráli nad nazdárky (povinné výhry) a ve skupině LM byli pak za otloukánky, ale vždy se jim povedlo dostat se díky jedné šťastné výhře a třetímu místu do EL. A hle, účast v jarní fázi je na světě! A tu skupinu EL v sezoně 2012/2013 měli velice lehkou.

     Evropou vždycky argumentují plísňáci. Jako kdyby to, že se jim dařilo v Evropě, znamenalo, že je v lize nemohou tlačit rozhodčí. Tlačili a bylo to vidět, o tom taky Procházka píše.

     A Uhrin postoupil přes Doněck, čímž vlastně vyrovnal Vrbův postup přes Neapol.

     Ale Vrba samozřejmě je lepší trenér než Uhrin...

     • Procházka v Hattricku hezky:

      LukyACS28.7.2014 21:59reagovat

      Tak já vím, jak to bylo v lize, taky proto jsem sestříhal to video.

      Ale Vrbovi se úspěchy minimálně na evropském poli upřít nedají. Vyřadili sice nazdárky, ale my jsme toho nebyli schopní. Dostal se 2x do skupiny LM a mně osobně by bylo jedno, kdybysme tehdy vyřadili Žilinu a skončili 4. bez bodu, oni se aspoň dostali 2x na 3. flek, i když jim k tomu jednou stačila jen jedna výhra.

      A 3x po sobě se do jara nedostal ani jeden český klub.

      Taky teď maj takovej koeficient, kterej jim pomalu stačí na 1. koš v EL a v pohodě by pro ně znamenal nasazení v 3. předkole LM nemistrovské části.

       

      • Procházka v Hattricku hezky:

       honzaspartan28.7.2014 22:16reagovat

       3x za sebou se do jara nedostal ani jeden český klub, ptotože dříve se ze třetího místa v LM nešlo do jarní fáze EL. To je jednoduché.

       Ano, my jsme vypadli s nazdárky a je to ostuda, ale neni to měříko a není to důvod to plzeňské účinkování v Evropě přeceňovat.

       Lepší než my v Evropě byli, to samozřejmě.

    • Procházka v Hattricku hezky:

     Raist28.7.2014 21:54reagovat

     Proto se musím smát těm legendám o ”ukradeném Vrbovi”, které se mezi plzeňskými šíří. Mimochodem, papouškuje to i Paclík, což taky dost vypovídá o myšlenkovém světě, v němž žije.

     Vrba měl výtečný timing a šikovně si počkal, až mu Pelta hodí záchranné lano. Počkal si na poslední oslavné tóny (skupina LM) a s parádou se vypoklonkoval z plzeňského sálu ještě před tím, než nastala kocovina.

  • Procházka v Hattricku hezky:

   Raist28.7.2014 22:12reagovat

   Narozdíl od Procházky bych řekl, že Uhrin ml. prostě udělal chybu už jen tím, že do povrbovské Plzně vlezl.

   1)Úspěchy zmlsaní fanoušci a vedení, které považují titul a min. skupinu EL za naprostou samozřejmost. Stačí cokoliv menšího hned se bude volat po jeho hlavě.

   2) Vyhořelá osa týmu bez motivace. Co víc můžou ještě hráči jako Rajtoral, Kolář, Bakoš, Petržela dokázat? Zahraniční angažmá některých z nich jasně ukazují, jaký je jejich potenciál jinde.

   3) Sám Uhrin ml. není žádný trenérský génius. Osobně mám dojem, že za ty roky venku spíš zaspal, co se moderních trendů ve fotbalu týká. Ve výsledku tak chce od hráčů hrát úplně odlišný systém od toho, který jim Vrba roky vštěpoval.

   Minimálně první dva body měl vidět sám, ten třetí je spíš otázka jeho vlastní úvahy, na kolik si myslel, že zvládne mužstvo ”přeladit” na jiné noty.

  • Procházka v Hattricku hezky:

   Lobrock28.7.2014 23:00reagovat

   Procházka už ale začíná připomínat tu starou svini ze Sportu. Když hodnotí rozhodčího zápasu Sparty, tak se zmiňuje o připískávání Spartě, zcela nepodstatném neudělení žluté Váchovi, ale ani slovo o tom, že Sparta dostala gól z jasného ofsajdu, nebo o nesmyslném pětiminutovém nastavení (obzvláště v kontextu s tím, že se mělo nastavovat jen 4 minuty a navíc ještě podaroval Bohemce míč za údajné ”špatné” vhození autu, ve chvíli, kdy Bohemka neměla nárok sebrat ho Breznaníkovi) které nemá v domácím fotbale z Berbrova nařízení obdoby.

   • Procházka v Hattricku hezky:

    honzaspartan29.7.2014 0:49reagovat

    Jo, to mě taky naštvalo.

    Je to prostě slávista no, a to jsou kurvy.

 • Kurzy na postup Sparty do LM

  honzaspartan28.7.2014 21:07reagovat

  Nikde nemůžu najít kurzy na to, jestli Sparta postoupí do základní skupiny LM.

  V minulé sezoně na Plzeň byly kurzy po celou dobu kvalifikace.

  Dost by mě to zajímalo. Nenašel je někdo někde?

  • Kurzy na postup Sparty do LM

   LukyACS28.7.2014 21:22reagovat

   Bylo to vypsaný, než nám vylosovali Levadii, tak byl kurz na postup do LM 2,5, po losu 2,1, po výhře 7:0 a vylosování Malmö byl kurz 1,7.

   Na postupy českých klubů do 4. předkola jsou kurzy - Sparta 1,23, Plzeň 1,6, Boleslav 4,22, Liberec 2. Podle mě postoupíme my a jeden z dvojice Plzeň/Liberec, ale co jsem dneska ze záznamu viděl ten kiks Hrošša, tak jim nevěřim, ten gólman je totiž strašně komickej, podle mě nejhorší v lize a v každym zápase vyrobí hrubku, leda by Slovák dostal odvahu a postavil mladýho Koláře.

   • Kurzy na postup Sparty do LM

    honzaspartan28.7.2014 21:25reagovat

    Aha, dík.

    Jo, ty na postup do dalšího kola mám, ale hledal jsem právě teď ten postup do LM.

    • Kurzy na postup Sparty do LM

     standis28.7.2014 21:33reagovat

     Už si to přesně nepamatuji, ale bude to asi tak, jak píše Luky. A díval jsem se na nabídku Fortuny ted a už tam žádný k. na postup vypsaný není. Divné.

    • Kurzy na postup Sparty do LM

     standis28.7.2014 21:35reagovat

     Jinak zítra na Spartu je 1,45 a to samozřejmě zalepím.Úsměv

 • Velkoklub světového formátu

  honzaspartan28.7.2014 20:05reagovat

  Jsem opravdu rád, že je naše Spartička natolik slavná, že má fanoušky i v zahraničí.

  Tím se zařadila po bok takových velkoklubů jako jsou Real Madrid, Barcelona nebo Manchester United Smích

  • Velkoklub světového formátu

   FANDA730728.7.2014 20:12reagovat

   Honza, snad si nemyslel mna? Ja fandim Sparticke uz 30rokov.

   • Velkoklub světového formátu

    honzaspartan28.7.2014 20:26reagovat

    To je správný!Úsměv

 • ZAJTRA....

  FANDA730728.7.2014 19:55reagovat

  ...dufam, ze vyhrame aspon 2:0, len ma stvu dve veci a to, ze som v nocnej a tam nemam ctsport na digi a este ma stve zbytocny zapas o superpohar, kde sme prisli o Ladu a Mateja.U nas sa zapas o superpohar hra len ked su vitazmi ligy a pohara dve muzstva.Inac myslim, ze lepsou alternativou za Ladu bude Breznanik, ktory je bojovnejsi a doraznejsi, Přikrylovi neviem prist ”na chut”.U nas sa spekuluje, ze Hapal nahradi Uhrina, ale tipujem, ze skor poleti najtrener sk ligy Latal z KE.A este jeden postreh, snad nas nebude mrziet predaj Bekima Balaja.

75692 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha