Pergl v dnešním deníku Sport sice označil Thun za zoufalce a šance Sparty vyjádřil 90:10 pro nás, ovšem jako memento by měl posloužit zápas z podzimu 2010, kdy Sparta jako velký favorit nestačila na Letné na tehdy druholigový (!) švýcarský tým Laussane, který si z Prahy odvezl senzační remízu 3:3 (ačkoliv u nich jsme je vyklepli 3:1).
Tak doufám, že nic nepodceníme a opřeme se do nich hned od začátku.
Tak Pepek Chovanců byl taky podobně jako Koubek schopný vypadnout nebo aspoň poztrácet body prakticky s kýmkoli (ale na rozdíl od Koubka to zase dohnal některými velkými výsledky s mnohem silnějšími kluby). Ten jeho zanďour v závěru zápasu s kopáčema z 2. švýcarské si o ten inkasovaný gól vyloženě říkal. To bych vůbec do souvislosti s Thunem nedával. S výkonem jako proti Moskvě bychom je sfoukli jak svíčku a odveta by potom mohla být klidně jenom formalitou.
S výkonem jako proti Moskvě by jsme taky mohli dostat šestku, to by odveta byla opravdu už jen formalitou..
Jako že poslední tým švýcarské ligy, který dal loni v lize o 10 gólů míň než Sparta a to odehrál o 6 zápasů víc, bude mít výrazně lepší produktivitu než dlouhodobá špička ruské ligy? Tak na to si počkám.
Jedinej jejich hráč, co dal v loňské sezoně víc jak 5 branek, odešel v létě do Ruska, tak jsem zvědavý, kdo nám ty góly bude dávat.
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici/244298/vztekly-kweuke-exspartan-nadaval-kouci-ktery-mu-zakazal-penaltu.html
Škoda, že Leo neměl zarputilost a cílevědomost Bonyho a trochu větší pořádek v hlavě ...
teda jak to ZS posklada pokud podepiseme oba
Bicik
Holek Mazuch Marecek
Vacha
Dockal(Konate) Matej Synek Krejci(Frydek)
Lafata Fatai
Predpokladam ze prodame Krejdu+Dockala
Kdyby radši sehnali pořádnýho obránce za ty prachy - tím nemyslím Frydrycha, to je taky velká neznámá
Tresty pro AC Sparta Praha:
- Marek Matějovský byl za červenou kartu v zápase s CSKA Moskva potrestán zákazem startu ve 2 utkáních evropských pohárů - proti Thunu si tak nezahraje.
- Asistent trenéra Stanislav Hejkal má zákaz činnosti na 1 soutěžní utkání.
- Pokuta 10.000 € za nevhodné chování fanoušků v závěru utkání s CSKA.
Paráda
Tak se pod to UEFA podepsala.
UEFAMAFIA
Možná že jsem nějaké informace, popř. reakce na našem fóru přehlédl - nechápu, proč Sparta nepodala proti výkonu italského podvodníka oficiální protest !
Protest a požadovat, aby Matějovský nedostal dodatečny zápasový trest.
Myslím, že vyloučení a vypadnutí z LM by mohlo stačit, ale UEFAMAFIA je podle všeho jineho názoru. Hráč českého týmu si přece nemůže dovolit chodit do soubojů stejně jako ruský bolševik a ještě si dovolit ten souboj vyhrát.
Za zenitem a na hraně urovne Sparty byl uz loni. Letos uz presluhuje, o tom zadna. Pokud ma byt Sparta evropským klubem, o což se roky marně snaží, musí mit i evropsky přístup. A ten je tvrdý, nemilosrdny. Bohuzel. Marek si tu neco odvedl, fotbalista to byl a je ... ale doba je jinde, včera je včera - dnes je dnes. Myslim, ze dustojne reseni je podani ruky, poděkování a hezky darkovy koš z rukou vedeni pred posledním podzimním domácím matchem.
otázka co je evropský fotbal, jestli zápasy s CSKA nebo se Slovanem Bratislava...
Jasně, že na to má. Je to náš tahoun.
A kdyby měl od spoluhráčů pořádně náběhy, tak rozdává přihrávky stejně jako Horváth v dobách své největší slávy ve Viktorce.
Je to nesmysl. Thun loni dvakrát remizoval s Basilejí (ze čtyř utkání) - z toho jednou venku. A úplně to samé s Young Boys Bern. oběma týmy jen jedinkrát prohrál o víc než gól (4:0, 3:0). Takže je to přehnané. Nevím, třeba chce schválně Spartě vnutit podcenění soupeře, aby vylítla. Přeci jen s ní má nevyřízené účty - od toho jeho konfliktu s Kweukem, možná ještě staršího rázu.
Loni není letos. Vyměnili trenéra, odešli tuším nějací hráči atd. Ale tak přísně jako Pergl bych to taky neviděl
My taky vyměnili trenéra, i systém, odešel Kadeřábek který hodně chybí..
No tak hlavně, abychom je nepodcenili. Jen podotknu, že Jihlavu jsme taky neporazili a taky to jsou zoufalci.
Pokud bychom snad měli tendence Thun podcenil, tak to by bylo na odevzdání klubové licence.
Čili když Frydrych, tak to asi na příchod Mazucha moc nevypadá..
Frydrych by mohl hrát krajního stopera, Mazuch je jasnej střed
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
17981 lidí.