Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sparta aplikace

  Arni5.8.2015 9:49reagovat

  Chodí vám normálně notifikace? Já mám zadané všechny a nechodí mi ani jedna☺

  • Sparta aplikace

   rebus5.8.2015 9:52reagovat

   Ne

  • Sparta aplikace

   DaveACS5.8.2015 9:58reagovat

   Chodí, ale pravidelně mi při 1 z 5 zapnutí aplikace spadne

   • Sparta aplikace

    Arni5.8.2015 10:00reagovat

    Tak to máš dobrý. Mě nechodí a padá mi to taky☺☺☺

  • Sparta aplikace

   Mário Vdolek5.8.2015 9:59reagovat

   Už ani na telefon smsky nechodí. Hlavně, že mi začal chodit jinej spam. Zřejmě Otava prodal databázi Úsměv

 • DNESKA

  ajosek5.8.2015 9:46reagovat

  Vsichni na LETNOU!!!postup je na dosah!!!SF...

   

   

 • Český fotbal2

  atraps25.8.2015 7:55reagovat

  Naši českou nevýhodou je fakt že do poháru se dostanou mužstva kterým se dařilo předešlou sezonu ale po dovolené si formu neudrží ,nebo ji odejdou ti nejlepší.Pokud se zadařilo a tým zůstal pohromadě nejsou následné výsledky v pohárech až tak zlé.Jasně týmy jako Sparta,Plzen a nedávno Slávia si kádry drží a i když se nedostanou daleko přece jen ostudu neudělají.Dále je snad každému jasné že se v pohárech musíš oklepat a získat sebedůvěru a malinko i respekt.Bohužel přehrát někoho v lize neznamená že to stejné stačí třeba na bez urážky Kyperskej mančaft.Proto je třeba každého bodíku koeficiehtu aby se co největší počet do pohárů dostal a jen tak se dá zkvalitnovat jak liga tak výsledky v pohárech.Těžko jinak může u nás být tým kterej bude rok co rok nastupovat v LM nebo EL i v jarních zápasech.

  • Český fotbal2

   jb5.8.2015 9:00reagovat

   Co to píšeš za sračky..?? Řekni mi, kdo jako letos před pohárama ”rozprodal” mančaft..?? Úplně se v tom tvým příspěvku ztrácím....kde je vlastně jeho pointa..?? Otrávení

  • Český fotbal2

   Tashunka Witko5.8.2015 10:19reagovat

   Na vině je nekvalita a připosranost českých trenerů. Treneři jako Lavička, Komňacký, apod. byli schopni vylítnout se sebehorším týmem a i náš nejuznávanější současný fotbalový genius (po Hřebíkovi) - stařešina Koubek, dokázal vylítnout i s Bělomužiky z Mogileva.

   Naše týmy nemají sebevědomí a do Evropy chodí odevzdaně jako banda ovcí. S podobným přístupem prostě uspět nelze. Lidem, jako je Jarolím nebo Lavička by se měla odebrat v zájmu českého fotbalu trenérská licence. Jenom díky devotním trenérům a jejich diletantské přípravě pak vypadáváme v pohárech s nazdárky z Malmo nebo Hackenu.

 • český fotbal

  LukyACS4.8.2015 22:34reagovat

  Pořád čtu posměšky, jak jsme na tom špatně, že je liga nekvalitní a nekoukatelná, ale ani s jedním nesouhlasím.

   

  O kvalitě ligy asi nejvíc vypovídají právě koeficienty v nichž jsme aktuálně 13., pokud se letošní ročník povede >>= budem mít 2-3 účastníky ve skupině - 2 mohou být jistí už zítra, tak budeme příští sezonu možná začínat na 12. místě a mít šanci na přímého postupujícího do LM a EL.

   

  Příští sezonu je velmi pravděpodobné, že za sebou budeme mít třeba nizozemskou ligu a Řeky, kteří jsou za námi už teď.

   

  Že se nepovedl zápas Bolce je škoda, když nepostoupili na ”away goals”. Jablonci nechápu, jak se můžete posmívat, Kodaň má to nejlepší období za sebou, pořád je to kvalitní celek, nevím, proč některé týmy neustále podceňujete.

  Postup se vzdálil, ale není taková utopie dát tam 2 góly, pokud podají o dost lepší výkon než doma. Liberec se do play-off EL snad dostane.

   

  Jinak kvalita samotné ligy také není špatná, je tu spousta atraktivních zápasů, gólů začlo padat hodně a celkově se na to dá dívat. Lize ubližuje spíš korupce, než hra samotná, ale to teď rozebírat nechci.

   

  SL hlavně chybí diváci, přijde mi, že v lidech zakořenily doby, kdy se tu hrálo hodně zápasů 0-0, což byla samozřejmě nesktuečná liga.

  Od té doby na ligu někteří jen plivou, ale tohle je takové to typicky české, nadávat na vše od piva, přitom jak říkám, kvalita ligy mi rozhodně nějak tragická nepřijde. Spíš bysme měli být rádi za ten posun.

   

  Jinak ještě dodám, když se Avhred ptá, co české kluby za poslední roky uhrály.

  Tak například: Plzeň 3x jaro, Sparta 2x, Liberec 1x. Asi 7x český klub ve skupině EP za poslední 4 roky. To má být špatné?

   

  Trochu jsem se rozepsal, za to se omlouvám, obzvlášť pokud někoho tohle téma nezajímá.

  • český fotbal

   LukyACS4.8.2015 22:35reagovat

   *neskutečná nuda

    

   Nečetl jsem to po sobě, tak snad tam moc chyb nebude Úsměv

  • český fotbal

   captain_obvious4.8.2015 22:58reagovat

   Liberci tehdy taky nikdo nevěřil a když jim vylosovali Udinese, tak jsme si všichni mysleli, že dostanou 2x šišku. A nakonec jsme po naší trapné ostudě s Häckenem byli rádi, když to Liberec v EL za nás zachraňoval a výraznou měrou dopomohl k mimořádně úspěšné pohárové sezoně.

   Čím víc týmů tam jde, tím větší je šance, že někdo takhle vylítne. Letos to nevyšlo Bolce, Jablonec už taky asi moc nezmůže a mám taový nepříjemný dojem, že i Liberec to bude mít hodně složité, ale příští rok to může být jinak. Když Sparta i Plzeň každý rok uhrají to na co mají, tak se vůbec nemusíme ohlížet, jestli se to bude dělit čtyřma nebo pěti, zase takový rozdíl v tom výsledku stejně není. A když někdo z těch dalších překvapí a něco tam taky uhraje, tak to bude jen příjemný bonus.

    

   A tvrdit, že o to 12. místo nemá smysl bojovat, může jen trouba, protože je ohromnej rozdíl udělat titul a v tu chvíli mít jistotu 350 nebo kolika mega a zákl. skupiny LM anebo udělat titul a pak s tím našim ušmudlaným koeficientem o dost nižším než je ten plzeňský, se o ten postup přetahovat se Salzburgem nebo Steauou, kteří výkonnostně nejsou o nic horší než my, naopak by se dalo spekulovat o tom, že to jsou kvalitnější a v Evropě zkušenější týmy.

   • český fotbal

    bastien6664.8.2015 23:10reagovat

    máš pravdu v teoretické rovině. Ale pravděpodobně si nedovedeš představit jak by probíhal boj o titul kdyby zaručoval 350 mega. A možná si i naivně myslíš že v této sezoně by navdory 56 plzeňským penaltám a 20 červeným u soupeřů ( ty čsla ber jako nadsazku) mohla titul vyhrát Sparta. Ne, nemohla. Ani kdyby angažovala Ronalda s Messim

    • český fotbal

     LukyACS4.8.2015 23:14reagovat

     Takže by se nic nezměnilo Úsměv

     • český fotbal

      bastien6664.8.2015 23:16reagovat

      Luky sakra, nebuď naivní. Teď jde mistr do předkola a vidíš týden co týden co Chřestýš vyvádí. Zkus si představit jak by to vypadalo, kdyby se hrálo rovnou o 350m .To už by Procházka beztrestně nehrál ragby, ale možná rovnou v 16 beztrestně střílel z kulovnice

      • český fotbal

       majtin5.8.2015 7:40reagovat

       Každé unfair jednání má svůj strop; každý diktátor má svého kata, každý pohár jednou přeteče, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.

       • český fotbal

        ouissi5.8.2015 10:55reagovat

        Dovolím si připojit překlad do všeobecně srozumitelné češtiny:

        NA KAŽDOU SVINI SE VAŘÍ VODA.

        A teď nezbývá než doufat, že to bude platit i pro tento chlívek a dvorek.

         

    • český fotbal

     captain_obvious4.8.2015 23:16reagovat

     Já se nechám překvapit jak to bude vypadat, pokud k tomu tedy někdy dojde, a potom si udělám svůj názor. Názory zdejších paranoiků mě nezajímají.

     • český fotbal

      bastien6664.8.2015 23:23reagovat

      Takže liga je kříšťálově čistá a kdo tvrdí že Plzeň měla na Dukle hrát v 10 a být proti ní nesporná penalta a že to tak je kolo co kolo je paranoik. To jsem rád že to vímSmích

      • český fotbal

       captain_obvious4.8.2015 23:31reagovat

       Nic z toho jsem sice neřekl, ale humor je v životě důležitý, takže jsem rád, že ses aspoň zasmál, když už nic. Fóry z kategorie ”Pobav se sám” jsou nejlepší.

       • český fotbal

        bastien6664.8.2015 23:35reagovat

        neřekl jsi to doslova , ale významově. Lidi kteří říkají, že Plzeň je tlačena jsi označil za paranoiky. Tedy lidi, kteří vidí to co není a obávají se toho. Já si myslím, že to není paranoia, ale reálný pohled. Od toho je diskuse aby byly různé názory.

        • český fotbal

         captain_obvious4.8.2015 23:53reagovat

         Smích To ti vážně není trapné, jiného člověka poučovat jak něco myslel?

          

         Ty pro mě nejsi člověk, který říká, že Plzeň je tlačena. Takových tu je několik a problém s nimi nemám. Ty naopak patříš do skupiny těch, kteří to tady blejou každej den pořád dokola, neustále se v tom patlají a přitom melou každý den jedno a to samé. A to je rozdíl. Takoví mi lezou na nervy a označuji je v lepším případě jako paranoiky. Můj názor neznáš, protože ho tady dennodenně nerecykluju, takže bych uvítal, kdybys mi přestal vkládat do huby svoje domněnky.

         • český fotbal

          jb5.8.2015 9:11reagovat

          Ty totiž ani žádný názor nemáš....chvíli tě sleduji a zatím jediné čeho jsi byl schopen, tak bylo, že tu poučuješ a ”školíš” ostatní přispěvatele. Cpeš tu všem, že jedině tvůj pohled je ten správný a že vše jiné je jenom paranoia,či další psychická porucha. Si to po sobě aspon někdy přečti a zamysli se nad sebou. Sorr,., musel jsem ti to napsat, protože už se to fakt nedá číst. Čus.

          • český fotbal

           captain_obvious5.8.2015 11:30reagovat

           Zato tvoje názory tady všichni známe, protože tu chodíš už celé dva dny Smích Jsou tady borci, kteří o Spartě nenapíšou ani řádku, jak je týden dlouhej, ale za tu dobu stihnou napsat 48 příspěvků na téma Plzeň a už to došlo tak daleko, že kdykoli tady člověk vleze, tak mezi prvními třemi vlákny od vrchu stránky, se minimálně v jednom řeší Plzeň. Jestli je těm klukům 16, tak to jsem ještě schopný pojmout, v tom věku jsem taky na netu ztrácel čas všelijakýma krávovinama, jestli to jsou dospělý lidi, tak pro mě nejsou normální. Deal with it.

      • český fotbal

       ouissi4.8.2015 23:37reagovat

       Též se tedy hlásím do množiny paranoiků...

        

   • český fotbal

    LukyACS4.8.2015 23:17reagovat

    Přesně, Liberci se také posmívali a pak nejen, že se haluzácky dostal do skupiny, ale on z ní dokonce dokázal postupit a pak moc nechybělo k postupu přes Alkmaar.

     

    Je velká škoda, že Bolka a Jablonec nevyužijí relativně příznivého losu, protože to byli hratelní soupeři, ale to neznamená, že je to nějaká obrovská ostuda vypadnout třeba s Kodaní. Už z tohohle důvodu bych si přál, aby Jablonec všem zavřel tlamu a aspoň to play-off mu vyšlo Úsměv

    • český fotbal

     Zoidy4.8.2015 23:41reagovat

     Jablonec měl příznivý los??? Vždyť dostal papírově nejsilnějšího soupeře z těch, co mohl dostat...

  • český fotbal

   standis4.8.2015 23:21reagovat

   O té kvalitě - nevím, nevím. Vezmi si, že by si přijel do Cech na dovolenou a navštívil 2 zápasy - Spartu s Baníkem a Jihlavou. Jdeš se tedy podívat na nejúspěšnější klub. A vidíš odchozenou většinu zápasu, nebo zápasy bez vyššího tempa většinu zápasu. Dle mého by půlka klubů nemohla hrát v 2. bundeslize.

   • český fotbal

    LukyACS4.8.2015 23:26reagovat

    Já zápas s Baníkem neviděl, ale pokud chceš mluvit o našich zápasech, tak poslední 2 sezony byl Víťa zárukou toho, že uvidím kvalitní zápas z naší strany, když dorazím na Letnou.

     

    Platilo to nejen v SL, ale i v Evropě, i když výjimky se našly - např. poslední derby. Teď nevím, jak to bude vypadat dál Úsměv

    A o Prádelně nebo Jablonci to z většiny platilo také.

    • český fotbal

     standis4.8.2015 23:41reagovat

     Pravdou je, že za Víti se hrál v mistrovské sezoně nejlepší fotbal za ery Křetínského. Ale jenom doma a venku to byla loterie.

  • český fotbal

   Legiii4.8.2015 23:45reagovat

   Máš pravdu.

   Naše liga nemá špatnou kvalitu. Myslím že naše liga je naprosto srovnatelná s Belgickou či Holandskou ligou. Výsledky v posledních sezonách jasně ukazují že zápasy našich klubů s kluby z těchto lig jsou naprosto vyrovnané né-li pro naše kluby možná přiznivější bilance.

   Samozřejmě kluby z Holandské ligy mají vyšši finanční možnosti a tudíž lepší předpoklad stát se na několik let přestupní či na několik let výchovnou stanicí pro hráče jako Eriksen,Depay,Strootman,Blind atd... Ale jak píši jasně ukazujeme že možná naši hráči nemají takovou individualní kvalitu ale přesto se s těmito kluby dokážeme rovnat.

   Náš problém je atraktivitě ligy a to nemyslím fotbalovou kvalitou. Ale prostředím. Fotbal na supermoderních vyprodaných stadionech bude prostě vypadat vždycky lépe i kdyby to byla nezajímavá nakopavaná.

   Ani Djokovič s Federerem by na prazdném kurtu bez atmosféry nedokázali udělat nezapomenutelný zážitek.

 • ajax

  brumbra4.8.2015 21:27reagovat

  škoda ti už to asi neotočí.ty bych si přál dostat ve 4.předkola postoupili bysme a nepomohl by jim ani vácha.

 • koeficient

  brumbra4.8.2015 21:17reagovat

  nikomu by neměl být u prdele.furt se tu akorát nadává na naši ligu jak je slabá,nechodí fanoušci a akorát plzen nás prověří a připraví na evropu.já věřím,že jablonec v kodani vyhraje a postoupí,liberec snad taky a pak jim snad bude přát los my potřebujeme tvrdou konkurenci ať se klidně o titul mydlí pět celků který budou hrát každý rok evropu.do fotbalu přitečou prachy zvýší se návštěvnost a bude každej druhej zápas mít náboj a evropský parametry.

  • koeficient

   guitarplayer4.8.2015 21:23reagovat

   to se stejně nikdy nestane a proto Pilsen sucks

  • koeficient

   atraps24.8.2015 21:25reagovat

   Přesně tak a proto ta napadání že přeji konkurentům nechávám bez povšimnutí.Něco jiného je liga a tam jdu tvrdě proti všem ale každej kdo se prosadí v pohárech pomáhá našemu fotbalu.

  • koeficient

   bastien6664.8.2015 21:26reagovat

   nesmysl. koeficient navýší počet týmů, které ho následně okamžitě srazí. Navíc, když budeš přát prádelně, přeješ ji několik set mega z nichž část jako reinvestice okamžitě zamíří do chřestýšfondu. A pomocí chřestýšfondu se bude škodit, především Spartě.

   • koeficient

    brumbra4.8.2015 21:33reagovat

    od patnáctého do nějakého sedmého místa mají všichni 5 zástupců víc mají jenom anglie,španělsko,německo,portugalsko,francie a itálie mezi ty se asi těžko vklíníme,ale dvanáctý flek není zas tak nehratelný a zaručuje,že mistr jde přímo do LM a vítěz poháru přímo do EL.

    • koeficient

     bastien6664.8.2015 21:42reagovat

     byli jsme ve stadiu na vyšování. A vysloužili jsme si Bolku nebo Jbc v pohárech. Takže jsme ve fázi dělení 5. Klesneme časem na 4 . Pak někdo zaboduje a budeme oslavovat páteho. A Bolka si zahraje svých 180 minut slávy v poháru. A tak pořád dokola.

  • koeficient

   standis4.8.2015 21:26reagovat

   Píšeš jako Pelta mluví. Zkus občas dát tečky, čárky, mezery a velká písmena. Lépe se to čte. Jinak máš pravdu s těma 5 týmama pro evr. poháry, ale prostě nejsou.

  • koeficient

   Avhred4.8.2015 21:55reagovat

   Bylo by fajn mít několik tuzemských fotbalových zástupců v některé z evropských pohárových soutěží (klidně bez Plzně), a ještě lepší by bylo, kdyby tito potencionální aktéři nahráli nějaké body, ale když se člověk podívá, jak naše celky v poslední době na evropské scéně dopadly ...

 • Molde vs. prádelna

  bastien6664.8.2015 20:14reagovat

  to by bylo derby. Molde za hodinu 3 pentle. Z toho 2 neproměněný.

  • Molde vs. prádelna

   Pavel004.8.2015 20:16reagovat

   Všechny byly jasný

 • Dinamo Záhřeb

  zkusenac4.8.2015 19:34reagovat

  Jak já bych je přál prádelně. Aby měli rádoby hratelného, machrovali a pak dostali na prdel.

  • Dinamo Záhřeb

   atraps24.8.2015 19:37reagovat

   Nemám Plzen v lásce ale přesto by měl někdo od nás hrát LM.Věřím že dva ale i pokud by šel dál jeden ,problém s tím nemám.

   • Dinamo Záhřeb

    zkusenac4.8.2015 19:40reagovat

    Myslíš, aby měl Paclík na úplatky? Já nevidím důvod, proč bych měl fandit Plzni. První stejně půjde do LM minimálně přes kvalifikaci a tam musíš postoupit, jestli chceš hrát. Jablonec, MB atd. ať se jdou bodnout. Tedy mě je koeficient víceméně ukradený stejně jako bylo všem, když v Evropě hrála jen Sparta.

    • Dinamo Záhřeb

     Kombinator4.8.2015 19:43reagovat

     Přesně, tohle nechápu. Ty svině nás tady držej pod krkem a ovládaj zákulisí jak nikdo v historii a my jim tady budeme přát stamiliony, ať si tu pozici ještě víc upevní. Naopak, ať se nikam nedostanou a skončí jak Slávie ve sračkách, nic jinýho si nezaslouží.

     • Dinamo Záhřeb

      pubi4.8.2015 20:38reagovat

      ”ovládaj zákulisí jak nikdo v historii”

      SmíchSmíchSmích

      Buď hodně zapomínáš, nebo je ti maximálně 15..

      • Dinamo Záhřeb

       Kombinator5.8.2015 0:44reagovat

       Říká zamindrákovanej debílek, co nenávidí hokejovou Spartu tak, že se mu zamlžuje monitor, když o ní ty svoje totální hovadiny píše a teď si tu hraje na spravedlivýho. Jinak pokud vím, tak my například kopali asi jen o 10 penalt víc za dobu existence Český ligy a to máme odehráno víc sezón a přes 20 let hrajeme o titul. Nevím, co bys víc chtěl, tak neotravuj a radši se propleskni.

    • Dinamo Záhřeb

     atraps24.8.2015 21:28reagovat

     Nikdo tě nenutí přát ostatním v pohárech a já si zase ponechám svůj názor.

  • Dinamo Záhřeb

   Pavel004.8.2015 20:15reagovat

   Molde kopalo už 3 penalty(dalo jen 1) všechny byli, ti ještě postoupí

   • Dinamo Záhřeb

    Pavel004.8.2015 20:17reagovat

    byly

 • CSKA

  atraps24.8.2015 19:14reagovat

  Vyhrajeme a půjdeme dál.Jestli letos nebude LM tak sním svůj dres s octem a cibulí.

  • CSKA

   standis4.8.2015 19:30reagovat

   Postupu přes CSKA věřím, ale 4. předkolo bude pro Spartu nehratelné. Rád bych se ovšem mýlil. Před sezonou jsem psal, že bude úpěch pro Spartu EL a dostat se do jarní fáze.

   • CSKA

    atraps24.8.2015 19:35reagovat

    Letos nějak věřím že posílení se chytne a využijeme zkvalitnění kádru.

  • CSKA

   captain_obvious4.8.2015 19:58reagovat

   Víš vůbec co tam je za možné soupeře v tom posledním předkole? Já jenom ať nejsi zklamanej - pokud tedy vůbec postoupíme přes Moskvu - když dostaneme klepec na Old Traffordu.

   • CSKA

    ouissi4.8.2015 21:17reagovat

    On by v tom 4. předkole mohl být mezi nasazenými třeba Ajax, kterého si tu většina diskutujících před losem 3. předkola přála. A i Shakhtar by nás třeba mohl trochu podcenit, i když tam by šance byly asi ještě menší. Neházejme flintu do žita!

     

   • CSKA

    atraps24.8.2015 21:22reagovat

    Žádnej zápas není dopředu beznadějnej a neboj nejsi jedinej kdo si dovede najít další možné soupeře.ÚsměvPři troše štěstíčka se dá projít do LM.

    • CSKA

     captain_obvious4.8.2015 22:09reagovat

     Já jsem ani neřekl, že jsem jedinej, naopak jsem doufal, že ty sis to nenašel, protože s takovými soupeři tvrdit, že při nepostupu sníš dres, to mi přijde na pováženou. Je jedna věc říct, že žádný zápas není předem prohraný, ale úplně jiná věc je říct, že pokud nepostoupíme přes United, Valencii nebo Šachtar, tak sníš dres.

     • CSKA

      atraps25.8.2015 7:37reagovat

      Uznávám že i za prvním příspěvkem měl být drobný úsměvÚsměvNic ve zlém ale vzal jsi to příliš vážněÚsměv

 • Cirkus

  LukyACS4.8.2015 15:57reagovat

  Z twitteru:”Se Slavií to vypadá bledě. Soudkyně za pár dní pošle do Slavie insolvenčního správce, uložila navrhovatelům zaplatit zálohu na jeho výdaje”

  • Cirkus

   dominik274.8.2015 19:22reagovat

   Doufám, že je to kachna, byť zrovna tenhle autor by tam podle mě nepsal něco, co má úplně nepodložené. Ztráta Slavie by pro ligu byla hodně citelná. Koneckonců i pro nás. Derby se nedá nahradit zápasem s Plzní...Smutek

   • Cirkus

    bastien6664.8.2015 20:16reagovat

    Komu také Slavia dluží

    Tijani Belaid 1 659 856

    Alex Pastoor 1 113 754

    Tomáš Necid 981 431

    Aldo Baéz 976 726

    Marek Suchý 722 160

    Jiří Kubíček 504 460

    Fernando Neves 444 160

    Mario Lička 416 750

    Damien Boudjemaa 411 148

    Marcel Gecov 243 462

    Miroslav Beránek 152 500

    Vladimír Šmicer 145 000

    Kateřina Radostová 36 300

    Zdroj: justice.ce Údaje platné k 15. červenci 2015

    • Cirkus

     dominik274.8.2015 20:53reagovat

     To samozřejmě není v pořádku. Sice na jednu stranu nechci, aby liga přišla o Slavii, ale určitě se nemůže hrát fotbal v Česku na dluh vůči hráčům, trenérům atd. Ještě aby se dlužily tak velké částky lidem, kteří už v klubu ani léta nejsou...

   • Cirkus

    atraps24.8.2015 21:33reagovat

    Raději rok bez derby.Špatně hospodaříš tak se nemůžeš ohánět tradicema.Ve Skotsku byl podobnej případ a Rangers šli dolů.A určitě jim zápasy např.s Celtikem všem chybí.

82241 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha